به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30
    عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 29 تیر 89 [ 01:26]
    سطح
    33
    Level completed: 31%, Points required for next Level: 104
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    48

تشکرشده 48 در 27 پست

Array

RE: شوهر چشم چران

عزیز همیشه یک چیز یادت باشه فاصله حق و باطل 4 انگشته . این مسایل اصلا چیز کوچیکی نیست که گازشو گرفتی همین جوری داری می ری جلو . هر کدوم از ما رفتار مخصوص خودمون داریم اون چیزی که باعث می شه آدمها کنار هم آرامش بگیرند اعتماد متقابله . حالا . تو این اعتماد رو از دست دادی . عدم اعتماد مساویه با روشن شدن دستگاه بافندگیه ذهن . اول از همه ای ن دستگاه رو خاموش نکن بلکه بندازش دور . بعد بدون هیچ پیشداوری خواسته هات و اون چیز هایی که برات مهمند رو ببین چی هستند . اونوقته که تکلیفت با خودت رو شن می شه . بعد ببین چقدر با تفکرات شوهرت فاصله داری
    [size=medium]...هر که فکر کند همه میوه ها در همان وقت می رسند که توت فرنگی ، از انگور چیزی نمی داند.. paracelsus [/size]

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    پنجشنبه 24 اردیبهشت 88 [ 02:44]
    سطح
    33
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 110
    دستاوردها:
    تشکرها
    1
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

خب از نظر فکری مشترکات داریم ولی اختلاف هم داریم و متاسفانه سر مسائلی هست که روزانه باهاش برخورد داریم و همین باعث شده بود جر و بحث زیاد داشته باشیم
    نمی دونم می تونم این اختلاف نظر رو هضو کنم و باهاش کنار بیام

از راهنمایت واقعا ممنونم.داشتم می ترکیدم .

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    48

تشکرشده 48 در 27 پست

Array

بشین تمام چیزهایی که درون ذهن و قلبته خیلی راحت محکم . بدون پیش داوری کاملا منطقی با شوهرت در میان بگذار .ببین چی می گه ببین به این تفکرات چقدر ارزش قایل میشه . یادت باشه منطقی نه اینکه . با قرض ورزی و داد وفریاد . قرار نیست تو کنار بیای اصلا این فکرو نکن قراره با هم کنار بیاند . قراره فکر هاتون رو به هم نز دیک کنید .اگه دوست نداری فیلم ببینه . خیلی محکم بهش بگو . اگه ناراحت می شی با دختر ها گرم بگیره خوب ازش بخواه توضیح بده . بخواه . تا آرومت کنه .
    [size=medium]...هر که فکر کند همه میوه ها در همان وقت می رسند که توت فرنگی ، از انگور چیزی نمی داند.. paracelsus [/size]

4. کاربر روبرو از پست مفید bandvar تشکرکرده است .

bandvar (پنجشنبه 24 اردیبهشت 88)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 04 مهر 88 [ 08:50]
    سطح
    38
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    تشکرها
    16

تشکرشده 16 در 14 پست

Array

من كه متوجه نمي شم.آخه آدم كه به خواهرش چشم بد نداره !!!من فكر ميك نم شما خيلي حساسي.
    در مورد فيلم ها ي ... هم من فكر مي كنم شما زياد سخت مي گيري و خشك هستي.
    مگه چه اشكالي داره ببينه؟اصلا با هم ببينين.راست مي گه كسب تجربه هم مي شه.من كه اينطوري فكر مي كنم.من اگه شوهرم فيلم داشته باشه خودم پيشنهاد مي دم كه با هم ببينيم و هيچ محدوديتي هم نذاشتم براش. و البته اونم زياد دنبالش نيست.اگه محدودش مي كردم مطمئنم خيلي مي رفت دنبالش.كه البته من بد نمي دونم.خب فيلمه ديگه.آدماش از توشيشه تلوزيون بيرون كه نميان ؟؟؟ ميان؟؟؟ !!!
    هر چي گير بدي بدتره.من زن عموم خيلي گير ميداد و اگه فيلمي مكيديد سي دي شو ميشكوند.الان عموم به ظاهر خوبه . ولي ميره با دوستاش جمع مي شن ميبينن.اين بدتر نيست؟ممكنه صد تا كار هم بكنن.در حالي كه اگه تو خونه با زنش ميديد و زنش هم باهاش همگام بود اون هم خودشو با زنش ارضا مي كرد و فكرش هم راحت مي شد.
    بيه هعر حال همه ي مرد ها اينجور مسايل براشون جذابه و نمي شه اينو انكار كرد

6. کاربر روبرو از پست مفید نگار عليزاده تشکرکرده است .

نگار عليزاده (پنجشنبه 24 اردیبهشت 88)

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 28 آذر 99 [ 01:10]
    سطح
    93
    Level completed: 29%, Points required for next Level: 714
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteranSocial10000 Experience Points
    تشکرها
    6,336

تشکرشده 3,618 در 912 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array

به نظر من هیچ راهی بهتر از این نیست که شما افکار و عقایدت و همین طور احساسات و انتظاراتت رو خیلی راحت با همسرت در میون بگذاری، به صورت همین قاعده " وقتی تو این کار رو انجام میدی، من این احساس رو میکنم، بعدش این احساس هم باعث میشه، مثلا این افکار رو داشته باشم"، یعنی هر رفتاری که خود من و شما انجام میدم در دیگران یه بازتاب و آثاری داره، شما باید تمام احساسات رو و آثاری که رفتارهای همسرت روی روحیتون میذاره رو با ایشون خیلی صادقانه در میون بگذارید و همین طور انتظاراتتون رو به صورت قاعده ی " من دوست دارم...، من دلم میخواد...، من عاشق اینم که ..." و لطفا در مورد مساله ی جنسی بین خودتون هم با همسرتون مثل دو تا دوست، توی یه محیط خلوت و عاشقانه صحبت کنید و حتما حتما از همسرتون بخواید که انتظاراتی رو که در این زمینه از شما دارن رو به شما بگن، شاید حرفهایی داشته باشن که شما هیچ وقت به اون مسائل توجه نکردید، و کمی هم منطقی تر و آرومتر در مورد همسرتون قضاوت کنید.
    امیدوارم که موفق باشید

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 01 تیر 89 [ 14:11]
    سطح
    32
    Level completed: 27%, Points required for next Level: 110
    دستاوردها:
    تشکرها
    7

تشکرشده 8 در 7 پست

Array

با سلام
    خواهر خوبم
    زناي چشم نگاه حرام است و به نظر من نگراني شما در مورد نگاه همسرتان به خانمهاي ديگر و فيلمهاي ... بجا است (البته در مورد محارم نمي تواند مصداق داشته باشد مخصوصا در خانواده اي كه به گفته شما از ابتدا اينگونه لباس مي پوشيده اند و راحت بوده اند و سن شوهر شما هم ديگر سنين دوران بلوغ نمي باشد!) همانطوري كه بعضي از دوستان پاسخ داده اند اگر براي طرفين اين موضوع حل شده باشد كه ديگر مشكلي نيست ولي با اشاره خودتان به اختلاف فرهنگها و ارزشها و عدم توصيه اخلاق،بزرگان،دين ،‌به اين مسائل ،‌ توصيه مي گردد حتما با روش هايي كه بعضي دوستان گفته اند از طريق صحبت و .. به تفاهم و نقطه نظر يكسان برسيد معذرت مي خواهم بعضي وقتها ما فلسفه وجود غريزه جنسي فراموش مي كنيم و هر تعبيري كه بخواهيم از آن مي نماييم. خواهر خوبم مگر مي شود كه چشم و فكر هرچه مي خواهد ببيند و به‌ آن فكر كند آنگاه به يك نفر اكتفا كند نمي دانم شايد بعضي تجربه موفق داشته اند در هر صورت چون نگراني و فعل شما مورد رضاي اخلاق و خداوند است مطمئنا به روش خوبي به نتيجه مطلوبي خواهي رسيد و خداوند كمكت خواهد كرد مطمئن باش.

9. کاربر روبرو از پست مفید asia تشکرکرده است .

elham.e (سه شنبه 11 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    33
    دستاوردها:
    تشکرها
    48

تشکرشده 48 در 27 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط asia
    . خواهر خوبم مگر مي شود كه چشم و فكر هرچه مي خواهد ببيند و به‌ آن فكر كند آنگاه به يك نفر اكتفا كند
    asia عزیز با سلام من به شخصه بخشهای زیادی از حرفهات رو قبول دارم و به صحبتهات احترام می گذارم . ولی به نظر من اینگونه گفتن نمیتونه زیاد راهکار درستی باشه .این که بخواهیم از اینکه یک نفر در حیطه شخصیه خودش کاری می کنه یا فکری می کنه ،این رو تعمیم بدیم به اینکه او آدم بی بندوباریه .به قول خود شما بزرگان همیشه مارو به خوش بینی دعوت می کنند به خصوص در این مسایل ،شاید یک مقدار عجولانه باشه . قبول دارم بخش مهمی از این مسایل به خاطر ضعف معنوی و فرهنگی ماست .

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 01 مهر 88 [ 00:30]
    سطح
    34
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 91
    دستاوردها:
    تشکرها
    4

تشکرشده 4 در 2 پست

Array

اینکه گرم گرفتن با خانم ها یا فیلمهای سکسی دیدن اشکال داره یا نه، از دید افراد مختلف فرق می کنه و کاملا به فرهنگ و تربیت دینی افراد بستگی داره.

از نظر نگار این چیزا هیچ اشکالی نداره، ولی خوب خیلی ها مثل nana نمی تونند با این چیزا کنار بیان. تو باید بهش بگی که این چیزا ناراحتت می کنه، حداقلش اینه که جلوی تو رعایت می کنه و اینقدر باعث اعصاب خوردیت نمی شه. به نظرم رعایت حیا و ... تا زمان مجردی میشه گفت یه چیز خصوصیه، ولی وقتی ادم ازدواج می کنه، دیگه خصوصی نیست. هم برای مرد هم برای زن. باید احساسات همسرش هم در نظر بگیره. اگه اینجوری بود که دیگه غیرت و ... معنی پیدا نمی کرد. بهش بگو که با این کارش باعث می شه روابط شما آسیب ببینه.

کاش مرهایی که اینجوری بودن می رفتن سراغ یه دختری که مثل خودشون فکر کنه.

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 04 شهریور 91 [ 13:34]
    سطح
    51
    Level completed: 7%, Points required for next Level: 187
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    289

تشکرشده 290 در 73 پست

Array

سلام ناناجان
    من به شخصه این حق را به شما میدهم که اینگونه واکنش تندوناراحتی ازخود نشان دهید چون احساس می کنم از نظرحجب وحیا خیلی خوب میتونم شما را درک بکنم واینکه می گید اختلاف عقاید وفرهنگ بینتون زیاد هست واقعا جای عذاب داره !!!اما مگه شما قبل از ازدواج روی این مسائل که براتون مهم هست باایشون صحبت نکردید تحقیق نکردید آیا نتوانستید متوجه اختلاف عقایدتان باشید ؟!!!
    بندم اگر همسرم اگر میخاست ازاین فیلما یا روابط گرم با خانماداشته باشه اصلا نمیتونستم تحمل بکنم وبایه مشاورصحبت می کردم شما باید سعی کنید تا عقد بسته هستی بتوانی مشکلت را هضم بکنی وگرنه همینطورتادرزندگی مشترکتان کش میاد وعاقبت خوبی نداره.شما که از آن دسته خانمها نیسی که بگی بسوزم وبسازم پس سعی کن بایه مشاورصحبت بکنی وراه حلی برای مشکلت پیدا بکنی....کارآخر را اول بکن...

13. کاربر روبرو از پست مفید دلداده تشکرکرده است .

elham.e (سه شنبه 11 شهریور 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 30 شهریور 88 [ 16:30]
    سطح
    39
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 51
    دستاوردها:
    تشکرها
    22

تشکرشده 22 در 16 پست

Array

سلام دوست عزیز
    من حالتو را درک میکنم. اما میخوام بدونم آیا اون در مورد شما رو هیچی حساس نیست؟
    از نوع پوشش یا حجاب ؟
    و اینکه آیا فقط همین خصوصیت بد را داره؟
    از نظر های دیگه خوبه ؟ مشکلی باهاش نداری؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)