به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 12 از 35 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 348
    سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,661

تشکرشده 35,998 در 7,404 پست

Array

سلام

و عذر تقصیر بخاطر تأخیر

نقل قول نوشته اصلی توسط deljoo_deltang نمایش پست ها
    یک زمان هایی هم از دستش در میره (به خاطر مشغله زیاد) و قاطعیتش رو زود هنگام اعمال می کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Aram_577 نمایش پست ها

گاها به ندرت عصاب نداره و با جارو میره سراغ بعضی پستها و ... خب بالاخره نمیشه فضای به این گستردگی فکری و احساسی رو همیشه با لبخند مدیریتش کرد. و الا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین آریایی نمایش پست ها
    به نظرم بعضی وقت ها یکم زود در مورد تاپیک ها تصمیم می گیره در مورد قفل کردن شون یا این جواب که همدردی در این موارد مشاوره نمیده یا منع روابط دوستی دختر و پسر رو خیلی سریع اعلام میکنه

هم خدا را شکر می کنم که اشاره داشتید که گاهی ویا به ندرت چنین پیش می آید و هم جالب هست ودرس آموز

برایم که خود به گوشه ای از دلایل هم اشاره داشتید .از جمله مشغله زیاد، لزوم قاطعیت برای اداره فضایی وسیع (با

کاربرانی بسیار زیاد با گرایشهاو روحیات وحال و احوال و شرایط متفاوت و ....)

اضافه می کنم که واقعاً همزمانی کار مدیریتی با مشاوره سخت هست ، چون دو فاز متفاوت می طلبد . در مشاوره

هم حسی، لطافت و ظرافت در تعامل و صرف وقت و تمرکز و دقت نظر لازم است و در مدیریت کنترل ، بررسی ، نظارت،

اقدام ، اختصاص وقت و ..... مبتنی بر قوانین و منشورهای مدیریتی و اهداف و مصالح را باید با ثبات و قاطعیت و جدیت

و سخت کوشی ملازم ساخت . و اینها واقعاًکار آسانی نیست . گاه لازم هست که مثلاً فقط به راهنمایی مراجعین

بپردازی واز مشغله مدیریتی خلاص باشی .

اما متأسفانه بخاطر کمبود نیروی مدیریتی این امر برای بنده خیلی کم اتفاق افتاده و نشده از امور مدیریتی صرفنظر

کنم چرا که قوام و دوام و حفظ تالار درمسیر به مدیریت به موقع و دقیق بستگی دارد و .....برای همین اگر موقعیتهایی

آنچه به عنوان نقد اشاره داشتید پیش می آید به همین دلیل هست و البته به خودم امیدوار شدم وقتی می بینم این

وضعیت را به عنوان گاهی و ندرتاً اشاره داشتید و مهمتر اینکه درک حال را ازسوی شما متوجه شدم با اشاره به دلیل.

که حقیقتاً این سبک نقادی برایم بسیار زیبا و جذاب و درس آموز هست . چون هم نشان از دلسوزی و صداقت و خلوص

در نقد دارد هم توجه به دلایل احتمالی رفتار و به عبارتی درک متقابل .

امیدوارم بتوانم این اندکها را هم در رفتارم قلم بگیرم ان شاء الله

نقل قول نوشته اصلی توسط deljoo_deltang نمایش پست ها
    فکر می کنم حس مسولیت پذیری بالاش اگر به همین شدت دنیای مجازی در دنیای واقعی هم باشه به سلامتیش صربه وارد می کنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh89 نمایش پست ها

دلسوزی لازمه ی فعالیتشه اما یه موقع هایی فراتر از حد میره و طرف مقابل حق مسلمش میدونه!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین آریایی نمایش پست ها

منم نگرانش هستم نگران این همه محبت و انرژی که میزاره و قابل جبران نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط بی نهایت نمایش پست ها
    ­­­­­­­­
    خانم خییری هستند فضل و بخششون در همه چیز از جمله مالی ، وقت و انرژِی بیش از حد زیاده جوری که گاهی حق خودشون پایمال می شه.

راست گفتید . احساس مسئولیتم زیاد هست و اگر مواظب نباشم زیادی افراطی میشه . البته در رابطه با خانواده

بخصوص دو تن از آنها افراطی بود که تعدیلش کردم شکر خدا و ..... بعدش در خصوص مسئولیتهایی که رسماًبه من

سپرده شده .....

در هرحال
    کنترلش واقعاً سخت هست و من بهترین راه کنترلش را در توکل دیده ام .

از ابراز نگرانی های شما ممنونم و این همه دلسوزی شما را به نقد جان می خرم و می گویم الحمدلله از این احساس

مسئولیتها آسیبی ندیده ام البته با بی مهری یا رفتارهای غیر منصفانه ، طلبکارانه و ناحق مواجه بوده ام اما چون

همیشه بی توقع از دیگران هستم خدا را شکر اثر نامطلوبی نگذاشته

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار.زندگی نمایش پست ها

برای اینجا و آدماش خیلی وقت میذاره و من گاهی نگرانش میشم.

یک توصیه برادرانه به این سرپرست خوب تالار عرض میکنم که ما آدمها وقتی یک جایی زیادی داریم خرج میکنیم ، به احتمال زیاد ، ار جای دیگه ای داریم کم میزاریم! امیدوارم که اون جایی که کم میزاریم از زندگی مشترکمون با کسه دیگه نباشه! که باعث آسیب در دراز مدت میشه! (حالا چی میشه مگه از این حرفای مشاوره ای بزنم؟... دارم درس پس میدم........... بگو خُب!!!)

بهار ممنون از توجه و نگرانیت .

جناب آرام شکر خدا در رابطه با وظایفی که در برابر اطرافیان داشته و دارم ، کم نگذاشته ام بلکه گاهی برعکس . اما از

خودم و نیازهای شخصی و برنامه های شخصی خودم در اینجور مواقع می زنم که البته همیشه خوب نیست . برای

همین کارهای شخصی عقب افتاده دارم البته بیشتر کارهای فوق برنامه .

چیه !! فکر کردید به من نمیاد معتاد باشم ...... بله منم معتاد احساس مسئولیت در برابر اعضاء همدردی شدم بگو خب ! ......

از دست رفتم تمام شد .... حالا اگر راه ترک این اعتیاد را شما پیدا کردید به منم خبر بدید بگو خب ..... منو باش که به قول

جناب آرام روی دیوار کیا یادگاری می نویسم ... اینجا که همه معتادن بابا .....

بیا ما سوته دلان گرد هم آییم
    بگو خب

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار.زندگی نمایش پست ها

انتقادی که ازش دارم اینه که گاهی تو تقسیم انرژی که برای کاربرا میذاره عدالتو رعایت نمیکنه،و این ممکنه دل خیلیا رو بشکنه.

اگر بدونی که چقدر دلم میخواد می توانستم اولاً فقط مشاوره می دادم ، دوماً وقت می داشتم که فقط مشاوره می دادم

بعدش بهار جان .... راستش :

یک وقتایی اصلاً توی فاز مشاوره نیستم و اصل همون موقع هم متعدد فراخوانده می شوم .

یک وقتایی هم در رابطه با بعضی تاپیکها صلاحیت مشاوره دادن ندارم چون در گیر یکی از آفتهای مشاوره ای هستم و

درستش اینه که وارد نشوم تا اون آفت از وجودم نرفته و برخود مسلط نشدم .

یک وقتایی هم تاپیک آنقدر طولانی شده که نمیشه همه پستها را خواند و نخوانده هم سر در نمیارم که درست راهنمایی دهم .

(اینجور وقتا کمک دوستان با دادن گزارشی که مختصری مشکل مراجع را توضیح داده باشه کمک موثری هست یکی

دوتا از اعضاء گاهی با پیام خصوصی چنین می کنند و چون خوب تونستند تشریع کنند وضع مراجع را دیگه نیازی به خوندن

همه پستها نیست)

یک وقتایی هم مراجع مبهم می نویسه و نوع نگارش و حتی خیلی وقتا در هم بودن متن و رعایت نکردن پاراگرافها و ...

و طولانی بودنش ، برای مطالعه و فهمیدن مسئله اش وقت گیر هست و لذا چون فرصت آنرا ندارم می گذرم .

خیلی وقتها هم تعداد مراجعین زیاد هست و ظرفیت وانرژی و وقت مشاورهم محدود ولذا به چند تاپیک بیشتر نمیتونه برسه و

بعضی تاپیکها هم اندیکاسیون دارند ....

از طرفی هم همزمان نمیشه در موضوعات متفاوت به طور متعدد مشاوره داد چون خود بخود چیزی شبیه اصل منع موثر

پیش میاد و دست خود آدم نیست ( منع موثر >>> پدیده ای در فرآیند یادگیری است)

در رابطه بابعضی تاپیکها هم خود مراجع با بیان روشن و واضح و بی ابهام مسئله ، آدمی راجذب مشاوره دادن می کند و ....

به شخصه دلم می خواهد بتوانم هر بار که میام تالار به همه تاپیکها پاسخ بدهم اما واقعاً امکان پذیر نیست

در خصوص غیر عادلانه بودن ... با توجه به اینکه بی عدالتی در جایی که وظایف
    یا حقوقی مشخص بطور طبیعی یا قراردادی

در مقابل دیگران داشته باشیم که بطور مساوی یا به موقع توزیع نکنیم معنا پیدا می کند ... به نظرم نشه اسم این وضعیت

را بی عدالتی گذاشت اگر درست فهم کرده باشم .

در هر صورت امیدوارم بتوانم به قدر توانم به همه عزیزان خدمت کنم و کسی دلشکسته نشود ان شاء الله

توانایی همدلی خیلی خوبی داره.اما متاسفانه تو بعضی پست ها خوب به کار گرفته نمیشه

اما به خاطر مشغله ی بالاشون تو تالار فرصت اعتماد سازی و خرج احساس نسبت به مراجع رو کم پیدا میکنن و یه موقع هایی یه دفعه راه حل رو بدون مقدمه ارائه میدن!هر چند راه حل ایشون سرمنشاء نحوه ی راهنمایی مراجع میشه اما به دید خود استارتر فرشته مهربان یه شخصیت خشک و بی احساس میاد!!! و پذیرش راه حل های فرشته وعملگرایی هم براشون سخت تر میشه!

آی گفتی ، دست رو دلم نزار که خینین و مالینه ..... به من عاجز کمک کنید . نشد که همش من راهنمایی بدم .

باور کنید منم نیاز دارم راهنمایی بگیرم ... مگه چیه !! نون هم میخرم ... نفت هم میارم فقط کمک کنید که یاد بگیرم

با وجود ترکیب مدیریت که قاطعیت جزء ذاتشه،و مشاوره که هم حسی جزء ذاتشه و مشغله هاو مسئولیتهای بیرون

از سایت و ..... چطوری این هم حسی رو در فضای مجازی بیشتر بکار بگیرم که دل من هم همینو می پسنده ..... ؟

هم اکنون به اندیشه سبز شما نیازمندم ... ولی خودمونیم ها خودم که از ابتدا تا حالا خط سیر تغییر در این زمینه را

می بینم ( نه ترو خدا راضی به زحمت نیستم ، برام اسفند دود نکنید یه وقت ) .

در مورد قفل کردن بعضی تایپیک ها هم هست!یعنی تو بعضی تایپیک ها راهنمایی میکنن و بلافاصله تایپیک رو برای عمل گرایی مراجع قفل میکنن و به نظرم بعد از راهنمایی شون بهتره یه فرصت به مراجع داده بشه که اگه سوال و حرفی داره بزنه و فرشته مهربان یا بقیه اعضا که هم سو با فرشته هستند پاسخگو باشند و بعد در صورت انحراف تایپیک از راهکاری که داده شده و تبدیل شدن تایپیک به فضای درد و دل و......,برای عمل گرایی مراجع قفل بشه(البته بخشی ازین مسئله به خاطر نبود کارشناس ها و سایر مدیرهاست!و همزمان اداره ی تالار و مشاوره دادن و واقعا سخته و وقتی زیادی میگیره )
    به پیشنهادت فکر می کنم .

البته این وضعیت کم پیش میاد و معمولاً به این دلیل است که اعضاء فعال و حتی گاه کارشناس خوب راهنمایی داده اند

و حرف من فقط تأکید بیشتر است تا مراجع عملگرایی پیشه کند و اغلب مربوط به تاپیکهایی هست که خیلی طولانی شده

و مراجع بیشتر گزارش نویسی کرده و توجهی به وقت و انرژِی ای که دوستان براش گذاشته اند نمی کند و در برابر

عمل گرایی مقاوم است . با این وجود در خصوص تاپیکها و قفل آنها ما مدتی هست به ساز و کار بهینه فکر می کنیم و

پیشنهادات شما هم می تواند مفید باشد .

نقل قول نوشته اصلی توسط ویدا@ نمایش پست ها

تنها نقد وارده پیشنهاد تغییر آواتارشون هست....

عزیز

نقد وارده به آواتار را نگفتی ..... مشتاق دانستنم و ایضاً پیشنهادت

بعضی وقتها به نظر میاد "فرشته مهربان" یکنفر نیست بلکه چند نفر پشت این نام کاربری مشغول فعالیت هستند
    با این حرف ناخودآگاه یاد هشت پا افتادم

البته ریتم نوشته هاشون خیلی بهم شبیه هست

این حسن هست یا ضعف ؟؟

محل زندگیش هم فکر کنم توی کره زمین نباشه. میخواهید بدونید که چرا این فکرها به ذهنم میاد؟ ... کافیه ساعتهای پستهای ایشون رو ببینید خواهید فهمید که Time Zone ایشون به هیچ کشوری روی کره زمین شباهت نداره!!! بابا آخه آدم بالاخره توی قطب هم باشه که شبانه روز همیشه روزه ، یک وقتی رو برای استراحت و خوسبیدن برای خودش تعریف میکنه!
    حالا پیدا کنید پرتقال فروش را !!!!

اگر تونستید کره محل جلوس و زندگانی ما را کشف کنید جایزه دارید ... آنجا که شبانه روزش از 24 ساعت بیشتر است ....

آنجا که آدمی نیاز به خواب و استراحت و ... ندارد و .....

از شوخی گذشته ..... جناب آرام ، غالباً خوابی کوتاه و عمیق و غیر رسمی نیازم را رفع می کند اگر چه بخواهم اراده کنم

می توانم ساعتها بخوابم ... اما به کسالت بعدش نمی ارزد .

ادبیات و لحن بیان شما که جالب بود ... زمینه ای شد که ذهنم بره دنبال اینکه راستی آدمی قدرت این را دارد

که لامکان و لازمان باشد .... ( البته ربطی به حرف شما نداشت ... فقط این اشارات به کره های آسمانی و قطبین و

زمان ..... ذهنم را با خود برد به گشت و گذار اندیشه ...)

(تا یادم نرفته یک مسابقه همیجا راه بندازم که هر کسی بتونه بگه منظور "فرشته مهربان" از عکس دوم (با آی دی شماره 492) که در قسمت "عکسهای من" در پروفایلشون قرار دادند چی هست ، افطاری مهمونه فرشته خانومه! )

شفاف سازی و تنویر افکار :

اون عکس آموزشی بود در زمینه سرچ آسان برای همکاران مدیرم که آپلود که شده بود آنجا قرار گرفت و من حواسم نبود

حذفش کنم .

دیدید هیچکی نتونست برنده باشه !!

سرزنش بلد نیست و گه گاهی پست های سرزنشیش طبق اصول مشاوره است.البته پست های اینجوری ازشون کم دیدم
    نه عزیزم طبق اصول مشاوره نیست . چون هیچ جا تکنیک مشاوره ای سرزنش ندارد . پس هرجا بوده و پیش بیاد آفت

مشاوره ای هست و از دستم در رفته و اثر هیجان و ضعف من هست . مراقب هستم در حداقلش هم چنین نشود

اما چه کنیم که گاهی از دستمان در می رود

از همگی ممنون و سپاسگزارم

2. 14 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

Aram_577 (جمعه 25 مرداد 92), asemani (پنجشنبه 24 مرداد 92), del (چهارشنبه 30 مرداد 92), deljoo_deltang (دوشنبه 28 مرداد 92), rozaneh (پنجشنبه 24 مرداد 92), taraneh89 (پنجشنبه 24 مرداد 92), ویدا@ (پنجشنبه 24 مرداد 92), نازنین آریایی (چهارشنبه 30 مرداد 92), مدیرهمدردی (پنجشنبه 24 مرداد 92), آزرم (چهارشنبه 30 مرداد 92), بی نهایت (سه شنبه 31 تیر 93), بهار.زندگی (پنجشنبه 31 مرداد 92), باران بهاری11 (پنجشنبه 24 مرداد 92), شیدا. (جمعه 10 مرداد 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    کاربر مورد توجه : صبا_2009 ، deljoo_deltang و baby

این عزیزان هم می تونن از روز جمعه به بعد، جمع بندی شونو درباره تصاویر ذهنی مطرح شده بیان کنند.

نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

4. 2 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (دوشنبه 28 مرداد 92), شیدا. (جمعه 10 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    در مورد صبا_2009

دختری سختکوش به نظر میاد.
    روابطش به نظرم بیشتر جدی و رسمیست .
    فن بیان بسیار خوبی داره و به قولی می تونه مارو از لونش بیرون بکشه. به نظرم این بر می گرده به اینکه اولا شنونده خیلی خوبیه و دوم اینکه همدلی کردن رو خوب بلده.
    به نظر خیلی عاقل و فهمیده هست و خیلی کم دچار خطا در زندگیش شده.
    ابراز احساساتش به نظرم بیشتر معقولانه است و فکر می کنم بشتر درون گراست.
    به نظرم خیلی قاطع و پر صلابته.
    از نظر جسمی فکر م کنم متوسط باشه با قد متوسط رو به بالا و معمولا لباس های ساده و رسمی می پوشه.
    از نظر مای فکر می کنم در حد متوسط باشه.
    از نظر تحصیلی فکر می کنم خانوادش در حد متوسط هستند.
    اگر ازدواج کنه خیلی همسرخوشبختی خواهد داشت.

و اما درمورد آقای baby

به نظر شوخ طبع و اجتماعی هستند.
    آدم متعادل متمایل به برون گرایی هستند. کلا به نظر ه تعادل و میانه روی در رفتار و گفتارشون خیلی اهمیت می دهند.
    از نظر مالی سطح متوسط رو به بالا هستند.
    مردی خانواده دوست به نظر میایند.
    به نظر میاد معمولا تیپ اسپرت می زنند و بیشتر به راحتی لباس فکر می کنند تا مسائل دیگه مربوط به لباس.
    معمولا لباس ها و وسائل شخصیشون رو خانمشون براشون انتخاب می کنند.
    ایشون هم یک زمانی مثل فرشته مهربون به کمک کردن اعتیاد داشتن ولی به نظر می رسه اعتیادشون رو ترک کردند.
    زیاد مسافرت رو دوست دارند.

خودمم رو که نمی تونم لو بدم.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

6. 6 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

del (چهارشنبه 30 مرداد 92), maryam123 (چهارشنبه 30 مرداد 92), taraneh89 (چهارشنبه 30 مرداد 92), ویدا@ (سه شنبه 29 مرداد 92), نازنین آریایی (چهارشنبه 30 مرداد 92), شیدا. (جمعه 10 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 99 [ 01:10]
    سطح
    93
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 714
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteranSocial10000 Experience Points
    تشکرها
    6,336

تشکرشده 3,618 در 912 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    در مورد دلجو - دلتنگ:

احساس آرامش رو توی نوشته هاش میشه فهمید، فکر میکنم آرامش براش مهم ترین چیز زندگیش باشه که خیلی تونسته موفق باشه در بدست آرودنش.
    خانواده دوسته و صد البته همسر دوست.
    به مسائل دینی و اعتقادی پایبنده و این باعث شده که هر جایی که کم می یاره؛ خداوند بهترین پناهش باشه.
    یه کم حساسه و اول زندگیش احتمالا این حساسیت هاش هم خودش؛ هم همسرش رو اذیت میکرده؛ اما الان خیلی خوب تونسته و میتونه که شرایط زندگیش رو مدیریت کنه.
    دختر احساساتی هستش و به نظر من در جای مناسب از این احساساتش استفاده میکنه.
    آرزوهایم مشخص است و دست یافتنی و
    من
    برای رسیدن به آنها نهایت تلاش خود را خواهم داشت!
    و امروز
    من شاکرم! شاکرم که خداوندی دارم که
    آرزوهایم رو به من هدیه دادند و
    منه انسان
    چیزی رو نخواهم ساخت، حتی دیگر لیستی نخواهم نوشت، من!!
    من سر طاعت در برابر لیستی که به من هدیه میدهد برمیآورم.

8. 5 کاربر از پست مفید del تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (چهارشنبه 30 مرداد 92), maryam123 (چهارشنبه 30 مرداد 92), taraneh89 (چهارشنبه 30 مرداد 92), ویدا@ (چهارشنبه 30 مرداد 92), شیدا. (جمعه 10 مرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,022 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام

چقدر تابلو من و del , نیلا میریم همه جاهای شارژ لازم ! پست میزنیم !!!!!

در مورد دلجو دلتنگ عزیز
    من فکر میکنم خودش در زندگی ادم موفقیه.و در عین حال سرسخت و صبور.ادم نسبتا ارومی هستش و همیشه سعی میکنه جو محیطی که در اون هستش رو اروم نگه داره

در مورد صبا هم
    شک ندارم که ادم با تدبیری هستش.یادم نیست در کدوم تاپیک بود.ولی یه زمانی در تاپیک یکی از بچه های خیلی زحمت کشیده بود و من واقعا پستهاش رو دوست داشتم.فکر میکنم شخصیتی خیلی خیلی اروم و متوکلی داره

در مورد اقای baby
    ایشون هم مدیر و مدبر قوی هستن.احتمالا پدر خیلی مهربونیه.با خانومش زندگی شادی دارن .فکر میکنم رشته تحصیلیشون یکی از شاخه های مهندسی باشه.
    گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

10. 5 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

del (پنجشنبه 31 مرداد 92), deljoo_deltang (سه شنبه 19 شهریور 92), rozaneh (شنبه 02 شهریور 92), taraneh89 (پنجشنبه 31 مرداد 92), شیدا. (جمعه 10 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 29 شهریور 96 [ 22:02]
    سطح
    77
    Level completed: 39%, Points required for next Level: 245
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,300

تشکرشده 3,560 در 934 پست

Array
    خوب می گند مفت باشه کوفت باشه
    اینم که کوفت نیست شارژ رایگان هست
    اوقات بیکاریم همدردی بازی می کنم با شارژم هه هه
    The Happiness of Your Life Depends on The Quality of Your Thoughts

[SIGPIC][/SIGPIC]

12. 2 کاربر از پست مفید نیلا تشکرکرده اند .

del (پنجشنبه 31 مرداد 92), شیدا. (جمعه 10 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 15:34]
    سطح
    73
    Level completed: 33%, Points required for next Level: 271
    Overall activity: 27.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,015

تشکرشده 2,383 در 431 پست

Array
    صبا_2009
    صبا به نظر من یه دختر خیلی آروم ومتوکله
    از زندگیش راضیه و با مشکلات راحت کنار میاد
    خیلی منطقیه و احساساتشو راحت میتونه کنترل کنه
    مثبت اندیشه
    اعتماد به نفس خوبی داره
    عزت نفس خوبی داره
    مهربونه و خیلی دوست داشنتیه
    فکر کنم تا به حال صدای فریادشو کسی نشنیده و همیشه اروم حرف میزنه و احتمالا ازون آدم هاییه که یه موقع هایی نمیشه صداشو شنید
    رفتاراش سنجیده و پخته و سنگینه.به کودک درونش خیلی پرو بال نمیده
    وضعیت مالیشون خوبه و احتمالا جزو 2 درصد مرفهینه
    خانواده ی تحصیلکرده ای داره
    فکر کنم تک فرزنده
    فکر کنم همسر آینده اش یکی از خوشبخت ترین مردهای دنیا میشه
    کلا اولین کلمه ای که در مورد صبا به ذهنم میرسه آرامشه
    جناب baby
    پدر خوبین و رابطه ی خوبی با پسرشون و همسرشون دارن
    فکر کنم تفریحات جایگاه مهمی تو زندگیشون داره و یه بخشی از زمانشون روبرای تفریح برنامه ریزی میکنن
    مرد خانه و خانواده ان
    سخت کوشن
    تحصیلکرده ان و فکر میکنم رشته شون علوم انسانی باشه
    وضعیت مالیشون متوسطه
    خیلی فعال و بانشاطن
    شوخ طبعن
    فکر کنم ازون مردهایی هستن که گاهی وقت ها انقدر شوخی میکنند و میخندن که بعضی ها مثله من کلافه میشن و اعتراض میکنند!!
    پست های خوبی میذارن و معمولا تحلیل خوبی از شرایط دارن
    مذهبی نیستن
    خانواده ی تحصیلکرده ای دارن
    عزت نفس خوبی دارن
    Deljoo-deltang
    یه مادر و یه همسر نمونه است
    خیلی منطقی و مبادی آدابه
    مهربونه
    آرامش و توکل خوبی داره
    دختر کوچولوش به داشتنش کلی افتخار میکنه
    عزت نفس خوبی داره
    وضعیت مالی خوبی دارن و تحصیلکرده ان , فکر کنم رشته اش فنی باشه
    مذهبیه
    خیلی باهوش و نکته سنجه
    راحت با مشکلاتش کنار میاد و راه حل پیدا میکنه ولی به نظر من از اون خانماییه که بعضی مشکلاتو زیادی بزرگ میکنن
    من تقریبا تمام پستاش رو میخونم چون نکات خیلی خوبی رو مینویسه و بعضی جاها دقیقا راه حل رو میگه
    ویرایش توسط taraneh89 : پنجشنبه 31 مرداد 92 در ساعت 19:09

14. 5 کاربر از پست مفید taraneh89 تشکرکرده اند .

deljoo_deltang (سه شنبه 19 شهریور 92), maryam123 (جمعه 01 شهریور 92), rozaneh (شنبه 02 شهریور 92), ویدا@ (شنبه 02 شهریور 92), شیدا. (جمعه 10 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 01 اردیبهشت 97 [ 02:14]
    سطح
    81
    Level completed: 88%, Points required for next Level: 61
    Overall activity: 16.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,578

تشکرشده 5,967 در 1,568 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    ممنون از دوستانی که تصویر ذهنیشون رو نوشتند و عذرخواهی بابت تاخیر در پاسخ.

نقل قول نوشته اصلی توسط del نمایش پست ها
    در مورد دلجو - دلتنگ:

احساس آرامش رو توی نوشته هاش میشه فهمید، فکر میکنم آرامش براش مهم ترین چیز زندگیش باشه که خیلی تونسته موفق باشه در بدست آرودنش.

درست فکر کردید دل عزیز. آرامش برام خیلی مهمه چون باعث میشه بتونم مهارتهایی رو که دارم به طور موثر برای مدیریت زندگیم به کار بگیرم.

خانواده دوسته و صد البته همسر دوست.
    اینم تا حدودی درسته.
    به مسائل دینی و اعتقادی پایبنده و این باعث شده که هر جایی که کم می یاره؛ خداوند بهترین پناهش باشه.
    آدم معتقدی هستم اما در عمل نمی دونم تا چه حد به اعتقاداتم پایبندم.
    یه کم حساسه و اول زندگیش احتمالا این حساسیت هاش هم خودش؛ هم همسرش رو اذیت میکرده؛ اما الان خیلی خوب تونسته و میتونه که شرایط زندگیش رو مدیریت کنه
    . حساسیتم روی بعضی مسائل هنوز هم وجود داره . البته فکر می کردم این حساسیتها به جا و معقول باشه.
    دختر احساساتی هستش و به نظر من در جای مناسب از این احساساتش استفاده میکنه.

امیدوارم و ممنون از تصویر ذهنی مثبتتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryam123 نمایش پست ها
    سلام

چقدر تابلو من و del , نیلا میریم همه جاهای شارژ لازم ! پست میزنیم !!!!!

در مورد دلجو دلتنگ عزیز
    من فکر میکنم خودش در زندگی ادم موفقیه. از نظر اطرافیان بله موفق هستم ولی از آرمانهای خودم خیلی دورم.
    و در عین حال سرسخت و صبور. صبوری هم از خصوصیات اخلاقی من هست اما سرسخت! کمی زود از پیمودن یک راه خسته میشم و برای اینکه بتونم سرسختانه ادامه بدم مجبورم دائم در راهم تنوع ایجاد کنم.
    ادم نسبتا ارومی هستش و همیشه سعی میکنه جو محیطی که در اون هستش رو اروم نگه داره. ممنون از نظرتون.
    Deljoo-deltang
    یه مادر و یه همسر نمونه است. لطف دارید عزیزم
    خیلی منطقی و مبادی آدابه. راستش خودمم فکر می کنم این منطقی بودنم کمی مشکل برام در زندگی مشترکم ایجاد کرده.
    مهربونه
    آرامش و توکل خوبی داره . بازم از لطف شماست.
    دختر کوچولوش به داشتنش کلی افتخار میکنه. امیدوارم
    عزت نفس خوبی داره. سعی می کنم محقق باشه
    وضعیت مالی خوبی دارن و تحصیلکرده ان , فکر کنم رشته اش فنی باشه. تا وضعیت مالی خوب رو به چی بگی. ولی خدا رو شکر می کنم که دغدغه مالی ندارم. اره رشته ام فنیه.
    مذهبیه درسته
    خیلی باهوش و نکته سنجه اینم از لطف شماست
    راحت با مشکلاتش کنار میاد و راه حل پیدا میکنه ولی به نظر من از اون خانماییه که بعضی مشکلاتو زیادی بزرگ میکنن. ای کاش می گفتید منظورتون لز مشکلاتی که یزرگشون کردم کدومهاست. البته امیدوارم بتونم به مرحله ای برسم که هیچ مشکلی رو بزرگ نبینم.
    من تقریبا تمام پستاش رو میخونم چون نکات خیلی خوبی رو مینویسه و بعضی جاها دقیقا راه حل رو میگ.ه بازم ممنونم taraneh عزیزم بابت تصویر ذهنیتون.
    هر آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند
    و هر آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند
    ویرایش توسط deljoo_deltang : سه شنبه 19 شهریور 92 در ساعت 00:42

16. 3 کاربر از پست مفید deljoo_deltang تشکرکرده اند .

فرشته اردیبهشت (جمعه 26 مهر 92), ویدا@ (سه شنبه 19 شهریور 92), شیدا. (جمعه 10 مرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    تاپیک خوبی بود نمی شه یکی از دوستان مدیریت جدید روبا اجازه اقای روزنه در غیاب ایشون به عهده بگیره؟
    تاپیک ها همه شدن مشاوره به مشکلات مراجعان وغم وغصه خوردن.

به ابعاد دیگه روانشناسی هم با اجازه مدیر بپردازیم خوب نیست؟
    ویرایش توسط بی نهایت : سه شنبه 31 تیر 93 در ساعت 13:01

18. 12 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (سه شنبه 31 تیر 93), barani (چهارشنبه 01 مرداد 93), khaleghezey (سه شنبه 31 تیر 93), paiize (سه شنبه 31 تیر 93), salehe92 (سه شنبه 31 تیر 93), terme00 (سه شنبه 31 تیر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 31 تیر 93), فرشته مهربان (چهارشنبه 01 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 31 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 31 تیر 93), zendegiye movafagh (سه شنبه 31 تیر 93), شیدا. (جمعه 10 مرداد 93)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بی نهایت نمایش پست ها
    تاپیک خوبی بود نمی شه یکی از دوستان مدیریت جدید روبا اجازه اقای روزنه در غیاب ایشون به عهده بگیره؟
    تاپیک ها همه شدن مشاوره به مشکلات مراجعان وغم وغصه خوردن.

به ابعاد دیگه روانشناسی هم با اجازه مدیر بپردازیم خوب نیست؟
    سلام بی نهایت عزیز
    پیشنهاد خیلی خوبیه. منم موافقم
    بهتره خود شما اینکار رو انجام بدی.
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

20. 10 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (سه شنبه 31 تیر 93), barani (چهارشنبه 01 مرداد 93), khaleghezey (سه شنبه 31 تیر 93), paiize (سه شنبه 31 تیر 93), salehe92 (سه شنبه 31 تیر 93), terme00 (سه شنبه 31 تیر 93), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 31 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 31 تیر 93), بی نهایت (چهارشنبه 01 مرداد 93), شیدا. (جمعه 10 مرداد 93)

صفحه 12 از 35 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212232 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)