به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41
    عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 آبان 98 [ 11:49]
    سطح
    42
    Level completed: 23%, Points required for next Level: 155
    Overall activity: 17.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    100

تشکرشده 134 در 59 پست

Array
    سلام دوست عزیز

تجربه هایی که من تو زندگی بدست اوردم بهم یاد داده هیچوقت هیچوقت همه چیز ایده ال نیست و نمی شود

همیشه باید بخاطر یکسری نکات مثبت از یکسری نکات منفی چشم پوشی کرد

به زبان عامیانه میشه گفت خوبی ها باید به بدیها بچربن

شما هیچوقت ادمی رو پیدا نمیکنید که تمام معیارهاتون رو موبه مو داشته باشه

مسئه ظاهر خیلی مهمه مهمه که به دل ادم بنشینه توجه کنید ایشون قرار همسرتون بشن قرار صبحها به دیدنش روزتون رو شروع کنید
    شبها با دیدنش خوابتون ببره و تمام مدت کارتون باشه

اگر ایشون به دل شما نشینه زندگیتون براتون غیرقابل تحمل میشه

اما خب ایشون خوبیهای زیاد دیگه ای دارن باید خوب فکر کنید ببینید بخاطر خوبیهاشون میتوندی ازین مسئله بگذرید یا نه
    هیچکس نمیتونه بهتون جواب بده اخرش باید خودتون جواب رو پیدا کنید

2. 2 کاربر از پست مفید پاپیون تشکرکرده اند .

میس بیوتی (شنبه 10 آذر 97), yekdoost (جمعه 09 آذر 97)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 09 اردیبهشت 00 [ 20:56]
    سطح
    43
    Level completed: 93%, Points required for next Level: 15
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    12

تشکرشده 69 در 36 پست

Array
    سلام یکدوست، مسالهٔ ظاهر در ازدواج بسیار مهم هستش، اگر شما بعد از ۶ ماه زندگی با ایشون هنوز عاشقانه دوستش ندارید و ظاهرش براتون حل نشده این یک زنگ خطر بزرگ هستش اصلا سر سری ازش نگذرید. در شان اون خانوم هم نیست با کسی ازدواج کنه که ظاهرش رو دوست نداره و عاشقش هم نیست.
    شما هیچ کار خلاف اخلاقی نکردید که با ایشون ازدواج موقت کردید و یک مدت زندگی کردید، ولی یادتون باشه که برای شناخت بیشتر این کار رو انجام دادید نه برای اینکه تضمین صد در صد باشه برای ازدواج دائم. این خانم هم با چیزی که شما ازشون تعریف کردید مشخص که منطقی هستن اگر براشون توضیح بدید که چه حسی دارید فکر نمیکنم ازدواج دائم رو بپذیرند.

4. 4 کاربر از پست مفید niloofarjan تشکرکرده اند .

maryam988 (شنبه 10 آذر 97), میس بیوتی (شنبه 10 آذر 97), yekdoost (جمعه 09 آذر 97), عسل28 (شنبه 10 آذر 97)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 20 دی 00 [ 13:07]
    سطح
    95
    Level completed: 32%, Points required for next Level: 683
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,759

تشکرشده 3,304 در 1,073 پست

Array
    سلام آقای یه دوست
    آیا تو این مدت به ایشون ابراز علاقع کردین؟
    پیشنهاد ازدواج موقت یا داشتن رابطه از طرف شما بوده یا ایشون؟
    حدس می زنم به خاطر ابراز علاقه ی شما و ایجاد رابطه بین شما اون خانم وابسته شدن به شما و شما الان که می خوین منطقی تصمیم بگیرید براتون سخت شده
    حقیقتا تصمیم در مورد ظاهر رو همون اوایل همه می گیرن بعدش رابطه رو برای این ادامه می دن ببینن اخلاقشون هم به هم می خوره یا نه
    اما شما با این که ظاهرشون رو کاملا نپسندیدید وارد آشنایی های بعدی و حتی رابطه جنسی شدین اینه که قضیه کمی سخت تر شده و شما بهتره با مدیر سایت مشورت داشته با شید

6. کاربر روبرو از پست مفید zendegiye movafagh تشکرکرده است .

yekdoost (جمعه 09 آذر 97)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 23 اردیبهشت 03 [ 22:48]
    سطح
    96
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 383
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First ClassVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    2,591

تشکرشده 2,293 در 743 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط yekdoost نمایش پست ها
    تردید های ظاهری و عاشق نبودن من بود .

! ولی تردیدای من مخصوصا در مورد مسائل احساسی و ظاهری(که بالا توضیح دادم) هنوز پابرجاست و مشکل تصمیم گیری دارم ...
    :
    باسلام
    تردیدها تون به نظرمن قابل حله
    اگر پیش فرض های ذهنیتون رو عوض کنید

اینکه چی میشه ما عاشق میشیم؟
    عشق در نگاه اول درسته یاغلط؟؟
    کدوم عشق واقعیه؟
    اشتباهات دوران شناخت؟
    کتاب" ایا تو نیمه گمشده منی" از باربارا دی انجلیس به این. مسایل پرداخته
    جایی توضیح میده که ما عاشق میشیم ولی به خاطر پیش فرضهای ذهنیمون که غلط هستن, اون رو انکار میکنیم!

سرفصل های خوبی داره...به نظرم کمکتون کنه
    (قضاوت من شاید درست نیست چون من کارشناس نیستم
    و زندگی شماروهم ندیدم...ولی از روی این کتاب که گفتم برداشتم این بود که مشاوراتون کاملا درست گفتن و ان شالله ازدواج موفقی خواهید داشت)

موفق باشید

8. کاربر روبرو از پست مفید الهه زیبایی ها تشکرکرده است .

yekdoost (جمعه 09 آذر 97)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    ببین یا ایشون دیوانه هستند که عاشق شما شدند یا ایشون عاشق شما نیستند
    بنظرم شما خیلی بچه تر سنتون هستید شما نه با این خانوم نه با کس دیگه نباید ازدواج کنید پنجاه سالگی شاید مناسب شما باشه وقتی که از جان گفته‌ای دخترهای دیگه غیر از زنتون خوشتون نیاد و بر خورد کنید

10. 2 کاربر از پست مفید خادم رضا تشکرکرده اند .

yekdoost (جمعه 09 آذر 97), عسل28 (شنبه 10 آذر 97)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 29 فروردین 01 [ 16:34]
    سطح
    39
    Level completed: 57%, Points required for next Level: 65
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 48 در 27 پست

Array
    سلام خوبی؟
    ببین من کلا رک میحرفم الانم رک میگم
    منم اگ طلاق گرفته بودم بچه داشتم میچسبیدم به یه پسر جوون که بیاد بگیرتم خودمم براش سیندرلا میکردم
    تو ۲۸سالته پیتونی یه دختر ۲۳ساله رم بگیری
    ک خوشگل باشه
    خوش اخلاق باشه
    بهتم حس قدرت بده
    ببین مردا دنبال قدرتن
    فردا پس فردا چون زنه ازت بزرگتره این حس قدرتو بهت نمیده و سرخورده میشی
    سنش وقتی بیشتره نمیتونی اون لطافتی که میخوای رو ازش ببینی
    حالام فکر کن تو این ۶ماه ایا پیشرفتی داشتی
    پیشرفت مالی و اینا رو میگم
    زن هولت میده تو پیشرفت
    این کارو کرده؟
    کلا از نظر من همش بکنار ازت بزرگتره خوشبختت نمیکنه چون یکم دیگه تو میخوای شاد باشی و بخندی مهمونی بری این حوصلشو نداره
    واقعا هم حوصلشو از دست میده چندسال دیگه

12. 3 کاربر از پست مفید shirinam تشکرکرده اند .

maryam988 (شنبه 10 آذر 97), yekdoost (جمعه 09 آذر 97), عسل28 (شنبه 10 آذر 97)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 فروردین 99 [ 20:48]
    سطح
    64
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 111
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive5000 Experience Points
    تشکرها
    454

تشکرشده 159 در 63 پست

Array
    سلام
    واقعا حرص آدم درمياد كه همه نديده و نشناخته فقط طبق يه برچسب كه خانوم قبلا ازدواج كرده دارن ميگن اين ازدواج اشتباس
    همين آدم ها هستن كه جامعه ايران رو خراب كردن و باعث شدن كه فكر كنن خانوم هايي كه طلاق ميگيرن همه ديو هستن و مثل جادوگر دنبال به دام انداختن مردها هستن
    قطعا ميزان فساد و كلك بين دخترها بيشتر از خانوم هاي جدا شده هست فقط همين مردم دارن برچسب ميزنن

14. 6 کاربر از پست مفید nasimmng تشکرکرده اند .

Hildaa (جمعه 09 آذر 97), niloofarjan (جمعه 09 آذر 97), نادیا-7777 (دوشنبه 12 آذر 97), میس بیوتی (شنبه 10 آذر 97), yekdoost (جمعه 09 آذر 97), الهه زیبایی ها (جمعه 09 آذر 97)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 آذر 97 [ 11:18]
    سطح
    4
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    100 Experience PointsOverdrive7 days registered
    تشکرها
    25

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط پاپیون نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تجربه هایی که من تو زندگی بدست اوردم بهم یاد داده هیچوقت هیچوقت همه چیز ایده ال نیست و نمی شود

همیشه باید بخاطر یکسری نکات مثبت از یکسری نکات منفی چشم پوشی کرد

به زبان عامیانه میشه گفت خوبی ها باید به بدیها بچربن

شما هیچوقت ادمی رو پیدا نمیکنید که تمام معیارهاتون رو موبه مو داشته باشه

مسئه ظاهر خیلی مهمه مهمه که به دل ادم بنشینه توجه کنید ایشون قرار همسرتون بشن قرار صبحها به دیدنش روزتون رو شروع کنید
    شبها با دیدنش خوابتون ببره و تمام مدت کارتون باشه

اگر ایشون به دل شما نشینه زندگیتون براتون غیرقابل تحمل میشه

اما خب ایشون خوبیهای زیاد دیگه ای دارن باید خوب فکر کنید ببینید بخاطر خوبیهاشون میتوندی ازین مسئله بگذرید یا نه
    هیچکس نمیتونه بهتون جواب بده اخرش باید خودتون جواب رو پیدا کنید
    سلام دوست گرامی ممنون از توجهتون ، بسیار استفاده کردم از نظراتتون . در مورد اون قسمت به دل نشستن باید بگم توی این 6 ماه من بهش کشش داشتم رابطه جنسیمون خوب بوده نسبتا اصلا اینطور نیست که ازش چندشم بشه یا چمیدونم از بودن کنارش بیرون خجالت بکشم یا چی . حتی گاهی افتخارم میکنم چون زن زیبایی هست از نظر همه . فقط یه سری پیش فرضها از بچگی توی ذهن من هست که گاهی اذیتم میکنه مثل قد بلند و سفیدی پوست ... نظرات مفیدی مثل شما توی کم کردن تردید هام خیلی کمکم میکنه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 آذر 97 [ 11:18]
    سطح
    4
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    100 Experience PointsOverdrive7 days registered
    تشکرها
    25

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarjan نمایش پست ها
    سلام یکدوست، مسالهٔ ظاهر در ازدواج بسیار مهم هستش، اگر شما بعد از ۶ ماه زندگی با ایشون هنوز عاشقانه دوستش ندارید و ظاهرش براتون حل نشده این یک زنگ خطر بزرگ هستش اصلا سر سری ازش نگذرید. در شان اون خانوم هم نیست با کسی ازدواج کنه که ظاهرش رو دوست نداره و عاشقش هم نیست.
    شما هیچ کار خلاف اخلاقی نکردید که با ایشون ازدواج موقت کردید و یک مدت زندگی کردید، ولی یادتون باشه که برای شناخت بیشتر این کار رو انجام دادید نه برای اینکه تضمین صد در صد باشه برای ازدواج دائم. این خانم هم با چیزی که شما ازشون تعریف کردید مشخص که منطقی هستن اگر براشون توضیح بدید که چه حسی دارید فکر نمیکنم ازدواج دائم رو بپذیرند.
    سلام ، مرسی از نظر منطقی شما . من ایشون رو دوست دارم ولی مثل ایشون عاشق دل سوخته نیستم درسته . و بله تردید های ظاهری من هنوز حل نشده . البته اینم بگم من خیلی مشکل پسند و کمالگرا هستم چهره و تیپ خودمم تعریف از خود نباشه خیلی خوبه . اینم اضافه کنم اطرافیان ممکن نیست به ظاهر این خانم ایرادی بگیرن . خود منم نمیتونم بگم هیچ کششی بهش ندارم نه کشش دارم ولی تردید هم توی ذهنم زیاده ... احساس میکنم وسواس فکری گرفتم راجع به این موضوع و نمیتونم درست و غلطو تشخیص بدم راجع به ازدواج با این خانم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط zendegiye movafagh نمایش پست ها
    سلام آقای یه دوست
    آیا تو این مدت به ایشون ابراز علاقع کردین؟
    پیشنهاد ازدواج موقت یا داشتن رابطه از طرف شما بوده یا ایشون؟
    حدس می زنم به خاطر ابراز علاقه ی شما و ایجاد رابطه بین شما اون خانم وابسته شدن به شما و شما الان که می خوین منطقی تصمیم بگیرید براتون سخت شده
    حقیقتا تصمیم در مورد ظاهر رو همون اوایل همه می گیرن بعدش رابطه رو برای این ادامه می دن ببینن اخلاقشون هم به هم می خوره یا نه
    اما شما با این که ظاهرشون رو کاملا نپسندیدید وارد آشنایی های بعدی و حتی رابطه جنسی شدین اینه که قضیه کمی سخت تر شده و شما بهتره با مدیر سایت مشورت داشته با شید
    سلام دوست گرامی . بله من کلا آدمی هستم که خیلی زیاد محبت میکنم و شدیدا رمانتیک بازی در میارم علتشم فقط اینه که خوب اینکار حس خوبی بهم میده . گاهی حتی توی ابراز احساساتم اغراق میکنم . یکی از عوامل عاشق شدن این خانم هم همینه . اما علت این رفتار من علیرغم اینکه ایده عال صد درصدم نبودن این خانم از نظر ظاهری این بود که اصلا اوایل به ازدواج فکر هم نمیکردم که ! فکر میکردم این یه رابطه دوستی برد برد هست . ولی نمیدونستم مسائل چقدر میتونه جدی بشه . و همچنین من اوایل نمیدونستم این خانم چقدر رفتارش عالیه که الان تصمیم گیری رو اینقدر برام سخت میکنه . هر ایرادی هم که داشته باشه چه واقعی چه توهم وسواسی من باشه این رفتار خوبش باعث میشد نتونم بخاطر تردید هام به راحتی و بدون تفکر و تحقیق کافی ولش کنم ...
    پیشنهاد ازدواج موقت و رابطه جنسی هم یجورایی مشترک بود با اینکه شروع کننده شاید من بودم ولی مطمئنم دو طرفه بود .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط خادم رضا نمایش پست ها
    ببین یا ایشون دیوانه هستند که عاشق شما شدند یا ایشون عاشق شما نیستند
    بنظرم شما خیلی بچه تر سنتون هستید شما نه با این خانوم نه با کس دیگه نباید ازدواج کنید پنجاه سالگی شاید مناسب شما باشه وقتی که از جان گفته‌ای دخترهای دیگه غیر از زنتون خوشتون نیاد و بر خورد کنید
    سلام دوست عزیزم ممنون از نظرتون خوشحال میشم بیشتر توضیح بدین و دلایلتون رو بهم بگید . ممنون میشم ایراداتمو بهم بگید مشخصا
    در مورد جمله اولتون هم باید بگم گزینه اولتون درسته . ایشون هم عاشقمه و هم دیوانه منه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط shirinam نمایش پست ها
    سلام خوبی؟
    ببین من کلا رک میحرفم الانم رک میگم
    منم اگ طلاق گرفته بودم بچه داشتم میچسبیدم به یه پسر جوون که بیاد بگیرتم خودمم براش سیندرلا میکردم
    تو ۲۸سالته پیتونی یه دختر ۲۳ساله رم بگیری
    ک خوشگل باشه
    خوش اخلاق باشه
    بهتم حس قدرت بده
    ببین مردا دنبال قدرتن
    فردا پس فردا چون زنه ازت بزرگتره این حس قدرتو بهت نمیده و سرخورده میشی
    سنش وقتی بیشتره نمیتونی اون لطافتی که میخوای رو ازش ببینی
    حالام فکر کن تو این ۶ماه ایا پیشرفتی داشتی
    پیشرفت مالی و اینا رو میگم
    زن هولت میده تو پیشرفت
    این کارو کرده؟
    کلا از نظر من همش بکنار ازت بزرگتره خوشبختت نمیکنه چون یکم دیگه تو میخوای شاد باشی و بخندی مهمونی بری این حوصلشو نداره
    واقعا هم حوصلشو از دست میده چندسال دیگه
    سلام . ممنونم . ببینید دوست گرامی من علت اومدنم به این سایت اینه که در مورد یه سری تردید های جدی که توی ذهنم دارم کمک بگیرم که تصمیم گیری کنم . همون پست اولم نوشتم که من کاملا یقین دارم این خانم سو قصد نداره . کلک سوار نمیکنه . روباه نیست . دل پاک و ساده ای داره . پسخواهش میکنم از همه دوستان من خودم به اندازه کافی تردید دارم پس تردید های جدیدتر که آره این میخواد گولت بزنه و فلانه و فلانه سعی نکنید ایجاد کنید چون حداقل در مورد اینکه آدم ساده ای هست تردید ندارم .
    در مورد پیشرفت مالی هم نداشتم ولی تقصیر اون خانم نیست . اون میتونه بهم انگیزه بده که میده ! روحیه بده که همیشه سعی میکنه مثبت نگری رو بهم منتقل کنه . حتی وقتی دید رشته تحصیلیم شرایط کاری خوبی نداره گفت چرا از اول شروع نمیکنی بری دانشگاه منم هزینه هاتو میدم تو فقط به هدفت و آیندت و هرچی دوست داری فکر کن همین ... حتی میگفت تو که به موسیقی علاقه خیلی زیادی داری برو دنبالش درامد هم نداشت اشکال نداره مهم اینه به اهدافت برسی و ارضا بشی حالا هرچند سال طول بکشه ... اینگونست رفتارش ...

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimmng نمایش پست ها
    سلام
    واقعا حرص آدم درمياد كه همه نديده و نشناخته فقط طبق يه برچسب كه خانوم قبلا ازدواج كرده دارن ميگن اين ازدواج اشتباس
    همين آدم ها هستن كه جامعه ايران رو خراب كردن و باعث شدن كه فكر كنن خانوم هايي كه طلاق ميگيرن همه ديو هستن و مثل جادوگر دنبال به دام انداختن مردها هستن
    قطعا ميزان فساد و كلك بين دخترها بيشتر از خانوم هاي جدا شده هست فقط همين مردم دارن برچسب ميزنن
    سلام بله دقیقا درد منم اینجا همینه . اومدم اینجا منطقی راجع به مشکلاتم تصمیم بگیرم بعد میبینم تعدادی از دوستان بدون در نظر گرفتن حرفام سعی میکنن بخاطر مطلقه بودن ایشون فقط سریع قضاوت کنن . درحالی که تردید من جای دیگه هست . من خودم مگه پسرم یا تابحال با کسی رابطه نداشتم که باکره بودن دختر برام ملاک باشه ؟ جای حل مساله و تصمیم راجع به تموم کردن یا ادامه این رابطه سعی میکنن مسائل و تردیدای جدید تو ذهن من ایجاد کنن بخدا به اندازه کافی ذهنم خسته هست ...
    ویرایش توسط yekdoost : جمعه 09 آذر 97 در ساعت 18:36

17. کاربر روبرو از پست مفید yekdoost تشکرکرده است .

الهه زیبایی ها (جمعه 09 آذر 97)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 28 اردیبهشت 98 [ 01:14]
    سطح
    37
    Level completed: 11%, Points required for next Level: 134
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    تشکرها
    8

تشکرشده 111 در 59 پست

Array
    سلام
    من نمیدونم چرا اینجا انقدر تفکرات بسته ترجیح داده میشه و همه هم نشناخته پیش فرضای ذهنیشون به افراد نسبت میدن
    اقا با همه مسایل خانوم کنار اومده میگه از همه نظر اوکی هستیم بقیه هی میگن نهههههه . با استانداردهای ذهنی خودتون مشاوره ندین لطفا
    و همینطور توهین نکنید
    ببخشید خانوم خادم رضا نظرات جدید شما در تاپیک ها هم بیشتر تعمیم گرفته از مشکل شخصی خودتون و خیانتی که دیدین .امیدوارم جبهه نگیرین عزیزم ولی چرا تمرکزتو نمیذاری روی حل و پاک کردن اثرات اون اتفاق ؟ تا برگردی به روال عادی

و اما صاحب تاپیک
    بنظرم روند شناختتون خوب بوده، پله پله پیش رفتین
    اگر وسواس فکری دارین برای درمانش برین روانشناس
    و تا قبل حل شدن این مشکل ازدواج نکنید چون دوستانی بودن تاپیک زدن با مشکل شما و بعد ازدواجم حل نشده و بدتر شده و حساس تر شدن
    البته همین که تمایل جنسی بهشون دارید و تا این حد از اخلاقیاتشون خوشتون اومده نشونه های خوبیه. برای حل مشکلتون مشاوره تخصصی بگیرید و فکر میکنم به یک بازه زمانی حدودا شیش ماه حداقل نیاز داره

19. 5 کاربر از پست مفید mahtaban تشکرکرده اند .

نادیا-7777 (دوشنبه 12 آذر 97), میس بیوتی (شنبه 10 آذر 97), yekdoost (جمعه 09 آذر 97), آویژه (جمعه 09 آذر 97), الهه زیبایی ها (جمعه 09 آذر 97)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)