به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    عضو همراه

آخرین بازدید
    چهارشنبه 22 مهر 94 [ 19:19]
    سطح
    88
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 261
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second ClassSocialOverdrive10000 Experience Points
    تشکرها
    5,188

تشکرشده 3,056 در 916 پست

Array
    برادر من شما اشتباهی رو که در دوران جوانی انجامش دادی و حرف مادرت رو سرسری گرفتی و تاوانش رو پرداختی الان داری دوباره وبا شدت بیشتری تکرارش میکنی . این دختر اگه دوستت داشت و به قول شما مثل زن و شوهر بودید که بهت خیانت نمیکرد . اون بهت خیانت کرد و شخص دیگه ای رو برات ترجیح داد . زور و اجبار و این جور حرفها همه اش کشکه دختر اگه نخواد ازدواج نمیکنه . اون رفته حالش رو کرده و حالا با مشکلات و روزمره گیهای زندگی روبرو شده دلش هوای تفریح و تنوع کرده . حتی اگه طلاق گرفت و با تو ازدواج کرد مطمئنی که بازم بهت خیانت نمیکنه ؟ خودت رو نجات بده و هر چه زودتر باهاش کات کن بهش بگو اگه دست از سرت برنداره به همسرش میگی و ابروش رو میبری . بهش بگو دیگه هیچ احساسی بهش نداری و قصد ازدواج داری . اگه اون از آبروش بترسه میره پی کارش و اگه ابرو حالیش نباشه باید دوتا پا داری دوتا هم قرض کنی و تا میتونی از این ادم فرار کنی . در هر حال مشکل خودتون هستید اگه بخواهید میتونید . و اگه نخواهید نابود میشید .

2. 4 کاربر از پست مفید واحد تشکرکرده اند .

2ktor (سه شنبه 13 خرداد 93), khaleghezey (سه شنبه 13 خرداد 93), meinoush (سه شنبه 13 خرداد 93), شیدا. (سه شنبه 13 خرداد 93)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 18 خرداد 93 [ 03:05]
    سطح
    1
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 23
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class
    تشکرها
    10

تشکرشده 0 در 0 پست

Array
    درود دوستان گلم....ممنونم و ایشالله جبران کنم
    اما خواهشا قدم به قدم بگید چیکار کنم
    تلفنو خداییش سخته عوض کنم اخه کارم همش با تلفنه...ادرس مغازه و خونه و اینا چی؟؟؟
    من میخوام اول راهکاری نشون بدین که اونو تو دلم بکشم....نمیخوام متنفرشم که بخدا میکشمش یا راحت راحت یه بلایی سر خودش یا شوهرش میارم...من خیلی نفوذ دارم....وقتی تو دلم کشتمش باید بهش بی محلی کنم تا اونو از خودم سرد کنم....بعد دیگه حله
    اما چجوری اونو تو دلم بکشم.....اینش سخته....در ضمن من الان مامانم خیلی گیره روم که زن بگیر و یه چندتا کیس در نظر داره چیکار کنم ازدواج کنم؟؟؟؟؟؟
    در ضمن یه چیزی که نمیخواستم بگم اما گفتم شاید بگم بد نباشه
    من دوست ندارم اون راحت از این قضیه در ره....رفته به قول شما ازدواج کرده (خیانت) بعد حال کرده و بعد دوسال من شدم تنوع واسش هاااااا.....میخوام دلم خنک شه.....دوست داشتم زن میگرفتم یه زنه خوب بعد حالش گرفته میشد اخه در اولین ملاقاتامون یه جورایی پوزه شوهرشو میداد و زندگیشو....بعد که منو دید و پیشرفتام ,,,,دید نه فاتحه خونده....منم بهش ثابت کردم که شوهرش واسه عوامل ظاهریش مثل پول و غیره گرفتش و الانم اینقدر سربه راهه.....بهش گفتم باباش تو این قضیه فرار کرده و تورو یه جورایی از سرش وا کرده و پسره رو که از اقوام دورشونه طوری سرگرم مادیات کرده که اصلا وقت اینونداره به پشت سرش نگاه کنه و حتی به گذشته زنش فک کنه....
    از باباشم بدم میاد و دلم نمیاد بهش چیزی نگم....میخوام بهش یا زنگ بزنم یا نامه بدم که تو با این کار احمقانت فک کردی دخترت خوشبخت شد برو حالشو جویا شو....داری زور میزنی و زندگیشو مرفه کردی اما ارامش نداره....
    حالا چیکار کنم.......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 29 دی 97 [ 23:07]
    سطح
    44
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 180
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    315

تشکرشده 78 در 33 پست

Array
    کشتن یه آدم توی ذهن اونم از نوع خیانت کارش کار زیاد سختی نیست دوست عزیز درکت میکنم هنوزم دوسش داری اما چرا واسه خودت ارزش قائل نیستی و یه آدم خیانت کارو دوست داری فک نمیکنی لیاقتت بیشتر از این حرفاست کاریم به تلافی نداشته باش زمان بهترین انتقام گیرندست
    اول واسه روح خودت ارزش قائل شو و به این عشق پایان بده شاید فراموش کردن طول بکشه اما روندش امیدوار کننده تر از این رابطه غلطه این خانم عادت کرده به خیانت حتی اگه شما هم باهاش قطع ارتباط کنی واسه خلا روحیش به یکی دیگه پناه میبره فراموش کردن گذشته کار سختیه اما شدنیه نزار دیر بشه که امروزت گذشته تلختری رو واست رقم میزنه
    موفق باشی

5. کاربر روبرو از پست مفید paniz93 تشکرکرده است .

2ktor (سه شنبه 13 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 16 تیر 94 [ 17:55]
    سطح
    35
    Level completed: 48%, Points required for next Level: 79
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    195

تشکرشده 268 در 91 پست

Array
    بهش بگید دیگه دوستش ندارید و تهدید کنید که اگه بازم به محل کارتون یا دنبال شما بیاد به خونوادش و همسرش همه چیو میگید و آبروش میره.بهش بگید میخاهید با یه شخص دیگه ازدواج کنید و دیگه بهش علاقه ای ندارید.انقدر بی محلی کنید که تحقیر شه و بره دنبال زندگی خودش.
    یه دختر 18 ساله چقد میتونه حقه باز باشه؟!؟!من جای شما بودم حتی یه لحظه هم بهش اجازه نمیدادم وارد زندگیم شه.چون به نظرم ایشون خیلی فرصت طلب و زرنگ تشریف دارن و حالا که از شوهرش سیر شده سمت شما اومده.این رابطه انقد چندش آوره که من اگه جای شما بودم حتی اجازه نمیدادم فکرم مشغول همچین دختری بشه.زندگی خودتو خراب نکن برادر من.این دخترو از زندگیت بنداز بیرون

- - - Updated - - -

من قبل از خوندن بقیه نظرات نظرمو ارسال کردم و نظرم مثل جناب واحد بود.

7. 3 کاربر از پست مفید tanin-91 تشکرکرده اند .

2ktor (سه شنبه 13 خرداد 93), paniz93 (سه شنبه 13 خرداد 93), شیدا. (سه شنبه 13 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    به نظر من (نظر منه ممکنه در مورد شما اشتباه باشه) اینکه م یگن ادم چیزی رو که یه بار بالا اورده دوباره نمی خوره برای این ادما صدق می کنه

برای کسی که ازدواج کرده دیگه هیچ راهی نمی مونه. ردش کن. خودتو بیخودی ازار نده.
    ویرایش توسط meinoush : سه شنبه 13 خرداد 93 در ساعت 14:47

9. 5 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

2ktor (سه شنبه 13 خرداد 93), khaleghezey (سه شنبه 13 خرداد 93), paniz93 (سه شنبه 13 خرداد 93), مامان فربد (سه شنبه 13 خرداد 93), شیدا. (سه شنبه 13 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 خرداد 96 [ 08:11]
    سطح
    44
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 95
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    129

تشکرشده 303 در 118 پست

Array
    سلام دوست خوب منم مثل بقیه ام نظراتم مثل اوناست ولی چون گفتی پله پله گفتم بگم شاید کمکی کنه.
    اول از همه ازش بگذر نه به خاطر اینکه لایق گذشته بلکه به خاطر اینکه تو لایق ارامشی.واین ارامش تا ازش نگذری نداری.شنیدی میگن لذتی که تو گذشت هست تو انتقام نیست درسته میدونی چرا چون تو دقیقا با گذشت طرفت رو میسوزونی و اتیشش میزنی.گذشت یعنی برام مهم نبودی اگه بودی ازت انتقام میگرفتم.
    حالا گفتی میخوای بسوزونیش اگه ازش نگذشتی و هنوز حس انتقام داری این کارها رو پله پله انجام بده.وقتی بهت تلفن میکنه خیلی سرد جوابش رو بده حتی به زور جواب سلامش رو بده بعد چند ثانیه هم بگو کار دارم قطع کن.کم کم از هر بیست تا تلفنش یکی رو اینجوری جواب بده.اگه باهات قرار گذاشت بگو باشه بعد نرو از هر ده تا قرارش یکیشو برو اونم اینجوری خوش تیپ کن عطر بزن برو ولی تحویلش نگیر 5 دقیقه که گذشت(قبلا با یکی هماهنگ کن بهت تو اون ساعت زنگ بزنه)گوشیت و جواب بده و یه جوری حرف بزن انگار که داری با عشقت حرف میزنی بگو جانم خانمی الان میام... از همون عطری زدم که تو دوست داری و... یه جوری حرف بزن که مثلا اون نشنوه ولی باید بشنوه ها بعدشم تلفن رو قطع کن و بهش بگو باید برم قرار دارم بعدش اصلا گوش نده چی میگه پاشو خداحافظی کن و بپر تو ماشین و برو.
    چندین بار اینکارها رو انجام بده شدتشونم زیاد کن.الکی اسم یکی و سیو کن تو گوشیت مثلا عشقم یا جونم و از اینجور چیزا.بعد تو یه جلسه هم بهش بگو راستش خوب شد ما بهم نرسیدیم میدونی چرا اخه الان پشیمون میشدیم من دارم با یکی ازدواج میکنم خیلی دوستش دارم اون به خاطر من باهمه میجنگه.به خاطر من حاضر زندگی کنه نه مثل این فیلمها که همش چرته بگه به خاطر تو خودکشی کردم.ادمها باید به خاطر عشقشون زندگی کنن و بجنگن.راستش دیگه نمیتونم تو رو ببینم نمیخوام به نامزدم خیانت کنم اون لایق تر از این حرفاست.خداحافظ.به همین راحتی تموم میشه.
    توی این فرصتهاهم سعی کیسی رو پیدا کنی که با معیارهات جور در بیاد و وقتی ازش خوشت اومددیگه تمومه.بادا بادا مبارک بادا انشاالله مبارک بادا.
    باز اگه سوال داری بپرس

11. 3 کاربر از پست مفید setareh 1390 تشکرکرده اند .

2ktor (سه شنبه 13 خرداد 93), khaleghezey (سه شنبه 13 خرداد 93), paniz93 (سه شنبه 13 خرداد 93)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    من با نظر ستاره 1390 مخالفم.
    مگه فیلم هندی است یا دوست دختر شماست یا ....

مرد و مردونه خودت را بکش بیرون از این منجلاب.
    اگر می خواهید برای صلح جهانی کاری انجام دهید به خانه خود بروید و به خانواده تان عشق بورزید .
    مادر ترزا

13. 2 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

مامان فربد (سه شنبه 13 خرداد 93), آویژه (سه شنبه 13 خرداد 93)

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)