به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 82
    عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    مگه اینجا اروپاست که بیشتریا +180 باشن؟اگر کسی 5سانتم بلندتر باشه به نظر

زیاد میاد.

2. کاربر روبرو از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده است .

AMIN 1994 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    من قدم زیر 160 هست پس میشه گفت همیشه قدم کوتاه تره از بقیه ادمایی که می بینم. اما معمولا اصلا این حسو ندارم. وقتی با یکی حرف میزنم دیگه احساس می کنم هم سن منه چه کوچکتر چه بزرگتر و احساس می کنم هم قده منه! فکر می کنم شما که پسرا رو بالای 180 می بینین دلیلش حساسیتتون روی قد خودتونه وگرنه من که دیگه باید از همه بترسم با قدم :)) حساسیتتونو از روی قد بردارین تا کمتر متوجه قد دیگران بشین. اونوقت دیگه فقط ادمای بالای 190 یا بیشترو می تونین بگین یه کمی قدش بلند بودا!!

در حالت کلی زیبایی ظاهری مثل زیبایی صورت تناسب اندام مرتب بودن سر و صورت و لباس مناسب استفاده از عطر مناسب رفتار و حرکات متین و با وقار همه ی چیزایی که میشه توی چند دقیقه ی اول دیدن ادما دید جزو ساده ترین شکل زیبایی ها میشن. یعنی این زیبایی مخصوصا زیبایی صورت اندام و لباس رو هر کسی با یه نگاه می تونه ببینه. و چون این دیدن اسونه و سریع و همه می تونن ببینن توش دقت کنین. البته قطعا طرز فکر و منش و روش زندگی ادم هم توی همون چند دقیقه ی اول برخورد در رفتار در نگاه و در کلام می تونه اثراتی ازش دیده بشه. اما فعلا منظورم تر تمیز بودن صورت و اصلاح صورت لباس مناسب و متناسب عطر مناسب و تناسب اندام هست. اینا رو رعایت کنین تا خانمی که اولین بار شما رو می بینه ادامه بده اشنایی رو باهاتون.

در بقیه مراحل دیگه اینکه چقدر افکار و طرز زندگی و دیدگاهتون نسبت به زندگی و موجودات زیباست مهم میشه. در واقع درونیات شما و چیزایی که شخص کم کم می تونه ببینه در شما. اینجاست که واقعیت وجود هر کسی دیده میشه. و ادمایی که می تونن با همدیگه هماهنگ باشن می تونن اینو بفهمن. شما اگه روی این قسمت از زیبایی انسانی که خیلی هم سخت هست کار کنین قد نمی تونه مانع شما بشه.

در ضمن همون طوری که دوستان هم گفتن خیلی از دختر خانم ها قدشون از شما کوتاه تره.

موفق باشید.
    ویرایش توسط meinoush : سه شنبه 02 اردیبهشت 93 در ساعت 16:37

4. 5 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

AMIN 1994 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), ash1 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), e-lampard (جمعه 05 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), پونیو (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 فروردین 96 [ 11:56]
    سطح
    62
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 171
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    واسه من قد طرفم مهم نیست فقط تناسب اندام داشته باشه، ۱۵۵ سانت هم باشه مشکلی نداره.منتها دخترا توی قد پسرا خیلی حساسن.فکر کنم دخترایی که هنوز ازدواج نکردن خیلی قد طرف واسشون مهمه،اغلب کسایی که میگن قد مهم نیست ازدواج کردن و متاهلن دخترای مجرد خیلی قد واسشون مهمه حتی اگر قد خودشون ۱۶۰ باشه دنبال پسرای بالای ۱۸۰ هستن
    به نظر من زن و شوهر بايد به هم بيان تصور كنيد 160 در كنار 180 يا بالاي 180 اينطور كه ميگيد دختر تا شونه پسر ميرسه اصلا متناسب نيست اونوقت مجبوره 10 سانت پاشنه كفش داشته باشه

فكر كنيد اينا چطور تو خيابون صحبت ميكنند؟؟؟

ولي به دور از شوخي فكر نميكنم براي خانوم هاي مجرد هم قد بلند آقا (بالاي180)مهم باشه سه تا از دوستان من به تازگي ازدواج كردن ومن با دوتاشون كه برخورد داشتم يك مورد هرسه هم قد بوديم مورد بعد هم كه آقا بلندتر بود فكر نميكنم قد آقا به 170 ميرسيد چون با من هم قد بود.البته من كفشم اصلا پاشنه نداشت.

البته به منطقه جغرافيايي هم بستگي داره. در منطقه ما هر قدي نرمال محسوب ميشه.ودر موقع ازدواج معمولا تا 5 يا 10 سانت بلندتر براشون مهمه اونهايي هم كه خودشون قد بلندي دارند اين اختلاف قد كمتر ميشه.

• اعلام حضور براي ختم قرآن در ماه رمضان سال1435قمري

http://www.hamdardi.net/thread-32764.html

خداوندا؛هدایتم کن تا به این باور برسم؛
    که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

6. 3 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

AMIN 1994 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), پونیو (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 18 خرداد 95 [ 21:46]
    سطح
    32
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 137
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    132

تشکرشده 135 در 56 پست

Array
    به نظرم زیاد به این موضوع فکر نکنید. هر چقدر بیشتر بها بدین بیشتر اذیت می شین. ضمن اینکه با توجه به قدتون می تونید انتخاب های وسیعتری داشته باشین. چون دخترهای ایران اکثرا قدشون کوتاه هست و با قد شما هم خوانی دارن. و اون دخترهایی که پسر قد بلند رو می پسندن باید بدونن که پسرهای قد بلند هم اکثرا اینها رو نمی پسندن! بالاخره باید یه تناسبی باشه دیگه. من خودم رو عرض می کنم، برای من دخترهای با قد کمتر از 165 اصلا جذابیتی ندارن!
    توی اون سایت ها که میرید و می بینید که اکثر گفتن قدشون بالای 180 هست باید توجه بکنید که چند درصد از اعضای اون سایت اومدن و قدشون رو گفتن. چون اونهایی که قد متوسطی دارن معمولا در مورد قدشون نظری نمیدن.

در کل اونطور که من فهمیدن فاکتور قد برای شما یک ابزاری هست برای خودنمایی و جلب توجه دیگران، وگرنه توی بحث ازدواج پارامترهای دیگری تاثیر گذار هست و فاکتور قد تاثیر آنچنانی نداره.

8. 4 کاربر از پست مفید برسرک تشکرکرده اند .

AMIN 1994 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), e-lampard (جمعه 05 اردیبهشت 93), meinoush (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 19 تیر 95 [ 14:02]
    سطح
    43
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 70
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteranOverdriveTagger First Class
    تشکرها
    117

تشکرشده 94 در 38 پست

Array
    جایی خوندم که تو مناطق گرمسیری پسرها نسبتا قد بلندترن. منم تو منطقه گرمسیرم ولی باور کنید قد کوتاه زیادتر از قدبلنده ! خیلیم زیادتره
    درکل این مساله اونقد بزرگ نیست که تبدیل به یه دغدغه بشه
    به قول دوست بالاییمون شاید دخترا پسرای بالای 180 رو بپسندن ولی اونا همچین دخترایی رو نمیپسندن !
    درکل قد چیزی نیست که اکتسابی باشه و آدم بخاطر قد کوتاهش سرزنش بشه

10. کاربر روبرو از پست مفید AMIN 1994 تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 08 اردیبهشت 96 [ 22:49]
    سطح
    38
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 71
    Overall activity: 42.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    193

تشکرشده 95 در 52 پست

Array
    والا دکتر فرهنگ توی سخنرانی ازدواج میگفت بهتره که دختر تا گوش پسر باشه. یعنی حدود 12 سانت اختلاف قد.اتفاقا میانگین قد دختر و پسر در همه ی کشورها اختلافش همین حدود 12 سانت هست.یعنی دختر خانمی که قدش مثلا 162 هست بهترین قد واسه شوهرش حدود 174 میتونه باشه.منتها توی مملکت ما خانم با 160 قد دنبال پسر 185 سانت میگرده.
    Human height - Wikipedia, the free encyclopedia

12. کاربر روبرو از پست مفید myl تشکرکرده است .

پونیو (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    حرفای دکترو تفسیر به رای نکن.گفت همقد یا تو گوش پسر،پایین تر نباشه.

اون دختری که دنبال اون همه اختلافه بیشتر دوست پسر می خواد تا شوهر

که پز ظاهر بده چه می دونم خیال می کنن بازوی پسرو گرفتن در حالی سرشون

روی شونه شه.یا وقتی ناراحتن سر می ذارن روی سینه پسره.از این صحنه های

رومانتیک سینمایی.

14. 4 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

AMIN 1994 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), myl (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), reset (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), برسرک (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 13 مهر 94 [ 15:28]
    سطح
    19
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 25
    Overall activity: 1.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    14

تشکرشده 12 در 6 پست

Array
    نه بچه ها اشتباه نکنید دخترا به خاطر پز دادن نمی گن پسر بلند باشه برای اینکه این موضوع احساس مردونگی بهشون میده خوششون میاد
    ولی موضوع اینکه رفتار شخصیت بیشتر حس مردونگی تا قد بلند
    مثلا اصغر فرهادی که کوتاه از دید من واقعا اون حس مردونگی که باعث جذابیت باشه رو کاملا داره
    یا مثلا فروتن یا تو فوتبالیستها مون.....
    یا کشتی گیر هامون
    منظورم اینکه دخترا از مردونگی یک مرد خوششون میاد و در فکر سطحی قد بلند این حس رو به ادم بیشتر القا می کنه.
    بعدم من خودم هیچ وقت دنبال پسر قد بالای 180 نبودم ولی خوب مگه انتخاب دست منه من باید به انتخاب اونها پاسخ بدم و تا الانم پسری که اختلاف قدی کمی با من داشته باشه نیومده سراغ من
    حالا به قول امین من بمونم تنگ دل مادرم که یک پسری که 10 12 سانت ازم بلندتره بیاد سراغم؟اخه نمیشه که
    خواستگار الانم هم قدش 181 هست باورکنید اصلا برام قدش جذاب نیست چون با شخصیتش نتونستم کنار بیام نه تنها قدش برام جذاب نیست تازه خیلی ببخشید هر وقت تو دلم با خودم حرف میزنم میگم مردک گنده بک با اون ابعادش خجالت نمی کشه

16. 3 کاربر از پست مفید abiroshan تشکرکرده اند .

myl (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), پونیو (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 08 خرداد 96 [ 19:05]
    سطح
    30
    Level completed: 22%, Points required for next Level: 118
    دستاوردها:
    تشکرها
    14

تشکرشده 10 در 7 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط پسر تنها نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم تاپیک رو جای درستی زدم یا خیر . پسر 23 ساله ای هستم که قدم کوتاهه احسا میکنم هم قد دخترها هستم آخه قدم 168 هست و از این بابت خیلی احساس حقارت میکنم .
    اصلا چاق نیستم . چون شاید این ذهنیت پیش بیاد بدلیل چاقی قدکوتاه نشون داده میشم .
    درسم تموم شده حتی تو مدت 4 ساله ی دانشگاه هم نتونستم مثه بقیه دوست هام با دخترها ارتباط برقرار کنم .
    فکر میکنم هیچ دختری حتی بهم نگاه هم نمیکنه بدلیل قد کوتاهم .
    با یکی از دوستانم این قضیه رو گفتم ایشون بهم پیشنهاد دادن برو باشگاه بدنسازی کار کن .
    رفتم اونجا اولا از جوش خوشم نمیامد . اکثرن لخت بودن فقط یه شورت ورزشی داشتن!!
    خوشم نمیامد از این حالت .
    ثانیا اونجا همه از من بلندتر بودن همین باعث شد اعصابم بیشتر بهم بریزه
    تو سایت ها و انجمن های ایرانی زیاد جستجو کردم دیدم تقریبا همه ی پسران میگن قدشون بالای 1 متر و 80 سانته .
    جان عزیزانتون کمکم کنید من چند ساله دارم با این قضیه دست و پنجه نرم میکنم
    داداش من 26 سالمه و قدم 163 هست وزنمم 48 کیلو اگر ببینیم فکر میکنی 18 سالمه یا شایدم کمتر
    من چی بگم پس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    جالبه کوتاهترین قد در خانواده ما 174 هست و برادر کوچکترم که از من 4 سال کوچکتره قدش 177
    نگران نباش همیشه میگم خدارو شکر

- - - Updated - - -

البته اینو بگم قد بلند خیلی تاثیر در روابط اجتماعی داره
    کلا مثلا میگم وقتی از در میای تو (چون شغلم تدریس هست) اولش همه فکر میکنن من 18 سالمه نهایتا بعد از کمی صحبت میگن نهایتا 22 که اتفاقا همیشه هم همرو سرکار میذارم
    ولی کلا افراد قد بلندتر ( بین 175 تا 185 ) راحتتر در جامعه پذیرفته میشن در جامعه مردان البته ها خانم ها بحثش جداس من وارد نمیشم
    در آقایون کلا افراد زیر 170 اعتتماد به نفس کمتری دارن تو ورود به برخی مکان ها و بیشتر در اتباط با دخترها مخصوصا ازدواج که دیگه هیچی مثلا من خودم قدم 163 هست تصور کنید یکی از چیزایی که دوست ندارم عکس ازدواج هست که می اندازن چون دیدم تو همشون مردا بلندترن از خانوما حالا من با یه خانوم 163 که هم قد خودمم باشه ازدواج کنم بازم به اون عکس فکر کنید چقدر بد بشه ؟ شایدم من اینطور فکر میکنم
    مثلا توی ماشین صندلیمو تا ته میکشم جلو خیلی دیدم دوستام و یا راننده های دیگه بهم گفتن: "" صندلی رو تا ته داده جلو گازم میده ""
    یا مثلا یکی از دوستام که دلمم خیلی ناراحت کرد یکبار در جمع اینو گفت : " من همش فکر میکنم این بره خواستگاری ببیننش چی بهش میگن اصلا دختری باهاش ازدواج میکنه ؟ آخه شبیه بچش بیشتر هستی تا شوهرش اینجوری با این قدش ""
    درسته همتون نوشتید بیخیال چیز مهمی نیست ولی اتفاقا خیلی مهمه من یه مدت اصلا بخاطر همینکه مرد بودن رو در قد بلندتر و هیکل بزرگتر میدونستم به سرا علاقه مند میشدم در حالیکه گی نیستم اتفاقا یکی از اساتید همینجا مشکلمو حل کرد
    درکل قد کوتاه زیاد جالب نیست صدی هم که همه بگن چیز مهمی نیست ولی اتفاقا خیلیم مهمه در کیفیت زندگی

- - - Updated - - -

یه چیزیم بگم چون این تایپیک دیدم داغ دلم تازه شد اینقدر نوشتم ها - از دختری که دوستش داشتم و دارم و خواهم داشت یک سال پیش درخواست ازدواج کردم ولی گفت نه البته قدش 168 یا 170 هست و خوب از من بلندتره احساس میکنم بیشتر به همین دلیل بود خیلیم ناراحت شدم چون واقعا دوستش دارم یک ساله ندیدمش اما هنوزم فکرش رو دارم گاهی شبها به هر حال تجربه من اینه
    1. قد بلندتر از 170 در انتخاب دخترا خیلی تاثیر داره
    2. قد بلندتر حتی در دید افراد دور و برتم روی شما تاثیر داره
    3. قد بلندتر در گرفتن حق تاثیر داره (توصر کن اگر دعوا بشه اصلا کاری به زور ندارم همینکه از طرف مقابلت کوتاهتر باشی احتمال اینکه طرف مقابل سریعتر پرخاش کنه بهت بیشتره)
    4. حتی فک کن چه بدبختیه ماشین شاسی بلندم سخته سوار شدنش سوارم بشی(دیدم خانم با قد 158 هم سوار شده البته) ولی میخندن بهت باور کنید اینو دیدم عینه در مورد لندکروز 4 در
    5. حتی تو مترو دست افراد دیگه تو صورت و سر و کلته و شاید اصلا نبیننت بعضی وقتا و بیوفتن روت
    6. البته خوبی هاییم داره بعضی جاها که مظلوم نمایی لازم خودتو میزنی به بچه بودن (البته اگر هیکلت بذاره که در مورد من صادقه )

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 93 [ 22:20]
    سطح
    18
    Level completed: 77%, Points required for next Level: 23
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 11 در 6 پست

Array

سلام

سلام پسر تنها از حرفات معلومه که بیشتر حساسیت رو قدت به خاطر اینه که شاید با دخترا نمیتونی ارتباط برقرار کنی!
    من خودم تقریبا هم سن توام قدم 185 وزنمم 84 هست باشگاهم نمیرم ژنتیکی هس
    ولی بر خلاف تو رابطه با دخترا زیاد برام مهم نیس
    چسبیدم به کارمو دارم زیر ساختای زندگیمو درست میکنم ..
    نکته آخر ..نمیگم قد مهم نیس اما اینکه بخای به خاطر اینکه یه دختره ازقدت راضی نبوده یا نمیتونی رابطه برقرار کنی غصه بخوری
    به کارت برس و تو زمینه ای کاریت موفق شو .... اون موقع هست که خیلی فرصتا برات پیش میاد..
    بدرود

19. کاربر روبرو از پست مفید 921922 تشکرکرده است .

پونیو (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93)

صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)