به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 13 از 38 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222333 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 378
    عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 27 مرداد 01 [ 01:54]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    5,233

تشکرشده 2,945 در 957 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام وقت همگی بخیر .
    ممنونم آقای باغبان ،لطف کردین لینک رو فرستادید .

تاپیک خداحافظی هم پیدا نکردم توی تالار برای همین اگر بدون خداحافظی میرفتم درست نبود .
    الآن حدود ۶الی ۷ سالی هست که در تالار عضوم و با آدمای خوبی آشنا شدم ولی دلگیرم .
    امیدوارم در آینده پشیمان نشم که حسابم رو کاملا حذف کردم ولی اگر نیاز به مشورت داشته باشم حتما با یک نام کاربری دیگه عضو میشم .

امیدوارم همه تون سلامت باشید و زندگی بر وفق مرادتون باشه.
    خدا نگهدار

2. 4 کاربر از پست مفید miss seven تشکرکرده اند .

Mvaz (دوشنبه 27 تیر 01), paiize (شنبه 25 تیر 01), باغبان (شنبه 25 تیر 01), شمیم الزهرا (یکشنبه 26 تیر 01)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    یکشنبه 30 اردیبهشت 03 [ 14:52]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.3%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,823

تشکرشده 6,799 در 2,375 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط miss seven نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر .
    ممنونم آقای باغبان ،لطف کردین لینک رو فرستادید .

تاپیک خداحافظی هم پیدا نکردم توی تالار برای همین اگر بدون خداحافظی میرفتم درست نبود .
    الآن حدود ۶الی ۷ سالی هست که در تالار عضوم و با آدمای خوبی آشنا شدم ولی دلگیرم .
    امیدوارم در آینده پشیمان نشم که حسابم رو کاملا حذف کردم ولی اگر نیاز به مشورت داشته باشم حتما با یک نام کاربری دیگه عضو میشم .

امیدوارم همه تون سلامت باشید و زندگی بر وفق مرادتون باشه.
    خدا نگهدار

با سلام
    وجود تک تک بچه ها و بودنشون ما کاربرا را ، خوشحال می کنه ، هر چند دوست هم نداریم این فعالیت ها باعث بشه به مشغله ها و مسائل خودشون نرسن .
    شما هم یکی از کاربرهای خوب تالار هستید و همیشه از مطالب و اندیشه ها ی شما استفاده کردیم .
    درسته که همه رهگذریم ،،، ولی ان شالله حضور شما باشه و اگه می بینید خسته اید و زمان اجازه نمیده و مثل همه ماها مشغله هایی دارید یه مدت استراحت کنید و هر موقع شد برگردید ،
    تا تالار همدردی از اندیشه های شما بهره ببره .
    از شما خیلی چیزها یاد گرفتیم .
    براتون آرزوی سلامتی و سعادت می کنم و امیدوارم پست های شما را در تالار ببینیم.
    موفق باشید .

ویرایش توسط باغبان : شنبه 25 تیر 01 در ساعت 22:57

4. 4 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

miss seven (شنبه 25 تیر 01), Mvaz (دوشنبه 27 تیر 01), paiize (شنبه 25 تیر 01), شمیم الزهرا (یکشنبه 26 تیر 01)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    5,233

تشکرشده 2,945 در 957 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    آقای باغبان شما لطف دارید ولی واقعا بودن ما کاربرا از جمله خود من در همین تالار باعث خوشحالیه همه اس؟؟
    برای همینه وقتی بعد از این همه مدت اومدم یک نفر هم نگفت سون سلام خوش اومدی ...
    درسته اینجا فضای مجازیه و صرفا برای مشاوره اس و من مثل بقیه در این حیطه فعالیت نکردم ،و توقع نادرستیه، ولی فضای صمیمی تری در ذهن من شکل گرفته بود ، این که بقیه حال همدیگرو میپرسن و غیره ،نسبت به نظرات همدیگه نظر میدن و فقط خواننده نیستن .
    بهرحال برای من فرقی نمیکنه دیگه ، الآنم نمیدونم چطور اینارو به راحتی گفتم ، چون وقتی ناراحت باشم به جای گوشه و کنایه و سیاست حرفمو راحت میگم .

...

6. 5 کاربر از پست مفید miss seven تشکرکرده اند .

Mvaz (دوشنبه 27 تیر 01), paiize (شنبه 25 تیر 01), افسونگر (یکشنبه 26 تیر 01), باغبان (شنبه 25 تیر 01), شمیم الزهرا (یکشنبه 26 تیر 01)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    7,823

Array
    آقای باغبان شما لطف دارید ولی واقعا بودن ما کاربرا از جمله خود من در همین تالار باعث خوشحالیه همه اس؟؟
    برای همینه وقتی بعد از این همه مدت اومدم یک نفر هم نگفت سون سلام خوش اومدی ...
    درسته اینجا فضای مجازیه و صرفا برای مشاوره اس و من مثل بقیه در این حیطه فعالیت نکردم ،و توقع نادرستیه، ولی فضای صمیمی تری در ذهن من شکل گرفته بود ، این که بقیه حال همدیگرو میپرسن و غیره ،نسبت به نظرات همدیگه نظر میدن و فقط خواننده نیستن .
    بهرحال برای من فرقی نمیکنه دیگه ، الآنم نمیدونم چطور اینارو به راحتی گفتم ، چون وقتی ناراحت باشم به جای گوشه و کنایه و سیاست حرفمو راحت میگم .

...

خواهش می کنم
    به نظرم وجود تک تک بچه ها و انرژی و شور و شوقی که میدن با اندیشه هاشون ، با قلمشون ، با همدردی و همدلی هاشون برای کمک به اعضا ، وجودشون باعث خوشحالی ست .
    برای من که اینجوری هست برای تمام اعضاء .
    بعضی موقع ها مشغله ها و گرفتاری خود بچه ها هم هست.
    باز خوبه Mvaz حال و احوال بچه ها را پرسید - فکر کنم شما هم تو لیست بودید :)
    من خودم چند ماه نبودم ، حال و احوال پرسیدم یه هفته بعد جواب منو دادن
    آقای مدیر همیشه یه چیزی میگن ، که اون این هست که ؛ انتظارات را از محیطی بیرونی کم کنیم .
    چه در تالار همدردی و چه در خارج از فضازی مجازی ، این فرمول موفقیت هست به نظرم .
    وقتی انتظارات بیرونی را کم کنیم و هدف معنوی خودمون را در ذهنمون مرور کنیم ، همیشه با روحیه ادامه می دهیم . ( در هر زمینه ای چه شغلی - چه ورزشی و ...)
    این تکنیک به شکلی دیگری هم بیان میشه که بهش میگیم ماشین پرنده( مواردی که بیان شد )
    خیلی کاربرد داره مخصوصا تو محیط کار - خانواده و....
    که باید همه تمرین کنیم .

ان شالله حضورتون باشه .
    در پناه حضرت حق .

ویرایش توسط باغبان : یکشنبه 26 تیر 01 در ساعت 01:17 دلیل: تایپی

8. 4 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

miss seven (یکشنبه 26 تیر 01), Mvaz (دوشنبه 27 تیر 01), paiize (یکشنبه 26 تیر 01), شمیم الزهرا (یکشنبه 26 تیر 01)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    7,823

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط gholam1234 نمایش پست ها
    چرا انسان فراموشکاره؟ همه چی رو یادش میره. هممون معتقدیم خدا آفریدگار همه چیزه. ولی هی یادمون میره. خود من، روزهای اول فوت مادرم، ثانیه به ثانیه به مادرم فکر میکردم، الان شده روزی یه بار. شاید چند سال دیگه بصه مثلا هر چند ماه یکبار یا هر چند سال یکبار....

*بعضی چیزها را نمی تونیم فراموش کنیم ( مثل پدر و مادر - برادر و خواهر ، محارم ) اینها همیشه پیش ما هستن حتی اگه از دنیا رفته باشن .
    می تونیم هر روز دو رکعت نماز بخونیم و ثوابش را اهدا کنیم و این خودش به ما آرامش میده .
    حس بودن در کنارشون همیشه هست - شاید جسمی تا یه زمان معینی در کنار عزیزانمون باشیم ، ولی روح ها همیشه به هم وصل اند ،،، و در موقع معین باز ملاقات مجدد .

* بعضی چیزها را نباید فراموش کنیم (مثل اشتباهاتی که تو زندگی کردیم و این باز به معنی افسردگی نیست - یعنی اونها چراغی باشن در زندگیمون که دوباره تکرار نکنیم .)

*بعضی چیزها را باید فراموش کنیم ،،،مثل بدی هایی که در حقمون شده - این دل و فکر باید همیشه صاف و زلال باشه تا سبک بشه ،،،وقتی سبک باشه چیزهایی باارزشی می تونه نگه داره و بهش اضافه بشه .
    اگه سنگین باشیم نمی تونیم پرواز کنیم .

خدا رفتگان این جمع را ببخشه و بیامرزه .

موفق باشی دوست عزیز

در پناه حضرت حق .

ویرایش توسط باغبان : یکشنبه 26 تیر 01 در ساعت 17:31 دلیل: تایپی

10. 3 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

miss seven (یکشنبه 26 تیر 01), Mvaz (دوشنبه 27 تیر 01), شمیم الزهرا (یکشنبه 26 تیر 01)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 خرداد 02 [ 03:26]
    سطح
    98
    Level completed: 25%, Points required for next Level: 750
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    3,274

تشکرشده 2,351 در 551 پست

Array
    سلام دوستان خوبم
    از همتون بابت پیامهایی که دادین یا ندادین و در دلتون همدردی باهام کردین متشکرم
    زندگیم عجیب عوض شد... یکی از اهدافم که درس و شغل بود کامل کنار رفته و ته دلم فقط خیلی دوست دارم میتونستم دوباره برم سرکار... دوباره کارگاهای مرتبط با رشتم برای توانمندسازی خودمو شرکت کنم...
    اما... اما هرروز کاردرمانی، برخی روزا دکتر، ازمایشایی که تمومی انگار ندارن.... دلم میخواد یکروز خونه بمونم و با بچه بغل ازینور اونور نرم... هنوز یک سالو یک ماهشه نمیدونم کمرم تا چه وزنیشو تحمل داره که بغل کنه و اینور اونور ببره....
    اولین عید غدیریه که دلم خیلی گرفته... همیشه عید غدیر از مولا عیدی خواستم خواستم نظر کنن و شیعه واقعیشون باشیم اما امثال یک حاجت دیگه هم دارم و اونم شفای دخترمه که فقط نیاز به معجزه از سمت خدا و اولیای خدا داره...
    عید همتون مبارک
    ان شاالله امسال با ظهور آقا امام زمان عج دلای هممون شاد بشه

12. 5 کاربر از پست مفید شمیم الزهرا تشکرکرده اند .

miss seven (یکشنبه 26 تیر 01), Mvaz (دوشنبه 27 تیر 01), paiize (دوشنبه 27 تیر 01), میشل (چهارشنبه 29 تیر 01), باغبان (یکشنبه 26 تیر 01)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    5,233

تشکرشده 2,945 در 957 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام پاییزه عزیز و جناب باغبان ،
    امیدوارم خوب باشین ... گاهی وقتا آدما وجودشون رو برای دیگران یادآوری می کنند ، میگن ببین من هستما! .... من از این دسته آدما اصلا خوشم نمیاد (در حد تنفر) وقتی میبینی در گروه و موقعیتی جایی نداری برو ، نیاز به سرو صدا نیست . منم در واقع می خواستم زود کاربریمو حذف کنم و برم ولی واقعا بعد این همه سال که در تالار بودم و تعلق خاطری که به اینجا داشتم نتونستم بدون خداحافظی برم و نمیدونم چی شد که ناراحتیمو ابراز کردم .
    در واقع دیشب که اومده بودم تالار و دیدم یه عده تاپیک زده بودن برای مشکلاتشون با خودم گفتم چقدر حس خوبیه که بتونم در حد دانش و تجربه خودم به بقیه کمک کنم ، برای همین تصمیم گرفتم تنها برای اینکه
    برای بقیه مفید واقع باشم بمونم .
    یادمه یه مدت مدیران سایت از جمله خود آقای باغبان گفتن که بغیر از جویای احوال دیگران بودن مطلب دیگه ای در این تاپیک نوشته نشود .
    همه شما کاربران در مواقعی که عمیقا به مشاوره تون نیاز داشتم راهنماییم کردین ، هم در بعد زندگی ، معنوی و شغلی و غیره ، واقعا سپاسگزارم از همه تون . من آدمی نیستم فراموش کنم این خوبی هارو . امیدوارم هر کجا هستید سلامت و عاقبت بخیر باشید .

آقای مدیر درست فرمودن آقای باغبان که باید انتظاراتمون از محیط بیرونی رو کمتر کنیم چون بیشترین ضرر رو به خودمون میرسونه ، ولی ما آدما موجودات اجتماعی هستیم حتی درون گرا ترین آدما .

اینجا که فضای مجازیه و واقعا برای اینقدر توضیح دادن کار بیهوده ایه.
    ولی به عنوان یکی از کاربران این تالار این متن از آقای شاملو که خیلی دوسش دارم رو می نویسم براتون ، لطفا هر کسی میخونه کمی بهش فکر کنه .

آدمها همه می پندارند که زنده اند
    برای آن ها تنها نشانه حیات بخار گرم نفس هایشان است
    کسی از کسی نمی پرسد : آهای فلانی !
    از خانه دلت چخبر ؟ گرم است؟
    چراغش نوری دارد هنوز ؟

حواستون به عزیزانتون، افراد خانواده ، دوستانتون ، آدمای اطرافتون باشه .

پاییزه عزیزم شما خانم خوبی هستین، این رو موقع خوندن پیامتون حس کردم ، البته مدت هاست در تالار حضور دارین و همیشه خانم با درکی هستید . با خاله تون حتما تماس بگیرید ، این کارای کوچیک مثل مکالمه تلفنی ، تماس تصویری و حتی یه لبخند ، با اینکه به ظاهر برای بیشتر افراد بی اهمیت و کوچیک بنظر میرسه ولی میتونه دل طرف مقابلتون رو کلی شاد کنه .

موفق و سربلند باشید

14. 3 کاربر از پست مفید miss seven تشکرکرده اند .

paiize (دوشنبه 27 تیر 01), باغبان (یکشنبه 26 تیر 01), سحر بهاری (یکشنبه 26 تیر 01)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    7,823

Array
    سلام جناب باغبان ،

در واقع دیشب که اومده بودم تالار و دیدم یه عده تاپیک زده بودن برای مشکلاتشون با خودم گفتم چقدر حس خوبیه که بتونم در حد دانش و تجربه خودم به بقیه کمک کنم ، برای همین تصمیم گرفتم تنها برای اینکه
    برای بقیه مفید واقع باشم بمونم .

سلام خانم 7
    خوشحال شدیم از تصمیم تون .
    به نظرم من هم هیچ حسی باارزش تر از این نیست که بتونیم در حد توانمون به دیگران کمک کنیم .
    ان شالله موفق باشین .
    عید همه مبارک باشه

حق یارتون .

ویرایش توسط باغبان : یکشنبه 26 تیر 01 در ساعت 20:42 دلیل: نقل قول

16. 3 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

miss seven (یکشنبه 26 تیر 01), Mvaz (دوشنبه 27 تیر 01), paiize (دوشنبه 27 تیر 01)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    شنبه 14 بهمن 02 [ 11:21]
    سطح
    98
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 918
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveVeteranTagger Second Class25000 Experience Points
    تشکرها
    1,379

تشکرشده 2,636 در 1,206 پست

Array
    سلام سون جان، خداروشکر که خوبی.

این دیر به دیر جویای احوال شدن ده ها دلیل داره، منم شخصا دلم میخواد بچه ها پویا و شاد باشن. منتهی وقتی دردا، رنج هامون، دلخوری هامون می‌ریزه تو تاپیک احوال پرسی ، دیگه کسی حال خوش و بش کردن نداره.

میدونی سون، هر چه ما بیرونی تر زندگی کنیم، بیشتر اضطراب خواهیم داشت و بیشتر آسیب میبینیم. اینجا اکانتتو ببندی، تو زندگی شخصی نمیتونی پاک کن دست بگیری و حذف کنی.

تصمیم خوبی گرفتی، من مشوق موندنت، فعالیتت و ارتقای خودت هستم.

18. 4 کاربر از پست مفید سحر بهاری تشکرکرده اند .

miss seven (یکشنبه 26 تیر 01), Mvaz (دوشنبه 27 تیر 01), paiize (دوشنبه 27 تیر 01), باغبان (یکشنبه 26 تیر 01)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    5,233

تشکرشده 2,945 در 957 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام وقت همگی بخیر ،
    عیدتون مبارک همدردی های عزیز

آقای باغبان و سحر نازنین ممنونم از محبتتون. سحر جان شما در تالار برای من مثل خواهر بزرگتر بودین و هستید و همیشه از نظرات و نوشته های ارزشمندتون استفاده میکنم . فکر میکنم بخشی از متن من اشتباه برداشت شده و شاید من به خوبی منظور درست رو نرسوندم، من میدونم در واقعیت هممون مسائل و مشکلات خودمون رو داریم و هیچ کس منکر این حقیقت نیست و اگر من یا هر کدوم از کاربران تالار میان در این تاپیک و از احوالشون میگن ،یا بعد از مدت ها میان تالار به دنبال خوش و بش کردن نیستن، چرا گاهی فکر میکنیم یه متن بلند بالا یا کار های خیلی بزرگ توی زندگی، خودمون و بقیه رو خوشحال میکنه ؟ یه سلام و احوال پرسی ساده هم کفایت میکنه .
    و سحر عزیزم به نکته ای اشاره کردی که برای من خیلی جالب بود که فرمودین اگر اینجا اکانتتو ببندی توی واقعیت نمیتونی پاک کن دست بگیری و همه رو پاک کنی .
    خواستم بگم من در واقعیت زندگیم همین هستم،یه پاک کن قوی در دست دارم و هیچ وقت پشیمون نبودم ،اغلب افرادی که میشناسم برای اینکه مبادا روزی نیازشون و یا کاری اگر براشون پیش بیاد پیش شخصی که بهشون توهین یا بدی کرده، با اون طرف راه میان و با اینکه متوجه بد نیتی و بی توجهی طرف مقابل هستن رابطه رو تموم و قطع نمیکنن . من خودم با آرامش کامل و بدون نگرانی از آینده خیلیا رو کنار گذاشتم به طور کامل . کسیکه نگران آینده خودشه و با آدم های نادرست راه میاد از روی اجبار این هم خودش نوعی بی ایمانی محسوب میشه . قبول دارم هر کسی هم ویژگی های خوب داره و هم بد و اگر پذیرش این رو نداشته باشیم در کل باید تنها بمونیم، آدما توی زندگیمون اولویت بندی میشن و بغیر از عزیزانم من اشتباهات افراد متفرقه رو که میدونم از روی عمد بوده نمی بخشم و کنار گذاشته میشن .

ان شاءالله در این شب عزیز همه ی همدردی های عزیز سلامت باشند ،هم روحی و هم جسمی

20. 2 کاربر از پست مفید miss seven تشکرکرده اند .

paiize (دوشنبه 27 تیر 01), سحر بهاری (سه شنبه 28 تیر 01)

صفحه 13 از 38 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222333 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)