به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 100 از 193 نخستنخست ... 5060708090919293949596979899100101102103104105106107108109110120130140150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1929
    مدیران انجمن

آخرین بازدید
    شنبه 14 بهمن 02 [ 11:21]
    سطح
    98
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 918
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveVeteranTagger Second Class25000 Experience Points
    تشکرها
    1,379

تشکرشده 2,636 در 1,206 پست

Array
    آقای اسکار فیس متشکرم
    یادش بخیر

بله، هر دوره ای مسائل خودش رو داره ، الان مردم راحت تر زندگی میکنن و بچه های دهه ( هفتاد و هشتاد و نود و ... ) شرایط خیلی بهتری دارن.

در گذشته مشکلات برای ما یجور بود، برای بچه های دهه هفتاد و هشتاد و نود و... یجور دیگست، فقط نوعش فرق میکنه.
    مسائلی که برای نسل های بعدی اتفاق افتاد بنظرم از عوض کردن کپسول های گاز و پر کردن پیت های خالی نفت ناراحت کننده تر بود. خیلی وقت ها افرادی که برای گرفتن مشورت در اینترنت میبینم سن و سالی ندارن اما درگیر مسائل مختلف و اغلب حادی هستن که شاید هنوزم که هنوزه نسل دهه شصت و قبل اون اون ها رو تجربه نکردن.
    ما در عین مشکلاتی که داشتیم اما درگیر بسیاری از آفت ها و آسیب ها هم نشدیم.

بنظرم باید به یک تعریف درستی از خوشبختی برسیم.

احساس خوشبختی مبتنی بر علایق، تفکرات و شناخت فرد از خودش و محیط پیرامونش هست، در واقع خوشبختی از درون افراد سرچشمه میگیره.

افرادی که احساس خوشبختی میکنن نیمه ی پر لیوان رو میبینن، اونها از کوچکترین اتفاقات همون حظی رو میبرن که از بزرگترین غافلگیری ها دیگران میبرن.
    اونها سعی میکنن تفکرات مثبتی داشته باشن و زندگی رو مثل یک شاخه گل ببینن که در کنار تیغ های روی شاخه گلی خوش رنگ و بو قرار داره.
    این آدما یچیزی رو خوب بلدن اینکه مدام غر نزنن و وسواس بخرج ندن. یاد گرفتن در لحظه زندگی کنن و فشارهای روحی خودشون رو با انجام کارهایی که دوست دارن و ارتباط سالم با آدمها کاهش بدن.
    آدمای خوشبخت توقعات کمی از زندگی دارن در عین حال که اهداف زیادی دارن و چون خوشبینن برای هر کدومم تلاش هایی رو انجام میدن و این کمکشون میکنه به رؤیاهاشون برسن.
    اونا میدونن خندیدین یک نعمته و براش وقت میذارن، تقویتش میکنن و سعی میکنن اونو جزو برنامشون قرار بدن. مسئولیت شکست هاشون رو بعهده میگیرن و بخودشون قول پیروزی میدن.

و...

باید بدونیم خوشبختی لذت بردن از مسیره، نه مقصد!

آدمای زیادی هستن که همیشه از ما بهترن ( پولای بیشتری دارن، محبوبیت زیادی دارن، عالم ترن ، زیباتر و خوش اندام ترن، شغل بسیار خوبی دارن و ... ) اگر مدام خودمونو در دام مقایسه با اونها بندازیم دچار نارضایتی میشیم. اگر مدام سعی کنیم به اونا برسیم یعنی خوشبختی رو در انتهای یک مسیر در نظر گرفتیم و هر چه بدویم تمام انرژی ما از بین میره و از میانه های یا اواخر مسیر الفاتحه :) و در خوشبینانه ترین حالت اگرم بهش برسیم بنیه ای برای شادی و درک لذت اون رسیدنه نداریم.

پس برای درک خوشبختی لازم هست به رضایت درونی برسیم و دنبال معنی جدید و درستی از خوشبختی واقعی باشیم.

2. 2 کاربر از پست مفید سحر بهاری تشکرکرده اند .

scarface (یکشنبه 26 مرداد 99), شمیم الزهرا (پنجشنبه 13 شهریور 99)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 اردیبهشت 00 [ 23:15]
    سطح
    52
    Level completed: 80%, Points required for next Level: 41
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    233

تشکرشده 371 در 127 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سحر بهاری نمایش پست ها
    آقای اسکار فیس متشکرم
    یادش بخیر

بله، هر دوره ای مسائل خودش رو داره ، الان مردم راحت تر زندگی میکنن و بچه های دهه ( هفتاد و هشتاد و نود و ... ) شرایط خیلی بهتری دارن.

در گذشته مشکلات برای ما یجور بود، برای بچه های دهه هفتاد و هشتاد و نود و... یجور دیگست، فقط نوعش فرق میکنه.
    مسائلی که برای نسل های بعدی اتفاق افتاد بنظرم از عوض کردن کپسول های گاز و پر کردن پیت های خالی نفت ناراحت کننده تر بود. خیلی وقت ها افرادی که برای گرفتن مشورت در اینترنت میبینم سن و سالی ندارن اما درگیر مسائل مختلف و اغلب حادی هستن که شاید هنوزم که هنوزه نسل دهه شصت و قبل اون اون ها رو تجربه نکردن.
    ما در عین مشکلاتی که داشتیم اما درگیر بسیاری از آفت ها و آسیب ها هم نشدیم.

بنظرم باید به یک تعریف درستی از خوشبختی برسیم.

احساس خوشبختی مبتنی بر علایق، تفکرات و شناخت فرد از خودش و محیط پیرامونش هست، در واقع خوشبختی از درون افراد سرچشمه میگیره.

افرادی که احساس خوشبختی میکنن نیمه ی پر لیوان رو میبینن، اونها از کوچکترین اتفاقات همون حظی رو میبرن که از بزرگترین غافلگیری ها دیگران میبرن.
    اونها سعی میکنن تفکرات مثبتی داشته باشن و زندگی رو مثل یک شاخه گل ببینن که در کنار تیغ های روی شاخه گلی خوش رنگ و بو قرار داره.
    این آدما یچیزی رو خوب بلدن اینکه مدام غر نزنن و وسواس بخرج ندن. یاد گرفتن در لحظه زندگی کنن و فشارهای روحی خودشون رو با انجام کارهایی که دوست دارن و ارتباط سالم با آدمها کاهش بدن.
    آدمای خوشبخت توقعات کمی از زندگی دارن در عین حال که اهداف زیادی دارن و چون خوشبینن برای هر کدومم تلاش هایی رو انجام میدن و این کمکشون میکنه به رؤیاهاشون برسن.
    اونا میدونن خندیدین یک نعمته و براش وقت میذارن، تقویتش میکنن و سعی میکنن اونو جزو برنامشون قرار بدن. مسئولیت شکست هاشون رو بعهده میگیرن و بخودشون قول پیروزی میدن.

و...

باید بدونیم خوشبختی لذت بردن از مسیره، نه مقصد!

آدمای زیادی هستن که همیشه از ما بهترن ( پولای بیشتری دارن، محبوبیت زیادی دارن، عالم ترن ، زیباتر و خوش اندام ترن، شغل بسیار خوبی دارن و ... ) اگر مدام خودمونو در دام مقایسه با اونها بندازیم دچار نارضایتی میشیم. اگر مدام سعی کنیم به اونا برسیم یعنی خوشبختی رو در انتهای یک مسیر در نظر گرفتیم و هر چه بدویم تمام انرژی ما از بین میره و از میانه های یا اواخر مسیر الفاتحه :) و در خوشبینانه ترین حالت اگرم بهش برسیم بنیه ای برای شادی و درک لذت اون رسیدنه نداریم.

پس برای درک خوشبختی لازم هست به رضایت درونی برسیم و دنبال معنی جدید و درستی از خوشبختی واقعی باشیم.
    خواهش میکنم. البته من هیچ وقت نگفتم که نسلای بعدی مشکل ندارن یا مشکلشون کمتره یا بیشتره. مسابقه بدبختی که نیست. اتفاقا اونا هم یه جور دیگه داغونن. کلا مملکت به فناس خیالتون راحت :)ولی مسئله اینه که مشکلات ما تموم نشدن! بحران نسل دهه 60 که یکی از اصلی ترین دلایلش سیاستای ازدیاد جمعیت بود ادامه داره و هر چی جلوتر میره بغرنج ترهم میشه. سوای این قضیه، ما یه جورایی توی دوره ی گذار از سنت به مدرنیته افتادیم و مسائلی رو تجربه که کردیم که پدر مادرامون هیچ تجربه و ایده ای برای برخورد و مدیریتش نداشتن. بله منم قبول دارم خوشبختی از درون آدما سرچشمه میگیره، ولی یه حداقل های بیرونی هم باید داشته باشه. که تو این اوضاع احوال فعلی جامعه من یکی بعید میدونم بشه بهشون رسید.

4. کاربر روبرو از پست مفید scarface تشکرکرده است .

gholam1234 (شنبه 25 مرداد 99)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    شنبه 14 بهمن 02 [ 11:21]
    سطح
    98
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 918
    Overall activity: 99.0%
    دستاوردها:
    OverdriveVeteranTagger Second Class25000 Experience Points
    تشکرها
    1,379

تشکرشده 2,636 در 1,206 پست

Array
    بله آقای اسکار فیس مسائلی مطرح هست ولی توانایی ها و داشته های خودتون رو دست کم نگیرین ... آدمای زیادی هستن که به داشتن موقعیت شما راضین. با حداقل ها حداکثر زیبایی رو به نمایش بذارین.
    تو تاپیک هنر من یه عکس هست از گردنبندی که تنها با ضایعات بطری های پلاستیکی درست شده و یک پیج بزرگ با فالورهای میلیونی هست که با اشیای دور ریختنی که هر روز باهش سر و کار داریم کارای زیادی انجام میدن.

یخورده باید از پوسته ی نمیتونم و نمیشه و فایده نداره و ... خارج بشیم. شاید یجورایی شعاری بنظر بیاد اما امکان داره.
    من چند روز پیش در جریان ازدواج دو، سه تا زوج بودم که دو تاشون حدود ۲۵ سال سن داشتن. آقا صبح ها جایی مشغول بکار بودن و بقیه وقتشونم با کار تو آژانس میگذروند و خانمشم خونه دار بود. واقعا با یه زندگی حداقلی تو یه خونه خیلی کوچیک یه جای دور شروع کردن. پول و ارث و میراثیم در کار نبود...
    ولی الان مثلا یه آقا هست میبینین پول تو بانکش اندازه پول پیش یه خونس، ماشین زیر پاش کلی ارزش داره، تو یه شرکت یا اداره مشغول بکار هست و حقوق میگیره، چهار ستون بدنش سالمه... میگه نه شرایط بده من زن نمیگیرم.

این نه گفتنه بخاطر شرایط امروز نیست ( نه که شرایط بی تأثیر باشه برعکس الان شاید خیلی ها مشکل داشته باشن ) ، بخاطر اون مدار اشتباهی هست که توش اسیر شده و نمیتونه ازش خارج بشه و تا زندست دور خودش میگرده...
    مشکلات همیشه هستن و حتی ممکنه بدتر هم بشه، اما عمر آدم کفاف نمیده یا از اول شروع نمیشه ... انسان باید اراده کنه از یک جایی به بعد تغییراتی رو انجام بده.

خودشو باید بندازه تو جریان رودخانه... باید حرکت کنه و از حرکت و تغییر و تحول نترسه.

بحث در این مورد زیاد هست و مجال کم. شما هم البته مسائلی رو اشاره میکنین که برخیش مشکلات نسل جوان هست.
    انشالله روزهای خوبی منتظر شما باشه، موفق باشین
    ویرایش توسط سحر بهاری : یکشنبه 26 مرداد 99 در ساعت 00:00 دلیل: اصلاح بخشی از اشتباه متن

6. 2 کاربر از پست مفید سحر بهاری تشکرکرده اند .

scarface (یکشنبه 26 مرداد 99), الهه زیبایی ها (یکشنبه 26 مرداد 99)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 19 بهمن 00 [ 02:19]
    سطح
    53
    Level completed: 92%, Points required for next Level: 17
    دستاوردها:
    تشکرها
    127

تشکرشده 141 در 76 پست

Array
    بله آقای اسکار فیس مسائلی مطرح هست ولی توانایی ها و داشته های خودتون رو دست کم نگیرین ... آدمای زیادی هستن که به داشتن موقعیت شما راضین. با حداقل ها حداکثر زیبایی رو به نمایش بذارین.
    تو تاپیک هنر من یه عکس هست از گردنبندی که تنها با ضایعات بطری های پلاستیکی درست شده و یک پیج بزرگ با فالورهای میلیونی هست که با اشیای دور ریختنی که هر روز باهش سر و کار داریم کارای زیادی انجام میدن.

یخورده باید از پوسته ی نمیتونم و نمیشه و فایده نداره و ... خارج بشیم. شاید یجورایی شعاری بنظر بیاد اما امکان داره.
    من چند روز پیش در جریان ازدواج دو، سه تا زوج بودم که دو تاشون حدود ۲۵ سال سن داشتن. آقا صبح ها جایی مشغول بکار بودن و بقیه وقتشونم با کار تو آژانس میگذروند و خانمشم خونه دار بود. واقعا با یه زندگی حداقلی تو یه خونه خیلی کوچیک یه جای دور شروع کردن. پول و ارث و میراثیم در کار نبود...
    ولی الان مثلا یه آقا هست میبینین پول تو بانکش اندازه پول پیش یه خونس، ماشین زیر پاش کلی ارزش داره، تو یه شرکت یا اداره مشغول بکار هست و حقوق میگیره، چهار ستون بدنش سالمه... میگه نه شرایط بده من زن نمیگیرم.

این نه گفتنه بخاطر شرایط امروز نیست ( نه که شرایط بی تأثیر باشه برعکس الان شاید خیلی ها مشکل داشته باشن ) ، بخاطر اون مدار اشتباهی هست که توش اسیر شده و نمیتونه ازش خارج بشه و تا زندست دور خودش میگرده...
    مشکلات همیشه هستن و حتی ممکنه بدتر هم بشه، اما عمر آدم کفاف نمیده یا از اول شروع نمیشه ... انسان باید اراده کنه از یک جایی به بعد تغییراتی رو انجام بده.

خودشو باید بندازه تو جریان رودخانه... باید حرکت کنه و از حرکت و تغییر و تحول نترسه.

بحث در این مورد زیاد هست و مجال کم. شما هم البته مسائلی رو اشاره میکنین که برخیش مشکلات نسل جوان هست.
    سلام
    به هرحال پسر 25 ساله که ماشین داره شما بگو همون پراید وضعش چندان بد نیست برای ازدواج
    بعد وقتی سن پسر به بالای 30 میرسه خانم ها معمولا یه چرتکه دستشونه چرا این پسر الان خونه و ماشین مناسب نداره تا الان تو این مملکت با شکوفای اقتصادی چیکار میکرده

8. 3 کاربر از پست مفید mohammad29 تشکرکرده اند .

gholam1234 (یکشنبه 26 مرداد 99), scarface (یکشنبه 26 مرداد 99), سحر بهاری (یکشنبه 26 مرداد 99)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    233

تشکرشده 371 در 127 پست

Array

یادش بخیر قدیما گل آقا یه کاریکاتور چاپ کرد که توش دولت اومده بود وضعیت اقتصادی مردم رو بررسی بکنه. مامور اومده بود خونه زندگی طرف رو جمع زده بود دیده بود یه خونه 10 تومنی پایین شهر داره، یه ماشین 2 تومنی و .... آخرش دیده بود مثلا 20 میلیون سرمایه داره. ماموره به دستیارش گفت بنویس میلیونر فقیر :) اون کاریکاتور در واقع اوضاع احوال 20-30 سال بعدمون رو داشت نشون میداد. آره الان خیلیا ظاهرا خیلی چیزا دارن ولی تو اقتصادی که همه چیز به مویی بنده، از کجا معلوم فردا همون یذره رو داشته باشه.

امیدوارم اون زوج ها خوشبخت بشن ولی کم هم ندیدم زوج هایی که هر سال مجبور بودن برن دو محله پایین تر اجاره کنن. در نهایتم درامدشون کفاف اجاره خونه رو نداد و اثاثیه شون رو بردن خونه پدر مادراشون. اون زندگی زندگی میشه دیگه؟

اگه قابل بدونین من هم کف همین جامعه دارم زندگی میکنم، از شاگرد صافکاری کار کردم تا فروش لباس عروس و لوازم برقی ماشین سنگین و مجوز اقامت اتباع خارجی و ترجمه و .... همه ی اینا در کنار کار تخصصی خودم. پز نمیدم میخوام بدونین انعطاف به اندازه کافی داشتم و دارم ولی دیگه کار از این حرفا گذشته.

یه بالانسی باید باشه بین سختی ها و آسونیهای زندگی. من جوون میام میشینم حساب میکنم ماهی انقدر پس انداز کنم 88 سال دیگه میتونم یه واحد آپارتمان فسقلی بخرم :| خوب من الان از پوسته ی نمیتونم خارج بشم یا داخلش بمونم؟ دیگه مصیبت هم یه حدی و یه لیمیتی باید داشته باشه. چرا باید اوضاع به این حد از تخیل برسه که من نوعی مجبور بشم انقدر استانداردامو بیارم پایین و برم بیابونای دارغوزآباد و تازه یه فسقل جا رو "اجاره" کنم؟!؟ مردم دیگه به هرچیزی دارن چنگ می زنن بلکه خودشونو از این ورطه نجات بدن. یه روز دلار، یه روز سکه، یه روز بورس، یه روز بازاریابی شبکه ای، یه روز کوفت، یه روز زهرمار! ولی هرچی بیشتر دست و پا میزنن فقط دارن بیشتر فرو میرن. آره بعضی ها هم بودن که با ایده های بکر و خوبی که داشتن به خیلی جاها رسیدن ولی به قدری تعدادشون کمه که جزو استثنائات حساب میشن. ما داریم در مورد عامه ی مردم صحبت میکنیم.

ببین از جوجه رنگی به کجا رسیدیم

10. 2 کاربر از پست مفید scarface تشکرکرده اند .

الهه زیبایی ها (یکشنبه 26 مرداد 99), سحر بهاری (یکشنبه 26 مرداد 99)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    جمعه 11 خرداد 03 [ 20:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,836

تشکرشده 6,813 در 2,382 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط scarface نمایش پست ها
    ببین از جوجه رنگی به کجا رسیدیم

سلام اسکارفیس
    ان شالله خوب باشی
    راستی اون ماشین را راه بنداز ، اونکه تو صندلی داغ داشتی تعمیرش می کردی و می ساختیش - ما هم سوار کن :)
    البته ما غازها :) می دونی که ... هوایی کار میکنیم ،،فکر کنم ماشینت شبیه سفینه بود :)
    میگم احتمالا 2JZ-Engine هم وارد بحث بشه :))
    محمد 29 را می دوستم می یان ولی عجبیه 2JZ-Engine نیامدن - ان شالله خوب باش ( بذار فرصتتی بشه - احوالشون هم بپرسیم ) :)
    من و ام واز و ...تازه خویشتن داری داریم می کنیم ، مگرنه الان 10 صفحه جلو رفته بود تاپیک :)
    این بحث ها از نقطه ای شروع میشه ، از اقیانوس ها و دریا ها عبور می کنه ،،میرسه به جنگل های آمازون ...از اونجا میرسه به بیابان های مصر و از اونجا میره تو فضا و تونل های فضایی :)
    مبحث گسترده ای هست که هر فرد هم اندیشه و دغدغه های خودشو داره ؛؛ و مجال تاپیک حال و احوال نیست ،مگرنه اینقدرررررررررررررررررررر رر حرف دارم و داریم در این موضوعات که فقط خودت می دونی :))))

بازی دیشب قرمز ها مساوی شد :)
    مساوی قشنگی بود :)
    بارسا هم که 8 تا خورد از تیم محبوب من :)

.......................

امروز داشتیم درمورد مطلب جالبی بحث می کردیم ، به عنوان اسارت مدرن :
    اسارت فقط در زنجیره ها و قفس ها ی آهنی نیست ،،
    شاید ترس ها - وابستگی ها و دلبستگی ها ی نا امن - کمال گرایی ها - نا امیدی ها - مقایسه ها و... از اسارت مدرن ما آدم ها باشه .
    چاره چیست ؟
    چاره رهایی و آزادگی و تلاش در مسیر درسته ،،
    تا کی ؟
    تا موقعی که زنده ایم .

نتیجه مهمه ؟
    به نظرم تلاش ِ مهمه.... و اینکه از جانب خودمون و توان خودمون ، تلاش خودمون را بکنیم و بقیه اش را بسپاریم به خدا ،، ( که حتما برا همه مون اینجور بوده و خواهد بود )
    به قول یکی از دوستام : زندگی آسون نیست ....نباید هم آسون باشه ،،همانند زندگی مورچه ها و دیگرپدیده های آفرینش

ویرایش توسط باغبان : یکشنبه 26 مرداد 99 در ساعت 18:46 دلیل: تصحیح تایپی

12. 2 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

Mvaz (یکشنبه 26 مرداد 99), الهه زیبایی ها (یکشنبه 26 مرداد 99)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سطح
    52
    دستاوردها:
    تشکرها
    233

تشکرشده 371 در 127 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط باغبان نمایش پست ها
    سلام اسکارفیس
    ان شالله خوب باشی
    راستی اون ماشین را راه بنداز ، اونکه تو صندلی داغ داشتی تعمیرش می کردی و می ساختیش - ما هم سوار کن :)
    البته ما غازها :) می دونی که ... هوایی کار میکنیم ،،فکر کنم ماشینت شبیه سفینه بود :)
    محمد 29 را می دوستم می یان ولی عجبیه 2JZ-Engine نیامدن - ان شالله خوب باش ( بذار فرصتتی بشه - احوالشون هم بپرسیم ) :)
    من و ام واز و ...تازه خویشتن داری داریم می کنیم ، مگرنه الان 10 صفحه جلو رفته بود تاپیک :)
    این بحث ها از نقطه ای شروع میشه ، از اقیانوس ها و دریا ها عبور می کنه ،،میرسه به جنگل های آمازون ...از اونجا میرسه به بیابان های مصر و از اونجا میره تو فضا و تونل های فضایی :)
    مبحث گسترده ای هست که هر فرد هم اندیشه و دغدغه های خودشو داره ؛؛ و مجال تاپیک حال و احوال نیست ،مگرنه اینقدرررررررررررررررررررر رر حرف دارم و داریم در این موضوعات که فقط خودت می دونی :))))

بازی دیشب قرمز ها مساوی شد :)
    مساوی قشنگی بود :)
    بارسا هم که 8 تا خورد از تیم محبوب من :)
    مخلصیم اخوی
    ماشین کار داره :) فعلا رفته واسه آستر
    بازی دیشب من عین موج سینوسی شده بودم یا تو طاق بودم یا کف زمین
    بازی بارسا که خیلی حال داد. من رئالیم. یه رفیق بارسایی داریم رئال که حذف شد دهن منو سرویس کرد. الان دو روزه پی ام بارونش کردیم خبری ازش نیست رفته تو غار

میدونم حاجی در جریانم :) مثنوی هفتاد من داریم همه مون :)

- - - Updated - - -

اون بنده خدا هم درگیر خواستگاری جدیده شاید. ببینیم این دفعه دست پر میاد یه شیرینی بخوریم :)

14. 4 کاربر از پست مفید scarface تشکرکرده اند .

Mvaz (یکشنبه 26 مرداد 99), الهه زیبایی ها (یکشنبه 26 مرداد 99), باغبان (یکشنبه 26 مرداد 99), خادم رضا (دوشنبه 27 مرداد 99)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 29 بهمن 02 [ 14:38]
    سطح
    100
    دستاوردها:
    SocialOverdriveVeteranTagger First Class25000 Experience Points
    تشکرها
    5,992

تشکرشده 8,207 در 1,574 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام
    ممنونم از دوستانی که پدرم رو دعا کردند به خصوص از فرشته مهربان و ترنم آرامش عزیز.
    یه روز صبح زود پدرم از بیمارستان تماس گرفت که کجایی، گفتم خونه خودم، پدرم در کمال نا امیدی گفت پس دیدار به قیامت.
    خیلی حالش بد بود و هزیون می گفت، به تشخیص اشتباه دکترها هم از شب قبلش برده بودنش بخش بیماران کرونایی.
    همون روز رفتم بازار و لباس سیاه خریدم و ساک خودم وبچه ها را بستم و برای دیدار آخر راهی اصفهان شدم.
    زمانی که رسیدم اصفهان بابا رو. مرخص کرده بودند، با پیگیری هایی که خانواده انجام داده بودند مشخص می شه بیماری پدر ربطی به کرونا نداره.
    به توصیه یکی از بنده های خوب خدا طب اسلامی را همراه با درمان پزشکی شروع کردیم و خدا رو شکر امروز پدرم خودش نشست پشت رول ماشین و با مادرم یک مسیر نزدیک رو رفتند.
    .
    .
    .
    پدرم هنوز هم حالش خیلی خوب نیست و با توجه به بیماری هایی که داره خیلی نیاز به مراقبت داره.
    اما لباس مشکی ها ته ساک موندن.
    هیچ کدوم از اون اتفاقات نیفتاد و به یکباره همه چیز از این رو به اون رو شد.
    خیلی خوشحالم که پدرم زنده هستند، باید شاکر باشم از خدا، ولی چرا من هنوز طلبکارم از خدا. حال خوبی ندارم.
    این همه نعمت دورمه، خدا این همه هوامو داره، ولی ناراضی ام.
    ویرایش توسط بی نهایت : دوشنبه 27 مرداد 99 در ساعت 12:18

16. 7 کاربر از پست مفید بی نهایت تشکرکرده اند .

Mvaz (دوشنبه 27 مرداد 99), افسونگر (پنجشنبه 06 شهریور 99), بالهای صداقت (پنجشنبه 06 شهریور 99), باغبان (دوشنبه 27 مرداد 99), خادم رضا (دوشنبه 27 مرداد 99), سحر بهاری (دوشنبه 27 مرداد 99), شمیم الزهرا (پنجشنبه 13 شهریور 99)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    سلام به همدردی ها
    امروز روز پر کاری برای من بود
    همینجوری که توراه برم بیام بود نشسته بودم در مترو .یدفعه اقای خبرنگار اومد اقای یوسف سلامی زارت اومد به ما گفت میخوان جریمه رو بکنند ٥٠٠ هزار تومن
    من که از همه جا بیخبر گفتم بررررای چییییی
    گفتند برای ماسک
    منم که تریپ روانشناسانه برداشته بودم در ذهنم اومد که بهشون بگم انسان ممکن الخطاست گویا حتمی الخطاست
    گفتم اینو بگم دعوا میشه ترجیح دادم سکوت کنم و مثل اقای مهران مدیری زل زدم تو دوربین و به گزارش گر نگاه کردم:))))))))
    ایشونم از بغلیمون پرسید خانومه گفت از مننننن میخوان بگیرن چراااااا:))))))
    خانوم بغلیه گفت بگیرید بگیرید بیشتر از اینا بگیرید :)))))))
    وای خدایا شکرت
    امروزم گذشت و خوش بودیم

18. 2 کاربر از پست مفید خادم رضا تشکرکرده اند .

باغبان (دوشنبه 27 مرداد 99), سحر بهاری (دوشنبه 27 مرداد 99)

مدیران انجمن

آخرین بازدید
    جمعه 11 خرداد 03 [ 20:56]
    سطح
    100
    Overall activity: 99.2%
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    7,836

تشکرشده 6,813 در 2,382 پست

Array

سلام خانم بی نهایت
    خدا را شکر احوال پدر گرامیتون بهتر هست ، ان شاالله سلامت باشند .
    الحمد الله بخیر گذشت .
    به نیت سلامتی امام زمان (عج ) می تونیم دو رکعت نماز بخونیم و نورهای معنویش را هدیه بدیم برا سلامتی امام زمان (عج )
    می تونید برا سلامتی پدر گرامی هم این کار را کنید .
    اینجوری هر روز براشون دعا می کنیم.... و هم راضی میشیم به رضای خدا و اتفاق های روزگار .

اینکه فرمودید لباس های سیاه ته چمدون موندن ،،یه مطلب خدمتتتون بگم ،،
    من خودم دو تا چمدون دارم که بستم خیلی وقته :)
    یکی برا زلزله تهران + یکی هم دلیلش را نمیگم :)
    این مدل من ، مدل اضطرابی نیست :)
    به خونواده میگم خنده شون میگیره .

اگه حوادث و خطرها ( مثل بیماریها - تصادف- اتفاق ها و ....) در ته ذهنتون اضطراب دارید و مداوم هست ،،،، این طرحواره را وقت داشتید بخونید و حتما با خانم فرشته مهربون در این زمینه مشورت بفرمایید :

طرحواره ی آسیب پذیری نسبت به ضرر

طرحواره ی آسیب پذیری نسبت به ضرر 2

طرحواره ی آسیب پذیری نسبت به ضرر 3

طرحواره ی آسیب پذیری نسبت به ضرر 4

کسانی که مضطربند - (طرحواره آسیب پذیری)

ممنون که خبر دادید
    در پناه حق .

..............................................

برا حمایت از ما و اسکارفیس دکمه زنگوله را فشار دهید ( منظور همین دکمه تشکر هست )

خب ،،، دس دس دس باغبان مرخص :)
    سلامت باشید
    د رپناه خدا.
    ویرایش توسط باغبان : دوشنبه 27 مرداد 99 در ساعت 18:44

20. 4 کاربر از پست مفید باغبان تشکرکرده اند .

zolal (دوشنبه 27 مرداد 99), بی نهایت (دوشنبه 27 مرداد 99), خادم رضا (دوشنبه 27 مرداد 99), شمیم الزهرا (پنجشنبه 13 شهریور 99)

صفحه 100 از 193 نخستنخست ... 5060708090919293949596979899100101102103104105106107108109110120130140150 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)