به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55
    عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 15 اسفند 90 [ 14:35]
    سطح
    15
    Level completed: 19%, Points required for next Level: 81
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered500 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

RE: متأهلم. به یکی علاقه مند شدم چیکار کنم؟

خیانت ممنوع!
    سعی کنید زندگیتون رو درست کنید.آقا ,با زندگی خودت و همسرت بازی نکن لطفا.

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 10 خرداد 91 [ 21:17]
    سطح
    18
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 83
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    230

تشکرشده 231 در 82 پست

Array

سلام آقاي dosti گرامي

اين احساس دوست داشتن و علاقه نسبت به همكارتون برام قابل دركه چون همين اتفاق براي پسرعموي من هم افتاد.
    پسرعموي من با خانمش از همون اول زندگي مشكلاتي رو داشتند كه متاسفانه دو طرف نسبت به بهبود رابطه اقدام جدي انجام نداند و همين مسئله باعث شد كه روز به روز از لحاظ عاطفي از هم فاصله بگيرن خلاصه كم كم پسرعموي من علاقمند به يكي از همكارانش شد اما اين علاقه براي ايشون فقط يك حسرت بود چون ازدواج با اون خانوم اصلا براي ما قابل هضم نبود و از طرفي هم همكارشون اهل ازدواج نبودند. خلاصه اينكه پسرعمويم فقط در يك برزخي هستند كه خودش هم نمي دونه بايد چيكار كنه، نه از هم طلاق مي گيرند و نه زير يك سقف با هم زندگي مي كنند .

ولي لطفا شما در اين برزخ نمانيد و براي بهبود رابطه تون دوباره اقدام كنيد. خلاصه خانم شما هر چقدر هم كه خودسر باشه بايد از يكي از اعضاي خانواده و يا فاميلش حرف شنوي داشته باشه.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 17 اسفند 90 [ 19:04]
    سطح
    18
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    2

تشکرشده 2 در 2 پست

Array

سلام
    نیمای عزیز من جواب حرف شما رو دادم شما نوشتی "رادر عزیزم شما دلتون میخواد که هم زندگی فعلیتون با همسرتون داشته باشین و هم به فرد مورد علاقتون برسید" که گفتم شدنی نیست خودم رو کنترل کنم نگم خانم فلانی دوست دارم هر لحظه به فکرتم هر چیزی کوچیکی که منو یاد تو می اندازه برام هم شیرینه هم تلخ و میل شدید گرفتن دستاش و در آغوش کشیدنش رو مهار می کنم (شرمنده پرسیدن مجبور شدم بگم) در مورد طلاق هم اصلا ربطی نداره به این خانم من بارها خواسته هام رو گفتم و جوابی نگرفتم همش که نباید من کوتاه بیام
    بلوم گرامی شاید از جهتی حق با شما باشه ولی اینو در نظر بگیرید من نهایت سعی ام رو می کنم که کمبود حس نکنه همسرم و در مورد این که زندگی با رفتار عادی فرق داره حق با شماست خودم موندم چطور این همه علاقمند کسی شدم که زمین تا آسمون عقایدش باهام فرق داره
    یه نکته ای که جدیدا بهش رسیدم اینه که این خانم خیلی با سلیقه اس و متنوع لباس می پوشه و خیلی قشنگ هم ست می کنه لباساش رو نه این که مدام لباس بخره اما پشت هم یه لباس رو نمی پوشه که کسل کننده بشه جوری که گاهی با خودم شرط بندی می گردم امروز کدوم مانتوش رو با کدوم سویشرتش ست می کنه و طرز لباس پوشیدنش مطابق سلیقه منه همین طور ظرافت و لطافتی که تو حرف زدن و حرکاتش هست تا حالا نشده حتی وقتی خیلی عصبانیه من حرف ناشایست ازش بشنوم برعکس همسرم (نه فقط در حضور من که گاهی که حواسش نبوده دقت کردم با خانم ها هم همین طوره)
    چند روزه شنیدم یه مشکلی براش پیش اومده که نفهمیدم چیه اما خواهش می کنم هر کی تونست براش دعا کنه مرسی

صنم عزیز من الانشم تو برزخ ام

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,674

تشکرشده 36,015 در 7,406 پست

Array

این تاپیک به حد استاندارد البته با چند پست اضافه رسیده و لذا قفل می شود

نقل قول نوشته اصلی توسط dosti

خانم فلانی دوست دارم هر لحظه به فکرتم هر چیزی کوچیکی که منو یاد تو می اندازه برام هم شیرینه هم تلخ و میل شدید گرفتن دستاش و در آغوش کشیدنش رو مهار می کنم (شرمنده پرسیدن مجبور شدم بگم)

جنابdosti به نظر میرسد شما فقط می خواهید اینجا درد دل کنید و از حال و احوال ناشی از هوس خود حرف بزنید نه اینکه راهکاری برای درمان این وضعیت بطلبید . که اگر چنین باشد با اهداف و روند همدردی سازگاری ندارد ، بخصوص اینکه روند شما خیانت در لایه سطحی آن است و هدف شما هم حفظ این احوالات است ( بنا به محتوای پستهایتان )

بنا براین با این هدف از باز کردن تاپیک جدید خودداری فرمایید .

پاورقی
    =====
    همدردی به شدت با روابط دوستی پسر و دختر در سطح عشق و عاشقی و روابط عاطفی و ..... به شدت مخالف است چه رسد به این نوع روابط و حس و حال با وجود تاهل .

.

5. 8 کاربر از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده اند .

فرشته مهربان (چهارشنبه 17 اسفند 90)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    امروز [ 13:37]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,615

تشکرشده 37,115 در 7,018 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

با سلام
    معمولا کمتر پیش می آید آقایی که گرفتار چنین هوسی شده (مانند یک تومور بد خیم، مخصوصا اگر خودش نخواهد که اصل این هوس را کنار بگذارد، ) برای او کار کرد. مانند معتادی که هنوز اعتیادش را دوست دارد. اگرچه بعد از اینکه متوجه مضر بودن هوس و اعتیاد بشوند، تازه اول سختی ها و کارهایست که باید فرد برای نجات خودش انجام دهد.

اما نکته بسیار مهمی که برای سایرین به خصوص خانمها می تواند کمک کننده باشد نقل قولی هست که از این آقا اینجا آورده ام.

یه نکته ای که جدیدا بهش رسیدم اینه که این خانم خیلی با سلیقه اس و متنوع لباس می پوشه و خیلی قشنگ هم ست می کنه لباساش رو نه این که مدام لباس بخره اما پشت هم یه لباس رو نمی پوشه که کسل کننده بشه جوری که گاهی با خودم شرط بندی می گردم امروز کدوم مانتوش رو با کدوم سویشرتش ست می کنه و طرز لباس پوشیدنش مطابق سلیقه منه همین طور ظرافت و لطافتی که تو حرف زدن و حرکاتش هست تا حالا نشده حتی وقتی خیلی عصبانیه من حرف ناشایست ازش بشنوم برعکس همسرم (نه فقط در حضور من که گاهی که حواسش نبوده دقت کردم با خانم ها هم همین طوره)
    یعنی وقتی یک خانم همه سلیقه و قشنگی خود را ست می کند برای بیرون منزل، و دلهای آقایون را تحریک می کند. باید خود را آماده کند ، در میان این افراد کسانی باشند که برای بدست آوردن این خانم شروع به نقشه کشیدن کنند.
    آدمهای خوب مثل این مراجع آقای dosti هست که سعی دارد با کمترین آسیب به او مسئله را مدیریت کند. اما به هر حال زندگی شخصی اش ، ارامش شخصی اش به هم می ریزد.
    و آدمهای بد، تصمیم می گیرند که او را دام خود بیندازند ، با تشویق یا تائید یا تهدید یا فریب یا ....

به هر حال استارت یکسری ناآرامی ها زده می شود.
    به هر حال از ماست که بر ماست. یک روز ممکن است خانمی زیبا کند، زیبا بپوشد و با تحریکش آقایی را به هم بریزد ، روز دیگر خانمی دیگر همین فرایند را برای آقای ایشون رقم خواهد زد.

پس توجه داشته باشیم که در مقام یک خانم ، آقایی را با پوشش و وضعیت ظاهری خود تحریک نکنیم و در مقام یک آقا هم توجه کنیم که به تحریک های خانمی توجه نشان ندهیم و خود را به قول این اقای dosti به برزخ نکشانیم

من الانشم تو برزخ ام

7. 9 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

مدیرهمدردی (دوشنبه 29 اسفند 90)

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)