به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 39 نخستنخست 1234567891011122232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 390
    عضو پیشرو آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    ممنون از همه دوستانی که شرکت کردند

متاسفانه من خودم جوابها را قبلش نخونده بودم و نمی دونستم تست در مورد جاذبه های جنسی است.
    اگر می دونستم ترجیح می دادم تاپیک را با موضوع دیگه ای شروع کنم. بعد از ارسال تاپیک متوجه شدم.

توت فرنگی ها سمبل جاذبه های جنسی هستند. تصورات شما در این سناریوی فرضی نشان دهنده نگرش شما به عشق ممنوعه است.

ارتفاع حصار:
    ارتفاعی که برای حصار مزرعه تصور کردید سطح توانایی شما برای کنترل خودتان و خودداری در برابر محرکهای جنسی است. کسانی که حصار بزرگتر و محکم تری را تصور کردند در برابر محرکهای جنسی خوددارتر هستد. اونهایی که حصار را کوتاهتر تصور کردند احتمال این که به عشق ممنوعه نزدیک شوند بیشتر است.

تعداد توت فرنگی ها:
    نوع تصویری که از مقدار توت فرنگیها و گشت و گذار زیر بوته های مختلف در ذهنتون مجسم کردید، تعداد افرادی هست که شما در یک زمان می تونید با آنها رابطه داشته باشید. کسانی که تا مرحله سیر شدن و از بوته های مختلف توت فرنگی خوردند بهتر است در کنترل تمایلات خود باید تجدید نظر کنند.

توجیه شما:
    توجیهاتی که برای دفاع از خودتون آوردید مشابه توجیهاتی است که در مورد روابط نامتعارف خواهید آورد برای تبرئه کردن خودتون.

مزه توت فرنگی ها:
    توضیحی که در مورد مزه توت فرنگی ها می دین همان حسی هست که شما نسبت به رابطه مذکور دارید.

اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : یکشنبه 04 اسفند 92 در ساعت 22:22

2. 8 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 05 اسفند 92), ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), paiize (سه شنبه 06 اسفند 92), rozaneh (دوشنبه 05 اسفند 92), terme00 (دوشنبه 05 اسفند 92), پونه (یکشنبه 04 اسفند 92), میشل (سه شنبه 06 اسفند 92), بی نهایت (دوشنبه 05 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 11 مرداد 96 [ 23:40]
    سطح
    44
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 142
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    1,335

تشکرشده 839 در 268 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام

کی با اسم کاربری من تو این تاپیک پست گذاشته !!!؟؟؟ اونم پست با این فضاحت !!! کی میخواد منو خراب کنه و بگه من تنوع طلب و از این جور چیزا هستم !!! عجب !!! خودش ، خودش رو معرفی کنه تا .... .!!!

من که اگه پست میذاشتم عمرا زیر دیوار چین نمی نوشتم !!!

تعداد هم شک نکنید فقط یکی ، فقط فقط فقط !!! تازشم اونم با اجازه صاحبش !!!

فقط اون جایی که تو پست من نوشته شده دو ، سه کیلو توت میخورم تعبیرش یعنی چی ؟ چطور میشه کیلو رو چنجش کرد به نفر !؟ این رو پرسیدم تا بدونم جواب ازمایشم چقدر بده!؟ یعنی همون تا چند ماه دیگه فرصت دارم در واقع !!!

بابا شیدا خانم،نوشداروی پس از مرگ سهراب میدین.حالا در مورد من که اشتباهی صورت گرفته و کسی اومده با اسم کاربریم یه پستی گذاشته !!! من دلم برای بعضی دوستان میسوزه که دیوارشون از منم کوتاهتر بود !!! بنده خدا اون دوستی که اصلا دیوار نداشت چطوری دیگه تو این تالار میتونه سر بلند کنه اخه !!!

حالا جدا از شوخی.نمیدونم چقدر میشه به چنین بازیهایی استناد کرد.ولی خداییش تو عمر 32 سالم فقط یه بار به یکی دل بستم.شاید اگه تعلل نکرده بودم الان میتونست همسرم باشه.تا روزی هم که بهش فکر می کردم به خودم اجازه ندادم هیچ فرد جدیدی رو وارد زندگیم کنم.در مورد این بازی هم سعی کردم صادق باشم.حتی اگه جواب رو میدونستم باز همین ها رو مینوشتم.

خوب بود و خوشحالم تو این تاپیک بودم.ممنون

فقط خدا

4. 16 کاربر از پست مفید faghat-KHODA تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 05 اسفند 92), asemaneabi222 (یکشنبه 04 اسفند 92), ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), deljoo_deltang (دوشنبه 05 اسفند 92), Eram (چهارشنبه 19 شهریور 93), kamr (شنبه 10 اسفند 92), paiize (سه شنبه 06 اسفند 92), rozaneh (دوشنبه 05 اسفند 92), shabnam z (دوشنبه 05 اسفند 92), terme00 (دوشنبه 05 اسفند 92), پونه (دوشنبه 05 اسفند 92), میشل (سه شنبه 06 اسفند 92), بی نهایت (دوشنبه 05 اسفند 92), خوشبختی (چهارشنبه 07 اسفند 92), دختر بیخیال (دوشنبه 05 اسفند 92), شیدا. (یکشنبه 04 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    پنجشنبه 01 فروردین 98 [ 02:42]
    سطح
    65
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,478

تشکرشده 1,276 در 407 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط faghat-KHODA نمایش پست ها
    سلام

کی با اسم کاربری من تو این تاپیک پست گذاشته !!!؟؟؟ اونم پست با این فضاحت !!! کی میخواد منو خراب کنه و بگه من تنوع طلب و از این جور چیزا هستم !!! عجب !!! خودش ، خودش رو معرفی کنه تا .... .!!!

فقط اون جایی که تو پست من نوشته شده دو ، سه کیلو توت میخورم تعبیرش یعنی چی ؟ چطور میشه کیلو رو چنجش کرد به نفر !؟ این رو پرسیدم تا بدونم جواب ازمایشم چقدر بده!؟ یعنی همون تا چند ماه دیگه فرصت دارم در واقع !!!

بابا شیدا خانم،نوشداروی پس از مرگ سهراب میدین.حالا در مورد من که اشتباهی صورت گرفته و کسی اومده با اسم کاربریم یه پستی گذاشته !!! من دلم برای بعضی دوستان میسوزه که دیوارشون از منم کوتاهتر بود !!! بنده خدا اون دوستی که اصلا دیوار نداشت چطوری دیگه تو این تالار میتونه سر بلند کنه اخه !!!

حالا جدا از شوخی.نمیدونم چقدر میشه به چنین بازیهایی استناد کرد.ولی خداییش تو عمر 32 سالم فقط یه بار به یکی دل بستم.شاید اگه تعلل نکرده بودم الان میتونست همسرم باشه.تا روزی هم که بهش فکر می کردم به خودم اجازه ندادم هیچ فرد جدیدی رو وارد زندگیم کنم.در مورد این بازی هم سعی کردم صادق باشم.حتی اگه جواب رو میدونستم باز همین ها رو مینوشتم.

فقط خدا

از تدبیر خودم خوشم اومد که بی گدار به آب نزدم و اندازه ی این دیوارو روو نکردممم
    واقعا برای کسانی که انقدر دیوارهای کوتاهی رو متصور میشن متاسفم!!!!!یکم خوددارتر باشین خب!

مرسی شیدا کلی خندیدم

6. 9 کاربر از پست مفید sara 65 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 05 اسفند 92), ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), faghat-KHODA (یکشنبه 04 اسفند 92), paiize (سه شنبه 06 اسفند 92), shabnam z (دوشنبه 05 اسفند 92), terme00 (دوشنبه 05 اسفند 92), پونه (دوشنبه 05 اسفند 92), خوشبختی (چهارشنبه 07 اسفند 92), شیدا. (یکشنبه 04 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 20 دی 93 [ 18:58]
    سطح
    22
    Level completed: 79%, Points required for next Level: 21
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocial1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    540

تشکرشده 489 در 127 پست

Array
    من دلم برای بعضی دوستان میسوزه که دیوارشون از منم کوتاهتر بود !!! بنده خدا اون دوستی که اصلا دیوار نداشت چطوری دیگه تو این تالار میتونه سر بلند کنه اخه !!!

واقعا برای کسانی که انقدر دیوارهای کوتاهی رو متصور میشن متاسفم!!!!!یکم خوددارتر باشین خب!

دوستان چه قدر حس همدردی اتون بالاست واقعا ادم خجالت زده و شرمنده میشه متشکرم
    من بگو تا قبل این تست اصلا مشترک سایت نیودم کلی دوق زده شدم این تست دیدم سریع همون لحظه عضو شدم .....
    تازه نکته مهم تو این تست اندازه دیوار نبود (احتمالا حالم خوب نبوده توهم زدم یک چیزی نوشتم ...)اصل موضوع خوزدن میوه ممنوعه و تعدادش بود که خوب خدا را شکر ...سر بلند شدیم....
    ولی دو سه کیلو از باغ مردم میوه خوردن ...
    ممنونم شیدا جان کلی خندیدیم
    ویرایش توسط پونه : دوشنبه 05 اسفند 92 در ساعت 00:33

8. 10 کاربر از پست مفید پونه تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 05 اسفند 92), ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), paiize (سه شنبه 06 اسفند 92), rozaneh (دوشنبه 05 اسفند 92), sara 65 (سه شنبه 06 اسفند 92), shabnam z (دوشنبه 05 اسفند 92), terme00 (دوشنبه 05 اسفند 92), بی نهایت (دوشنبه 05 اسفند 92), خوشبختی (چهارشنبه 07 اسفند 92), شیدا. (دوشنبه 05 اسفند 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    من وارد شدم اما گفتم ک کثیفه نمیخورم، پس کار بدی نکردم. :))) فقط عکس گرفتم!!!!! اوه اوه حالا یعنی من با کیا عکس گرفتم!!!!!!!
    آقامون اگه بفهمه منو میکشههههههه. خدایا توبه
    دیگه الان به توت فرنگی هم نمیشه اعتماد کرد اونا هم بعلههههه!!!! عجب!!!!
    الان تعبیر این قضیه که من گفتم احازه میگیرم چند تا توت برای اعضای خانواده هم میبرم دور همی میخوریم تنا خوری نمیکنیم چی بود؟؟؟؟

آهان فکر کنم تعبیرش این بود ک چند تا خواستگار تپل ورمیدارم میبرم خونه! !!!!
    ولی حسمم گفتم دیگه حس بدی بود ک از دیوار رفتم بالا توتی نخوردم من.!!!! آخیششش
    سربلندم پس:)
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

ویرایش توسط دختر بیخیال : دوشنبه 05 اسفند 92 در ساعت 03:54

10. 10 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 05 اسفند 92), ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), paiize (سه شنبه 06 اسفند 92), rozaneh (دوشنبه 05 اسفند 92), shabnam z (دوشنبه 05 اسفند 92), terme00 (دوشنبه 05 اسفند 92), پونه (دوشنبه 05 اسفند 92), بی نهایت (دوشنبه 05 اسفند 92), خوشبختی (چهارشنبه 07 اسفند 92), شیدا. (دوشنبه 05 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 آبان 98 [ 08:57]
    سطح
    68
    Level completed: 50%, Points required for next Level: 200
    دستاوردها:
    SocialOverdriveTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,639

تشکرشده 1,769 در 422 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    آبروووووووووووووووووووم رفت ...

دیوار من که بعضی جاهاش خراب شده بود ... یعنی اینقدر داغونم من ،

هه هه اونجایی که به صاحب باغ گفتم شرمنده من نمیدونستم شما اینجا بودی ... فکر کن به شوهرم بگم من نمیدونستم ناراحت میشی میگه پ نه پ تشویقتم میکردم .... تازه برای 10 بار ....

حالا بی خیال بالاخره جوونیه دیگه ... باید همه چیزو تجربه کرد ...

در کل قشنگ بود ... ممنون
    آدمک آخر دنیاست بخند
    آدمک مرگ همین جاست بخند
    دست خطی که تورا عاشق کرد، شوخی کاغذی ماست بخند
    آن خدایی که بزرگش خواندی، به خدا مثل تو تنهاست بخند ...

12. 10 کاربر از پست مفید terme00 تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 05 اسفند 92), ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), faghat-KHODA (دوشنبه 05 اسفند 92), paiize (سه شنبه 06 اسفند 92), rozaneh (دوشنبه 05 اسفند 92), shabnam z (دوشنبه 05 اسفند 92), پونه (دوشنبه 05 اسفند 92), بی نهایت (دوشنبه 05 اسفند 92), خوشبختی (چهارشنبه 07 اسفند 92), شیدا. (دوشنبه 05 اسفند 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    پس وضعیت من چی میشه

کلی تناقض پیش می یاد که.

من که اصلا حصار نداشتم با این حال هیچی هم نخوردم بعدش هم خود صاحب باغ بهم یه سبد داد.

اصلا این چی بیییییییییییییییییییییید؟ ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شیدا جان خدا خیرت بده آخه اینم شد بازی هممون رو رسوا کردی؟
    ویرایش توسط بی نهایت : دوشنبه 05 اسفند 92 در ساعت 11:11

14. 9 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 05 اسفند 92), ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), faghat-KHODA (دوشنبه 05 اسفند 92), paiize (سه شنبه 06 اسفند 92), rozaneh (دوشنبه 05 اسفند 92), shabnam z (دوشنبه 05 اسفند 92), پونه (دوشنبه 05 اسفند 92), خوشبختی (چهارشنبه 07 اسفند 92), شیدا. (دوشنبه 05 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    سلام

فقط خدا

عجب سبک نوشتن قشنگی داره این فقط خدای عزیز.
    کلی خندیدم
    شیدای عزیز بابا جان قبلش یه نگاهی به نتایج مینداختی بعد همه ما رو میبردی وسط گود
    خوبه حداقل دیوار و حصا رمن تا شونه ام بود با توجه به قدم حصار خوبیه

.
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

16. 9 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 05 اسفند 92), ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), faghat-KHODA (دوشنبه 05 اسفند 92), paiize (سه شنبه 06 اسفند 92), shabnam z (دوشنبه 05 اسفند 92), بی نهایت (دوشنبه 05 اسفند 92), خوشبختی (چهارشنبه 07 اسفند 92), دختر بیخیال (دوشنبه 05 اسفند 92), شیدا. (دوشنبه 05 اسفند 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 09 بهمن 95 [ 23:48]
    سطح
    91
    Level completed: 24%, Points required for next Level: 380
    Overall activity: 10.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdrive10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    4,584

تشکرشده 5,213 در 1,375 پست

حالت من
    Khoshhal
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط rozaneh نمایش پست ها

کلی خندیدم
    شیدای عزیز بابا جان قبلش یه نگاهی به نتایج مینداختی بعد همه ما رو میبردی وسط گود

.
    بله واقعا جالب از خودشون دفاع کردن. کامل خودشون تبرئه کردن . انگار نه انگار که خودشون اینارو نوشتن.

آقای فقط خدا! تعبیر قسمتی ک چند کیلو میل میفرمایین اینه که شما به اندازه ی وزن اون یه نفری که انشالله بحول و قوت الهی نصیبتون میشه توت فرنگی میل میکنین فقط حواستون باشه وزنشون زیاد نباشه دل درد نگیرین یوقت. بعدا بنده خدا عذاب وجدان بگیره.
    **برخی آدم ها درست مثله بادبادکهای دنیای کودکیم هستند،
    فقط یه یک دلیل از مسیر زندگیم رد میشند، تا به من درسهایی بیاموزند
    که اگر می ماندند؛ شاید هیچوقت
    یاد نمیگرفتم .....! **

18. 7 کاربر از پست مفید دختر بیخیال تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 05 اسفند 92), ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), faghat-KHODA (دوشنبه 05 اسفند 92), paiize (سه شنبه 06 اسفند 92), rozaneh (دوشنبه 05 اسفند 92), خوشبختی (چهارشنبه 07 اسفند 92), شیدا. (دوشنبه 05 اسفند 92)

عضو پیشرو آغازکننده

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    خب از قرار معلوم آقای فقط خدا به توت فرنگی آلرژی داره و اصلا توی این بازی شرکت نکرده. اونی که پست گذاشته بود اشتباهی عوضی شده

2. به قول معروف گر هوس است ، یک بار بس است.پس شد همون رفع هوسم دیگه (دو ، سه کیلو) !!!

خب جواب کی اماده میشه ؟ فقط خواهشا اگه جواب خوب نبود از طریق پیام خصوصی اطلاع رسانی بشه ممنون میشم.در غیر اینصورت لطف کنید و جواب رو با ذکر نام بنده بصورت کاملا بولد و رنگی تحت یه تاپیک مجزا به اطلاع عموم برسونید.
    اطاعت امر شد و نتایج درخشان شما اعلان عمومی شد

نوشتین تا برطرف شدن هوس می خورید. دیگه از این واضح تر؟
    در ضمن نتیجه تست را باید ببرید پزشکتون تشریح کنه. ما فقط آزمایش را انجام می دیم. دیگه دیدم خیلی نگران بیماریتون هستین این یه خط را گفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط دختر بیخیال نمایش پست ها
    1. دیوار کاهگلی ایش کوچولویه میشه رفت بالا. :)

4. نمیخورم دخترررر چه اصراری داری خب کثیفه دل درد میشم. !!!!!
    به ضلالیه رودخونه شک دارم!!!!
    اگه اجازه داد برای خودم و خواهرم و داداشم میچینم میبرم خونه میشوریم میخوریم. وقتی خوردم میگم چه مزه ای بود:)

5. حس ناراحتی راضی نبود از دیوارش رفتم بالا:( یعنی میگی منو بخشید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط دختر بیخیال نمایش پست ها
    الان تعبیر این قضیه که من گفتم احازه میگیرم چند تا توت برای اعضای خانواده هم میبرم دور همی میخوریم تنا خوری نمیکنیم چی بود؟؟؟؟

ولی حسمم گفتم دیگه حس بدی بود ک از دیوار رفتم بالا توتی نخوردم من.!!!! آخیششش
    سربلندم پس:)
    اتفاقا به نظر من تست درستی هم هست. همه خانمها هم گفتن نمی خورن، دست نمی زنن، با احتیاط نگاه می کردن و ...
    برام جالب بود که مرتب تکرار می کردی من نمی خوررررررم !!!!!

این که برای خانواده ات هم می خواستی ببری نشون می ده با معرفتی و اهل تک خوری نیستی
    خوب با توجه به اون چیزی که من توی خطهای کف دستت و ته فنجونت می بینم، اهل خانه و خانواده ای. ارتباط قوی و خوبی باهاشون داری و حتی در مسائل این چنینی و خصوصی باز هم رجوع می کنی به اونها و این عالییییییییییییه !! برو به خودت افتخار کن

نقل قول نوشته اصلی توسط alone_girl نمایش پست ها

من واقعا حصاری نمیبینم خیلی راحت داخلش میشوم

اگه احساس کنم ان باغ شخصی سریع میام بیرون از میوه اش نمیخورم

من ازش عذر خواهی میکنم و توضیح میدهم که از میوه باغ نخوردم

نخوردم که

خیالم راحت و عذاب وجدان ندارم که چرا بی اجازه مال کسی خوردم!!!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط alone_girl نمایش پست ها
    من بگو تا قبل این تست اصلا مشترک سایت نیودم کلی دوق زده شدم این تست دیدم سریع همون لحظه عضو شدم ..... باید یه آفرین به خودم بگم در مارکتینگ
    تازه نکته مهم تو این تست اندازه دیوار نبود (احتمالا حالم خوب نبوده توهم زدم یک چیزی نوشتم ...)اصل موضوع خوزدن میوه ممنوعه و تعدادش بود که خوب خدا را شکر ...سر بلند شدیم....
    تو عالی هستی عالی!!
    به نظر من این خیلی شبیه آخرین تاپیک شما بود. تا مرز خطر رفتی و خیلی عاقلانه و صحیح گفتی نه. نمی خورم.
    و الان مطمئنا خیال راحته و عذاب وجدان نداری.
    با این که سریع به این سمت کشیده می شی و مانعی نمی بینی، اما خیلی عااااااااااالی خودت را کنترل می کنی.

اونهایی که رفتن نا رفع گشنگی و تشنگی خوردن خوبه اینورا یه نگاهی بکنن و اینقدر سوت زنان اطراف را نگاه نکنن. با شمام بله ! اون بالا نشستی خودت را زدی به اون راه

نقل قول نوشته اصلی توسط terme00 نمایش پست ها
    1- زیاد بلند نیست در واقع خراب شده ریخته از اون جاهایی که کوتاه تره میرم داخل
    2- تقریبا 7 - 8 تا دونه ... زیاد نمیخورم که خیلی کارم اشتباه نباشه
    3- وااااااااااااای آقا شرمنده ... خیلی تو چشم میزد توت فرنگیا .. من نمیدونستم شما اینجا هستین وگرنه اجازه میگرفتم ...
    تورو خدا حلال کنید و در میرم ...
    4-خوب بود ... چسبید ولی به آبرو ریزیش نمی ارزید
    5- کار قشنگی نبود ... ولی خوب منم جووون بودم دیگه یه اشتباهی کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط terme00 نمایش پست ها
    آبروووووووووووووووووووم رفت ...
    دیوار من که بعضی جاهاش خراب شده بود ... یعنی اینقدر داغونم من ،

هه هه اونجایی که به صاحب باغ گفتم شرمنده من نمیدونستم شما اینجا بودی ... فکر کن به شوهرم بگم من نمیدونستم ناراحت میشی میگه پ نه پ تشویقتم میکردم .... تازه برای 10 بار ....
    حالا بی خیال بالاخره جوونیه دیگه ... باید همه چیزو تجربه کرد ...
    ترمه جان شما می ری گردش حتما با شوهرت برو
    به باغ و باغات اطراف هم توجهی نکن به آبروریزیش نمی ارزه

بی نهایت عزیز باید مجدد آزمایش بدین. فکر کنم ناشتا نبودی. نتیجه تست عجیب غریبه !!

[/QUOTE]
    نقل قول نوشته اصلی توسط روزنه نمایش پست ها
    دوست نداشتم بی مزه بود حیف این انرژی که واسه دزدی گذاشتم

[/QUOTE]
    نقل قول نوشته اصلی توسط روزنه نمایش پست ها

کلی خندیدم

به نظر من جوابی که دادید خیلی نزدیک به شخصیتی است که من از شما توی تالار می شناسم.
    زیاد هم که نخوردی. تا "فقط خدا" هست، جای شرمندگی برای کسی نمی مونه. راحت باش

فعلا صبر می کنیم تا بقیه کسانی که نظر دادن اگر مایل بودن در مورد نتیجه تستشون صحبت کنند و شب تست بعدی را می ذارم.
    باز هم ممنون از همه شرکت کنندگان و تماشاچی های عزیز
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : دوشنبه 05 اسفند 92 در ساعت 13:43

20. 11 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

abi.bikaran (دوشنبه 05 اسفند 92), ayda86 (سه شنبه 06 اسفند 92), faghat-KHODA (دوشنبه 05 اسفند 92), paiize (سه شنبه 06 اسفند 92), rozaneh (دوشنبه 05 اسفند 92), shabnam z (دوشنبه 05 اسفند 92), terme00 (دوشنبه 05 اسفند 92), پونه (دوشنبه 05 اسفند 92), بی نهایت (دوشنبه 05 اسفند 92), خوشبختی (چهارشنبه 07 اسفند 92), دختر بیخیال (دوشنبه 05 اسفند 92)

صفحه 2 از 39 نخستنخست 1234567891011122232 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)