به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 60
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 آبان 97 [ 22:02]
    سطح
    48
    Level completed: 30%, Points required for next Level: 141
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    291

تشکرشده 315 در 142 پست

Array
    عزیزم الهی بمیرم نبینم این روزاتو ، خانومی اینو بدون فقط خودت باید به خودت کمک کنیا !!!
    الان مشکل تو همونیه که من گفتم و دوستان هم اشاره کردن ، وابستگی تو باعث شده اون مطمئن باشه تو بخوای نخوای هرچی بشه کنارش موندگاری
    .
    گاهی اوقات حتی تو اوج عشق ادم باید از خودگذشته باشه یعنی حتی قیدشو بزنه ، منظورم این نیست که جدا شو منظورم اینه که به فکر خودت باش
    .
    به جای کلاس و این حرفا بهتره کار پیدا کنی ( چون با توجه به تعریف هایی که کردی کسی پشت و پناهت نیست )
    .
    ولی جدا از بحث خیلی زور داره ادم اسم "مرد" رو همچین نر هایی بزاره ، طرف عرضه نداشته حالا داره عقده هاشو سر یکی دیگه خالی میکنه ، چنین ادم های چه از نوع دختر یا پسر خیلی بدبختن که زخم خودشونو با خنجر زدن به قلب کس دیگه التیام میبخشن!!!
    امیدوارم راه حل خوبی پیدا کنی ، در کل همونی که گفتم زن ها بهتره از خودگذشته باشن یعنی حتی عشق اتشین داری سعی کن شادیت رو در گرو اون نزاری که وقتی نیست شادیت رو با خودش اینور اونور ببره !!!
    این لینک رو هم بخون : http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp…

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 25 مهر 94 [ 20:51]
    سطح
    32
    Level completed: 78%, Points required for next Level: 33
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience Points3 months registered
    تشکرها
    0

تشکرشده 327 در 165 پست

Array
    ماندگارم عزیزم نبینم اینجورب داغوت بشی دل از شوهرت ببر بخدا ارزششونداره این همه سال جوونیتو گذاشتی بچه از پوست وگوشتت براش پروش دادی بسه بزار غرق شه تو نمیتونی اونو نجات بدی تو اول باید خودت نجات بدی خودت بکنی یه شاخه محکم تا شاید بتونی شوهرتم از باتلاق بکشی بالا میدونی پیشنهاد کار هم عالیه که الینا جون گفت اما من میگم دمبال کار نرو دمبال کلاس برو چون اولا کار تورو دچار مشغله ها ومشکلات میکنه وروحت خسته میکنه جسمت خسته میکنه اونوقت میای تو خونه دمبال ارامش ورفع خستگی که توی خونه هم با این شوهرت به این نیازت پاسخ داده نمیشه در نتیجه افسرده تر میشی همچنین که وقتی بری سر کار باید نظم وقانون اونجارو توی زمان کاری رعایت کنی واینطوری کمتر به بچت که واقعا گناه داره میرسی وازهمه مهمتر کمتر به خودت میرسی پژمرده تر میشی وچیزی کسب نمیکنی واون طراوت ونشاطی که از کلاس های هنری وورزشی نصیبت میشه رو دریافت نمیکنی اما کار هم خیلی خوبه چون شوهرت به خودش میاد که ماندگار داره مستقل میشه وممکنه دیگه به من نیاز نداشته باشه واونطوری تلاش کنه بیشتر تامینت کنه وبیشتر بهت برسه شاید ترس از دست دادن تو وجایگاه تکیه گاهی خودش برای تو به دلش بیفته وبهتر شه اما اینجا میشه با یه تیر دو نشون زد شوهرت اگه برای کلاس ها واینا وکلا واسه همچی پول بهت میده وپول تو دستت جریان داره یه مقداریشو پس انداز کن تویه بانک اینطوری هم از وابستگی مالیت کم میشه هم که به کلاسها وتفریحت رسیدی وچون شوهرت نمیدونه داری واسه خودت پشتوانه مالی میسازی میتونی همیشه این پس انداز یه برگ برنده مخفی دستت باشه وبه موقع رو کنی تا فکر نکنه تویه زن ساده ای وبفهمه برای زندگیت برنامه ریختی ماندگار با حرف زدن وغصه خوردن وگریه کردن شوهرت خوب نمیشه یه کاری واسه خودت بکن این سالا اشکاتو ریختی واه هات رو کشیدی الان راهت وروشت عوض کن

3. کاربر روبرو از پست مفید دختر جوان تشکرکرده است .

رنگین (سه شنبه 19 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 28 خرداد 94 [ 15:56]
    سطح
    26
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 48
    Overall activity: 43.0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsTagger Second Class3 months registered
    تشکرها
    235

تشکرشده 155 در 73 پست

Array
    سلام عزیز دلم تورو خدا ناراحت نباش دخمل کوچولو گناه داره وقتتو با اون پرکن منم با دوستاي گلمون النا جونو دختر جوان عزیز موافقم اگه بتونی یه شغلی واسه خودت داشته باشی عالی میشه
    عزیزم واقعا هیچ راهی نداری که بشيني محکم و قاطعانه حرفاتو بهش بزنی و بگی که چقدر بخاطر این قضیه داری زجرميکشي و ناراحتی

بزار یه چیزی واست بگم من وقتی واسه دومین بار حامله بودم و داشتیم دنبال اسم ميگشتيم شوهرم اسم اونو پیشنهاد داد منم این روزا رو گذروندم میخوام بگم زیاد خودتو ناراحت نکن چون این همه استرس میشه انواع مریضی میشه افسردگی میشه پیری زودرس تو رو خدا بزار قوی باشی عزیزم میدونم سخته خيللللللللي هم سخته ولی بشین یه کم فکر کن شوهرته که داره اشتباه میکنه تو داری بیگناه چوبشو میخوری پس سعی کن بیخیال باشی به قول دختر جوان عزیز بزار تو اشتباهات خودش غرق بشه تو هم زندگيتو بکن و بیشتر به خودتو دخترت برس به خدا اگه تو بی تفاوت با شی وحساسیت نشون ندی اونم کم کم به خودش میاد از این کاراش دست بر ميداره
    عزیزم منم واست دعا میکنم و به خدا ميسپارمت

5. کاربر روبرو از پست مفید آبی آسمان تشکرکرده است .

رنگین (سه شنبه 19 خرداد 94)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 327 در 165 پست

Array
    ماندگار چرا اول تاپیک خودت نیومدی من هرروز اومدم ومنتظر پیشرفتت بودم ماندگار به خودت کمک کن خواهش میکنم ابی اسمان رو بروت ببین وضعش چقدر بهتر شده

7. کاربر روبرو از پست مفید دختر جوان تشکرکرده است .

آبی آسمان (سه شنبه 19 خرداد 94)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 تیر 94 [ 21:51]
    سطح
    6
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 14
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class7 days registered250 Experience Points
    تشکرها
    37

تشکرشده 5 در 4 پست

Array
    سلام
    اینطور که موقع ثبت نامم متوجه شدم هرروز سه بار میشه مطلب نوشت اما سومی رو برای شما مینویسم وبرای مشکل خودمو فردا.
    راستش وقتی نوع برخوردتونو تو موضوع خودم دیدم کنجکاو شدم و ارسالاتونو اینجا خوندم.البته من خودم تا خرخره درگیر مشکلاتم اما بدم نیومد نظرمو بهت بگم شاید به دردت بخوره.

اول اینکه خیلی پرخاشگری.یعنی فکر میکنم پرخاشگر شدی بخاطر مشکلت که بهت حق میدم چون خیلی ناراحت کنندس و هرکسی باشه عذاب میکشه اما اگه تو هرروز با شوهرت که میگی انقد عاشقشی و دوس داری زندگیتو باهاش ادامه بدی پرخاشگری کنی مطمئنم که شوهرت ازت سرد میشه.
    وقتی ازش درباره شماره ها میپرسی خب معلومه که انکار میکنه.بعد تو پرخاشگری میکنی و بعدش عذرخواهی.

ببین من شوهرتو که نمیشناسم اما از همون صفحه اول حس کردم یه مردیه که فوق العاده دوس داره جلب توجه کنه.دقیقا حیوون شیر تو نظرم اومد برای همین حس کردم یا مردادیه یا دی.کسی که دوس داره همه دوسش داشته باشن.تحسینش کنن و هرچی میخواد بدست بیاره.
    برای همین انقد لارجه و پول خرج میکنه.
    شوهرت فکر میکنه ماندگارو که دارم فقط اون زن بهم جواب رد داده.همین که اونم بدست بیاره خیالش راحت میشه و بی اهمیت.
    منم مثه کاربرای دیگه فکر میکنم زیادی در دسترسشی.چطور میذاری همه وسایلتو بخره و یه زن زبون و بی سلیقه باشی.خودت با اینکارت داری میگی من بی سلیقم.جرئت داشته باش.خودت بخر.حتی اگه زشته برای انتخاب خودت ارزش بذار.اگه اون گفت زشته بگو ولی من دوسش دارم.شاید بهش بر خوره اولش.اما کم کم یاد میگیره تو رو بعنوان یه آدم مستقل قبول کنه.بگو کلاس رقص میرم.اگه غر زد بگو ولی من دوس دارم
    وقتی تو جمع از اون زن میگه داره توجها رو به خودش جلب میکنه.مامانش اینام که هی وای پسرم میکنن.اونم از این توجه خوشش میاد.
    من تو نت جریان شکارچی بودن مردا رو خوندم و تا حدودی بهش اعتقاد دارم.به نظرم شوهر تو هم از اون شکارچیاس که دوس داره با طرف مقابلش چلنج کنه و لذت شکار کردن رو بچشه.لذتی که تو ازش گرفتی.

اگه قضیه اون زن رو بی اهمیت جلوه بدی کم کم ارزشش پیش شوهرت کم بشه.مثلا در مورد اسمش میگفتی خیی بی سلیقه ای الان انقد اسمای جدیدتر هست و چندتا اسم خوشگل جدید میگفتی.
    اگه من بودم بعد اینکه منو برد از جلوی خونه اونا رد کرد شوهرمو میشستم پهن میکردم تو آفتاب.میگفتم خودت هر غلطی میخوای بکن اما حق نداری منو وارد این بازی مسخره کنی.من شانم بالاتر از اینه که من برداری ببری به این اون نشون بدی.به اونا چه؟مگه فضولن من چه شکلیم؟
    یه مدتم باهاش حسابی سرسنگین میشدم.تا بفهمه من سطحم از اونا و این کارای مسخره بالاتره.

9. 2 کاربر از پست مفید بنیتا20 تشکرکرده اند .

آبی آسمان (چهارشنبه 20 خرداد 94), رنگین (چهارشنبه 20 خرداد 94)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 21 اسفند 94 [ 02:00]
    سطح
    30
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 124 در 73 پست

Array
    با سلام خدمت دوستای خوبم...علی الخصوص دختر جوان....شرمنده از اینکه انقدر دیر جواب دادم..دسترسی به نت نداشتم.....دختر جوان اگه دیر میام اینجا بخاطر کم لطفی بقیه دوستان هم هست...من مشکلم رو مطرح کردم.....اما تعداد کمی از دوستان راه حل بهم دادن...عزیزم تمام چیزایی رو که گفتی اجرا کردم...اما اصلا فایده نداشت....انگار از خداش هم هست که زیاد توی دست و پاش نباشم...دلم ازش گرفته....کاش میشد کمتر دوستش داشته باشم...دارم با کسی زندگی میکنم که دلش جایی دیگه است.....حتی یکبار به زبون نیاورده دوستم داره......
    و اما بنیتای عزیز....فکر کنم دلیل اینکه لقب پرخاشگر رو بهم دادی بر اساس نظری بود که توی تایپیکت گذاشتم....نه عزیزم من اصلا پرخاشگر نیستم..اما وقتی بی تفاوتی شما رو در قبال شوهرت دیدم که با تمام وجود دوستت داره....یه کم تند رفتم...به هر حال عذر خواهی منو بپذیر.....سعی کن شوهرت رو ببینی......تلاشت رو کن.....طلاق راه حل اخر باشه برات......قدر شوهرت رو بدون.....بهش فرصت بده خودشو نشون بده.....اگه ازش جدا شی....شانس خیلی کمی داری یکی مثل شوهرت دوباره نصیبت بشه....اون موقع است که حسرت این روزا رو میخوری......واسه زندگیت بجنگ.....عشقی که بعد از ازدواج بوجود بیاد...ماندگارتره

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 327 در 165 پست

Array
    من چیکار شوهرت دارم خودت مهمی حال خودت باید بهتر شه اعتماد به نفس خودت بالاتر بره اگه میبینی راحت تره که توی دست وپاش نباشی خب اینکه خوبه اینطوری نسبت بهت خنثی شده اونموقع از چسبندگیت بدش میومد راستی من نگفتم بهش بی توجه شو ها گفتم شاد شو وشاد نشون بده توکه نوشته هات پر افسردگی دختر اهنگای شاد بگیر بریز تو گوشی لب تابی چیزی بزارش تو اشپزخونه وبه قول معروف قرش بدههههه وقرش بده با دخترت برقص لباسای خوشگلت بپوش جیغ جیغ کن شوهر میخوای چیکار خودتو عشق است قربونت برم کلاسات برو منصرف نشو خوجمل تر بشی مشاوره تخصصی بگیری وعضو بشی هم خیلی خوبه بعدشم موضوع تاپیکت که درد همه زناست واسه هم کم بهش توجه میشه بعدشم خودت کم تو تاپیکت میای واسه همین تاپیکت هی تو اخرین ارسال ها نمیره دیده بشه

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,681

تشکرشده 36,023 در 7,409 پست

Array
    با سلام

تاپیک از طرفیت مجاز عبور کرده .... لطفا طی یک پست جمع بندی از راهنمایی های دریافتی را ارائه داده و بیان کنید کدامها را به کار گرفتید و تاپیک را برای قفل شدن آماده کنید

لطفاً دوستان پستی ارسال نکنند

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 21 اسفند 94 [ 02:00]
    سطح
    30
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 87
    Overall activity: 6.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    0

تشکرشده 124 در 73 پست

Array
    سلام.......ای بابا.....وقتی اسم فرشته مهربان رو دیدم انقده خوشحال شدم که ایشون هم به تایپیکم سر زدن و راه حل جلو پام گذاشتن.....همچین پیغامشون رو خوندم اساسی خورد توی ذوقم....اخطار قفل شدن تایپیکم رو بهم دادن....کاش بهم بیشتر فرصت میدادن...اخه بعضی از دوستان نظراتشون نزدیک به 70 هم رسیده....لطف بیکران دختر جوان....توی این مدت شامل حالم بود....دختر جوان عزیزم...ازت خیلی ممنونم...عزیزم تمام کارایی که گفتی رو دارم انجام میدم....گر چه خیلی سخته..مهم اینه که از افسردگی بیام بیرون....و خودم شاد باشم....ولی خوب منم از سنگ که نیستم...به هر حال به عشق و محبت هم احتیاج دارم...چه خاصه که توی اوج تنهایی و بی کسی هم هستم....من به دوست داشتنش ادامه میدم...درسته اون منو نمیبینه...اصلا باهام حرف نمیزنه..ازم مشورت نمیگیره....پنهونکاری میکنه...تنها کاری که داره برام میکنه کم نزاشتن واسه تیپ و لباسم و پر کردن یخچال خونه...انقده که سیر سیر سیرم.....ظرفیتم واسه همه چی به اشباح رسیده....اما من گدای عشق و محبتشم....اینکه وقتی باهاش حرف میزنم توی چشام نگاه کنه...حداقل سرشو تکون بده...اینکه ثابت کنه از جنس سنگ نیست....اما نمیکنه....ولی من بازم همینجوری دوستش دارم....اومدم تایپیک زدم که بتونم راهی به قلبش باز کنم....تو گفتی خودت رو عوض کن....منم دارم همینکار رو میکنم....درسته از خداشه که من نباشم....ولی خوب توکل بخدا...شاید یه روز عشق اتشین من بیدارش کرد و دلش لرزید....مهم اینه که اون شوهر منه...از وجودش یه فرشته کوچولو دارم....شبا گرمی نفسش لالایی واسه خواب منه.....حالا دلش هر جا که دوست داره باشه..پیش اون خانوم....یا هر کسی دیگه..!!!امروز هم اون بود و گوشیش و نگاههای مشکوکش...پیام دادنهای مشکوکش...اما دیگه مهم نیست..مهم منم...مهم دخترمه....مهم اینه که از پیله تنهایی و افسردگی در بیام و پروانه بشم....بی نهایت ازت ممنونم دختر جوان......!!
    امیدوارم تایپیکم به این زودی قفل نشه....چون من جز اینجا جایی واسه همدردی ندارم.....بازم ممنونم
    ویرایش توسط خورشید30 : یکشنبه 24 خرداد 94 در ساعت 21:50

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    32
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 327 در 165 پست

Array
    خانومی حتما یه تاپیک جدید بزن وخلاصه ای از این توش بنویس ماندگار یادت نره من منتظرتم مطمینا دوستان بیشتری ام اونجا کمکت میکنند تو عین خواهر نداشته من میمونی اینطوری غصه نخور عزیزم تاپیک جدید بزن

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)