به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 124
    عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 اسفند 90 [ 23:46]
    سطح
    62
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 287
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    4,165

تشکرشده 4,222 در 1,018 پست

Array

RE: ارتباط جنسي قبليش مرا مردد كرده است؟؟؟!!!

اقای قارون ظاهرا مشکل شما فقط این نیست که اون خانم با شما س ک س کرده ،

مشکل شما نیاز به بررسی دقیق تری دارد

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 آبان 89 [ 22:52]
    سطح
    30
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    18

تشکرشده 18 در 7 پست

Array

ما تصمیم گرفتیم که بریم خواستگاری این خانم. اولش خانواده من اصلا موافق نبودن اما با اصرار های بیش از اندازه من و کلی مشاجره حاضر شدن که بیان خواستگاری. اما پدر دختر خانم قرار رو گذاشت هتل.. به خانواده من برخورد اما چیزی به روی خودشون نیاوردن. ما یه گلدان نقره خریدیم و رفتیم نشستیم و یه سری حرفای اولیه زده شد. پدره در همون جلسه اول شروع کرد تعریف و تمجید از خودش .. اما اینا مهم نبود.
    رسید به اولین روز عید. عید مبعث پیامبر بود. من با مادرم به طلا فروشی رفتیم و یه انگشتر خریدیم. عصر اونروز که من زنگ زدم و با پدر این دختر خانم صحبت کردم و ازشون اجازه گرفتم که برم خونشون و تبریک عید رو بگم و... اما پدره با اکراه قبول کرد که من به همران یکی از اعضای خانوادم برم دخترشون سوار کنم و ببرم رستوران... منم چاره ای نداشتم همین کارو کردم... گذشت و یه 2-3 هفته بعدش یه عید دیگه بود که باز کادو خریدم و بازم رستوران و . .
    مادر من زیاد خرسند نبود از این موضوع اما . .
    روز تولد این خانم فرا رسید . پدر مادر این خانم نبودن و فقط 3 تا برادرش بودن . برادر بزرگ این خانم 34 سال سنشه. من کادو خریدم و کت و شلوار و گل و شیرینی.... و خوشحال .. رفتم در خونشون زنگ زدم و با ایفون در باز شد. هر چه که منتظر موندم کسی نیامد تا خودم رفتم داخل. جالب بود برام که میدونستن من ارم میرم اونجا اما خونه بهم ریخته ، یکی اشپزخونه ,یکی جلو تلویزیون دراز کشیده .. بهلاخره سلامی کردیم و نشستیم. یه 10 دقیقه ای طول کشید تا اینا همشون امدن کنار ما نشستن . و شام هم برام پیتزا خریدن و اوردن و ما خوردیم گفتیم بریم دیگه بابا زیاد مزاحم شدیم.. وقتی که خداحافظی می کردیم چشمم خورد به یه تفنگ شکاری و گفتن که مال پدرمان هست و خیلی گرونه و اینی منم در جوابش گفتم فکر نمی کنم انچنانی گرون باشه اما اسلحه شکاری کلا گرونه. ما رفتیم خونه . همش منتظر زنگ این خانم بودم که زنگ بزنه تشکر کنه یا بگه رسیدی یا نه .. اما نزد.. بعد از 2 ساعتی خودم زنگ زدم تشکر کردم ازش که یدفعه دیدم داره میگه پر روو شدی رات دادیم خونمون و هر چی می خوای میگی و گوشی رو گذاشت . من شوک زده شدم. گذشت تا فرداش من جریان و پرسیدم و گفتن که داداشم گفته این به پدر ما توهین کرده ... حالا بعدا دختره پذیرفت که تحت فشاد داداشش اون حرفا زده و...
    حالا جالبیش این بود که اون دوست پسر قبلی خیلی راحت با اینا رفت و امد می کرده شب مشروب می خوردن و بعد همونجا می خوابیده اتاق دختره و . .
    گذشت تا اینکه بالاخره مارو بصورت رسمس دعوت کردن که بریم خونشون و حرفای اصلی رو بزنیم. رفتیم بالاخره. یه خونه معمولی .. نشستیم و خرف زدیم و مادر این خانم بحث مهریه شروع کرد و مادر من هم گفتن که دختر شما مثل دختر ما و هرچی که شما بگین. پدر شروع کرد که حتما باید زمین و خونه و ملک و املاک باشه و قبل از عقد سند به نام دختر من بزنید و .. مادر من گوش میداد و می گفت صحیح . و یدفعه پدره گفت که دختر من الان بچست و باید 1-2 سالی صبر کنید و .. منم گفتم که خوب یعنی ایشون نبینم که پدر گفت ماهی یبار میتونین تلفن بزنید حال همدیگه بپرسین . خیلی جدی این حرف و زدن... منم در جواب گفتم اگه شما با این ازدواج موافقید ما یه عقد ساده می کنیم که راحت تر بتونیم همدیگه ببینیم و از نظر جامعه هم مشکلی نباشه چون من نمیتونم با یه دختر خانم بیرون برم و به فامیل و دوست اشنا بگم ایشان چکاره من هستن ... پدر عصبانی شد و گفت هر جور میل خودتونه و بلند شد رفت که بعد مادر و دختره رفتن اوردن پدرشان رو.. و زمان خداحافظی یکی از برادران این خانم به طعنه تو گوش من گفت خوب بابام کردت تو دیوار. . . .
    فردای اون شب که با دختره تماس گرفتم دختره گفت بابام عصبانی و میگه من دختر نمیدم و... مارو مجبور کرد که زنگ بزنیم و معذرت خواهی کنیم و. . .
    بعد از این جریان مادر من مصمم شد که بیشتر تحقیق کنه درباره این خانواده...رفتیم به شهری که اینا اهل اونجا هستن و یه خونه ییلاقی هم اونجا دارن ....
    ادامه دارد...

رفتیم برای تحقیق ...
    اونجا از هر کی می پرسیدیم می گفتن این پدر ادم بلوف زنیه و دروغ میگه مهندس . این فقط منتظره یکی حرف بزنه فوری ازش شکایت می کنه وووو بالاخره کسی صحبت خوبی نکرد..
    مادر من فقط سکوت می کرد که این سکوت اذیت کننده بود..
    گذشت تا اینکه مادر من یه روز بحثای مارو مشاجره مارو از پشت در شنیده بودو بعد دیگه کلا گفت من با این ازدواج مخالفم چون که شماها از همین الان باهم مشاجره دارید , پدر این خانم دنبال منافع مادی میگرده , از نظر اعتقادی و خانوادگش هم فرق داریم. .. بحث داخل خانه ما شروع شد و.... من هر کار کردم دیگه نظرشون درست نشد. بعد ها فهمیدم مادر من چیزایی شنیده که به منم نگفته اما واسه همونا گفته نه.
    من که دیدم خانواده من مخالفت می کنن از مادرم خواستم زنگ بزنه و یه جور بگه به خانواده...مادر من زنگ زد و بعد از کلی معذرت خواهی که پسر من هم هنوز مستقل نیست و فعلا این بحث بماند تا اینده که اگه قسمت بود بیایم .... پدر دختره پشت تلفن گفت اتفاقا منم می خواستم دخترم بفرستم خارج برای ادامه تحصیل و . .
    منم ارتباطم و با دختره تمام کردم . بعد از 1 ماه نتونستم صبر کنم و باز رفتم سراغش که فهمیدم این خانم بین این یه ماه تلفنی سراغ دوست پسر قبلیش و گرفته . . البته بنا به گفته خودش. . از این به بعد ما باهم بودیم اما من دیگه ارتباط جنسی نداشتم چون مردد بودم که بهم میرسیم یا نه که این عکس العمل دختره بهمراه داشت که نخیرو . . اما من جلوی خودم و گرفتم.
    در این بین یکم منطق من امد جلو و شروع کردم مسائل رو مرور کردن و فکر کردن و . . .
    تصمیم گرفتم واسه مدتی از ایران بیرون برم . واسه فوق لیسانس پذیرش گرفتم و از ایران زدم بیرون اما الان که 7 ماهه بیرون از ایران هستم یا دانشگاه بودم یا اینکه می امدم نت انلاین با دختره چت می کردیم و نمیذاشتم احساس تنهایی کنه.... تا اینکه دختره رابطه سردتری نشون میده . یه روز خوبه یه روز نه ... کلا مشکوک میزنه .. و منم گفتم که اگه موقعیت بهتری گیر اوردی میتونی اما من هستم و می خوام باهات ازدواج کنم و با خانوادم یه جور کنار میام . دلیل اینکه از ایران امدم بیرون هم این بود که مستقل تصمیم بگیرم و . .
    چند روز پیش دختر خانم تولدش بوذ و من اونروز براش کلی پیام تبریک و چقد شب باهاش گفتم خندیدم که شب شادی داشته باشه. گیر داد که می بایست برام کادو بفرستی و قهر کرد و رفت و موبایل خاموش خونشون هم نبود . .
    حالا من با اینهمه اتفاقات که افتاده و میشینم دوباره بهشون فکر می کنم , میگم که من نمی خوام با پدر این زندگی کنم .. حالا پدرش خوب یا بد. کاری به ثروت یا فقر اینا هم ندارم , چون اینقدرا دارم که بخوام خودم زندگی کنم ... فقط مسئله این رابطه گذشتش خیلی بد اذیتم می کنه. چون که احساساتی درونش دیدم که همیشه به این فکر می کنم که توی زندگی مشترک , همیشه خوشی که نیست و این دختر خانم در اولین فشار زندگی فیلش یاد هندشتون می کنه و . .
    من به این هم اعتقاد دارم که دختری که برای دفعه اول با یکی سکس کرد هیچ قت اون و فراموش نمی کنه و شاید 70% از اونها اگه موقعیتی گیر بیارن بر میگردن طرف اون شخص...
    شاید بشه گفت من بطور کامل توضیح دادم و قضیه رو از هر لحاظ بازش کردم . . .
    امیدوارم که این داشتان زندگی من هم درسی بشه واسه دیگران و هم اینکه کسانی بتونن اینجا ذاهنمایی های لازم رو بکنن.
    اما ... من ادمی بودم با اعتقادات قوی , چون خودم 3 تا خواهر داشتم همیشه از این می ترسیدم که سر کسی کلاه بذارم که بعدا تلافیش سر خانوادم در بیاد ..
    از همه که تا بحال اظهار نظر کردن و خواهند کرد تشکر می کنم ...
    از مدیر این سایت هم متشکرم.... همیشه واسه ادما یه پنجره به سمت فردا هست ! خدا مال ادم بدا هم هست !

3. 7 کاربر از پست مفید gharoon تشکرکرده اند .

gharoon (یکشنبه 30 خرداد 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آذر 89 [ 09:45]
    سطح
    28
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    تشکرها
    137

تشکرشده 139 در 78 پست

Array

به نظر من این اقا نباید خودشون رو با این خانم از این نظر مقایسه کنند ،باز اون خانم تو اون شرایط خانوادگی اینطوری بزرگ شدن ،این آقا که کارشون غیر قابل توجیه تر هست با توجه به اینکه تو خانواده ای بزرگ شده اند که یه سری خطوط قرمز توش حاکم بوده
    گل مريم عزيز همين حرف شما يعني اونا از لحاظ فرهنگي با هم مشكل دارن

راستش من به هيچ عنوان نمي تونم اين روابط رو هضم كنم ولي ميگم آدمي كه اينقد راحت درباره ي يه سري مسايل توضيح ميده و شرم و حيا نداره ديگه توقع وفاداري ازش داشتن مسخره است ادمي كه حتي خانوادش اصلا تخت فشارش نمي ذارن چطور ميشه اصلاحش كرد؟آدمي كه با يه ماه رابطه نداشتن برگشته پيش همون پسره؟
    اين يعني دختره اين چيزا رو بد نميدونه
    بعضي موقع ها ميگم خوب همين نگرش هاي مختلف كه باعث ميشه هر كس يه نوعي رو بپسنده

به هر حال اقاي محترم با خودتون روراست باشيد اين خانم همييني كه مي بيني هست اگه برات اين چيزا قابل هضمه پس ازدواج كن و هيچ وقت سركوفت بهش نزن

5. کاربر روبرو از پست مفید نعمت يعني ما تشکرکرده است .

نعمت يعني ما (یکشنبه 30 خرداد 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 09 اسفند 96 [ 15:33]
    سطح
    93
    Level completed: 34%, Points required for next Level: 666
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Veteran10000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    4,250

تشکرشده 4,202 در 1,430 پست

Array

توي اين مواردي كه از خانواده اين خانم و فرهنگ كاااااااااااااااااملا متفاوتشون گفتي چيزهاي مهمتر از روابط جنسي قبلي اين خانم هست...

خانواده اين خانم خيلي باز هستن....شما براي اينكه بهتر بتوني تصميم بگيري اول بشين فكر كن ببين اگه ايشون باكره بود باز هم با اين سيستم خانوادگي عجيب و غريب...ميتونستي انتخابش كني؟

در حال حاظر به نظر من اختلاف فاحش فرهنگي دو خانواده و اعتقادات مختلفشون بيشتر از بودن يا نبودن سكس خودشو نشون ميده...

بيشتر فكر كن...خانواده اي كه ميگي حالا يه جوري باهاشون كنار ميام قراره يه عمر باهاشون ارتباط نزديك داشته باشي...

اين همه شرط و شروط عجيب و مهريه و حق طلاق و اينها همه الارم هايي هستن كه اگه به موقع بهشون توجه نكني بعدا پشيمون ميشي...
    با اين سبك خانواده كه تعريف كردي بكارت يا نداشتن بكارت براي دخترشون هيچ عيبي محسوب نميشه!!!
    برادري كه با دوست پسر خواهرش مشروب بخوره و بفرسته اتاق خواهرش والله نوبره!!!!

7. 2 کاربر از پست مفید parnian1 تشکرکرده اند .

parnian1 (یکشنبه 30 خرداد 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 23 دی 00 [ 03:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    6,022

تشکرشده 6,300 در 1,292 پست

Array

آقای قارون

شما انقدر روی رابطه ای که این خانم با دوست قبلی داشته زوم کردید که اصلا بررسی معیارهای دیگه برای ازدواج رو فراموش کردید . بحث فقط سر پدر این خانم نیست شما در نظر داشته باشید که فرهنگ این خانواده همین هست و با فرهنگ خانواده شما متفاوت هست اون هم تفاوت های اساسی که خود این زمینه ساز بسیاری از مشکلات در آینده زندگی مشترک خواهد بود .....
    بنابراین باید یک مقدار ذهنتون رو از این موضوع فاصله بدید و همه جانبه تر به معیارهاتون و آینده زندگی تون با این خانوم و خانوادش فکر کنید . شما فقط با این دختر زندگی نمی کنید بلکه می خواید با یک خانواده وصلت کنید و این دختر هم در اون خانواده رشد کرده و بزرگ شده پس نباید خانواده رو نادیده بگیرید .
    شما احساسات رو تا حدی جلو بردید که می گید مگه من می خوام با پدرش زندگی کنم و..........

مدیر همدردی هم به شما گفتند اگر در معیارهای دیگه متناسب شما هستند و ایشون رو انتخاب کردید جلو برید.
    شما در زمینه رابطه داشتن مثل هم هستید و هم سطح
    اما من فکر می کنم شما اصلا معیارهای دیگه رو در نظر نگرفتید و فقط رو این مسئله که یاد دوست قبلیش میافته و ممکنه در آینده خیانت کنه زوم کردید.

ازدواج شوخی نیست پس درست انتخاب کنید و همه جوانب رو در نظر بگیرید . الان تصمیم به جدایی بگیرید بهتر از چند سال زندگی و بعد جدایی هست....

9. 3 کاربر از پست مفید baran.68 تشکرکرده اند .

baran.68 (یکشنبه 30 خرداد 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 07 مرداد 91 [ 21:54]
    سطح
    29
    Level completed: 45%, Points required for next Level: 83
    دستاوردها:
    تشکرها
    30

تشکرشده 30 در 16 پست

Array

پسر خوب به نظر من ز كل فراموشش كن
    تو عمرم نشنيده بودم و نديده بودم همچين دختري كه انقدر گستاخ و پر رو باشه
    فراموشش كن اگرم گفت بهت نامرديو اينا براش بهونه خانواده و اخلاق تند خودشو مثال بزن
    با زندگي آيندت بازي نكن
    گرچه كارهاي تو هم زياد درست نبوده
    ولي اين اذدواج از همين الان مشخصه خيلي آسيب داره
    [size=medium]خيلي خوب فكر كن و اشتباه نكن خواهشا [/size]

پسر خوب به نظر من ز كل فراموشش كن
    تو عمرم نشنيده بودم و نديده بودم همچين دختري كه انقدر گستاخ و پر رو باشه
    فراموشش كن اگرم گفت بهت نامرديو اينا براش بهونه خانواده و اخلاق تند خودشو مثال بزن
    با زندگي آيندت بازي نكن
    گرچه كارهاي تو هم زياد درست نبوده
    ولي اين اذدواج از همين الان مشخصه خيلي آسيب داره
    [size=medium]خيلي خوب فكر كن و اشتباه نكن خواهشا [/size]

ضمنا دوستان عزيز تاپيك مربوط به ترديد در علاقه و انتخاب هم بخونيد خواهشا و نظر بديد
    اين هم لينكش:
    آيا اعتماد كنم

11. 2 کاربر از پست مفید pariya.k تشکرکرده اند .

pariya.k (چهارشنبه 24 شهریور 89)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 21 آذر 89 [ 09:45]
    سطح
    28
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    تشکرها
    137

تشکرشده 139 در 78 پست

Array

واقعا سوال هاي زيادي تو ذهنم با تاپيك شما ايجاد شده
    از طرفي ميگيد نميشه رو وفاداريش حساب كرد ؟از طرفي ميگيد حرف ها و چيز هاي غير منطقي ازتون مي خواد؟و خانواده ي اين جوري داره؟و..........................
    من واقعا موندم چيه اون دختر شما رو دچار ترديد كرده
    تنها و تنها چيزي كه برام ميمونه قيافه و زيبايي اون دختره هست كه اونم دست خودش نبوده

براستي واقعا بحث شناخت و مشاوره وقتي هيچ جايي(يا بهتر بگم هيچ خط قرمز محكمي وجود نداره )براي كات يك رابطه وجود نداره بي معناست

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 18 دی 91 [ 21:11]
    سطح
    45
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 193
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    277

تشکرشده 286 در 92 پست

Array

موضوع جالب شد من خودم به شخصه فکر میکردم که مشکل اساسی شما بی اعتمادی جنسی و وفاداری این خانم در آینده است ولی انگار این مسئله یه بخش کوچکشه.
    دوست گرامی مسائلی که گفتی خیلی مهم اند : خواستگاری،مهریه ،حق طلاق وآداب معاشرت و روابط اجتماعی نادرست،بی بند و باری ، داشتن فرقه عجیب و قریب ،...

وقت ندارم که صحبت دوستان دیگر رو بخونم ،شاید نظرم تکراری باشه
    آقایGharoon موضوعی که اول بیان کردی در برابر این چیزایی که گفتی خیلی کوچیکه و با داشتن این مسائل خیلی احتیاط کن
    شما آدم بدی نیستی
    موفق باشی

14. 2 کاربر از پست مفید lمریم تشکرکرده اند .

lمریم (چهارشنبه 24 شهریور 89)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array

سلام

جناب قارون این خانم ویژگی مثبتی هم دارند که اینجور شما واسشون وقت میگذارید ؟؟؟؟
    (آخه شما فقط جنبه های منفی دوستتون و خانوادشون رو گفتین)

16. 3 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

صبا_2009 (چهارشنبه 24 شهریور 89)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 آبان 89 [ 22:52]
    سطح
    30
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 10
    دستاوردها:
    تشکرها
    18

تشکرشده 18 در 7 پست

Array

سلام
    میدونم شایدخیلی ها به من و این رابطه بخندند اما بعضی وقتا ادم قدم در راهی میذاره و اینقدر جلو میره که یدفعه میبینه همه پل های پشت سرش رو خراب کرده.اون دختر از نظر قیافه بد نیست ,میشه گفت خوشکله . من هم در موقعیتی با این خانم دوست شدم که به شدت نیاز به یکی داشتم که ایشون وارد زندگیم شد. من همیشه اعتقادم این بود که خدا همیشه هیچ کارش بی مصلحت نیست. پیش خودم می گفتم که شاید خدا این دخترو جلوی پیش پام قرار داد تا هم اون از اون وضعیت نابسامان از طریق من نجات پیدا کنه و هم اینکه چون میبینه که من کمکش کردم و چشمام و روی اشتباهاتش بستم همسر خوب و وفاداری واسم میشه . فکر می کردم که اون یدفعه خطای بزرگی از سر بچگی کرده و حالا بزرگ شده و ... . اما نمیدونم با همه این حرفا باز اون رابطه گذشته ناراحتم می کنه و وقتی که من ازش خواستم جریان گذشته رو برام تعریف کنه اونقدر راحت این مسائل رو به من گفت که حتی من اینجا از طریق نت خجالتم میشه بنویسم و جالب تر اینکه در حین تعریف این قضایا تخمه هو می شکست و می خورد.
    ایا ما پسرا اگه بعد از چند سال دوست دختر قدیمیمون رو ببینیم که ازدواج کرده و می خواد با ما هم رابطه داشته باشه ,باهاش رابطه برقرار می کنیم یا نه؟ این سوال و پسرا جواب بدن !
    و اما دخترا , چرا و به چه امیدی با یکی که فقط حدس میزنن واسه ازدواج اونا رو می خواد رابطه جنسی برقرار می می کنن؟. چرا وقتی مطمئن میشن ازدواجی در کار نیست باز هم ادامه میدن؟ یا چرا یه خطا رو چندید دفعه تکرار می کنن ؟
    من الان چند روزه به اون خانم بعد از اینکه اون جریانات رو برام تعریف کرد گفتم که بذار فکر کنم و ببینم میتونم کنار بیام با خودم یا نه !و الان درمونده از خودم به شما عزیزان پناه اوردم !

من از مدیر سایت اجازه می خوام که ببینم میتونم یکم از تعریف های اون خانم رو راجب به گذشتش اینجا بذارم, چون شاید یکم سنگین باشن اول خواستم اجازه بگیرم !!!

آدم2.5 سال از زندگیش و اگه یه حیوون خونگی هم بزرگ کرده باشه نمیتونه ازش دل بکنه ! حالا اینکه این یه انسان و اینکه من 2.5 سال از بهترین روزای عمرمو با این خانم بودم. اینقدر از جون و دلم و زندگیم مایه گذاشتم که. . .
    من بعد از اتمام لیسانسم میرفتم سر کار. اونم یه کار پیمانکاری که از شهر 50 کیلومتر فاصله داشت. وقتی که ساعت 3 عصر به شهر میرسیدم با اینکه بی نهایت خسته بودم دوش می گرفتم و فوری میرفتم دنبال این خانم . من تشویقش کردم که کلاس زبان بره , که نقاشی رو که علاقه داشت یاد بگیره. تو درسای دانشگاه کمکش می کردم ... هیچ وقت نشد این خانم یه 1000 تومانی از خودش خرج کنه و حتی شارژ موبایلش هم من می خریدم . چون من خودم و متعهد میدونستم و نمیذاشتم هیچ کمبودی احساس کنه !
    شاید من سر یه سری جریانات که برمیگشت به زمانی که با دوست پسرش بود , مثلا بعضی جاها که با هم خاطره داشتم میرفتن تو فکر که من سعی میکردم یه جور فکرش و به سمت خودم بکشم یا سر لباس پوشیدن که به من اصرار داشت کت و شلوار بپوشم همیشه مثل اون اقا چون قبلا گفتم که اون اقا مال یه فرقه بنام شیخی ها هستند که همیشه کت و شلوار می پوشن .. یا اینکه همونطوری که اون اقا دوست داشت این لباس می پوشید که من زیاد تلاش کردم بهش بفهمونم اون تمام شده و من یه ادم دیگم!

صفحه 3 از 13 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)