سلام
همانطور که دوستان جوابهای بسیار سنجیده ای به شما دادند، و تاکید دارم که حتما برگردید و جواب دوستان را مطالعه کنید.
شما گرفتار یک احساس نسبت به او شده اید.
شما مثلا گفته اید:
نقل قول نوشته اصلی توسط ghanavat
من كسي را دوست دارم به عنوان همسر، كه واقعا عاشقم باشه و دوستم داشته باشه، به من اعتماد داشته باشه، براش مهم باشم، من را همين جوري كه هستم بخواد. دوست دارم باهاش احساس آرامش كنم. باهاش لذت ببرم، از همه مهمتر بهم بياد و خيلي چيزاي ديگه...
اولا که این معیارهای ازدواج که گفتید بسیار کلی هست. و شما باید بیشتر با فرایند ازدواج، مهارتهای ازدواج و ... آشنا شوید. اما اگر فرض خودتون را هم بپذیریم. کدامیک از این مسائل که توقع از همسر آینده اتون دارید ایشون دارد؟؟!!!
فعلا که ایشون نه عاشقته
نه براش مهم هستی
نه بهتون اعتماد داره
نه همین جوری که هستید می خواهدتون.
نه او آرامشتون میده....

اما چی شد که فکر می کردید ایشون همه این شرایط را دارد. به خاطر اینکه معیارهای اصیل و اساسی ازدواج را بلد نیستید.
این کلیات هم که شما بگویید هروقت که ما چشممون یک دختر جذاب را بگیره و او اظهار علاقه کنه، همه این احساسات لطیف در ما شعله می کشه....
و بعد مشکلات آن شروع می شود.

خلاصه:
1 - فشار زیادی الان دارید که به خاطر وابستگی چند ماهه ایجاد شده است و شکستن این رابطه روان شما را آزرده است. توصیه می کنم اینجا را کلیک فرمائید و مقاله « ترمیم و التیام شکست عاطفی» را مطالعه فرمائید.

2 - برای ازدواج روشها و مهارتهای زیادی لازم هست و جهت انتخاب همسر شما باید به آنها مسلح شوید ، بهتر هست مقالات بخش ازدواج و خواستگاری همدردی را به دقت و با صبوری مطالعه فرمایید.

3 - یادم رفت بگویم خدا را شکر کنید، که قبل از عقد طلاق گرفت