به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 185
    عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    سلام به همگی

هر بار سوالهای صندلی داغ را می بینم با خودم می گم چقدر ذهنشون خلاق و توانمنده. چطوری این همه سوالهای رنگارنگ به ذهنشون می رسه؟ دلم می خواست تو برنامه تون شرکت کنم اما سوال؟؟

تا این که بالاخره راهی به نظرم رسید و یه سری سوال تهیه کردم که مینوش جان جواب بدن.

1- چی شد که با همدردی آشنا شدی؟
    2- تالار همدردی چه تاثیری روی شناختت نسبت به مسائل خانواده و ازدواج گذاشته؟
    3- یه خصوصیت خوب و یه خصوصیت بد مینوش را بگو.
    4- چند تا عروسک داری؟ اسماشون؟
    5- تا حالا شده بری جایی بگن مانتوت را دربیار لباس زیر مانتوت اینقد نامناسب باشه که نتونی؟ مثلا کثیف باشه یا مرتب نباشه؟
    6- سیزده به در، شب یلدا، عید نوروز،چهارشنبه سوری، کدومش را بیشتر از همه دوست داری؟ چرا؟
    7- تقلب کردی؟ کارت به صفر و کمیته انضباطی و ... رسیده؟
    8- غذا بهتر درست می کنی یا کیک و شیرینی؟
    9- یه فیلم خوب به بچه های صندلی داغ معرفی کن
    10- تو زندگیت اتفاقی افتاده که روی شناختت از خودت یا زندگی تاثیر زیادی گذاشته باشه؟

اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا
    ویرایش توسط شیدا. : دوشنبه 28 بهمن 92 در ساعت 19:45

2. 12 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 03 اسفند 92), asemaneabi222 (دوشنبه 28 بهمن 92), faghat-KHODA (دوشنبه 28 بهمن 92), khaleghezey (سه شنبه 06 اسفند 92), meinoush (دوشنبه 28 بهمن 92), shabnam z (سه شنبه 29 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 30 بهمن 92), کامران (سه شنبه 29 بهمن 92), میشل (دوشنبه 28 بهمن 92), مسافر زمان (چهارشنبه 30 بهمن 92), بی نهایت (سه شنبه 29 بهمن 92), ستیلا (چهارشنبه 30 بهمن 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    محمدابراهیمی;
    1ـ مهمترین چیزی که از همدردی یاد گرفتی تو این مدت که همدردی بودم به مرور و اروم اروم خیلی چیزا یاد گرفتم. نمی دونم مهمترینشون چیه. شاید اینکه یه مقدار با خودم با وجود خودم و با گذشته ام کنار اومدم و قبولشون کردم.
    2ـ بهترین هدیه ای که تا حا لا گرفتی هدیه... گرفتم زیاد اما بهترینشونو یادم نیست.
    3ـ چه خواننده موسیقی دوست دارید معمولا اهنگا رو نظر میدم که دوست دارم یا نه. خواننده ی خاصی رو که بگم خیلی دوست دارم مد نظر ندارم
    4ـ چه رشته ورزشی دوست دارید فکر کنم دویدنو دوست دارم اما خیلی نمی دوم :)
    5ـ یک جک یا لطیفه با حا ل بگو شادمون کنید خودتون شاد هستین دیگه
    6ـ معیار برای ازدواج چه است معیار... عشق از همه اش برام مهم تره. در کل اینکه طرف مقابل درک بالایی داشته باشه برام مهمه
    7ـ یه راه برای کنترل خشم بگوید یه چند ثانیه ای صبر و نفس عمیق بعدم دور شدن از اون ادمی که حرصمون داده
    8ـ نظرتان درباره مدیریت و همکار صندلی داغ چه است همه اتون خوبین عزیزین
    9ـ دوست داری نفر بعد صندلی داغ چه باشد نفر بعدی فکر می کنم مشخص شده بود توی پست اول توی لیست
    10ـ یک جمله اموزنده به اعضا تالار هدیه بدهید باید فکر کنم راجع بهش :)

امیدوارم همیشه موفق باشید ممنون

- - - Updated - - -

شیدا.;

1- چی شد که با همدردی آشنا شدی؟

یه روزایی که حالم خیلی بد بود بعضی وقتا میومدم همون جمله یا احساسی که توی ذهنم بودو می نوشتم تایپ می کردم سرچ می کردم. چند باری همدردی رو دیدم ولی کاریش نداشتم. یعنی دیدم و ندیدم! تا اینکه یه بار پست یه نفرو دیدم که به نظرم اومد می تونم نظر بدم راجع بهش و عضو شدم. بعدش گفتم خوب حالا که عضو شدم بیام یه تاپیک بزنم درد خودمو بگم ببینم چی میشه. نقاشی عزیزی بودکه نوشته هاش خیلی بهم کمک کرد. زودم رفت.

2- تالار همدردی چه تاثیری روی شناختت نسبت به مسائل خانواده و ازدواج گذاشته؟
    تالار... خیلی مشخص نمی دونم... اینکه راجع به مشکلات میام می خونم گاهی نظر میدم باعث میشه تا یه حدی فکرم سازمان یافته تر شده باشه نسبت به قبلا که اصلا مشکلات مردمو نمی خوندم. ... الان یه مقدار نرم تر شدم مشکلات عجیب غریب اینجا زیاد خوندم. دیدم نسبت به خونواده و ازدواج و این چیزا منفی نشده یا حتی مثبت نشده. یه مقدار باز تر شده نگاهم به خونواده و این چیزا.

3- یه خصوصیت خوب و یه خصوصیت بد مینوش را بگو.

من که همش خوبم :)
    خوب... شاید بشه گفت مهربونم البته نه همیشه. بد خیلی حساسم و در نتیجه اسیب پذیر

4- چند تا عروسک داری؟ اسماشون؟

عروسک زیاد داشتم دارم اما هیچوقت واسشون اسم نذاشتم. هر کدومشون برام خاصن و ویژه. به اسم نیاز نداشتم.

5- تا حالا شده بری جایی بگن مانتوت را دربیار لباس زیر مانتوت اینقد نامناسب باشه که نتونی؟ مثلا کثیف باشه یا مرتب نباشه؟

اره شده اما نه کثیف. یا نازک بوده یا خیلی باز بوده یا خیلی تنگ بوده یا اینکه کهنه بوده. از وقتی بزرگ شدم راحت می گم لباسم مناسب نیست و در نمیارم مانتو رو . البته خیلی کم پیش میاد. اگه انقدرام برام مهم باشن ادما و نظراتشون خوب حواسم به لباس زیر مانتوم هم هست دیگه.

6- سیزده به در، شب یلدا، عید نوروز،چهارشنبه سوری، کدومش را بیشتر از همه دوست داری؟ چرا؟

همه اشون خوبن. یه جور مراسمن که به فرهنگ و گذشته امون مربوطن. واقعیتش به حوصله ام ربط داره و شحصا اینکه کدوم به کدوم باشن فرقی واسم ندارن. اما در هر حال هر چی بشه سال نو و عید نوروز جایگاه خاص و ویژه ی خودشو داره برام. سال نوه دیگه.

7- تقلب کردی؟ کارت به صفر و کمیته انضباطی و ... رسیده؟
    نه چندان.
    8- غذا بهتر درست می کنی
    یا کیک و شیرینی؟
    کیک و شیرینی که کلا درست نمی کنم پس می مونه غذا :)

9- یه فیلم خوب به بچه های صندلی داغ معرفی کن
    الان دو تا فیلم یادم میاد که سارا پولی توش بازی می کرد روی من اثر گذار بود. یکیش یه مادر و همسر جوون بود که بیماری داشت و داشت می مرد. یه همسر خوب که بتونه دوست باشه واسه دخترای کوچیکش پیدا کرد که البته وقتی داشت می مرد امیدوار بود که شوهرش اونو قبول کنه .
    یکی دیگه اش هم یه دختر بود که طی مشکلاتی که دو تا کشور با هم داشتن درست یادم نیست دقیقا انگار جنگ و اسارت و این چیزا بود خیلی اسیب دیده بود. بعدش بالاخره عاشق شد و مثل بقیه تا یه حدی مثله بقیه زندگی کرد. اقایی که دوسش داشت رفته بود پیش روانشناسش سوال کنه در مورد گذشته و این چیزا. روانشناسه گفت می دونی چقدر دردناکه که زنده باشی و عذاب وجدان داشته باشی که تویی که زنده ایی در حالی که همه ی دوستات و خونوادت مردن و تو باید با این درد و اینکه حس می کنی گناهکاری که زنده ای زنده بمونی. یه جور حس خجالت و گناهکار بودن از زنده بودن.
    یا اون اقا که درخواست ازدواج کرد ردش کرد دختری که سارا پولی نقششو بازی می کرد. پرسید چرا گفت چون می ترسم اگه شروع کنم گریه کنم انقد گریه کنم که توش غرق شی. یه چیزی شبیه این.
    شنواییش مشکل پیدا کرده بود. کاری هم به کار هیجکسی نداشت تا اینکه اتفاقی به پرستاری یه بیمارو کرد که توی اون مدت هم نمی تونست ببینه. این همون اقا بود که بالاخره همدیگه رو دوست داشتن.
    این دو تا رو یادمه. اسم فیلمشو نه. حالا سرچ می کنم اگه پیدا کنم می گم. متاسفانه اسم فیلما رو نگاه نمی کردم که یادم بمونه.
    10- تو زندگیت اتفاقی افتاده که روی شناختت از خودت یا زندگی تاثیر زا یادی گذاشته باشه؟

زندگی کلا کارش همینه که هی غافلگیرمون کنه هی درس یادمون بده :) زیاد شده. همیشه یه چیزی تو استینش داره این زندگی که متعجبمون کنه.

ممنون عزیزم. سوالاتت خیلی خوب بود.

- - - Updated - - -

زندگی من بدون من - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد این اولین فیلمه بود.
    My Life Without Me - Wikipedia, the free encyclopedia

The Secret Life of Words - Wikipedia, the free encyclopedia دومیشم این بود.
    ویرایش توسط meinoush : دوشنبه 28 بهمن 92 در ساعت 22:12

4. 14 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 03 اسفند 92), asemaneabi222 (دوشنبه 28 بهمن 92), khaleghezey (چهارشنبه 07 اسفند 92), rozaneh (سه شنبه 29 بهمن 92), shabnam z (سه شنبه 29 بهمن 92), toojih (دوشنبه 28 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 30 بهمن 92), کامران (سه شنبه 29 بهمن 92), میشل (دوشنبه 28 بهمن 92), محمدابراهیمی (دوشنبه 28 بهمن 92), مسافر زمان (چهارشنبه 30 بهمن 92), بی نهایت (سه شنبه 29 بهمن 92), ستیلا (چهارشنبه 30 بهمن 92), شیدا. (دوشنبه 28 بهمن 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 اردیبهشت 03 [ 23:31]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,254

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام مینوش عزیز خوبی؟خوشحالی؟

فعلا این گلا رو ازم بگیر تا بگم

وقتی وارد یه جمع میشی چه کار میکنی؟بلند سلام میدی با همه دست میدی و احوال میپرسی؟ یا نه اروم میری یه گوشه و بیصدا میشینی و میری تو فکر بعدیه خمیازه هم میکشی؟

برا برخورد اول معمولا افراد چه فکری دربارت میکنند؟چقدر اون دید به خود واقعیت شبیهه؟

دوست داری کی توی تالار دوست صمیمیت تو دنیای واقعی باشه؟

چشمات چه رنگی ان؟

چه روزی از سال رو بیشتر از همه روزها دوست داری؟

چرا به سوالای دوستان جوابای نا معلوم میدی همشون حد وسطن؟ مثلا نمیدونم و مطمان نیستم .و شاید؟

لذت بخش ترین کار برات تو دنیا چیه؟

علت افرینش انسان و دادن قدرت اختیار از طرف خدا بهش چی بوده؟

روزی چند بار با وجدانت درگیر میشی؟

از چی دنیا نمیتونی بگذری و حتما از خدا میخای که همیشه داشته باشیش؟

اگه ازدواج کنی بهد 2 تا بچه داشته باشی و بفهمی شوهرت نامناسبترین ادم برات بوده و به نهایت اختلاف برسین طوری که به دلیل شرایط خاص نه میتونی رابطت رو درست کنی نه میتونی طلاق بگیری یعنی انقدر وضع مالیت هم خوب نیست که بخای بعد از طلاق بچه هاتو مراقبت کنی چیکار میکنی؟

1:طلاق میگیری و بچه ها رو میذاری میری راااحت
    2:با شوهرت میمونی با همون رابطه ناسازگار و بخاطر بچه ها تنهایی رو هم تحمل میکنی
    3:چون باشوهرت رابطه ای نداری با کس دیگه دوست میشی

یا؟

راستی مدرک تحصیلیت چیه ؟ سرکار میری یا خونه ای؟کلا سرت به چی گرمه ایا؟

فک کنم 10 تا شد دیگه برم ...اخه اقای ابراهیمی تهدید کرده میاد پاکشون میکنه حیف نیست سوال زیاد باشه؟

امیدوارم همیشه شاد و پرانرژی باشی مینوش جان

-------------------------------------------------------
    امروز تو تاکسی بودم یهو اسم اقای محمد ابراهیمی رو دیدم رو تابلوی وکلا انقد ذوق کردم فک کردم تالار همدردیه و اقای ابراهیمی همشهریمه ..یعنی اون کی بود؟
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

6. 10 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

khaleghezey (چهارشنبه 07 اسفند 92), meinoush (سه شنبه 29 بهمن 92), rozaneh (سه شنبه 29 بهمن 92), shabnam z (سه شنبه 29 بهمن 92), کامران (چهارشنبه 30 بهمن 92), میشل (سه شنبه 29 بهمن 92), مسافر زمان (چهارشنبه 30 بهمن 92), بی نهایت (سه شنبه 29 بهمن 92), ستیلا (چهارشنبه 30 بهمن 92), شیدا. (یکشنبه 04 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    96
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,844

Array
    فرشته اردیبهشت;
    وقتی وارد یه جمع میشی چه کار میکنی؟بلند سلام میدی با همه دست میدی و احوال میپرسی؟ یا نه اروم میری یه گوشه و بیصدا میشینی و میری تو فکر بعدیه خمیازه هم میکشی؟ خوب اگه بخوام بگم که برام مهم نیستن به زور اومدم باید سلام نکنمو برم لالا کنم :) باید سلام کنم وگرنه اگه انقدر رو اعصابم باشه رفتنه که نمی رم.

برا برخورد اول معمولا افراد چه فکری دربارت میکنند؟چقدر اون دید به خود واقعیت شبیهه؟ نمی دونم چون معمولا کسی نمیاد بگه که توی فکرش دفعه اول چی بوده نسبت به من. کسی هم که بگه معلوم نیست لزوما راست بگه چون ممکنه نخواد من ناراحت شم. بعدشم بیشتر ادما یادشون میره این چیزا رو یادشون نمی مونه خیلی که بخوان بگن یا نگن. توی برخورد اولم یه حس کلی ایجاد میشه دیگه خیلی که کسی نمی تونه نقد کنه ادمارو. پس در کل حرف خاصی نمی مونه که بعدا گفته بشه اگه هم بمونه قابل استناد نیست.

دوست داری کی توی تالار دوست صمیمیت تو دنیای واقعی باشه؟ همه ی اونایی رو که می شناسم دوست دارم دوستم باشن.

چشمات چه رنگی ان؟ قهوه ای

چه روزی از سال رو بیشتر از همه روزها دوست داری؟ هر روز که بیشتر خوشحال باشمو بیشتر دوست دارم. در کل فکر کنم تولدم برام از همه ی روزا مهم تر باشه.

چرا به سوالای دوستان جوابای نا معلوم میدی همشون حد وسطن؟ مثلا نمیدونم و مطمان نیستم .و شاید؟ نه عزیزم خیلی هم دارم خوب جواب می دم که! نامعلوممو ندیدی!
    دارم سعی می کنم که دقیق جواب بدم مثلا

لذت بخش ترین کار برات تو دنیا چیه؟ خوب نمی دونم دیگه. بعدش می گی نامعلومه جوابم :)

علت افرینش انسان و دادن قدرت اختیار از طرف خدا بهش چی بوده؟
    اینکه ادمیزاد همه کره زمین و موجوداتشو بیچاره کنه! نمی دونم خوب.
    روزی چند بار با وجدانت درگیر میشی؟ معمولا هیچ بار. مگه اینکه شرمندگی خودمو از خودمو بخوای حساب کنی که زیاد :)

اگه ازدواج کنی بهد 2 تا بچه داشته باشی و بفهمی شوهرت نامناسبترین ادم برات بوده و به نهایت اختلاف برسین طوری که به دلیل شرایط خاص نه میتونی رابطت رو درست کنی نه میتونی طلاق بگیری یعنی انقدر وضع مالیت هم خوب نیست که بخای بعد از طلاق بچه هاتو مراقبت کنی چیکار میکنی؟

1:طلاق میگیری و بچه ها رو میذاری میری راااحت
    2:با شوهرت میمونی با همون رابطه ناسازگار و بخاطر بچه ها تنهایی رو هم تحمل میکنی
    3:چون باشوهرت رابطه ای نداری با کس دیگه دوست میشی اگه مجبور باشم بین این سه تا یکی رو انتخاب کنم سومی رو انتخاب می کنم. واسه بچه هام ولی هیچی کم نمی ذارم در حد توانم.

یا؟ به احتمال زیاد دق می کنم میمیرم دیگه به جوابای تو نمی رسه.
    اما هیچکدوم. ناچارم به خاطر بچه هام پروژه امو بذارم اون شوهره که بالاخره شاید از توش یه شوهر دربیاد یه روزی!!

امیدوارم همیشه شاد و پرانرژی باشی مینوش جان ممنون عزیزم
    ویرایش توسط meinoush : سه شنبه 29 بهمن 92 در ساعت 10:27

8. 11 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 03 اسفند 92), khaleghezey (چهارشنبه 07 اسفند 92), shabnam z (سه شنبه 29 بهمن 92), toojih (سه شنبه 29 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (سه شنبه 29 بهمن 92), کامران (چهارشنبه 30 بهمن 92), میشل (سه شنبه 29 بهمن 92), مسافر زمان (چهارشنبه 30 بهمن 92), بی نهایت (سه شنبه 29 بهمن 92), ستیلا (چهارشنبه 30 بهمن 92), شیدا. (سه شنبه 29 بهمن 92)

عضو همراه آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 29 بهمن 01 [ 12:00]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteranOverdrive25000 Experience Points
    تشکرها
    6,932

تشکرشده 6,903 در 1,648 پست

Array

*سلام*

مینوش جان مرسی از حضورت...

دوستت دارم سو ماچ...

شیدا جان منم اولش که سوالا رو میدیدم کلی متحیر شده بودم که این همه خلاقیت از کجا اومده... اما بعدش راهشو پیدا کردم...

و مهمان بعدی صندلی داغ:

این هم صندلی فرشته اردیبهشت...

والا من که دلم نیومد صندلیشو آتیش بزنم، هرکی میتونه، بفرمایید این کبریت:

اما اگه بال هاش بسوزه من میدونم و شما.....

هر اتفاق بدی، یه اتفاق خوبه...

10. 13 کاربر از پست مفید میشل تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 03 اسفند 92), khaleghezey (چهارشنبه 07 اسفند 92), meinoush (چهارشنبه 30 بهمن 92), rozaneh (چهارشنبه 30 بهمن 92), shabnam z (چهارشنبه 30 بهمن 92), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 30 بهمن 92), کامران (پنجشنبه 01 اسفند 92), محمدابراهیمی (چهارشنبه 30 بهمن 92), مسافر زمان (چهارشنبه 30 بهمن 92), مصباح الهدی (چهارشنبه 30 بهمن 92), بی نهایت (شنبه 03 اسفند 92), ستیلا (چهارشنبه 30 بهمن 92), شیدا. (یکشنبه 04 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط میشل نمایش پست ها
    و مهمان بعدی صندلی داغ:

این هم صندلی فرشته اردیبهشت...

والا من که دلم نیومد صندلیشو آتیش بزنم، هرکی میتونه، بفرمایید این کبریت:

اما اگه بال هاش بسوزه من میدونم و شما.....
    سلام
    بله دیگه میشل خانوم! برای خانوما پارتی بازی میکنن صندلی رو نه تنها آتیش و داغ نمیکنن بلکه گل و بلبل هم بهش اضافه میکنن!
    ما که بخیل نیستیم فرشته اردیبهشت عزیز بشین رو صندلی و از عطر گلها حالشو ببر ما همون بوی جلز و ولز واسه ما مردا کافیه

خوب بریم سر یک دو تا سوال که نگن تاپیکو به انحراف نکشیم

1. تا حالا شده کسی رو واقعاً دوست داشته باشی و بهش نرسی؟
    2. به نظرت اختلاف سنی در ازدواج موضوع مهمیه؟ اگر آره چند سال اختلاف رو منطقی می دونی؟
    3. زندگی رو تعریف کن در دو جمله مجزا!
    4. دوست داری چند تا بچه داشته باشی؟ بیشتر پسر برات جذابه یا دختر؟
    5. اگه غول چراغ جادو بیاد سراغت سه تا آرزوی مهمت چین؟
    .
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

12. 12 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 03 اسفند 92), khaleghezey (چهارشنبه 07 اسفند 92), paiize (پنجشنبه 01 اسفند 92), shabnam z (شنبه 03 اسفند 92), فرشته اردیبهشت (چهارشنبه 30 بهمن 92), کامران (پنجشنبه 01 اسفند 92), میشل (چهارشنبه 30 بهمن 92), محمدابراهیمی (چهارشنبه 30 بهمن 92), مسافر زمان (چهارشنبه 30 بهمن 92), مصباح الهدی (چهارشنبه 30 بهمن 92), ستیلا (چهارشنبه 30 بهمن 92), شیدا. (یکشنبه 04 اسفند 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 اردیبهشت 03 [ 23:31]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,254

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام به همه

واااااااااااااااااااای میشلی چه صندلی قشنگی گذاشتی مرسی

میبینم که بعضیا حسودی میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط rozaneh نمایش پست ها
    سلام سلام
    بله دیگه میشل خانوم! برای خانوما پارتی بازی میکنن صندلی رو نه تنها آتیش و داغ نمیکنن بلکه گل و بلبل هم بهش اضافه میکنن!
    ما که بخیل نیستیم فرشته اردیبهشت عزیز بشین رو صندلی و از عطر گلها حالشو ببر ما همون بوی جلز و ولز واسه ما مردا کافیه

خوب بریم سر یک دو تا سوال که نگن تاپیکو به انحراف نکشیم

1. تا حالا شده کسی رو واقعاً دوست داشته باشی و بهش نرسی؟
    بله شده بدجورم شده قبلنا برا یبار تو عمرم عاشق یکی شدم (قابل توجه که دوران جاهلیتم بود ) الان همچین چیزیو درک نمیکنم که ایا این من بودم؟ ولی بعدا فهمیدم اونم عاشق شده و اومد خاستگاری و گفتم نه این طور شد که عاشق و معشوق بهم نرسیدن و شد فیلم هندی
    اما نشده که هم کسیو دوسش داشته باشم و هم عاشقش باشم اون هم یه عشق بی پایه و اساس بود ولی خیلی روم تاثیر گذاشت بی فایده نبود یه تجربه ی ناب بود .

2. به نظرت اختلاف سنی در ازدواج موضوع مهمیه؟اگر آره چند سال اختلاف رو منطقی می دونی؟
    مهمه امامهمتر ازون بلوغ فکریه. بیشتر بستگی به بلوغ دو طرف داره خیلی از پسرا تا 28 سالگی تو یه عالمین... مثلا من فک میکردم مسافر زمان 40 سالشه وقتی گفت 23 شاخ دراوردم ...ولی حالت طبیعیش 5 سال خوبه .

3. زندگی رو تعریف کن در دو جمله مجزا!
    زندگی میتونه یه هدف بزرگ با هزاران هدف کوچیک درون اون باشه ...زندگی یعنی احساس عاشقانه داشتن حتی برا چیزیای کوچک
    4. دوست داری چند تا بچه داشته باشی؟ بیشتر پسر برات جذابه یا دختر؟
    اگه وقت و پول داشتمو کسی که ازشون مراقبت میکرد 4 - 5 تا ولی چون ندارم 2 تاهم زیاده قبلنا از دخترا خوشم میومد الان پسرا بامزه ترن برام.

5. اگه غول چراغ جادو بیاد سراغت سه تا آرزوی مهمت چین؟
    1) یکی از دوستام که خبری ازش نیست و باهاش رودربایستی دارم خبری ازش بشه واخه ازم ناراحته منم دلم براش تنگه .
    ماهم این هفته برون رفت و به چشمم سالیست *** حال هجران تو چه دانی که چه مشکل حالیست..

2) در مورد انتخاب همسر حداقل به اطمینان 90 در صدی برسم و این ماجراهای خاستگاری تموم بشه یه نفس راحت بکشم خیلی خستم خیلی
    3) بتونم 100 در صد از خودم راضی باشم و راحت

.
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را

14. 11 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

abi.bikaran (پنجشنبه 01 اسفند 92), ammin (شنبه 03 اسفند 92), khaleghezey (چهارشنبه 07 اسفند 92), paiize (جمعه 02 اسفند 92), rozaneh (پنجشنبه 01 اسفند 92), shabnam z (شنبه 03 اسفند 92), کامران (پنجشنبه 01 اسفند 92), میشل (یکشنبه 04 اسفند 92), مسافر زمان (جمعه 02 اسفند 92), بی نهایت (شنبه 03 اسفند 92), شیدا. (یکشنبه 04 اسفند 92)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    96
    دستاوردها:
    تشکرها
    6,844

Array
    1- دوست داری با عشق ازدواج کنی یا اینکه یه سری معیارارو طرف مقابلت داشته باشه و عقلانی باشه می پسندیش؟
    2- اگه ازدواج کنی بعدش واقعا عاشق یه نفر دیگه بشی چه کار می کنی؟ فرض کن بچه دار نشدی هنوز. می ری دنبال کسی که دوسش داری؟
    3- وقتایی که خیلی ناراحتی یا عصبانی هستی چه کارایی می کنی که حالت بهتر شه؟
    4- اگه یه اقایی یه پسری ازتو خوشش بیاد اما تو ازش خوشت نیاد و برات بی تفاوت باشه چه رفتاری باهاش می کنی؟ باهاش حرف می زنی قانعش می کنی؟ می ذاری تلاششو بکنه؟ کلا فرض می کنی نیست؟ یا هر جواب دیگه ای.
    5- تا حالا شده واقعا به یکی غبطه بخوری که ای کاش جای اون بودی؟ چه ویژگی هایی داشته ؟
    6- معمولا دوستات و کسایی که دوسشون داری چطوری ان؟ مثلا ارومن شوخن شلوغن جسورن ...؟ چه ویژگی هایی دارن؟
    7- تا حالا شده به نبودن فکر کنی؟ شده بگی ای کاش هیچوقت به دنیا نمیومدم؟ برعکسش چی؟ شده به خودت ببالی که هستی؟
    8- بین حیوونا 4 تایی که خیلی دوسشون داری رو بگو. چرا؟ چی دارن که دوسشون داری؟
    9- یه فیلمی که دوست داشتی رو بگو. بگو چرا دوست داشتیش و چه اثری روت داشت. (اینو از روی شیدا تقلب کردم :) )
    10- دلت می خواد کجای کره زمینو ببینی؟ کدوم کشور شهر طبیعت یا ...
    11- اگه عاشق بشی اما طرف مقابلت 20 یا 15 سال ازت بزرگتر باشه و قبلا با خیلی ها بوده باشه چه کار می کنی؟ عشقو ترجیح می دی یا عقلو؟

ممنون.
    ویرایش توسط meinoush : پنجشنبه 01 اسفند 92 در ساعت 17:17

16. 12 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 03 اسفند 92), khaleghezey (چهارشنبه 07 اسفند 92), paiize (جمعه 02 اسفند 92), rozaneh (پنجشنبه 01 اسفند 92), shabnam z (شنبه 03 اسفند 92), فرشته اردیبهشت (جمعه 02 اسفند 92), کامران (پنجشنبه 01 اسفند 92), میشل (یکشنبه 04 اسفند 92), مسافر زمان (جمعه 02 اسفند 92), مصباح الهدی (جمعه 02 اسفند 92), بی نهایت (شنبه 03 اسفند 92), شیدا. (یکشنبه 04 اسفند 92)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 18 دی 00 [ 21:34]
    سطح
    86
    Level completed: 97%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialVeteran10000 Experience PointsOverdrive
    تشکرها
    3,454

تشکرشده 2,695 در 688 پست

حالت من
    Narahat
    Array
    سلام به همگی

با اجازه پیشکسوتان و باتجربه های همدردی.
    منم چند تا سوال از فرشته اردیبهشت عزیز دارم ولی چون دیدم صندلی دیگه داغ نیست و تبدیل به گلستان شده
    منم سوالای داغ نمیپرسم .....(حالا نه خیلی هم بلدم سوال داغ بپرسم همینا رو کلی فسفر سوزندم تا تونستم بنویسم)

خوبی فرشته اردیبهشت جان؟

واما سوال...

1-اگه خدا بخواد یه روز مستقیما به سوالاتت جواب بده چی رو ازش میپرسی؟
    2--اگه بدونی یک نفر داره بهت دروغ میگه میتونی به روت نیاری؟ اگه بیاری عکس العملت چیه اون لحظه؟
    3-دیدن چه منظره ای بیشتر بهت آرامش میده و دوست داری ساعتها بشینی و تماشاش کنی؟
    4-اگه بخوای یکی از خصلتهای بدت رو دور بریزی اون چیه؟ وچه خصلتی رو جایگزینش میکنی؟
    5-تا حالا شده زن شوهری رو در اقوام یا اشنایان یا خیابون ببینی بعد بگی حیف از شوهر یا حیف از زنه(صادقانه بگو)؟
    6-فرشته اردیبهشت چقدر خوشبخته واز زندگیش راضیه؟
    7-خدایا چی میشد اگه..........................
    8-توی رویاهات خونه ات کجاست چه شکلیه؟
    9-آبی بیکران کیه؟ یا به قول بعضی کاربران محترم آبی بیکاران
    ممنون که به سوالاتم جواب میدی

مرا با حقیقت
    بیازار
    اما،
    هرگز با دروغ
    آرامم نکن.

18. 12 کاربر از پست مفید abi.bikaran تشکرکرده اند .

ammin (جمعه 02 اسفند 92), khaleghezey (چهارشنبه 07 اسفند 92), meinoush (پنجشنبه 01 اسفند 92), paiize (جمعه 02 اسفند 92), rozaneh (شنبه 03 اسفند 92), shabnam z (شنبه 03 اسفند 92), فرشته اردیبهشت (جمعه 02 اسفند 92), میشل (یکشنبه 04 اسفند 92), مسافر زمان (جمعه 02 اسفند 92), مصباح الهدی (جمعه 02 اسفند 92), بی نهایت (شنبه 03 اسفند 92), شیدا. (یکشنبه 04 اسفند 92)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array

سلام فرشته جان

منم چند تا سوال دارم.اجازه هست؟

1)به نظرت من چند سالمه؟(منظورم اینه که از نظراتم بهم چی می خوره؟)

2)کدوم از شخصیت های این تالار برات جذابه؟از آقایون و خانم ها

3)از من انتقاد کن!حسابی باشه ها

4)دوست داری تالار همدردی چه تغییری بکنه؟

5)اگه غول چراغ جادو بهت بگه می تونی یکی از اعضای تالار را ملاقات کنی،کدوم عضو را انتخاب می کنی؟

6)نظرت در مورد مصباح الهدی در یک جمله

7)دوست داری کدوم عضو بیاد صندلی داغ و ازش سوال بپرسی؟

از حوصله ای که برای جواب دادن به کار بردی ممنونم

20. 9 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

ammin (شنبه 03 اسفند 92), khaleghezey (چهارشنبه 07 اسفند 92), paiize (جمعه 02 اسفند 92), rozaneh (شنبه 03 اسفند 92), فرشته اردیبهشت (جمعه 02 اسفند 92), میشل (یکشنبه 04 اسفند 92), مسافر زمان (جمعه 02 اسفند 92), بی نهایت (شنبه 03 اسفند 92), شیدا. (یکشنبه 04 اسفند 92)

صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)