به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48
    عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام تازگیا به نتایج درخشانی رسیدم
    قبلا تا همین چندروز پیش شاید دید خوبی به خاستگاری سنتی نداشتم و ترجیح میدادم جور دیگه ای پیش بیاد برا همین درسته که وقت و انرژی برا خاستگاری میذاشتم اما با یه حالت اکراه بود

انگار یه دفعه منقلب شدم به این نوع ازدواج اگه مورد خوبی پیش بیاد سنتی خیلی بهتر وارامش بخشه

دیگه اکراه ندارم وحتی مایلم با انرژی وقت بذارم.
    تازه اینطوری خیلی ناز دخترارو میکشن و دختر هم در ارامش میتونه تصمیم بگیره. البته هنوز م منکر عیبهای این مدل هم نیستم اما میارزه.
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

2. 10 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 06 تیر 93), anisa (چهارشنبه 11 تیر 93), asal2013 (پنجشنبه 01 آبان 93), paiize (جمعه 06 تیر 93), redalatkhah (جمعه 06 تیر 93), مدیرهمدردی (دوشنبه 09 تیر 93), آرام دل (دوشنبه 09 تیر 93), بی نهایت (جمعه 06 تیر 93), دختر بیخیال (جمعه 06 تیر 93), شیدا. (دوشنبه 09 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوستان.
    سلام خواهران وبرادران عزیز که از هر کدومتون خیلی درس های آموزنده یاد گرفتم.
    تجربه های همگی تو همدردی برای من درس های بسیار زیبایی داشت.
    نمی تونم همه اش را بگم. ولی جدیدا یک درسی یاد گرفتم که نمی دونم چقدر عملی و درسته.گفتم بیام اینجا بگم.

شاید خنده دار باشه ولی من فهمیدم می خواهم در آینده دخترم را چگونه تربیت کنم!

از روی همین تاپیک های این تالار هم فهمیدم. از روی همین دختران و زنانی که به مشکل برخوردند. چه تو ازدواجشون و چه مجردیشون.
    همیشه بودند کسانی که به من می گفتندچرا می خواهی ادامه تحصیل بدهی؟ زن باید فقط خانه داری بلد باشه. همش می خواستند نذارن من برم دنبال علاقه ام. می خواستن من منفعل باشم. هدف نداشته باشم. تو اجتماع نباشم.

ولی چیزی که از تجربه زنان دیدم اینگونه نبود. زنی که محتاج یک لقمه نانه و به خاطرش می ره صیغه پسر مجرد میشه. زنی که چون هیچ پناهی نداره زندگی با شوهر بداخلاقش را تحمل می کنه.کتک هایش و... و خودش هم میگه که چاره ای نداره وگرنه طلاق می گرفت. زنی که طلاقش می دن و راحت بدبخت میشه!!!
    دختری که عزت نفس نداره و این قدر احساس تنهایی می کنه که حاضر میشه به پیشنهادات یک پسر بی حیا پاسخ بده.
    دختری که ذهنیتی از پیشرفت و ... نداره و فقط افکارش خلاصه شده در رفع نیازهایش با جنس مخالف و جلب توجه اون. وقتی بهش می گی به چی علاقه داری برو دنبال اون.تازه باید فکر کنه راستی من تو چی می تونم موفق بشم؟ چیو دوست دارم؟

دوستان این ها چی را نشون می دن؟

من فهمیدم مشکل زنانمون چیه؟!! زن اون جوری که باید ارزشمند نیست!!! در حالی که ارزش زن خیلی بالاست!

دوست دارم دخترم را ارزشمند بزرگ کنم. دختر من باید خیلی عزت نفس داشته باشه! نباید خودش را لایق هر چیزی بدونه! هر نگاهی! هر تحقیری! اصلا خوشم نمیاد وقتی می بینم یک زن این طور تحقیر میشه! گاهی در حد یک شیء زینتی! گاهی در حد یک تو سری خور!

خیلی برنامه ها برای دختر عزیزم دارم:

1) از همون بچگی استعدادش را پیدا می کنم. استعدادش هر چی می خواد باشه. لازم نیست بخوام حتما دکتر یا مهندس بشه. دوست دارم اون استعدادی که باعث میشه با علاقه پیگیریش کنه و موفق بشه را پیدا کنه.برای خودش هدف داشته باشه.
    حالا هر چی باشه.علمی باشه یا معنوی. یا هنری و یا حتی ورزشی.

2) بهش می گم چقدر ارزشمنده. بهش می گم ارزش زن به حیا و نجابتشه.
    بهش می گم که فقط رضای خدا براش مهم باشه. بهش می گم تو این دنیا هیچ وقت نمی تونه رضایت همه را جلب کنه.فقط مهم اینه که رضایت خدا را جلب کنه.

3)متاسفانه یا خوشبختانه احتمالا دخترم مثل من خیلی عاطفی بشه.
    ولی از همون اول بهش یاد می دم که محکم باشه. بفهمه هر چیزی را نمیشه راحت بدست بیاره. هر چقدر هم که پولدار باشم اصلا نمی ذارم دخترم تو رفاه و ناز و نعمت مادی تربیت بشه.
    باید بفهمه احساساتش را چه جوری مدیریت کنه. از احساسش تو نزدیکی به خدا استفاده کنه. احساسش باعث عزت نفسش بشه.نه گدایی محبت!!! آخ که چقدر این گدایی محبت را که می بینم بعضی دخترا از دوست پسرشون دارن بدم میاد.
    بهش یاد می دم عواطفش را خرج کسی کنه که لیاقت داشته باشه!
    بهش یاد می دم که با کسی ازدواج کنه که ارزش اینو داشته باشه که مدیر خانواده اش باشه وکسی که ارزشش را داشته باشه که بهش بگه سایه سر! بتونه براش احترام قائل بشه و حرفش براش ارزش داشته باشه تا گوش کنه.

4) راستی تصمیم گرفتم وقتی دخترم دانشگاه رفت بهش این سایت را معرفی کنم تا بیاد و اونم از همدردی درس های خوبی بگیره و اگر سوالاتی داشت که روش نشد از من یا باباش بپرسه اینجا بپرسه. ولی احتمالا یه کاری کنم دخترم باهام خیلی راحت باشه و همه سوالاش را از خودم بپرسه. شایدم اون وقت بهش نام کاربریم را هم گفتم تا ببینه مامانش جوونیهاش چه چیزایی تو ذهنش بوده!ولی می گم که به باباش نگه :دی

5) خلاصه خیلی برنامه ها برای دخترم دارم که در این مقال نمی گنجه که نمی دونم چرا امشب این قدر هوای دخترم را کردم:دی

فقط یک مشکلی هست!!!
    اونم اینه که بابای دخترم هنوز منو پیدا نکرده!!!

دیگه بی زحمت تو این ماه مبارک رمضان برام دعا کنید بابای دخترم زود تر منو پیدا کنه!!! :دی
    بیشتر به خاطر دخترم و باباش(بنده خدا باباش حتما این قدر خواستگاری رفته خسته شده) :دی

ممنون بابت دعاهای خیرتون
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

4. 13 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 09 تیر 93), asal2013 (پنجشنبه 01 آبان 93), Eram (دوشنبه 03 آذر 93), khaleghezey (دوشنبه 09 تیر 93), paiize (سه شنبه 10 تیر 93), parsa1400 (دوشنبه 09 تیر 93), reihane_b (دوشنبه 09 تیر 93), فدایی یار (جمعه 30 مرداد 94), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), آرام دل (دوشنبه 09 تیر 93), آزرم (دوشنبه 09 تیر 93), شیدا. (دوشنبه 09 تیر 93), صبوری (دوشنبه 09 تیر 93)

Banned
    آخرین بازدید
    یکشنبه 01 شهریور 94 [ 00:18]
    سطح
    50
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 154
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,600

تشکرشده 1,855 در 418 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    یاد گرفتم صبور باشم یعنی دارم تمرین میکنم همون چیزی که من یا بعضی از خانومای تالار که تاپیکشون رو میخونم ندارند

راجع به دیگران زود قضاوت نکنم اول حرفاشون رو بشنوم بعد تصمیم بگیرم

اینم یاد گرفتم که مردا با محبت حسابی شارژ میشند مدتیه بی دلیل تا همسرمو میبینم میگم دوستت دارم از قیافش پیداست چقدر ذوق میکنه میگه چند روزیه مهربون شدی(من همیشه مهربونم کیه که قدر بدونه) خودمم دیگه به یقیین رسیدم که دوستش دارم. امروز بهم پیامک زد تو همه وجودمی خیلی دوستت دارم(از محبت خارها گل میشود)

یاد گرفتم ذهن خوانی نکنم آخه من یه خصلتی که داشتم مثلا اگه یه جا مهمونی میرفتیم و طرف ناراحت بود من پیش خودم فکر میکردم حتما از اومدن ما ناراحته ولی بعد متوجه شدم چیز دیگه ای بوده

دارم سعی میکنم مسائل ریز رو بزرگش نکنم

مصباح الهدی جان انشاالله همسری که در خور و شایسته شماست نصیبتون بشه(خوش بحال اون همسر و فرزند)
    ایشالله خدا بهت سه قلو بده هر سه تا هم پسر(شوخی) فرزندان صالح نصیبت بشه

6. 12 کاربر از پست مفید آرام دل تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 09 تیر 93), anisa (چهارشنبه 11 تیر 93), asal2013 (پنجشنبه 01 آبان 93), paiize (سه شنبه 10 تیر 93), parsa1400 (دوشنبه 09 تیر 93), reihane_b (چهارشنبه 11 تیر 93), salehe92 (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته مهربان (دوشنبه 09 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), مدیرهمدردی (دوشنبه 09 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 09 تیر 93), شیدا. (دوشنبه 09 تیر 93)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 12:04]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,556

تشکرشده 37,042 در 6,993 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها

همیشه بودند کسانی که به من می گفتندچرا می خواهی ادامه تحصیل بدهی؟ زن باید فقط خانه داری بلد باشه. همش می خواستند نذارن من برم دنبال علاقه ام. می خواستن من منفعل باشم. هدف نداشته باشم. تو اجتماع نباشم.

ولی چیزی که از تجربه زنان دیدم اینگونه نبود. زنی که محتاج یک لقمه نانه و به خاطرش می ره صیغه پسر مجرد میشه. زنی که چون هیچ پناهی نداره زندگی با شوهر بداخلاقش را تحمل می کنه.کتک هایش و... و خودش هم میگه که چاره ای نداره وگرنه طلاق می گرفت. زنی که طلاقش می دن و راحت بدبخت میشه!!!

با سلام
    این بخش از صحبتهایت نشان می دهد که این درس همدردی را اشتباه دریافت کردید. درست و غلط را با هم ترکیب شده است.(بحث پیوند زدن طلاق و صیغه و کتک کاری را با تحصیلات و اجتماعی بودن و دنبال علاقه رفتن و پیشرفت هایی که در جامعه هنجار شده است.)
    تاپیکهای همدردی اینها را که نتیجه گرفتی را نمی گوید.
    اما اگر فکر کردید اشتباهت را من می گویم باز هم اشتباه کردی.
    چون زحمت یافتن این اشتباهت با خودت هست . آخه از قدیمی تر ها انتظار بیشتری می رود.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

8. 13 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 09 تیر 93), anisa (چهارشنبه 11 تیر 93), asal2013 (پنجشنبه 01 آبان 93), khaleghezey (دوشنبه 09 تیر 93), paiize (سه شنبه 10 تیر 93), parsa1400 (دوشنبه 09 تیر 93), reihane_b (چهارشنبه 11 تیر 93), salehe92 (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته مهربان (دوشنبه 09 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 09 تیر 93), آزرم (سه شنبه 10 تیر 93), شیدا. (دوشنبه 09 تیر 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    بعنوان یه مرد متاهل وقتی وارد سایت همدردی شدم یاد گرفتم چقدر یه زن احساسی و شکننده هستش و چقدر نیاز داره به حمایت و اینکه بهش محبت کنی و دوسش داشته باشی.چقدر بعضی شوخی ها شاید از نظر من بعنوان یه مرد دلنشین و خنده داره ولی همسرمو اذیت میکنه چقدر توهین کردن به زن یا کتک زدنش حتی کمش باعث اذیت شدن نابودی اون زن میشه.چقدر براش مهمه که برای خانوادشاحترام قائل بشی و باهاشون خوب برخورد کنی اینکه زن چقدر ظریفه

اینکه اکثر زندگی ها بخاطر نداشتن مهارت زوجین هستش که منجر به طلاق و طلاق عاطفی میشه.
    اینکه با خواندن مشکلات و مقالات سایت همدردی و جناب مدیر و فرشته مهربان و بالهای صداقت و جناب sci و.... باعث شده به مسائل و مشکلاتی که توی خانواده خودم و یا اطرافیان اتفاق میوفته با یه دید بازتر و تخصصی نگاه کنم و به اندازه دانشی که دارم و مدیون سایت همدردی هستم هرچند اندک بتوانم به بهتر شدن اون فضا و دادن اطلاعات مورد نیاز به افراد کمک کنم

پ.ن:با اجازه جناب مدیر تجربه من بعنوان یه مرد متاهل اینو میگه بهترین و موثرترین راه برای اینکه زندگیت پراز عشق و محبت علاقه و صمیمت و تفاهم باشه و به دور از هرگونه تنشی که صددرصد جواب میده و خودم امتحان کردم و تضمین میدم اینکه هرچی زنت گفت بگی:

چشم

کوتاه و مختصر و مفید با کارایی بالا
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

10. 17 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 09 تیر 93), anisa (چهارشنبه 11 تیر 93), asal2013 (پنجشنبه 01 آبان 93), ebi-larynx (سه شنبه 04 آذر 93), fariba s (دوشنبه 09 تیر 93), paiize (سه شنبه 10 تیر 93), parsa1400 (دوشنبه 09 تیر 93), reihane_b (چهارشنبه 11 تیر 93), salehe92 (سه شنبه 10 تیر 93), Somebody20 (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته مهربان (دوشنبه 09 تیر 93), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 09 تیر 93), مدیرهمدردی (سه شنبه 10 تیر 93), معاون کلانتر (سه شنبه 10 تیر 93), مصباح الهدی (دوشنبه 09 تیر 93), بی نهایت (سه شنبه 10 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 12:04]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,556

تشکرشده 37,042 در 6,993 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaleghezey نمایش پست ها
    پ.ن:با اجازه جناب مدیر تجربه من بعنوان یه مرد متاهل اینو میگه بهترین و موثرترین راه برای اینکه زندگیت پراز عشق و محبت علاقه و صمیمت و تفاهم باشه و به دور از هرگونه تنشی که صددرصد جواب میده و خودم امتحان کردم و تضمین میدم اینکه هرچی زنت (به جای زنت ، همسرت صحیح هست)گفت بگی:

چشم

کوتاه و مختصر و مفید با کارایی بالا
    با سلام و احترام
    به خاطر این نتیجه گیری بسیار عالی که عصار و چکیده همه این تالار هست. به شما تبریک می گویم. در واقع یه چیزی در حد انتهای انعطاف پذیری.
    به غیر از تبصره و استثناء های موردی که عمدا صرفنظر می کنیم. این همه آن چیزی هست که زوجین دو طرف باید همین فکر و اقدام را بکنند.

احسن khaleghezey ، مطمئن بودم با این تلاشی که با خلاقیت داری انجام می دهی، بالاخره گل رو به حریف می زنی

یکسال عضویت انجمن آزاد
    برای khaleghezey به عنوان جایزه در نظر گرفته شد و اعمال گردید.

===========
    پاورقی:
    - بنده مطلب شما را ویرایش کردم و به جای زنت باید قرار بگیرد همسرت
    - جایزه شارژ یکساله انجمن آزاد بالاترین هدیه همدردی هست که تا کنون به یک عضو خود داده است.

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

12. 15 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 10 تیر 93), anisa (چهارشنبه 11 تیر 93), asal2013 (پنجشنبه 01 آبان 93), khaleghezey (سه شنبه 10 تیر 93), paiize (سه شنبه 10 تیر 93), reihane_b (چهارشنبه 11 تیر 93), salehe92 (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته مهربان (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 10 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 10 تیر 93), بی نهایت (سه شنبه 10 تیر 93), بالهای صداقت (سه شنبه 10 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93), عشق آفرین (چهارشنبه 12 آبان 95), صبوری (سه شنبه 10 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 19 مهر 02 [ 20:03]
    سطح
    100
    Overall activity: 37.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,236

تشکرشده 6,880 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    بهترین درسی که کرفتم این بود که منم گاهی میتونم بسیار حسود شم مثل الان.
    خلاصه
    خودمو کشف کردم دیگه!!!
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

14. 6 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 10 تیر 93), anisa (چهارشنبه 11 تیر 93), asal2013 (پنجشنبه 01 آبان 93), khaleghezey (سه شنبه 10 تیر 93), reihane_b (چهارشنبه 11 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 آبان 98 [ 08:57]
    سطح
    68
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,639

تشکرشده 1,769 در 422 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    مهمترین درسی که من از همدردی گرفتم این بود که رفتار دیگران بازتابی از رفتار خودمونه ...

قبل از اینکه با تالار آشنا بشم فکر میکردم با هر کس باید یه طور خاص رفتار کرد ... ولی الان میدونم که در هر حالت ما باید درسترین و عاقلانه ترین رفتار رو داشته باشیم ... مهم نیست طرف مقابل چه رفتاری داره ... مهم اینه که ما رفتارمون درست باشه ..

یاد گرفتم که اکثر مشکلات بین همسران از عدم مهارت های ارتباطی هستش و اغلب مشکلات بین آدمها هم از ندونسته های اونها ...
    یعنی اگه ما با احساسات و روحیات همدیگه آشنا باشیم و به خواسته های همدیگه احترام بذریم ... دنیا گلستانی شود ...

راستی مهم تر از مورد اولی که نوشتم هم هست ...
    من آدم کاهل نمازی بودم و خیلی مقید دین نبودم ... از همدردی آموختم که بهترین کمک رسان من خداست و بهش نزدیک شدم .. نمازم مرتب شد و جدیدا هم که دارم تفسیر آیات رو میخونم و از هر کدوم درسی میگیرم و به قلبم می سپارم ... تازه فهمیدم که با سستی و فاصله گرفتن از خدا چه آرامشی رو از خودم دریغ میکردم .

خدارو شاکرم و از همه دوستان و مدیر همدردی ممنونم ... که منو به راه راست هدایت کردند ...
    آدمک آخر دنیاست بخند
    آدمک مرگ همین جاست بخند
    دست خطی که تورا عاشق کرد، شوخی کاغذی ماست بخند
    آن خدایی که بزرگش خواندی، به خدا مثل تو تنهاست بخند ...

16. 11 کاربر از پست مفید terme00 تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 10 تیر 93), asal2013 (پنجشنبه 01 آبان 93), khaleghezey (سه شنبه 10 تیر 93), reihane_b (چهارشنبه 11 تیر 93), salehe92 (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته مهربان (سه شنبه 10 تیر 93), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 10 تیر 93), مدیرهمدردی (سه شنبه 10 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 10 تیر 93), آزرم (سه شنبه 10 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    صددرصد جواب میده و خودم امتحان کردم و تضمین میدم اینکه هرچی زنت گفت بگی:

چشم
    سلام جناب خاله قزی
    احسنت بر شما
    ولی یک سوالی برام به وجود امده و ان اینکه ایا شما به تمام چشم هایی که می گویید عمل هم می کنید؟

این همه آن چیزی هست که
    زوجین دو طرف باید همین فکر و اقدام را بکنند.
    سلام جناب مدیر همدردی گرامی

یعنی همیشه زوجین باید به یکدیگر بگویند چشم؟ حتی اگر از راضی نبودند؟
    اگر با نظر طرف مقابل موافق نبودند هم باید در ان لحظه جهت جلوگیری از بحث و دعوا چشم بگویند؟
    اگر به هر دلیلی به چشمی که می گوییم عمل نکنیم شرایط در اینده به مراتب بدتر از چشم نگفتن می شود و اگر عمل نکنیم کم کم طرف مقابل نسبت به چشم هایمان بی اعتماد می شود......
    بهترین رفتار برای بیان مخالفت با نظر طرف مقابل چیست؟

با تشکر از راهنمایی تان

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

18. 6 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 10 تیر 93), anisa (چهارشنبه 11 تیر 93), asal2013 (پنجشنبه 01 آبان 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 10 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 10 تیر 93), شیدا. (سه شنبه 10 تیر 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 28 مهر 02 [ 00:16]
    سطح
    100
    Overall activity: 50.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    7,950

تشکرشده 6,439 در 1,458 پست

حالت من
    Ashegh
    Array
    راستش خیلی چیزها یاد گرفتم.خیلی تغییر کردم اگه بخوام موردی بگم خیلی طولانی میشه.
    مهمترینش صبوربودنه!!دیگه ازاون تصمیمهای احساسی توی موقع های سخت خبری نیست.یاد گرفتم الویت اول زندگیم همسرم باشه.هرچند که اخلاقش رو نپسندم.
    یادگرفتم زندگیم رو مدیریت کنم البته هنوز خیلی راه مونده.
    خیلی ازمهارتهای ارتباطی رو تازه فهمیدم وباید بتونم عملیشون کنم.شاید اگه اونموقع ها بلدبودمشون بهترمیتونستم باهمه ارتباطبرقرار کنم وفقط یه دوست نداشتم که حالا بازادست دادنش تنها بشم.میتونستم کلی دوست پیداکنم!!!
    یاد گرفتم با خوب بودنم میتونم بقیه رو وادار کنم که باهام خوب رفتار کنن.
    یاد گرفتم که باید درمورد خانواده همسرم هم خوب فکرکنم ودنبال گرفتن امتیازهای منفی ازشون نباشم.کاش اینو زودترمیدونستم!!!
    من یاد گرفتم خوب بودن واقعی رو تمرین کنم.
    عمر که بی عشق رفت

هیچ حسابش مگیر...

20. 11 کاربر از پست مفید paiize تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 10 تیر 93), anisa (چهارشنبه 11 تیر 93), asal2013 (پنجشنبه 01 آبان 93), khaleghezey (سه شنبه 10 تیر 93), reihane_b (چهارشنبه 11 تیر 93), salehe92 (چهارشنبه 11 تیر 93), Somebody20 (سه شنبه 10 تیر 93), مدیرهمدردی (سه شنبه 10 تیر 93), مصباح الهدی (سه شنبه 10 تیر 93), آرام دل (پنجشنبه 12 تیر 93), بالهای صداقت (سه شنبه 10 تیر 93)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)