به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 تیر 97 [ 11:22]
    سطح
    47
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 65
    Overall activity: 7.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 294 در 130 پست

Array
    دوست خوبم سلام
    میدونم من در حدی نیستم که بخوام شما رو راهنمایی کنم ولی‌ می‌خوام یه حرفی‌ رو خواهرانه بهت بزنم به نظرم چیزی که بیشتر از همه برای آدم لازمه نهیب زدنه ضمیر ناخود اگاهشه .بشین به روزایی که قبل از بودن با این آقا داشتی فکر کن ببین اون موقع چقدر مغرور بودی بگو حالا ام نمیزارم زیر پاش لهم کنه و دوباره ۲ ساله دیگه منو سره انگشتش برقصونه. هر وقت رفتی‌ سمت گوشی که زنگ بزنی‌ یا اس‌ام‌اس بدی (حالا به هر بهانه‌ای...) اینا رو به خودت بگو تا بره توی ذهنت که ارزشت واقعاً بیشتر از این مرده ...
    مردی که به جای این که از زودتر تموم شدن درس شما ذوق کنه استرس میگیره و رفتارش سرد می‌شه بودنش ارزشی نداره...

- - - Updated - - -

راستی‌ اینو یادم رفت بهت بگم اگه میبینی‌ زیاد اطرافیان ازت سوال می‌پرسن مثل ما اصفهانیا یه (چیطور؟) بگو و خودتو راحت کن!

پ‌ن: این روش مخصوص ماست که اصولا به هیچ سوالی جواب نیمیدیم
    با هیچکس بر سر باورش نمى جنگم؛

خداى هر کس همان است که؛

درون او با وی سخن مى گوید ...

2. 9 کاربر از پست مفید yektaye tanha تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 19 اسفند 92), asemaneabi222 (دوشنبه 19 اسفند 92), fariba s (دوشنبه 19 اسفند 92), khaleghezey (دوشنبه 19 اسفند 92), matinalone (دوشنبه 19 اسفند 92), minoo69 (دوشنبه 19 اسفند 92), پونه (دوشنبه 19 اسفند 92), واحد (سه شنبه 20 اسفند 92), ستیلا (دوشنبه 19 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 23 خرداد 99 [ 20:21]
    سطح
    66
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 139
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    سلام متین جان.

دوست خوب دو سال میدونی چند روز هست.شما الان 26 سالت هست فکرشو کن تا دو سال دیگه هم همینجور این اقا ادامه بده.واقغا فکر کن ببین چه فرصتهایی رو داری از دست میدی.

دختر خوب به خودت بیا و عمر گرانبهاتون و فرصتهای خوبی که دارید رو از دست ندید.اینم بهتون میگم که مطمین باشید حتی اگه ازدواج کنید ازدواجی پر از ریسک و دغدغه و خدا میدونه چه مشکلات دیگه ای در پیش خواهید داشت.

مرد و این همه بی مسولیتی .این نشانه ها رو جدی بگیر میتن جان.مرد 31 ساله واقعا میخواد چکار کنه که نمیتونه حتی تکلیف شما رو مشخص کنه.از خودت بپرس به پای چه کسی دارید شخصیت خودتون رو زیر سوال میبرید.
    فرو افتادن در مقابلِ خدا ؛ تنها راه برخاستن است …

4. 7 کاربر از پست مفید ستیلا تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 19 اسفند 92), asemaneabi222 (دوشنبه 19 اسفند 92), fariba s (دوشنبه 19 اسفند 92), khaleghezey (دوشنبه 19 اسفند 92), matinalone (دوشنبه 19 اسفند 92), minoo69 (دوشنبه 19 اسفند 92), واحد (سه شنبه 20 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود

دوستان این بنده خدا خودشم به این نتیجه رسیده اشتباه کرده اینجوری وابسته شده و دیگه قصد ادامه دادن و برگشت به این رابطه غلط و احساسی رونداره چون بجز تلف شدن عمر و ناراحتی و غم و اندوه چیز یدیگه ای براشون نداشته.

یه کف مرتب برای بانو متین که تصمیمشون رو قاطعانه گرفتن
    در جواب کسی که پرسید یا بقول این دوست عزیز اصفهونی بگین چیطور؟ یا بگین واسه چی میخواین بدونین.

این مشکلتونم پس حل شد

حالا فکر کنم بهتره روی خودتون و علایق و خواسته هاتون تمرکز کنین و این دوسال رو جبران کنین ایشالله خدا بخواد قسمت شما هم یه گلپسر خوب و با مسولیت و با اخلاق میشه

هروقت اومدین یه خبر از خودتون بدین ببینیم چیکار کردین
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

6. 6 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (دوشنبه 19 اسفند 92), fariba s (دوشنبه 19 اسفند 92), matinalone (دوشنبه 19 اسفند 92), minoo69 (دوشنبه 19 اسفند 92), واحد (سه شنبه 20 اسفند 92), ستیلا (دوشنبه 19 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 30 بهمن 94 [ 13:54]
    سطح
    33
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 121
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger First Class1 year registered
    تشکرها
    85

تشکرشده 129 در 66 پست

Array
    ممنون ازهمه شمادوستان خوب که هروقت مشکلی داشتم تنهام نذاشتید
    درجواب دوست خوبم بایدبنویسم که نه سراغ گوشی نمیرم شمارهاش رودیلت کردم وارزش خودم روبالاترازاین میبینم که زنگ بزنم جواب نده یاجواب بده وبعدبرگرده بگه من که رفته بودم تودوباره اصرارکردی واومدی سراغم
    امادرباره ضمیرناخوداگاه ،ناخوداگاهم میدونست که ایشون همون مردرویاهای من نیست چون میشناختمش اوایل همه چی برپایه عقل بود ولی احساس واردعمل شد طوریکه یه روززنگ نمیزد تاصبح گریه میکردم کم کم وابسته شدم طوریکه زندگی بدون اون برام بی معنی بودبازخداروشکرکه خودم روجمع وجورکردم وکم کم وابستگیهام کمترشد ولی بازبایه بهانه ای زنگ میزدم واس ام اس میدادم میگفتم اخرین باره تااخرین بارکه زنگ زدم وپیام دادم جوابی نگرفتم دیگه زنگ نزدم وپیام ندادم چون بقدرکافی خردشدم
    امروز به یه ساختمون دیگه رفته بودم بازم اشنای این اقااومدبه اونهاگفت که ایشون عروس همسایمونه من هم چیزی نگفتم سکوت کردم وایشون رفتند
    نمیدونم اخرش چی میشه باخودم میگم فوقش اگه پرسیدندبگم هرکس گفت فلانی نامزدمه که نبایدباورکرد چون ایشون میخواستندخیلی راحت من روبدست بیارنداین حرفهاروزدند
    خودش هم میگفت بیاباهم فرارکنیم یابذاربه همه اعلام کنیم تاهمه بدونندفقط میخواست راه خودش روهموارکنه خداروشکرمن قبول نکردم چون نمیخواست چیزی مانعش بشه میگفت بیام همون اول کاری کارروتموم کنیم مثلاسرمهریه اینازیادنگیدچی بشه فقط خودش رومیدید

8. 5 کاربر از پست مفید matinalone تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 19 اسفند 92), minoo69 (دوشنبه 19 اسفند 92), shabnam z (دوشنبه 19 اسفند 92), واحد (سه شنبه 20 اسفند 92), ستیلا (دوشنبه 19 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 24 اسفند 92 [ 01:13]
    دستاوردها:
    100 Experience PointsTagger Second ClassOverdrive7 days registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 43 در 29 پست

Array
    ببخشید به قول دکتر فرهنگ تا زمانی که این اقا رو به کل فراموش نکردی نزار خواستگار بیاد این فراموشی بین 6 ماه تا چند سال گفته شده

10. 3 کاربر از پست مفید mosbatman تشکرکرده اند .

khaleghezey (دوشنبه 19 اسفند 92), minoo69 (دوشنبه 19 اسفند 92), واحد (سه شنبه 20 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    ببخشید ولی مجبورم این جمله رو سه باره تکرار کنم.

خواهشا از توضیح دادن بی مورد در این موضوع خودداری کنید.چون باعث میشه ناخودآگاه یاد گذشته بیوفتین و دوباره بهش فکر کنین
    سعی کنین دیگه کمتر در این مورد مطلب بنویسین
    وقتتون رو صرف پیاده روی کردن تند.رفتن باشگاه.کلاس های آشپزی خیاطی آرایشگری یا هر هنری که دوس دارین و سایر علایقتون کنین

در جواب افرادی که سوال کرد چرا داری خودت رو اذیت میکنی مگه لازمه همه بدونن چی شده؟

فقط بگین

چرا میخواین بدونین؟

همین نه بیشتر.خیلی محکم و قاطع بیشتر خواست بپرسه بهش چنین اجازه ای رو به هیچ عنوان ندین بگین که دوست ندارین در موردش توضیح بدین همین و بس.

لطفا کشش ندین چون باعث میشه هردفعه به این فکر کنین چه جوابی بدین این باعث میشه این دوران بیشتر از اندازه معمول طول بکشه و احساستون فکرتون و سالهای باارزش عمرتون هدر بره و اذیت بشین
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

12. 3 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

minoo69 (دوشنبه 19 اسفند 92), پونه (دوشنبه 19 اسفند 92), ستیلا (دوشنبه 19 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    85

تشکرشده 129 در 66 پست

Array
    ممنون من به فکرخواستگارنبودم چه برسه به زمانش بتونم باخودم کناربیام کلیه

14. 2 کاربر از پست مفید matinalone تشکرکرده اند .

minoo69 (دوشنبه 19 اسفند 92), واحد (سه شنبه 20 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 24 تیر 93 [ 16:08]
    سطح
    22
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 36
    دستاوردها:
    1 year registeredRecommendation Second Class1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    71

تشکرشده 10 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط matinalone نمایش پست ها
    ممنون من به فکرخواستگارنبودم چه برسه به زمانش بتونم باخودم کناربیامکلیه

متین خانوم اولش شاید سخت باشه ولی تا میتونی سرتو با کارای مختلف گرم کن همونطور که آقای خاله قزی گفتن برو کلاسای مختلف و پیاده روی
    یه مدتی سعی کن تنها نمونی
    فکرش که اومد سراغت خودتو سرگرم کن اینکه وابستگیت رو از بین ببری یکم زمان میبره
    فقط مواظب باش وقتی احساس تنهایی کردی این احساس تو رو به سمت اون پسر برنگردونه
    همونطور که خودت میگی جوابی به پیام و تماست نداده اگردوباره با ایشون تماس داشته باشی فقط باعث میشه احساس بدی داشته باشی
    من معمولا اینجا نظری نمیدم بیشتر از نظر کاربرها و تجربیات اونها استفاده میکنم
    اما موضوع شما برای من تا حدودی قابل درک هست و درکت میکنم ومیدونم قطع وابستگی یکم سخته
    امیدوارم روی احساستت کاار کنی و این وابستگی رو تمومش کنی نگران نباش سخت هست ولی کم کم با این موضوع کنار میای
    خوشحالم که تصمیم درستی گرفتی

16. 3 کاربر از پست مفید minoo69 تشکرکرده اند .

matinalone (دوشنبه 19 اسفند 92), پونه (دوشنبه 19 اسفند 92), واحد (سه شنبه 20 اسفند 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    85

تشکرشده 129 در 66 پست

Array
    مینوعزیزنه زنگ نمیزنم وپیام هم نمیدم اصلافکراین کارروازسرم بیرون کردم

نمیدونم چراخدادعاهام رونمیشنوه قبلاهرچی دعامیکردم بلافاصله به نتیجه میرسیدم ولی درحال حاضرهرچی دعامیکنم به نتیجه ای نمیرسم خواهشاشما دوستان عزیزدعام کنیدکه ابروم حفظ بشه ویه کارخوب پیداکنم وهمه جوونهابه خواسته هاشون برسه من هم برسم

- - - Updated - - -

راستی راههایی بلدیدکه زوددعاهامون مستجاب شه

18. 3 کاربر از پست مفید matinalone تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (سه شنبه 20 اسفند 92), khaleghezey (سه شنبه 20 اسفند 92), واحد (سه شنبه 20 اسفند 92)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,653

تشکرشده 35,974 در 7,400 پست

Array
    سلام

وقتی می گوییم خواستگاری رسمی را جدی بگیرید و وارد رابطه به بهانه شناخت نشوید برای همین اسنت که از فاز شناخت خارج می شود و رابطه عاطفی می شود و وابستگی و تحریف شناخت و .... آسیب و ضربه و هدر رفتن وقت و از دست دادن فرصتها و .....

به راستی اگر به حرف ما گوش داده بودی الآن این آسیب و شکست به قول خودت عشقی را متحمل می شدی ؟ اساساً برنامه شناخت که عشق و عاشقی نیست .

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    متین عزیز:

اگر این آقا اومد خواستگاری نیز ، باید بدانی که سرنخ های زیادی برای شکست در زندگی با او وجود دارد که برای اطلاع از آن به لینک زیر و پستی که در رابطه با تاپیک شما هست مراجعه کن

http://www.hamdardi.net/thread-26999.html

ضمن اینکه بنده اعتقاد دارم ایشون از اول قصدش ازدواج نبوده ، بلکه بخاطر متانت و نجابت و محکم بودن شما تمایل بیمار گونه و شدید به سوء استفاده جنسی از شما داشته و دارد . داشته ایم افرادی که تصاحب چنین دخترانی و سوء استفاده و رها کردنشنون ( نوعی سادیسم و ... ) برایشان لذت بخش بوده و حتی از راه های فریبنده مثل خواستگاری و نامزد کردن و .... وارد شده و در همون دوره نامزدی سوء استفاده خود را داشته و رها کرده اند .

نمونه ای نقل میکنم تا عبرتی باشه برای همگان :

یکی از شاهدان عینی که از بستگان ودانشجو هست ، دردانشگاه خود با موردی اینچنین مواجه بودند که طرف با دیگر دوستانش شرط می بندد که می تواند فلان دختر متین و نجیب را که هیچ کس جرأت نزدیک شدن و پیشنهاد دوستی دادن به او را ندارد وخانواده معتبری نیز دارد و با کسانی که پیشنهاد دوستی داده اند محکم برخورد کرده را تصاحب کند . و لذا یک عاشق پیشگی عجیبی از خودش نشان داده که حتی اساتید نیز باورشان شده بوده ، نزد پدر دختر رفته و چنان خود را شیفته و واله نشون دادهو .... که پدر هم گول خورده و باور می کند و از اساتید هم برای راضی کردن دختر جهت اینکه اجازه آشنا شدن و شناخت پیدا کردن نیز به عنوان واسطه استفاده کرده و یک روز در جمع دانشجویان و چند استاد جلوی همه به پای دختر می افته والتماس می کند و ..... خلاصه اینکه دختر ماجرا هم باور می کند و اجازه آشنایی و .... آخر سر هم سوء استفاده و رها کردن و به قول خودش برنده شرط بندی شده بوده و......

اینها نمونه های واقعی هستند ، بنا براین بعید ندانید که ایشون قصدازدواج نداشته و دنبال سوء استفاده بود و هست و حرفهای اخیرش نیز این را ثابت می کند ....هرچه شما بیشتر بترسدی او جرأتش بیشتر می شود و هرچه شما قاطع باشید و حتی تهدید به شکایت کنید او را عقب رانده اید . اینجور افرادی که از راه تهدید و ترساندن وارد می شوند خود نیز ترسو هستند در برابر اقدامات قاطعانه و قانونی . موضوع قصد و نیت احتمالی و حرف هایی که شایع کرده را با خانواده مطرح کرده و حتی اگر لازم شد از ایشان شکایت کنید تا دست خود برای چنین سوء استفاده هایی بسته بشه و دست خانواده اش برای همراهی کردن با او .

امیدوارم این عبرتی شود و دوستان بدانند چرا این همه تأکید می شود حتی با وعده ازدواج نیز وارد رابطه دوستی و جولان احساسات نشوید .

موفق باشی

20. 2 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 20 اسفند 92), matinalone (سه شنبه 20 اسفند 92)

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)