به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 51
    عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 مهر 97 [ 09:20]
    سطح
    74
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 193
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Social1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,610

تشکرشده 8,998 در 1,493 پست

Array

RE: فقط خانمها بخوانند...

بروز رسانی

2. 2 کاربر از پست مفید bahar.shadi تشکرکرده اند .

bahar.shadi (یکشنبه 01 مرداد 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 27 شهریور 92 [ 09:30]
    سطح
    2
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 21
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    8

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    سلام، ممنون که یه محفل خصوصی برای خانمها درست کردین. حالا یه سوال دارم من هم این روایت رو شنیدم که پیامبر فرمودن حتی اگه مرد مقصره زن باید برای آشتی پیش قدم شه. از سمت دیگه این موضوع مطرحه که نباید در مقابل تحقیرها و اشتباهات همسرتون منفعل باشید تا اون اجازه به خودش بده که رفتارش رو تکرار کنه. این دو در بسیاری مواقع با هم تضاد دارن، مخصوصا در این زمونه که خانمها بدلیل فرصتهای درآمدی برابر خیلی از حالات دستوری رو قبول نمی کنن چون همکاری لازم برای زندگی متعادل در مواقعی که خانمها در بیرون از منزل شاغلند رو از طرف آقایون نمی بینند.

4. 2 کاربر از پست مفید پرمیس038 تشکرکرده اند .

meinoush (یکشنبه 05 مرداد 93), نازنین2010 (یکشنبه 05 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

به شوهرتان این جمله ها را نگویید!

ماجرای زنان ونوسی و مردان مریخی را که یادتان هست؟ کتاب از انواع و اقسام تفاوت های زن ها و مردها می گفت و سعی می کرد ترجمه ای باشد برای حرف ها و رفتارهای آنها در مقابل همدیگر. دلیلش هم این بود؛ خیلی وقت ها به خیال خودتان کار خوبی انجام می دهید ولی نتیجه برعکس می گیرید. حرفی می زنیدکه قرار است علاقه ها را بیشتر کند ولی باعث اختلاف می شود. اینجور مواقع باید بدانید اشکال کار کجاست، باید بدانید که حرف های به ظاهر شیرینی که به همسرتان می گویید گاهی معنی هایی می دهد که ممکن است غرور او را هم جریحه دار کند. گوش او جور دیگری می شنود و مغزش طور دیگری تحلیل می کند! با هشت تعریفی که معانی برعکس می دهند بیشتر آشنا شوید.

1- مرسی ولی خودم سریع تر انجام می دهم!

این روزها معمولا زوج ها در کنار هم کار می کنند، هم توی خانه و هم بیرون از آن. طبیعی است که وقتی به خانه آمدید دلتان بخواهد همه کارها خیلی سریع انجام شوند و وقتی برای استراحت کردن پیدا کنید اما معمولا سرعت آقایان در انجام دادن کارهای منزل به پای خانم ها نمی رسد. همین نکته شروعی برای یکی از آزاردهنده ترین جملات خانم هاست: «عزیزم مرسی که می خواهی کمکم کنی ولی خودم سریع تر از پس کارها برمی آیم.»

خانم های عزیز! آقایان دوست دارند احساس کنند به درد می خورند و می توانند از پس هر کاری بربیایند. همسرتان می خواهد قهرمان شما باشد و به چشم شما بیاید. گفتن این جمله مثل آبی است که روی آتش احساسات او ریخته باشید. به جای این کار از او تشکر کنید و از دقتی که به خرج می دهد سپاسگزار باشید. اتفاق عجیبی نمی افتد اگر کارهای خانه نیم ساعت بیشتر طول بکشند!

2- واقعا خودت درستش کردی؟!

اگر قرار باشد یکی از اتفاقات مشترک توی هر خانه ای را نام ببرید آن اتفاق احتمالا چکه کردن یکی از شیرهای آب است! در این جور مواقع قاعدتا از مرد خانواده انتظار می رود دست به کار شود و شیر آب را درست کند. نه تنها شیر آب که انجام دادن سایر کارهای مردانه در منزل، غرور آقایان را بیشتر می کند و باعث می شود احساس خوبی در مورد قابلیت های خودشان به دست بیاورند.

حالا فکرش را بکنید که شما در مقابل این کارها شوکه شوید و بگویید: «خودت درستش کردی؟» یا «باورم نمیشه از این کارها هم بلد باشی!» این جمله ها درست مثل چکش بر سر عزت نفس آقایان فرو می آیند. این جملات یعنی من قبلا در تو نقایصی دیده ام و در مردانگی ات شک کرده ام؛ برای همین الان باورم نمی شود که تو از پس این کار مردانه برآمده باشی.

به جای این حرف ها یک جمله تشویقی تحویلش بدهید: «خوش تیپ که هستی، باهوش هم که هستی، از پس هر کاری هم که بر می آیی آقای همه کاره!» این جمله به او اعتماد به نفس می دهد و علاقه اش نسبت به شما را هم بیشتر از قبل خواهد کرد.

3- از تلاشت ممنونم!

خیلی وقت های شیوه انجام دادن کارها در مردان با روش خانم ها فرق دارد.این مسئله شاید تا قبل از ازدواج خیلی مشخص نباشد اما بعد از اینکه زیر یک سقف رفتید احتمالا متوجه بعضی تفاوت های جزیی می شوید. همیشه آمادگی این را داشته باشید که ممکن است همسرتان برای کمک به شما کاری را به روش خودش انجام دهد. در این مواقع واکنش اشتباه به کار بردن این جمله یا جملات مشابه است: «از تلاشت ممنونم ولی من این کار را اینطوری انجام نمی دهم» و بعد روش خودتان را توضیح می دهید! همین که به او بگویید از تلاشت ممنونم یعنی تلاش کرده ای ولی نتیجه نداده است! برای توی ذوق کسی زدن هم این کار بهترین روش ممکن است!

حالا بر فرض که لباس ها را طور دیگری تا کرده یا جای لیوان ها و بشقاب ها را توی کابینت اشتباه گذاشته! از او برای همین کار تشکر کنید. می توانید برای اینکه بعدا روش خودتان را به او نشان بدهید موقع جاسازی ظرف ها یا تا کردن لباس ها به بهانه ای او را صدا کنید و شروع کنید به صحبت کردن از ترک های دیوار. اینطوری او ناخودآگاه چشمش به کار کردن شما می افتد و از شما یاد می گیرد.

4- تو تنها کسی هستی که می توانم با او حرف بزنم!

ممکن است در واقعیت درست همینطور باشید یا اینکه سعی داشته باشید به او بفهمانید که چقدر برایتان ارزشمند است اما این جمله تعریف مناسبی نیست! مردها از اینکه تمام بار عاطفی را برعهده بگیرند می ترسند، شاید برای همین هم باشد که تا جایی که می توانند از ازدواج کردن فرار می کنند.

وقتی به همسرتان می گویید تو تنها ادمی هستی که می شود با او حرف زد او ناخودآگاه به دو نکته فکر می کند: اول اینکه شبیه دختران دور و برتان است و دارد کار آنها را انجام می دهد و دوم اینکه او تنها کسی است که از نظر عاطفی به او وابسته هستید و می تواند کمک حالتان باشد. چنین شرایطی ممکن است برایش ترسناک باشد.

به جای این جمله به او بگویید من با مادرم، دوستانم و دخترهای فامیل حرف می زنم ولی هیچ کدام به اندازه حرف زدن با تو برایم لذتبخش نیست. تو خوب می فهمی چه می گویم! این جمله او را خاطرجمع می کند که با بقیه متفاوت است و در صورت نیاز عاطفی بقیه ای هم هستند که هوای شما را داشته باشند.

5- وای که چقدر بانمکی!

لپ های او را می کشید و اوج ابراز احساسات تان این است: تو خیلی بانمخکی! بعد هم توقع دارید او خوشحال شود اما این اتفاق نمی افتد! فکر می کنید از کشیدن لپ هایش دردش آمده؟ نخیر! تعریف شما اشکال داشته! هیچ مردی دوست ندارد با او مثل بچه ها یا نوزادان رفتار کنید.

کشیدن لپ ها و گفتن جمله های مثل «تو چقدر نازی» یا «چقدر بانمکی» تاثیری معکوس دارد، یعنی به جای خوشحال کردن او، اعتماد به نفسش را می گیرد و باعث می شود فکر کند کجای رفتارش مردانه نبوده که شما با او مثل یک مرد برخورد نمی کنید و حالت مادرانه پیبدا کرده اید. به جای آن بگویید «تو خیلی خوش تیپی!» این جمله ها مثل معجزه عمل کرده و محبت او را بیشتر می کند.

6- از هدیه ات ممنون ولی ...

با کلی ذوق و شوق هدیه تان را می دهد. جعبه را باز می کنید و چشم تان به زشت ترین گردنبند دنیا می افتد؛ گردنبندی که شاید آخرین گزینه ای بود که دوست داشتید او برایتان هدیه بگیرد! به جای اینکه توی ذوقش بزنید و به او بفهمانید که از هدیه اش خوشتان نیامده سکوت کنید و با یک تشکر خودتان را از حالت شوکه دربیاورید. وقتی به همسرتان نشان بدهید هدیه اش را نپسندیده اید او با خودش فکر می کند شما را نمی شناسد و دفعه بعدی تلاشی برای خرید هدیه هم نخواهد کرد.

به جای این کار جلوی او از هدیه تان استفاده کنید، مثلا گردنبند را به گردن بیندازید؛ البته تا قبل از اولین مهمانی رسمی و از این به بعد هر بار که چیزی مطابق با سلیقه تان را دیدید آن را به همسر محترم نشان بدهید و با ذوق و شوق تعریفش را بکنید. اینطوری او با سلیقه شما آشن می شود و توی ذوقش هم نمی خورد!

7- شوهر من خیلی رمانتیکه!

اینکه دم به دقیقه بنشینید و آخرین اقدامات عاشقانه همسرتان را به سمع دوستانتان برسانید اصلا کار جالبی نیست! بگذارید بعضی چیزها بین شما دو نفر باقی بماند. وقتی شما این مسائل را برای دوستانتان بازگو می کنید طبیعی است که آنها حسادت کنند و کارهای همسرتان را به گوش شوهرهایشان برسانند. آنها به خیال خودشان می خواهند شوهرانشان را تشویق کنند تا رفتاری مشابه داشته باشد اما مردها از سر لجبازی ممکن است عنوان زن ذلیل را به شوهرتان نسبت بدهند و در محیط های دوستانه برای همسرتان دردسر درست کنند. گاهی وقت ها هم ممکن است از سر حسادت او را از جمع شان طرد کنند.
    او اگر رمانتیک است به خاطر شماست، شما هم این لطف را در حق زندگی مشترکتان بکنید و چیزی از کارهای عاشقانه او به بقیه بروز ندهید. بگذارید بعضی چیزها به صورت راز بین شما دو نفر باقی بماند. شاید او برای انجام دادن این کارها غرورش را شکسته باشد؛ شما که نباید غرور شکسته او را جار بزنید!

8- چاق شدی ولی باز هم دوستت دارم!

ضد حال از این بزرگتر؟! اینکه شکم همسرتان را نشانه بروید و بگویید تو خیلی چاقی ولی برای من مهم نیست! این جمله یعنی علیرغم اینکه نقص داری اما من به تو لطف می کنم و هنوز دوستت دارم.
    اگر همسر شما کمی شکم درآورده ولی شوهرخواهرتان روی فرم است به جای مقایسه کردن آنها به یک نکته احتمالی فکر کنید: مردی که تمام وقتش را صرف رسیدگی به خودش می کند شاید خوشیفتگی دارد و همسر مناسبی نباشد!
    پس به همسرتان بگویید که به عنوان شریک زندگی چقدر دوستش داریدو به او افتخار می کنید. با رفتارتان نشان بدهید که جذاب است؛ چاقی اش را یادآور نشوید.

مجله تندرستي
    میگنا - به شوهرتان این جمله ها را نگویید!

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

6. 13 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (دوشنبه 04 اسفند 93), Eram (چهارشنبه 01 مرداد 93), khaleghezey (دوشنبه 30 تیر 93), m.reza91 (دوشنبه 30 تیر 93), mahtisa (سه شنبه 31 تیر 93), paiize (سه شنبه 31 تیر 93), parsa1400 (سه شنبه 31 تیر 93), فرهنگ 27 (دوشنبه 30 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 30 تیر 93), گل شب بو (چهارشنبه 01 مرداد 93), نازنین2010 (یکشنبه 05 مرداد 93), مصباح الهدی (سه شنبه 31 تیر 93), الهام 5566 (شنبه 19 دی 94)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

از تشکر های پست بالا معلومه که فقط خانوم ها میخوانند خیالتون راحت

یه نکته خیلی مهم که همیشه توجهمو جلب میکنه
    وقتی به رفتار خانم ها دقت میکنم میبینم بعضی ها گاها دومرد هستند یا دو زن که دارن باهم زندگی میکنن و مرد و زن بجا خب به نسبت کمتره وگاهی هم مرد و زن اند ولی برعکس جنسیتشون!!!

حالا منظور من به حالت مرد مرده یعنی وقتی خانم ها رفتار مردانه دارن
    دوس دارن خودشون رو مستقل و مقتدر نشون بدن که نیازی به مرد ندارن
    و در این مواقع باز هم حالت مرد مرد تبدیل به مرد زن میشه یعنی شوهر این خانم دیگه زن با ظرافتی روبروی خودش نمیبینه که اقتدار داشته باشه و گاها تبدیل به یه ادم پرخاش گر یا منفعل میشه تا این ضعف رو به روی خودش نیاره
    پس از مواضع مردانه خودش کوتاه میاد
    .

مرد ها نیاز به ظرافت و ناز خانم ها دارن نیاز دارن به کسی تا ازش حمایت کنن لذت میبرن .
    نمونه اش یکی از دوستان من میگفت :

"یه روز تعطیل رفته بودیم کنار رودخونه میخاستیم رد شیم بریم اون طرف که همسرم دستشو اورد طرف من و گفت دستتو بده عزیزم من کمکت کنم اما من گفتم لطفا برو اون طرف خودم میخام بپرم مگه چمه؟ میتونم بیام."
    حالا این یه نمونه تفریحی بود ببینید بقیه امورات هم همینطور ...

گاهی به دست های یک خانم نگه میکنم فکر میکنم دست مرده خب یذره به ناخن هاش برسه یه نیم سانت بلندشون کنه روزی چند بار کرم مرطوب کننده استفاده کنه باور کنید ضرر نمیکنه .

پارسال ماه محرم یکی از فامیل هامون اومد خونمون باور کنید وقتی اومد تو ترسیدم ابروهاش کاملا پر شده بود صورتش پر مو بود گفتم این چیه نرگس خانم؟ گفت عذادارم برای احترام نگهشون داشتم

بهش گفتم شوهرت چی این وسط چطوری تحمل میکنه؟!!!
    نمیدونست که اولین مسوولیت شرعی و دینی اش حالا اخلاق رو بذاریم کنار اینه که برای شوهرش جذاب باشه و راضی نگهش داره
    خلاصه به هر مصیبتی بود قانعش کردم کلا اصلاحش کردم ابروهاشو حالت دادم فک کنم شوهرش تا الانم دعا گوی من باشه .

چقدر خوب میشه اگه خانم ها حتی اگه مستقل اند و نیاز مالی به همسرشون ندارن حداقل اقتدار رو ازش نگیرن خودشون رو بی نیاز نشون ندن
    و خوبه با وجود این که سال هاست از ازدواجشون گذشته بازهم به خودشون برسن مثل روزهای اول.

دل نوشته شد که.

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را
    ویرایش توسط فرشته اردیبهشت : دوشنبه 30 تیر 93 در ساعت 22:28

8. 10 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (دوشنبه 04 اسفند 93), Eram (چهارشنبه 01 مرداد 93), khaleghezey (سه شنبه 31 تیر 93), m.reza91 (دوشنبه 30 تیر 93), mahtisa (سه شنبه 31 تیر 93), paiize (سه شنبه 31 تیر 93), salehe92 (سه شنبه 31 تیر 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 31 تیر 93), گل شب بو (چهارشنبه 01 مرداد 93), نازنین2010 (یکشنبه 05 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

نکاتی درموردخانم‌ها که آقایان نمی‌پسندند

زن ها بدون اینکه متوجه باشند گاهی کارهایی را انجام می دهند که باعث فراری دادن مرد ها میشوند. این پنج مورد از موارد مهم برای این امر به شمار می رود..

● اعتماد به نفس پایین
    زن هایی که اعتماد به نفس پایین دارند مرد ها را فراری می دهند. مرد ها جذب زنهایی که مشکلات زیادی دارند نمی شوند. مرد ها علاقه دارند در اطراف زنهایی باشند که کمترین دردسر را درست می کنند.
    مردها دوست ندارند در کنار کسی باشند که مدام در حال گریه کردن است. همچنین متنفرند در کنار زنانی باشند که مدام دیگران را برای اشتباهات سرزنش می کنند به جای آنکه در صدد رفع آن مشکل بر می آیند.

● کنترل کردن
    مردها زنهایی را که می خواهند مرد را کنترل کنند دوست ندارند. زنهایی که آنها را یاد غر غر کردن های مادرشان می اندازد. زنهای کنترل کننده تاثیری بر روی مردان ندارند. مردهایی که کنترل می شوند پشت سر زنانشان دروغ می گویند و دزدکی همه کاری انجام می دهند. این امکان را به او می دهید تا زمان کمتری را با شما بگذراند. زن های کنترل کننده مسئله عدم امنیت و اخبار های نا درستی را برای مردان ایجاد می کنند. مرد ها هرگز با زنانی که آنها را کنترل می کنند نمی مانند اهمیتی ندارد که شما چقدر خوب و خوشگل هستید. زنها نباید مرد ها را به مانند بچه ها بزرگ کنند.

● آویزان بودن

هیچکس دوست ندارد در اطراف زنی باشد که مثل چسب به او چسبیده است، هیچکس دوست ندارد با کسی قرار بگذارد که او را یاد بچه ها می اندازد. مردها دوست ندارند اطراف زنی باشند که نیاز به توجه دارد. چسبیدن به مردها کاملا آنها را دفع می کند. مردها دوست دارند که هر چند گاهی با دوستانشان بیرون بروند بدون اینکه زنی مزاحم آنها باشد.

● بیکاری
    مرد ها دوست ندارند اطراف زنان بیکار بچرخند. مردها زنانی که پولشان را به باد می دهند دوست ندارند. مردها زنانی را می خواهند که بتوانند از پس خودشان بر بیایند. که پیشینه شغلی خوبی داشته باشند. زنی که از این شغل به آن شغل می پرد جذابیتی برای هیچ مردی ندارد. زنی که نمی تواند شغل خود را نگه دارد چگونه می تواند مرد خود را نگه دارد. از مرد ها هیچ وقت پول نخواهید و راجع به مشکلات مالیتان با انها صحبت نکنید چون این مسئله او نیست پس به آن اهمیتی نمی دهد.

● فرار کردن به خانه مادرتان

مردها از زنهایی که در شرایط سخت به مادرشان رجوع می کنند تا مشکلشان را برایشان حل کند، فرار می کنند.

میگنا - نکاتی درموردخانم‌ها که آقایان نمی‌پسندند

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

10. 5 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

(آسمانی آبی) (دوشنبه 04 اسفند 93), mahtisa (سه شنبه 31 تیر 93), paiize (شنبه 04 مرداد 93), گل شب بو (چهارشنبه 01 مرداد 93), مصباح الهدی (سه شنبه 31 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته اردیبهشت نمایش پست ها
    سلام

از تشکر های پست بالا معلومه که فقط خانوم ها میخوانند خیالتون راحت

فرشته جان پستت واقعا خیلی خوب و عالی بود.

می گم ای کاش واقعا تالار یه فضا داشت فقط خانم ها پست هایش را می خوندن. اون وقت من این قدر حرف ها تو دلم هست که بگم !!!

ضمن اینکه من فکر می کنم نکاتی که برای رفتار با آقایون هست کمتر از نکاتیه که آقایون برای رفتار با خانم ها باید بلد باشن.(به دلیل ظرافت هایی که خانم ها دارند.) پس چه خوب میشه یک همچین تاپیکی برای آقایون هم ایجاد شه و نکات رفتاری با خانم ها توش نوشته بشه. یه آقا مسئولیت همچین تاپیکی را به عهده بگیره لطفا!
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

12. 6 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

m.reza91 (سه شنبه 31 تیر 93), meinoush (یکشنبه 05 مرداد 93), parsa1400 (سه شنبه 31 تیر 93), salehe92 (چهارشنبه 01 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 31 تیر 93), گل شب بو (چهارشنبه 01 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 03 اسفند 99 [ 10:31]
    سطح
    89
    Level completed: 82%, Points required for next Level: 92
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First Class10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    3,890

تشکرشده 2,698 در 675 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    فرشته جان پستت واقعا خیلی خوب و عالی بود.

می گم ای کاش واقعا تالار یه فضا داشت فقط خانم ها پست هایش را می خوندن. اون وقت من این قدر حرف ها تو دلم هست که بگم !!!

ضمن اینکه من فکر می کنم نکاتی که برای رفتار با آقایون هست کمتر از نکاتیه که آقایون برای رفتار با خانم ها باید بلد باشن.(به دلیل ظرافت هایی که خانم ها دارند.) پس چه خوب میشه یک همچین تاپیکی برای آقایون هم ایجاد شه و نکات رفتاری با خانم ها توش نوشته بشه. یه آقا مسئولیت همچین تاپیکی را به عهده بگیره لطفا!
    یاالله . یالله ببخشید چادر بگیرید چند لحظه من یه عرضی داشتم

اول طبق معمول سلام به تمام هوریان تالار

باید بگم تاپیک خصوصی برا خانمها ایرادی نداره ولی به شرطی که تا دور هم جمع میشین برا براندازی نسل آقایون و عذاب دادنشون دسیسه چینی نکنید
    مطالب تاپیک خوندم عالی بود باید به بعضی از شماها مثل فرشته خانم و صالحه خانم آفرین گفت بدون داشتن همسر و درک واقعی اون به این درک رسیدن آفرین داره

مصباح جان تاپیک برا آقایون لازم نیست چون قضاوت شما خانمها بیطرفانه بود و اینکه سلایق در مردها متفاوت تر از خانمهاست
    در کل ما به همون غذای گرم بانوان و خوش اخلاقی و قر قر نکردنشون بسنده میکنیم والبته اگه روز زن براشون جوراب خریدیم با نهایت زوق و اشتیاق قبول کنن و روز مرد حتما برامون طلا بخرن اگه سفید باشه ممنون میشیم

و در نهایت خوشی و خوشحالی و خنده بر لبان شما جزو آرزوهای ماست ولی گاهی اوقات سختی روزگار باعث تغییر رفتار ما مردا میشه ولی چیزی تو دلمون نیست
    هنوز برام سوال مردا ناشناخته هستن یا خانمها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

14. 9 کاربر از پست مفید parsa1400 تشکرکرده اند .

Eram (چهارشنبه 01 مرداد 93), meinoush (یکشنبه 05 مرداد 93), paiize (شنبه 04 مرداد 93), salehe92 (چهارشنبه 01 مرداد 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 01 مرداد 93), گل شب بو (چهارشنبه 01 مرداد 93), نازنین2010 (یکشنبه 05 مرداد 93), معاون کلانتر (سه شنبه 31 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 31 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

مصباح جان عملا همچین چیزی نمیشه که مثلا فقط خانم ها بیان بخونن مگه اینکه سایت هوشمند بشه نسبت به جنسیت یا اگه فیلترش نسبت به اسم باشه مثلا اقای خاله قزی هم میتونه بیاد
    پس چاره ای نیست جز اینکه فراریشون بدیم و تو حرفاتو بزنی برام جالبه چه حرفی داری که میخایی فقط خانم ها بخونند .

اقایون کاری دارین؟

رفتن فک نکنم بیان بگو مصباح
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

16. 4 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

meinoush (یکشنبه 05 مرداد 93), paiize (شنبه 04 مرداد 93), نازنین2010 (یکشنبه 05 مرداد 93), مصباح الهدی (دوشنبه 06 مرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 24 آذر 00 [ 21:47]
    سطح
    72
    Level completed: 35%, Points required for next Level: 262
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    662

تشکرشده 635 در 275 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafun نمایش پست ها
    مردها به چشم رقيب به هم نگاه مي كنن. دوس دارن برتريشون نسبت به بقيه براي همه ثابت بشه (و صد البته براي همسرشون)
    البته مردها اونقدرها هم كه ميگن پر توقع نيستند. فقط دوس دارن همسرشون اونا رو به عنوان يك "مرد" قبول داشته باشه و از خصوصيات مردانه اونا تعريف كنه. البته اين خصوصيات از نظر خود مرد بايد نشانه مردانگي به حساب بيان ها !!! (حتي اگه از نظر زن نشانه مردانگي نباشه يا اينكه واقعا نشانه مردانگي نباشه)
    مثال مي زنم: جايي رو در نظر بگيرين كه كبوتر بازي يكي از تفريحات مردان بحساب بياد و بين آقاييون توي اين كار رقابت باشه و براي هم به اصطلاح كري بخونن. خوب اگه يه خانومي به شوهرش بگه "به نظر من تو بهترين كفتر باز اين شهري" يكي از خصوصيات مردانه اونو (ظاهرا) تقويت كرده. به اون نشون داده كه از رقباي ديگش بهتره.

ممنون از راهنمایی تون و مثالی که اوردید

چیزی که در این تاپیک خیلی به چشم میاد

از شوهرتون تعریف کنید

توانایی های مردانه اش را تایید کنید

تشویقش کنیم

اما دریغ از یه مثال
    الان در زندگی مشترک من و احتمالا خیلی از شما ها مرد خانه زود میره بیرون و دیر میاد خونه وقتی میاد خسته و گرسنه و کم حوصله و خب صد البته بهش سرویس میدم بچه ها را سعی میکنم ساکت نگه دارم- زیاد حرف نزنم - زود غذای گرم و خوشمزه بیارم- ازش سوال نمی پرسم گیر نمیدم معمولا و شاید بیشتر مواقع عصبی هست که می خواد تو خونه خالی کنه که من هیچی نمیگم(یعنی بحث نمی گیرم که نه این طور تو میگی نیست و....) - (البته من اشپزیم خوب نیست و شوهرم یه چیزایی دوست داره که من اصلا نمی خورم خودتون در این مورد حدس بزنید چی میشه )
    وقتش تو خونه را این طور صرف میکنه : دوش میگیره - میخوابه - یه ذره میگم پول می خوام برا بچه ها ( هزینه مدرسه -سرویس -کلاسهای فوق العاده -کادوبرای فلانی-و.... برا خودم معمولا نمیگم )موبایل - موبایل -موبایل -موبایل (همش ارتباط کاری و شغلی)

حالا من چطور از این تشکر کنم ؟
    برا چه کارش ؟(البته غیر از پول دادن )
    البته چون خودش همیشه منت میذاره و میگه خیلی تو رفاه هستید و ..... منم اصلا خوشم نمی اید در این مورد حرفی بزنم
    حالا لطف کنید به من بگید من دقیقا باید چی کار کنم و چی بگم؟

سوالم خیلی جدی هست من شوهرم و زندگی ام را دوست دارم ولی نمیدونم با این وضعیت چی بگم؟

به نظر من خیلی خوبه که اقایان هم اینجا میان
    به هر حال بحث ما سر اینه که با این موجودات چطور برخود کنیم به هر حال باید بیان و یه ذره راهنمایی مون کنند
    خدایا کمکم کن تا ایمان، نام و نان برایم نیاورد
    ویرایش توسط نازنین2010 : یکشنبه 05 مرداد 93 در ساعت 12:19

18. 3 کاربر از پست مفید نازنین2010 تشکرکرده اند .

m.reza91 (یکشنبه 05 مرداد 93), meinoush (یکشنبه 05 مرداد 93), terme00 (یکشنبه 05 مرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    آقا یه سوال من یکم داریم گیج میزنم!!!!

توی تایپیک فقط آقایون بخوانند خانوم ها اومدن نظر گذاشتن و دستور دادن و اینجام هم که نوشته خانوم ها بخوانند بازم خانوم ها نظر گذاشتن پس این وسط ما مردا مترسکیم!!
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

20. 2 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

m.reza91 (یکشنبه 05 مرداد 93), meinoush (یکشنبه 05 مرداد 93)

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)