به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 12 از 50 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021223242 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 497
    عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    دوستان من دیر شروع کردم ولی خودم رو رسوندم حالا با شما همراهم و برای حل مشکلات همه دوستان بخصوص صبوری عزیز که بانی خیر شده دعا میکنم .

2. 5 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

fariba s (دوشنبه 25 فروردین 93), khaleghezey (یکشنبه 24 فروردین 93), مصباح الهدی (شنبه 23 فروردین 93), دختر بیخیال (شنبه 23 فروردین 93), شیدا. (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 فروردین 96 [ 11:56]
    سطح
    62
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 171
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام واحد عزيز

اميدوارم هر چه زودتر اگر مشكلي داري رفع بشه واگر حاجتي داري و به صلاحت هست براورده بشه

• اعلام حضور براي ختم قرآن در ماه رمضان سال1435قمري

http://www.hamdardi.net/thread-32764.html

خداوندا؛هدایتم کن تا به این باور برسم؛
    که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

4. 4 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

fariba s (دوشنبه 25 فروردین 93), khaleghezey (یکشنبه 24 فروردین 93), مصباح الهدی (یکشنبه 24 فروردین 93), شیدا. (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوستان.

چند روز هست خيلي شرايط روحيم به هم ريخته هر چقدر سعي ميكنم توجه نكنم و به كارام برسم انگار نميشه.تمام سعيم بر بي توجهي به مشكلات خودم هست.

هيچ مشكلي در روابطم ندارم (هيچكي متوجه به هم ريختگي درونم نميشه)ولي حس ميكنم يه ناراحتي دروني شديدا اذيتم ميكنه منو رو از دعاي خيرتون بي نسيب نذاريد.

هنوز علتش رو خودم پيدا نكردم.

که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

ویرایش توسط صبوری : سه شنبه 26 فروردین 93 در ساعت 11:01

6. 6 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 26 فروردین 93), واحد (سه شنبه 26 فروردین 93), مصباح الهدی (سه شنبه 26 فروردین 93), دختر بیخیال (سه شنبه 26 فروردین 93), شیدا. (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), صبا_2009 (سه شنبه 26 فروردین 93)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام دوستان همراه.

من ديروز تايپيك دختر 7 عزيز رو خوندم و كلي متاثر شدم.

http://www.hamdardi.net/thread-32622.html

حتما در دعاهاتون ايشون رو به طور ويژه دعا كنيد .

انشاءالله كه هر چه خير و صلاحشون هست براشون اتفاق بيافته.

دختر 7 عزيز من و دوستان اينجا حتما براتون دعا ميكنيم و اميدواريم مشكلتون هر چه سريع تر به بهترين نحو ممكن حل بشه.

انشاءالله

که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

8. 4 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 27 فروردین 93), salehe92 (یکشنبه 31 فروردین 93), مصباح الهدی (چهارشنبه 27 فروردین 93), شیدا. (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    از دانشگاه اومدم که اومدم همش دارم خودم را بی تفاوت و کمی خسته نشون بدم. رفتم اتاقم.

قلبم واقعا درد می کنه!واقعا.گاهی تیر می کشه!نمی دونم خطرناکه یا نه؟ نمی دونم باید چی کار کنم؟ از طرفی شب عیده( روز مادر )نمی خوام مادرم را ناراحت کنم. اگه کسی می دونه بگه.
    چقدر سخته که فردا روز مادره و من می خواستم برای مادرم یک کاری کنم خوشحال بشه ولی الان باید ناراحتش کنم.
    باور می کنید الان اشک ها همین جور دارن پایین میان!
    خواستم الان که همه چی تو قلبم مونده و بروزش نمی دم.بیام اینجا یکم درد و دل کنم .جایی که کسی هم ازم سوال نپرسه.
    و شما ها هم امشب منو خیلی دعا کنید .خیلی خیلی ....

ولی یکم از دردم را می گم تا سبک بشم.
    باورم نمیشه تو جامعه علمی ما دزدی باشه! دزدی در حد المپیک!!!
    پنجشنبه یک چیزهایی متوجه شدم ولی امروز که با استادم درمیون گذاشتم مطمئن شدم!
    یک آقای دکتری ایده علمی ما را دزدید!!! ایده ای که یک سال و نیم روش زحمت کشیدیم!!!
    نمی دونید چقدر دلم شکسته.چقدر ....

الان برای اینکه آنها از من جلو نیفتن باید خیلی کار کنم تا ازشون سبقت بگیرم.
    ولی آزمایشگاه آنها کجا و آزمایشگاه ما با این همه تحریم.مجبورم همین نتایج دست و پا شکسته را جمع کنم.مجبورم تا آنها جلو نزدن از همین ها استفاده کنم.
    چقدر برنامه ها و آرزوها داشتم برای این ایده!چقدر می تونستم بهتر انجامش بدم.
    ولی..............
    الان باید خیلی کار کنم ولی فقط دارم گریه می کنم.آخهههههههههههههه چرااااااااااااااااااااااا ااااا دزدی؟؟؟ آقای مثلا دکتر و باشخصیت!

بچه ها تو را خدا خیلی دعام کنید. تمام زحماتم داره هدر میره..............................
    تو را خدا .به خاطر حضرت زهرا خیلی دعام کنید. حداقل برای اینکه بتونم در نهایت دل مادرم را شاد کنم دعا کنید
    ممنون از همگی
    خدا حافظ
    اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

10. 7 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 31 فروردین 93), mehdi1392 (یکشنبه 31 فروردین 93), reihane_b (جمعه 05 اردیبهشت 93), salehe92 (یکشنبه 31 فروردین 93), فرشته اردیبهشت (شنبه 30 فروردین 93), شیدا. (یکشنبه 31 فروردین 93), صبوری (یکشنبه 31 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 اسفند 94 [ 22:55]
    سطح
    27
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    120

تشکرشده 214 در 50 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصباح الهدی نمایش پست ها
    از دانشگاه اومدم که اومدم همش دارم خودم را بی تفاوت و کمی خسته نشون بدم. رفتم اتاقم.

قلبم واقعا درد می کنه!واقعا.گاهی تیر می کشه!نمی دونم خطرناکه یا نه؟ نمی دونم باید چی کار کنم؟ از طرفی شب عیده( روز مادر )نمی خوام مادرم را ناراحت کنم. اگه کسی می دونه بگه.

چقدر سخته که فردا روز مادره و من می خواستم برای مادرم یک کاری کنم خوشحال بشه ولی الان باید ناراحتش کنم.
    باور می کنید الان اشک ها همین جور دارن پایین میان!

خواستم الان که همه چی تو قلبم مونده و بروزش نمی دم.بیام اینجا یکم درد و دل کنم .جایی که کسی هم ازم سوال نپرسه.

و شما ها هم امشب منو خیلی دعا کنید .خیلی خیلی ....

ولی یکم از دردم را می گم تا سبک بشم.

باورم نمیشه تو جامعه علمی ما دزدی باشه! دزدی در حد المپیک!!!

پنجشنبه یک چیزهایی متوجه شدم ولی امروز که با استادم درمیون گذاشتم مطمئن شدم!

یک آقای دکتری ایده علمی ما را دزدید!!! ایده ای که یک سال و نیم روش زحمت کشیدیم!!!

نمی دونید چقدر دلم شکسته.چقدر ....

الان برای اینکه آنها از من جلو نیفتن باید خیلی کار کنم تا ازشون سبقت بگیرم.

ولی آزمایشگاه آنها کجا و آزمایشگاه ما با این همه تحریم.مجبورم همین نتایج دست و پا شکسته را جمع کنم.مجبورم تا آنها جلو نزدن از همین ها استفاده کنم.

چقدر برنامه ها و آرزوها داشتم برای این ایده!چقدر می تونستم بهتر انجامش بدم.
    ولی..............

الان باید خیلی کار کنم ولی فقط دارم گریه می کنم.آخهههههههههههههه چرااااااااااااااااااااااا ااااا دزدی؟؟؟ آقای مثلا دکتر و باشخصیت!

بچه ها تو را خدا خیلی دعام کنید. تمام زحماتم داره هدر میره..............................

تو را خدا .به خاطر حضرت زهرا خیلی دعام کنید. حداقل برای اینکه بتونم در نهایت دل مادرم را شاد کنم دعا کنید

ممنون از همگی

خدا حافظ
    خانم مصباح اولین باره که تو نوشته هاتون غلط تایپی می بینم ، کاملا مشخصه چقدر ناراحتید ، امیدوارم اون شخص به هدفش نرسه و خداوند تنبیه اش کنه .

اما شما باید قوی باشید . توصیه می کنم کتاب صوتی زندگی دکتر حسابی را دانلود کنید ، شاید قبلا خونده باشید ولی شنیدنش خالی از لطف نیست .

زحمتی که در راه کسب علم می کشید هیچ وقت هدر نمی ره .

پیروز باشید .

12. 4 کاربر از پست مفید mehdi1392 تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 31 فروردین 93), salehe92 (یکشنبه 31 فروردین 93), مصباح الهدی (یکشنبه 31 فروردین 93), شیدا. (یکشنبه 31 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi1392 نمایش پست ها
    خانم مصباح اولین باره که تو نوشته هاتون غلط تایپی می بینم ، کاملا مشخصه چقدر ناراحتید ، امیدوارم اون شخص به هدفش نرسه و خداوند تنبیه اش کنه .

اما شما باید قوی باشید . توصیه می کنم کتاب صوتی زندگی دکتر حسابی را دانلود کنید ، شاید قبلا خونده باشید ولی شنیدنش خالی از لطف نیست .

زحمتی که در راه کسب علم می کشید هیچ وقت هدر نمی ره .

پیروز باشید .
    خیلی خیلی ممنون آقا مهدی
    درست می گید زحمتم اگه با ریا مخلوط نشه از بین نمی ره.خدا حواسش هست.
    این من بنده ضعیف و کمترین هستم که در موقع سختی این قدر زود آسیب می بینم.
    این من بنده ضعیف و با اعتقاد ظاهری و سطحی هستم.همین من مدعی.فقط ادعا! فقط ادعا دارم.از دست خودم عصبانیم.
    یکم که حالم بهتر شد(بعد از خوندن پست آقای محمد93 در تاپیک صلوات شمار ).متوجه شدم تو تاپیک زیارت عاشورا پست گذاشتم ها!
    زیارت امام حسین کسی که این قدر در برابر سختی مقاومت نشان داد.تا آخرین لحظه!!!
    آخرین لحظه در نظر دیگران ظاهر بین مثل من شاید شکست بود.اما زمان ثابت کرد که آن اتفاق در واقع یک پیروزی بزرگ بوده.
    پیروزی چون امام حسین و اصحاب امام حسین با صبر و استقامت تا آخرین لحظه ادامه دادند و تسلیم نشدند.

تا امشب 30 زیارت عاشورا خوندیم.و هر بار به امام حسین و اصحابش سلام دادیم.مصیبت هایشان را خوندیم.و استقامتشون در آن سختی
    اما چرا فقط لق لقه زبانم بود.چرا من نباید خودم را شبیه مولایم امام حسین بکنم؟ حتی فقط شبیه و فقط در حد خودم نه بیشتر.
    وقتی که امام پیشوای ما در برابر مصیبتی بسیار بسیار بزرگ تر سر خم نمی کنه:
    یا اَباعَبْدِاللَّهِ لَقَدْ عَظُمَتِ الرَّزِیَّةُ وَ جَلَّتْ وَ عَظُمَتِ الْمُصیبَةُ بِکَ عَلَیْنا وَ عَلى جَمیعِ اَهْل ِالاِْسْلامِ
    اى ابا عبداللّه براستى بزرگ شد سوگوارى تو و گران و عظیم گشت مصیبت تو بر ما و بر همه اهل اسلام

که اوج مصیبت و ارزش استقامتشان را میشه از جمله زیر فهمید که انسان بگوید پدر و مادرم به فدایت!!!
    بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَکَ
    پدر و مادرم بفدایت که براستى بزرگ شد مصیبت تو بر من پس مى خواهم از آن خدائى که گرامى داشت مقام تو را

وقتی هرشب این جمله زیر را می خونیم چرا توجه نکنم چگونه واقعا نزد پروردگار به وسیله امام حسین آبرومند بشم.با صبر.با استقامت و...
    اَللّهُمَّ اجْعَلْنى عِنْدَکَ وَجیهاً بِالْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ فِى الدُّنْیا وَ الاْخِرَةِ
    خدایا قرار ده مرا نزد خودت آبرومند بوسیله حسین علیه السلام در دنیا و آخرت

واقعا خدا کند پایان این چهل شب معرفت واقعی امام حسین نصیبم بشه نه تنها لق لقه زبانم.
    فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَنى بِمَعْرِفَتِکُمْ وَمَعْرِفَةِ اَوْلِیاَّئِکُمْ وَ رَزَقَنِى الْبَراَّئَةَ مِنْ اَعْداَّئِکُمْ
    و درخواست کنم از خدائى که مرا گرامى داشت بوسیله معرفت شما و معرفت دوستانتان و روزیم کند بیزارى جستن از دشمنانتان را
    اَنْ یَجْعَلَنى مَعَکُمْ فِى الدُّنْیا وَالاْخِرَةِ وَاَنْ یُثَبِّتَ لى عِنْدَآُمْ قَدَمَ صِدْقٍ فِى الدُّنْیا وَ الاْخِرَةِ
    به اینکه قرار دهد مرا با شما در دنیا و آخرت و پابرجا دارد براى من در پیش شما گام راست و درستى (و ثبات قدمى ) در دنیا و آخرت

واقعا خدا کند بتوانیم زندگیمان زندگی محمد و آل محمد باشد.و مرگمان هم همین گونه.حسینی زندگی کنیم و حسینی بمیریم.الهی آمین.
    اَللّهُمَّ اجْعَلْ مَحْیاىَ مَحْیا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَماتى مَماتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
    خدایا قرار ده زندگیم را زندگى محمد و آل محمد و مرگم را مرگ محمد و آل محمد

خدا کند دعای پایانی ما در سجده بعد از چهل روز براورده شود که تنها با عمل حسینی براورده می شود و نه با لق لقه زبان
    اَللّهُمَّ لَکَ الْحَمْدُ حَمْدَ الشّکِرینَ لَکَ عَلى مُصابِهِمْ اَلْحَمْدُ لِلَّهِ عَلى عَظیمِ رَزِیَّتى
    خدایا مخصوص تو است ستایش سپاسگزاران تو بر مصیبت زدگى آنها، ستایش خداى را بر بزرگى مصیبتم
    اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ
    خدایا روزیم گردان شفاعت حسین علیه السلام را در روز ورود (به صحراى قیامت ) و ثابت بدار گام راستیم را در نزد خودت با حسین علیه السلام و یاران حسین آنانکه بى دریغ دادند جان خود را در راه حسین علیه السلام.

فقط 10 روز تا پایان چهل روز مانده و من انگار فقط امروز تونستم این زیارت را عمیق بخوانم!
    خدا کنه 10 روز پایانی را هدر ندهم و این زیارت را عمیق تر بخوانم.
    اما الان واقعا آرامش بعد از طوفان را حس می کنم!
    خدا را شکر می کنم که این اتفاق سخت برایم افتاد تا حداقل زیارت عاشورای امشبم را جور دیگری درک کنم.
    خیلی حس خوبی بود.

الان انگار فهمیدم زندگی مادی چقدر بی ارزش است.
    دوستان برام خیلی خیلی دعا کنید تا اول معرفت بیشتر بدست بیارم.
    بعد هم با دعاهای شما و واسطه قرار دادن امام حسین بتونم این مشکلم را به نحو احسن حل کنم.

راستی یک چیزی هم به دختر بی خیال عزیز بگم:
    دختر بی خیال جان امیدوارم یک موقع برداشت بدی از اون پست آخرم تو تاپیک صبوری(اولین جلسه خواستگاری و...) نکرده باشی(چون واقعا هم نیت بدی نداشتم )! من واقعا خیلی اون لحظه دلم شکسته بود(در حد تیم ملی: )) و انگار دلشکستگیم با اون پستت یک لحظه فوران کرد.
    وگرنه می دونم که تو نیتت قضاوت کردن من نبوده ان شاالله.و نمی خواستی دلم را بشکنی.
    اگه ازم دلخور نیستی رفتی حرم امام رضا برام دعا کن دوست خوب من.
    منم دلم شکسته.و واقعا بهم ظلم شده..هم دعای دل شکسته و هم دعای مظلوم می گیره.من که انگار الان دو تاش هستم:دی
    برای همه بچه های همدردی دعا می کنم.به خصوص برای توی عزیز هم دعا می کنم اگه لایق باشم.
    دیگه نخواستم اون تاپیک صبوری را با این پست پر بکنم.و بحث کش پیدا کنه.امیدوارم اینجا را زودتر از اون پستم خونده باشی.و اون تاپیک هم الکی پر نشه.چون تاپیک واقعا مفیدی با پست های تو شده و خواهد شد!

چون من دیگه حالا حالا ها نمیام!خیالت راحت.اونجا قشنگ پست ها را بذار.تا من بیام دیگه عروس شده باشی ها : ) (شوخی)
    الان هم که ساعت نزدیک 4صبحه.هنوز خوابم نبرده! ولی قلبم خدا را شکر خوب شدها.جدی جدی درد گرفته بود و تیر می کشید.گفتم خدای نکرده نکنه سکته کنم! اون وقت دختر بی خیال با کی کل کل کنه؟ : ))

عید همگی مبارک!
    فعلا خداحافظ

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

14. 5 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 31 فروردین 93), mehdi1392 (یکشنبه 31 فروردین 93), salehe92 (یکشنبه 31 فروردین 93), شیدا. (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), صبوری (یکشنبه 31 فروردین 93)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    62
    دستاوردها:
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    تا امشب 30 زیارت عاشورا خوندیم.و هر بار به امام حسین و اصحابش سلام دادیم.مصیبت هایشان را خوندیم.و استقامتشون در آن سختیاما چرا فقط لق لقه زبانم بود.چرا من نباید خودم را شبیه مولایم امام حسین بکنم؟ حتی فقط شبیه و فقط در حد خودم نه بیشتر.

وقتی که امام پیشوای ما در برابر مصیبتی بسیار بسیار بزرگ تر سر خم نمی کنه:

یا اَباعَبْدِاللَّهِ لَقَدْ عَظُمَتِ الرَّزِیَّةُ وَ جَلَّتْ وَ عَظُمَتِ الْمُصیبَةُ بِکَ عَلَیْنا وَ عَلى جَمیعِ اَهْل ِالاِْسْلامِ

اى ابا عبداللّه براستى بزرگ شد سوگوارى تو و گران و عظیم گشت مصیبت تو بر ما و بر همه اهل اسلام

که اوج مصیبت و ارزش استقامتشان را میشه از جمله زیر فهمید که انسان بگوید پدر و مادرم به فدایت!!!

بِاَبى اَنْتَ وَ اُمّى لَقَدْ عَظُمَ مُصابى بِکَ فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَ مَقامَکَ
    پدر و مادرم بفدایت که براستى بزرگ شد مصیبت تو بر من پس مى خواهم از آن خدائى که گرامى داشت مقام تو را

وقتی هرشب این جمله زیر را می خونیم چرا توجه نکنم چگونه واقعا نزد پروردگار به وسیله امام حسین آبرومند بشم.با صبر.با استقامت و...

اَللّهُمَّ اجْعَلْنى عِنْدَکَ وَجیهاً بِالْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ فِى الدُّنْیا وَ الاْخِرَةِ
    خدایا قرار ده مرا نزد خودت آبرومند بوسیله حسین علیه السلام در دنیا و آخرت

واقعا خدا کند پایان این چهل شب معرفت واقعی امام حسین نصیبم بشه نه تنها لق لقه زبانم.
    فَاَسْئَلُ اللَّهَ الَّذى اَکْرَمَنى بِمَعْرِفَتِکُمْ وَمَعْرِفَةِ اَوْلِیاَّئِکُمْ وَ رَزَقَنِى الْبَراَّئَةَ مِنْ اَعْداَّئِکُمْ

و درخواست کنم از خدائى که مرا گرامى داشت بوسیله معرفت شما و معرفت دوستانتان و روزیم کند بیزارى جستن از دشمنانتان را
    اَنْ یَجْعَلَنى مَعَکُمْ فِى الدُّنْیا وَالاْخِرَةِ وَاَنْ یُثَبِّتَ لى عِنْدَآُمْ قَدَمَ صِدْقٍ فِى الدُّنْیا وَ الاْخِرَةِ
    به اینکه قرار دهد مرا با شما در دنیا و آخرت و پابرجا دارد براى من در پیش شما گام راست و درستى (و ثبات قدمى ) در دنیا و آخرت

واقعا خدا کند بتوانیم زندگیمان زندگی محمد و آل محمد باشد.و مرگمان هم همین گونه.حسینی زندگی کنیم و حسینی بمیریم.الهی آمین.

اَللّهُمَّ اجْعَلْ مَحْیاىَ مَحْیا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَماتى مَماتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
    خدایا قرار ده زندگیم را زندگى محمد و آل محمد و مرگم را مرگ محمد و آل محمد

خدا کند دعای پایانی ما در سجده بعد از چهل روز براورده شود که تنها با عمل حسینی براورده می شود و نه با لق لقه زبان
    اَللّهُمَّ لَکَ الْحَمْدُ حَمْدَ الشّکِرینَ لَکَ عَلى مُصابِهِمْ اَلْحَمْدُ لِلَّهِ عَلى عَظیمِ رَزِیَّتى
    خدایا مخصوص تو است ستایش سپاسگزاران تو بر مصیبت زدگى آنها، ستایش خداى را بر بزرگى مصیبتم

اَللّهُمَّ ارْزُقْنى شَفاعَةَ الْحُسَیْنِ یَوْمَ الْوُرُودِ وَ ثَبِّتْ لى قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدَکَ مَعَ الْحُسَیْنِ وَ اَصْحابِ الْحُسَیْنِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهَجَهُمْ دُونَ الْحُسَیْنِ عَلَیْهِ السَّلامُ
    خدایا روزیم گردان شفاعت حسین علیه السلام را در روز ورود (به صحراى قیامت ) و ثابت بدار گام راستیم را در نزد خودت با حسین علیه السلام و یاران حسین آنانکه بى دریغ دادند جان خود را در راه حسین علیه السلام.

فقط 10 روز تا پایان چهل روز مانده و من انگار فقط امروز تونستم این زیارت را عمیق بخوانم!

خدا کنه 10 روز پایانی را هدر ندهم و این زیارت را عمیق تر بخوانم.

اما الان واقعا آرامش بعد از طوفان را حس می کنم!

خدا را شکر می کنم که این اتفاق سخت برایم افتاد تا حداقل زیارت عاشورای امشبم را جور دیگری درک کنم.

خیلی حس خوبی بود.

الان انگار فهمیدم زندگی مادی چقدر بی ارزش است.

دوستان برام خیلی خیلی دعا کنید تا اول معرفت بیشتر بدست بیارم.

بعد هم با دعاهای شما و واسطه قرار دادن امام حسین بتونم این مشکلم را به نحو احسن حل کنم.

دوستاني كه تايپيك رو دنبال ميكردند. مهمترين هدف اين تايپيك تغيير نگاه ما به مشكلات بود كه مصباح عزيز چه زيبا بيان كردند.

- - - Updated - - -

سلام مصباح عزيز.
    ديشب پست هات رو ميديدم و همون موقع دوست داشتم برات بنويسم ولي امكانش نبود.واقعا سخته آدم كلي تلاش كنه وبعد يكدفعه تمام زحماتش از بين بره يا اون نتيجه اي رو كه فكر ميكرد نگيره . ولي بايد اونقدر رو خودت كار كني كه همون لحظه به اين باور برسي حتما حكمتي بوده وظيفه من تلاش بوده كه كردم اگر نتيجه اون نشد كه فكر ميكردم ديگه نه دلشكستگي داره نه ناراحتي. از خدا بخواه بهت آرامش بده حتي در نهايت سختي من خيلي وقت اين مهمترين دعا رو براي خودم ميكنم و واقعا هم بهش رسيدم.

که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

16. 3 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

khaleghezey (یکشنبه 31 فروردین 93), salehe92 (یکشنبه 31 فروردین 93), شیدا. (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    سلام دوستان منم هر روز با دعا همراهیتون میکنم امید وارم مشکل همه تون حل بشه . برای منم دعا کنید در شرایط سختی هستم سراپا استرسم و از نگرانی دارم میمیرم . خیلی سخته ادم نگران عزیزانش باشه . و کاری از دستش بر نیاد . توکل برخدا

18. 2 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

salehe92 (یکشنبه 31 فروردین 93), شیدا. (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 بهمن 99 [ 21:18]
    سطح
    76
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 152
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,320

تشکرشده 1,329 در 398 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام مصباح الهدی جان.

یادمه یکبار یکی از استادانم در اینباره گفتند که: ذهنی که تونسته یک ایده خوب بده، باز هم میتونه. و اگه با چنین اتفاقاتی رو به رو شدید مایوس نشید و به جای ناراحتی، به فکر ایده های جدید باشید

«آرامش» وقتی به سراغت می آید که «تلاش» کرده باشی.

« من در رقابت با هیچ کس جز خودم نیستم، هدفم مغلوب نمودن اخرین کاری است که انجام داده ام. »

« مهم انجام وظیفه است، نه نتیجه »

http://www.hamdardi.net/imgup/5471954c9081a134ec.jpg

20. 3 کاربر از پست مفید salehe92 تشکرکرده اند .

مصباح الهدی (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), شیدا. (پنجشنبه 04 اردیبهشت 93), صبوری (یکشنبه 31 فروردین 93)

صفحه 12 از 50 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021223242 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)