به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 24 تیر 89 [ 12:34]
    سطح
    34
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    60

تشکرشده 60 در 19 پست

Array

واقعيت دعا وجادو نفس خوب وبد چيه؟

سلام به همه دوستان
    چند وقته من وچندتا از همكارا ودوستام داريم رو يه موضوعي فكر ميكنيم.درموردش مطالعه هم داشتيم،اما ميخواستم نظر شما رو بدونم واينكه اگه شما هم مطلبي در موردش خوندين عنوان كنين.بنظر شما اينكه بعضي آدمها ميگن كسي دعاي بد براشون كرده يا جادوشون كرده ممكنه؟من خودم به اينكه نيت ودعاي خوب بعضي آدماي پاك تو زندگي آدم تاثير گذاره معتقدم اما درمورد عكسش مطمئن نيستم.از اينكه در اين مورد نظرتون رو بگين واقعا خوشحال ميشم.

2. کاربر روبرو از پست مفید يادآوران تشکرکرده است .

يادآوران (چهارشنبه 14 مرداد 88)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 24 خرداد 00 [ 00:30]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Veteran50000 Experience PointsSocialTagger First Class
    تشکرها
    9,001

تشکرشده 10,163 در 2,191 پست

Array

RE: واقعيت دعا وجادو نفس خوب وبد چيه؟

با سلام.
    ابتدا عرض کنم که:
    هیچ چیز در این دنیا بعید نیست!

بستگی به اعتقاد و باور خود شما دارد,به نظر بنده انسان به هر چیز اعتقاد داشته باشد؛و آن را باور کند در زندگی اش نقش دارد؛مانند قانون جاذبه ,(نمیدانم در مورد آن اطلاع دارید یا نه) یا هر قانون دیگری؛
    اگر شما خدا را مظهر قدرت و عالم لایتناهی میدانید؛و میدانید که اگر به او تکییه کنید قدرتی بالاتر از قدرت او نمیتواند هیچ تأثیری بر شما بگذارد,پس دلیلی برای جادو و جمبل نیست,اگر بر این باور هستید که خدا با وجود اینکه قدرت مطلق است اما در این دنیای مادی هیچ نقشی ایفا نمیکنند و فقط نذاره گر است؛بعید نیست که طلسم های وجود داشته باشد و نقشی هم داشته باشند,
    بنده بشخصه تمام این سحر و جادو و دعا را خرافات میدانم,اگر یک انسان میتواند با توان درونی خود یا برونی دیگری زندگی مرا تحت تأثیر قرار دهد پس من هم میتوانم مانع این کار شوم چون من هم انسان هستم و مانند او توان و نیرو دارم,شاید تنها تفاوت در حد و توان نیرو باشد؛
    هر چه شما ذهن تان را بیشتر درگیر این موضوع کنید ؛بیشتر هم آن را در زندگی خود می بینید،

چیز دیگری در خصوص باطل کردن طلسم شنیده ام البته اگر به قرآن معتقد هستید ؛

خواندن سوره های؛اخلاص,ناس؛فلق,و آیته الکرسی.

4. 6 کاربر از پست مفید keyvan تشکرکرده اند .

keyvan (یکشنبه 09 آبان 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array

سلام
    اگر یه انسان میتونه با جادو و طلسم و...می تونه تاثیر فوق العاده منفی تو زندگی یه نفر بگذاره یا اونو بدبدخت یا خوشبخت کنه پس چرا وضع زندگی این انسان و حال و روزش همیشه پایین تر از سطح نرماله ؟ اگه این همه قدرت داره چرا در مورد خودش بکار نمی بره؟
    کل اگر طبیب بودی
    سر خود دوا نمودی

6. 3 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

صبا_2009 (چهارشنبه 14 مرداد 88)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 04 اسفند 94 [ 11:19]
    سطح
    93
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 551
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience Points
    تشکرها
    4,205

تشکرشده 4,459 در 1,179 پست

Array

با سلام خدمت دوست عزیز و گرامی.

می شود گفت احتمال چنین امری موجود است ولی نه با عنوان سحر و دعا بد...

ما همان گونه که دوست عزیزم کیوان اشاره کردند قانونی داریم به نام قاون جذب.... و بسیاری دیگر از قانون ها مانند nlpو غیره....

در قانون جذب شما از کاینات درخواست می کنید .....شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد بر فرض مثال::: بعد از مدت ها به یاد یک دوست قدیمی می افتید و در همان لحظه آرزوی می کنید کاش می توانستید با حرف بزنید.....بنابراین می روید سراغ دفتر تلفن تا شماره اش را بگیرید ولی متاسفانه شماره مورد نظر را نمی یابید ....اما در همان لحظه گوشی تلفن به صدا در می آید و شما با کمال تعجب می بینید که دوستان قدیمی تان که اتفاقا ارزو داشتید با او سخن بگویید پشت خط است.

خب دوست عزیز دقت کردید اصل مهم در این قوانین نوع درخواست است. کاینات همواره منتظردرخواست ها و آرزوهایی ما هستند و با اطمینان کامل بگوییم شما همانی هستید که در گذشته خود می خواستید باشید."""

پس کاینات همواره منتظر درخواست های ماست >>>اگر درخواست ما جنبه خیر داشته باشد مطمئنا خیر خواهد و اگر جنبه شر داشته باشد قطعا شر.

هیچ چیز در هیچ جایی دنیا اتفاقی و بدون علت نیست....اگر شما همینک با عظم راسخ و پشتکار از کاینات می خواهید تا در آینده به مقام استادی برسید.....کاینات با شنیدن سخن پی در پی شما امواج آن را در سراسر دنیا پخش می کند و تمام موانع را برای دست یابی شما به هدفتان از راه بر می دارد.

>>>>حال واقعیت دعا خوب و بد نیز همین است ......اگر پیغام و دعا نیک باشد چه بهتر.

البته هرگز این را قبول ندارم که دعا و یا پیغام شر و ناپسند یک نفر .... دیگری را از پا درآورد
    زیرا مواردی که بنده مطرح نمودم تنها شامل خود افراد است نه دیگران....

موفق باشید

8. 5 کاربر از پست مفید حسین پور تشکرکرده اند .

حسین پور (چهارشنبه 14 مرداد 88)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 31 خرداد 91 [ 10:54]
    سطح
    82
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 244
    دستاوردها:
    تشکرها
    3,060

تشکرشده 3,145 در 958 پست

Array

همونطور که دوستان اشاره کردن، تنها چیزی که می تونه به ما صدمه بزنه طرز فکر خودمون هست. هیچ نیرویی بالاتر از قدرت خدا نیست، وقتی خودمون و زندگیمون رو به دست اون بسپاریم، ترس از قدرت دیگری کفر و شرک به حساب میاد.

تنها چیزهایی نصیب ما خواهد شد که باورشان کرده باشیم...

10. 2 کاربر از پست مفید shad تشکرکرده اند .

shad (پنجشنبه 15 مرداد 88)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 آذر 91 [ 09:19]
    سطح
    94
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 710
    دستاوردها:
    تشکرها
    16,488

تشکرشده 16,567 در 3,447 پست

Array

سحر و دعا و جادو و جمبل حاصل تفكر سود جوياني است كه به عادت براي تسخير روح و جسم انسان اين بازي را راه انداخته اند . و امروز در قرن بيست و يكم واقعا خنده دار خواهد بود كه باور كنيم از اين خاله بازي ها مي توان جواب گرفت و چيزي كسب كرد و به دست آورد .

متاسفانه در طول تاريخ كساني كه در راس هرمي قدرت قرار داشته اند از باورهاي غلط مردم بسيار سود برده اند و دست به طلم و ستم زده اند .

بهتر است من و شما به عنوان نسل امروز و جوان ، سدي بر سر راه اين فرصت طلبي ها بسازيم و تابوهاي مسخره را بشكنيم تا فرصتي براي زندگي درست آيندگان فراهم شود .

با نظرات كيوان و نقاب هم در مورد قانون جذب كاملا موافق هستم . اما قانون جذب هم با تفكر و انديشه ي من براي خودم عمل مي كند نه اينكه دوستي دائما غر بزند و من از كائنات براي وي طلب خواسته هاي نداشته و بر حق بنمايم . انرژي منفي خود فرد سد راه تمام سهم و حق وي از كائنات خواهد بود .

12. 3 کاربر از پست مفید ani تشکرکرده اند .

ani (پنجشنبه 15 مرداد 88)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 02 اسفند 89 [ 16:24]
    سطح
    50
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 198
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,677

تشکرشده 1,685 در 458 پست

Array

سلام.

یادآوران عزیز نوشتید که شما یک گروه تشکیل دادید و دارید روی این موضوع کار می کنید. لطفا نتایجی که بهش رسیدید رو در اختیار ما هم قرار بدید.

مثلا روی کتابهای کارلوس کاستاندا و نگرش های از این دست هم کار کردید؟ به چه نتایجی رسیدید؟ در این مورد اگه سایر دوستان هم اطلاعات یا نظراتی دارند، خوشحال می شم بدونم.

راستش خودم قبلا یه نظراتی داشتم، اما الان دیگه نظری ندارم!

14. کاربر روبرو از پست مفید THEN تشکرکرده است .

THEN (پنجشنبه 15 مرداد 88)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 24 تیر 89 [ 12:34]
    سطح
    34
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    60

تشکرشده 60 در 19 پست

Array

سلام.از همه دوستانيكه وقت گذاشتن ونظرشون رو گفتن ممنونم.بچه ها مطالب زيادي در اين زمينه وجود داره اما متاسفانه صريح صحبت كردن در مورد اين مسائل يكم سخته چون ممكنه خداي نكرده باعث گمراه شدن ذهن خيليا بشه .بنابراين من سعي ميكنم مطالبي رو عنوان كنم كه از منابع موثقي مثل قرآن كريم وتفسيرهاي معتبرش نقل شده باشه.راستش رو بخاين من خودم ابدا به اين چيزا اعتقاد نداشتم دليلم هم اين بود كه چون اينطور كارها احتياج به نيروهاي فوق بشري داره واز نظر من غيرازخداكسي به اين نيروها دسترسي نداره پس بنده خاكي قادر به انجامش نيست اما الان كه كمي جدي تر به اين مسئله فكر ميكنم يه چيزي به ذهنم ميرسه واون اينكه همونطوريكه خداوند ظرفيتهاي متفاوتي از جنبه هاي مختلف به بندگانش داده احتمال اينكه از اين لحاظ هم به بعضي بنده هاش قدرت ويژه اي داده باشه هست.يه مثال ميزنم:من از لحاظ سطح هوش واستعداد تحصيلي تو يه رتبه بخصوص هستم ولي آيا همه مثل من هستند؟نه.نفر اول كنكور تجربي امسال يه آقايي هست كه ديپلم رياضي داره هم نفر اول كنكور تجربيه هم نفر اول كنكور زبان وهم رتبه 44كنكور هنر.و توي يه شهرستان كوچيك زندگي ميكنه معلومه كه خدا استعدا ويژه اي در زمينه تحصيل وهوش به اين بندش داده كه ديگران ندارن وبهمين ترتيب توي بقيه زمينه ها خدا ظرفيتهاي متفاوتي به بنده هاش داده.(ياد آوري كنم اسم اين فرد روفقط وفقط بعنوان مثالي در زمينه استعداد وهوش ذاتيش عنوان كردم و اميدوارم برداشتهاي نادرست ديگه اي نشه) پس اينكه من نوعي كاملا اين مسئله رو رد كنم درست نيست.آيه 120سوره بقره رو بخونين،توي اين آيه خدا به دو فرشته با نامهاي هاروت وماروت اشاره كرده وداستانش اينطوريه :در سرزمين بابل توي يه برهه زماني سحروجادو به حد اعلاي خودش ميرسه طوريكه اثراتش باعث مختل شدن زندگي عادي مردم ميشه.خدا اين دو فرشته رو ميفرسته كه به مردم روشهاي ابطال سحر وجادو رو ياد بدن.اما بعد از مدتي از اين مسئله سوء استفاده ميشه و به انحراف كشيده ميشه.توي بعضي تفسيرها گفته ميشه كه مردم ظرفيت يادگيريشو نداشتن پس ازش درست استفاده نكردن توي بعضي تفسيرها هم گفته شده كه اين دو فرشته سحرهايي رو به مردم ياد ميدن كه باعث ايجاد فتنه واختلاف بين زن وشوهرها بشه.البته احتمال دومي بيشتره چون دقيقا آيه قرآن اين معني دوم رو ميده: فيتعلمون منهما ما يفرقون به بين المرء و زوجه . زياد مهم نيست كه كدامش واقعيت داره مهم اينه كه سحر وجادو وجود داشته ومردم اون رو ياد گرفتن وحتي باعث اختلاف بين زن وشوهرها هم شده.خيلي جالبه نه؟بچه ها من واقعيت رو نمي دونم اما ازتون ميخام تفسير نمونه همين آيه (آيه 120 سوره بقره) رو كامل بخونين و هرچي ازش برداشت كردين بگين.ممنون

16. کاربر روبرو از پست مفید يادآوران تشکرکرده است .

يادآوران (شنبه 17 مرداد 88)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)