به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 48 از 73 نخستنخست ... 8182838394041424344454647484950515253545556575868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 730
    عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    ممنون دختر بی خیال عزیز.

کلا بعضی پست هایت را می خونم حس می کنم خودم نوشتم:دی
    راست می گی.ولی من کلا پوست کلفتم ها!ولی گاهی با تکرار یک مساله صبرم لبریز میشه.

خودت که می دونی من چقدر به دل نشستن معتقدم. ولی واقعا مطرح کردن این قسم چیزهایی که ذکر کردم در اولین مکالمات بین دو نفر به دور از حیا و ادبه.بیشتر مطرح کردنش در وقت نامناسب و لحن تحقیرآمیزش را می گم. (حالا ممکنه کسی قد براش مهم باشه)

من حس تنفر در حد جام جهانی از اسم خواستگار و خواستگاری (کلا موضوع خواستگاری) را گفتم که نمی دونم کسی تجربه کرده یا نه. (که می بینم مبالغه آمیز صحبت کردم.و این حس را حتما خیلی ها حتی بدتر تجربه کردند!)

وگرنه راست می گین همه از این دست تجربه ها داشتیم و من نمی گم کسی نداشته.اما صبر آدم لبریز میشه .

اما خیلی دلم می خواست به آقایون این حرفها را بزنم که واقعا بشینن با مادراشون صحبت کنند و چه جواب منفی و چه ادامه جلسات را جوری مطرح کنند که طرف تحقیر نشه. یا اگر چیزی مدنظرشونه جوری بپرسند که به طرف برنخوره. یا همان طور که تو گفتی من خودم واقعا حس کردم که جوری رفتار می کنند که باید از خدامون باشه.

چه اشکالی داره یک پسر با مادرش در مورد این مسائل صحبت کنه. من خودم در مورد این جور مسائل با مادرم صحبت کردم .

گاهی بعضی مادرها گویا در اجتماع کمتر بودند و شاید دست خودشون نباشه.نمی دونم والا. واقعا در تعجبم!

اما خیالت راحت! کلا دیگه به دل نمی گیرم. وضع فرهنگی مملکتمون را پذیرفتم که آقا جون ما همینیم.

راستی من عضو فعال شدم!!!!!!!!!!!
    به قول صبا از طرف شما به خودم تبریک می گم!

ولی خب این ها را اینجا گفتم حال و هوام عوض شد!

- - - Updated - - -

دختر بی خیال عزیز خیلی ممنون که اون لینکها را گذاشتی.واقعا قشنگ بود! و حال و هوام را تو این صبح زود عوض کرد.

امیدوارم بهترین انتخاب را داشته باشی و واقعا از ته دل برات تو این ماه مبارک دعا می کنم.
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه
    ویرایش توسط مصباح الهدی : پنجشنبه 19 تیر 93 در ساعت 06:21

2. 7 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 19 تیر 93), paiize (پنجشنبه 19 تیر 93), sara 65 (پنجشنبه 19 تیر 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 22 تیر 93), محمد 93 (یکشنبه 22 تیر 93), دختر بیخیال (جمعه 20 تیر 93), صبا_2009 (پنجشنبه 19 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 24 فروردین 03 [ 05:12]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 40.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    7,967

تشکرشده 6,441 در 1,459 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    سلام به همگی
    بعضی وقتاواقعا میمونم که چه کاری درسته؟چه کاری غلط؟
    من سعی میکنم همه چی رواول ازخدابخوام بعدازبقیه البته همه همینطورن!اما وقتی بهش نمیرسم زودی ازخدامیپرسم پس چی شد....
    راستش فک میکنم خدادیگه ازم خسته شده...
    فک میکنم منوبه حال خودم رهام کرده...حتما میگه این درست بشونیست...!!
    اما خب میگم من هرچقدرهم بدباشم هرچقدرهم مشکل داشته باشم بازهم بنده خودشم.خودش منوآفریده...پس بایدهواموبیشترازاین داشته باشه
    نمیدونم اما دیگه ازخداخجالت میکشم..حس میکنم واسه خودش نمیخوامش واسه خودم میخوامش!!!
    ازخودم بدم میاد...پس خداهم حق داره منوبیخیال بشه...
    عمر که بی عشق رفت

هیچ حسابش مگیر...

4. 6 کاربر از پست مفید paiize تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 19 تیر 93), sara 65 (پنجشنبه 19 تیر 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 22 تیر 93), محمد 93 (یکشنبه 22 تیر 93), مصباح الهدی (پنجشنبه 19 تیر 93), دختر بیخیال (جمعه 20 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

در حال حاضر احساسات مختلفی دارم! از جهاتی خوشحالم و از جهاتی هم ناراحت....
    و بسیار خسته..........
    نمی دونم چرا نمی تونم در ارنباط با اطرافیانم تعادل برقرار کنم.... هر طرف را که درست کنم یک بخش دیگه را از دست میدم......
    نمی دونم چگونه باید مشکل اختلاف نظر با اطرافیانم را حل کنم.....
    نمی دونم چگونه ناراحتی ناشی از دفاع از اصول فکری و اعتقادی ام را تحمل کنم.....
    اگه وقت کردین میشه برام دعا کنید که به ارامش برسم.....

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

6. 3 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 21 تیر 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 22 تیر 93), محمد 93 (یکشنبه 22 تیر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط heaven65 نمایش پست ها
    سلام به هم دوستان و به خصوص خانم صبوری عزیز ک این تاپیک رو ایجاد کردن .
    نمی دونم چطوری از شما دوستان به خاطر دعایی که برای رفع مشکل من کردید تشکر کنم .من زایمان موفقی داشتم و خدا یه تیکه جواهر رو به من هدیه کرد .درسای گلم به دنیای اومد و با خودش موجی از شادی رو به زندگی من اورد .همه چیز خوب بود و مشکلی پیش نیومد.و من همه اینها رو مدیون شما دوستای خوبم هستم .برای همه از صمیم قلب ارزوی خوشبختی و سعادت دارم .اگه توی وظیفه ای که به گردن داشتم کوتاهی کردم حلالم کنید .
    ایول خدایی خیلی خبر خوبی بود کلی خوشحال شدم ایسالله خدا براتون نگهشداره

خوش به حال همسرتون چه حالی کنه که بچتون دختره کلی خوش خوشانشه
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

8. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

heaven65 (دوشنبه 23 تیر 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 22 تیر 93), دختر بیخیال (شنبه 21 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    امروز کمی دلخور و ناراحت شدم:(

اینجا پر از خانوم هاییست که بهشون ظلم میشه، اونوقت باید تو یک برنامه تلویزیونی سه تا آقا بیارن، که بگن خانوماشون بخاطر مهریه ازشون جدا شدن!!

اینجا خانومی هست که بخاطر لج و لجبازی شوهرش از دیدن فرزندش محروم شده، تازه نه طلاقش میدن نه میذارن بره سر کار، نه میذارن برگرده سر زندگیش، آقا خیلی راحت حق ازدواج مجدد هم گرفته! آخه واقعا قانون کجاست؟

قانون کجاست ببینه یک دختر 23 ساله و گول زدن، اذیتش کردن، حبسش کردن کتکش زدن! !! تازه بعد همه ی اینکارا بحای اینکه بجرم فریب مجازاتش کنن بدتر میخواین این زندکی و اصلاح کنن! !! آخه قانون عزیز این زندگیه که بخواد اصلاح بشه!!!

یا خانومی هست که با اینکه با دوست دختر همسرش کنار اومده تمام حق و حقوقش و ازش گرفتن حتی دیدن فرزندشو و رهاش کردن . و خودشون راحت رفتن ازدواج کردن.
    قانون کجاست که اینا رو ببینه.
    ببینه که زنی باید دوست دختر همسرشو بپذیره ورگرنه اگه تحمل نکنه باید بره طلاق بگیره خیالشم راحت باشه که بمحض طلاق بخاطر پولداری آقا دختر های زیادی حاضره بره زن این آقا بشه!!! حالا اگه برعکس بود کلی خانوم و مجازات میکزدن:((

پس این خانوما چی؟ اینجا پر از خانوم هاییست که حاضرن مهریه و ببخشن اما زندگی کنن!!!
    مهریه اصلا براشون ارزشی نداره! اما متاسفانه دیده نمیشن:(

خیلی وقت بود تو ذهنم بود کاش تلویزیون این خیانت ها رو نشون میداد چه آسیبی به زن میزنه تا حداقل بقیه درس عبرت بگیرن.

حتی بعضی از آقایون نمیدونن که چه آسیبی به زندگی خودشون میزنن و درست موقعی پشیمون میشن که هیچ فایده ای نداره.:(
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : شنبه 21 تیر 93 در ساعت 22:51

10. 14 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (یکشنبه 22 تیر 93), khaleghezey (یکشنبه 22 تیر 93), m.reza91 (دوشنبه 23 تیر 93), sanjab (شنبه 21 تیر 93), setare sorbi (شنبه 21 تیر 93), terme00 (دوشنبه 23 تیر 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 22 تیر 93), گل شب بو (یکشنبه 22 تیر 93), محمد 93 (یکشنبه 22 تیر 93), مدیرهمدردی (یکشنبه 22 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 24 تیر 93), veis (پنجشنبه 02 مرداد 93), آزرم (یکشنبه 22 تیر 93), صبا_2009 (یکشنبه 22 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 21:50]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    317

تشکرشده 1,458 در 274 پست

حالت من
    Shad
    Array
    سلام
    حال و احوال ما خدا رو شکر خوبه ( اینو گفتم که پستم توی این تاپیک موجه باشه )

یکجورایی حوالی زمان افطار ما هم پیوند خورده با تماشای تلویزیون و یک توفیق اجباری هست که گهگاهی بخشی از برنامه ماه عسل رو دمدمای افطار تماشا کنیم.

چند شب پیش دو خانواده رو دعوت کرده بودند که در هر دو خانواده علیرغم اینکه یکی از زوجین بعد از ازدواج با یک معلولیت همراه شده بود ولی اون یکی دیگه حاضر نبود همراه و شریک زندگیش رو بخاطر اون حادثه ترک کنه و با تمام سختی ها و مشکلاتی که ما بعنوان بیننده هیچ وقت نمیتونیم اونها رو بفهمیم ، حاضر شده بودند با عشق و لذت پای انتخابی که کردن تا اخر عمر بمونن و زندگی کنن...

اما امشب 4 تا خانواده یا بهتره بگم چهار نفر از چهار خانواده متلاشی شده و منجر به طلاق گرفته شده رو دعوت کرده بودند وباهشون گفتگو میکردن...اولا اینکه این امار چهار خانواده امشب در برابر دو خانواده چند شب پیش ، یعنی اینکه امار خانواده های خوشبخت در کشور ما در برابر امار خانواده های ناموفق فرای مسائل مالی ، سلامتی ، سطح فرهنگی و... خیلی خیلی ناچیز هست . پس اینکه تصور کنیم با ازدواج دروازه های خوشبختی و سعادت روی ما باز میشه یک تصور اشتباه هست(که البته این بستگی به نگاه ما به ازدواج داره ).
    اصلا شکل مشکلات مهمانان امشب با نوع مشکلات مهمونهای چند شب پیش نه همجنس و نه همسطح بودند ... ولی با این وجود اون دو خانواده از کنار هم بودن لذت میبردن و احساس خوشبختی داشتند... توی صحبت مهمونهای امشب بود که دلایلی مثل غرور و منم منم کردن و لجبازی و بی تجربگی و مسائلی از این دست باعث متلاشی شدن زندگیهاشون شده بود که من اصلا کاری با این گروه ندارم بلکه حرفم پیرامون اون گروه چند شب پیش هست...

سوالی که ذهنم رو درگیر کرده اینه که تمام ماها که قصد ازدواج داریم باید این رو بپذیریم معنی ازدواج یعنی اینکه ما امادگی داریم که به استقبال یک سری مشکلات و چالشهای جدید توی زندگی بریم و حالا در کنارش از یک سری مزایا هم بهره مند میشیم... اما زمانیکه با مشکلات توی زندگی روبرو میشیم ، بعضی مشکلات هست که ادم رو از پا درمیاره (مثل مشکلات اون دو خانواده ) حالا یک دسته هستن که بقدری معرفت دارند که بخاطر خدا و اینکه اگاه هستند که این مشکلات ازمایش الهی هست صبر جمیل دارند و بخاطر رشد و درجات معنوی، این سختی های رو تحمل میکنند که کار به این دسته نداریم...

اما یک دسته دیگه هستند که شاید اونچنان معرفتی مثل گروه بالا نداشته باشند ، ولی مردانه وار، طرف با تمام مشکلاتی که بعد از ازدواج براش پیش میاد پای عشقش و انتخابش میایسته... بعد یک نفر سوم که از بیرون به داستان نگاه میکنه ، میگه الان این خانم یا این اقا ، دیگه نه اون جذابیت و زیبایی و شادابی و سرزندگی و... قبل رو داره ، مثلا این خانم نه تنها به همسرش دیگه نمیتونه رسیدگی کنه بلکه همسرش باید تا اخر عمر هم تمام کارهای حتی شخصی خانمش رو هم بکنه ، دیگه این خانم یا این اقا مثل یک فرد سالم دیگه نمیتونه وظایف همسری خودش رو ایفا کنه و... ولی با این وجود طرفش میگه من تا اخر باهات هستم و هر روز هم عشقم بهت بیشتر میشه و...

واقعا چی باعث میشه که دو نفر با تمام این مشکلات هر روز عاشقتر بشن؟ چی میشه پیوند این دو نفر ناگسستنی بشه ؟ مگه ما روزی که یک خانم یا اقا رو میبینیم عاشقش نمیشیم؟ مگه روزهای اول اشنایی بیتابش نمیشیم؟ چیکار کنیم این عشقها و بیتابیها توی روزهای سخت زندگی از یادمون نره؟ واقعا چیه که اون دو نفر رو با تمام مشقتها کنار هم نگه میداره؟ چطور میشه توی روزهای سخت زندگی وقتی برای خودمون یا همسرمون یا زندگیمون خدای نکرده مشکلاتی پیش میاد ، وقتی به طرفمون نگاه میکنیم یادمون بیاد این همون مریم هست ، این همون نجمه ، معصومه ، مسعود ، رضا ، امیر و.... هست که یک روزی براش جونمون رو هم میدادیم، پس الان حق نداریم بهش بی حرمتی کنیم ، سرش داد بزنیم ، اذیتش کنیم ، عقده هامون رو سرش خالی کنیم ، رهاش کنیم و... این همون ادم چند سال پیش هست که زمانی لیلی یا مجنون قصه ما بود پس الان هم با این همه سختی ها باید مثل همون روزها عاشقانه دوستش داشته باشیم و... اما کانکشن یا رابط اون روزهای خوش و این روزهای ناخوش چیه که باعث ثبات اخلاقی و رفتاری ما میتونه بشه و...

12. 6 کاربر از پست مفید محمد 93 تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (یکشنبه 22 تیر 93), m.reza91 (یکشنبه 22 تیر 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 22 تیر 93), مدیرهمدردی (یکشنبه 22 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 24 تیر 93), بالهای صداقت (یکشنبه 22 تیر 93)

((( مشاور خانواده ))) آغازکننده

آخرین بازدید
    دیروز [ 13:16]
    سطح
    100
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,577

تشکرشده 37,079 در 7,002 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    لطفاً موضوعیت تاپیک را رعایت کنید . از بعضی دوستان انتظار بیشتری می رود

با سلام و احترام
    ما مدیران بعضی وقتها ضد حال می زنیم به کسانی که پستهای خود را در انجمن و تاپیکهای غیر مرتبط می زنند.

این سخت گیری ما به خاطر اینست که حیف می شود وقتی یک پست مناسب در جایی قرار می گیرد که از دسترسی افراد متقاضی دور می شود.
    اینجا تاپیک حال و احوال هست
    افراد از یکدیگر با خبر می شوند.
    اما تجارب و نظرات افراد باید در جاهای خود و در انجمن های خودش مثل انجمن تجربه های فردی قرار بگیرد.
    یا در انجمن افراد خوشبخت.
    یا در انجمن حقوق ما.
    اگر اینجا مثل کشکول بشود. بهره دهی اش کم می شود.
    خواهش می کنم مخصوصا پیشکسوتان در هدایت تالار کمک مدیران باشند.
    با تشکر
    از گوشهای شنوا، و حواس های جمع

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

14. 5 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 22 تیر 93), terme00 (دوشنبه 23 تیر 93), فرشته مهربان (یکشنبه 22 تیر 93), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 22 تیر 93), محمد 93 (یکشنبه 22 تیر 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 22 بهمن 95 [ 18:24]
    سطح
    43
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    10

تشکرشده 916 در 198 پست

Array
    سلام.
    حالم بد نیست ولی خوب هم نیست. منتظرم برای شب های قدر سه روز برم منزل پدریم.
    اما بدون شوهرم که پیشم نیست، خیلی سخته. خیلی....
    اما شوهرم اصرار داره که برم تا روحیه ام عوض بشه منم به خاطر گل روی اون از این فرصت استفاده می کنم...
    تنها سحری میخورم. تنها افطار میکنم..
    این اولین سال تنهایی من سر سفره افطار و سحره...
    اما نمی دونم چرا خدا بیشتر از همیشه هست!!!
    اون دوسم داره و مونس تنهایی های منه.
    خدا رو دوست دارم

تا توانی دفع غم از خاطر غمناک کن
    در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

16. 6 کاربر از پست مفید Kamelia-94 تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 22 تیر 93), meinoush (یکشنبه 22 تیر 93), parsa1400 (دوشنبه 23 تیر 93), محمد 93 (یکشنبه 22 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 24 تیر 93), صبا_2009 (یکشنبه 22 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 21:50]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 21.0%
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    317

تشکرشده 1,458 در 274 پست

حالت من
    Shad
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی نمایش پست ها

با سلام و احترام
    ما مدیران بعضی وقتها ضد حال می زنیم به کسانی که پستهای خود را در انجمن و تاپیکهای غیر مرتبط می زنند.

این سخت گیری ما به خاطر اینست که حیف می شود وقتی یک پست مناسب در جایی قرار می گیرد که از دسترسی افراد متقاضی دور می شود.
    اما تجارب و نظرات افراد باید در جاهای خود و در انجمن های خودش مثل انجمن تجربه های فردی قرار بگیرد.
    یا در انجمن حقوق ما.
    با تشکر

سلام خدمت جناب مدیر همدردی

بقول شما این تاپیک مخصوص باخبر شدن حال و احوال دوستان از یکدیگر هست ، اما به نظر من یک دلیل مهم برای اینکه گاها دوستان مثل من صحبتهای متفرقه در این تاپیک میکنند که ارتباطی با محتوای تاپیک نداره ، این هست که چون ظاهرا تاپیکهایی با موضوعاتی مثل " گفتگوی ازاد یا صحبتهای متفرقه یا عناوین مشابه " وجود نداره که مثل این تاپیک در صفحه اول انجمن در لیست "اخرین ارسالها" قرار بگیره ، مثلا من یک دوبار تاپیکی با موضوع " هرچه میخواهد دل تنگت بگو " به چشمم خورده ، ولی اینکه ایا در لیست اخرین ارسالها هست یا خیر به نظر من مهم هست که ازش استقبال بشه ، و چون ظاهرا همین تاپیک حال و احوال بیشترین قرابت رو به تاپیکهای گفتگوی ازاد داره ، که در لیست اخرین ارسالها هم هست ، بعضی اوقات به موضوعات حاشیه ای کشیده میشه برای همین به نظر من غیر از این تاپیک چند تاپیک دیگه رو با موضوعات و گفتگوهای ازاد برای نوشتن کاربران در لیست ارسالهای اخر اضافه کنید تا ان شالله این مشکل مرتفع بشه.

اما حالا که این پست من هم بیربط به این تاپیک شد و احتمالا به تاپیک پیشنهادات منتقل میشه یک پیشنهاد دیگه هم بدم که تا جایی که جا داره این پست کاملا بی ارتباط به موضوع بشه و لحظه ای درنگ برای انتقالش به خودتون اجازه ندید

وقتی داخل انجمن میشیم بالا سمت چپ سایت یک مستطیل ابی هایلایت هست که وقتی میریم روی اون نوشته که مثلا 2 پیام خصوصی داریم و 5 لایک ... به نظر من به این دو گزینه یک گزینه دیگه هم اضافه کنید تحت عنوان اینکه مثلا از 4 پست ما نقل و قول گرفته شده و وقتی بریم روی اون شماره ، ما رو به صفحه ای هدایت کنه که اونجا پستهای نقل و قول گرفته شده ما رو نمایش بده ، حسن این کار این هست که مثلا من الان از پست شما نقل و قول گرفتم ، و ممکنه شما تا دو هفته دیگه نتونید به سایت سر بزنید ، و اگر اونموقع تشریف بیارید سایت بعید هست دیگه یادتون باشه زمانی اینجا پستی زدید که بعد بخواید به پستهای نقل و قول گرفته شده از پست خودتون سرکشی کنید ، ولی اگر زمان لوگین شدن به شما یاداوری بشه ، میتونید به نقل قولهای پستتون مراجعه کنید... البته الان که به اخر این پاراگراف و این پیشنهاد رسیدم یک لحظه شک کردم که شاید سایت این قابلیت رو داشته باشه ولی من حضور ذهن نداشته باشم در هر صورت ..

موفق باشید .

18. 2 کاربر از پست مفید محمد 93 تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 23 تیر 93), شهراز (دوشنبه 23 تیر 93)

((( مشاور خانواده ))) آغازکننده

آخرین بازدید
    دیروز [ 13:16]
    سطح
    100
    Overall activity: 67.0%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,577

تشکرشده 37,079 در 7,002 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    لطفاً موضوعیت تاپیک را رعایت کنید . از بعضی دوستان انتظار بیشتری می رود

نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی نمایش پست ها

با سلام و احترام

یا در انجمن حقوق ما.
    با تشکر
    .

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

صفحه 48 از 73 نخستنخست ... 8182838394041424344454647484950515253545556575868 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)