به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 8910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 185
    عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود دگربار

دستپخت مادرزن بهتر یا همسر؟

اگه بگن امشب دنیاتموم میشه چیکار میکنین؟

خونه پدرزن جان میرین یا خونه پدر خودتون؟

تا حالا دوستان نزدیک توی نوجوانی و کودکی بهتون گفتن بچه مثبت و ژیگول و از اینحرفا؟

این سوال آخری دیگه خیلی مورد داره پوشک بچتون رو خودتون عوض میکردین؟یا شده تا حالا پوشک بچه رو عوض کنین؟

اگه خونتون دزد بیاد یکهو متوجه بشین دزد اومده و وسیله خونتون رو داره میبره مخصوصا وسیله ای که خیلی دوسش دارین چیکار میکنین؟
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

2. 4 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 13 اسفند 92), toojih (یکشنبه 11 اسفند 92), میشل (دوشنبه 12 اسفند 92), شیدا. (سه شنبه 13 اسفند 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 30 فروردین 96 [ 11:56]
    سطح
    62
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 171
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    785

تشکرشده 2,768 در 697 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    ســــــــــــــــــــــــ ـــــلام اقـــــــــــــــــــــــ ـــــــــاي مديــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــر

اين اولين سوال من در صندلي داغ هست.

امروز براي خدا چه كرديد؟؟؟فقط براي خدا.

• اعلام حضور براي ختم قرآن در ماه رمضان سال1435قمري

http://www.hamdardi.net/thread-32764.html

خداوندا؛هدایتم کن تا به این باور برسم؛
    که جواب برخی دعاهایم؛
    «صبر» و «انتظار» است ...

4. 9 کاربر از پست مفید صبوری تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 13 اسفند 92), ammin (سه شنبه 13 اسفند 92), Aram_577 (دوشنبه 12 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 11 اسفند 92), sara 65 (سه شنبه 13 اسفند 92), toojih (یکشنبه 11 اسفند 92), میشل (دوشنبه 12 اسفند 92), بی نهایت (دوشنبه 12 اسفند 92), شیدا. (سه شنبه 13 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مدیرهمدردی نمایش پست ها

- فکر میکنید از خانمهای تالار بر اساس نوع نگرش شون در همون حدی که در پستهاشون معلومه، کدوم از نظر شما به عنوان همسر مناسبترن؟ (فقط در همین حدی که هویت مجازی شون داره نشون میده). سه مورد به ترتیب مناسب بودن نام ببرید
    بنده به هیچ وجه محیط مجازی را برای چنین تشخیصی صحیح نمی دانم. اطلاعات محیط های مجازی به شدت سطحی و فاقد اعتبار لازم جهت ازدواج هست.

- سه مورد که به نظرتون اصلن خوب نیستن و ازشون فراری میبودین به ترتیب بد بودن نام ببرید.
    منظورتون را از مورد ها متوجه نشدم.

- سه نفر که پستهاشون رو نمی پسندین ولی توی تالار هستند رو به ترتیب نام ببرید.
    این را به مصلحت نمی دانم.

- سه نفر که میپسندین رو به ترتیب نام ببرید.
    خیلی بیشتر از سه نفر هستند و به مصلحت نمی دانم با نام بردن سه تای آنها به بقیه جفا کنم

مدیر جان، من زیاد نمیخوام بهتون گیر بدم ولی راستش اینطوری که دیگه صندلی داغ برای شما نیست ما داریم داغ میشیم نه شما. مگه قرار نبود شما داغ بشی؟!!

من پیش خودم فکر میکردم که خانم میشل دست و پای شما رو بسته، نشونده روی صندلی و زیر صندلی آتیش روشن کرده. ما هم باید بریم هیزمی، چوبی چیزی پیدا کنیم بزاریم روی آتیش تا شما جزغاله بشی. یعنی اصلن اینطوری نیست که شما بتونی بگی این چوبش خوب نیست و این هیزم رو دوست ندارم و از این حرفا.

بهرحال کاری رو قبول کردی خواهشا درست انجامش بده. شما آخه الگوی ما هستی. لطفا کمی مسئولیت پذیر باش مدیر جان!!!

اینطوری که دیگه صندلی داغ نیست. ما باید بریم بگردیم هیزم جمع کنیم بعد بیایم بریزیم روی آتیشی که شما کنارش وایستادی تا سردت نشه و حال کنی! اینطوری نمیشه.

لطفا قانون صندلی داغ رو رعایت کنید و جواب سوالات منرو بدین.

سوال اول من این نبود که کسی اینجا ازدواج بکنه یا نکنه. واضحه که ما توی دنیای واقعی هم نمیتونیم طرفمون رو بشناسیم چه برسه به مجازی. سوال این بود آقای مدیر عزیز که اگر فرض رو بر این بزارین که همین شخصیتهای مجازی دقیقا مثل شخصیت واقعی اونهاست و چاره ای جز انتخاب از اینجا نداشته باشین بر اساس مواردیکه که تا حالا خوندین و دیدین به ترتیب کدوم سه نفر رو برای ازدواج انتخاب می کنید؟

سوال دوم هم مثل اولی هست. ولی برعکسش. یعنی از نظر فکری بر اساس برداشت از همین شخصیت مجازی کدوم سه نفر هستند که شما به هیچ عنوان حاضر نیستی سمتشون بری! حتی به زور!! به ترتیب بد بودن سه نفر رو بنویسین.

بقیه سوالات هم واضح بودند.

بهرحال خود دانید جناب مدیر عزیز! مسئولیتی که قبول کردین رو یا به نحو درست انجام بدین یا هم اینکه ماست مالی کنین بره. ما که عادت داریم به ماست مالی کارهامون توسط بقیه! بهرحال ما وظیفه مون پیدا کردن هیزمی بود که شما رو بیشتر بسوزونه و تقریبا خاکستر کنه و سعی مون رو کردیم.

6. 7 کاربر از پست مفید toojih تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 13 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 11 اسفند 92), sanjab (یکشنبه 11 اسفند 92), sara 65 (یکشنبه 11 اسفند 92), میشل (دوشنبه 12 اسفند 92), شیدا. (سه شنبه 13 اسفند 92), صبوری (یکشنبه 11 اسفند 92)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 اردیبهشت 93 [ 16:41]
    سطح
    14
    Level completed: 81%, Points required for next Level: 19
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registeredTagger Second Class500 Experience Points
    تشکرها
    97

تشکرشده 189 در 48 پست

Array
    سلام
    خدا قوت

اگر مصلحت میدونین وباعث دلخوری فردی نمیشه به سوال 1 و2 جواب بدید.

1_جناب کامروا در جواب سوال نقطه ضعفهایش گفتند فکر به ازدواج مجدد،شما به عنوان مشاور :دلیل ،مشکل ،....اینکه مرد متاهلی از همسر وبجه وزندگیش راضی هست ولی باز به ازدواج مجدد فکر میکنه چی میدونید؟

2_از دوستان متاهل سوال پرسیده شد گه اگه به عقب بر میگشتین ازدواج میکردین،جواب دادن نه فکر نمیکردن، داشتن تعهد سخته؟ آزادی مجردی بیشتر؟ یا......؟

3_سوالی از جناب فرهنگ 27 پرسیدم جواب ندادن ممنون میشم شما جواب بدید:خدا در سوره روم آیه 22 میفرماید:از خودتان همسرانی برای شما آفرید تا در کنارشان آرام گیرید...پس چرا آمار طلاق رو به افزایش ودر پستهای
    مشاوره همسران ازهم می نالن؟مشکل در چیست؟

4_در سیستم آموزشی ما مشاور در مقطع ابتدایی تعریف نشده وردیف شغلی نداره ،میزارن بچه ها دچار مشکل بشن وبعد در دبیرستان مشاورا برای حل مشکل وارد عمل میشن،به این نکته توجه کردین؟
    برای رفع این مشکل چه میشه کرد؟

5_روانشناس با دیدن تصویر آواتار وامضا یه کاربر چقدر میتونه به شخصیتش پی ببره؟

تشکر بابت وقتی که برای جواب گذاشتین

8. 7 کاربر از پست مفید مسافر دنیا تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 13 اسفند 92), ammin (یکشنبه 11 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 11 اسفند 92), toojih (یکشنبه 11 اسفند 92), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 11 اسفند 92), میشل (دوشنبه 12 اسفند 92), شیدا. (سه شنبه 13 اسفند 92)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    سه شنبه 01 خرداد 03 [ 13:48]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.4%
    دستاوردها:
    VeteranCreated Blog entryTagger First ClassSocial50000 Experience Points
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,608

تشکرشده 37,112 در 7,017 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط paiize68 نمایش پست ها
    سلام مدیرعزیز.
    اول یه خسته نباشیدبهتون میگم بابت این همه پاسخ ویه تشکربابت این همه صبروحوصله.
    سلام، شما لطفا دارید.

1.تاحالا شده خسته بشیدوتصمیم بگیریداین تالاروتعطیل کنید؟؟؟!!!
    قسمت اول بله، قسمت دوم نه
    یعنی خسته شدم ولی تصیمی به تعطیلی تالار نه ، بلکه انتقال مدیریت تالار به کس دیگر و خودم صرفا به عنوان یک مشاور فعالیت کنم.
    چون کارهای مدیریتی وقت و انرژی زیادی می گیرد و فعالیت های مشاوره ای مستقیم مرا تحت الشعاع قرار می دهد.
    از طرفی متوجه شدم مدیریت تالار هم ارزشمندی و شکل دهی کارهای مشاوره ای و گشتالت و چارچوب کار را به نفع کاربران پیش می برد لذا همچنان ثابت قدم به امید خدا ایستاده ایم.

2.به نظرخودتون چقدرتونستیدتوی این مسیرموفق باشید؟به اونجایی که میخوایدرسیدید؟(منظورم شغلتونه)
    نسبت به اهدافم کم پیشرفت کرده ام.
    اما از آنجا که با آفتهای کمالگرایی آشنا هستم. سعی می کنم با پله های متوالی و مستمر و گامهای با ثبات پیش بروم.

3.تاحالاپیش اومده واستون که بتونیدواسه کسی یه کاری کنیداماانجام ندادید؟بعدش عذاب وجدان داشتید؟
    بله. گاهی کثرت درخواست و خواهش های کاری و غیره به یه جایی میرسه که بیش از توانمندیم می شود. و کم می آورم.ولی با این حال دوست دارم کاش کاری بیشتر انجام می دادم.

4.تاحالا بافرزندانتون به مشکل جدی برخوردین؟اگه آره چطورحلش کردین؟دلتون شکست یاازشون دلخورشدید؟
    نه الحمدالله

5.تاحالا ازخدادلتون گرفته؟ درچه موردی؟چی بهش گفتید؟
    اصلا و ابدا، قربونش برم یه جیگریه که جز شهد و شکر در بساط نداره. اگر مشکلی در ذائقه ماست و باید درست بشه.
    من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو پیش من جز سخن شمع و شکر هیچ مگو
    سخن رنج مگو جز سخن گنج مگو ور از این بی‌خبری رنج مبر هیچ مگو

وسوال آخر
    6.من چندبارازطریق لینک تماس باماپیام فرستادم اماجوابی دریافت نکردم.چرا؟راه دیگه ای هم نیست که درخواستموبگم
    .
    طی کمتر از یکسال گذشته حدود 3000 تماس را پاسخ گفته ام. و حتی یک مورد درخواست نیازمند جواب ،را بدون جواب نگذاشته ام.
    البته امکانش هست. باتوجه به اینکه لینک اصلی ارسالها به ایمیل خود سایت هست به خاطر مشکلاتی پیامی نرسیده باشد. یا پاسخی ارسال نشده باشد. لیکن هرگز قصدا نشده است جوابی ارسال نکنم.
    هم اکنون کنجکاو شدم جستجویی کردم درخواستی شما داشتید که بنده شنبه 4 دیماه 1392 به شما جواب ارسال کردم که اگر دریافت نکرده اید می توانم از پوشه sent مجددا برای شما فوروارد کنم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط paiize68 نمایش پست ها

پاسخ در متن نقل قول آمده است.....

غلام همت آنم که زیر چرخ کبـــود
    زهرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است

http://www.hamdardi.com
    دسترسی سریع به همدردی و مدیر همدردی با عضویت در کانال همدردی در ایتا

10. 12 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 13 اسفند 92), ammin (سه شنبه 13 اسفند 92), Aram_577 (دوشنبه 12 اسفند 92), khaleghezey (یکشنبه 11 اسفند 92), toojih (یکشنبه 11 اسفند 92), فرشته مهربان (یکشنبه 11 اسفند 92), فرشته اردیبهشت (یکشنبه 11 اسفند 92), پونه (دوشنبه 12 اسفند 92), میشل (دوشنبه 12 اسفند 92), بی نهایت (یکشنبه 11 اسفند 92), دختر بیخیال (دوشنبه 12 اسفند 92), عشق آفرین (جمعه 12 شهریور 95)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,608

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسافر دنیا نمایش پست ها
    سلام
    خدا قوت

اگر مصلحت میدونین وباعث دلخوری فردی نمیشه به سوال 1 و2 جواب بدید.

1_جناب کامروا در جواب سوال نقطه ضعفهایش گفتند فکر به ازدواج مجدد،شما به عنوان مشاور :دلیل ،مشکل ،....اینکه مرد متاهلی از
    همسر وبجه وزندگیش راضی هست ولی باز به ازدواج مجدد فکر میکنه چی میدونید؟
    کاملا طبیعی هست.
    اینکه مثلا یک آدم بخواهد همه امکانات دنیا را سرمایه ، زمین و ... داشته باشد طبیعی هست.
    اما نحوه پرداختن به آن تفاوت آدمهاست.
    لیکن در کنار خواهش ها و تمایلات درونی ، حد و حدود قانونی، شرعی، منطقی، عرقی و ملاحظات زیادی هست که انسان را در مرز خودش و حدود خودش نگه می دارد.
    اگر فردی صرفا از روی تمایل و خواهش هایش زندگی کند، وا مصیبتا!!!!

2_از دوستان متاهل سوال پرسیده شد گه اگه به عقب بر میگشتین ازدواج میکردین،جواب دادن نه فکر نمیکردن، داشتن تعهد سخته؟ آزادی مجردی بیشتر؟ یا......؟
    اگر متاهلی این جواب را داد، مطمئن باشید قبل از اینکه به بلوغ و پختگی روانی برسد ازدواج کرده است. و هنوز هم خام هست.
    ببخشید که این مثال را می زنم ، روم به دیوار!
    اگر فردی دوست داشته باشد تا 6 ماهه شود و هنوز راحت باشد و در پوشک خودجیش کند، شما چه نظری می دهید.
    یعنی این فرد لذت بلوغ و پختگی را نچشیده است. و هدف رنجهای بزرگسالی که به جایش مزایای دیگری به همراه آورده است را متوجه نشده است.
    بله ، نفس کشیدن هم سخته، آیا باید رضایت داد به مردگی
    خوردن هم سخت هست آیا باید رضایت داد به گرسنگی

البته یک تبصره هم دارد، گاهی خود متاهلی فرد را به این گفته وا نمی دارد بلکه نوع انتخابش اشتباه بوده است. و در واقع به اشتباه فکر می کند خود ازدواج مشکل داشته است.

3_سوالی از جناب فرهنگ 27 پرسیدم جواب ندادن ممنون میشم شما جواب بدید:خدا در سوره روم آیه 22 میفرماید:از خودتان همسرانی برای شما آفرید تا در کنارشان آرام گیرید...پس چرا آمار طلاق رو به افزایش ودر پستهای
    مشاوره همسران ازهم می نالن؟مشکل در چیست؟
    به خاطر بد استفاده کردن هست.
    خدا انگور را آفریده است. حالا اگر شما به نوعی با آن برخورد کردید و تبدیل به شراب کردید و مست شدید و عوارض مستی گریبانتان را گرفت نباید به اصل انگور شک کرد.

و یادمان باشد بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم....

4_در سیستم آموزشی ما مشاور در مقطع ابتدایی تعریف نشده وردیف شغلی نداره ،میزارن بچه ها دچار مشکل بشن وبعد در دبیرستان مشاورا برای حل مشکل وارد عمل میشن،به این نکته توجه کردین؟
    برای رفع این مشکل چه میشه کرد؟
    معمولا میوه تا روی درخت هست بیشترین نقش را باید به درخت داد. باید آبیاری کرد، کود داد، آفت کشی کرد، نور داد. میوه درست میشه.
    در سنین پایین بیشترین تغییرات و تربیتی کودکان از طریق والدین و اولیاء مدرسه انجام می شود. در واقع بچه ها بیشتر از طریق بسترها و تربیت ها و رفتارهای والدین و معلمان شکل می گیرند. لذا مداخله مستقیم مشاور شاید خیلی تاثیری نداشته باشد.

5_روانشناس با دیدن تصویر آواتار وامضا یه کاربر چقدر میتونه به شخصیتش پی ببره؟
    قطعی چیز زیادی به دست نمی دهد. اما یک سرنخ ها مهمی می تونه باشه که با بقیه مسائل اگر ترکیب بشود پازل شخصیتی مراجع را شفاف تر می کند.

تشکر بابت وقتی که برای جواب گذاشتین

12. 12 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 13 اسفند 92), ammin (سه شنبه 13 اسفند 92), Aram_577 (دوشنبه 12 اسفند 92), digitalman (یکشنبه 11 اسفند 92), toojih (یکشنبه 11 اسفند 92), فرشته مهربان (یکشنبه 11 اسفند 92), میشل (دوشنبه 12 اسفند 92), مسافر دنیا (سه شنبه 13 اسفند 92), بی نهایت (دوشنبه 12 اسفند 92), دختر بیخیال (دوشنبه 12 اسفند 92), شیدا. (سه شنبه 13 اسفند 92), عشق آفرین (جمعه 12 شهریور 95)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,608

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبوري نمایش پست ها
    ســــــــــــــــــــــــ ـــــلام

امروز براي خدا چه كرديد؟؟؟فقط براي خدا.

با سلام
    این قید"
    فقط برای خدا "که آورده اید و یک خلوص صد درصد در انجام کار را می طلبد ، جواب دادن را برایم بسیار مشکل کرده است.
    خیلی فکر کردم. واقعا سخته برایم یک کاری را بگویم که صد درصد برای خدا بوده است.
    هر کاری درجاتی از حب نفس و منفعت هایی برای خودم داشته است.
    لیکن اگر با یک درجه تخفیف فقط به نیت اصلی توجه کنیم و به مزایای دیگر اصل آن کار برای خودم کاری نداشته باشیم. یک مورد مشاوره بود.

بسیار از این سئوال دغدغه سازتون سپاسگزارم.
    هیچ موقع مجبور نشده بودم یک روز خود را و تک تک اعمالم را از این زوایه (خلوص صد در صد)برای خدا بررسی کنم. حالا هم که بررسی کردم متوجه شدم چقدر وضع خرابه

14. 11 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 13 اسفند 92), ammin (سه شنبه 13 اسفند 92), sara 65 (سه شنبه 13 اسفند 92), toojih (دوشنبه 12 اسفند 92), میشل (دوشنبه 12 اسفند 92), مسافر دنیا (سه شنبه 13 اسفند 92), بی نهایت (دوشنبه 12 اسفند 92), دختر بیخیال (دوشنبه 12 اسفند 92), شیدا. (سه شنبه 13 اسفند 92), عشق آفرین (جمعه 12 شهریور 95), صبوری (دوشنبه 12 اسفند 92)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,608

حالت من
    Sepasgozar
    Array

1- فکر میکنید از خانمهای تالار بر اساس نوع نگرش شون در همون حدی که در پستهاشون معلومه، کدوم از نظر شما به عنوان همسر مناسبترن؟ (فقط در همین حدی که هویت مجازی شون داره نشون میده). سه مورد به ترتیب مناسب بودن نام ببرید
    بنده به هیچ وجه محیط مجازی را برای چنین تشخیصی صحیح نمی دانم. اطلاعات محیط های مجازی به شدت سطحی و فاقد اعتبار لازم جهت ازدواج هست.

2- سه مورد که به نظرتون اصلن خوب نیستن و ازشون فراری میبودین به ترتیب بد بودن نام ببرید.
    منظورتون را از مورد ها متوجه نشدم.

3- سه نفر که پستهاشون رو نمی پسندین ولی توی تالار هستند رو به ترتیب نام ببرید.
    این را به مصلحت نمی دانم.

4- سه نفر که میپسندین رو به ترتیب نام ببرید.
    خیلی بیشتر از سه نفر هستند و به مصلحت نمی دانم با نام بردن سه تای آنها به بقیه جفا کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط toojih نمایش پست ها
    مدیر جان، من زیاد نمیخوام بهتون گیر بدم ولی راستش اینطوری که دیگه صندلی داغ برای شما نیست ما داریم داغ میشیم نه شما. مگه قرار نبود شما داغ بشی؟!!

من پیش خودم فکر میکردم که خانم میشل دست و پای شما رو بسته، نشونده روی صندلی و زیر صندلی آتیش روشن کرده. ما هم باید بریم هیزمی، چوبی چیزی پیدا کنیم بزاریم روی آتیش تا شما جزغاله بشی. یعنی اصلن اینطوری نیست که شما بتونی بگی این چوبش خوب نیست و این هیزم رو دوست ندارم و از این حرفا.

بهرحال کاری رو قبول کردی خواهشا درست انجامش بده. شما آخه الگوی ما هستی. لطفا کمی مسئولیت پذیر باش مدیر جان!!!

اینطوری که دیگه صندلی داغ نیست. ما باید بریم بگردیم هیزم جمع کنیم بعد بیایم بریزیم روی آتیشی که شما کنارش وایستادی تا سردت نشه و حال کنی! اینطوری نمیشه.

لطفا قانون صندلی داغ رو رعایت کنید و جواب سوالات منرو بدین.

سوال اول من این نبود که کسی اینجا ازدواج بکنه یا نکنه. واضحه که ما توی دنیای واقعی هم نمیتونیم طرفمون رو بشناسیم چه برسه به مجازی. سوال این بود آقای مدیر عزیز که اگر فرض رو بر این بزارین که همین شخصیتهای مجازی دقیقا مثل شخصیت واقعی اونهاست و چاره ای جز انتخاب از اینجا نداشته باشین بر اساس مواردیکه که تا حالا خوندین و دیدین به ترتیب کدوم سه نفر رو برای ازدواج انتخاب می کنید؟

سوال دوم هم مثل اولی هست. ولی برعکسش. یعنی از نظر فکری بر اساس برداشت از همین شخصیت مجازی کدوم سه نفر هستند که شما به هیچ عنوان حاضر نیستی سمتشون بری! حتی به زور!! به ترتیب بد بودن سه نفر رو بنویسین.

بقیه سوالات هم واضح بودند.

بهرحال خود دانید جناب مدیر عزیز! مسئولیتی که قبول کردین رو یا به نحو درست انجام بدین یا هم اینکه ماست مالی کنین بره. ما که عادت داریم به ماست مالی کارهامون توسط بقیه! بهرحال ما وظیفه مون پیدا کردن هیزمی بود که شما رو بیشتر بسوزونه و تقریبا خاکستر کنه و سعی مون رو کردیم.
    با سلام و احترام
    باشه حق باشماست. (به خاطر خلاصه کردن این سوء تفاهم پیش آمده است.)
    پس به توضیحات بیشتر در مورد سئوالهای 4 گانه بالا در ذیل اشاره می کنم.

1- فکر میکنید از خانمهای تالار بر اساس نوع نگرش شون در همون حدی که در پستهاشون معلومه، کدوم از نظر شما به عنوان همسر مناسبترن؟ (فقط در همین حدی که هویت مجازی شون داره نشون میده). سه مورد به ترتیب مناسب بودن نام ببرید

عدم پاسخ به این سئوال به خاطر این بود که اساسا طرح سئوال به این صورت در انتخاب همسر مشکل دارد.
    شنیدید که می گویند دنبال یک دختر خوب برای پسرم هستم. یا دنبال یک مرد خوب هستم برای ازدواج دخترم.
    اما در ازدواج این مطلق گرایی صحیح نیست. ازدواج یک تناسب هست.
    یک زنی که می تواند برای یک مرد متناسب باشد. اما برای یک آقای دیگر می تواند مشکل ساز باشد چون تناسب ندارد.
    برای چنین سئوالی که شما مطرح کرده اید باید اینطور بررسی شود. آقایی با ضعف ها و قوت ها و شخصیت و ارتباطات و معیارهای مختلف خانوادگی، سیاسی و اجتماعی و .... مشخص شود. بعد همین معیارها را در تک تک خانمهای تالار بررسی کنیم هر کدام بیشترین تناسب را داشتند این دو فقط متناسب هستند. یعنی اگر یک آقای دیگری همین خانم را انتخاب کند ممکن است این همه متناسب نباشند.
    به این مثال توجه کنید:
    شما بازار کفش فروش ها می روید.
    کفشی انتخاب می کنید که از نظ جنس بهترین هست، از نظر قیمت بهترین هست، از نظر قشنگی و سلیقه شما هم بهترین هست، و بعد می خرید.
    آیا انتخاب شما خوب بوده است؟!!!
    نه اصلا
    چون وقتی می خواهید استفاده کنید متوجه می شوید شماره پای شما 40 هست و این کفش 38 .
    ازدواج هم تقریبا اینطور هست. نخست باید معیارها و خودآگاهی خودتون را بشناسید و داشته باشید و بعد متناسب با آن انتخاب کنید.
    و ا گر منظورتون شخص خودم هست. من چنین بررسی از تک تک معیارهای ازدواج در خانمهای تالار نسبت به خودم هرگز نکرده ام!!!

2- سه مورد که به نظرتون اصلن خوب نیستن و ازشون فراری میبودین به ترتیب بد بودن نام ببرید.

جز راست نبايد گفت ، هر راست نشايد گفت
    با استفاده از آیه 19 سوره نور ،متوجه می شویم که خدا نهی می کند که تخم عداوت کاشته شود. یا چیزی که مناسب نیست پخش کنیم.
    تصور کنید که مدیر همدردی نام 3 خانم را اینجا بنویسید که ازشون در این تالار فراری هست. این چه کمکی به شما یا من یا دیگران می کند و صرفا موجب کم شدن همبتسگی خواهد شد.

3- سه نفر که پستهاشون رو نمی پسندین ولی توی تالار هستند رو به ترتیب نام ببرید.

جواب عینا همان پاسخ مورد بالاست.

4- سه نفر که میپسندین رو به ترتیب نام ببرید.
    اگر منظورتون کسانی هست که پستهای آن در تالار بیشتر از سایران به مراجعین کمک کننده هست و می پسندم مدیران، کارشناسان، کمک کارشناسان و افرادی هستند که پس زمینه پستهایشان رنگی هست. البته بازهم تعداد بیشتری از اعضاء هستند که این قابلیت را دارند که در حال بررسی و اضافه کردن هستیم.
    همانطور که قبلا هم گفتم. واقعا می بینید که تعداد آنها بسیار بیشتر از 3 نفر هست.

16. 13 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

abi.bikaran (سه شنبه 13 اسفند 92), ammin (سه شنبه 13 اسفند 92), khaleghezey (سه شنبه 13 اسفند 92), sara 65 (سه شنبه 13 اسفند 92), shabnam z (سه شنبه 13 اسفند 92), toojih (دوشنبه 12 اسفند 92), فرهنگ 27 (سه شنبه 13 اسفند 92), فرشته مهربان (دوشنبه 12 اسفند 92), فرشته اردیبهشت (دوشنبه 12 اسفند 92), میشل (دوشنبه 12 اسفند 92), بی نهایت (دوشنبه 12 اسفند 92), شیدا. (سه شنبه 13 اسفند 92), عشق آفرین (جمعه 12 شهریور 95)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    جناب مدیر سوال های منو یادت رفت جواب بدی

درود دگربار

دستپخت مادرزن بهتر یا همسر؟

اگه بگن امشب دنیاتموم میشه چیکار میکنین؟

خونه پدرزن جان میرین یا خونه پدر خودتون؟

تا حالا دوستان نزدیک توی نوجوانی و کودکی بهتون گفتن بچه مثبت و ژیگول و از اینحرفا؟

این سوال آخری دیگه خیلی مورد داره پوشک بچتون رو خودتون عوض میکردین؟یا شده تا حالا پوشک بچه رو عوض کنین؟

اگه خونتون دزد بیاد یکهو متوجه بشین دزد اومده و وسیله خونتون رو داره میبره مخصوصا وسیله ای که خیلی دوسش دارین چیکار میکنین؟

شخصیت مدیر همدردی جوریه که فکر کنم باید به همین جواب ها قناعت کنیم tojih فدات شم
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !

18. کاربر روبرو از پست مفید khaleghezey تشکرکرده است .

toojih (سه شنبه 13 اسفند 92)

((( مشاور خانواده )))

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    نوشته های وبلاگ
    7
    تشکرها
    23,608

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    با سلام
    khaleghezey گرامی
    در این پست و این پست
    سئوالات شما جواب داده شده است.

20. 3 کاربر از پست مفید مدیرهمدردی تشکرکرده اند .

ammin (سه شنبه 13 اسفند 92), toojih (سه شنبه 13 اسفند 92), فرشته مهربان (سه شنبه 13 اسفند 92)

صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 8910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)