به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 اردیبهشت 99 [ 06:37]
    سطح
    36
    Level completed: 94%, Points required for next Level: 10
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    76

تشکرشده 16 در 13 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خادم رضا نمایش پست ها
    سلام
    من یکی از اقوام با یک خانوم خارجی ازدواج کرد
    این طور بود که خانوم توی کتابخونه کار میکرد
    اقا هر چند وقت یکبار میرفتن انجا تا کم کم درباره کتابها با هم صحبت کردند باهم ازدواج کردند
    طوری که خانوم مسلمان شد با حجاب کامل رفت حوزه درس خوند
    خیلی جالب تمام خانوادش مسلمان شدند
    دارای سه فرزند شدن خیلی هم خوشبختن

بستگی به خودتون و انتخابتون داره
    سلام جناب خادم رضا. خیلی ممنون از اینکه تجربتون گفتید. ممکنه بفرمایید خانم کجایی بودند؟ برای فامیلتون هم آرزوی خوشبختی روز افزون دارم :-)

Banned
    آخرین بازدید
    دوشنبه 04 دی 02 [ 13:45]
    سطح
    86
    Level completed: 4%, Points required for next Level: 484
    دستاوردها:
    Tagger First ClassVeteranOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    269

تشکرشده 1,106 در 598 پست

Array
    اگه بگم افغانی بود چی میگید
    شوخی کردم اهل بوسنی هرزگوین بود همونجا هم زندگی دارن میکنند

3. کاربر روبرو از پست مفید خادم رضا تشکرکرده است .

پسر جوان (پنجشنبه 24 آبان 97)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    76

تشکرشده 16 در 13 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خادم رضا نمایش پست ها
    اگه بگم افغانی بود چی میگید
    شوخی کردم اهل بوسنی هرزگوین بود همونجا هم زندگی دارن میکنند
    بازم میگم امیدوارم همیشه خوشبخت و سلامت باشند :-)

بوسنی به دلیل اینکه جمعیت قابل توجهی مسلمان داره از این جهت خیلی خوبه و خیلی از مسائل نسبت به جاهای دیگه خود به خود حل شدست. خلاصه اینکه فامیلتون استراتژیست خوبی بوده :-)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 23 آذر 00 [ 07:11]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second ClassSocial25000 Experience Points
    تشکرها
    5,746

تشکرشده 6,060 در 1,481 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام

شروع ارتباط با آدم ها همه جای دنیا یه قانون داره،

آهسته آهسته...

مثلا بعد از بحث علمی میگید خیلی هفته سختی بود، برنامه ت واسه اخر هفته چیه؟ و کلا سعی میکنی از تو این حرفها کم کم به علایق طرف مقابل شناخت پیدا کنی... اگر اون هم دوست داشته باشه حرف ها رو بیشتر ادامه میده ... مثلا میگه آخر هفته می خوام برم اسکی (شمال اروپایین دیگه) شما می پرسی با کی میری معمولا؟ اون میگه با دوستام !! میگی همه هفته ها میری ؟ اون میگه نه پارتنرم دوست نداره اخر هفته ها همیشه تنها باشه و اینجوری می فهمی که نباید ادامه بدی .... و با ادامه دادن سوال و جواب های این مدلی می تونید با روحیاتش و اینکه کسی تو زندگیش هست آشنا بشید. می تونی درخواست کنی مثلا یه بار شما باهاشون برید اسکی یا مثلا بگی موافقی بریم یه قهوه بخوریم و ...

مهمترین مساله شناخت شما از اون جامعه هست! نمی دونم چند وقته اونجا هستید ولی با دقت به آدمها و نحوه ارتباطاتشون میشه الگو گرفت و میشه فهمید چقدر با شما و ایده ال تون اون سبک زندگی همخوانی داره...

شما قطعا دوستانی همجنس هم دارید! میتونید ازشون بپرسید! یه بحث فرهنگی راه بندازین و در مورد تفاوت ها حرف بزنید و بحث رو بکشونید به اینجا که نحوه شروع رابطه و ... به چه صورته و چه آیتم هایی تو فرهنگ اونجا مهمه.

6. 2 کاربر از پست مفید صبا_2009 تشکرکرده اند .

گیسو کمند (شنبه 03 آذر 97), پسر جوان (جمعه 25 آبان 97)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    76

تشکرشده 16 در 13 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط صبا_2009 نمایش پست ها
    سلام

شروع ارتباط با آدم ها همه جای دنیا یه قانون داره،

آهسته آهسته...

مثلا بعد از بحث علمی میگید خیلی هفته سختی بود، برنامه ت واسه اخر هفته چیه؟ و کلا سعی میکنی از تو این حرفها کم کم به علایق طرف مقابل شناخت پیدا کنی... اگر اون هم دوست داشته باشه حرف ها رو بیشتر ادامه میده ... مثلا میگه آخر هفته می خوام برم اسکی (شمال اروپایین دیگه) شما می پرسی با کی میری معمولا؟ اون میگه با دوستام !! میگی همه هفته ها میری ؟ اون میگه نه پارتنرم دوست نداره اخر هفته ها همیشه تنها باشه و اینجوری می فهمی که نباید ادامه بدی .... و با ادامه دادن سوال و جواب های این مدلی می تونید با روحیاتش و اینکه کسی تو زندگیش هست آشنا بشید. می تونی درخواست کنی مثلا یه بار شما باهاشون برید اسکی یا مثلا بگی موافقی بریم یه قهوه بخوریم و ...

مهمترین مساله شناخت شما از اون جامعه هست! نمی دونم چند وقته اونجا هستید ولی با دقت به آدمها و نحوه ارتباطاتشون میشه الگو گرفت و میشه فهمید چقدر با شما و ایده ال تون اون سبک زندگی همخوانی داره...

شما قطعا دوستانی همجنس هم دارید! میتونید ازشون بپرسید! یه بحث فرهنگی راه بندازین و در مورد تفاوت ها حرف بزنید و بحث رو بکشونید به اینجا که نحوه شروع رابطه و ... به چه صورته و چه آیتم هایی تو فرهنگ اونجا مهمه.
    سلام خانم صبا 2009، چقدر پاسختون مفید و کاربردی بود، حتما امتحانش میکنم

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 02 اردیبهشت 03 [ 09:51]
    سطح
    63
    Level completed: 55%, Points required for next Level: 137
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class5000 Experience Points
    تشکرها
    597

تشکرشده 274 در 108 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط پسر جوان نمایش پست ها
    سلام جناب Quality، خیلی ممنون از نظرتون. چه خوب شد در ابتدای تاپیک به این نکته اشاره کردید و در واقع منتظر چنین بازخوردی بودم. چون به این بهونه میخواستم بگم من راجع به این قضیه مطالعه و تحقیق کردم و پای تمام خوب و بدش هم ایستادم. بنابراین برای اینکه موضوع تاپیک در مسیر خودش باقی بمونه، از تمام دوستان عزیز خواهش داشتم متناسب با سوالم به من پاسخ بدن و به اساس موضوع که آیا اصلا این مسئله درسته یا نه کاری نداشته باشند. چون من میخوام راهنمایی کاربردی بگیرم، نمیتونم همه جوانب این موضع رو کامل باز کنم و اصل موضوعی که من دنبالشم ممکنه گم بشه این وسط. یعنی راه کارهای عملی برای ایجاد یک رابطه سالم با یک دختر خارجی و همچنین تقویت مهارت های ارتباطی خودم. بیشتر منظورم اون استارت قضیست چون اینجا از خیلی جهات با ایران فرق داره و نمیخوام همون اول کار سوتی بدم :-)

خدا هیچ تاپیکی رو بی کامنت نذاره. خیلی حس بدیه روزی ده بار بیای تاپیکت چک کنی ببینی خبری نیست. شبیه حس غروب جمعست، پکر و حیرون

دوست خوبم متوجه منظورتون بودم از ابتدا . بنظرم کمی سوالتون ناقصه و اطلاعات بیشتری لازمه. مثلا سن. ملیت ایشون. نوع محیط و .... نکته ای که گفتم از این بابت مهمه که قبل از هر چیز شرط اول شما کمی دشوار خواهد بود و احتمال آسیب وجود داره. نمیشه ما در مورد چگونگی کاری جویا باشیم که میدونیم اساسا پایانش ممکنه اونطوری که دوست داریم نباشه .

آیا شما هدفتون ازدواج هست و یا اینکه فقط نزدیک بشین و ارتباطی داشته باشین فارغ از نتیجه و دنبال فقط شیوه برقراری ارتباط هستید؟ اگر مقصودتون این باشه باید بگم موضوعی که بیان کردم میتونه شروع رابطه و خود رابطه و نتیجه شمارو هر چی که باشه تحت شعاع قرار بده و این روح و روان انسانه که دخیل میشه. حالا یه همکاری ساده باشه یا زندگی یا رابطه کاری.

اما در مورد شیوه برقراری به نظرم یک قانون کلی وجود داره فارغ از ملیت و نوع شخصیت و فرهنگ. اونم اشتراکات و منافع و اهداف مشترک طرفینه که میتونه باعث شروع رابطه باشه. اما نکته مهمتر اینه که اگه به هر نحوی یکی از طرفین منافع و اشتراکاتش و هدفش تغییر کنه یا موقتی باشه یا یکی از طرفین فقط به منافع خودش فکر کنه یا فریبی در کار باشه رابطه دووم نمیاره و تموم میشه. حالا هر رابطه ای. اینجاست که همون سه چیزی که قبلا گفتم نقش بازی میکنه. پس بکل خود شروع کردن رابطه نمیتونه چیز سختی باشه. چون بهرحال ممکنه اشتراکاتی باشه و بشه ارتباطی شکل بگیره. اما چیزی که مهمه همون کیفیت و دوام رابطست که مستلزم مواردیه که بهتون گفتم. حتی شروعشم با همون شکل میگیره.

9. 2 کاربر از پست مفید Quality تشکرکرده اند .

گیسو کمند (شنبه 03 آذر 97), پسر جوان (شنبه 26 آبان 97)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    76

تشکرشده 16 در 13 پست

Array
    دوستان کسی بلده خانم شیدا رو صدا کنه بیان به تاپیک من سر بزنن، توصیه های ایشون همیشه خیلی خوبه

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    36
    دستاوردها:
    تشکرها
    76

تشکرشده 16 در 13 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Quality نمایش پست ها
    دوست خوبم متوجه منظورتون بودم از ابتدا . بنظرم کمی سوالتون ناقصه و اطلاعات بیشتری لازمه. مثلا سن. ملیت ایشون. نوع محیط و .... نکته ای که گفتم از این بابت مهمه که قبل از هر چیز شرط اول شما کمی دشوار خواهد بود و احتمال آسیب وجود داره. نمیشه ما در مورد چگونگی کاری جویا باشیم که میدونیم اساسا پایانش ممکنه اونطوری که دوست داریم نباشه .

آیا شما هدفتون ازدواج هست و یا اینکه فقط نزدیک بشین و ارتباطی داشته باشین فارغ از نتیجه و دنبال فقط شیوه برقراری ارتباط هستید؟ اگر مقصودتون این باشه باید بگم موضوعی که بیان کردم میتونه شروع رابطه و خود رابطه و نتیجه شمارو هر چی که باشه تحت شعاع قرار بده و این روح و روان انسانه که دخیل میشه. حالا یه همکاری ساده باشه یا زندگی یا رابطه کاری.

اما در مورد شیوه برقراری به نظرم یک قانون کلی وجود داره فارغ از ملیت و نوع شخصیت و فرهنگ. اونم اشتراکات و منافع و اهداف مشترک طرفینه که میتونه باعث شروع رابطه باشه. اما نکته مهمتر اینه که اگه به هر نحوی یکی از طرفین منافع و اشتراکاتش و هدفش تغییر کنه یا موقتی باشه یا یکی از طرفین فقط به منافع خودش فکر کنه یا فریبی در کار باشه رابطه دووم نمیاره و تموم میشه. حالا هر رابطه ای. اینجاست که همون سه چیزی که قبلا گفتم نقش بازی میکنه. پس بکل خود شروع کردن رابطه نمیتونه چیز سختی باشه. چون بهرحال ممکنه اشتراکاتی باشه و بشه ارتباطی شکل بگیره. اما چیزی که مهمه همون کیفیت و دوام رابطست که مستلزم مواردیه که بهتون گفتم. حتی شروعشم با همون شکل میگیره.
    سلام جناب Quality، خیلی ممنون که نظرتون بیان کزدید. ببخشید دیر جواب میدم این چند روزه یکم سرم شلوغ بود. همونطور که در پست اولم توضیح دادم من هدفم ازدواجه و نه هیچ چیز دیگه. چون الان واقعا احساس میکنم برای این کار آمادم منتها در جایی هستم که به دلیل عدم شناخت کارمو مشکل کرده (و همچنین مهارت های ضعیف خودم). گرچه حتی اگر در ایران هم بودم کارم مشکل میبود. در تاپیک های قبلیم این موضوع توضیح دادم. خوب من با همکارانم مبحث مشترک زیاد دارم ولی اینا یا سرشون شلوغه و یا کلا از معاشرت کردن پرهیز میکنن. حتی با خودشونم همینطورن. من در پست اولم گفتم شمال اروپا هستم.

مدیران و کاربران با تجربه سایت، اگر نظری داشتید که احساس میکنید میتونه به من کمک کنه خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنید. اگر هم دوست داشتید خارج از موضوع تاپیک منو راهنمایی کنید و به اصل قضیه بپردازدید که اصلا آیا درسته یا غلط بازم ممنونتون میشم. مثل پاسخی که جناب Quality لطف کردند و فرمودند. شاید اگر تاپیک های قبلی منو بخونید، می تونید کمی با شخصیت من آشنا بشید. منتظر راهنمایی شما دوستان عزیز هستم.

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 31 فروردین 98 [ 00:26]
    سطح
    34
    Level completed: 17%, Points required for next Level: 125
    Overall activity: 20.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    244

تشکرشده 133 در 54 پست

Array
    سلام.
    توصیه ای که من می خوام بهتون بکنم، مربوط به دخترای خارجی نیست. مربوط به اکثر دخترهاست...
    از همون اول که برای ارتباط با یه دختر می رین جلو( به غیر از دخترای سنتی و مذهبی) نیازی نیست که بگید قصدتون ازدواجه... چرا؟ چون اولا به نظر آدم بی مبالاتی میاین که بدون شناخت از کسی ، مساله ای به مهمی ازدواج و نامزدی رو مطرح می کنید
    دوما اون دختر در عرض دو سه روز میتونه دودوتا چهار تا کنه و با دلایل عقلانی شما رو کنار بذاره
    (باز هم میگم این موضوع توی ایران و بین خانواده های با تم مذهبی و سنتی کاربردی نیست چون اگه قصدتون ازدواج نباشه اصلا اجازه ی ارتباط نخواهید داشت)
    اولین چیزی که باید کار کنید مهارت های ارتباطی، آداب اجتماعی بودن و جنتلمن بودن و نحوه ی ابراز خودتون به یک دختره. آداب دانی و هوش eq کمک بی نظیری میکنه در جذب یک دختر...
    به خودتون اعتماد داشته باشید اما اعتماد به نفستون جوری نباشه که طرف مقابل بازخورد منفی دریافت کنه.یعنی با تمام شخصیتی که برای خودتون قائل هستید در کمال احترام با خانوم رفتار کنید. از صحبتای عادی و روزمره شروع کنید و سعی کنید بفهمید آیا اون دختر،‌پالس ِ اشتیاق به ادامه ی صحبت و ارتباط نشون میده یا نه؟
    مکالمه ی تلفنی قبل از قرار حضوری خیلی میتونه کمک کننده باشه چون دخترا اکثرا از راه گوش عاشق میشن
    توی جلسات اولیه، به طور غیر مستقیم ابراز علاقه کنید. مثلا تعریف از لباسی که دختر پوشیده، گوشواره ها یا عطرش و موهاش، یا نحوه ی حرف زدن و خندیدنش
    سعی کنید در عین خودتون بودن( زیاد ادا درنیارید چون خانوما خوب متوجه میشن) جملات زیبا به کار ببرید. یا نه یه جمله تون ساده باشه اما نگاهتون خاص!
    کم کم از دفعات بعد ابراز علاقه ی عیان داشته باشید و ابراز تمایل برای یک ارتباط دائمی... هرچقد هم رمانتیک تر رفتار کنید شانستون بیشتره( اینا بیشتر در مورد دخترای احساساتیه. و به جز مواردی که دختر، عاقل و منطقی و دور از احساسات هست و این توانایی شما رو نشون میده که ازش شناخت به دست بیارید چون اون جور دخترا رو محکم بودن، قابل اعتماد و تکیه گاه بودن و از قضا همون دودوتا چهارتای خودشون تحت تاثیر قرار میده)
    موفق باشید

13. کاربر روبرو از پست مفید Hildaa تشکرکرده است .

پسر جوان (جمعه 09 آذر 97)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)