به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 26 دی 01 [ 23:31]
    سطح
    52
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 62
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    5

تشکرشده 18 در 9 پست

Array

این موقعیت رو چطور تحلیل میکنید؟

سلام
    در مرکز دولتی کار میکنم تقریبا 5 ساله این مرکز هستم
    خدماتی و پذیرش اقایی داریم که یک سال من مجبور بودم با او و اقای دیگری در یک اتاق کار کنم
    و بااینکه اونها به نظرم ادم های خیلی سنگینی نیستند در اون مدت ازشون چیزی ندیدم..
    این اقای پذیرش که خدماتی هم هست خیلی پرحرف و فضوله و گاهی انقدر حرف میزنه که من نصف حرفهاشو گوش نمیدم مدتی میگفت مسئول مرکز باغی داره و کلیدش دست من هست بریم باغش و من حتی در ذهنم تحلیل هم نمیکردم این حرف یعنی چی
    تا اینکه یک بار گفت من میام دنبالت با ماشین تو باهم بریم باغ مسئول مرکز ....
    مثل اینکه یک سطح اب سرد ریختن روی سرم
    یعنی چی؟
    چطور جرات کرد چنین حرفی بزنه ؟؟؟تو محیط اداری ؟؟؟باغ یک نفر دیگه رو به خانمی پیشنهاد بده!!!
    فکر نکرد من میرم به مسئول مرکز بگم؟
    با یکی از همکارهام مشورت کردم و گفتم میخوام برم به مسئول مرکز بگم..
    بهم گفت این کار رو نکن چون اون خودش هم ادم جالبی نیست الکل استفاده میکنه...
    خدماتی ما ادم از زیر کار دررویی هست ...
    یک بار خواستم این موضوع رو چک کنم ....رفتم اتاق مسئول مرکز و از بیمسئولیتی خدماتی شکایت کردم که با مقاومت و پشتیبانی دکتر از خدماتی مواجه شدم....اون روز کلی حرف زد و کلی از مدیریت خودش تعریف کرد و گفت که همکارها برام هم زیاد میزنن و اون باید رسیدگی کنه و بیکار بودن خودش یک نوع تنبیه و میخوای کسی رو تنبیه کنی بیکار باشه و...
    چند روز بعد مسئول مرکز اومد اتاق همکارها و رو به من کرد و گفت میخوام بهت مسئولیت بدم یکم مسئولیت پذیر بشی . میخوام نظارت به کار خدمات رو بدم به تو ...
    گفتم خدماتی از کنترل خارجه... من هم مسئولیتم چنین چیزی نیست( ما در مرکز شرح وظایفمون مشخصه و این وظیفه من نیست . نظارت به کار خدمات جز شرح وظیفه مسئول امور اداری هست)
    گفت از هوش هیجانیت استفاده کن باید بتونی باهاش طوری برخورد کنی بیاد کارهاشو انجام بده...
    از جواب دو پهلوی مسئول مرکز اصلا خوشم نیومد
    فرضا من هوش هیجانی ندارم کار خدماتی مشخصه ...در هر صورتی باید بیاد کارش رو انجام بده
    چند روز گذشت یک بار دست خدماتی رو گرفت اومد در اتاق من و گفت چرا مراجعانی که میان پیش تو پیش من نمی یان ...ارزشیابیت رو کم دادم ...ازین به بعد هر مراجعی که داشتی میسپاری به خدمایت که بیاره اتاق من....
    پیگیری مراجعها با من نیست و باز هم نفهمیدم نقش خدماتی این وسط چی بود....
    با یکی درباره پیشنهاد خدماتی مون درباره باغ مشورت میکردم گفت شاید این پیشنهاد رو به کس دیگه ای هم داده باشه
    از همکارهام سوال کردم ...به دو نفر دیگه هم این پیشنهاد رو داده بود
    ......
    این داستان خیلی ادامه داره
    امشب خیلی خسته ام و حوصله تایپ ندارم...
    کلی سوال توی ذهنمه

تا هین قسمت شما چه تحلیل میان تو ذهنتون؟؟؟؟

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    شنبه 14 بهمن 02 [ 11:21]
    سطح
    98
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 918
    دستاوردها:
    OverdriveVeteranTagger Second Class25000 Experience Points
    تشکرها
    1,379

تشکرشده 2,636 در 1,206 پست

Array
    سلام، اوقات زمستونیتون بخیر

بهتر هست ابتدا مشخص کنین سؤال دقیق شما چی هست و چه مشکلی در موردش براتون بوجود آمده تا بتونین راهنمایی درستی دریافت کنین . اگر مطالب شما متعدد و جداگانه هستن بهتره تاپیک های جداگانه با عنوان مناسب ایجاد کنین.

3. کاربر روبرو از پست مفید سحر بهاری تشکرکرده است .

بهسا (سه شنبه 20 دی 01)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 18 در 9 پست

Array
    اینکه سوالاتم رو نمی پرسم به خاطر این هست که یک تحلیل در ذهنم هست اما نمیخوام با سوال پرسیدن اون رو در ذهن مخاطب القا کنم...
    میخوام بدونم اگر مسئله ای شبیه این موردی که برای من پیش اومده برای دیگران هم پیش بیاد چه فکری درباره اش میکنند ؟!
    یا ارتباط بین اتفاقات رو چطور تحلیل میکنن؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 18 در 9 پست

Array
    ادامه داستان اینکه:
    وقتی با همکارهام درباره این موضوع صحبت کردن متوجه رفتارهای نادرست دو نفر دیگه از اقایون مرکزمون هم شدم....
    اما تمام اونها مربوط به یکسال و نیم اخیر میشد که مسئول مرکز ما تغییر کرده بود ....
    یعنی تا قبل از اون این اتفاقات در مرکز ما سابقه نداشته با اینکه برخی از همکارها ثابت بودند از جمله همین خدماتی
    ......
    مرکز ما یک بخش جدا دارد که ساختمانش از مرکز جداست و به طور عادی در اون بخش فقط خانم ها مشغول به کار هستند . از زمانیکه مسئول مرکز جدید اومدن یک اقا رو که جدیدا وارد مرکز ما شدن رو گذاشتن اون قسمت به عنوان مسئول امور اداری در حالیکه اون بخش نیاز به چینن فردی نداشت و زمانیکه این اقا اومد اونجا همه تعجب کرده بودن و براشون سوال بود چرا این اقا اومده اینجا خود این اقا هم شاکی بود که من باید در مرکز باشم و نمیخوام اینجا باشم
    ........
    وقتی ستاد اومدن بازدید مرکز ما.... ایراد گرفتن که این اقا که اسمش رو میگذارم x باید در مرکز مستقر باشن اما مسئول مرکز مقاومت کرد و حتی از نفوذش در معاونت استفاده کرد و معاونت زنگ زد و گفت اقای x باید بنا به دلایل مدیریتی در همون قسمت باشن
    .........
    زمانیکه من درباره داستانم با خدمات با همکارها صحبت کردم اولین همکارم گفتن من هم رفتارهای نادرستی از برخی از اقایون مرکز دیدم از جمله اقای x اینکه این اقا مدام تکه های جنسی میپرونه (نمیتونم حرف هاشو بگم فکر کنم کمی زشتن اما واقعا معنادار بودن) و نه تنها از این اقا بلکه اقای دیگری به نام n هم که متاهل هستند مدتی میدیم خیلی با من صمیمی شده اخر وقت پیام میداد احوالم رو میپرسد و...و از خدماتی هم اینکه یا بار اقایی رو اوده بود این بخش و گفته بود فامیلم هست و بعدا بهم گفت خواستگارت شده ولی شرایطش خوب نیود و نخواستمش و گفتم خانواده ام قبولش نمیکننداما اصرا کرد یه مدت با هم دوست باشید بعد خانواده مجبور میشن قبول کنن ولی این خانم قبول نکرده بود

عضو کوشا

آخرین بازدید
    امروز [ 13:32]
    سطح
    93
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 115
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,562

تشکرشده 1,776 در 732 پست

Array
    سلام
    قاطعیت، برخورد بدون رودربایستی ، بدور از ترس از دست دادن کار و یا تضعیف وجهه کاری، اتحاد.

شاید خانمی بین شما باشه که مثل شما قوی نباشه، اگر قربانی نشده باشه تا الان، پتانسیل قربانی شدن رو داره،
    پس باید جمعی به قضیه نگاه کنید.

ای پیغمبر (گرامی) با زنان و دختران خود و زنان مؤمنان بگو که خویشتن را به چادر فرو پوشند، که این کار برای اینکه آنها (به عفّت و حرّیت) شناخته شوند تا از تعرض و جسارت (هوس رانان) آزار نکشند بسیار نزدیکتر است و خدا (در حق خلق) بسیار آمرزنده و مهربان است. ( احزاب ۵۹)

7. 2 کاربر از پست مفید Mvaz تشکرکرده اند .

dooo (جمعه 30 دی 01), بهسا (دوشنبه 26 دی 01)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    5

تشکرشده 18 در 9 پست

Array
    سوال اصلیم الان این نیست که باید چه کار کنم
    اول از همه باید بدونم دور وبرم چه خبره و چه اتفاقاتی داره میافته بعد تصمیم بگیرم باید چه کار کنم

- - - Updated - - -

یک نفر از همکارهای دیگه هم گفتن اقای X به اون هم تکه های جنسی انداخته و اینکه خدمات به اون هم پیشنهاد باغ دکتر رو داده
    یک نفر دیگه از همکارهار هم از رفتار های نادرست اقای X شکایت داشت
    یک نفر دیگه از همکارها هم گفت خدمات به اون هم پیشنهاد باغ دکتر رو داده اما در جمع اعلام کرده و گفته بریم باغ دکتر انگار در یک جمع سه نفره این حرف رو زده n هم به اون پیامها دوستانه نا متعارف داده

...

- - - Updated - - -

سوالات اصلی من اینهاست
    1.... یک خدماتی که متاهله و از نظر قیافه و سطح اجتماعی به طور واضح از همکارها پایین تره چطور و با چه عقلی و اصلا با چه جسارتی چنین پیشنهادی رو میده اون میدونی این پیشنهاد جوابش منفیه....چطور میتونه به باغ یک نفر دیگه مهمون دعوت کنه؟؟؟؟ اون هم خانم؟؟؟؟ اون هم تو محیط اداری ؟؟؟؟ چه فکری کرده که چنین جسارتی به خودش داده؟
    2.....چرا خدماتی و این اقای n که چندین ساله با هم همکاریم اخیرا چنین رفتارهای نشون میدن ؟؟؟جدیدا این طور شده ؟؟؟؟یک سال تمام من تو اتاق اینها کار میکردم چنین چیزهایی نبود!!!
    3...چرا مسئول مرکز باید از یک خدماتی این طور طرفداری کنه؟؟؟
    4...و ایا این سه نفر تک تک کار میکنند یا از رفتارهای هم خبر دارن؟؟؟

9. کاربر روبرو از پست مفید بهسا تشکرکرده است .

سحر بهاری (سه شنبه 27 دی 01)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    شنبه 14 بهمن 02 [ 11:21]
    سطح
    98
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 918
    دستاوردها:
    OverdriveVeteranTagger Second Class25000 Experience Points
    تشکرها
    1,379

تشکرشده 2,636 در 1,206 پست

Array
    خانم بهسا لطفا به این سؤالات پاسخ بدین تا بتونین راهنمایی بهتری دریافت کنین؛

۱. چقدر خودتون رو میشناسین؟ ( خودشناسی )توضیح بدین.

۲. رابطه شما با والدینتون چطور بوده و هست؟چه چیزی شما رو در رابطه با اونها آزار میده؟

۳. اگر اشتباهی مرتکب بشین، واکنشتون نسبت به مسئله چی هست؟

۴. آیا شما در محیط دوستانه، فامیلی، کاری مرزها و حدودی رو تعریف کردین یا نه صمیمی هستین؟ چقدر نسبت به افراد با مهربانی رفتار میکنین؟

۵. دید شما نسبت به مسائل یا مشکلاتی که سر مسیرتون در زندگی قرار میگیره چگونه هست و چطور حلش میکنین؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)