به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
    عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 05 مهر 97 [ 22:46]
    سطح
    20
    Level completed: 58%, Points required for next Level: 42
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    3 months registered1000 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 90 در 41 پست

Array
    سلام.
    وقتی یه نفر میگه این "یه مشکل" هست. مجبورم قبول کنم. چون متاسفانه گاهی هرچقدم توضیح بدم که مشکل خیلی بزرگ هم نیست طرف نمیفهمه چون خودشو قبول کرده که تو اون شرایط هست...
    چون به بدتر از خودش فکر نمیکنه...
    شما هروقت اینجوری شدی یه سرچی کن تو همین فضای مجازی ببین داغونترا کیان چه وضعی دارن... میدونم که حرفامو قبول نمیکنی اما لطفا امتحان کن... بهت قول میدم از اینکه روی پاهای خودت را میری از اینکه خودت نفس میکشی از اینکه هروقت بخوای هرجا بخوای میری دستاتو تکون میدی و برا خودت شادی میکین...
    ببین من قبول ندارم سر شما بزرگه اصلا قبول ندارم...
    شما چون قدت کوتاهه اینجوری به نظر میاد.... از اینها گذشته مگه برای مردم زندگی میکنی؟؟؟؟؟ نگفتی قدت چنده؟ و سنت؟ من با عجله متن رو خوندم....
    وقتی یه مکشل داری به جای زوم کردن روی اون تلاش کن از یه جای دیگه موفق شی ... یه چیزی برسی که ملت برات صف بکشن... اونایی که الان نمیبینندت فردا به یه کاره ای که شدی جلوت سر خم کنن.... تنها راهش همینه بهت قول میدم یه روز میاد که حتی برات مهم نیست چه شکلی هستی ج اینکه میخوای سلامت باشی و لبخند بزنی
    ...
    بلند شو به جای جذب انرژِ منفی پاشو و مثبت خودت باش... ببین از کجا کی چه جوری میتونی شروع کنی یه کار عالی یه درامد عالی یه موقعیت عالی بهت قول میدم یه دختر خوبم گیرت میاد...
    بذار هرچی میخوان بگن... تو پیشرفت کن و موفقعیت خودتو بکوب تو دهنشون... بابام یه دوستی داره قدش کوتاهه جوری که محل کار یه سری مسخرش میکردن اما چنان سمتی داشت که دهن همه خفه میشد الانم شکر خدا وضع مالش خوبه یه ماشین دویست میلیونی داره و خونه و زندگی عالی ....زن و بچه هم داره... یه چرخی تو همین همدردی بزن ببین ملت چه مشکلات بزرگتری دارن... بخدا سکوت یمکنی و به زندگیت ادامه میدی... میدونم تو هم بغض میکنی توهم درد داری... میدونم خدا لعنت این ادمهارو که با حرفاشون طعنه هاشون برا لحظه ای میخندن اما نمیدونن چه جوری روز یه نفرو خراب میکنن.... خدا جوابشونو میده... تو فقط محکم باش.
    و تمرکز کن روی موفقعیت تنها راه حل همینه البته یادت باشه به خود خدا توکل کنی و ازش راضی باشی نماز بخون بهش نزدیکتر شو.... خودش دستتو میگیره...
    میسپارمت دست خودش
    موفق ترین باشی داداش خوبم.

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 19 اردیبهشت 98 [ 15:38]
    سطح
    22
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 40
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    2

تشکرشده 6 در 4 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr-samira نمایش پست ها
    سلام.
    وقتی یه نفر میگه این "یه مشکل" هست. مجبورم قبول کنم. چون متاسفانه گاهی هرچقدم توضیح بدم که مشکل خیلی بزرگ هم نیست طرف نمیفهمه چون خودشو قبول کرده که تو اون شرایط هست...
    شما هروقت اینجوری شدی یه سرچی کن تو همین فضای مجازی ببین داغونترا کیان چه وضعی دارن... میدونم که حرفامو قبول نمیکنی اما لطفا امتحان کن... بهت قول میدم از اینکه روی پاهای خودت را میری از اینکه خودت نفس میکشی از اینکه هروقت بخوای هرجا بخوای میری دستاتو تکون میدی و برا خودت شادی میکین...
    شما چون قدت کوتاهه اینجوری به نظر میاد.... از اینها گذشته مگه برای مردم زندگی میکنی؟؟؟؟؟ نگفتی قدت چنده؟ و سنت؟ من با عجله متن رو خوندم....
    وقتی یه مکشل داری به جای زوم کردن روی اون تلاش کن از یه جای دیگه موفق شی ... یه چیزی برسی که ملت برات صف بکشن... اونایی که الان نمیبینندت فردا به یه کاره ای که شدی جلوت سر خم کنن.... تنها راهش همینه بهت قول میدم یه روز میاد که حتی برات مهم نیست چه شکلی هستی ج اینکه میخوای سلامت باشی و لبخند بزنی
    ...
    بلند شو به جای جذب انرژِ منفی پاشو و مثبت خودت باش... ببین از کجا کی چه جوری میتونی شروع کنی یه کار عالی یه درامد عالی یه موقعیت عالی بهت قول میدم یه دختر خوبم گیرت میاد...
    بذار هرچی میخوان بگن... تو پیشرفت کن و موفقعیت خودتو بکوب تو دهنشون... بابام یه دوستی داره قدش کوتاهه جوری که محل کار یه سری مسخرش میکردن اما چنان سمتی داشت که دهن همه خفه میشد الانم شکر خدا وضع مالش خوبه یه ماشین دویست میلیونی داره و خونه و زندگی عالی ....زن و بچه هم داره... یه چرخی تو همین همدردی بزن ببین ملت چه مشکلات بزرگتری دارن... بخدا سکوت یمکنی و به زندگیت ادامه میدی... میدونم تو هم بغض میکنی توهم درد داری... میدونم خدا لعنت این ادمهارو که با حرفاشون طعنه هاشون برا لحظه ای میخندن اما نمیدونن چه جوری روز یه نفرو خراب میکنن.... خدا جوابشونو میده... تو فقط محکم باش.
    و تمرکز کن روی موفقعیت تنها راه حل همینه البته یادت باشه به خود خدا توکل کنی و ازش راضی باشی نماز بخون بهش نزدیکتر شو.... خودش دستتو میگیره...
    میسپارمت دست خودش
    موفق ترین باشی دادااش خوبم.
    سلام و ممنون از وقتی که گذاشتید. یراست میرم سر اصل مطلب که زیاد نشه متنم
    - یعنی راه حل یک مشکل فکر کردن له مشکلات بزرگتره که باعث بشه ازینکه بدبخت تر از این نیستیم خوشحال باشیم؟ مشکلم فقط کم اهمیت تر بشه.
    من برای مردم زندگی نمیکنم ولی ما داریم بین مردم زندگی میکنیم، اون نگاهی که بهت دارن روی روابطت، منزوی شدنت یا رضایت از زندگی و... تاثیر داره، و من نمیخام فقط با تغییر نگاهم و یافتن رضایت از زندگی و خوشبختی از راهی دیگر خودمو گول بزنم.
    من از نگاه دیگران یه کوتوله کله گندم. نمیخام بازم بگید حرف دیگران مهم نیست و... ولی کافیه یکی از همینایی که دوسم دارن و بهم نزدیکن ازم ناراحت بشن تا نقطه ضعفمو بکوبن سرم. کله گنده، کوتوله... این منم. چیزی که میگید خددا آفریده. کدوم خدا اخه خواهر من. یا خدایی وجود نداره یا اگه هست خیلی نامرده نامرد. این تاپیک فقط یکی از مشکلاتمه. هرچی بده اسمشو میزاریم حکمت هرچی خوبه میگیم لطف هرچیزیو یجوری ربط میدیم به خدا

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 بهمن 00 [ 02:19]
    سطح
    53
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr-samira نمایش پست ها
    سلام.
    ...
    میسپارمت دست خودش
    موفق ترین باشی داداش خوبم.
    سلام
    من این طرز راهنمایی نمیفهمم یعنی چی سرچ کن ببین داغونترا کیان چه وضعی دارن !! به نظرم کلا مقایسه کردن امری اشتباه است .
    یک نکته دیگه پسری که ماشین 200 میلیونی داره تو این دوره زمونه براش خواستگارم میاد .

منم به نوعی مشکل سوال کننده دارم بسیار لاغر و قد کوتاه که هیچ کدوم برای من قابل حل نیست .منم مشکلات زیادی از جمله مسخره شدن و رفتارهای نامناسب دیدم دقیقا میفهمم سوال کننده چی میگه . ولی از یک جایی به بعد تصمیم گرفتم حرف احدی برام مهم نباشه هر چند بعضی وقت ها نمیشه فیلتر کرد و باعث ازار و اذیت میشه

ولی من تا این سن لاغریم یا قدم برام مشکل خاصی به وجود نیاورده فقط تو ازدواج به مشکل برخوردم که اونم دخترا فکر میکنن مرد لاغر و قد کوتاه مردونگی نداره و قابل تکیه کردن نیست و این تفکرشون اصلاح پذیر نیست

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)