به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 26 , از مجموع 26
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    جمعه 23 خرداد 99 [ 20:21]
    سطح
    66
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 139
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    بخاطر یه رمز گوشی میخواید دم زایمان قهر کنید و گوشیتونم خاموش کنید؟؟؟ شوهرتون رو زنده به گور کنید کمتر اذیت میشه.

منم رمز گوشی خانمم رو دارم ولی اون مال منو نداره هیچ کار خطایی هم با گوشیم نمیکنم.
    من اگر دو هفته به زایمان خانمم مونده بود دغدغه اصلیم این بود که برای زایمان و بعدش باید چی کار کنم فکرم به چیز دیگه نمیرسید! نمیدونم چرا انقدر به همسرتون بدبین هستید اگر کار خطایی تاحالا ازش ندیدین.

اگر بچه اولتون هست دوتا حالت داره یا همسرتون تو نت با کسی راجع به بچه و زایمان و وضعیت خود شما داره صحبت میکنه و نمیخواد شما بدونید این چیزارو بلد نیست. یا اگر بلده یا بیخیاله و دنبال این چیزا نیست ممکنه یک مشکلی هست مثلا در خانواده یا کار یا حتی یک دوستی مشکلی داره و همسرتون مجبوره راجع بهش با یکی یا چند نفر صحبت کنه و نمیخواد هم شمارو که حامله هستید نگران کنه و گوشیشو جلوی شما میبنده.

ممکن هم هست راجع به یه چیزی یا کسی حساسیت زیادی از شما دیده و حالا نمیخواد دیگه ناراحتتون کنه مخفی میکنه.

یه سوال الان شما مگه میاید اینجا تاپیک زدید همسرتون رو در جریان گذاشتید؟ خیلی همه چیزو بخواید به هم بگید میذارید چند ماه دیگه یه وقتی که اعتمادتون برگشته بهش میگید اینجا یه همچین تاپیکی زده بودین غیر از اینه؟ اونم شایده تازه. بهش نگفتید اینجا تاپیک زدید ولی هدف بدی هم از این مخفی کاری نداشتید. هر کار مخفیانه ای که الزاما خبط و خطا نیست.
    بعد ایراد داره مثلا محمدرضا و آقای یه دوست و من که مرد هستیم باهاتون حرف میزنیم؟
    هر حرف زدن با جنس مخالفی هم باز خبط و خطا نیست. همسرتون اگر قابل اعتماده تو چت با یک دختر هم دست از پا خطا نمیکنه مطمئن باشید. اگرم آدم مشکل داری باشه شما باید جلوی سر کار رفتنشم بگیری چون میتونه هر خیابون یه دختر سوار کنه یا به یکی شماره بده!
    یکم برای شوهرتون حریم خصوصی قائل بشید. من خودم هم این مشکل رو با زنم دارم گاهی شب ها که میخوام بیام همدردی مجبورم صبر کنم زنم بخوابه تا بتونم بیام. هیچ کار خطایی هم اینجا نمیکنم و اصلا بخاطر خودش اینجا عضو شدم ولی منم بیاد بالای سرم گوشی رو میبندم که نبینه خیلی هم حساسه و زود از همه چی ناراحت میشه. همسرتون هم هزاران مورد ممکنه باشه براش که دغدغه شخصیش باشه یا اصلا راجع به حاملگی و زایمان شما نگرانی داشته باشه یا راجع به دوست و فامیلش مسئله ای باشه و نخواد یا نتونه شمارو در جریان بذاره. خانمها وقت آزادشون بیشتره روز که همسرشون سر کاره وقت دارن این کارای یواشکی رو انجام بدن ما مردها بیشتر شب ها وقت برای خودمون داریم که اینم شما خانمها اجازه نمیدین. یکم به همسرتون فضا بدین وگرنه احساس خفگی میکنه و به تدریج ازتون فاصله میگیره. باهاش سر این مسائل دعوا درست نکنید. مردی که دو هفته دیگه داره پدر میشه و مشکل خاصی هم با همسرش نداره ذهنش اصلا سمت خطاهایی که شما تو ذهنتون درست میکنید نمیره مطرح کردنش تازه این دریچه های جدیدو براش باز میکنه.
    اگرم بخاطر حاملگی حساس شدید و نمیتونید سکوت کنید با دعوا و متهم کردن همچین چیزی رو مطرح نکنید اگر خطایی نکرده باشه بهش حسابی برمیخوره که براش احترام قائل نیستید و اعتمادم ندارید.
    ممنون از شما آقای امیر که از دیدگاه یه مرد متاهل پاسخ دادید.
    بله من بارداری اولم هست.اقای امیر تا قبل از بارداری هیچ وقت مشکلی از این بابت نبود که من به گوشی شوهرم دست بزنم.البته رمز گوشیش رو بلد نبودم اما ایشون هروقت ازشون درخواست میکردم بدون اکراه در اختیارم قرار میداد.حتی زمانهایی که با اعضای خانواده اش و دوستانش چت میکرد خیلی راحت درکنارش بودم یا حتی خودش بهم میگفت موصوع چیه .اما تقریبا سه ماه پیش متوجه شدم که ایشون وقتی من درونارشون هستم دوست نداره من ببینم با کی چت میکنه و حتی فاصله میگرفت.چندباری هم به دروغ بهم گفت با فلانی صحبت میکنم که یکبار که سر این موضوع بحث میکردم بهش گفتم اون شب چرا به دورغ گفتی فلانی هست.اونم سکوت کرد.
    از نظر من زن و شوهر مسایل خصوصی بینشون نیست.من بهشون گفتم اینکه شوهرم رمز گوشی منو میدونه ایا هر روز میاد پیامهای منو چک میکنه.فقط یه اطمینان خاطر و آرامش واسه شوهرم هست که رمز گوشی خانمش رو میدونه.
    در مورد اینکه من اینجا صحبت میکنم شوهرم نمیدونه ولی مطمینم که بهم اعتماد داره که اگه به هردلیلی بهم نزدیک شد بهش بگم دوست ندارم الان کاری که با گوشیم انجام میدم رو ببینی.دروغ نگفتم و واقعیتو هم نگفتم اما شوهرم اینجوری مطمینه که خانمش مساله ایی هست که دوست نداره اون ببینه.

من نمیگم شوهرم دست از پا خطا میکنه .اصلا شاید ایشون با کسی چت نمیکنه اما باید بصورت شفاف منو روشن کنه .نه اینکه هربار یه جوری از توضیح دادن فرار کنه.از طرف دیگر هر زن و شوهری یه خط قرمزهایی واسه زندگیشون دارن.من صحبت کردن با نامحرم بدون دلیل کاری رو اصلا قبول ندارم.این خط قرمز زندگی ما هست.همیشه این موضوع بوده و دقیقا یکسال پیش یکی از آقایون همکلاسیم بهم پیام داد و من اول با شوهرم صحبت کردم که بنطرت در مورد مقاله راهنمایش کنم یا خیر .پس اینجور مسایل برای زندگی ما خیلی باارزش هست
    فرو افتادن در مقابلِ خدا ؛ تنها راه برخاستن است …

2. کاربر روبرو از پست مفید ستیلا تشکرکرده است .

گیسو کمند (چهارشنبه 15 فروردین 97)

عضو همراه

آخرین بازدید
    دوشنبه 04 مهر 01 [ 02:59]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    3,683

تشکرشده 2,882 در 761 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    در مورد اینکه به مشاور یا به اعضای خانوادش بگم
    مراجعه به مشاور ، با ابزار خانواده و بزرگتر ، تفاوت دارد ،
    ستیلا جان مشاور میروید مثل وقتی که بیمار هستید و نیاز به پزشک دارید ،
    چرا فکر میکنی مراجعه به مشاور ، حریم شما رو به خطر می اندازه ،
    هر موضوعی راه حلی داره و هر راه حل اصولی ، و اصول نزد متخصص هست ،
    برید که یاد بگیرید ، به همسرتون یاد بدند .

یکبار دیگه قسمت دوم پست قبلم رو بخون ، اگه نیازه .
    پیشگیری = سرمایه گذاری
    هم خیلی ضروری و مهم است هم دید شما همراه با صمیمیت و آرامش است .

ممنون .
    ای خواجه درد نیست... وگرنه طبیب هست

ای بی خبر.. از خورشیدِ پشتِ ابر !

4. کاربر روبرو از پست مفید گیسو کمند تشکرکرده است .

ستیلا (چهارشنبه 15 فروردین 97)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 مرداد 97 [ 08:54]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive3 months registered5000 Experience Points
    تشکرها
    427

تشکرشده 431 در 145 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    اگه به هردلیلی بهم نزدیک شد بهش بگم دوست ندارم الان کاری که با گوشیم انجام میدم رو ببینی.دروغ نگفتم و واقعیتو هم نگفتم اما شوهرم اینجوری مطمینه که خانمش مساله ایی هست که دوست نداره اون ببینه.
    بالاخره کدومش؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    از نظر من زن و شوهر مسایل خصوصی بینشون نیست.
    بالاخره مسئله خصوصی میشه بین زن و شوهر باشه یا نه؟!

شما میخواید خودتون در جریان همه مسائل باشید ولی این حق رو برای همسرتون قائل نیستید. خب منم همینجوریم ولی دیگه قبول هم دارم اینجوریم یعنی میگم من مرد هستم اصلا تعصب دارم و قبول هم دارم در این مورد عادل نیستم. ولی شما میگین من عادلم زن و شوهر نباید هیچی بینشون باشه ولی من خودم حق دارم یه چیزهایی رو نگم چون شوهرم بهم اعتماد داره ولی شوهرم حق نداره مخفی کنه و باید حتما همه چیزو بهم بگه! این منصفانه نیست.

اگر همسرتون بهتون بگه دوست ندارم الان کاری که با گوشی انجام میدم ببینی راضی میشید؟ اگر همین حرفی که خودتون بهش میزنید راضیتون میکنه بهش بگید دقیقا این جواب رو بهتون بده که خیالتون راحت بشه.
    اگرم راضی نمیشید بشینید فکر کنید چرا راضیتون نمیکنه؟ مگر همین حرف رو خودتون به همسرتون بزنید کافی نیست؟ برعکسش چرا کافی نیست؟

منم اوایل گوشیمو دست زنم میدادم الان دیگه نمیدم. دلیلش هم رفتارها و حساسیت های خودشه. ولی همچنان به تعهداتم پایبندم. ربطی نداره کار خطایی بکنم. کلا یک خانم اینجا نمیتونه بیاد بگه من خصوصی وعمومی حرف نامربوط و بدی بهش زده باشم. رمزدار بودن گوشی مرد الزاما معنی خیانت یا عدم صداقت رو نمیده صدها دلیل مختلف میتونه داشته باشه. دقیقا همون چیزی که خودتون میفرمایید دروغ نمیخواد بگه راستشم نمیتونه بگه!

همه زن و شوهرها خط قرمز دارن خانم ستیلا ولی شما از کجا انقدر مطمئنید که همسر شما داره خط قرمزهاتون رو رد میکنه؟ همسرتون اگر دنبال کار خلافی بود در جواب اینکه بهش گفتین چرا دروغ گفتی یه دروغ دیگه بهتون میگفت سکوت نمیکرد. شما در منگنه گذاشتینش ایشونم مجبور شده یه دروغی بگه ولی دوست هم نداشته اینکارو بکنه و بعدش سکوت کرده ادامه نداده. دست از سرش بردارین. بذارید به حال خودش باشه نه اون عذاب وجدان میگیره که به شما دروغ میگه نه شما ناراحت میشید که دروغ میشنوید. یه مسئله ای از سه ماه پیش رخ داده ایشونم مجبوره تنهایی اونو یدک بکشه به جای احتمال خیانت که انگار به صورت پیش فرض روی همه خانمها نصب شده میتونید این احتمال رو بدین که یه اتفاق ناخوشایند کاری براش پیش اومده و اونقدر شمارو دوست داره که نمیخواد با گفتنش در این وضعیت حاملگیتون ناراحتتون کنه. نمیتونه در یک موردی فعلا به هر دلیلی با شما شفاف صحبت کنه شما میتونید دوستیتون رو نشون بدین آرامش بهش بدین در صورت لزوم خودش بیاد براتون تعریف کنه دیگه به زور که نمیشه!
    چرا اینجوری فکر نمیکنید واقعا؟ هم خودتون و بچه تون آرامش میگیرید هم حس اعتماد و صمیمیت به همسرتون میتونید منتقل کنید.

مسئله مهم دیگه هم اینه که این میزان محدودیت و کنترلگری شما همسرتون رو زده میکنه و بیشتر فراری میده. مردها از اینکه چک بشن شدیدا متنفرن. فرار میکنه چون براش راهی نذاشتین دیگه. شما مرتب دارید با این اخم و تخم ها به همسرتون پیام میدین که بهش اعتماد ندارین و به غرورش برمیخوره هم دارین آزادیشو که برای هر مردی خیلی مهمه محدود میکنید. ایشونم تنها راهی که پیدا کرده فرار و دروغ و سکوته که هیچ کدوم رابطه ی شمارو نزدیک نمیکنه یعنی اگه یه روز از شدت عصبانیت گوشیشو بده دست شما بگه بشین هرچی دلت میخواد چک بکن شما باید جای خوشحال شدن ناراحت بشید چون یعنی دیگه ازتون قطع امید کرده. نذارید به اون مرحله برسه که فکر کنه صمیمیت و اعتماد بینتون هیچ ارزشی نداره. بهش فضا بدین خودش اگر چیز مهمی باشه میاد بهتون میگه به همسرتون اعتماد داشته باشید همونطور که میفرمایید ایشون به شما اعتماد داره.
    ویرایش توسط Amir A : چهارشنبه 15 فروردین 97 در ساعت 01:00

6. 3 کاربر از پست مفید Amir A تشکرکرده اند .

tavalode arezoo (چهارشنبه 15 فروردین 97), میس بیوتی (یکشنبه 26 فروردین 97), ستیلا (چهارشنبه 15 فروردین 97)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط گیسو کمند نمایش پست ها
    مراجعه به مشاور ، با ابزار خانواده و بزرگتر ، تفاوت دارد ،
    ستیلا جان مشاور میروید مثل وقتی که بیمار هستید و نیاز به پزشک دارید ،
    چرا فکر میکنی مراجعه به مشاور ، حریم شما رو به خطر می اندازه ،
    هر موضوعی راه حلی داره و هر راه حل اصولی ، و اصول نزد متخصص هست ،
    برید که یاد بگیرید ، به همسرتون یاد بدند .

یکبار دیگه قسمت دوم پست قبلم رو بخون ، اگه نیازه .
    پیشگیری = سرمایه گذاری
    هم خیلی ضروری و مهم است هم دید شما همراه با صمیمیت و آرامش است .

ممنون .
    از شما سپاسگزارم گیسو کمند عزیز.
    من برای رفتن به مشاور مشکلی ندارم اتفاقا خیلی هم دوست دارم .شوهرم ممکنه قبول نکنه.سعی خودمو میکنم

8. کاربر روبرو از پست مفید ستیلا تشکرکرده است .

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    66
    دستاوردها:
    تشکرها
    1,128

تشکرشده 851 در 242 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A نمایش پست ها
    بالاخره کدومش؟

بالاخره مسئله خصوصی میشه بین زن و شوهر باشه یا نه؟!

شما میخواید خودتون در جریان همه مسائل باشید ولی این حق رو برای همسرتون قائل نیستید. خب منم همینجوریم ولی دیگه قبول هم دارم اینجوریم یعنی میگم من مرد هستم اصلا تعصب دارم و قبول هم دارم در این مورد عادل نیستم. ولی شما میگین من عادلم زن و شوهر نباید هیچی بینشون باشه ولی من خودم حق دارم یه چیزهایی رو نگم چون شوهرم بهم اعتماد داره ولی شوهرم حق نداره مخفی کنه و باید حتما همه چیزو بهم بگه! این منصفانه نیست.

اگر همسرتون بهتون بگه دوست ندارم الان کاری که با گوشی انجام میدم ببینی راضی میشید؟ اگر همین حرفی که خودتون بهش میزنید راضیتون میکنه بهش بگید دقیقا این جواب رو بهتون بده که خیالتون راحت بشه.
    اگرم راضی نمیشید بشینید فکر کنید چرا راضیتون نمیکنه؟ مگر همین حرف رو خودتون به همسرتون بزنید کافی نیست؟ برعکسش چرا کافی نیست؟

منم اوایل گوشیمو دست زنم میدادم الان دیگه نمیدم. دلیلش هم رفتارها و حساسیت های خودشه. ولی همچنان به تعهداتم پایبندم. ربطی نداره کار خطایی بکنم. کلا یک خانم اینجا نمیتونه بیاد بگه من خصوصی وعمومی حرف نامربوط و بدی بهش زده باشم. رمزدار بودن گوشی مرد الزاما معنی خیانت یا عدم صداقت رو نمیده صدها دلیل مختلف میتونه داشته باشه. دقیقا همون چیزی که خودتون میفرمایید دروغ نمیخواد بگه راستشم نمیتونه بگه!

همه زن و شوهرها خط قرمز دارن خانم ستیلا ولی شما از کجا انقدر مطمئنید که همسر شما داره خط قرمزهاتون رو رد میکنه؟ همسرتون اگر دنبال کار خلافی بود در جواب اینکه بهش گفتین چرا دروغ گفتی یه دروغ دیگه بهتون میگفت سکوت نمیکرد. شما در منگنه گذاشتینش ایشونم مجبور شده یه دروغی بگه ولی دوست هم نداشته اینکارو بکنه و بعدش سکوت کرده ادامه نداده. دست از سرش بردارین. بذارید به حال خودش باشه نه اون عذاب وجدان میگیره که به شما دروغ میگه نه شما ناراحت میشید که دروغ میشنوید. یه مسئله ای از سه ماه پیش رخ داده ایشونم مجبوره تنهایی اونو یدک بکشه به جای احتمال خیانت که انگار به صورت پیش فرض روی همه خانمها نصب شده میتونید این احتمال رو بدین که یه اتفاق ناخوشایند کاری براش پیش اومده و اونقدر شمارو دوست داره که نمیخواد با گفتنش در این وضعیت حاملگیتون ناراحتتون کنه. نمیتونه در یک موردی فعلا به هر دلیلی با شما شفاف صحبت کنه شما میتونید دوستیتون رو نشون بدین آرامش بهش بدین در صورت لزوم خودش بیاد براتون تعریف کنه دیگه به زور که نمیشه!
    چرا اینجوری فکر نمیکنید واقعا؟ هم خودتون و بچه تون آرامش میگیرید هم حس اعتماد و صمیمیت به همسرتون میتونید منتقل کنید.

مسئله مهم دیگه هم اینه که این میزان محدودیت و کنترلگری شما همسرتون رو زده میکنه و بیشتر فراری میده. مردها از اینکه چک بشن شدیدا متنفرن. فرار میکنه چون براش راهی نذاشتین دیگه. شما مرتب دارید با این اخم و تخم ها به همسرتون پیام میدین که بهش اعتماد ندارین و به غرورش برمیخوره هم دارین آزادیشو که برای هر مردی خیلی مهمه محدود میکنید. ایشونم تنها راهی که پیدا کرده فرار و دروغ و سکوته که هیچ کدوم رابطه ی شمارو نزدیک نمیکنه یعنی اگه یه روز از شدت عصبانیت گوشیشو بده دست شما بگه بشین هرچی دلت میخواد چک بکن شما باید جای خوشحال شدن ناراحت بشید چون یعنی دیگه ازتون قطع امید کرده. نذارید به اون مرحله برسه که فکر کنه صمیمیت و اعتماد بینتون هیچ ارزشی نداره. بهش فضا بدین خودش اگر چیز مهمی باشه میاد بهتون میگه به همسرتون اعتماد داشته باشید همونطور که میفرمایید ایشون به شما اعتماد داره.

ممنون از شما اقای امیر.کلی نوشتم ولی ارسال نشد

من احساس میکنم شما فکر میکنید من هر روز در حال چک کردن گوشی شوهرم بودم اصلا چنین چیزی نبوده.ازادی ایشون هیچ وقت گرفته نشده .مساله خصوصی با صحبت کردن با دوست یا خانواده تفاوت داره.منظورم اینکه لازمه زن و شوهر رمز گوشی همدیگه رو بدونن نه اینکه کنترل همدیگه رو بدست بگیرن

10. کاربر روبرو از پست مفید ستیلا تشکرکرده است .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 مرداد 97 [ 08:54]
    سطح
    49
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 84
    Overall activity: 4.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassOverdrive3 months registered5000 Experience Points
    تشکرها
    427

تشکرشده 431 در 145 پست

Array
    نه من اصلا فکر نکردم شما دائما در حال چک کردن هستید شرایط روحی شما رو هم قضاوت نمیکنم چون در جایگاه شما نیستم ولی دقیقا میدونم در چه شرایطی و چطوری میرید بالای سر همسرتون یا چطوری ابراز ناراحتی میکنید و حال همسرتون رو (در صورتی که بیگناه باشه) درک میکنم!
    اینکه از توضیح دادن فرار میکنه یا متوسل به دروغ میشه یعنی شما دارید زیاده روی میکنید.
    صحبت کردن با دوست و خانواده هم میتونه مشمول حرف خصوصی بشه. اجازه بدین مثال براتون بزنم. یکی از دوستان من سال گذشته جراحی مردونه ای داشت که در این مورد به من چندبار نصفه شب پیام زد و من لازم بود و باید باهاش صحبت میکردم خب مسلما نمیتونستم و نباید این مسئله رو به زنم میگفتم بحث رازداری بود و نمیشد زنم بیاد تو گوشی من پیامهارو بخونه و خانمم ناراحت میشد وقتی من با این دوستم صحبت میکردم و میخواست سر در بیاره من چی کار میکنم. یا مثلا من یک بدهی خیلی سنگین داشتم که نمیخواستم همسرم متوجه بشه و در این مورد نگران بودم و با چند نفر صحبت میکردم و بازم باید مراقب میشدم زنم متوجه نشه بخاطر نگرانی خودش که رقم رو متوجه میشد حتما استرس میگرفت. خب میخوام بگم هر نگفتنی به معنی کار خلاف نیست ذهنتون رو سمت چیزهای بد نبرین.
    احتمال اینکه ایشون با توجه به تجربه اول بچه دار شدنتون، نگرانی در مورد وضع حمل شما داشته باشه و در حال یادگیری باشه رو هم در نظر بگیرید.

شما اگر از در رفاقت و دوستی وارد بشید هم خودتون در این مقطع حساسی که هستید آرامش میگیرید هم این آرامش رو به همسرتون منتقل میکنید که اگر موضوع در حدی باشه که بتونه به شما انتقال بده خودش بیاد بگه. ولی با قهر و تشر و اینکه باید رمز گوشیتو بدی و داری چی کار میکنی و با کی حرف میزنی راه به جایی نمیبرین فقط باعث همین قهر چند روزه و ناراحتی و فاصله گیری میشید. همسرتون هم نباید البته سر این مسائل قهر کنه من خودم خانمم در این حد حساسیت که نشون میده کلا گوشیو میندازم یه ور دیگه که بدونه چیزی از خودش برام مهمتر و واجب تر وجود نداره ولی حالا همسر شما یا بلد نیست یا انقدر اون موضوعی که درگیرش شده حساس و ناراحت کننده ست براش که نمیتونه خیلی خوب شمارو اون لحظه آروم کنه و بهتون اطمینان خاطر بده خبری نیست و باعث ناراحتی و قهرتون میشه. ولی من حرفم کلا اینه قصاص قبل از جنایت نکنید. اگر دست از پا خطا کرد برید روش بنزین بریزید اصلا آتیشش بزنید ولی تا وقتی خطا نکرده و میگید بهش اعتماد دارید و مرد خوبی هست لازم نیست اینجوری تجسس کنید و اگر اجازه بدین یک محدوده و حریمی برای خودش داشته باشه خیلی پیشتون احساس آرامش بیشتری میکنه و این آرامش رو در نهایت به خودتون برمیگردونه.

12. 2 کاربر از پست مفید Amir A تشکرکرده اند .

میس بیوتی (یکشنبه 26 فروردین 97), ستیلا (چهارشنبه 15 فروردین 97)

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)