به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 29 , از مجموع 29
    عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 مرداد 00 [ 12:26]
    سطح
    50
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 176
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    32

تشکرشده 130 در 63 پست

Array
    بزارید ی چیزی رو بهتون بگم من یک سال تموم بعد از رفتن همسرم و تا چند ماه بعد از برگشت و اصرارش به زندگی ،از این مشاوره به اون مشاوره بودم . کلی هزینه کردم وقت گذاشتم با هزاران نفر مشورت کردم فقط بخاطر اینکه دلم میخواست یکی بهم بگه چکار کنم . و جالب اینجا بود که همه مشاوره هام میگفتن مورد مناسبی برای زندگی نیست اما ما نمیتونیم بگیم جدا بشو. ببین دوست عزیزم هیچ کسی هیچ جایی به شما نمیگه چکار کنید . میدونم چه حال و روزی دارید و این تردید انقدر زیاده که اگر یکی بگه آشتی کنید شما میگید نه و اگر یکی بگه طلاق بگیرید شما باز هم میگید نه .

من وقتی زندگی های افراد زیادی رو اینجا میخوندم که میدیدم با چه شرایط سختی زندگی میکنند همش خودمو سرزنش میکردم که برای زندگیت نجنگیدی شوهرت انقدر خصلت خوب داشت و اینا . اما واقعا نمیشه هیچ زندگی رو با خودمون مقایسه کنیم. مثلا شاید تعجب آور باشه اما من خودم وقتی بعد از 10 ماه همسرم اومد دنبالم بهش گفتم کاش کتکم زده بودی اما قهر نمیکردی و منو رها کنی و بری. چون واقعا برای من به شخصه درد کتک از درد قهر و بلاک و کلانتری و دادسرا کمتر بود.(فقط و فقط هم بخاطر وابستگی و دلبستگی بیش اندازه ی من به همسرم)

برای همین به نظر من که این مراحل رو گذروندم اول از همه تمام ترس های عالم رو بزار کنار ، میدونم خیلی سخته اما میتونی که به ترسات غلبه کنی . و بعد اگر هنوز دلت به زندگیت هست با روند دادگاه برو جلو . میتونی بری از مشاوره دادگاه هم استفاده کنی که به همسرت زنگ بزنن و بیاد باهاش صحبت کنند

2. 2 کاربر از پست مفید mina_ تشکرکرده اند .

آنه ماری (سه شنبه 11 آذر 99), شور رهایی (دوشنبه 10 آذر 99)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 19 تیر 01 [ 00:19]
    سطح
    30
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 53
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 37 در 27 پست

Array
    سلام. امیدوارم که حالتون خوب باشه

در مورد 10 جلسه مشاوره که گفتید باید بگم که در شرایط پیچیده و مسایلی که ریشه در قبل دارند شاید از هر 100 مشاور یک نفر بتونه دقیق متوجه شرایط زندگی شما و درمان اون بشه و اینکه گفتید مشاوره رفتن جواب نداد شاید مشکل از عدم تشخیص مشاور شما باشه.

با اجرای مهریه و شکایت کار از دستوتون در میره و راجب زندگی شما افرادی که براشون شما و فرزتد و همسرتون هیچ اهمیتی ندارن تصمیم گیری بدون احساس خواهند کرد.

اجرای مهریه خشن ترین حالت برای جنگ با همسرتون هست. در صورت انجام این عمل در کوتاه مدت شاید به رضایت برسید اما در بلند مدت قطعا واکنش متقابلی از همسرتون را خواهید دید.

در مورد کار نکردن شما همسر شما حق داره بگه کار نکنید اما باید هر ماه محترمانه یه حقوق مناسب از جیبش برای شما درنظر بگیره و سر ماه پرداخت کنه.

مورد سخت شدن اوضاع اقتصادی برای همه هست (برای من هم هست) نه فقط شما!

اینکه دست بلند میکنه خیلی بد هست اما شرایط و کلمات و رفتارهایی وجود داره که با اون میشه هر مردی رو به این مرحله رسوند و کمی به قبل از برحورد فیزیکی و کلماتی که بهم گفتید فکر کنید.

اینکه شما کنترل میکنه به این دلیل هست که شما دوست داره و نگرانتون هست.

اینکه خانوادتون شما رو حمایت میکنن خیلی خوب هست اما خانواده اصلی یک زن همسرش و فرزندش هست نه پدر و مادرش!

اینکه استرس دارید و چرا تموم نمیشه ریشه در شما داره و باید خودتون حلش کنید و احتمالا بیش از حد رفتارهای همسرتون زیر ذره بین بردید و متمرکز شدید.

اینکه پشیمونی نشون نمیده طبیعی هست و شاید ایشون شما مقصر میدونه و باید حرف دو طرف شنید!

حواستون باشه که خیلی زود دیر میشه.

4. کاربر روبرو از پست مفید Behrang تشکرکرده است .

شور رهایی (چهارشنبه 12 آذر 99)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    به نظر من از لحاظ مادی سنگاتون رو وا بکنید
    از امام صادق پرسیدند حق زن به شوهر چیست?فرمودند غذای خوب لباس خوب خانه و بعضی چیزهای دیگر
    حالا که رفتارهای ناشایست دارند تکلیف حق حقوقتان باید مشخص بشود
    شما تصور کنید عمو شماست در خانه ولی به شرط رعایت تمام حقوق شما
    اگر اخلاق مدار بودند همسرتون خوب ادم کنار میاد با همسرش ولی الان که بحث حق و حقوق و قهر توهین است شما هم مطالبه کنید حق و حقوقتان را حتی بخاطره اینده دخترتان

امیدوارم بهترین تصمیم را اتخاذ کنید
    برای شما دعا میکنم
    ویرایش توسط خادم رضا : سه شنبه 11 آذر 99 در ساعت 17:49

6. کاربر روبرو از پست مفید خادم رضا تشکرکرده است .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 مهر 01 [ 02:09]
    سطح
    61
    Level completed: 21%, Points required for next Level: 239
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    255

تشکرشده 416 در 195 پست

Array
    رهایی عزیز
    برای اینکه از پستم برداشت اشتباه نشه، خواستم یاداوری کنم که نظر من در مورد گفت و گو با همسرت، ابدا به معنی کوتاه اومدن در مقابل توهین هاش نیست. هیچ انسانی حق نداره با کتک زدن خودش رو تخلیه روانی کنه ... همونجور که کاربر مینا هم گفته هیچ ترسی به دلت راه نده ...

در مورد مشاور، مشاور زناشویی زمانی کمک کننده هست که هر دو طرف از خودشون و طرف مقابلشون یه شناخت نسبی داشته باشن و توانایی گفت و گو با هم داشته باشن. در اینصورت مشاور میتونه راهکارهای مناسب رو ارائه بده ... اما در مورد شما، همسرت مشکلات رفتاری زیادی داره مثل پرخاشگری ... از همه بدتر اینکه تو این شرایط که می بینن قصدت برای جدایی جدی هست و علیرغم وجود یه بچه، هیچ تلاشی برای حل مشکل نمیکنن .... اون جمله ای که همسرت گفته بود که زودتر تکلیفت رو مشخص کن و بگو میخوای چیکار کنی، نشون دهنده خیلی مسائل هست ...

اما تو خودت هم نیاز داری با یه روانشناس کار کنی، تنهایی ... بدون همسرت ... فقط برای اینکه یه شناخت نسبی در مورد خودت پیدا کنی و به یه نقطه ای برسی که خودت برای آیندت تصمیم بگیری ... ممکنه مجبور بشی چند تا مشاور عوض کنی تا بالاخره یه مشاور خوب پیدا کنی ... لازم نیست مشاور معروفی باشه ... قبلش یکم در مورد موضوعات روانشناسی مطالعه کن. اینجوری با دید بازتری میتونی به مساله نگاه کنی ... بعضی مسائل تو زندگی اونقدر مهم و جدی هستن که نمیشه فقط از تجربه و نظر اطرافیان استفاده کنی ...

اینکه خانوادت ساپورتت میکنن خیلی عالیه ... ولی خودت هم باید بتونی مستقل از اونا تصمیم بگیری و شرایط آینده رو بسنجی ...

اگر بچه نداشتی و سنت کم بود،‌ بهتر بود زودتر تکلیف جدایی رو مشخص کنی... اما الان با وجود بچه باید در مورد قوانین کامل آگاهی پیدا کنی و تضمین های لازم رو از همسرت بگیری ... حتی از نظر تامین مالی دخترت از ظرف همسرت بعد از طلاق باید از الان برنامه ریزی کنی ...
    تمرکز روی این مسايل بهت کمک میکنه که آینده بهتری رو برای دخترت بسازی ...

8. کاربر روبرو از پست مفید بهاره جون تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    50
    دستاوردها:
    تشکرها
    32

تشکرشده 130 در 63 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام. امیدوارم که حالتون خوب باشه

در مورد 10 جلسه مشاوره که گفتید باید بگم که در شرایط پیچیده و مسایلی که ریشه در قبل دارند شاید از هر 100 مشاور یک نفر بتونه دقیق متوجه شرایط زندگی شما و درمان اون بشه و اینکه گفتید مشاوره رفتن جواب نداد شاید مشکل از عدم تشخیص مشاور شما باشه.

با اجرای مهریه و شکایت کار از دستوتون در میره و راجب زندگی شما افرادی که براشون شما و فرزتد و همسرتون هیچ اهمیتی ندارن تصمیم گیری بدون احساس خواهند کرد.

اجرای مهریه خشن ترین حالت برای جنگ با همسرتون هست. در صورت انجام این عمل در کوتاه مدت شاید به رضایت برسید اما در بلند مدت قطعا واکنش متقابلی از همسرتون را خواهید دید.

در مورد کار نکردن شما همسر شما حق داره بگه کار نکنید اما باید هر ماه محترمانه یه حقوق مناسب از جیبش برای شما درنظر بگیره و سر ماه پرداخت کنه.

مورد سخت شدن اوضاع اقتصادی برای همه هست (برای من هم هست) نه فقط شما!

اینکه دست بلند میکنه خیلی بد هست اما شرایط و کلمات و رفتارهایی وجود داره که با اون میشه هر مردی رو به این مرحله رسوند و کمی به قبل از برحورد فیزیکی و کلماتی که بهم گفتید فکر کنید.

اینکه خانوادتون شما رو حمایت میکنن خیلی خوب هست اما خانواده اصلی یک زن همسرش و فرزندش هست نه پدر و مادرش!

اینکه استرس دارید و چرا تموم نمیشه ریشه در شما داره و باید خودتون حلش کنید و احتمالا بیش از حد رفتارهای همسرتون زیر ذره بین بردید و متمرکز شدید.

اینکه پشیمونی نشون نمیده طبیعی هست و شاید ایشون شما مقصر میدونه و باید حرف دو طرف شنید!

حواستون باشه که خیلی زود دیر میشه.

من با این جمله ی شما که قرمز کردم به شدت موافقم جناب بهرنگ . متاسفانه جامعه ما وکلایی داره که فقط و فقط به فکر جیب خودشون هستن و ذره ای برای سازش تلاش نمیکنند .

اما زندگی ها کاملا متفاوت هست . به نظر من وقتی ی زن قهر میکنه منتظر اومدن شوهرش هست شاید ماه ها هم منتظر بشینه تا همسرش دنبالش بیاد اما میشه گفت نصف آقایون تو این تایم در حال جابجا کردن حساب و انتقال اموالشون به نام خانواده شون هستن که یا زنشون خودش برگرده یا اگر مهریه اجرا گذاشت اون فرد پیش دستی کرده باشه و ضرر مالی نکنه.
    در حالیکه وظیفه ی مرد ، همدلی و همراهی با همسرش هست و باید برای برگردوندن همسرش تلاش کنه نه اینکه بشینه و نگاه کنه.

کاش دادگاه های ما جوری بودن که قبل از اینکه ی زن یا شوهر برای ایجاد اولین پرونده مراجعه میکرد دردشو میپرسیدن و قبل از شکایت تمکین یا مهریه و نفقه به مشاوره های حاذق معرفیشون میکردند.

10. کاربر روبرو از پست مفید mina_ تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 37 در 27 پست

Array
    سلام.

درجواب mina خانم میگم

همسر شما رفتار و اعمال شما می بینه و از نیت شما قطعا خبر نداره. ما ادما از روی رفتار قضاوت میکنیم نه از روی نیت.

اینکه گفته شده میشه کسی مهریه اجرا بذاره تا شوهرش به خطاهای احتمالی خودش پی ببره احتمالا اولین بار توسط یه وکیل گفته شده !

با کمال احترام میگم مهریه فقط یک بار (در تمام طول عمر و ازدواجهای یک خانم) میتونه شوک ایجاد کنه و این شوک بسرعت مسیر مذاکره میبنده و سبب موضع گیری طرف مقابل میشه. اگر شنیدید آقایی با اجرای مهریه کوتاه بیاد قطعا بعد از رفع مشکل مهریه و در زمان مناسب واکنش بدتری بروز میده!

در دنیا با رفتار صحیح حتی با حیوانات میشه دوست شد و انسان که جای خود داد. خانمی که برای مهریه همسرشو زندان انداخته تحمل میکنه پسر خودشو در 20 سالگی یک خانم بندازه زندان؟؟؟ صادق باشیم! اسلام فقط مهریه داره؟

روزی که نامه اجرای مهریه دست من رسید به سرعت پیش چندتا وکیل رفتم آخر شب یه ساندویچ به عنوان نهارم گرفتم و متاسفانه بیشتر از مقدار مهریه اموال داشتم و وکلای محترم همون شب بیش از حد موضوع برای من به سمت انتقام متقابل سخت و سریع بردند که قول اون شب اونها در عمل تبدیل به انتقامی سخت اما کند شد. از آقا که این شرایط سخت تجربه میکنه انتظار رفتار رمانتیک و دنبال همسر رفتن نباید داشت و این انتظار غیر منطقی و بی نتیجه هست.

اگر کسی مهریه برای ترس همسرش اجرا گذاشته به نظر من هرچه سریعتر حقیقت به همسرش بگه و از افرادی که به این کار تحریکش کردن حتما دور بشه و این میتونه در بهبود رابطه شکسته شده خیلی موثر باشه. البته برای افرادی که قظعی دنبال طلاق هستند یا همسرشون خانمی دیگه رو دوست داره این توصیه صادق نیست!
    این نظر من هست و نظر بقیه افراد هم محترم هست.

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط Behrang : سه شنبه 11 آذر 99 در ساعت 21:52

12. کاربر روبرو از پست مفید Behrang تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    50
    دستاوردها:
    تشکرها
    32

تشکرشده 130 در 63 پست

Array
    سلام.

درجواب mina خانم میگم

همسر شما رفتار و اعمال شما می بینه و از نیت شما قطعا خبر نداره. ما ادما از روی رفتار قضاوت میکنیم نه از روی نیت.

اینکه گفته شده میشه کسی مهریه اجرا بذاره تا شوهرش به خطاهای احتمالی خودش پی ببره احتمالا اولین بار توسط یه وکیل گفته شده !

با کمال احترام میگم مهریه فقط یک بار (در تمام طول عمر و ازدواجهای یک خانم) میتونه شوک ایجاد کنه و این شوک بسرعت مسیر مذاکره میبنده و سبب موضع گیری طرف مقابل میشه. اگر شنیدید آقایی با اجرای مهریه کوتاه بیاد قطعا بعد از رفع مشکل مهریه و در زمان مناسب واکنش بدتری بروز میده!

در دنیا با رفتار صحیح حتی با حیوانات میشه دوست شد و انسان که جای خود داد. خانمی که برای مهریه همسرشو زندان انداخته تحمل میکنه پسر خودشو در 20 سالگی یک خانم بندازه زندان؟؟؟ صادق باشیم! اسلام فقط مهریه داره؟

روزی که نامه اجرای مهریه دست من رسید به سرعت پیش چندتا وکیل رفتم آخر شب یه ساندویچ به عنوان نهارم گرفتم و متاسفانه بیشتر از مقدار مهریه اموال داشتم و وکلای محترم همون شب بیش از حد موضوع برای من به سمت انتقام متقابل سخت و سریع بردند که قول اون شب اونها در عمل تبدیل به انتقامی سخت اما کند شد. از آقا که این شرایط سخت تجربه میکنه انتظار رفتار رمانتیک و دنبال همسر رفتن نباید داشت و این انتظار غیر منطقی و بی نتیجه هست.

اگر کسی مهریه برای ترس همسرش اجرا گذاشته به نظر من هرچه سریعتر حقیقت به همسرش بگه و از افرادی که به این کار تحریکش کردن حتما دور بشه و این میتونه در بهبود رابطه شکسته شده خیلی موثر باشه. البته برای افرادی که قظعی دنبال طلاق هستند یا همسرشون خانمی دیگه رو دوست داره این توصیه صادق نیست!
    این نظر من هست و نظر بقیه افراد هم محترم هست.

- - - Updated - - -

جناب بهرنگ فکر میکنم سو تفاهمی ایجاد و شما متوجه منظور من نشدید.
    من منظورم انتظار خانم قبل از اجرا گذاشتن مهریه هست. خانمی که حالا یا خودش به قهر رفته یا همسرش قهر کرده فرقی نمیکنه ماه ها منتظر هست که همسرش اقدامی بکنه و دنبالش بیاد اما هیچ اتفاق مثبتی نمیفته و با اینکه علاقه ای به طلاق نداره مجبور میشه مهریه اجرا بزاره تا تکلیفش مشخص بشه.

ببینید ما خیلی از خانمها را داریم که ماه ها به انتظار شوهر نشستن و واسطه فرستادن اما توی اون تایم شوهر به فکر جابجایی اموال بوده و هیچ اقدامی نه در جهت اشتی نه در جهت طلاق انجام نداده و از انجایی که طلاق در مملکت ما به اختیار مرد هست خانم مجبور میشه برای مشخص شدن وضعیتش از طریق مهریه یا نفقه اقدام کنه.
    من انتقادم به آقایونی هست که تکلیف زندگی خانم رو مشخص نمیکنند و زن رو در یک بلاتکلیفی عجیب رها میکنند.

و صد البته وکلایی که در این دعوا از آب گل آلود ماهی میگیرن و با وعده و وعیدهای زیاد هر دو طرف رو تشویق به شکایتهای پی در پی میکنند

14. کاربر روبرو از پست مفید mina_ تشکرکرده است .

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 بهمن 99 [ 09:23]
    سطح
    24
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 7 در 6 پست

Array

.
    ممنونم آقای بهرنگ از وقتی که گذاشتید و نظراتتون

در مورد اجرا گذاشتن مهریه چند تا مساله باعث این کار شد:
    ۱-بارها و بارها توی دعوا خیلی قبل تر از اینکه اصلا من تصمیم به جدایی بگیرم همسرم من و خانواده ام رو محکوم به نقشه کشیدن برای کشیدن مهریه از اون و خانواده اش کرده بود و اینکه ما از قصد میخوایم این ازدواج بهم بخوره تا مهریه رو بگیریم(یه فکر ابلهانه که فقط یه آدم کوته فکر چنین نگرشی داره) و چون به ناحق ما رو متهم کرد منم واقعا این کار رو کردم تا لااقل از خجالت تهمتش در بیام
    ۲- مورد بعد اینکه ۲۰ روز اولی که ایشون من رو از خونه بیرون کردن و اصلا اصلا حتی سراغ دخترمون هم نگرفت (درست در زمانی که من بسیار گریه میکردم و دنبال گرفتن وقت اضطراری از مشاور بودم) ایشون دنبال انتقال اموالشون به خانواده اش بودن و خالی کردن حسابهاش!!! پس مسلما ایشون تصمیمی به صلح و اصلاح نداشتن و با اعلام جنگ منم ادامه ماجرا رو گرفتم و مهریه رو اجرا گذاشتم تا لااقل قسمتی از خشونتی که به روح و روانم وارد شده التیام پیدا کنه!!
    ۳- از اموالی که کسب کرده بودیم بخشی از پولش از فروش طلاهای من و سکه های هدیه شده از سمت اقوام بود که مسلما من هم حقی در اونها داشتم

در مورد مساله دست بلند کردن قبلا هم خدمتتون گفتم که همیشه همیشه شروع کننده دعواهای ما خودش بود و شروع به داد و بیداد میکرد و اگه سکوت نمیکردم متهم به کتک خوردن بودم!! کسی که خودش شروع به دعوا میکنه لااقل باید ظرفیت شنیدن جوابش رو داشته باشه

در مورد کنترل گری ایشون باید بگم که اصلا دوست داشتن با کنترل افراط گرایانه تناقض داره!! اینکه کسی که دوست داری توی منگنه بزاری اونم برای امور که حق مسلمش هست شعاری بیش نیست برای توجیه رفتارهای اشتباه.... و حتی اگه واقعا حرف شما درست هم باشه من اون دوست داشتن رو نمی خواهمممممم...

خانواده من در موقع بد بختی من رو حمایت کردن موقعی که این آقایی که ادعای دوست داشتنش میشد من رو از خونه بیرون کرد
    و منظورم از حمایت دخالت در زندگی زناشویی نبود...
    ویرایش توسط شور رهایی : چهارشنبه 12 آذر 99 در ساعت 23:46

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    30
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 37 در 27 پست

Array
    سلام

1- اینکه "چون به ناحق ما رو متهم کرد منم واقعا این کار رو کردم تا لااقل از خجالت تهمتش در بیام" به معنی این هست چون اونها سم خوردن منم سم میخورم. چون اونها بد کردن منم خیلی بدتر میکنم! یه نوع توجیه کردن کار و بهانه هست!

بیشتر ضربه ها و خیانت های ویران کننده زندگی مشترک بر اساس همین توجیه کردن ها وارد میشه. مثلا یه اقا میتونه بگه چون خانم من میگه کسی تو رو ادم حساب نمیکنه منم میرم با یه زن دیگه دوست میشم تا تلافی حرفشو دربیارم (این مورد رو از نزدیک در زندگی یکی از دوستانم دیدم!!)

2- در جواب " مسلما ایشون تصمیمی به صلح و اصلاح نداشتن " باید بگم ایشون یقین داشته که شما برای مهریه اقدام خواهید کرد و احتمالا مهریه شما مبلغ کمی نبوده!

در جواب " لااقل قسمتی از خشونتی که به روح و روانم وارد شده التیام پیدا کنه " من بعید میدونم در دراز مدت التیام پیدا کنه و پول درمان خشونت نیست و اگر بود طلاق در شمال تهران زیاد نبود!

ایشون اگر قصد زندگی نکردن با شما داشت در زمان زندگی با شما و بدور از سروصدا و بصورت پنهانی اموال خودشو منتقل میکرد و قطعا ایشون قصد زندگی با شما داشته که این کار قبلا نکرده بود!

3- در مورد پول طلا حق با شماست و حرفی ندارم. اما با ایشون به همین بهانه از طریق یه واسطه در فامیلتون که با همسرتون رابطه خوبی داشته دوستانه صحبت کنید و قطعا به نتیجه بهتری از اجرای مهریه میرسید

در مورد دعوا که گفتد باید بگم کلماتی وجود دارن که میتونن یک مرد به استانه انفجار برسونن و میشه بر روی افراد مختلف امتحان کرد ونتیجه دید!

میشه در جواب اقایی که داره دعوا میکنه و ناراحته گفت: "تو درست نمیگی" یا "تو غلط کردی" یا "تو و پدرت و مادرت با هم غلط کردید " یا کلمات خیلی بدتری بکار برد و قطعا نتیجه هر نوع پاسخ خیلی متفاوت هست!

شما غیر مستقیم گفتید که اگر سکوت میکردید جنگ ادامه پیدا نمیکرد و مشخصه ادامه جنگ کاملا وابسته به واکنش شما و شانی که برای ایشون قائل میشدید داشته که در مورد اون چیزی نگفتید!

این بخش مبهم هست و باید بیشتر بگید تا من دلیل ایشون متوجه بشم که ایا صرفا واکنش هیجانی بوده یا دلایل جدی و قوی و خطرناک در بین بوده. دلیل اینکه شما رو از خونه بیرون کرد چی بود؟ چه پشتوانه یا دلیل یا توجیه برای این کارش بشما گفت؟ شما چیکار کرده بودید؟ شما یک روز قبل از اخرین دعوا چی گفته بودید؟ تهدید به جدایی کرده بودید یا مورد دیگه در بین بود؟

نوع دوست داشتنش اینه و فکر نکنید بقیه مردها این کار نمیکنن!!!

شما عصبانی هستید. دلیل عصبانیت شما این هست که فکر میکنید حق شما پایمال شده و این میتونه به دلیل سو برداشت باشه.

ممکنه یکی از شما دو طرف کاری کردید که اون یکی زندگی تموم شده در نظر گرفته باشه اما نباید کار به درگیریهای زشتی که به صورت قطعی زندگی نابود میکنه کشیده بشه. با استفاده از وکیل این اتفاق می افته و با استفاده از مشاور خانواده توانا (برای شما یک مشاور خانم خیلی میتونه کمک کنه) این اتفاق نمی افته. به قدمهایی که برمیدارید توجه کنید.

در تصمیم های خودتون 20 سالگی دخترتون و اینکه ایشون در اینده به خواستگارهای خودش در مورد پدر مادرش چی بگه و اینکه این مهریه گرفتن و خنک شدن دل شما در آینده چه میوه هایی خواهد داد فکر کنید.

بر اساس نوشته های شما هنوز اتفاق خاصی نیفتاده و زندگی شما بشدت قابلیت ترمیم داره (مواردی مثل اعتیاد یا خیانت جنسی یا بیماری روانی شدید و.... در زندگی شما نیست) و همسرتون به شما و فرزندتون علاقه داره و سمت لج ولج بازی قدم برداشته.

زمان هیچ چیز حل نمیکنه و دو هفته زمان بسه، اقدام مثبت با راهنمایی مشاور خانواده توانا انجام بدید و نتیجه اون خواهید دید و شک نکنید تمام اموال همسرتون و شما متعلق به فرزندتون هست و نگران مسائل مالی نباشید.
    ویرایش توسط Behrang : پنجشنبه 13 آذر 99 در ساعت 15:21

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)