به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 108
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 14 تیر 97 [ 10:10]
    سطح
    64
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 249
    Overall activity: 28.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocial3 months registered5000 Experience Points
    تشکرها
    199

تشکرشده 1,077 در 458 پست

Array
    برادر خوبم آقا تیام
    خواهشم از شما اینه بعنوان خانمی که برای تاپیکتون وقت گذاشته نظرمو بدقت بخونین.
    نه عشق افراطی و چشم و گوش بسته و نه خیلی سخت و انعطاف ناپذیر .. (لطفا منطقی باشین)
    میفرمایند ممکن هست کسی دیگه در قلب خانمتون بیاد ... اینو در نظر داشته باشین زندگی خاله بازی نیست امروز یکی بیاد تو قلب من و فردا دیگری.. اونم درست زمانی که من بعنوان یک بزرگسال تأهل و البته تعهد دارم، و زندگیم مشکل خاصی نداره. ما زندگی های مختلفی رو میبینیم که بپایان رسیدن و توافقی جدا شدن اما اون زندگی ها سرشار از تضاد ها و بدرفتاری ها و ناسالمی های جسمی و اخلاقی بوده.. از اعتیاد و خیانت تا فساد جنسی و ضرب و شتم. اما زندگی شما مشکلی نداشته !!
    اینکه به یکباره طرفتون بدون هیج دسترسی از شما جدا بشه نتها صحیح نیست بلکه بی اعتنایی به شماست و حتی پیگیری قانونی داره.
    من هر چه فکر میکنم طبق نوشتتون دلیل محکمی نمیبینم جز یکسری دلایل که بدلیل عدم اثبات و قانون سایت از گفتنش معذروم.
    شما برای زندگیتون زحمت کشیدین اینطور نیست برای هیچ همه چیز رو نابود کنین. خانم شما هرگز نمیپذیرن به خانه برگردن طبق گفته ی شما و تلاش بی نتیجتون.. اگر هم با فشار برگردن صفا و صمیمیتی نیست که با شما پای میز مذاکره بشینن. بدیهی هست مشاوره هم تشریف نمیارن.
    اینکه یک زن یا مرد خانه گریز باشه و منزلش رو بدون هیچ دلیل و خبری ترک کنه.. نشانه ی فهیم بودنش نیست، نشانه ی بی مسئولیتی و عدم بلوغ فکری ایشان هست.
    شما حقوقی دارین مثل یک خانم و باید بدونین همسر شما چه دلیل ارزشمندی برای خروج از منزل داره.
    من تأکید میکنم که تنبیه فقط کتک کاری و سخنان ناشایست نیست! ایشون الان همسر شما هستن و از شما دور ... پس هیج ناراحتی و فشاری بر روی ایشان نیست. بگذارین همینطور به زندگی ادامه بدن، از اونجایی که نیت اینو ندارن شوهر کنن و ... پس نباید ناراحت از این امر باشن.
    من عذر میخوام اما احتمال بالایی میدم که خودشون و خانوادشون اغفال شدن و متأسفانه در بیراهه قدم بر میدارن. شاید حرف من خوشایند نباشه اما این امر فقط و فقط با
    عدم پیگیری شما و تحقیق نامحسوس امکان پذیر هست.
    اگر شما متوجه امر غیر عادی بشین و توسط قانون تأیید بشه میتونین به سهولت در انتهای مسیر که دیگه راهی نمونده جدا بشین.
    الان بهترین اتفاق برای همسر و خانوادتوشون طلاق دادن شماست که به نیات بعدی برسن و این چیزی نیست که شما بخواین.
    بله من از وجه مثبت حرف زدم این خیلی مهمه ..، ما برای حرف دیگران زندگی نمیکنیم یا بقول شما عشق هست و بحث حرف دیگری نیست اما بقول قدیمی ها آش نخورده و دهان سوخته. بالاخره هر نتیجه ای که حاصل بشه شما میخواین به زندگی ادامه بدین و با حرف و حدیث امکان پذیر نیست چون مردم روی گذشته خوب دیگران و اخلاق و رفتارش سرمایه میذارن.
    و در آخر شما نباید پیگیری کنین و باید شرط برقراری ارتباط رو مراجعه ی دو نفره به مشاوره قرار بدین که در اون صورت نیت اصلیشو از زبان مشاوره بشنوین. اونوقت خیلی بهتر میتونین برای آیندتون تصمیم بگیرین.

ویرایش توسط sahar.66 : یکشنبه 22 بهمن 96 در ساعت 13:07

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    مثلث کاریمن رو حتمی مطالعه کنید
    توی این مثلث احتیاج نیست تا ایشون از شما کتک خورده باشن همین که ایشون از شما طلاق میخوان و شما رو دوست ندارن و شما دارید پافشاری میکند به ادامه داخل این مثلث هستید که باید برای حل این مثلث از مثلث تد استفاده کنید

خلاق (creator) محوریت در مثلث کارپمن "قربانی" ولی در مثلث ted "خلاق" یا " آفرینشگر" است. خلاق برخلاف قربانی تمرکزش روی "آنچه می‌خواهم" است ونه "آنچه نمی‌خواهم" تمرکز روی خواسته‌ها و نخواسته‌ها تحول آفرین است. خلاق روی راه حل‌ها متمرکز می‌شود نه یافتن مقصر.
    عملکرد خلاق دو ویژگی دارد:
    1. افزایش قدرت تخیل و پاسخ به پرسش "من چه می‌خواهم؟".
    2. انتخاب پاسخ به شرایط و چگونگی زندگی حتی وقتی مشکلات بوجود آیند.

مربی (coach) در مثلث قدرت دهی نقش ناجی باید تبدیل به نقش «مربی» شود. یعنی به جای اینکه طرف مقابل را نادیده بگیرد و به اصطلاح به او ماهی بدهد، به او ماهی گیری یاد دهد و به قربانی اجازه دهد که آرام آرام روی پای خود بایستد. اگر فرد ناجی متوجه شود که قدرتش صرفاً به خاطر حمایت از دیگران نیست و اگر دیگران به او نیازمند نباشند باز او معتبر است می‌تواند عملکرد مربی یا رهبر را داشته باشد.
    چالشگر (challenger) در مثلث قدرت دهی نقش ستمگر باید به موقعیت «چالشگر» حرکت کند و تنش پویا ایجاد کند. چالشگر با انتقاد سازنده فرد قربانی را از نقشش خارج می‌کند. در انتقاد سازنده چالشگر کل هویت و وجود فرد را هدف قرار نمی‌دهد بلکه با وضعیت من خوبم تو خوبی به او می‌گوید این رفتارت خوب نیست بیا راجع به آن با هم صحبت کنیم در حالی که ستمگر حالت من خوبم تو خوب نیستی را برقرار می‌کند و کل هویت و جود فرد مقابل را زیر سؤال می‌برد.

یعنی اینقدر ادمها گرفتار مثلث کارمنن

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 مهر 98 [ 22:23]
    سطح
    26
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 51
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    1

تشکرشده 26 در 17 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar.66 نمایش پست ها
    برادر خوبم آقا تیام
    خواهشم از شما اینه بعنوان خانمی که برای تاپیکتون وقت گذاشته نظرمو بدقت بخونین.
    نه عشق افراطی و چشم و گوش بسته و نه خیلی سخت و انعطاف ناپذیر .. (لطفا منطقی باشین)
    میفرمایند ممکن هست کسی دیگه در قلب خانمتون بیاد ... اینو در نظر داشته باشین زندگی خاله بازی نیست امروز یکی بیاد تو قلب من و فردا دیگری.. اونم درست زمانی که من بعنوان یک بزرگسال تأهل و البته تعهد دارم، و زندگیم مشکل خاصی نداره. ما زندگی های مختلفی رو میبینیم که بپایان رسیدن و توافقی جدا شدن اما اون زندگی ها سرشار از تضاد ها و بدرفتاری ها و ناسالمی های جسمی و اخلاقی بوده.. از اعتیاد و خیانت تا فساد جنسی و ضرب و شتم. اما زندگی شما مشکلی نداشته !!
    اینکه به یکباره طرفتون بدون هیج دسترسی از شما جدا بشه نتها صحیح نیست بلکه بی اعتنایی به شماست و حتی پیگیری قانونی داره.
    من هر چه فکر میکنم طبق نوشتتون دلیل محکمی نمیبینم جز یکسری دلایل که بدلیل عدم اثبات و قانون سایت از گفتنش معذروم.
    شما برای زندگیتون زحمت کشیدین اینطور نیست برای هیچ همه چیز رو نابود کنین. خانم شما هرگز نمیپذیرن به خانه برگردن طبق گفته ی شما و تلاش بی نتیجتون.. اگر هم با فشار برگردن صفا و صمیمیتی نیست که با شما پای میز مذاکره بشینن. بدیهی هست مشاوره هم تشریف نمیارن.
    اینکه یک زن یا مرد خانه گریز باشه و منزلش رو بدون هیچ دلیل و خبری ترک کنه.. نشانه ی فهیم بودنش نیست، نشانه ی بی مسئولیتی و عدم بلوغ فکری ایشان هست.
    شما حقوقی دارین مثل یک خانم و باید بدونین همسر شما چه دلیل ارزشمندی برای خروج از منزل داره.
    من تأکید میکنم که تنبیه فقط کتک کاری و سخنان ناشایست نیست! ایشون الان همسر شما هستن و از شما دور ... پس هیج ناراحتی و فشاری بر روی ایشان نیست. بگذارین همینطور به زندگی ادامه بدن، از اونجایی که نیت اینو ندارن شوهر کنن و ... پس نباید ناراحت از این امر باشن.
    من عذر میخوام اما احتمال بالایی میدم که خودشون و خانوادشون اغفال شدن و متأسفانه در بیراهه قدم بر میدارن. شاید حرف من خوشایند نباشه اما این امر فقط و فقط با
    عدم پیگیری شما و تحقیق نامحسوس امکان پذیر هست.
    اگر شما متوجه امر غیر عادی بشین و توسط قانون تأیید بشه میتونین به سهولت در انتهای مسیر که دیگه راهی نمونده جدا بشین.
    الان بهترین اتفاق برای همسر و خانوادتوشون طلاق دادن شماست که به نیات بعدی برسن و این چیزی نیست که شما بخواین.
    بله من از وجه مثبت حرف زدم این خیلی مهمه ..، ما برای حرف دیگران زندگی نمیکنیم یا بقول شما عشق هست و بحث حرف دیگری نیست اما بقول قدیمی ها آش نخورده و دهان سوخته. بالاخره هر نتیجه ای که حاصل بشه شما میخواین به زندگی ادامه بدین و با حرف و حدیث امکان پذیر نیست چون مردم روی گذشته خوب دیگران و اخلاق و رفتارش سرمایه میذارن.
    و در آخر شما نباید پیگیری کنین و باید شرط برقراری ارتباط رو مراجعه ی دو نفره به مشاوره قرار بدین که در اون صورت نیت اصلیشو از زبان مشاوره بشنوین. اونوقت خیلی بهتر میتونین برای آیندتون تصمیم بگیرین.

سلام سحر خانم، بسیار ممنونم که شما و بقیه دوستان وقت میزارین و مشاوره میدین. من هم الان با نیت صبر و تحقیق نامحسوس موافقم. هر چند با مشورت خانواده، فرد یا افرادی که مورد احترام دو طرف اند رو فرستادیم جلو تا بعد از گذرانده شدن چند ماه برای ما جواب بیارند و بفهمیم بالاخره تکلیف چیست؟ جالبه فامیل خودشون هم میگن این دلایل دلایلی نیست که یه زندگی بخواد خراب بشه. به هر حال تو یکی از آخرین دفعات واسطه هستیم و منتظر جواب! من مطمئنا حتی اگر جوابش منفی باشه هیچ اقدامی نخواهم کرد و میگویم طلاق نمیدهم! اگر مشکلی هست بفرمایند چیست حل کنیم! در غیر اینصورت با ید توافقی جدا بشیم و اینکه خودشون اقدام کنن.سحر خانم نمیدونم مسئله گلاویز شدن برادرشون رو با من را یادتان هست یا نه؟ متاسفانه ایشون انگار دنبال انتقام گرفتن و تسویه حساب شخصی اند چون خودشون زنشونو طلاق دادند و بقیه رو مقصر اینکار میدانند در صورتی که خانمش به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و شیشه ازشون جداشد. خانمم پدرش فوت کرده و ایشون میخواد بگه من جای پدرم هستم ولی متاسفانه به شدت زننده عمل کرد و به جای حل کردن موضوع، مورد را پیچیده تر کرد و فقط با طبیعی جلوه دادن طلاق به تحریک خواهرشون یا خانمم میپردازن. بعد به صورت آموزش به خانمم میگه حتما باید مهریتو بگیری!؟ از خداخواسته اکنون تمام ارتباط با واسطه یا بی واسطه قطع شده. متاسفانه تحریک میکنن و میکشند کنار. الان به همه دارن میگن ما بخدا داریم به دخترمون میگیم برگرد ولی خودش میگه نمیخوام و دوسش ندارم. در صورتی که میدانم عصبانیت و تحریک فوق العاده موجب بیان شدن این جملات شده‌است. میدانم اکنون من میتوانم اقدام قانونی کنم ولی حدسی مکه شاید به لجبازی بیافتند بخاطر همین روش شما رو بیشتر ترجیح میدم که صبر و مرور زمان شاید نتیجه بهتری بده.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omid12 نمایش پست ها
    مثلث کاریمن رو حتمی مطالعه کنید
    توی این مثلث احتیاج نیست تا ایشون از شما کتک خورده باشن همین که ایشون از شما طلاق میخوان و شما رو دوست ندارن و شما دارید پافشاری میکند به ادامه داخل این مثلث هستید که باید برای حل این مثلث از مثلث تد استفاده کنید

خلاق (creator) محوریت در مثلث کارپمن "قربانی" ولی در مثلث ted "خلاق" یا " آفرینشگر" است. خلاق برخلاف قربانی تمرکزش روی "آنچه می‌خواهم" است ونه "آنچه نمی‌خواهم" تمرکز روی خواسته‌ها و نخواسته‌ها تحول آفرین است. خلاق روی راه حل‌ها متمرکز می‌شود نه یافتن مقصر.
    عملکرد خلاق دو ویژگی دارد:
    1. افزایش قدرت تخیل و پاسخ به پرسش "من چه می‌خواهم؟".
    2. انتخاب پاسخ به شرایط و چگونگی زندگی حتی وقتی مشکلات بوجود آیند.

مربی (coach) در مثلث قدرت دهی نقش ناجی باید تبدیل به نقش «مربی» شود. یعنی به جای اینکه طرف مقابل را نادیده بگیرد و به اصطلاح به او ماهی بدهد، به او ماهی گیری یاد دهد و به قربانی اجازه دهد که آرام آرام روی پای خود بایستد. اگر فرد ناجی متوجه شود که قدرتش صرفاً به خاطر حمایت از دیگران نیست و اگر دیگران به او نیازمند نباشند باز او معتبر است می‌تواند عملکرد مربی یا رهبر را داشته باشد.
    چالشگر (challenger) در مثلث قدرت دهی نقش ستمگر باید به موقعیت «چالشگر» حرکت کند و تنش پویا ایجاد کند. چالشگر با انتقاد سازنده فرد قربانی را از نقشش خارج می‌کند. در انتقاد سازنده چالشگر کل هویت و وجود فرد را هدف قرار نمی‌دهد بلکه با وضعیت من خوبم تو خوبی به او می‌گوید این رفتارت خوب نیست بیا راجع به آن با هم صحبت کنیم در حالی که ستمگر حالت من خوبم تو خوب نیستی را برقرار می‌کند و کل هویت و جود فرد مقابل را زیر سؤال می‌برد.

یعنی اینقدر ادمها گرفتار مثلث کارمنن
    سلام جناب امید چشم حتما مطالعه میکنم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط deljoo_deltang نمایش پست ها
    به نظر من هم کمی اجازه بدهید تا عصبانیت ایشان کم شود و دلتنگ شما شوند. با توجه به اینکه همسرتون هیچ اقدام قانونی ای نکرده اند به نظر می رسد قصد ایشان هم طلاق نبوده اگرچه به زبان این را گفته اند. من هم امیدوارم شما بتوانید به عنوان ناخدای کشنی، کشتی زندگیتان را به ساحل امن برسانید.
    باسلام به توصیه شما و چندین نفر از دوستان در تلاش برای همین موضوع هستم. صبر و انتظار. وای که چقدر سخته و وحشتناک.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط omid12 نمایش پست ها
    اقا تیام اگر تونستی هر چه زود تر حلش کن
    من بر عکس دوستان عقیده دارم از دل برود هر انکه از دیده رود
    اون نباید عادت کنه به نبودن شما در زندگیش
    و واقعا هم اینو تجربه کردم
    پس این حرف غلطیه که حالا صبر کنیم و این چیزها
    شما باید تکلیفتون با خانومتون روشن کنید
    بگید سه ماه میریم سر خونه زندگی و مشاور
    اگر بعد از سه ماه هنوز علاقه مند به جدایی بودی جدا میشیم
    تو رو خدا بزرگ فکر کنید ولی اینو در نظر داشته باشید که ممکن از همین دوست نداشتن شما یکی دیگه بیاد تو قلب خانوم شما
    خوب دل ایشون مال یکی دیگه باشه جسمش پیش شما؟؟؟
    شما دوست دارید با همچین خانومی زندگی کنید؟؟؟؟
    خانومتون که معصوم نیست؟؟
    یه فرض اونم اینکه لطفا مطب های روانپزشکا رو برید ببینید
    اونجا پر از خانم هایی که شوهرا شون دوست ندارن ولی مجبورن زندگی کنند عین یک برده
    نقش قربانی رو برای همیشه بازی کنند هر روز بستری هر روز دکتر هر روز قرص
    یه سیکل مصخره اینکه از بچگی زدن تو سرشون گفتن شما زنا نقش قربانی باید بازی کنید بعضی هام حالا لذت میبرن ون بهشون احساس امنیت میده چون تعریف امینتشون اشتباه اشتباه یاد گرفتن
    خوب چند وقت دیگه اگر این بازی ادامه پیدا کنه به احتمال نود درصد یه اجنبی که نقش ناجی این فیلم بازی میکنه پیدا میشه
    بالاخره باید مثلثش تکمیل بشه
    به جای اینکه منطقی باهاش برخورد کنند و اگر من شوهری رو دوست ندارم هیچ لذومی برای ادامه نمیبنم چون دارم خودم نابود میکنم
    من یک قربانی نیستم من نمیخیوام ناجی داشته باشم
    من یک انسانم که حق زندگی و سلیقه دارم خیلی منطقی
    اگر بعد از سه ماه نظرش عوض نشد من اگر جای شما باشم خیلی خوشحالم که یک مدت با همچین خانم فهمیمی زندگی کردم
    می ارزید حتی یک چند وقت .باعث شد من لذت زندگی با یک انسان رو بچشم و براش ارزوی بهترین هارو میکردم و جدا میشدم
    سلام امید خان تو فضایی که تمام را های ارتباطی قطعه قطعا نمیشه کاری کرد حتی قانونی! من حتی نمیتونم زن قانونیم رو ببینم! اخه به چه زبونی مثلا باید بگمذاقا زنمه حلالمه و میخوام ببینمش و باهاش حرف بزنم! اونها خانواده اش درگیری به راه انداختن و پای من شوهر هم بریدند خوشم که تمام راه
    های ارتباطی متنی، پیامی تلفنی رو قطع کرده!
    در هر صورت توکل بخدا تو این وضعیت پیچیده کمی صبر بهتره، اگر نیت شر و زشت و ناپسندی تو سر دارند که مثلا به کس دیگری بدن که بعدها معلوم میشه اصلا اکر هم نشه چوب خدا بی صداس اگه بزنه بی دواس. ولی من معتقد هستم باید تمام تلاشمو لااقل برای آسودگی وجدان خودم بکنم تا بتونم حلش کنم. البته با قضا و قدر نمیشه جنگ کرد.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 26 در 17 پست

Array
    باسلام
    من تصمیمم روگرفتم در صورت جواب منفی واسطه آخر که با مشورت خانواده و بزرگترها انجام شد یا خواهد شد. دیگر به هیچ عنوان برای چند وقت سراغشون نخواهم رفت. زخم روحی و دوری از زن رو در شب عید تحمل میکنم تا بلکه فرجی بشه.
    بالاخره اونها از لحاظ قانونی هر کاری بخوان بکنن به من نیاز دارن( چه بانیت ازدواج با کس دیگر که بعید میدونم، و چه با هدف طلاق که دلیل قانونی میخواد و مطمئناً محکمه پسند نیستند و یا هر چیز دیگه).فقط تو رو خدا برام دعا کنید .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    64
    دستاوردها:
    تشکرها
    199

تشکرشده 1,077 در 458 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط تیام2012 نمایش پست ها
    سلام سحر خانم، بسیار ممنونم که شما و بقیه دوستان وقت میزارین و مشاوره میدین. من هم الان با نیت صبر و تحقیق نامحسوس موافقم. هر چند با مشورت خانواده، فرد یا افرادی که مورد احترام دو طرف اند رو فرستادیم جلو تا بعد از گذرانده شدن چند ماه برای ما جواب بیارند و بفهمیم بالاخره تکلیف چیست؟ جالبه فامیل خودشون هم میگن این دلایل دلایلی نیست که یه زندگی بخواد خراب بشه. به هر حال تو یکی از آخرین دفعات واسطه هستیم و منتظر جواب! من مطمئنا حتی اگر جوابش منفی باشه هیچ اقدامی نخواهم کرد و میگویم طلاق نمیدهم! اگر مشکلی هست بفرمایند چیست حل کنیم! در غیر اینصورت با ید توافقی جدا بشیم و اینکه خودشون اقدام کنن.سحر خانم نمیدونم مسئله گلاویز شدن برادرشون رو با من را یادتان هست یا نه؟ متاسفانه ایشون انگار دنبال انتقام گرفتن و تسویه حساب شخصی اند چون خودشون زنشونو طلاق دادند و بقیه رو مقصر اینکار میدانند در صورتی که خانمش به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و شیشه ازشون جداشد. خانمم پدرش فوت کرده و ایشون میخواد بگه من جای پدرم هستم ولی متاسفانه به شدت زننده عمل کرد و به جای حل کردن موضوع، مورد را پیچیده تر کرد و فقط با طبیعی جلوه دادن طلاق به تحریک خواهرشون یا خانمم میپردازن. بعد به صورت آموزش به خانمم میگه حتما باید مهریتو بگیری!؟ از خداخواسته اکنون تمام ارتباط با واسطه یا بی واسطه قطع شده. متاسفانه تحریک میکنن و میکشند کنار. الان به همه دارن میگن ما بخدا داریم به دخترمون میگیم برگرد ولی خودش میگه نمیخوام و دوسش ندارم. در صورتی که میدانم عصبانیت و تحریک فوق العاده موجب بیان شدن این جملات شده‌است. میدانم اکنون من میتوانم اقدام قانونی کنم ولی حدسی مکه شاید به لجبازی بیافتند بخاطر همین روش شما رو بیشتر ترجیح میدم که صبر و مرور زمان شاید نتیجه بهتری بده.
    - - - Updated - - -

سلام آقا تیام
    مسئله ی گلاویز شدن رو نه بیاد نداشتم، اما فرمودین زن برادرشون بدلیل اعتیاد به مواد مخدر از ایشون جدا شدن.
    ببینین برادر من..شما چه چیزی در این خانواده پیدا میکنید که دلیلی باشه برای اینکه بگین این افراد عملشون موجه و افکارشون درست هست؟
    اعتیاد/ خانه گریزی خانمتون/برادرشون/ حرف و حدیث های فراوان/ خانواده ای که فرد رو به طلاق سوق میدن و در عملی نادرست همراهیش میکنن/ گلاویز شدن/ نداشتن بچه در صورت سلامت جسمی که علتش استفاده از روش های ساده برای جلوگیری از بارداری هست... من اتفاق خوبی نمیبینم و دلیلی برای این همه ناراحتی شما نیست!
    من نگفتم واسطه از مردم ببرین یا مردم و فامیل مشاورتون بشن، گفتم این رشته ی پیگیری رو قطع کنین اما متأسفانه باز میخواین آدم بفرستین و به این دور باطل رو ادامه بدین. قتل کردین که آدم میفرستین؟
    کسی حاضر نیست با خانواده های اینچنینی وصلت کنه اما وقتی شما مدام میری و میای به اونها توهم خوب بودن دست میده . رفتار و گفتارشونو صحیح میدونن و یجورایی شما مقصر و بانی اصلی اختلافات بنظر میرسین.
    چقدر به مسایل مختلف جدای از عشق افراطی فکر کردین و چقدر برای خودتون وقت گذاشتین؟!
    درباره ی مهریه اینطور نیست دو دستی بهش مهریشو بدن و قطعا مشکلات قانونی پیش میاد که اینو با وکیل خبره میتونین صحبت کنین.
    اما فشار برای گرفتن مهریه یعنی اینکه به آخر خط فکر کردن و برنامه های جدیدی دارن.

خدمتتون عرض کردم با شرایط قانونی میتونین ایشون رو نگه دارین و با میل شخصیش یا توافق دو طرفه یا مهریشونو ببخشن یا مقداری توافقی بگیرن و خلاص اما همسرتون باشن. این خودش تنبیه بزرگی هست و در اینصورت اگر اغفال شده باشن نمیتونن ازدواج کنن و راه پشیمانی هموار هست..
    شما هم تا مدت ها احتمالا توان تشکیل زندگی جدید و قرار گرفتن در رابطه ی عاطفی جدید رو نخواهید داشت . اگر بعد از شرطتتون مبنی بر رفتن پیش مشاوره تصمیمتون نهایی شد تا زمان قرار گرفتن در رابطه ی عاطفی جدید ایشونو نگه دارین تا تنبیه بشن . زمانی که قصد زندگی جدید و همسر جدید کردین طلاقش بدین بدلیل نیومدنشون سر زندگی و برای این حرفتون حتما سند داشته باشین... چون مراجع قانونی فقط با سند میپذیرین.
    زمان میگذره و شما در طی زمان میتونین با استفاده از تحرکات بعدی تصمیم های بهتری بگیرین.
    اگر تقدیر الهی بر این بود از این خانم جدا بشین بعنوان خواهر کوچکتون ازتون درخواست دارم اول دنبال خانواده ی خوب بگردین و بعد دختر خوب. دختری که بلوغ فکری و اخلاق داشته باشه، آدمی با اعتقادات متوسط یا قوی، کسی که عاشق فرزند و زندگی باشه
    .
    ویرایش توسط بالهای صداقت : یکشنبه 29 بهمن 96 در ساعت 18:40 دلیل: اصلاح کد php

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 26 در 17 پست

Array
    [QUOTE=sahar.66;441058]

- - - Updated - - -

سلام آقا تیام
    مسئله ی گلاویز شدن رو نه بیاد نداشتم، اما فرمودین زن برادرشون بدلیل اعتیاد به مواد مخدر از ایشون جدا شدن.
    ببینین برادر من..شما چه چیزی در این خانواده پیدا میکنید که دلیلی باشه برای اینکه بگین این افراد عملشون موجه و افکارشون درست هست؟
    اعتیاد/ خانه گریزی خانمتون/برادرشون/ حرف و حدیث های فراوان/ خانواده ای که فرد رو به طلاق سوق میدن و در عملی نادرست همراهیش میکنن/ گلاویز شدن/ نداشتن بچه در صورت سلامت جسمی که علتش استفاده از روش های ساده برای جلوگیری از بارداری هست... من اتفاق خوبی نمیبینم و دلیلی برای این همه ناراحتی شما نیست!
    من نگفتم واسطه از مردم ببرین یا مردم و فامیل مشاورتون بشن، گفتم این رشته ی پیگیری رو قطع کنین اما متأسفانه باز میخواین آدم بفرستین و به این دور باطل رو ادامه بدین. قتل کردین که آدم میفرستین؟
    کسی حاضر نیست با خانواده های اینچنینی وصلت کنه اما وقتی شما مدام میری و میای به اونها توهم خوب بودن دست میده . رفتار و گفتارشونو صحیح میدونن و یجورایی شما مقصر و بانی اصلی اختلافات بنظر میرسین.
    چقدر به مسایل مختلف جدای از عشق افراطی فکر کردین و چقدر برای خودتون وقت گذاشتین؟!
    درباره ی مهریه اینطور نیست دو دستی بهش مهریشو بدن و قطعا مشکلات قانونی پیش میاد که اینو با وکیل خبره میتونین صحبت کنین.
    اما فشار برای گرفتن مهریه یعنی اینکه به آخر خط فکر کردن و برنامه های جدیدی دارن.

خدمتتون عرض کردم با شرایط قانونی میتونین ایشون رو نگه دارین و با میل شخصیش یا توافق دو طرفه یا مهریشونو ببخشن یا مقداری توافقی بگیرن و خلاص اما همسرتون باشن. این خودش تنبیه بزرگی هست و در اینصورت اگر اغفال شده باشن نمیتونن ازدواج کنن و راه پشیمانی هموار هست..
    شما هم تا مدت ها احتمالا توان تشکیل زندگی جدید و قرار گرفتن در رابطه ی عاطفی جدید رو نخواهید داشت . اگر بعد از شرطتتون مبنی بر رفتن پیش مشاوره تصمیمتون نهایی شد تا زمان قرار گرفتن در رابطه ی عاطفی جدید ایشونو نگه دارین تا تنبیه بشن . زمانی که قصد زندگی جدید و همسر جدید کردین طلاقش بدین بدلیل نیومدنشون سر زندگی و برای این حرفتون حتما سند داشته باشین... چون مراجع قانونی فقط با سند میپذیرین.
    زمان میگذره و شما در طی زمان میتونین با استفاده از تحرکات بعدی تصمیم های بهتری بگیرین.
    اگر تقدیر الهی بر این بود از این خانم جدا بشین بعنوان خواهر کوچکتون ازتون درخواست دارم اول دنبال خانواده ی خوب بگردین و بعد دختر خوب. دختری که بلوغ فکری و اخلاق داشته باشه، آدمی با اعتقادات متوسط یا قوی، کسی که عاشق فرزند و زندگی باشه
    .
    سلام مجد خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از شما ممنونم واقعا عالی مشاوره میدین. من حتما به روش شما عمل خواهم کرد. در مورد واسطه که فرمودید مربوط به قول و قرار و هماهنگی قبل از آشنایی من با این سایت بوده. و من تو برنامه جدیدم فقط صبره. سپاس از کمکتون. خدا عمرتون بده

7. کاربر روبرو از پست مفید تیام2012 تشکرکرده است .

sahar.66 (یکشنبه 22 بهمن 96)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 آبان 01 [ 22:46]
    سطح
    68
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 241
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    241

تشکرشده 267 در 138 پست

Array
    سلام
    امیدوارم هر چی خیره پیش بیاد

چندتا سوال دارم لطفا جواب بدین:

شما به ظاهرتون و بهداشت می رسین و همسرتون راضین؟
    همسرتون از روابط جنسیتون راضین؟در حین رابطه فقط به خودتون فکر می کنید یا اولویت رو رضایت ایشون در نظر می گیرین؟
    در جمع خصوصا خانواده خودتون حامیش هستین؟
    روابطش با خانواده شما چطوره؟روابط شما با خانواده ایشون چطوره؟
    در خصوص انجام علایقش مثله تحصیل کارکردن تفریحات کلاس های آموزشی چقدر آزادش گذاشتین؟
    در جریان امور مالی زندگی و درآمدتون و اینها گذاشتین همسرتون رو؟
    از لحاظ خرج کردن در زندگی چطور هستید و همسرتون چگونه اند؟

با تشکر

عذر می خوام اینجا مطرح می کنم با اجازتون می خواستم از دوست عزیزمون سحر 66 خواهش کنم به تایپیک آخرم سر بزنن و اگه شد راهنماییم کنن.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 26 در 17 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط *مونا* نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم هر چی خیره پیش بیاد

چندتا سوال دارم لطفا جواب بدین:

شما به ظاهرتون و بهداشت می رسین و همسرتون راضین؟
    همسرتون از روابط جنسیتون راضین؟در حین رابطه فقط به خودتون فکر می کنید یا اولویت رو رضایت ایشون در نظر می گیرین؟
    در جمع خصوصا خانواده خودتون حامیش هستین؟
    روابطش با خانواده شما چطوره؟روابط شما با خانواده ایشون چطوره؟
    در خصوص انجام علایقش مثله تحصیل کارکردن تفریحات کلاس های آموزشی چقدر آزادش گذاشتین؟
    در جریان امور مالی زندگی و درآمدتون و اینها گذاشتین همسرتون رو؟
    از لحاظ خرج کردن در زندگی چطور هستید و همسرتون چگونه اند؟

با تشکر

عذر می خوام اینجا مطرح می کنم با اجازتون می خواستم از دوست عزیزمون سحر 66 خواهش کنم به تایپیک آخرم سر بزنن و اگه شد راهنماییم کنن.
    سلام مونا خانم، ممنون از پاسختون. بله من به بهداشت و ظاهرم توجه میکردم. روابط جنسی هم خوب بود و هم من و هم ایشون راضی بودند ( باعرض معذرت البته، از شواهد ارگاسم و...مشخص بود همه چیز نرمال و خوبه). در مورد روابط خانوادگی هم معمولی بودیم. در مورد مسائل مالی اتفاقا خانمم خیلی قانع و خوب بود. در مورد کلاس آموزشی هم با در نظر گرفتن شرایط مالی هر از گاهی به آموزش میرفتند.( کلاس آرایشگری و ورزش). خوب ما شرایط خاصی داشتیم هم به منزل و خرید خانه فکر میکردیم و هم به بچه بالاخره این موارد کمتر بود ولی بود. . مگر میشود خانمم رو در جریان مسائل مالی نزارم. اونم بعد از این همه سال.

- - - Updated - - -

[QUOTE=تیام2012;441062]

سلام مجد خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی از شما ممنونم واقعا عالی مشاوره میدین. من حتما به روش شما عمل خواهم کرد. در مورد واسطه که فرمودید مربوط به قول و قرار و هماهنگی قبل از آشنایی من با این سایت بوده. و من تو برنامه جدیدم فقط صبره. سپاس از کمکتون. خدا عمرتون بده
    سلام سحر خانم، به عرضتون برسونم متاسفانه به همین واسطه آخر که قرارش از قبل گذاشته بود ( قبل از اینکه من این سایت را بخونم) خانمم و خانواده اش گفتند طلاق میخواد. البته اینو تو این چند ماهه هم مرتب گفته بودن ولی الان... نمیدونم چی بگم!!!!!؟؟

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    26
    دستاوردها:
    تشکرها
    1

تشکرشده 26 در 17 پست

Array
    [quote=تیام2012;441062]

سلام سحر خانم، به عرضتون برسونم متاسفانه به همین واسطه آخر که قرارش از قبل گذاشته بود ( قبل از اینکه من این سایت را بخونم) خانمم و خانواده اش گفتند طلاق میخواد. البته اینو تو این چند ماهه هم مرتب گفته بودن ولی الان... نمیدونم چی بگم!!!!!؟؟

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سطح
    64
    دستاوردها:
    تشکرها
    199

تشکرشده 1,077 در 458 پست

Array
    [QUOTE=تیام2012;441105]سلام مونا خانم، ممنون از پاسختون. بله من به بهداشت و ظاهرم توجه میکردم. روابط جنسی هم خوب بود و هم من و هم ایشون راضی بودند ( باعرض معذرت البته، از شواهد ارگاسم و...مشخص بود همه چیز نرمال و خوبه). در مورد روابط خانوادگی هم معمولی بودیم. در مورد مسائل مالی اتفاقا خانمم خیلی قانع و خوب بود. در مورد کلاس آموزشی هم با در نظر گرفتن شرایط مالی هر از گاهی به آموزش میرفتند.( کلاس آرایشگری و ورزش). خوب ما شرایط خاصی داشتیم هم به منزل و خرید خانه فکر میکردیم و هم به بچه بالاخره این موارد کمتر بود ولی بود. . مگر میشود خانمم رو در جریان مسائل مالی نزارم. اونم بعد از این همه سال.

- - - Updated - - -

سلام آقا تیام
    ببینین لزومی نداره جواب واسطه رو بدین بگین خودم پاسخشونو میدم.(ولی پیگیری نکنین)
    شما طبق متن هایی که پیش از این براتون ارسال کردم عمل کنین و بخاطر حرف های دیگران سست نشین و اقدامی انجام ندین.
    طلاق یعنی به باد رفتن تلاش هایی که طی این سالها در زندگی مشترک و حتی ماقبل اون داشتین/ یعنی کمک کردن خانمتون در انجام افکار غلط و عمل اشتباهش/ یعنی فرصت سازی برای بقیه چون وقتی ببین یک زن مطلقه با مهریه یا بدون اون جدا شده قطعا از نظر مردان دیگر طعمه ی خوبی هست / طلاق دادن یعنی چراها و علل مبهمی که تا ابد گوشه ی ذهنتون باقی خواهد ماند و جوابی براش پبدا نمیکنین/ یعنی در اذهان دیگران مثل خانواده، دوستان و آشنایانتون مقصر قلمداد کردن خودتون در این اتفاق تلخ/ و ....
    همونطور که عرض کردم بگذارین ادامه بدن و یک گوشتون در و دیگری دروازه باشه. ایشون همسرتونه و دوست ندارین طلاقش بدین تا زمان و موعدش برسه و شما از این گرداب رنج بیرون بیاین و بتونین بفکر ساماندهی خودتون و زندگیتون باشین ، اونوقت که میل شما هم سرد شد و افکارتون به ساحل آرامش رسید و دل بسته ی کسی دیگر شدین با شرایط قانونی از ایشون جدا میشین.
    من متأسفم که آخر خط رو برای شما مینویسم اما ظاهرا همسر شما در راهی پا گذاشتن که برگشتش سخت هست و اگر باز برگردن بهمون آسانی دفعه ی پیش باز میرن. اینجا ما قدرتی نداریم و متأسفانه ایشان متأثر از خانوادن ، چرا که اونها میتونستن ایشونو به منزل شما بیارن و نیاوردن.

این زمان دادن و تصمیم عجولانه نگرفتن خودش آخرین فرصت هست. هم برای شما و هم برای اون

نقل قول نوشته اصلی توسط *مونا* نمایش پست ها
    مونا جان سلام
    فعلا در حال خوندن تاپیکتون هستم و مطالبش زیاد هست . کمی زمان میبره ولی فکر میکنم نوشتنی ها نوشته شده و تصمیم نهایی از آن شماست. اما یکسری راهنماییها نیاز دارین که بعد از مطالعه در تاپیکتون ذکر خواهم کرد.
    ویرایش توسط sahar.66 : دوشنبه 23 بهمن 96 در ساعت 21:04

12. کاربر روبرو از پست مفید sahar.66 تشکرکرده است .

*مونا* (دوشنبه 23 بهمن 96)

صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)