به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 03 اسفند 89 [ 01:43]
    سطح
    23
    Level completed: 83%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 6 پست

Array

دارم خرد میشم.کمک

با سلام خدمت دوستان عزیز و خوب در سایت همدردی.من پسری هستم 24 ساله و الان هم دانشجو هستم.3 سال پیش با یک دختری دوست شدم که 2 سال از من کوچکتر بود.تو این 3 سال واقعا همدیگرو دوست داشتیم و واسه هم میمردیم.طرف مقابلم خیلی اخلاقای بد داشت که من تو این 3 سال همشو تحمل کردم و تنهاش نمیزاشتم.به خاطرش خیلی آبرو ریزیا کردمو و جلوی خیلیا وایسادم.تو این 4.5 ماه آخری من درگیر کارام و درسام شدم و نتونستم خیلی بهش برسم و از بخت بدم از اول مهر دانشگاه یه شهر دیگه قبول شدم که از هم دور شدیم.روز به روز از عشق و علاقش داشت کم میشد و من باورم نمیشد.باورم نمیشد دختری که با من 2 ساعت حرف نمیزد حالش بد میشد حالا داره به من میگه احساسم نسبت بهت کم شده.بهر حال به علت دوری مسافت نمیتونستیم با هم زیاد صحبت کنیم و من بهش برسم.2 هفته پیش برگشتم به شهر خودمون و دیدم که داره میگه دیگه دوست ندارم.باورم نمیشد دختری که 3 سال من پاش بودم و ازش مراقبت میکردم همچین حرفی به من میزنه.فردای اون روز بود که به من گفت با پسری توی فیس بوک دوست شده و همدیگرو دوست دارن.من بهش گفتم فیس بوک چیه.تو این چیزا را از کجا میدونی.دراومد به من گفت که این زندگی اونه و به تو ربطی نداره.به من گفت تو به من بیتوجهی کردی و من رفتم با یک پسر دیگه.من شکستم و داغون شدم.باورم نمیشد.الان 3 روزه از اون ماجرا میگذره ومن هنوز تو شکم.هر چی هم التماسش میکنم میگه تو میخوای اونو از من بدزدی.بهش میگم بابا تو مال منی.ما قرار بود با هم ازدواج کنیم ولی حرف حساب تو گوشش نمیره.الانم گوشیشو خاموش کرده.پسره الان 3 هفتست که باهاش دوست شده و بهش هم پیشنهاد ازدواج داده و اینم قبول کرده.فقط به دادم برسید.مرسی

یه چیزی رو یادم رفت بگم و اونم اینکه من اونو واقعا دوست دارم و این جدایی داره منو دیوونه میکنه.3 سال عمرمو جونمو واسش گذاشتم و اینم آخرش.تا بهش میگفتم طرف کیه میگه بتوچه.بهش میگم منم میتونستم تو این 3 سال که عاشق من بودی از این کارا میکردم و میرفتم پیش یه دختر دیگه .نمیفهمه.پسری که باهش دوست شده اینجور که من فهمیدم باهاش خیلی خوش رفتاری میکنه.روز اول که باهاش دوست شده بوده پسره بهش گفته من فقط اومودم کمکت کنم و به عنوان یه دوست باهات باشم.خیلی طرف زبون بازه و حرفه ای.

2. کاربر روبرو از پست مفید navidashegh تشکرکرده است .

navidashegh (جمعه 26 آذر 89)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 15 دی 91 [ 00:17]
    سطح
    31
    Level completed: 12%, Points required for next Level: 133
    دستاوردها:
    تشکرها
    491

تشکرشده 492 در 162 پست

Array

RE: دارم خرد میشم.کمک

من فقط میگم توی دوستی انتظار هیچ تعهدی نباید داشت.

4. کاربر روبرو از پست مفید flag تشکرکرده است .

flag (شنبه 27 آذر 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 6 پست

Array

من خیلی بهش اعتماد داشتم چون واقعا دختر ساده و خوبی بود.من همین سادگیشو دوست داشتم.اصلا به فکرم هم نمیرسید که بره با یکی دیگه.همیشه خودمو خوشبخت میدیدم.من اولین عشقش بودم و با هیچکس قبلش دوست نبود.

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 30 مرداد 94 [ 18:18]
    سطح
    81
    Level completed: 69%, Points required for next Level: 156
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    1,211

تشکرشده 1,247 در 437 پست

Array

سلام
    دوست من کلا رابطه دوستی و سایر روابط عشقولانه ( غیر از ازدواج و نامزدی رسمی ) اصلا توصیه نمیشه . چون بسیار پر هزینه ( نه فقط هزینه مادی ) و آسیب زا و بی حاصل هستند .
    این چیز ها هم که شما گفتی طبیعی هستند . روابط دوستی حول این موارد میچرخد : دوسش دارم ، دوسم داره ، دوسش ندارم ، دوسم نداره ، خوشگله ، نمیدونم چرا اخلاقش عوض شده ، بهم شک داره ، کادو براش چی بخرم ، با هم رفتیم بیرون خوش گذشت و ...
    توی این دوره و زمونه متاسفانه برای خیلی ها ازدواج هم تعهد آور نیست چه برسه به دوستی .
    شما هم تا وقتی توی این نوع رابطه ها هستید با این موارد دست و پنجه نرم میکنید و این کاملا طبیعیه .
    موفق باشید .

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 20 مرداد 90 [ 21:19]
    سطح
    26
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    تشکرها
    315

تشکرشده 315 در 112 پست

Array

یه ذره اروم باش ...رو اعصابت کنترل داشته باش ...میدونم چه حالتی هستی ...فقط الان اروم باش ...
    با اعصاب داقون نمیتونی جلو بری ...
    از دختره بگو ..چی جور ادمی ؟ تو این همه مدت رفتاری نداشت که تو رو به شک بندازه که احتمالش هست اینکارو بکنه ؟ مگه رفتارای تو باهاش چطوری بوده که سریع با یکی بر خورده ؟

8. کاربر روبرو از پست مفید iMoon تشکرکرده است .

iMoon (شنبه 27 آذر 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 6 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط digitalman
    سلام
    دوست من کلا رابطه دوستی و سایر روابط عشقولانه ( غیر از ازدواج و نامزدی رسمی ) اصلا توصیه نمیشه . چون بسیار پر هزینه ( نه فقط هزینه مادی ) و آسیب زا و بی حاصل هستند .
    این چیز ها هم که شما گفتی طبیعی هستند . روابط دوستی حول این موارد میچرخد : دوسش دارم ، دوسم داره ، دوسش ندارم ، دوسم نداره ، خوشگله ، نمیدونم چرا اخلاقش عوض شده ، بهم شک داره ، کادو براش چی بخرم ، با هم رفتیم بیرون خوش گذشت و ...
    توی این دوره و زمونه متاسفانه برای خیلی ها ازدواج هم تعهد آور نیست چه برسه به دوستی .
    شما هم تا وقتی توی این نوع رابطه ها هستید با این موارد دست و پنجه نرم میکنید و این کاملا طبیعیه .
    موفق باشید .
    شما درست میفرمایید ام خانواده اون از این ماجرا آگاه بود و خانواده من هم تا حدودی.عشق من واقعا پاک و از روی صداقت بود و تو این 3 سال به خودم حتی اجازه نمیدادم به دختری نگاه کنم.اون هم همینطور.دوستی ما هم از طریق اینترنت و این چیزا نبود.3 سال به من تعهد داشت.نمیدونم چی شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط iMoon
    یه ذره اروم باش ...رو اعصابت کنترل داشته باش ...میدونم چه حالتی هستی ...فقط الان اروم باش ...
    با اعصاب داقون نمیتونی جلو بری ...
    از دختره بگو ..چی جور ادمی ؟ تو این همه مدت رفتاری نداشت که تو رو به شک بندازه که احتمالش هست اینکارو بکنه ؟ مگه رفتارای تو باهاش چطوری بوده که سریع با یکی بر خورده ؟
    دختر خوبی بود.واقعا منو دوست داشت.من متاسفانه شهر خودمون نبودم.برای همین نمیدونستم داره چکار میکنه.به من میگفت عشقم کم شده.من اجمق انقدر بهش اعتماد داشتم که فکر نمیکردم همچین کارایی بخواد بکنه.خوب منم درگیر کنکور و این جور جریانات بودمو و یه خورده عصبی شده بودم.

10. کاربر روبرو از پست مفید navidashegh تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 19 فروردین 90 [ 20:01]
    سطح
    32
    Level completed: 98%, Points required for next Level: 4
    دستاوردها:
    تشکرها
    119

تشکرشده 119 در 54 پست

Array

به احتمال زیاد رابطه اش با شخص جدید به جایی نخواهد رسید. به هر حال باید حرفای اون خانم رو هم شنید ولی با توصیفی که کردید فکر می کنم بهتر باشه که حتی اگه برگشت، دیگه به زندگیتون راهش ندید. می دونم بسیار سخته ولی تصمیم بگیرید که از این مسئله عبور کنید و از فکر کردن به ایشون هم بیاید بیرون، شاید مدت چندین ماه طول بکشه ولی اگه واقعا اراده کرده باشید، 100% مطمئن باشید که از این مرحله هم عبور می کنید. و صد البته همون طور که دوستان گفتند، در این رابطه ها هیچ تعهدی وجود نداره. باز هم می گم، فکر نکنم رابطه اش با اون آقا به جایی برسه!

12. 3 کاربر از پست مفید omidvar تشکرکرده اند .

omidvar (شنبه 27 آذر 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 6 پست

Array

یه دوست داشت که اون براش این فیس بوک را درست کرده بود.درست از روزی که این فیس بوک باز شد رفتار و علاقش به من تغییر کرد.خوب من شهر خودمون نبودم که بفهمم داره چیکار میکنه.تو این 1 هفته اخیر که اومدم شهر خودمون اینا را فهمیدم.میگم منم بخاطر درسام و کنکور تو این چند ماه اخیر عصبی شده بودم و تا به خودم اومد کار از کار گذشته بود.اون هم موقعیت منو درک نکرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط omidvar
    به احتمال زیاد رابطه اش با شخص جدید به جایی نخواهد رسید. به هر حال باید حرفای اون خانم رو هم شنید ولی با توصیفی که کردید فکر می کنم بهتر باشه که حتی اگه برگشت، دیگه به زندگیتون راهش ندید. می دونم بسیار سخته ولی تصمیم بگیرید که از این مسئله عبور کنید و از فکر کردن به ایشون هم بیاید بیرون، شاید مدت چندین ماه طول بکشه ولی اگه واقعا اراده کرده باشید، 100% مطمئن باشید که از این مرحله هم عبور می کنید. و صد البته همون طور که دوستان گفتند، در این رابطه ها هیچ تعهدی وجود نداره. باز هم می گم، فکر نکنم رابطه اش با اون آقا به جایی برسه!
    طرف مقابل دلشو ربوده.با بهترین کلمات بازی میکنه و بهش میگه.اولش که اومده بهش گفته من فقط برای کمک بهت اومدم و هدف دیگه ای ندارم.بعدشم که حرف ازدواج را پیش کشیده.خیلی منطقی و حساب شده جواباشو میده و حتی بعضی مواقع براش هم گریه میکنه.

دختره بهش گفته من با یک پسری 3 سال دوست بودم و الان دیگه دوستش ندارم.اونم بهش گفته من کمکت میکنم .من باهات میمونم تا اونو فراموش کنی.بهش گفته حتی اگه اون برگرده من میرم و هر موقع خواستی برگرد.به من میگه اینو خدا واسم فرستاده تا کمکم کنه و من احساسی را که خدا در دلم قرار داده پس نمیزنم.خیلی سادست.خیلی

14. کاربر روبرو از پست مفید navidashegh تشکرکرده است .

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 20 مرداد 90 [ 21:19]
    سطح
    26
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 14
    دستاوردها:
    تشکرها
    315

تشکرشده 315 در 112 پست

Array

به نظرم کمی باید صبور باشی ...
    جون دختر تو رو نمیخواد ..نمیتونی به اون پسر جدیده خرده بگیری .....پس تو به نظرت اصل قضیه رو باختی ...
    ولی تو میگی باختم !!! شاید این برد باشه .... یه دوست دارم وقتی با یکی دوست میشه میبینه بیخوده میگه این نشد بعدی ..من زیاد با این رفتارش حال نمیکنم ولی از یه جهات درست میگه ...میگه اینقدر میگردم تا اون که خوبه رو پیدا کنم ...
    بهت نمیگم که بیخیالش شو ...میگم از جایی که میتونی اطلاعات کسب کنی از همون جا زیرنظرش بگیر ...یه مدت دم پرش نچرخ ...اگه واقا تو روش تاثیر گذار بودی ..وقتی ببینه اون پسرم فقط دنبال سواستفادس مطمن باش برمیگرده ...شاید زمان ببره ....گه برای تو سخته تحمل کردنش ولی تحمل کن ..به نظر من زنکم نزن ..تا ببین اون چیکار میکنه ...

16. کاربر روبرو از پست مفید iMoon تشکرکرده است .

iMoon (شنبه 27 آذر 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    23
    دستاوردها:
    تشکرها
    6

تشکرشده 6 در 6 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط iMoon
    به نظرم کمی باید صبور باشی ...
    جون دختر تو رو نمیخواد ..نمیتونی به اون پسر جدیده خرده بگیری .....پس تو به نظرت اصل قضیه رو باختی ...
    ولی تو میگی باختم !!! شاید این برد باشه .... یه دوست دارم وقتی با یکی دوست میشه میبینه بیخوده میگه این نشد بعدی ..من زیاد با این رفتارش حال نمیکنم ولی از یه جهات درست میگه ...میگه اینقدر میگردم تا اون که خوبه رو پیدا کنم ...
    بهت نمیگم که بیخیالش شو ...میگم از جایی که میتونی اطلاعات کسب کنی از همون جا زیرنظرش بگیر ...یه مدت دم پرش نچرخ ...اگه واقا تو روش تاثیر گذار بودی ..وقتی ببینه اون پسرم فقط دنبال سواستفادس مطمن باش برمیگرده ...شاید زمان ببره ....گه برای تو سخته تحمل کردنش ولی تحمل کن ..به نظر من زنکم نزن ..تا ببین اون چیکار میکنه ...
    تشکر دوست عزیز .امیدوارم با راهنماییهای شما عزیزان این مشکل حل بشه.

18. کاربر روبرو از پست مفید navidashegh تشکرکرده است .

navidashegh (شنبه 27 آذر 89)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)