به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 18 از 73 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272838485868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 730
    عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    ضد حال.آدم درسو یاد بگیره.طبق گفته استاد که جواب سوال ها یکی 2 خطه بخونه

سر امتحان م جواب 2 خطی بده وقتی میاد بیرون نمره 12-14 تخمین بزنه بعد نمره

زیر 10 بشه.اونم پیش نیاز.

- - - Updated - - -

ضد حال.آدم درسو یاد بگیره.طبق گفته استاد که جواب سوال ها یکی 2 خطه بخونه

سر امتحان م جواب 2 خطی بده وقتی میاد بیرون نمره 12-14 تخمین بزنه بعد نمره

زیر 10 بشه.اونم پیش نیاز.

ما که امسال از برف فقط خبر شنیدیم.امروز م با وجود سرمای زیاد و هوای ابری

صبح چندونه بارید نزدیک ظهر آفتاب زد تا الآن.

2. 10 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 14 بهمن 92), kamran2007 (یکشنبه 13 بهمن 92), khaleghezey (یکشنبه 13 بهمن 92), rozaneh (دوشنبه 14 بهمن 92), چشمک (یکشنبه 13 بهمن 92), میشل (یکشنبه 13 بهمن 92), مسافر زمان (یکشنبه 13 بهمن 92), مصباح الهدی (یکشنبه 13 بهمن 92), بی نهایت (دوشنبه 14 بهمن 92), شیدا. (یکشنبه 13 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 آبان 00 [ 00:10]
    سطح
    80
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 30
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience PointsSocial
    تشکرها
    2,510

تشکرشده 2,960 در 521 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام به همه،

امروز روز خیلی‌ سختی رو گذروندم. اما خوشحالم و به خودم میبالم. چون،

--

همیشه بهم میگفت: تو نگران نباش، من حلش می‌کنم.

امروز من بهش گفتم: تو نگران هیچی‌ نباش، اصلا دلم نمیخواد به هیچ عنوان دخالت کنی‌، خودم حلش می‌کنم...

برخلاف همیشه، امروز اما و اگر نیاورد، دیگه هیچی‌ نگفت، اما سکوتش سرشار تر از هر گفتنی بود،

هنوز ندای دلش رو می‌شنوم که میگفت، کامرانم چقدر بزرگ شده! دیگه می‌تونم روش حساب کنم!

ازش ممنونم، برای امروز و همه روز‌هایی‌ که مثل برق و باد گذشت، و او همیشه مثل کوه پشتم بود! تنها کسی‌ که همیشه عاشقم بود، با گریه هام اشک ریخت و با خنده هام خندید! همیشه بزرگترین آرزوهای زندگیش، رسیدن من به آرزوهام بود.

امروز خوشحالم، درست مثل اون روزی که برای اولین بار اجازه داد من دست تو جیبم کنم و به یه ناهار خشک و خالی‌ اندازه جیبم دعوتش کنم، بهترین ناهار زندگیم، چقدر ساده و ارزون بود، اما خوشمزه ترین ناهاری بود که تو عمرم خوردم!

امروز خوشحالم چون فهمیدم دیگه به عنوان یه مرد بهم اعتماد داره!

امروز مثل همیشه خدا رو شکر کردم، برای داشتن بزرگترین نعمت زندگیم...امروز خوشبخت‌ترین مرد زمین بودم...
    ---------

بروم شادان به فلک دور از غم ها دور از همه کس
    ندهم من ره به کسی در بزم یار من باشم و بس
    شاد و بی باک
    با عشقی پاک
    بر این آب و خاک
    بپرم ز جهان
    چو عقاب به دل آسمان
    تپش قلب پر از امید من تپش زندگیه
    دل من دیده ی من دنیای من همه تابندگیه
    -------------

امروز حالم خیلی‌ خوبه! دعا می‌کنم، حال همتون مثل من خوب باشه!

کامران

عاشق همه سال مست و رسوا بادا

ديوانه و شوريده و شيدا بادا

با هوشياري غصه هر چيز خوريم

چون مست شديم هرچه بادا باد

4. 18 کاربر از پست مفید kamran2007 تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 14 بهمن 92), del (پنجشنبه 15 اسفند 92), deljoo_deltang (دوشنبه 14 بهمن 92), khaleghezey (دوشنبه 14 بهمن 92), lord.hamed (دوشنبه 14 بهمن 92), rozaneh (دوشنبه 14 بهمن 92), sanjab (یکشنبه 13 بهمن 92), shabnam z (دوشنبه 14 بهمن 92), shadi93 (یکشنبه 13 بهمن 92), فرهنگ 27 (یکشنبه 13 بهمن 92), فرشته مهربان (دوشنبه 14 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 14 بهمن 92), میشل (یکشنبه 13 بهمن 92), مسافر زمان (یکشنبه 13 بهمن 92), مصباح الهدی (یکشنبه 13 بهمن 92), بی نهایت (دوشنبه 14 بهمن 92), دختر بیخیال (یکشنبه 13 بهمن 92), شیدا. (یکشنبه 13 بهمن 92)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    79
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 214
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,467

تشکرشده 2,190 در 377 پست

Array
    سلام
    حالتون خوبه؟

بعد از سال‌ها دوری از این تاپیک (سال عطاردی!)، یه پستی اینجا می‌ذارم که نگید کم پیدایی!

..

اول، از یه سوء تفاهم احتمالی برای ریحانه خانم جلوگیری می‌کنم! در پست قبلیم خطاب به ایشون نوشته بودم:

ببخشید بنده الان دقیقا جزو کدوم دسته‌ام؟؟!
    این جمله‌ صرفا برای این بود که پستم کل‌کل داشته باشه و بتونم در تاپیک کل‌کل بذارمش. از نظر محتوایی، این قسمت اصلا مهم نبود و محتوای ادامهٔ پست مهم بود!

..

دوم، آخر این هفته، آزمون ارشد برگزار می‌شه. همون‌طور که خیلی‌هاتون می‌دونید، من هم می‌خوام شرکت کنم.

این دوران درس خوندن، عجب دوران خوبی بود. حقیقتا چهار، پنج ماه خوب رو گذروندم. به لطف خدا، خیلی چیزها یاد گرفتم. باز هم به لطف خدا، رتبه‌های خوبی در آزمون‌‌های آمادگی کنکور داشتم. و …

یادمه حدود دو ماه پیش، برای یکی از مراجعین که برای آزمون ارشد می‌خوند، این رو نوشتم:
    همش از خودم میپرسم من موفق می شم!؟؟
    این سؤال، سؤال خوبی نیست.
    نتیجه به طور کامل دست ما نیست. من شاید سال‌ها درس بخونم، اما روز آزمون یه کامیون بیاد و از روم رد بشه! به آزمون هم نرسم! یا شاید کمی سرماخوردگی و تب، باعث بشه که نتیجه از اون چیزی که باید می‌شد، بدتر بشه.

مهم اینه که آدم تلاشش رو بکنه. مهم اینه که وقتی آدم برمی‌گرده و به گذشته نگاه می‌کنه، از تلاشی که کرده و از تصمیماتی که گرفته رضایت داشته باشه.
    این خیلی مهمه. اونقدر بخونید، که بعد از آزمون نگید "ای کاش دو ماه آخر رو بیشتر می‌خوندم!".
    به لطف خدا، در این مورد عالم بی‌عمل نبودم. واقعا از شرایط فعلی رضایت دارم. هر چند که هیچ چیزی در مورد نتیجهٔ کنکوری که هنوز ندادم، نمی‌دونم! همه‌اش هم دست من نیست. شاید خدا هر آنچه از دانش و هوش (و …) به من داده، سر جلسهٔ آزمون پس بگیره! هو بها أملک!
    خلاصه اینکه ما به رضای خدا راضی هستیم. چه خوب بشیم و چه بد.
    اما همهٔ‌ اینها‌، دلیل این نیست که برای رتبهٔ خوب، دعا نکنم! اصلا این دو تا که تضادی با هم ندارن!
    به همین دلیل، ازتون می‌خوام که اگر ممکنه برام دعا کنید.
    لطف بزرگی به بنده می‌کنید و ان‌شاءالله جبران می‌کنم.

..

سوم،
    من تقریبا عادت دارم که هروقت اتفاق بد و ناراحت‌کننده‌ای بیوفته، قرآن رو باز می‌کنم. امروز یکی از اون روزها بود. دوست ندارم در مورد اتفاق و دغدغه‌ٔ امروز چیزی بگم. فقط آیه رو میارم:

وَعْدَ اللَّهِ، لا يخْلِف اللَّهُ وَعْدَهُ وَ لَكِنَّ أَكْثرَ النَّاسِ لا يَعْلَمُونَ (روم، ۶)

هر چقدر از کارکرد این آیه برای از بین بردن ناراحتیم بگم کم گفتم! با این‌که ذره‌ای ناامید نبودم. ذره‌ای نسبت به خدا اعتراض نداشتم. فقط ناراحت بودم! اما مفهوم و معنای این آیه، ظرف دو ثانیه (مدتی که چشمم آیه رو دید!) تمام ناراحتی رو از وجودم دور کرد!
    الان خیلی خوشحالم!

.
    .
    کمی هم به حال و احوال برسیم!
    جناب روزنه عزیز، ان‌شاءالله صدای سوت سرتان، سریع‌تر ساکت شود.
    شاعرپسند بود، نه؟

ضد حال.
    فرهنگ خان، من دو بار در طول عمرم ضد حالی مشابه ضد حال شما رو خوردم!
    بار اول اصلا و اصلا و اصلا حقم نبود!
    بار دوم اصلا حقم نبود!

بار اول، اوایل ورودم به دانشگاه بود. موجودی منفعل بودم! فقط سه تا ایمیل دست و پا شکسته فرستادم و همینجوری منتظر موندم! استاد گرامی هم توجهی به ایمیل‌هام نکرد و اون درس رو افتادم! *

بار دوم، دو ترم پیش بود! این دفعه مسافر زمان، یکمی فرق کرده بود! تاپیک رفتار جرئت‌مندانهٔ همدردی رو پاس کرده بود! یه چند تا چیز دیگه رو هم پاس کرده بود و عمرا زیر بار حرف ناحق نمی‌رفت!
    اولش یه ایمیل زدم و کاملا منطقی و کامل توضیح دادم که اشتباه کرده‌اند! یکمی صبر کردم. جوابی نرسید. یه بار دیگه ایمیل فرستادم. باز هم صبر کردم و جوابی نرسید!
    دو سه روز بعدش، یه پیغام دادم با این مضمون: استاد جان! اگر من اشتباه می‌کنم و حقی ازم ضایع نشده، بفرمایید. اگر اشتباه نمی‌کنم و حقی ازم ضایع شده، لطفا حقم رو بهم بدهید. اما اگر پاسخی ندادید و همان نمرهٔ قبلی رو قرار دادید، از طریق معاونت کل آموزش دانشگاه پیگیری می‌کنم!
    البته این فقط مضمونش بود و من مؤدبانه‌تر نوشتم.
    خدا رو شکر استاد هم نمره‌ام رو تغییر داد.

* هــــی … چقدر به خاطر انفعال رنج کشیدم!
    و چقدر به خاطر صبر سود کردم! (البته ربطی به این موضوع نداشت! کلی گفتم. )

..
    چقدر نوشتم!
    ان‌شاءالله همتون از سلامت روح و تن برخوردار باشید.
    التماس دعا.

6. 13 کاربر از پست مفید مسافر زمان تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 14 بهمن 92), Aram_577 (دوشنبه 14 بهمن 92), deljoo_deltang (دوشنبه 14 بهمن 92), khaleghezey (دوشنبه 14 بهمن 92), rozaneh (دوشنبه 14 بهمن 92), shabnam z (دوشنبه 14 بهمن 92), فرهنگ 27 (یکشنبه 13 بهمن 92), فرشته مهربان (دوشنبه 14 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 13 بهمن 92), میشل (یکشنبه 13 بهمن 92), مسافر دنیا (دوشنبه 14 بهمن 92), بی نهایت (دوشنبه 14 بهمن 92), شیدا. (یکشنبه 13 بهمن 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    این روزها گاهی می بینم که خانم فکور برای بعضی تاپیکها نظرشون را ارسال می کنند و پست می ذارند.
    از برگشتشون خیلی خوشحال شدم
    چون همیشه پستهاشون منطق و آرامش خاصی داشت و من از خوندنشون لذت می بردم.

فکر می کنم تجربه ازدواج و زندگیشون برای "مصباح الهدی" بد نباشه.
    چون مصباح الهدی ممکنه خانم فکور را نشناسه اینجا نوشتم که برن پستها و تاپیکهاشون را بخونن و از تحربیاتشون استفاده کنند.

یادم بود که منتظر تولد فرزندشون بودند و روزهایی که نبودند همیشه فکر می کردم که حتما بخاطر تولد نوزاد مشغله شون زیاده و نمی تونند سر بزنند.
    و حالا که برگشتند با حساب سرانگشتی من آقای نی نی ( فکر کنم گفتید پسره) باید 5ماهه باشند.

انشاله که نی نی سلامت باشه و خودتون هم در کنار خانواده شاد و تندرست باشید.

اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

8. 11 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 14 بهمن 92), deljoo_deltang (دوشنبه 14 بهمن 92), khaleghezey (دوشنبه 14 بهمن 92), rozaneh (دوشنبه 14 بهمن 92), shabnam z (دوشنبه 14 بهمن 92), فرهنگ 27 (دوشنبه 14 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 14 بهمن 92), میشل (دوشنبه 14 بهمن 92), مسافر زمان (سه شنبه 15 بهمن 92), مصباح الهدی (دوشنبه 14 بهمن 92), بی نهایت (دوشنبه 14 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    سلام
    من دیشب فقط تونستم یک ساعت بخوابم الان سر کارم و چشمام وا نمیگده
    خدایا دوست عزیز و روشن من ، جناب مسافر زمان لیاقت یک رتبه تک رقمی رو دارند به ایشان عنایت بفرما

بی دل عزیز را هر چه سریعتر به جمع ما بازگردان

مشکل سوت کله من و فرشته اردیبهشت را مرتفع بگردان

فرهنگ عزیز را یک نمره پاسی حواله بنما

و گره گورهای مشکلات باقی دوستان را نیز وا بنما

کمی برف هم به ما بنما بی معرفت
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

10. 11 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 14 بهمن 92), khaleghezey (دوشنبه 14 بهمن 92), shabnam z (دوشنبه 14 بهمن 92), فرهنگ 27 (دوشنبه 14 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 14 بهمن 92), میشل (دوشنبه 14 بهمن 92), مسافر دنیا (دوشنبه 14 بهمن 92), مسافر زمان (سه شنبه 15 بهمن 92), مصباح الهدی (دوشنبه 14 بهمن 92), بی نهایت (دوشنبه 14 بهمن 92), شیدا. (دوشنبه 14 بهمن 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 اردیبهشت 93 [ 16:41]
    سطح
    14
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 19
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    97

تشکرشده 189 در 48 پست

Array
    سلام
    جناب روزنه دیشب داشتم مجله :نیک ونو(اولین مجله اختصاصی گیاهان دارویی وطب سنتی_اسلامی) مطالعه میکردم .
    با خوندن مطلبی یاد سوت گوش شما افتادم ،اگر به دمنوش گیاهی اعتقاد دارین ،امتحانش کنید

دمنوش آویشن صدای وز وز گوش را ازبین میبرد.(یک قاشق مربا خوری آویشن خشک شده را در دولیوان آب جوش بریزید وبگذارید با شعله غیر مستقیم دم بکشد،سپس به مقدار دلخواه عسل به آن بیفزایید ومیل کنید)

دوست گرامی مسافر زمان:انشاالله در آزمون موفق باشید،مهم سعی وتلاشی هست که برای قبولی انجام دادی ،نتیجه دست خداست.
    اما این بدون برای به دست آوردن چیزی به خدا اصرار نکن،خدا میگه اگه از من چیزی خواستی وبهت ندادم بدون دارم بهترش برات آماده میکنم(این جمله جایی خوندم ولی الان حضور ذهن ندارم کجا بود)
    امیدوارم همیشه بهترینهاشو بهت بده.

12. 12 کاربر از پست مفید مسافر دنیا تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 14 بهمن 92), deljoo_deltang (دوشنبه 14 بهمن 92), meinoush (دوشنبه 14 بهمن 92), rozaneh (دوشنبه 14 بهمن 92), shabnam z (دوشنبه 14 بهمن 92), فرهنگ 27 (دوشنبه 14 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 14 بهمن 92), میشل (دوشنبه 14 بهمن 92), مسافر زمان (سه شنبه 15 بهمن 92), مصباح الهدی (دوشنبه 14 بهمن 92), بی نهایت (دوشنبه 14 بهمن 92), شایسته89 (یکشنبه 20 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام به همه دوستان عزیز

kamran2007 عزیز از خوندن پستت اشک توی چشمام حلقه بست و الان در حالی که صورتم بارانی است به عنوان یک مادر که صاحب 2 پسره به آینده امیدوار شدم روزی می شود که پسرانم مثل تو اینگونه عاشقانه از من یاد کنند.

بعد از آخرین تاپیکی که باز کردم واون مشکلی که برام پیش اومد خدا روشکر و طبق گفته یکی از دوستان(بسیار اتفاق افتاده که با یه همچین طوفانهائی ، بنیان زندگی مشترک مستحکم تر از قبل خواهد شد.) دقیقا همین طور شده .

خیلی خوشحالم که اوقاتم را با بچه ها می گذرونم.
    ویرایش توسط بی نهایت : دوشنبه 14 بهمن 92 در ساعت 14:29

14. 10 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 14 بهمن 92), del (پنجشنبه 15 اسفند 92), deljoo_deltang (دوشنبه 14 بهمن 92), kamran2007 (سه شنبه 15 بهمن 92), shabnam z (دوشنبه 14 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 14 بهمن 92), میشل (دوشنبه 14 بهمن 92), مسافر زمان (سه شنبه 15 بهمن 92), مصباح الهدی (دوشنبه 14 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 15 بهمن 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    روزنه اگه هنوز گوشت مشکل داره باید بری دکتر. البته اگه سرما خوردگی نباشه.
    می تونه کمبود ویتامین ب 12 هم باشه سوت کشیدن گوش.
    راجع به وزوز گوش و زنگ زدن هم اینجا یه چیزایی نوشته شاید بخوای بخونی. البته احتمالا با سوت فرق دارن.
    واضح :: عوامل زنگ زدن گوش چیست؟
    برای درمان سوت کشیدن گوش باید چه کرد؟ - تبیان

16. 8 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ammin (دوشنبه 14 بهمن 92), deljoo_deltang (دوشنبه 14 بهمن 92), rozaneh (سه شنبه 15 بهمن 92), shabnam z (سه شنبه 15 بهمن 92), میشل (دوشنبه 14 بهمن 92), مسافر زمان (سه شنبه 15 بهمن 92), بی نهایت (سه شنبه 15 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 15 بهمن 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط rozaneh نمایش پست ها

کمی برف هم به ما بنما بی معرفت

سلام
    نوکرتم ، من اگه می دونستم اینقدر مستجاب الدعوه (درست نوشتم عایا؟) هستم زودتر دستانم را به سوی آسمانت بلند میکردم
    ولی دمت گرم، حال دادی برفش به دل میشینه.
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط meinoush نمایش پست ها
    روزنه اگه هنوز گوشت مشکل داره باید بری دکتر. البته اگه سرما خوردگی نباشه.
    می تونه کمبود ویتامین ب 12 هم باشه سوت کشیدن گوش.
    راجع به وزوز گوش و زنگ زدن هم اینجا یه چیزایی نوشته شاید بخوای بخونی. البته احتمالا با سوت فرق دارن.
    واضح :: عوامل زنگ زدن گوش چیست؟
    برای درمان سوت کشیدن گوش باید چه کرد؟ - تبیان
    سلام مینوش عزیز
    خیلی ممنون از لینک های مفیدت
    سوتش رفته رو ویبره و نوسان یه وقتایی کم میشه یه وقتایی هم ابراز وجود میکنه
    دکتر میرم البته اگه فرصتش بشه تو این دو روز که نتونستم
    برای تو و باقی دوستان در همدردی آرزوی سلامتی و شادی دارم
    ممنون

- - - Updated - - -

آها یه چیز بی ربط:
    درسته گفتن " لا اکراه فی الدین"
    ولی این کاملش نیست و در واقع جمله کامل و باقی حرف اوس کریم رو بایستی دید
    " لا اکراه فی الدین قد تبین رشد من الغی"
    هیچ اجبرای در دین نیست و راه از بیراهه به خوبی روشن شده است
    جون روزنه کسی به خودش نگیره روی صحبتم با کس خاصی نیست بلکه خودم همیشه مدتها اول آیه رو تو ذهنم بود و منظور خدا رو از بیان این جمله نمی فهمیذم تا اینکه در کتاب ذهن ناآرام جناب بیگدلی ، معنای کامل آیه به چشمم خورد (شاید قبلازیاد دیده بودم ولی توجه نکردم) و تازه فهمیدم موضوع چی بوده.
    خدای بزرگ من، کاش این مسئولین هم میفهمیدن عربیش خوبه ولی فارسیش هم ریز نباشه درشت باشه تا بفهمیم جریان چی بوده مخصوصاً دوران مدرسه! درشت باشه !
    یه بنده خدایی از افراطیون میگف اگه عربی بلد نباشی بهشت راهت نمیدن
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

18. 7 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

khaleghezey (سه شنبه 15 بهمن 92), meinoush (سه شنبه 15 بهمن 92), میشل (سه شنبه 15 بهمن 92), مسافر زمان (سه شنبه 15 بهمن 92), مصباح الهدی (سه شنبه 15 بهمن 92), بی نهایت (سه شنبه 15 بهمن 92), شایسته89 (یکشنبه 20 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array
    دوستان خواهشا در انتخاب دعا بیشتر دقت کنید! این همه مشکل داریم، برای اونا دعا کنید خب!

همین هفته پیش اینجا هوا عالی بود... مامان خانوم هی دعا کرد برف بیاد هی دعا کرد برف بیاد... بفرمایید! اینم نتیجش! همینجوریشم قندیل بسته بودیم، امروز دیگه گازم قطع شد...

خدایای عزیز احتراما جای برف تو کوهه! تازه چرا همش دعای اینا رو مستجاب می کنی؟ مام آدمیماااا... جان میشل زودتر بهار بشه... اگرم نشد، حداقل به پدر کمک کن بدون منفجر کردن خونه، کرسی رو راه بندازه!

حال و احوال من الان بصورتیه که خواهرم میگه: میشل تو نباید بخوابی، نباید بخوابی... ولی من خوابم میاد... دوستان اگه خوابیدم و بیدار نشدم، حلال کنید...

بدروووود

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

20. 13 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

del (پنجشنبه 15 اسفند 92), khaleghezey (چهارشنبه 16 بهمن 92), meinoush (سه شنبه 15 بهمن 92), paiize (چهارشنبه 16 بهمن 92), rozaneh (سه شنبه 15 بهمن 92), shabnam z (سه شنبه 15 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 16 بهمن 92), مسافر زمان (سه شنبه 15 بهمن 92), الهام20 (سه شنبه 15 بهمن 92), بی نهایت (سه شنبه 15 بهمن 92), باران بهاری11 (شنبه 19 بهمن 92), دختر بیخیال (سه شنبه 15 بهمن 92), شیدا. (چهارشنبه 16 بهمن 92)

صفحه 18 از 73 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272838485868 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)