به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 32 از 73 نخستنخست ... 212222324252627282930313233343536373839404142526272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 730
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدابراهیمی نمایش پست ها
    سلام دوستان اعضای خوب تالارهمدردی
    حق عضویت تا 2 اردییشهت بود از فردا حق عضویت تمام می شود برای همیشه از تالار می روم
    درباره مدیران تالار و مدیرهمدردی حرف نمی زنم خیلی ناراحت هستم
    دیگر به تالارهمدردی بر نمی گردم
    از خانم میشل خداحافظی می کنم از ایشان تشکرقدردانی می کنم
    خانم فرشته اردییشهت خانم ویدا خانم صبا 2009 خانم بی نهایت خانم شیدا خانم دختر مهربون خداحافظی می کنم
    هر بدی از من توی تالار از من دیدی من بخشید
    از سا ل 1376 فعا لیت در تالارهمدردی اغاز کردم تا الان تالارهمدردی فعا لیت کردم چند سا ل توی تالارهمدردی توانسته باشم توی تالار مفید موثر بوده باشم
    اعضای خوب تالارهمدردی خیلی دوستت دارم
    برای همیشه از تالار می روم
    خداحافظ
    سلام جناب محمد ابراهیمی عزیز

امیدوارم که خوب و خوش و سلامت باشید.
    ما هم از رفتن شما ناراحتیم
    ما همه دوست داریم که مثل گذشته شاهد تلاش و فعالیت ارزنده و ارزشمند شما باشیم
    انشالله ناراحتی تون برطرف میشه و ما را تنها نمیذارید.
    با امید به ان رزو

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

2. 5 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

paiize (جمعه 05 اردیبهشت 93), میشل (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), بی نهایت (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), باران بهاری11 (جمعه 05 اردیبهشت 93), دختر بیخیال (سه شنبه 02 اردیبهشت 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    سلام به اعضای همدردی
    به مدیرانش
    کارشناسانش
    به مهموناش

31 فروردین آخر ماه بود اومدم یه جمع بندی کنم ببینم چی خوندم چی نخوندم چقدر عقبم چقدر جلوام.
    دیدم ای دل غافل چقدر از برنامه ام عقبم ، این شد که بعضی مواردی که وقتم و زیاد میگرفت و تا تیر حذف کردم ، همدردی هم جز ش بود.

من میرم ولی نگران نباشین از دستم راحت نشدین ، تیر ماه میام دوباره

امیدوارم وقتی میام اینجا پر از پستای قشنگ ببینم.

بیام و ببینم:

zendegy movafagh
    عزیز پست زدن و خوشحال و خندان ، با همسر و فرزند دلبندشون بالاخره به معنای واقعی کلمه "زندگی موفق " رسیدن، و به خواسته دلشون رسیدن.

بانو shayana گرامی هم تو زندگی متاهلیشون موفق شدن و تونستن مشکلات و یکی پس از دیگری با موفقیت پشت سر بذارن.
    بهار -68 عزیز هم برگشتن پیش دختر کوچولوشون و با همسرشون به خوبی و خوشی دارن زندگیشونو میکنن.
    بانو شایسته 89 ، عاقبت بخیر شدن و به خواسته دلشون رسیدن.
    دختر 7 عزیز ، امیدوار 92 گرامی ، به همون دخترهای شاد گذشته تبدیل شدن و غم و با خوشحالی کنار گذاشتن.

امیدوارم خانوم بی نهایت عزیز هم همیشه روزشونو خوشحالتر از روز قبلشون شروع کنن.

امیدوارم وقتی میام دوباره ببینم جناب محمد ابراهیمی هم دوباره مثه گذشته به فعالیتشون اینجا ادامه میدهند.

مجردای تالار

صبوری ، پونیو ، مصباح الهدی، miinioush ، فرشته اردیبهشت؛ و salehe92....... میگم من رفتم و اومدم خبر ازدواجتون بپیچه اینجا هاااا!!! (سه ماهی وقت دارین زودتر بجنبین دیگه شیرینی میخوایم بخوریم )

جناب 1234567 من که از اخر نفهمیدم شما با اون خانوم پرستار ازدواج کردین یا نه، اگه ازدواج کردین و قسمت هم بودین امیدوارم خوشبخت باشین، اگه هم هنوز مجردین که انشالله یک ازدواج موفق خوب داشته باشین.
    جناب فرهنگ 27 ؛ جناب Toojih امیدوارم شما هم تو زندگی مجردی یا متاهلیتون موفق و سربلند باشین.

ستیلا و reihane عزیز هم که ازدواج کردن امیدوارم عاقبت بخیر بشین انشالله.

امیدوارم فرشته مهربون ، مدیر همدردی ، اقای sci ، baby و بالهای صداقت وباقی مدیران هم عاقبت بخیر بشن و اگه مشکلی خدایی نکرده تو زندگیشون دارن به نحو احسنت بتونن رفعش کنن.( بعدشم بیاین به ما تقلب برسونن.)

ااا آقای khaleghezy و داشت یادم میرفت امیدوارم شما هم همیشه تو زندگی سه نفریتون و کاری تون موفق باشین.

واحد عزیز ، شیدا ، میشل گرامی، بانو she بانو paieze امیدوارم تو تمام مراحل زندگیتون خوب و خوش باشین.

من بیشتر اونایی که خیلی فعال بودن ، و یادمه خیلی از اسم هارو من فراموش کردم ، الان حضور ذهن ندارم ، خلاصه امیدوارم همتون بتونین مشکلاتتونو زودتر حل کنین، و مشکلاتتونو یک غول حل نشدنی نبینین.

از شما اعضای خوب همدردی خیلی چیزا یاد گرفتم .
    فقط تشکر میکنم و برای همتون آرزوی عاقبت بخیر ی میکنم.

التماس دعا
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

4. 15 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), omid65 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), paiize (جمعه 05 اردیبهشت 93), salehe92 (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 02 اردیبهشت 93), میشل (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), مصباح الهدی (جمعه 05 اردیبهشت 93), بی نهایت (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), باران بهاری11 (جمعه 05 اردیبهشت 93), ستیلا (دوشنبه 08 اردیبهشت 93), شیدا. (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), شایسته89 (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), صبوری (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), صبا_2009 (سه شنبه 02 اردیبهشت 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    نمیدونم چرا نمیتونم اینجا چیزی بنویسم! هر روز میام و همه ی تاپیکا رو میخونم اما هیچ حرفی برای گفتن ندارم! (حالا نه اینکه خیلی نظرات گهرباری داشتم) شاید چون گفتن فقط سه تا پست میتونین بذارین... (البته من هنوز امتحان نکردم که ببینم اگه بیشتر از سه تا پست بذارم چه اتفاقی میفته!) خلاصه اینکه خواستم اظهار وجود کنم و بگم پیگیر همه ی تاپیکا هستم و آرزو میکنم مشکل همه تون حل بشه

6. 10 کاربر از پست مفید sara 65 تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), paiize (جمعه 05 اردیبهشت 93), salehe92 (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), میشل (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), بی نهایت (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), باران بهاری11 (جمعه 05 اردیبهشت 93), شیدا. (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), شایسته89 (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), صبوری (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام

دختر بیخیال انشالله همیشه موفق و سلامت و شاد باشی. عزیزم ازدواج برای من یکم زوده! فعلا به درس و مشقم برسم و مسئولیت زندگی خودم را بر عهده بگیرم تا بعد انشالله به زندگی مشترکم برسم!

سارا جان محدودیت پست برای کسانی است که عضو نیستند. شما هر چندتا پست که دوست داشته باشی می تونی بذاری و ما خوشحال میشیم از نظرات شما بیشتر استفاده کنیم.
    وقت کردی یک امتحان بکن و ببین بیشتر از سه پست چه اتفاقی میوفته!

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

8. 9 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), paiize (جمعه 05 اردیبهشت 93), sara 65 (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), میشل (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), باران بهاری11 (جمعه 05 اردیبهشت 93), شیدا. (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), شایسته89 (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), صبوری (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 22 آبان 93 [ 11:46]
    سطح
    16
    Level completed: 46%, Points required for next Level: 54
    دستاوردها:
    Overdrive500 Experience Points3 months registeredTagger First Class
    تشکرها
    406

تشکرشده 117 در 37 پست

حالت من
    Azkhodrazi
    Array
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    صحبت sara 65 عزیز دقیقا حرف منم هست.اکثر اوقات تو همدردی هستم بیشتر تاپیکا رو میخونم ولی کمتر نظری میذارم.
    امیدوارم حال همه دوستان خوب باشه یا ان شا ا... خوب بشه.
    من خوبم مخصوصا نسبت به یک ماه پیش و این رو مرهون زحمات مدیر همدردی گرامی میدونم.
    یادی میکنم از دوستانی که نسبتا باهاشون آشنایی دارم البته بعضی دیگه فعالیتی ندارند که امیدوارم اونها هم برگردن.
    آرزوی سلامتی دارم برای مدیر همدردی-فرشته مهربان-بالهای صداقت-آقای baby-keyvan-lord hamed-hamed65-khaleghezey-sci -نادیا777-ani-بی دل-دختر بی خیال-مهربونی-واحد-92salehe-omid65-فکور-میشل-شیدا-ویدا-نازنین آریایی-هاجس-روزنه-فرهنگ27-بی نهایت

وهمه دوستانی که الان اسمشون در خاطرم نیست.

واقعا به این نتیجه رسیدم انسان اگه خودشو تغییر بده بسیاری از مشکلاتش حل میشه.
    خوشحالم تو این سایت هستم.ممنون
    آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد.

10. 14 کاربر از پست مفید شایسته89 تشکرکرده اند .

khaleghezey (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), omid65 (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), paiize (جمعه 05 اردیبهشت 93), salehe92 (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), sara 65 (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), فرشته مهربان (جمعه 05 اردیبهشت 93), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), میشل (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), مدیرهمدردی (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93), آزرم (جمعه 05 اردیبهشت 93), بی نهایت (چهارشنبه 10 اردیبهشت 93), باران بهاری11 (جمعه 05 اردیبهشت 93), شیدا. (چهارشنبه 03 اردیبهشت 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    با سلام و درود خدمت دوستان عزیز

خیلی خوشحالم دوباره فرصتی پیش امد تا بتوانم بیام اینجا پست بزارم.

بانو sara 65 واقعا میگم جای خالی نوشته های شما خیلی احساس میشه(خدا خیرت بده بیشتر بیا لایک بزن رتبم بره بالا)

بانو شایسته89 شما هم نظر بزارید فکر کنم اینجوری خیلی به خودتان حتی توی موفقیت هرچه بیشتر زندگی مشترکتان کمک میکنه.ایشالله هرچه زودتر آرامش و عشق بیشتری را در زندگی مشترکی که داردی تجربه کنید.

بانو دختر بیخیال ایشاالله ارشد قبول بشید.

یه اعترافی باید بکنم وجه مشترک بانو شایسته و دختر بیخیال و بانو سار65 اینه که اسممو آوردن خیلی لذت بردم همش دنبال اسم خودم میگشتم توی نوشته هاشون خوب چیکار کنم کیف می کنم ازم تشکر میکنن و اسممو میارن(البته کنترلش کردم ولی بازم خیلی لذت داره)

راستی روی سر مهدیه ساداتم گردو ریختیم جاتون خالی 97% گردوهای ریخته شده رو خانواده من برداشتن
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !
    ویرایش توسط khaleghezey : پنجشنبه 04 اردیبهشت 93 در ساعت 09:33

12. 8 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

paiize (جمعه 05 اردیبهشت 93), salehe92 (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), sara 65 (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), میشل (جمعه 05 اردیبهشت 93), مصباح الهدی (جمعه 05 اردیبهشت 93), بی نهایت (چهارشنبه 10 اردیبهشت 93), باران بهاری11 (جمعه 05 اردیبهشت 93), شایسته89 (شنبه 06 اردیبهشت 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام به همگی
    دیشب اومدم به این تالار سر بزنم.دیدم آبی پررنگ شدم!!!
    سورپرایز شدم!!!
    خیلی خوبه یکم تو این مشکلی که دارم،حداقل یکی منو سورپرایز کرد!!!
    ممنون جناب مدیر همدردی عزیز.

از حال و هوای من اگه بخواهید بدونید من درحالت به خصوصی هستم که نمی تونم توضیح بدم.انگار یخ زدم.
    برام دعا کنید یخم باز بشه و مثل قدیم بتونم راهم را ادامه بدم. شاید بعضی ها در جریان مشکل من تو تاپیک صبوری (چهل شب دعا)یا صلوات شمار آقای خاله قزی باشن.به من یک ظلمی شده در حد جام جهانی نباشه؛در حد تیم ملی هست!!!
    بچه ها واقعا برام خیلی دعا کنید.الان باید از وضعیت هنگ بیام بیرون ولی....

یک پیشنهادی هم که برای بچه ها دارم شرکت تو تاپیک شروع چهل شب دعا به نيت رفع مشكلات دوستان همدردي.است.
    امیدوارم تعداد به چهل نفر برسه.آقایون هم لطفا بی زحمت شرکت کنید.وقت زیادی نمی گیره.

آقای خاله قزی من احساستون را از لایک درک می کنم.
    دیشب که به تالار بعد 6 روز سر زدم یک دفعه با 14 تا لایک مواجه شدم!خیلی سورپرایز شدم.که یک دفعه 14 تا لایک با هم!!!
    شما هم لایکاتون را چک نکنید بعد بذارید رو هم جمع شه یک دفعه چک کنید.خیلی خوشحال تر میشین!
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

14. 10 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

.saber. (جمعه 05 اردیبهشت 93), khaleghezey (جمعه 05 اردیبهشت 93), paiize (جمعه 05 اردیبهشت 93), salehe92 (جمعه 05 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (جمعه 05 اردیبهشت 93), فرشته مهربان (جمعه 05 اردیبهشت 93), میشل (جمعه 05 اردیبهشت 93), مدیرهمدردی (جمعه 05 اردیبهشت 93), بی نهایت (چهارشنبه 10 اردیبهشت 93), باران بهاری11 (جمعه 05 اردیبهشت 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    76
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام به همگی

مدیر همدردی گرامی من هم از بابت پر رنگ شدنم ازتون تشکر می کنم و همینجا می خوام ازتون بابت موضوع دیگری هم تشکر کنم باید بگم که در تعامل با پدرم کمی پیشرفت کردم البته هنوز راه درازی را در پیش دارم و هنوز زمان نوشتنش در تاپیک از همدردی اموختم نشده! چون هنوز کامل یاد نگرفتم و باید بیشتر تمرین کنم

تصمیم گرفتم صرف نظر از علاقه داشتن یا نداشتن و یا هر توجیه دیگه، مسئولیت انتخابی که کردم را بپذیرم و در این مدت بیشتر مطالعه کنم و جزوهای کلاس کنکورم را بخونم و به اساتیدم هم اطمینان کنم و به بقیه منابع فکر نکنم! کمال طلبی ممنوع.
    اگر دست از این بی مسئولیتی برندارم تا اخر عمر باید دست نگه دارم و ازدواج نکنم.
    در نتیجه تا 23 خرداد که امتحانم را بدم کمتر سر میزنم. برای خودم محدودیت پست گذاشتم! 0 تا 2 پست! انشالله در اینده بیشتر سر میزنم.

مصباح الهدی جان نمی دانم انچه که در تاپیک چهل روز دعا نوشتم را خواندی یا نه. یکی از استاد هایم که تجربه تلخ دزدیده شدن ایده شون را داشتند یکبار گفتند که کسیکه می تونه یکبار ایده بده باز هم میتونه. و در این شرایط به جای ناراحتی به ایده های جدید فکر کنید
    و عزیزم یادمه یکبار در یکی از تاپیکها گفتی رشته تحصیلی تان مرتبط با بیوتکنولوژی. عزیزم به اهدافت فکر کن. و مثلا به بیمارهایی که برای بیماریشون راه علاجی نیست... به این فکر کن که با زحمات شما و دوستانی امثال شما، هر روز یک قدم به شناخت راه درمان قطعی نزدیکتر می شویم. عزیزم میدونم خیلی ناراحتی و دلت شکسته ولی به این فکر کن هر چند که اسم شما روی ان کار نیست ولی خدا میدونه و شما به کمکی به دیگران کردی و می کنی فکر کن. به بیمارانی فکر کن که ناگهانی متوجه می شوند بیمار شدند و درمانی ندارند. البته نمی دونم شما روی چی تحقیق می کنی ولی مهم نفس عمله. و هر کس در رشته خودش به دیگران به نوعی کمک می کنه.

فعلا خدانگهدار

16. 10 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

.saber. (جمعه 05 اردیبهشت 93), khaleghezey (جمعه 05 اردیبهشت 93), paiize (جمعه 05 اردیبهشت 93), فرهنگ 27 (جمعه 05 اردیبهشت 93), میشل (جمعه 05 اردیبهشت 93), مدیرهمدردی (جمعه 05 اردیبهشت 93), مصباح الهدی (جمعه 05 اردیبهشت 93), بی نهایت (چهارشنبه 10 اردیبهشت 93), باران بهاری11 (جمعه 05 اردیبهشت 93), شایسته89 (شنبه 06 اردیبهشت 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    ممنون صالحه عزیزم
    بله شما درست می گید.من حتی به خدا هم گفتم حتی اگه تلاشم برای احقاق حقم جواب ندادو اون آقا بیشتر تونست خدمت بکنه من می بخشمش و حلال می کنم.و دعا می کنم این موضوع را بهتر بسط بده و اتفاقا خیلی هم موفق بشه.ومن خیلی هم خوشحال خواهم شد که این کار باعث بهبودی بسیاری از بیماران بشه.چه با اسم من.چه بی اسم من!!!
    اما مساله این جا نیست.من اصلا مساله ام نتیجه ام نیست.
    مساله ظلمه!
    این آقا پرسو جو که کردم چند بار دیگه هم همچین کاری کرده.بازم واقعا خدا کمکم کرد که زود دستش را خوندم وگرنه نمی فهمیدم.(الان هم می تونم یه کارایی انجام بدم.)
    مساله اینجاست که اگه من به راحتی روبروی ظلم کوتاه بیام؛ظالم قوی تر میشه و میگه اشکالی نداره و یک بیچاره دیگه...
    اون وقت من هم مسئولم.تو تاپیک چهل روز دعا کامل توضیح دادم.من نمی خوام زیارت عاشورایی که خوندم فقط لق لقه زبانم بوده باشه.
    من می خوام تا حد توانم تا اونجا که می تونم جلوی ظلم بایستم.امام حسین اگه فکر می کردند که با 72 تن نمیشه جلوی ظلم ایستاد؛این حماسه را خلق نمی کرد.

اصلا این خود ما هستیم که باعث میشیم بدی ها زیاد بشه.واقعا دیگه چرا باید تو جامعه علمی دزدی باشه؟!!!
    دزدی تو سیاست و از مردم بیچاره بس نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
    من می خوام وظیفه ام را تو جایگاه خودم انجام بدم.امر به معروف و نهی از منکر را در جایگاه خودم داشته باشم.
    اگه می گم فلان مسئول چرا پیگیری حق این مردم مظلوم را نمی کنه،من خودم هم تو جایگاه مسئولیت خودم نذارم حداقل به کس دیگه ای ظلم بشه.

الان نتیجه برام مهم نیست.اصلا مهم نیست.همان طور که نتیجه برای امام حسین مهم نبوددر ظاهر امام حسین شکست خوردند.اما گذر زمان پیروزی امام حسین را نشان داد!
    نتیجه هرچی باشه خدا خودش می دونه من دوست دارم به صلاح کشورم باشه.خدا خودش نیت منو می دونه که من این موضوع را با زیارت امام رضا شروع کردم و با زیارت امام رضا تمومش کردم.اصلا به نتیجه دنیاییش فکر هم نمی کنم.اصلا و ابدا!!!
    .اصلا این بعدش برام مهم نیست.به قول تو یک ایده دیگه!!!
    مهم اینه من زود جا نزنم و باعث گسترش ظلم نشم.
    اگه هم نتیجه نگرفتم حداقلش اینه که اون طرف می فهمه،یک بار جستی ملخک!دو بار جستی ملخک!، آخر تو دستی ملخک! و شاید دیگه ریسک همچین کار زشتی را نکنه.همین هم خوبه.
    اصلا این مساله باعث شده من به حلال بودن مال شک کنم که واقعا مردم مال حلال را در چی می بینند؟؟؟؟
    واقعا فکر می کنند حقوقشون حلاله؟!!!

دوستان به شدت برام دعا کنید
    ممنون از همگی

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

18. 11 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

.saber. (جمعه 05 اردیبهشت 93), 1234567 (شنبه 06 اردیبهشت 93), khaleghezey (شنبه 06 اردیبهشت 93), paiize (جمعه 05 اردیبهشت 93), فرشته مهربان (جمعه 05 اردیبهشت 93), میشل (جمعه 05 اردیبهشت 93), مدیرهمدردی (جمعه 05 اردیبهشت 93), بی نهایت (چهارشنبه 10 اردیبهشت 93), باران بهاری11 (جمعه 05 اردیبهشت 93), ستیلا (دوشنبه 08 اردیبهشت 93), صبا_2009 (جمعه 05 اردیبهشت 93)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,653

تشکرشده 35,974 در 7,400 پست

Array

سلام ، سلام ، سلام

دوستان همدردی ، حالتون چطوره ؟؟؟

خوبید ، خوشید ؟؟؟

من از خدا برای همه شما خوبی و خیر را درخواست می کنم و به فضل و لطف خودش امید به اجابت دارم .

مصباح الهدای عزیز از نگاهت خیلی خوشم اومد ، آفرین این عین رفتار جرأتمندانه هست که بدون در نظر داشتن نتیجه ، آنچه درست و حق است را انجام دهی .

می بینم که نیتت فقط احقاق حق و دفع ظلم و خطا هست که بسیار خوبه و اینکه نتیجه را به خدا می سپاری و مهم برایت ادای وظیفه امر به معروف و نهی از منکر هست یعنی خلوص . من معتقدم سخت ترین شکل دفاع از حق ، دفاع از حق خود است ، چون خلوص و عدم نتیجه گرایی یا انصرف و رها سازی از دنبال کردن دفاع از حق وقتی پای حق خود آدم در میان باشد سخت هست ، یعنی سخت هست که فقط برای خود حق و با دید مسئولیت داشتن در دفاع از حق چون حق است نه اینکه حق خود من است و یا صرف نظر نکردن از آن بخاطر انفعال یا ترس یا ناامیدی از نتیجه و .... سخت هست و هرکس در چنین شرایطی قرار می گیرد فرصت خوبی برایش پیش می آید برای اقدام به دفاع از حق بدون منیت و پرهیز از انفعال و انصراف از دفاع از حق .

می دانم که همین تجربه خود برایت باز فراوانی از معرفت و پختگی به دنبال دارد ، نتیجه اش هرچه که بخواهد باشد

برایت دعا می کنم که کمکت کند به بهترین نحو پیش بروی و به بهترین شکل دفاع کنی و به بهترین شکل به انجام برسانی . ان شاء الله

دوستان دوست دارم حاصل تجربه را تقدیمتان کنم :

هروقت مسئله ای دارید با دل صاف و عمیق و با امید به خدا بگویید « خدایا این مسئله را به بهترین شکل حل کن »

هروقت خواسته ای دارید بگویید « خدایا به بهترین شکل عطا کن »

واقعاً به هرشکلی که اتفاق می افتد دقت کنید خواهید دید همان بهترین است حتی اگر باب میل ما نباشد .

اعتماد و امید به خدا موجب درخواست از صمیم قلب می شود همراه با اطمینان و آرامش

20. 12 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

.saber. (جمعه 05 اردیبهشت 93), khaleghezey (شنبه 06 اردیبهشت 93), meinoush (یکشنبه 07 اردیبهشت 93), paiize (سه شنبه 09 اردیبهشت 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 11 اردیبهشت 93), میشل (دوشنبه 08 اردیبهشت 93), مصباح الهدی (جمعه 05 اردیبهشت 93), بی نهایت (چهارشنبه 10 اردیبهشت 93), باران بهاری11 (جمعه 05 اردیبهشت 93), شیدا. (یکشنبه 07 اردیبهشت 93), شایسته89 (شنبه 06 اردیبهشت 93), صبا_2009 (شنبه 06 اردیبهشت 93)

صفحه 32 از 73 نخستنخست ... 212222324252627282930313233343536373839404142526272 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)