به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 29 شهریور 99 [ 20:19]
    سطح
    23
    Level completed: 76%, Points required for next Level: 24
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array

بین دوراهی مهاجرت و ازدواج قرار دارم

سلام...
    من تو یک دوراهی سخت ازدواج گیر کردم. واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم...
    میشه گفت سه سالی هست که تو فکر رفتن و مهاجرت هستم و تقریبا تا نصفه راه رفتم. بحران اخیر کشور و مشغله های خودم باعث شد کمی عقب بمونم از این مسیر... در مورد مهاجرت و تجربه زندگی اونور دنیا عطش زیادی دارم و میدونم که اگه نرم در آینده غر میزنم و افسوس میخورم.... از طرفی هم فشار مداوم خانواده روم هست برای ازدواج..... خودم هم میدونم که رفته رفته ازدواج و انتخاب همسر سخت تر میشه. الان 31 سال دارم.... قصدش هم داشتم اما تو پلن حال حاظرم نبود فعلا.... تو این یک سال و اندی از طریق مجازی با دختر خانمی آشنا شدم که دیدم ایشون هم مصمم به رفتن هستن .... اینجوری شد که کم کم با هم بیشتر صحبت کردیم و علاقه مندی بیشتر شد.... درسته که بیشتر اوقات راجع به مهاجرت و رفتن صحبت می کنیم اما در هر حال انکار نمیکنم که احساسات و عواطف هم این وسط رد و بدل شده....

تو این مدت ارتباطمون فقط به صورت چت و گهگاهی مکالمه تلفنی بوده... حتی مکالمه تصویری هم نداشتیم یا حتی تا الان همدیگر رو از نزدیک ندیدیم.... اما با این حال یه نوع وابستگی بوجود اومده... حتی احساس میکنم که شاید وابستگی اون بیشتر از من باشه.... هر چند یکی دو بار که بحث کلی ازدواج اینا پیش اومد من گفتم که فعلا قصدشو ندارم

یک ماه پیش یکی از آشناها گزینه ازدواجی رو مطرح کردند که از قضا به دل من هم نشست و شروع کردیم به صحبت کردن و آشنایی.... الان دو سه جلسه هست که غیر حضوری صحبت کردیم با هم .... هنوز به قطعیت نرسیدیم اما احتمال اینکه جوابشون مثبت باشه بعید نیست...

الان تو بدترین حال ممکن هستم.... عذاب وجدان سر تا پای وجودم رو گرفته... خلاصه که نمیدونم چه خاکی بریزم تو سرم.... بین عقل و احساس ... بین رفتن و نرفتن .... بین انتخاب کردن یا نکردن گیر کردم

لطفا کمکم کنید این شرایط رو مدیریت کنم

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    شنبه 14 بهمن 02 [ 11:21]
    سطح
    98
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 918
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveVeteranTagger Second Class25000 Experience Points
    تشکرها
    1,379

تشکرشده 2,636 در 1,206 پست

Array
    سلام بر شما

لازم هست برای ازدواج کردن صبر کنین و ابتدا به یکسری از آگاهی های لازم برسین. این آگاهی ها بشما کمک میکنن تا بتونین تصمیمات درستی بگیرین.
    آشنایی ازدواج لازمش رعایت یکسری نکات و اصول هست که تخلف از اون ها باعث بروز آسیب های متعددی میشن، در تاپیک های مختلف این تالار و ... بارها بیان شدند.

سؤالاتی که با اونها مواجه هستین چنین هستن؛

1. خودآگاهی چیست؟ آیا به اون رسیدم؟
    2. رابطه ی عاطفی سالم چه ویژگی هایی داره؟
    3. آیا رابطه ی اینترنتی میتونه بستری برای شناخت افراد از هم قرار بگیره؟
    4. معیارهای من برای انتخاب همسر چه هست؟
    5. ازدواج یعنی چه؟
    6. یک انتخاب سالم به چه انتخابی میگن؟
    7. هدف من از ازدواج چیست؟
    و ... ده ها سؤال دیگر

سپس نمیدونم چقدر در مورد مهاجرت اطلاعات دارین ...؟ صرفا علاقه ی به مهاجرت و مشکلات اقتصادی دلایل خوبی برای مهاجرت نیستن و باید تمام موارد رو زیر نظر افرادی که آگاهی و تخصص دارن بررسی کنین و ببینین برای شرایط شخص شما مهاجرت خوب هست یا نه.

ویرایش توسط سحر بهاری : پنجشنبه 27 شهریور 99 در ساعت 19:50

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 آبان 00 [ 09:13]
    سطح
    47
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 111
    دستاوردها:
    1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    270

تشکرشده 423 در 177 پست

Array
    عشق هایی به همانند حکایت داستان شما که به صورت چت و مجازی هست بیشتر یه چیز تخیلاتی در خود افراد هست که خودشون برای خودشون درست می کنند ، که متاسفانه چون شناخت حقیقی و کامل بدست نمی آید از این طریق و از طرفی چون رسمی و به همراه خانواده نیست، ناکامل و اشتباه هست . . یعنی هم شما و هم اون دختر دارید برا ی خودتون تخیل سازی می کنید چیزی که از کل ایراد داره .
    از این روابط خارج بشید و خودتون و احساساتتون را کنترل کنید . یه ماه پیش هم که رفتید با یکی دیگه قول و قرار گذاشتید و احساساتتون را اونجا هم ، خرج کردید . بهتره فعلا بی خیال ازدواج بشیید و روی خودتون کار کنید . خودتون و معیارهاتون را بشناسید و مدیریت مسیر ازدواج را یاد بگیرید . اگه مشاور برید بهتون می گه احساسات بعد عقد . وابستگی بعد عقد . عشق بعد عقد و همسر آینده . قبل عقد میشه شناخت و رعایت نکات ایمنی و مدیریت مسیر ازدواج که اگر رعایت نشه به مشکل می خورید و الان مشاوره برید بهتره تا به مشکل بخورید و بعد برید . اون دختر هم مانند شما ناپخته و در مسیر اشتباست سعی کنید مشاوره برید .
    موقعی که اومدم همدردی یه کاربری موضوعاتی همچون تاپیک شما را داره و نصف نیمه هم رها می کنه با نام کاربری جدید و مختلف و تازه . منظورم با شما نیست . ولی خیلی شبیه هست . سو برداشت نشه .
    ویرایش توسط Niagara : پنجشنبه 27 شهریور 99 در ساعت 20:10

4. کاربر روبرو از پست مفید Niagara تشکرکرده است .

سحر بهاری (پنجشنبه 27 شهریور 99)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سحر بهاری نمایش پست ها
    سلام بر شما

لازم هست برای ازدواج کردن صبر کنین و ابتدا به یکسری از آگاهی های لازم برسین. این آگاهی ها بشما کمک میکنن تا بتونین تصمیمات درستی بگیرین.
    آشنایی ازدواج لازمش رعایت یکسری نکات و اصول هست که تخلف از اون ها باعث بروز آسیب های متعددی میشن، در تاپیک های مختلف این تالار و ... بارها بیان شدند.

سؤالاتی که با اونها مواجه هستین چنین هستن؛

1. خودآگاهی چیست؟ آیا به اون رسیدم؟
    2. رابطه ی عاطفی سالم چه ویژگی هایی داره؟
    3. آیا رابطه ی اینترنتی میتونه بستری برای شناخت افراد از هم قرار بگیره؟
    4. معیارهای من برای انتخاب همسر چه هست؟
    5. ازدواج یعنی چه؟
    6. یک انتخاب سالم به چه انتخابی میگن؟
    7. هدف من از ازدواج چیست؟
    و ... ده ها سؤال دیگر

سپس نمیدونم چقدر در مورد مهاجرت اطلاعات دارین ...؟ صرفا علاقه ی به مهاجرت و مشکلات اقتصادی دلایل خوبی برای مهاجرت نیستن و باید تمام موارد رو زیر نظر افرادی که آگاهی و تخصص دارن بررسی کنین و ببینین برای شرایط شخص شما مهاجرت خوب هست یا نه.

متشکرم
    به واقع جواب بعضی از سوالات رو نمیدونم . اما در مورد چرایی ازدواج خودم مهم ترین هدفم مستقل شدن، داشتن یه رابطه عاطفی و یک همراه مطمئن، کسب اعتبار و شخصیت از اجتماع است.
    تا حدی زیادی هم با خودم روراست هستم و میدونم که معیارهام برای انتخاب همسر چیه..... مثلا قابل اعتماد بودن... استقلال فکری داشتن... از نظر ظاهری به دل نشستن... و بقیه موارد است

در مورد مهاجرت بله تو این دو سه سال از نزدیکان و آشنایان پرس و جوی زیادی کردم و خودمم همواره در حال تحقیق و بررسی بودم و از شرایط سخت مهاجرت هم خبر دارم ولی تجربه کردنش رو به سختیش ترجیح میدم. حتی اگه بشه یک سال برم و برگردم.

الان مهم ترین مشکلم اینه که چجوری مدیریت کنم شرایط حاضر رو.... از سویی نگران خانمی هستم که باهاشون ارتباط مجازی دارم و میدونم که اگه بحث جدایی رو پیش بکشم شاید ضربه روحی ببینن و از برنامه مهاجرتشون عقب بیفتن... هر چند که شاید به روی خودش نیاره..... از سوی دیگه گزینه فعلی ازدواج هم که آشنا شدم باهاش خیلی از معیارهای من رو داره....

تو سایت های تخصصی مطالب زیادی مطالعه کردم تا بلکه مورد مشابه خودم پیدا کنم یا راه حلی باشه ولی کماکان گیج و منگم...
    با خوندن سوالات شما بیشتر گیج شدم...

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 12 خرداد 02 [ 21:06]
    سطح
    46
    Level completed: 20%, Points required for next Level: 160
    Overall activity: 75.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    336

تشکرشده 193 در 63 پست

Array
    سلام روزبخیر،
    بنده تجربه مهاجرت رو‌دارم و یک چیز رو مطمئنم ازدواج بعد مهاجرت خیلی دشواره،مواردی که توی یک کشور خارجی بهتون پیشنهاد میشه چارچوب ها و فرهنگ خودمون رو رعایت نمیکنن و هضم این تفاوت ها برای یک ایرانی سخته و‌از طرف دیگه انتخاب گزینه‌مورد نظر در ایران و‌آوردنش پیش خودتون همیشه این دلنگرانی رو‌میاره که این شخص خودمو‌رو انتخاب کرده یا صرفا مهاجرت اولویتش بوده.اگر ازدواج موفقی داشته باشید و‌مسئله مهاجرت رو پیش همسر اینده مطرح کنید‌و باهم برنامه ریزی بکنیدموفق تر خواهید بود.
    درپناه‌ حق

7. کاربر روبرو از پست مفید wisdom تشکرکرده است .

سحر بهاری (پنجشنبه 27 شهریور 99)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    98
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,379

Array
    بله متشکرم

توصیه میکنم فعلا ازدواج نکنین و حتما زیر نظر یک مشاوره برای کسب آگاهی های بیشتر در مورد ازدواج قرار بگیرین . ( از مشاوره ی خصوصی این سایت میتونین بهره ببرین ) لینک زیر رو ببینین.
    http://www.hamdardi.net/showthread.p...800#post459800

سپس اگر شرایط مهاجرت رو دارین و از تصمیمتون منصرف نمیشین فعلا تمرکز بر مهاجرت بگذارین.

نکته های خیلی مهم؛

۱. شما فعلا در مرحله ای قرار ندارین که وارد یک ارتباط عاطفی جدید بشین یا بتونین تصمیم درستی بگیرین.
    ۲. ممکن هست بله گفتن خانم ها بشما تحت تأثیر برنامه ی مهاجرتتون باشه.
    ۳. ممکن هست با توجه به تغییر مکان و قرار گرفتن در فرهنگ ها و باورهای دیگر در شما تغییراتی ایجاد بشه که زندگیتون رو تحت تأثیر قرار بده و اگر این تأثیرات قوی باشه میتونه یک خطر جدی برای زندگی مشترکتون بحساب بیاد.
    ۴. ممکن هست پس از مهاجرت موفقیتی کسب نکنین و بعد از مدتی آماده ی بازگشت بشین که در اینصورت اگر ازدواج کرده باشین احتمالا به مشکل میخورید.

و ...
    اینها رو حتما مد نظر داشته باشین.

پ.ن

ارتباط اینترنتی خودتون رو هم کم کم متوقف کنین ، چون چنین بر میاد تصمیمی برای این خانم ندارید و ایشان فرصت های جدی رو بواسطه ی شما از دست خواهند داد. این بهترین کار برای جلوگیری از آسیب های بیشتر هست.
    ویرایش توسط سحر بهاری : پنجشنبه 27 شهریور 99 در ساعت 21:46

عضو همراه

آخرین بازدید
    دیروز [ 14:28]
    سطح
    94
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 908
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,685

تشکرشده 2,214 در 904 پست

Array
    منم خواستم همین نکته آخر سحر بهاری رو تاکید کنم. اون رابطه رو قطعش کن. چون تعهدی توش نیست و اون خانم بنده خدا هم شاید توی ذهنش ازدواج با شماس. الکی بنده خدا رو اذیت نکنین ....

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Niagara نمایش پست ها
    عشق هایی به همانند حکایت داستان شما که به صورت چت و مجازی هست بیشتر یه چیز تخیلاتی در خود افراد هست که خودشون برای خودشون درست می کنند ، که متاسفانه چون شناخت حقیقی و کامل بدست نمی آید از این طریق و از طرفی چون رسمی و به همراه خانواده نیست، ناکامل و اشتباه هست . . یعنی هم شما و هم اون دختر دارید برا ی خودتون تخیل سازی می کنید چیزی که از کل ایراد داره .
    از این روابط خارج بشید و خودتون و احساساتتون را کنترل کنید . یه ماه پیش هم که رفتید با یکی دیگه قول و قرار گذاشتید و احساساتتون را اونجا هم ، خرج کردید . بهتره فعلا بی خیال ازدواج بشیید و روی خودتون کار کنید . خودتون و معیارهاتون را بشناسید و مدیریت مسیر ازدواج را یاد بگیرید . اگه مشاور برید بهتون می گه احساسات بعد عقد . وابستگی بعد عقد . عشق بعد عقد و همسر آینده . قبل عقد میشه شناخت و رعایت نکات ایمنی و مدیریت مسیر ازدواج که اگر رعایت نشه به مشکل می خورید و الان مشاوره برید بهتره تا به مشکل بخورید و بعد برید . اون دختر هم مانند شما ناپخته و در مسیر اشتباست سعی کنید مشاوره برید .
    موقعی که اومدم همدردی یه کاربری موضوعاتی همچون تاپیک شما را داره و نصف نیمه هم رها می کنه با نام کاربری جدید و مختلف و تازه . منظورم با شما نیست . ولی خیلی شبیه هست . سو برداشت نشه .
    نه ما هدفمون مهاجرت بوده و هست اما اره ناگریز احساسات هم این بین رد و بدل شده... باید سعی خودمو بکنم که یه روز شفاف با هم صحبت کنیم و اون هم بیشتر از این وابسته نشه... به نظرم شاید بهترین کار همین باشه....
    والا من سایت های دیگه روانشناسی مثل پرسش 24 سوال پرسیدم قبلن ولی اینجا اولین باره.... منظورتون رو متوجه نشدم دقیق

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط wisdom نمایش پست ها
    سلام روزبخیر،
    بنده تجربه مهاجرت رو‌دارم و یک چیز رو مطمئنم ازدواج بعد مهاجرت خیلی دشواره،مواردی که توی یک کشور خارجی بهتون پیشنهاد میشه چارچوب ها و فرهنگ خودمون رو رعایت نمیکنن و هضم این تفاوت ها برای یک ایرانی سخته و‌از طرف دیگه انتخاب گزینه‌مورد نظر در ایران و‌آوردنش پیش خودتون همیشه این دلنگرانی رو‌میاره که این شخص خودمو‌رو انتخاب کرده یا صرفا مهاجرت اولویتش بوده.اگر ازدواج موفقی داشته باشید و‌مسئله مهاجرت رو پیش همسر اینده مطرح کنید‌و باهم برنامه ریزی بکنیدموفق تر خواهید بود.
    درپناه‌ حق
    اهان... نکته خوبی بود... پس به نظرتون مهاجرت بعد ازدواج خوبه؟؟
    البته حالتی که خود دختر هم پایه باشه برای رفتن و خودشم زحمت بکشه... نه اینکه بارش بیفته رو دوش پسر....
    خوشحال میشم اگه بیشتر در این باره توضیح بدین

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط سحر بهاری نمایش پست ها
    بله متشکرم

توصیه میکنم فعلا ازدواج نکنین و حتما زیر نظر یک مشاوره برای کسب آگاهی های بیشتر در مورد ازدواج قرار بگیرین . ( از مشاوره ی خصوصی این سایت میتونین بهره ببرین ) لینک زیر رو ببینین.
    http://www.hamdardi.net/showthread.p...800#post459800

سپس اگر شرایط مهاجرت رو دارین و از تصمیمتون منصرف نمیشین فعلا تمرکز بر مهاجرت بگذارین.

نکته های خیلی مهم؛

۱. شما فعلا در مرحله ای قرار ندارین که وارد یک ارتباط عاطفی جدید بشین یا بتونین تصمیم درستی بگیرین.
    ۲. ممکن هست بله گفتن خانم ها بشما تحت تأثیر برنامه ی مهاجرتتون باشه.
    ۳. ممکن هست با توجه به تغییر مکان و قرار گرفتن در فرهنگ ها و باورهای دیگر در شما تغییراتی ایجاد بشه که زندگیتون رو تحت تأثیر قرار بده و اگر این تأثیرات قوی باشه میتونه یک خطر جدی برای زندگی مشترکتون بحساب بیاد.
    ۴. ممکن هست پس از مهاجرت موفقیتی کسب نکنین و بعد از مدتی آماده ی بازگشت بشین که در اینصورت اگر ازدواج کرده باشین احتمالا به مشکل میخورید.

و ...
    اینها رو حتما مد نظر داشته باشین.

پ.ن

ارتباط اینترنتی خودتون رو هم کم کم متوقف کنین ، چون چنین بر میاد تصمیمی برای این خانم ندارید و ایشان فرصت های جدی رو بواسطه ی شما از دست خواهند داد. این بهترین کار برای جلوگیری از آسیب های بیشتر هست.
    ممنونم از شما
    پاسخ رو خوندم اما دو تا سوال مهم دارم... دلیل اینکه گفتید تمرکزم رو بر مهاجرت بگذارم چیه؟
    البته من هنوز به خانمی که باهاش اشنا شدم نگفتم که قصد مهاجرت دادم. شاید اصلا قبول نکردن...

در کل موضوع مهاجرت و ازدواج رو چطور مدیریت کنیم که نه سیخ بسوزه نه کباب؟

در مورد قطع اون ارتباط اینترنتی خیلی سوال دارم.... یعنی مثل شمشیر دولبه هست... نمیدونم چطور تمومش کنم که بهش آسیب روحی وارد نشه.... از برنامه مهاجرتی خودش مایوس نشه... یک فکری که به ذهن خودم رسیده بود این بود که مثلا بیام وقتی که اون کارهای رفتن خودش رو انجام داد و همه چی اکی شد اون موقع بگم بهش... نمیدونم ... گیج شدم

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    98
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,379

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Serene نمایش پست ها
    دلیل اینکه گفتید تمرکزم رو بر مهاجرت بگذارم چیه؟.
    بالاتر خدمتتون عرض کردم، از آنجایی که ازدواج یک تصمیم بسیار مهم در زندگی هست باید در اینمورد حساسیت داشته باشین. این مهم چیزی مثل مهاجرت نیست که فوقش در نهایت بقول خودتون حتی شده یکسال تجربش کنین.
    از شرایط سخت مهاجرت هم خبر دارم ولی تجربه کردنش رو به سختیش ترجیح میدم. حتی اگه بشه یک سال برم و برگردم.
    ازدواج زندگی شما رو تحت تأثیر قرار میده و نباید ساده بگیرین.

در کل موضوع مهاجرت و ازدواج رو چطور مدیریت کنیم که نه سیخ بسوزه نه کباب؟.
    شما فعلا نمیتونین وارد رابطه ی عاطفی بشین. چون اولا آمادگی و آگاهی لازم رو ندارین و ثانیا هنوز درگیر یک ارتباط اینترنتی بی هدف و پیامدهای اون هستین. در اینصورت باید سعی کنین تمرکزتون رو تا زمان مناسب از ورود به ارتباط جدید بردارین.

در مورد قطع اون ارتباط اینترنتی خیلی سوال دارم.... یعنی مثل شمشیر دولبه هست... نمیدونم چطور تمومش کنم که بهش آسیب روحی وارد نشه.... از برنامه مهاجرتی خودش مایوس نشه.
    خب من نکاتی رو خدمتتون عرض میکنم بکار ببرین؛

۱. ایشون رو‌ در برزخ قرار ندین. اگر رفتارتون طوری باشه که در عین تمام کردن ارتباط سعی کنین ایشون رو حفظ کنین یا همچنان علاقه مند بخودتون قرار بدین‌ و احساساتی بشین در واقع اون رو با تناقض مواجه میکنین و اون نمیتونه راحت با قضیه کنار بیاد.
    مثلا وقتی قرار هست ارتباط شما تمام بشه لازم نیست هر بار به او پیام بدین و هر بار همچنان دوستانه بر خورد کنین.

۲. به اعتماد بنفسش آسیب نرسونین. لازم نیست جملات منفی یا کلیشه ای بیان کنین و یا مشکلاتش رو بیارین وسط و... . همینکه با احترام آرامش این پیام رو برسونین گزینه های مناسبی برای هم نیستین در عین اینکه هر دو شایسته هستین کفایت میکنه.

۳. سعی کنین یک دلیل منطقی و قطعی پیدا کنین و از تحلیل و بررسی موارد مختلف اجتناب کنین.
    وقتی جزء به جزء بررسی میکنین طرف مقابل سعی در اقناع شما و رفع سوء تفاهم یا حتی پذیرش موضوع خواهد کرد، اونوقت کار سخت خواهد شد و از قطع ارتباط ناکام‌ میمونین .

۴. سعی کنین احساسات خودتون رو مدیریت کنین و هیجانی نشین. اگر موفق نشین امکان بازگشت مجدد به رابطه و آسیب بیشتر به اون دختر رو فراهم میکنین.

۵. روشن و واضح صحبت کنین تا برای طرف مقابلتون ابهامی ایجاد نشه.

_ ارتباط اینترنتی شما نمیتونه مانع یا انگیزه ای بزرگ برای مهاجرت اون خانم باشه و قطعا برای هر فردی باید دلایل قوی تری و شرایط کافی برای مهاجرت فراهم باشه. پس نگران مهاجرت ایشان نباشین ، اما بلاتکلیفی عاطفی خوشایند نیست و بهتر هست ایشان هر چه سریع تر متوجه ی اشتباهون در برقراری رابطه اینترنتی با شما بشن. ( که تصمیمی برای ایشان ندارین )
    هر چه ارتباط طولانی تر بشه آسیب هاش بمراتب قوی تر خواهد بود.

12. کاربر روبرو از پست مفید سحر بهاری تشکرکرده است .

Pooh (یکشنبه 30 شهریور 99)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 25 اردیبهشت 01 [ 00:01]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,893

تشکرشده 3,095 در 1,314 پست

Array
    سلام.

ببخشید رک میگم.
    ۱-اونقدر جوانمردی نداشته اید که وقتی اون دختر براتون گزینه جدی نبوده، باهاش وارد بحث احساسات نشید.

۱-مجددا اونقدر جوانمرد نبوده اید که ابتدا این رابطه رو تموم کنید، سپس بلند شید برید آشنایی دیگری رو شروع کنید.

۳- حدس میزنم همین الان هم اونقدر جوانمرد نباشید که اگر پای دختری برای ازدواج پیش نیومده بود، اصلا به فکر تعیین تکلیف کردن دختر اول باشید.‌یعنی همین الان هم فقط چون وجود دختر اول، در ادامه ارتباط دومتون، برای شخص خودتون دردسر ساز میشه، به فکر افتاده اید.

۴- چطور در مورد برنامه های کلان زندگیتون که از جمله ی آن، بحث مهاجرته، در جلسه اول با دخترخانمی که قصد ازدواج باهاش رو دارید، حرفی نزده اید؟؟ به نظر میاد با ایشون هم صادقانه وارد آشنایی نشده اید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)