به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 68

موضوع: ایده کار

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    میدونید تو فکرم بعد از اینکه فرش بافیم شروع کردم
    یک کارگاه پارچه حریر بافی مخصوص روسری درست کنم همش دستی است بعدشم از طریق سایت بفروشمش
    یا بتونم از اون پارچه لباس زنانه بدوزم
    الان یک لباسایی در بازار اومده که مردمم استقبال کردن ازش دوتا مستطیل یک از اون مستطیلا حریر مصنوعی از این معمولیا از با لا به هم وصل شده وسطش یک یقه گرد دز اومده دو تا اپل خیلی نازک هم این ور اون ور لباس گذاشته بود
    120 هزار تومن این یک دونه لباس شده یعنی یه چیز عجیب خوشگلم بود و خیلی ساده

یعنی اموزش های خیاطی اومد با اشکال لباس میدوزه خودش تو تن زیبا میشه لازم نیست کار خاصی برای لباس بکنید
    مثلا با شکل مربع اندازه یک روسری میشه دامن زیبایی دوخت بدون زحمت زیادی
    جالا فرض کنید نتنها پارچه از بیرون بگیری بدوزی بفروشی بلکه پارچه دستی درست کنی به قیمت چند برابر بفروشی چون دستی هست

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 15 شهریور 98 [ 16:46]
    سطح
    46
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 75
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    361

تشکرشده 311 در 123 پست

Array
    سلام
    آقا اميد از تو فكر توليد برو بيرون .....
    فكر كرديد ميتونيد با فروشگاه هاي اينترنتي رقابت كنيد؟كار آسوني نيست....
    شما قبل اينكه وقت و انرژي هدر بدي و فلان جنس توليد كنيد ي نمونش آماده تهيه كن ببين اصلا كسي مشتري ميشه يا نه؟
    من چند ساله كه دارم كار ميكنم براي خودم خدا رو شكر راضيم اما شرايط اقتصادي موجود ناميد كنندس...
    با شرايط فعلي توليد ريسك بزرگيه به نظر من دلالي كن بهتره .
    سعي كن كار تكراري نكني مثلا بازار لوازم آرايشي و.... اشباع شده...
    اگه هم ميخاي وارد بحث فروش بشي پوشك بچه و سيگار هنوز جاي پيش رفت داره .

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 اردیبهشت 00 [ 23:15]
    سطح
    52
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    233

تشکرشده 371 در 127 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sia518 نمایش پست ها
    سلام
    آقا اميد از تو فكر توليد برو بيرون .....
    فكر كرديد ميتونيد با فروشگاه هاي اينترنتي رقابت كنيد؟كار آسوني نيست....
    شما قبل اينكه وقت و انرژي هدر بدي و فلان جنس توليد كنيد ي نمونش آماده تهيه كن ببين اصلا كسي مشتري ميشه يا نه؟
    من چند ساله كه دارم كار ميكنم براي خودم خدا رو شكر راضيم اما شرايط اقتصادي موجود ناميد كنندس...
    با شرايط فعلي توليد ريسك بزرگيه به نظر من دلالي كن بهتره .
    سعي كن كار تكراري نكني مثلا بازار لوازم آرايشي و.... اشباع شده...
    اگه هم ميخاي وارد بحث فروش بشي پوشك بچه و سيگار هنوز جاي پيش رفت داره .
    اگه سایت نزنه و برای فروش با یکی از همین فروشگاههای اینترنتی معروف کار کنه چطور؟ صرفه داره؟ دیجیکالا مثلا. حداقل تا مدتی که محصولاتش شناخته بشه.

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 مرداد 97 [ 08:54]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive3 months registered5000 Experience Points
    تشکرها
    427

تشکرشده 431 در 145 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط زن ایرانی نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز و با کسب اجازه از صاحب تاپیک، سوالی داشتم خدمت دوست گرامی امیر آقا.. ایده های جالبی بود و با توجه به اینکه من هم ارشد مکانیک تبدیل انرژی دارم پیشنهاد کاری برای من دارید؟ کار طراحی تاسیسات ساختمان انجام میدادم که فعلا در این قسمت با توجه به پروانه پایه ۳ کمی بازار راکده و شرکت مشاور ما تعطیل شد.. پیشنهاد خاصی دارید برای من که شهرستان کوچکی هستم؟ یا اینکه چه نرم افزارهایی یاد بگیرم که اگه مهاجرت کردم به دردم بخوره برای کار مرتبط با رشته م.. ممنون از پاسختون و عذرخواهی مجدد از صاحب تاپیک
    سلام. واقعیت اینه که فضای کاری برای مهندس ها تو ایران زیاد خوب نیست هیچ وقت خوب نبوده نه اینکه الان اینجوری شده باشه الان فقط بدتر شده همه چی. ولی من کلا آدمی نیستم دیگران رو به غصه خوردن تشویق کنم و با این جوی هم که تو جامعه ما حاکم شده که میشینن دور هم کاسه چه کنم دستشون میگیرن ناله میکنن دلار اینجوری شد، فلان جا تعطیل شد، کار دیگه پیدا نمیشه، اصلا نمیتونم کنار بیام ناله فقط دعوت مرگه فایده دیگه ای نداره تو هر موقعیتی که هستیم باید فکر کنیم با همین شرایط چی کار میشه کرد.... شما خانم هستید یه سری محدودیت ها براتون در مکانیک هست این واقعیته. اگر پسر بودید بهتون توصیه میکردم مثلا بزنید تو خط طراحی سیستم های تهویه کنارشم برید تو کار واردات مثلا چیلر. البته الانم میتونید اینکارو بکنید مثلا کارتون رو منحصرا سیستم های تهویه غیرصنعتی قرار بدید طراحی سیستم های خانگی مثلا. ولی برای همچین چیزی باید برید شرکت ثبت کنید دفتر بزنید نظام مهندسی پروانه اشتغال بکار بگیرید دوندگی خیلی زیادی داره کاش فقط دوندگی بود سنگم سر راهتون خیلی زیاد میندازن سر ما که مرد بودیم مینداختن دیگه شما که خانم هستید جای خود دارید. نصف موهای آدم سفید میشه و قطعا در تمام مدت با محدودیت و موانع جنسیت هم روبرو خواهید شد میتونید با چند تا مرد شریک بشید ولی بازم یه سری اذیت ها و محدودیت ها براتون به عنوان یک خانم سهامدار و جوان احتمالا پیش بیاد و اذیت بشید.... من خودم قبل از شرکت زدن، کارگاهی کارمو شروع کردم اونم کارگاه از خودم نبود و من دوندگی زیاد میکردم تا مثلا برای یه جا بتونم یه دستگاه شامپو پرکن درست کنم برای فلان کارخونه چندتا قالب بزنم و... به زحمت و عرق ریزی فراوون تونستم مشتری و اعتبار بگیرم. باید یه اطمینان خاطری قبل از شرکت زدن بتونید بدست بیارید که مشتری میتونید پیدا کنید تا متحمل ضرر نشید.

کارخونه ها و نیروگاه ها کار هست که بازم بیشتر مرد میگیرن که البته بهتره بگیم الان مرد هم نمیگیرن دیگه همونا هم. ذوب آهن رو مثال میزنم قسمت کارخونه دو سه هزار نیرو داره دقیقا و فقط یک نفر خانم داره اونم دفتردار مدیریته. البته قسمت اداریش خانم نسبتا زیاده. من خودم قسمت اداری هم نیروی زن نمیگیرم به دلایل امنیتی نه چیز دیگه. فضا اکثر جاها مردونه ست و البته الان دولتی ها که اکثرا دیگه نیرو نمیگیرن نیروهای خودشونم بتونن تعدیل میکنن. ولی خصوصی ها که پیمانکاری هم نباشن، بگردین هنوز کار پیدا میشه. پیشنهاد خیلی آسون تر و بی دردسرتر از شرکت زدن اینه قدرت طراحی و برنامه نویسی و مدلسازیتون رو در هر حدی که هستید زیاد کنید و بازم استخدام شرکت های خصوصی مهندسین مشاور بشید. و البته اگر شهرتون کار نیست حتما مهاجرت کنید. اراک، اصفهان، تهران، البرز یا...

نرم افزار هم حتما با اتوکد و سالیدورک و متلب و کتیا که آشنایی دارید برای سیالاتی ها مهارت بالا در کریر و انسیس و فورترن بلد بودن کافیه. جای سی پلاس پلاس مثلا فورترن خیلی تو رزومه بیشتر به چشم میاد. البته سی پلاس پلاس رو هرچی مسلط تر باشید فورترن رو هم زودتر یاد میگیرید. انسیس هم که بر پایه فورترن نوشته شده اصلا بهتره این زبان رو بلد باشید جای سی. زبان قوی هم چیزیه که من خودم خیلی تو رزومه برام مهمه و اعتبار میدم کسی بتونه روون صحبت کنه تقریبا همه جا براشون مهمه و اعتبار میده به رزومه تون. سابقه کاری هم که طراحی تاسیسات کار کردید خوبه.

جدای از رصد آگهی ها که معمولا افرادی که دنبال کار هستن میرن سراغش یه رزومه قوی درست کنید تو سایت هایی مثل حامی کار و وطن جاب و امثالهم بذارید یه چند وقت ممکنه طول بکشه ولی اگه این برنامه هایی که نوشتمو مسلط باشید و تو رزومه تون بیارید کارفرماها خودشون پیداتون میکنن. (تو رزومه تون هیچ وقت ننویسید آشنایی دارم با فلان برنامه بنویسید کاملا مسلطم) من خودم تاحالا چند بار از این دو جا نیرو گرفتم و سالی چندبار سر میزنم آدم های خاصو گلچین میکنم هرچند واقعا آدم با مهارت و کار بلد کم هست بخاطر دانشگاه های بی اعتباری که مدرک میدن و البته تنبلی و راحت طلبی شدید مردم بخصوص تو مسائلی که قرار باشه یه چیزی یاد بگیرن، کار ما هم برای استخدام سخت شده. همونقدر که شما به کار خوب نیاز دارید کارفرما هم به کارمند خوب نیاز داره و دنبالشه شما خودتون رو از نظر نرم افزاری خیلی قوی کنید چون سابقه کار هم دارید در یک کلان شهر یا شهر صنعتی بیکار نمیمونید. کسانی بیکار میمونن که جای تطبیق خودشون با شرایط فعلی و رقابت و تلاش بیشتر فقط میشینن از شرایط فعلی شکایت میکنن.
    ویرایش توسط Amir A : دوشنبه 07 خرداد 97 در ساعت 07:53

5. 2 کاربر از پست مفید Amir A تشکرکرده اند .

بهاره جون (دوشنبه 07 خرداد 97), زن ایرانی (دوشنبه 07 خرداد 97)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    49
    دستاوردها:
    تشکرها
    427

تشکرشده 431 در 145 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid12 نمایش پست ها
    ممنونم
    به نظرتون من اگر با این پاپوش زنونه های روفرشی شروع کنم که خودمم میتونم تولیدش کنم خانم ها هم بخاطره اینکه همه خانه ها سرامیک شده میخرن چطور است ؟
    کم کم در کنارش مواد ارایشیمو شروع کنم
    آقا امید اگه ناراحت نمیشی میتونی بگی توی این 29 سال چه مشاغلی رو تجربه کردی و چه فن و هنرهایی بلدی و مهارت داری؟ این ده تومنی که میگی پس انداز کردی ظرف چه مدت جمع شده و از طریق چه کاری؟

آخه داداش من عطر، لوازم آرایش، پاپوش و کفش، پارچه، لباس، روسری بعد فرش!!! بعد همه اینا تولیدی خودت نه خرید فروش تنها!؟
    احیانا از این دست آدم هایی نیستی که میشینن یه لیست رویایی بلندبالا از کارهایی که دوست دارن انجام بدن درست میکنن دست آخر بهشون میگی خب چی کار کردی میگن هیچی؟؟!
    رویا داشتن خیلی خوبه ولی بدون برنامه ریزی دقیق و هدف گذاری درست و البته اقدام و تلاش مستمر هیچی از توش درنمیاد.

هرکدوم این چیزهایی که میگی تخصص و فن خاص خودشو میخواد مهارت خودشو میخواد طرف کارگاه تولیدی لباس داره مغازه داره ورشکست میشه به چه سادگی مگه به این سادگی میشه کسی که خیاطی بلد نیست یهو لباس تولید کنه و نتی هم فروش کنه پولدار بشه؟ میشه این چند مورد رو با هم خرید و فروش کرد ولی نمیشه فن تولید همه شون رو به این شکل که شما برنامه میریزی یاد گرفت و استاد شد! وقتی نظرتون انقدر سریع عوض میشه یعنی شما هنوز دقیقا نمیدونی کدوم رو میخوای بیشتر انگار رویایی داری فکر میکنی نه عملی و برنامه منظم و فکری برای اجرا کردنش نداری. من از صفحه قبل نوشته شمارو خوندم که سنت رو گفتی و اینکه با ده تومن چی کارا میشه کرد احیانا صفحه اول هم برنامه های دیگه ای ننوشته بودی و بعد نظرت عوض شده باشه؟

مثلا کفش و پاپوش درست کنی مشتری نداشته باشی باید به عمه و خاله و در و همسایه فقط بفروشی اونام که هزارپا نیستن. به فرض گذاشتی تو شبکه های اجتماعی و دیده هم شدی و اصلا مشتری هم پیدا شد ده تومن هم بخوای بفروشی که با بازار بیرون رقابت کنی هشت تومن مشتری بخواد پول حملشو بده خب بیخیالش میشه خیلی راحت میره در مغازه میخره. باید برای شروع مثلا هزینه حمل رو هم تقبل کنی تا مشتری ترغیب بشه خب وقتی جنست هم خیلی ارزون باشه چی میمونه دیگه برای خودت؟ ضرر میکنی.

اینکه من به شما پیشنهاد کردم کنار کار مورد علاقه ت یه درامد دیگه ای برای خودت درست کن برو دست کم اکسل یاد بگیر برو یه جا استخدام شو در راستای رسیدن به همون علاقت به فروش اینترنتیه. اصلا برو راننده اسنپ شو یا حالا سنگ و ساختمون نمیتونی خرید فروش کنی برو دوتا آجیل فروشی صحبت کن برو چندماه دیگه از رفسنجان و دامغان مثلا پسته بار بزن بیار موقعیت شناس باش هندونه مثلا یهو بخاطر اعتصاب کامیون دارها گرون میشه ببین میتونی وانت کسی رو قرض بگیری بری یه روز بار بزنی بیاری؟ اینا کارهای خیلی خیلی ساده ست که یک کلاس سواد هم نمیخواد ولی دستتو بسته نمیذاره که هیچ کاری از بغلش نتونی انجام بدی....
    مشکل اول شما الان تولید نیست اصلا فرض رو میگیریم شما بهترین لباس رو میتونی بدوزی چند میلیونم دادی چرخ خریدی پارچه ش عالی دوختم استادی خب الان میخوای بفروشی 120 تومن میذاری تو سایتت مشتری چطوری پیدات کنه اگه نه سئوی خوبی داشته باشی نه تبلیغ خوبی بتونی بکنی نه سایتت شناخته شده باشه؟ تو شبکه های اجتماعی میتونی نهایتا بفروشی ولی میشه فروش گاه و بیگاه نهایتا. جای سایت رو هم هیچ وقت نمیگیره.
    تبلیغ منظور من این نیست بری بیلبورد بزنی ولی هشتاد درصد شروع یک همچین کار تولیدی ای واقعا تبلیغه بیست درصدش خود تولیده. شما باید مثلا هر چند وقت اس ام اس انبوه بزنی اسم سایت و برندت برای مردم آشنا بشه باید به سایت های با بازدید زیاد و تقریبا هم تراز با کار شما پول بدی برای تبلیغ همینطور تبلیغ در کانال های تلگرام اینستا و فیس بوک و... خب هزینه اینارو باید بتونی ماهیانه بدی بدون کار و درامد که نمیشه نهایتا بتونی بری مرتبا و شبانه روزی تو سایت های آگهی رایگان برای خودت تبلیغ کنی که اونم چون رقابت در این حوزه هایی که شما میگی زیاده فکر نمیکنم این کار به تنهایی اثرگذار باشه. مگه اینکه کسی تقبل کنه اسپانسر مالی شما بشه چندسال که من همچین چیزی رو تایید نمیکنم چون بهرحال احتمال شکست تو هر کاری هست و کارت نگیره زود تسلیم بشی نه تنها سود نکردی که زیر قرض و دین هم رفتی. بدون درآمد از جای دیگه ای، شما این کارو شروع میکنی یه مدت هزینه ای برای تولید میدی یه هزینه ای هم برای سایت و خیلی زود هم پولت تموم میشه و میگی کارم نگرفت یه نتیجه گیری کلی هم میکنی که هیچ کس نمیتونه با فروشگاه مجازی پول دربیاره و بیخیالش میشی!

فروش اینترنتی برای کسی که زرنگ و تیزه میتونه خیلی هم پرسود باشه همین دیجی کالا ماهی حدود شصت میلیارد درامد داره ولی پشتش اساسی فکر شده با اینکه از آمازون الگوبرداری کرده ولی نمیشه بهش گفت بی فکر کار کرده یا شانسی کارشون گرفته. هزینه کرده که امروز داره انقدر سود میکنه بدون هزینه و فکر درست و برنامه ریزی و البته هدف گذاری مشخص و هی از این شاخه به اون شاخه پریدن بیزینس شما میشه مثل هزاران بیزینسی که هر روز دارن شکست میخورن. حالا قرار نیست شما دیجی کالا درست کنی ولی دیگه رنک هزارم تو حوزه خودت بشی هم به درد نمیخوره. منطقی هم نیست انقدر دمدمی جلو بری و جای برنامه ریزی عقلانی بشینی هی خیال پردازی کنی اینکارو میکنم بعدش اون کارو شما باید تصمیم گیریت بر پایه مهارت و استعدادت، نیاز بازار و مسائل اقتصادی باشه نه فقط علاقه.... برای تولید باید یک فن مخصوص رو انتخاب کنی در اون شاخه مهارت بالایی کسب کنی کاری که واقعا بهش علاقمند هم باشی و بدونی نظرت سریع عوض نمیشه منطقی هم باشه بازارش هم احتمال قوی بدی تا چندسال آتی خوب باشه. هزینه یادگیری و مواد اولیه و تولید و بسته بندیشو برآورد کنی سودی که میخوای دربیاری همینطور هزینه های تبلیغ و فروش و حمل و راه اندازی سایت و... رو هم براورد کنی از سودت کم کنی بعد اگر صرفه اقتصادی داشت کنار کار ثابت یا به هر جهت درامد دیگه ای استارت اینکارو بزنی با این هدف گذاری که مثلا تا سه سال دیگه میخوام کارم به سود بیفته بازم حوادث غیرمترقبه ممکنه هر زمان پیش بیان که هم باید براشون آماده باشی هم بتونی اگر مسئله ای پیش اومد سریع پلن های دیگه تو اجرایی کنی.
    ویرایش توسط Amir A : دوشنبه 07 خرداد 97 در ساعت 08:20

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    اقای امیر حالتون خوبه؟
    شما خودتون گفتید در کنار یک کاری کم کم مواد ارایشی رو شروع کن
    چرا منو متهم میکنید به دمدمی مزاجی؟
    بعدشم من برای هر کدوم از این کارها زمان دادم مثلا طی 10 سال کار گاه فرش بافی طی پنج سال دیگش کار گاه روسری بافی
    هندونه بخرم که همش رو دستم خراب بشه اخرش مفت بدم به مردم یا شهرداری بیاد جمم کنه ؟
    اسنپ با ده تمومن میشه ؟اون دفعه اسنپیه میگفت درامد من 700 هزار تومن
    من برم نظافتچی بشم در ماه در امدم بیشتر از اینه
    پسته اگر یه خورده گرما ببینه کرم میزنه

بعدشم من اولش روی سایت حتمی یه خورده کارم رونق گرفت مغازه میزنم
    مثلا پاپوش میزنم با مدارس دخترونه صحبت میکنم براشون سایت مجانی میزنم ولی از پاپوشها ویا حتی پاکن من بخرن و استفاده کنند
    اون دفعه رفتم توی نت قشنگ طرز ساخت پاک کن گفته بود و درست کرده بود و یا لوازم تحریزی که من بتونم راحت درستش کنم یا مثلا گلسرهای خیلی ساده و قشنگ که میشه خودمم درستش کنم

امیر اقا این کارهایی که من گفتم تخصص خاصی نمیخواد همش یادگیریش خیلی راحت حتی فرش بافی ییه نفر با ایکیو پایین هم میتونه انجامش بده

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    49
    دستاوردها:
    تشکرها
    427

تشکرشده 431 در 145 پست

Array
    دوست عزیز چرا ناراحت میشی؟ من از ابتدا حرفم به شما همین بود:

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    ولی پیشنهاد بهتر با توجه به هدفی که داری اینه که یه مدت بیخیال تولید محصول بشی و بری مثلا یه جا استخدام بشی و از کنار اون کم کم یه پولی دربیاری که با دست بازتر و فراغ خاطر بیشتری بری تو کار خرید و فروش نتی به اون سبکی که گفتم که سریع سایتت بیاد بالا (محصولی که ترجیحا تولیدش با خودت نباشه یا فقط بسته بندی داشته باشه یا حداقل فاسد شدنی نباشه و قیمت تمام شده ش هم کم بشه برات) باید بتونی هزینه تبلیغ رو هم ماهیانه بدی ببین مثلا سایت بامیلو چطوری قوی داره تبلیغ میکنه هرسایت ایرانی ای رو باز کنی اینم بغلش باز میشه! برای تبلیغ باید درست حسابی هزینه کنی. بعد چندسال که سایتت حسابی گرفت و مشتری اعتماد کرد لوازم آرایشی مدنظرتو هم کنارش وارد کارت بکنی و در آخر هم به امید خدا مغازه تو بزنی. یعنی خودت رو محدود به یک کار نکنی و خیلی آهسته لوازم آرایشی رو وارد سایتت کنار اقلام دیگه کنی.
    گفتی اول لوازم آرایش و عطر خودم بسازم بعد گفتی پاپوش درست کنم بعد هم شده لباس و فرش! اونم ظرف دو روز! صفحه اولم که الان دیدم بحثتون کتاب بوده اصلا! خب همه اینا فازشون فرق میکنه با هم دوست گرامی. لباس درست کردن چرخ خیاطی میخواد لوازم آرایش مواد اولیه خودشو میخواد و... بعد وقتی وارد یه حرفه ای به این شکل بشی نمیتونی پنج سال پنج سال عوضش کنی مگر اینکه هی شکست بخوری از این شاخه به اون شاخه بخوای بری که دیگه سودی برات نخواهد داشت. حالا شما اگر توانایی تولید و عرضه همه اینارو با هم داری ما که حسود نیستیم موفق باشی. حرف من بود روی یک موضوع برای "تولید" زوم کن کار حرفه ای و خوب انجام بده و کم کم کنار فروش چیزهای دیگه که تولیدکننده ش خودت نیستی و قیمت تمام شده ش برات کم درمیاد کار خودتو هم بیاری وسط اونم کنار یک شغل دیگه ای که کلا بتونه ساپورتت کنه بتونی فروشگاهتو سرپا نگه داری تا زمانی که بفروشی و سود کنی. اگرم نظر مارو قبول نداری که هیچی دیگه شمارو به خیر و مارو به سلامت. امیدوارم موفق باشی هرکاری که انجام میدی.

- - - Updated - - -

در ضمن من فکر میکنم اکتیویتی شما کم هست چون این همه آدم هندونه و پسته بار میزنن و میفروشن کسی هم با این پیش فرض نمیره دنبال این کارا که کرم میزنه و میگنده. حرف من این بود از هر راهی میشه پول درآورد اگر کسی همت داشته باشه. موفق باشی بهرحال.

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    یه تابلو فرش کوچیک دستباف الان 12,711,000تومن است
    یعنی شما توی یک ماه نمتونی یه دونه به بافی
    اصلا نمیخواد خودتم سایت بزنی میدی دیجی کالا 20 درصدشو برای خودش بر میداره 700 تومنشم تخفیف میزنی
    یعنی تو در یک ماه 10 میلیون در امد داری بگو 5
    5 میلیون ایا خوب نیست ؟

بارارش اصلا هم اشباع نشده

یا مثلا برید لوازم تحریرها یک تکه چوب روش برچسب زدن الان دارن 3000 تومن میفروشن
    برای خودشون 500 تومن هم در نمیاد

میدونی من فکرامو کردم بهترینش با این قیمت فرش فرش بافی است نمیخواد سایت به خود دیجی کالا میدی بفروشه برات

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام

من الان نمی تونم در مورد تمام ایده ها و پستهای شما بنویسم
    ولی یه مورد که مطمئنم باید دورش را خط بکشید یا خیییییییلی قوی عمل کنید تا موفق بشید لوازم آرایشه.

خانمهای امروزی حوصله ی مادربزرگ من و شما را ندارن که 5 ساعت حنا بذارن روی موشون تا رنگ بگیره
    می خوان نیم ساعته موشون رنگ بشه

لوازم آرایش گیاهی سنتی خیلی دیر و سخت جواب می ده.

اگر هم منظورتون محصولات ارگانیک هست، شما نمی تونید با برندهای بزرگ ارگانیک دنیا رقابت کنید.
    فقط یه سرچ در مورد تولیدکننده های لوازم بهداشتی آرایشی ارگانیک بکنید تا ببینید رقباتون کیا هستن

نمی گم بترسید و دست به هیچ کاری نزنید. ولی بازار لوازم آرایش خاصه.
    خانمها هم از نون شبشون می زنن، اما لوازم آرایش گرون و مرغوب و زود بازده (سنتی دیر بازده است) تهیه می کنند
    مگر این که برید تو کار لوازم آرایش تقلبی

تو صنعت لوازم آرایش، به توزیع و نمایندگی و ... فکر کنید، بهتره تا تولید.
    تولیدش کار هر کسی نیست.

Banned آغازکننده
    آخرین بازدید
    سطح
    86
    دستاوردها:
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    خانم شیدا اتفاقا من این حرف از خود خانم هاشنیدم که داشتن به هم پز میدادن که مواد ارایشی من کاملا طبیعی و گیاهی هست
    من شنیدم توی رژ لب ها سرب میرزن مواد مضر برای بدن میریزن مردم هم میخرن
    حالا اگر عصاره توت فرنگی بهشون معرفی کنی با قیمت مناسب مردم نمیخرند ؟؟؟
    این فرمول رو خودم کشف کردم کتیرا رو در اب مخلوط کنید و رقیقش کنید ولی نه خیلی بعد با مقداری اب لیمو مخلوطش کنید
    چنان کرم خوب زد جوشی به شما میدهد
    یا مثلا کتیرا رو با سرمه مخلوط کنید بسیار ریمل مناسب و خوبی به شما میده
    همشم گیاهی بدون ذره ا سرب
    منکه برای مادرم و نزدیکانم همچین چیزهایی ببینم و قیمتشم مناسب باشه حتمی میخرم

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)