به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 37
    عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 22 دی 92 [ 09:56]
    سطح
    34
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 79
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    445

تشکرشده 379 در 146 پست

Array

RE: مامانم داره بهم خیانت میکنه کمکم کنید

با سلام ولی من فکر میکنم که داری اشتباه می کنی مامانت اگه بخواهند خیانت کنند مگه فقط شوهر شماهستند که جوانند این همه پسر جوان خوشگل توی خیابون و فروشگاهها هست
    ببین عزیزم اگه یه ذره فقط یه ذره اشتباه کرده باشی اون اشتباهی که توی ذهنت و توی دلت هست اسمش میشه تهمت اونم به مامان خودت کسی که تو رو زائیده و با زحمت بزرگت کرده حالا بیاد به دختر خودش حسادت کنه اصلا به هیچ وجه مگر در موردی که مامانت کلا قبلا هم مورد داشته باشند می شه شک کرد ولی در این مورد من اگه جای شما بودم یه هزارم ذره هم شک نمی کردم.
    شما دجار سود تفاهم شده اید چون خیلی خیلی حساس و ریز بین شدی و خودتون و شوهرتون تجربه کمی دارید و سنتون کم هست دارید بی جا در مورد یه مادر قضاوت می کنید.
    من 5 سال هست که ازدواج کردم باورت نمی شه توی این مدت حتی یک بار هم نبوده که مامان من جلوی شوهر من که دامادشون باشه بدون آرایش بیایند و لباس مرتب نپوشند که من که شوهرم هست اینقدر رعایت نمی کنم همیشه مادرم تمیز و مرتب بودند که حتی برای بابام هم اینقدر مرتب و آراسته نیستند مامانم خیلی هم مومن هستند ولی این خیلی زشته که بخوام به مامانم شک کنم واقعا زشته خواهر گلم مامان من موبایل ندارند ولی با توجه به اخلاق و روحیاتشون اگه داشتند قطعا اس ام اس هم می دادند ایرادی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    مامانتون پسر ندارند و این پسر کم سن و سالی که الان اومده توی این خونه و شوهر شماست رو مامانت سالها روش فکر کردند از اون موقع که شما کوچیک بودی که دامادم جای پسرم رو بگیره و حالا هم با توجه به اینکه جون هستند و در داماد داری کم تجربه شاید یه جاهایی اشتباه غیر عمدی کنند مگه شما تا حالا توی برخودر با شوهرت سوتی ندادی چرا شده دیگه کم تجربه ای به نظرم بیا حرف آقای همدردی 90 رو گوش کن و یک کم با نگاه بدبین به مادرت نگاه نکن ببین چه مادر مهربونی هست که می خواد همه طوره به دامادش لطف کنه اگر هم ناراحت شده اند گناه می کنید هم شما هم شوهرتون ولی اولش شما باید وقتی اس ام اس های مامانت رو شوهرت بهت گفت می گفتی خوب برای داماد اس ام اس دادن ایرادی نداره من خودم یه دختر کوچولو دارم باورت می شه که هرچی نگاش می کنم توی ذهنم مرور می کنم که اگه داماد بیارم روزیییییی چقدر بوسش می کنم چقدر نازش می کنم و خلاصه ....
    خواهش می کنم عنوان تاپیکت رو عوض کن و یه هفته با دید مثبت به رفتار مادرت نگاه کن چرا این بنده خدا هر کاری می کنه برچسب بهشون می زنی این یه مادره که داری راجع بهش صحبت می کنی مطمئن باش اگه چیزی بود باباتون تا حالا پی برده بودند پس لطفا عینک بدبینی رو از چشمت بردار و یه هفته مثبت نگاه کن ببین چقدر مادرت مهربونه خواهر عزیزم تو حق نداری راجع به مادرت اینقدر زشت قضاوت کنی مگر اینکه خلافش ثابت بشه.

2. 7 کاربر از پست مفید mamosh تشکرکرده اند .

mamosh (یکشنبه 17 اردیبهشت 91), toojih (جمعه 17 خرداد 92)

Banned
    آخرین بازدید
    شنبه 19 دی 94 [ 18:27]
    سطح
    51
    Level completed: 89%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,084

تشکرشده 1,278 در 497 پست

Array

عزیزم با نمیتونم و نمیشه که مشکلت حل نمیشه .کار نشد نداره . الان مشکل شما مامانته ،باید از طریق مامانت هم حلش کنی .
    مژگان جان باید این حس رو به مامانت بدی که دخترش هستی و ....اونم دوست داره .وقتی بهت میگه بعد عروسی بیا پیشمون بچت رو بیار ،اینا خیلی حرفای خوبیه.
    شما هم دیدت رو عوض کن عزیزم .انقدر روی تک تک حرفای مامانت حساس نشو .حساسیت شما بدتره .
    اصلا درست نبود که در جواب حرف مامانت که میگه بچه رو بیار پیش ما بگی منظورت شوهرمه؟آخه این چه سوالی هست که از مامانت پرسیدی دختر؟؟؟عکس العمل بد مامانت فقط به خاطر سوال خیلی بی جایی بوده که شما پرسیدی. فکر میکنم یک جور از این سوالت خجالت کشیده و به خاطر اینکه بهت بفهمونه که فکرت اشتباهه این عکس العمل رو نشون داده و شما ناراحت شدی .فکر میکنم خودت مقصرش هستی .
    این طوری حیایی که باید باشه هم از بین میره و قضیه لوس میشه .
    مگه نمیگی دوست دارم همه با هم خوب باشیم ؟پس دست به کار شو و خودت درستش کن .ارتباطت و صمیمیتت رو با مامانت بیشتر و بیشتر کن .
    یادم رفت بگم که مامان من هم داماداش رو خیلی دوست داره و همیشه بهشون اس ام اس های قشنگ میفرسته ولی من هیچ وقت حتی به خودم اجازه نمیدم که بخوام فکر بدی منم .چون میدونم داماداش رو مثل پسرش دوست داره .
    دیدت رو عوض کن عزیزم .شاید به خاطر اینکه مامانت جوونه داری حسادت میکنی .این کارارو نکن خانمی .

4. 5 کاربر از پست مفید tamanaye man تشکرکرده اند .

tamanaye man (یکشنبه 17 اردیبهشت 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 18 آذر 91 [ 23:21]
    سطح
    16
    Level completed: 43%, Points required for next Level: 58
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    29

تشکرشده 31 در 19 پست

Array

دوستان ممنونم ولی میخوام یه چیزی بهتون بگم من مشکلی با اس مامانم ندارم اگه متن های زیبایی بفرسته اشکال نداره که منظور من از اس اینکه مثلا وقتی کسی خونه نیست به شوهرم اس میده میگه بیا پیشم دلم برات تنگ شده و.. تا حالا شده که شوهرم تو این شرایط قرار گرفته شوهرم میگه احساس گناه میکردم میگه معذب بودم و...ببینین حتی اگه مامانم اینطوری اس بده که بیا پیشمو غیره من حرفی ندارم ولی چرا اس ام اسو پاک میکنه یا چرا نمیخواد از این موضوع کسی با خبر بشه اگه به من بگه خب من اینطوری یه جور دیگه به قضیه نگاه میکنم ولی چرا خیلی از مساأیل رو پنهون میکنه چرا؟؟؟؟؟؟؟ من مامانمو خیلی دوست دارم ولی خیلی کارا کرده که پنهونی بوده مثلا یه روز که شوهرم رفته بود کلاس زبان بدونی که به من بگه رفته بود دنبالش منم تو خونه بودم خب به من میگفت با هم میرفتیم!!! بعد که رفته بود دنبالش سوارش میکنه و میبرتش بالای کوه میگه بریم یه هوایی بخوریم باز تو ی راه و بالای کوه به شوهرم ابراز علاقه میکنه میگه دوست دارم و.... چرا نمیاد این چیزارو واسه من بگه چرا پنهون میکنه؟؟؟؟؟؟ خیلی از این مساأل پیش اومده.شما بازم فکر میکنید اشتباه میکنم؟؟؟؟

6. کاربر روبرو از پست مفید مژگان 2 تشکرکرده است .

مژگان 2 (یکشنبه 17 اردیبهشت 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 22 دی 92 [ 09:56]
    سطح
    34
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    445

تشکرشده 379 در 146 پست

Array

وقتی این مسئله کوه پیش اومد شما با مادرتون راجع به این قضیه صحبت نکردید؟ !!
    گفتید مامان جان فلانی می گه رفتید کوه و ای کاش می گفتید که با هماهنگی می رفتید که من هم می امدم و کمی هم خوراکی می بردیم یا مثلا یه چیزهای دیگه که هم حرفت رو به مامانت زده باشی و هم احترامت حفظ شده باشه و هم اینکه دلیل کارشون رو برات توضیح می دهند. شاید قضیه همون قیچی و باغبان باشه نمی دونم بیشتر توضیح بدهید که شما در مقابل رفتارهای مادرتون چه کارهایی انجام دادید و مادرتون چه عکس العملی داشتند ممنون. موفق باشی عزیزم

8. 2 کاربر از پست مفید mamosh تشکرکرده اند .

mamosh (یکشنبه 17 اردیبهشت 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    29

تشکرشده 31 در 19 پست

Array

چون مامانم به شوهرم گفته که من نفهمم و به من نگه ولی این طوری که شوهرم توی این مساأل بوده و براش پیش اومده بهم میگه مامانت کاراش غیر از پسر و فرزندی هستش اون میخواد من به خواسته هاش پاسخ بدم مثلا وقتی میگه بیا پیشم برم یا میگه بریم بیرون برم ولی وقتی شوهرم نمیره و بهونه ی کار و این چیزا رو میاره مامانم ناراحت میشه و غمگین.من هیچ وقت به روی خودم نیاوردم که مامانم میدونه و ازش نپرسیدم که چرا بهم نگفتی که باهم رفتین کوه و... چون همیشه ترسی داشتم که یه وقت مامانم بفهمه که من میدونم...

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 تیر 95 [ 16:53]
    سطح
    62
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,594

تشکرشده 1,946 در 612 پست

Array

شاید مامانت فقط حس داشتن یک پسر همیشه تو وجودش بوده
    وحالا با اومدن همسرت اینن حس زنده شده و دلش میخواد گاهی خودش و پسرش تنها باشن

ببین با مامانت حرف بزن بگو خوبه دیگه داماد و مادر زن دوتاایی میرین گردش منم نمیبرین (به شوخی) نزار حرفها بمونه برات

اصلا به شوهرت اجازه نده پشت سر مامانت اینا رو بگه پس فردا این ذهنیت توش ایجاد میشه که واقعا مامانت.....و تو دختر اون مادری
    به شوهرت بگو نه مامانم دوست داره و میخواد بت ابراز علاقه کنه ...همیشه میگه مثل پسرم دوسش دارم

الان نبین عقدی کشش داری به سمت شوهرت ...پس فردا عاشق مامان بابات میشی و همش دلت براشون تنگ میشه و اون وقت این حس مشکوک بودن کار میده دستتت

خوش بین باش و مساله رو راحت حل کن نزار سخت باشه خدا رو شکر هم شوهرت عاقله هم مامانت بی پروا نیست پس حتی اگه مساله ایم باشه که احتمال 90 درصد ان شالله که نیست میتونی با رفتار درست رفع و رجوش کنی

11. 4 کاربر از پست مفید جوانه؟؟؟ تشکرکرده اند .

جوانه؟؟؟ (دوشنبه 18 اردیبهشت 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    29

تشکرشده 31 در 19 پست

Array

ممنون جوانه جون اما مامانم اصلا فرزند پسر دوست نداشته و زیاد از پسر بچه خوشش نمیاد همیشه دختر دوست داشته
    به خدا توکل میکنم بازم ممنون.

13. کاربر روبرو از پست مفید مژگان 2 تشکرکرده است .

مژگان 2 (یکشنبه 17 اردیبهشت 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 92 [ 12:06]
    سطح
    18
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    438

تشکرشده 462 در 89 پست

Array

مژگان جان سلام

متاسفم به خاطر مشکلی که دارید میدونم خیلی سخته.
    چند سوال داشتم :
    1-پدر شما چند سال با مادرتون اختلاف سنی دارن؟
    2-ایا شما تک فرزند هستید؟
    3-قبل از ازدواج شما رابطتتون بامادرتون چطور بود؟

4- قبلا تورفتار مادرتون احساس حسادتهای زنانه وجود داشت یا حس رقابت(مثلا تو لباس خریدن و .....) منظورم قبل ازدواجتونه؟؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    16
    دستاوردها:
    تشکرها
    29

تشکرشده 31 در 19 پست

Array

سلام sea عزیز:
    پدر و مادرم 8 سال اختلاف سنی دارن ولی رابطشون باهم خوبه و اصلا مشکلی باهم ندارند.

من یک خواهر کوچکتر از خودم دارم. قبل ازدواج رابطه منو مامان خوب بود کلا خانواده ی خوبی هستیم. کلا مامانم آدم حسودی نیست منم چیزی که مامانم بخواد انجام بده رو ندیدم نه فکر نکنم.
    الان رابطم باهاش خوبه بهش احترام میزارم باهاش حرف میزنم ولی ته دل خودم یکم ناراحتم از مامانم و اینکه بعد ازدواجم من بیشتر با شوهرم هستم و فکر میکنم یکم تنهاست چون من دختر بزرگ بودم. بازم نمیدونم مشکل چیه؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 18 اردیبهشت 92 [ 12:06]
    سطح
    18
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 35
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    438

تشکرشده 462 در 89 پست

Array

مژگان عزيز

ميدونم اين تصور شما اگر درست باشه خيلي براتون سخته. اما يک درصد هم ممکنه که مادرتون فقط دچار يک علاقه و هيجان کوتاه مدت باشه. بنابراين همين رويه شما بهترين کاره که اصلا به روشون نياريد و به طور نامحسوس مراقب رفت و امد همسرتون هم باشيد.

عزيزم اين دوران شيرين ترين دوران شماست سعي کن ازش لذت ببريد. سعي کنيد وقت بيشتري با همسرتون بگذرونيد تفريحات بيرون از منزل -مهماني تا کمي از اين شرايط دور باشيد البته احترام و رابطه با مادر و پدرتون فراموش نشه

17. کاربر روبرو از پست مفید sea تشکرکرده است .

sea (چهارشنبه 20 اردیبهشت 91)

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)