به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42
    مدیران انجمن آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 30 خرداد 02 [ 12:14]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 25.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,197

تشکرشده 14,121 در 2,560 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array

شب آرزوها

سلام دوستان
    امشب رو از دست ندهید

شب آرزوها

التماس دعا

"شب آرزوها" شبی که خدا بی حساب می بخشد
    اولين شب جمعه ماه مبارک رجب، ليلةالرغائب يا به عبارتي "شب آرزوها" است که فضيلت بسياري دارد و به منظور کسب هرچه بيشتر رحمت الهي و رسيدن به حوائج معنوي اعمالي براي آن ذکر شده است.
    رغائب جمع رغیبه و به معنی چیزی که مورد رغبت و میل است. این لغت همچنین معنای عطا و بخشش فراوان را نیز داراست. «لیله الرغائب» شبی است که عطاء و بخشش پروردگار بسیار است و بندگان با روی آوردن به بارگاه احدیت و خشوع، شایستهٔ دریافت و عطا و کرم بی حساب می‌شوند.

يکي از اين اعمال نماز دوازده رکعتي است که بين نماز مغرب و عشا اقامه مي شود .
    هر دو رکعت اين نماز به يک سلام ختم و در هر رکعت يک مرتبه سوره حمد، سه مرتبه سوره قدر، دوازده مرتبه سوره توحيد خوانده مي‌شود.وقتي دوازده رکعت به پايان رسيد، هفتاد بار ذکر" اللهم صل علي محمد النبي الامي و علي آله" گفته شود.پس از آن در سجده هفتاد بار ذکر "سبوح قدوس رب الملائکة والروح" گفته شود.پس از سر برداشتن از سجده، هفتاد بار ذکر "رب اغفر وارحم و تجاوز عما تعلم انک انت العلي الاعظم" گفته شود. دوباره به سجده رفته و هفتاد مرتبه ذکر "سبوح قدوس رب الملائکة والروح" گفته شود. در اينجا مي توان حاجت خود را از خداي متعال درخواست نمود.

پيامبر اکرم در فضيلت اين نماز فرموده است: کسي که اين نماز را بخواند، شب اول قبرش خداي متعال ثواب اين نماز را با زيباترين صورت و با روي گشاده و درخشان و با زبان فصيح به سويش مي فرستد. پس او به آن فرد مي‌گويد: اي حبيب من، بشارت بر تو باد که از هر شدت و سختي نجات يافتي. فوت شده مي‌پرسد تو کيستي؟ به خدا سوگند که من صورتي زيباتر از تو نديده‌ام و کلامي شيرين تر از کلام تو نشنيده‌ام و بويي، بهتر از بوي تو نبوئيده‌ام. آن زيباروي پاسخ مي‌دهد: من ثواب آن نمازي هستم که در فلان شب از فلان ماه از فلان سال به جا آوردي. امشب به نزد تو آمده‌ام تا حق تو را ادا کنم و مونس تنهايي تو باشم و وحشت را از تو بردارم و چون در صور دميده شود و قيامت بر پا شود، من سايه بر سر تو خواهم افکند.

2. 15 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

بالهای صداقت (پنجشنبه 04 خرداد 91)

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,670

تشکرشده 36,010 در 7,405 پست

Array

RE: شب آرزوها

دریابید شب آرزوها را که حتی موانع سختی که خود برای خود ایجاد کرده ایم به لطف حق میتونه در این شب کنار بره .

پس دریابید این شب

4. 9 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (پنجشنبه 04 خرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 فروردین 93 [ 12:48]
    سطح
    81
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 212
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,122

تشکرشده 8,124 در 1,482 پست

حالت من
    Vaaaaay
    Array

سلام به همه دوستان همدردی:

امشب شب آرزوهاست و من برای تک تک شما آرزو می کنم و دست های جوانم را رو به سوی خداوند دراز خواهم کرد تا برای تک تک کسانی که دوستشان دارم از دا بهترین ها را بخواهم...
    بیایید چون هزاران شب در کنار هم شمع هایی از عشق بیافروزیم و در کنار هم دست به دعا برداریم و از خدا بخواهیم که.............................................. ......................

بیایید در ادامه همین تاپیک برای هر کس آرزویی بکنیم:

برای:

مدیر همدردی:آرزوی سالهای سال پایداری و استقامت در راهش و یک جیب پر پول!!! تا تالار ما همیشه برپا باشه!!

فرشته مهربان عزیزم:بزرگترین آرزویم خوشبختی وجودیست که زندگی امروز مرا با همدردی و راهنمایی هایش ساخت ..فرشته مهربانم برایت چه بخواهم که سزاوار وجودت باشد.....بگذارم آرزوی امشبم برای تو رازی باشد بین من و خدا ......

بالهای صداقت عزیزم: برایت آرزوی محفل گرمی با علی آقا و مو طلایی دارم تا ابـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــد.......آرزو می کنم نگاه عاشقت پیوندی دائم با خداوندی داشته باشد که همه نشاط امروزت را مدیون لطف او هستی.....

کیوان عزیز..برادر خوبم: برات آرزو می کنم سکوتت وقتی بشکند که لبت خندان و دلت پر ز عشق و امیدی همیشگی باشد.....

آنی عزیز :آرزویم این است که این همه مثبت اندیشی ات همیشه پایدار باشد و انرژی های خوبت در تالار تا همیشه ادامه داشته باشد....

شاد عزیز:آرزو می کنم جنگلت همیشه سرسبز باشد............

باران 68 عزیز: برایت بهترین آرزوها را دارم..می خواهم خدا دستان جوان امروزت را پشتوانه موفقیت های فردایت کند و گوهر ناب وجودت لایق بهترین ها شود.........

Baby گرامی .برایت آرزو می کنم که هرچه زودتر خانم جان رهایت کند و بهت اجازه بده که به تالار باز گردی!!!!! آرزو می کنم به سرکردگی شما بند ضد زن تا همیشه بازنده باشد....و ما خانم ها پیروز...........

غزاله جان...خواهر خوبم ..برات آرزوی سلامتی و کلبه عشقی سر سبز دارم ...

کامران گرامی..برادر خوب....برایت می خواهم که حال که اینچنین پایبند اعتقادات خود هستی خداوند همسری عاشق که لیاقت عشقت را داشته باشد نصیبت کند...شیرینی یادت نره ها!!!!

موعود عزیز....خوشحالم که هستی...آرزو می کنم سلامت ..سلامت..سلامت باشی تا همیشه....

محمد ابرهیمی عزیز...برایت آروز می کنم که خداوند همیشه زلالی امروزت را حفظ کند...

گل مریم عزیزم..دوست دارم ببینم که روزی از حصار تنهایی در آمده ای و آرزو می کنم همکارانت قدر وجود گهربار تورا بدانند....

امریم.....نیستی ولی برایت آرزوی صبر می کنم....صبری که تو را به یقین برساند که خدا تو را بسیار دوست دارد...

فیلو سارا عزیزم....آرزویم برای تو در گوشه قلبم نهفته است ....نمی گویم تا روزی که برآورده شود...........

bloom عزیز....چه بخواهم که می دانم امشب سراسر خواسته ای و من برایت آرزو رهایی دارم..رهایی از هرچه تو را از خدا دور کند ..آرزو می کنم عشقی بیابی که لیاقت این همه پایبندی تو را داشته باشد....برایت صبوری می خواهم..تا همیشه...

و برای همه افراد تالار همدردی اجابت آرزوهایشان را می خواهم:

*nadia*, ani, ASHES, baran, bbk_agp, butimar, dandelion, del, depsorde, digitalman, dreamylife, elina, enas65, farhang, ferferi, , hadish, ice connection, , khosh fekr, kimiakhaton, kourosh12345, LAYAZAL56, lvlahtab, m.m.a, mahtabkhanom, mahya tanha, masoud-shiraz, mohajer, negah, niloofar 25, only_maryam3, parnaz, parnaz88, proud_rose, reihaneh, , SaeedGh, sajad @ b, sara.star, shyhan, sogand66, sos, فرهنگ 27, , قاسمي, مهسان-م, مونیکا25, , نعمت يعني ما, همراز2, هیبا, کنجکاو, پریماه, wintersun77, Y.A.S, yas bano, آرمان 26, اميرپارسا, اشكبوس, , باران*, بارانی, تبسم خدا, حسین پور, خیلی تنها, شهرزادجون- نیلو55 - چشم بارانی, طاهره

من و نازنینم هم محتاج دعای شما هستیم.....

سارا

6. 15 کاربر از پست مفید سارا بانو تشکرکرده اند .

سارا بانو (پنجشنبه 04 خرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 10 فروردین 93 [ 12:48]
    سطح
    81
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 212
    دستاوردها:
    SocialVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,122

تشکرشده 8,124 در 1,482 پست

حالت من
    Vaaaaay
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran2007
    سلام،

امشب شب آرزوهاست...

اما فکر می‌کنم، این اولین لیله الرغأب باشه در زندگیم، که من هم تصمیم گرفتم دعا کنم...برای همه...همه اعضای همدردی...

تاپیک یکی‌ از دوستان با عنوان شب آرزوها، من رو عمیقا به فکر فرو برد...

به آرزوهام، آرزو اصلا چی‌ هست.?!..

یه روزی، یه جایی‌، در یک مکان مقدس، دوستی‌ بهم گفت، که در حدیث آمده، ۳ تا آرزوت در چنین حالتی برآورده میشه...

اولین آرزوی من، از اون سه تا آرزو، فقط یک آرزو بود، خدایا، همه آرزو هام رو برآورده کن...چقدر فکر می‌کردم زرنگم!!!

آخه ذهن من بیشتر از ۲*۲=۴ نمیفهمید...الان مدتهاست، که برای من ۲*۲ یا میشه ۳ یا میشه ۵، بعضی‌ وقتا هم ۷ اما هیچوقت ۴ نمیشه...و این فقط به خاطر همون وجودیه که همیشه در کنار خودم حس کردم...

وجودی که همه آرزوهام رو بر آورده کرده و اگر چیزی بوده که من آرزوش رو داشتم و بهم نداده، بعد‌ها بهم ثابت کرده چرا من نباید اون چیز رو میداشتم...

هنوز هم، هروقت که یاد اون آرزوی خاص در اون روز خاص و موقعیت خاص میافتم، خندم میگیره،

اما وقتی‌ فکر می‌کنم، میبینم، همیشه پشتم بوده و همه آرزوهام رو بر آورده کرده....همش رو، خود خودش، تنهای تنها...و البته با وجود همه غر زدن‌ها و نا‌ شکری‌های من...

چقدر هوایی‌ شده دلم امشب...و خدایا چقدر تو بزرگی‌...دارم عاشقت میشم...خیلی‌ وقته دلم رو هوایی‌ کردی...

دوستای خوبم،

امشب، برای همتون دعا می‌کنم، و همون چیزی رو آرزو می‌کنم که روزی خودم ازش خواستم، آرزو می‌کنم خداوند همه آرزوهاتون رو برآورده کنه...

و برای خواهر خوب و با اراده ام، m.m.a دعای ویژه می‌کنم که من هم با در دل هام مهمان تاپیکش بودم،

آرزو می‌کنم، طعم عمیق خوشبختی‌ را در کنار همسرشون با تمام وجود تجربه کنن... و از عشق و خوشبختی‌ لبریز بشن...

و اسم این تاپیک، در جستجوی عشق, برایم تامل بر انگیز هست...

همه ما در جستجوی عشق هستیم،

غافل از اینکه عشق واقعی‌ از لحظه تولد کنارمون هست...از اولین نفس تا آخرین...

من رو از دعا هاتون، محروم نکنین...

کامران
    ببخشید کامران جان دلم نیومد تو این شب مهم متن زیباتو باقی دوستان نبینند اینه که بازم با اجازت منتقلش کردم....

حالا که بار اول دعا می کنی من و نازنینم یادت نره ها!!!
    سارا..

8. 9 کاربر از پست مفید سارا بانو تشکرکرده اند .

سارا بانو (پنجشنبه 04 خرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 اسفند 90 [ 23:46]
    سطح
    62
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 287
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    4,165

تشکرشده 4,222 در 1,018 پست

Array

سلام

بچه ها فقط يه چيزى واسم دعا كنيد، اينكه خدا دلم و پاك و صف بكنه، از خودم راضى نيستم اين روزها ،چون يه ماهه نسبت به دو نفر حسودي كردم،چيزى كه هيچوقت تجربه نكرده بودم،واسه همين الان از خودم بعدم مياد!!!
    امشب يه حس ديگه اى دارم،گريه تنها دلگرميه،نميدونم گريه شوقِ يا غم
    واسه همه تون از خدا عاقبت بخيري طلب ميكنم
    دوستتان دارم

10. 9 کاربر از پست مفید gole maryam تشکرکرده اند .

gole maryam (پنجشنبه 04 خرداد 91)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 آذر 90 [ 09:03]
    سطح
    73
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 277
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,481

تشکرشده 3,465 در 1,036 پست

Array

سلام بر دوستان عزیز و مهربونم

سلام بر شما که همگی با اینکه همدیگه رو ندیدیم و از نزدیک نمیشناسیم اما گاهی بیشتر از نزدیکانمون به فکر همدیگه هستیم ...

شما که با خنده و شادی همدیگه میخندید و خدای نکرده با غم و اندوه همدیگه اندوهگین می شید...

لیلة الرغاب گذشت با همه خاص بودنش

با دستهای به سوی پروردگار بالا رفته اش

با اشکهای پاک و خالص بنده های مخلص

با دعاهای انشاء الله به استحابت رسیده اش

و امسال هم تمام شد با همه خاص بودنش

دوستان عزیز ، خواهرهای گلم و برادرهای گرامی ام ، من هم برای همه شما عزیزان دعا کردم
    برای کلیه همدردهام تو خانواده کوچک همدردی

با همه بار گناهم به خودم جرات دادم و برای شما عزیزان دعا کردم به این امید که خداوند به دعای آقا امام زمان(عج) و دعای مومنانش دعای منم قبول کنه و مشکلات شما عزیزان رو حل کنه و آرزوهای قشنگ تون رو برآورده کنه
    از خدا خواستم همه شما خواهران و برادران عزیزم رو از شر شیطان و جمیع بالایا در پناه امن خودش حفظ کنه و عاقبت بخیر
    و همه تون رو برای من نگه داره که با شما راحتم و درد دل میکنم و سبک میشم

از دوستان عزیزی هم که به یاد این حقیر بودند متشکرم

التماس دعـــــــــا

12. 7 کاربر از پست مفید m.mouod تشکرکرده اند .

m.mouod (سه شنبه 24 خرداد 90)

مدیران انجمن آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    VeteranSocialRecommendation Second ClassTagger First Class50000 Experience Points
    تشکرها
    13,197

حالت من
    Mehrabon
    Array

دعا در شب آرزوها

پنجشبه این هفته شب آرزوهاست

"رجب"، ماه خداست؛ ماه پر بركتی است كه اعمال بسیاری برای آن ذكر شده است. باید خود را در دریای زلالش بشوییم تا پاک شویم. پیامبر اكرم(صلی الله علیه و آله) فرمود: هر كس یك روز از ماه رجب را روزه بگیرد، موجب خشنودی خدا می شود و غضب الهی از او دور می گردد و دری از درهای جهنم بر روی او بسته می شود.

اعمال ماه های رجب و شعبان، جهت آماده ساختن روح برای شركت در میهمانی ماه مبارك رمضان می باشد. برای درك عظمت ماه رمضان باید از قبل خود را آماده نمائیم.

پیامبر اكرم(صلی الله علیه و آله) فرمود: ماه رجب، ماه استغفار امت من است. پس در این ماه بسیار طلب آمرزش كنید كه خدا آمرزنده و مهربان است.

اولین شب جمعه ماه رجب را لیلة الرغائب نامند. در این شب ملائك بر زمین نزول می كنند. برای این شب عملی از رسول خدا(صلی الله علیه و آله) ذكر شده است كه فضیلت بسیاری دارد و بدین قرار است:

روز پنج شنبه اول آن ماه - در صورت امكان و بلا مانع بودن - روزه گرفته شود. چون شب جمعه شد مابین نماز مغرب و عشاء دوازده ركعت نماز اقامه شود كه هر دو ركعت به یك سلام ختم می شود و در هر ركعت یك مرتبه سوره حمد، سه مرتبه سوره قدر، دوازده مرتبه سوره توحید خوانده شود. و چون دوازده ركعت به اتمام رسید، هفتاد بار ذكر" اللهم صل علی محمد النبی الامی و علی آله" گفته شود. پس از آن در سجده هفتاد بار ذكر "سبوحٌ قدوسٌ رب الملائكة والروح" گفته شود. پس از سر برداشتن از سجده، هفتاد بار ذكر "رب اغفر وارحم و تجاوز عما تعلم انك انت العلی الاعظم" گفته شود. دوباره به سجده رفته و هفتاد مرتبه ذكر "سبوح قدوس رب الملائكة والروح" گفته شود. در اینجا می توان حاجت خود را از خدای متعال درخواست نمود. ان شاء الله به استجابت می رسد.

پیامبر اكرم( صلی الله علیه و آله) در فضیلت این نماز می فرماید: كسی كه این نماز را بخواند، شب اول قبرش خدای متعال ثواب این نماز را با زیباترین صورت و با روی گشاده و درخشان و با زبان فصیح به سویش می فرستد. پس او به آن فرد می‌گوید: ای حبیب من، بشارت بر تو باد كه از هر شدت و سختی نجات یافتی.

میّت می‌پرسد تو كیستی؟ به خدا سوگند كه من صورتی زیباتر از تو ندیده‌ام و كلامی شیرین تر از كلام تو نشنیده‌ام و بویی، بهتر از بوی تو نبوئیده‌ام. آن زیباروی پاسخ می‌دهد: من ثواب آن نمازی هستم كه در فلان شب از فلان ماه از فلان سال به جا آوردی. امشب به نزد تو آمده‌ام تا حق تو را ادا كنم و مونس تنهایی تو باشم و وحشت را از تو بردارم و چون در صور دمیده شود و قیامت بر پا شود، من سایه بر سر تو خواهم افكند.
    امید آن است كه در پایان این نماز با فضیلت، محتاجان به دعا را فراموش نكنید و ما را نیز از دعای خیر خود محروم ننمایید.

" التماس دعا"

یه زمانی موعود واسه من توی تالار تاپیک زد و همه بچه ها برای من و زندگیم دعا کردند
    حالا ازتون می خواهم به حرمت دلهای پاکتون که دست بر دعا می دارید توی این شب آرزوها یکی از آرزوهاتون حل شدن مشکل سبکتکین باشه
    همه با هم برای اینکه هر آنچه به صلاحش هست دست به دعا برداریم و از خدای مهربون بخواهیم باران رحمتش رو بر زندگی سبک تکین بباره

14. 27 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 06 اسفند 91 [ 19:52]
    سطح
    47
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 105
    دستاوردها:
    1 year registered5000 Experience Points1000 Experience Points
    تشکرها
    3,495

تشکرشده 3,519 در 509 پست

Array

RE: دعا در شب آرزوها

نقل قول نوشته اصلی توسط بالهای صداقت
    پنجشبه این هفته شب آرزوهاست

[color=#006400]
    یه زمانی موعود واسه من توی تالار تاپیک زد و همه بچه ها برای من و زندگیم دعا کردند
    حالا ازتون می خواهم به حرمت دلهای پاکتون که دست بر دعا می دارید توی این شب آرزوها یکی از آرزوهاتون حل شدن مشکل سبکتکین باشه
    همه با هم برای اینکه هر آنچه به صلاحش هست دست به دعا برداریم و از خدای مهربون بخواهیم باران رحمتش رو بر زندگی سبک تکین بباره
    توی همدردی دریافتم هنوز هم انسانهایی هستند که بی منت کمکت کنند ودوستانه ودلسوزانه راه حل بدهند،چندروز پیش با تایپیک بی دل عزیز که برای kingreza بازکرده بود
    یقین پیداکردم وامروز بااین تایپیک دیگه حرفی برای گفتن ندارم.
    چه حس خوبیه وقتی احساس می کنی آدمهایی هستند که تنها به فکر زندگی وآسایش خود نیستند.وچه حس خوبیه وقتی با وجود کوهی ازگناه بخوای برای بنده خدا دعاکنی.

سبکتکین عزیز تایپیکت رودنبال نکردم وچیزی ازمشکلاتت نمی دونم.
    من بنده گناهکارخداهستم.می دونم که لیاقتشو ندارم.
    ولی برات دعا می کنم.برای زندگیت وبرای آرامشت.
    بی صبرانه منتظر به نتیجه رسیدن تایپیکت هستم.

16. 15 کاربر از پست مفید داملا تشکرکرده اند .

داملا (پنجشنبه 04 خرداد 91)

مدیران انجمن آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    13,197

حالت من
    Mehrabon
    Array

RE: دعا در شب آرزوها

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان
    دریابید شب آرزوها را که حتی موانع سختی که خود برای خود ایجاد کرده ایم به لطف حق میتونه در این شب کنار بره .

پس دریابید این شب

در این تاپیک به روی همه بازه
    هر آرزویی برای هر کسی دارید بگید تا فردا شب براش دعا کنیم

برای سبکتکین
    برای مادر موعود
    برای
    برای
    برای
    برای

18. 9 کاربر از پست مفید بالهای صداقت تشکرکرده اند .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 25 اردیبهشت 92 [ 09:40]
    سطح
    56
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 144
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class5000 Experience Points1000 Experience Points
    تشکرها
    1,662

تشکرشده 1,673 در 522 پست

Array

دعا در شب آرزوها

توروخدا دعوام نکنیدا اخه تو تاپیک بالهای صداقت عزیز نمیتونستم بنویسم(انجمن ارتباط مراجعان) اما نمیتونستمم از آرزوهام بگذرم.

واسه سبکتکین: از خدا میخوام اگه ادامه زندگیش به صلاحه و خوبه، زندگیش دوباره سروسامون بگیره و اگه نه خدا بهش روحیه خوبی بده و یه زندگی خیلی شیرین دیگه

واسه سابینا: مشکلاتش با محمد آقا حل بشه و برن سر خونه زندگیشونو واز درسشم غافل نشه و ادامه بده

واسه یاساجون: خدا یه شوهر خیلی خوب نصیبش کنه.

واسه بلواسکای: خدا یه نی نی سالم و تپل بهش بده، یه خونه خیلی خوب و بزرگ بتونن اجاره کنن،شوهرشونم خوبن خوبتر بشن و رابطشون عالی بشه خیلی بهتر از الان

واسه سیسیلی: نی نی دومو خدا بهش بده و یه بازوی توانا و یه صبر ایوب

واسه بالهای صداقت: خدا مو طلایی رو واسش نگه داره و همیشه از تجربه هاش همه استفاده کنن.

واسه شاپرک جون: تمام چیزایی که در مورد همسرش شنیده الکی باشه و همه چی ختم به خیر بشه.

واسه یثنا: خدایا غافلگیرش کن و یه بچه ناز بهش بده که انقد نترسه.

واسه yasmin:خدایا این ذهنیتو ازش بگیر که امله! خیلی هم از نظر من اخلاقش با ارزشه و قابل احترام

واسه آقایsci: میدونم مهر خانومشون زیاده واسشون زیادتر شه و رابطشون محکم تر و استوارتر از قبل

واسه به دنبال محبت: یه آتشفشان محبت آرزو میکنم.(البته بیشترش از طرف شوهرش باشه)

واسه تسوکه :یه خانوم خوب و مومن و نجیب و ادامه تحصیل تو یه دانشگاه عالی

واسه فرشته مهربون: صبر واقعا زیاد که از دست ماها خیلی عصبانی نشه

و واسه خودم: تو مصاحبه قبول شم تو رو خدا و یه اخلاق خوب و مهارت برخورد با همه آدما رو

و بالاخره آرزوهایی که واسه هممون مشترکه: خدایا ظهور امام زمانمونو نزدیک کن
    خدایا سایه پدر و مادرمونو از سرمون کم نکن
    یه دنیا آرامش به زندگیهامون بده
    یه اخلاق خوش و دل پر از محبت و خالی از کینه
    و کمکمون کن اون طوری باشیم که خودت میخوای خدا جونم.
    [align=center]خدايا آن گونه زنده ام بدار كه نشكند دلي از زنده بودنم
    و آن گونه بميران كه كسي به وجد نيايد از نبودنم...
    [/align]

20. 20 کاربر از پست مفید آفتاب همدرد تشکرکرده اند .

آفتاب همدرد (پنجشنبه 04 خرداد 91)

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)