به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 خرداد 93 [ 00:06]
    سطح
    4
    Level completed: 56%, Points required for next Level: 22
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    100 Experience PointsTagger First Class31 days registered
    تشکرها
    3

تشکرشده 32 در 12 پست

Array

سلام فکر کنم ازدواج نکردنم واسه این بود

سلام به همه دیروز بعد از کنکور ارشد رفتم پیش ی آقای که با علوم غریبه سر کار داره من فقط اسم خودم و مادرم را گفتم ایشون کل زندگی ام را گفتن حتی شاید باور نکنید کوچک ترین مسائل زندگی شخصی ام را هم گفت. من مشکلمو گفتم و ایشون هم گفتند ی موهبت الهی بوده و خدا آهی که دختر و پسر برای به هم نرسیدن میکشن را دوست داره خیلی خیلی کارشان درسته. بهم قول داده با دستوراش ی کاری کنه به خدا نزدیک بشم و مسیر زندگی ام عوض بشه. من چقدر نامردم خیلی از خدا شاکی بودم. تو کار خدا داشتم فضولی می کردم. ولی هیچ کار خدا بی حکمت نیست. جالبه حاج آقایی که رفتم پیشش و قراره استادم بشه ی پنج ریالی هم از من نگرفت. دمش گرم

2. کاربر روبرو از پست مفید majid 110 تشکرکرده است .

toojih (جمعه 09 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    الان ازت پول نگرفته بعدا چند برابر می گیره. مامان بابای ادمم مفت واسه ادم کاری نمی کنن که غریبه بکنه.
    توصیه ام اینه که الوده ی این چیزا و خرافات نشی. به نظر میاد خیلی توی سلیقه ات هست. اگه پرهیز کنی بهتره.
    جوونی به جای اینکه فکرتو سر این چیزا بذاری زندگی خودتو رو به راه کن. نوشته بودی مشکل مالی نداری واسه ازدواج. خوب به بقیه چیزایی که داری نداری نگاه کن. به تیپت به رفتارت به میزان احترامی که می ذاری به طرف مقابلت به مقدار توجهی بهش می کنی به احساساتی بودن و نبودنت به توقع هات به معیارات به خیلی چیزای دیگه.
    موفق باشی.

- - - Updated - - -

راستی این استادم بشه رو نفهمیدم.
    عرفان که نیست موضوع درست. خرافه است. استاد چیت بشه؟
    به کم مراقبت کن از خودت.
    راستی گلم مردی که خرافی باشه رو باید رد کرد توی خواستگاری. بعد از ازدواج هم باید ازش جدا شد. این یکیش. ببین چیا هست باید ببینیشون بعدش اصلاحشون می کنی. همه چی پول نیست. دختری که میری پیشش خواستگاری شاید توقعاتش جور دیگه ای باشه. اونم تو سن شما هر دوتون جوون میشین.
    می تونی تاپیکای خواستگاری دخترای این سایت رو بخونی. یه معیارایی ازشون به هر حال دستت میاد. مثلا تاپیکای مصباح الهدی رو سرچ کن بخون. ممکنه اصلا با دنیای مورد نظر یه دختر اشنایی نداشته باشی.
    ببخشید همه پست های تاپیک قبلتو نخوندم. ممکنه تکراری نوشته باشم.
    موفق باشی.

4. 4 کاربر از پست مفید meinoush تشکرکرده اند .

asemaneabi222 (جمعه 09 خرداد 93), toojih (جمعه 09 خرداد 93), فرهنگ 27 (جمعه 09 خرداد 93), رویای پر کشیدن (جمعه 09 خرداد 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 اردیبهشت 03 [ 23:31]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,254

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    مشکل شما اینه که زندگی رو از دید جادو و شانس و دعا و قرعه و بخت میبینید که این با قدرت اختیار انسان منافات داره
    و نقطه اشتراک این موارد اینه که تعقل و تفکر درشون جایی نداره
    اساس زندگی ما حتی رابطه امون با خدا عشق ازدواج حرف زدن و همه رفتارارمون باید براساس فکر و تدبیر باشه اقای مجید در غیر این صورت عقل ، انسانیت و قدرت روحمون زیر سوال میره

شما تمرکز کن رو خودت نه دنیای بیرون به اختیارت اگاه باش ازش استفاده کن دنبال جادو جنبل نباش این اساس جهالته ... حتی اون زمان خدا پیامبر میفرستاد که ریشه جادو و بخت و جهالت رو بخشکونه اونوقت شما در قرن 21 داری زندش میکنی؟ نمیگم همچین چیزی نیست ولی بیشتر از ادمای بیسواد و تحصیل نکرده که دنبال منطق و علم نیستن این انتظار میره نه جوان امروزی دانشگاه رفته با این همه کتاب و علم و اطلاعات..

در ضمن معمولا هم همون ادمای معتقد به جادو و بخت معمولا میرن بخت دختراشونو باز میکنن پسرو نشنیده بودم .

خدا حتی برا جادو هم راه نشونمون داده اینکه که دیگه ربطی به مذهبی بودن یا نبودن نداره خدا رو قبول داری حتما

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
    قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ ﴿۱﴾
    مِن شَرِّ مَا خَلَقَ ﴿۲﴾
    وَمِن شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ ﴿۳﴾
    وَمِن شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِی الْعُقَدِ ﴿۴﴾
    وَمِن شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ ﴿۵﴾

ترجمه سوره مبارکه فلق:

به نام خداوند رحمتگر مهربان
    بگو پناه مى‏برم به پروردگار سپیده دم (۱)
    از شر آنچه آفریده (۲)
    و از شر تاریکى چون فراگیرد (۳)
    و از شر دمندگان افسون در گره‏ها (۴)
    که این منظور همون جادو هست که اکثرا هم خانوم ها میرن دنبال این کاره چون نسبت استفاده از عقل بین خانوم ها کمتره هرچند جادو گرا اکثرا اقا هستن و ازین نقطه ضعف خانوم ها و حتی اقایون استفاده میکنن و مواتی پولدارن ...

و از شر [هر] حسود آنگاه که حسد ورزد (۵)

این سوره خیلی چیز ها رو برا ما روشن میکنه
    میگه انسان قدرت اختیار داره اما خیلی چیزها هم هستن خارج از قدرت اراده ما هستن که این ها نباید ارامش مارو بهم بزنن
    این جور مواقع باید پناه ببری به خدا و دلت اروم بگیره و به زندگیت ادامه بدی

دیگه خدا روشن تر ازین نباید میگفت ..
    بگو پناه میبرم به خدا از..... هرچیزی ...

در ضمن جالبه بدونی کسایی که به این قدرت جادوی واقعی میرسن یسری قوانین و شرایط دارن تا به اینجا برسن که شرمم میشه اینجا بگم
    که گفتنی ترینش نشستن روی قران و ادرار روی... چون در صورت نقض خدا ؛شیطان با این ها همراهی میکنه و اجنه در خدمتشون درمیان و ...
    حتی کسایی که به این جور ادم ها مراجعه میکنن مثل اینها میمونن شریکن و مورد لعنت.

- - - Updated - - -

شما سعی برین داری که بجای اینکه رو خودت زوم کنی و اشکالاتو مشخص کنی و سعی در رفعشون داشته باشی ثابت کنی که قضیه جادوه و بدخاها ریختن و بدبختت کردنو خودت مشکلی نداری.
    یه رفرش زدن به اعتقادات لازمه.

من خودم به عنوان یه دختر اگه همچین خاستگاری داشته باشم و ازین جور چیزا حرف بزنه به عقلش شک میکنم و همون جا رد میدم حالا اون بره هی دعا نویسو بگه دختره چرا ردم کرد کی بختمو بسته!!!!!!! حالا اگه نخاد فکر کنه این دور باطل ادامه خاهد داشت.
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را
    ویرایش توسط فرشته اردیبهشت : جمعه 09 خرداد 93 در ساعت 14:55

6. کاربر روبرو از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده است .

فدایی یار (جمعه 09 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 اردیبهشت 94 [ 14:05]
    سطح
    23
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 85
    دستاوردها:
    1 year registeredTagger Second Class1000 Experience Points
    تشکرها
    76

تشکرشده 36 در 20 پست

Array
    اقا مجید شما به جای اینکه دنبال حل مشکل اصلی تون باشید چسبیدین به فرعیات.
    تو تاپیک هاتون که گذری دیدم هرچی دوستان میان میگن برادر من با جزییات بیا بگو چکار میکنی تو خواستگاری که 30 جور خانواده مختلف شما رو رد کردند ، نمیای بگی.
    اقلا برو پیش ی مشاور خانواده. این فالگیرها اگر کارشون درست بود واسه خودشون کاری میکردن.

میتونم بپرسم شما چنتا خانم تو خانوادتون دارید؟(خواهر،مادر و احیانا مادربزرگ و .. که با شما زندگی کنن)

8. 3 کاربر از پست مفید yasi_20 تشکرکرده اند .

meinoush (جمعه 09 خرداد 93), setareh 1390 (جمعه 09 خرداد 93), فدایی یار (جمعه 09 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array
    شما الآن تنها زندگی می کنی؟از پدرت 2ملیون حقوق می گیری؟

10. کاربر روبرو از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده است .

toojih (جمعه 09 خرداد 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 02 خرداد 96 [ 08:11]
    سطح
    44
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 95
    دستاوردها:
    Tagger First Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    129

تشکرشده 303 در 118 پست

Array
    سلام برادر محترم
    از شماکه انقدر امام علی رو دوست دارید و مذهبی هستید بعیده...
    سحر و جادو وجادوگری وجود داره اما در دین کابالا که یک فرقه از یهودیت هست وجود داره در اون فرقه به قدری به این خرافه اعتقاد دارند که حتی وجود خدا روهم با این جادو نقض میکنند و این رو هم در فیلم های هالیوودی کاملا میشه مشاهده کرد (مثل فیلم هری پاتر_300_کنستانتین_جن گیر)وهزارتا نمونه ی دیگه اش از نظر اونها خدا جهان رو ساخته و اون رو سپرده به کابالایی ها تا با جادو و جادوگری هدایتش کنند.متاسفانه با تهاجم های فرهنگی که به ما شده اونها اومدن و باقصدهای مختلف و راههای متفاوت این باور رو در ما به وجود اوردن و به خاطر همین موضوع بعضی از ما تا به در بسته میخوریم میریم سراغ دعا نویسی و جادو... (برای اینکه بهتر متوجه این قضیه بشید میتونید مستند فرقه های سری رو ببینید یا کتاب دستهای پنهان رو بخوانید). درحالی که ما نیرویی برتر و والاتر از اینها رو دراختیار داریم نیروی خدای بزرگ نیروی توسل به ائمه و نیروی عقل ادمی.
    حرف شما درسته میشه بخت ادمهارو بست اما به وسیله ی خود اون ادم نه دعانویسی و جادو گاهی وقتها خود ما با کارها و رفتارهای ناشایست که خودمون ازشون مطلع نیستیم بخت خودمون رو میبندیم و اجازه نمیدیم که کسی به ما علاقه مند بشه.
    شما بهتر هست روی رفتار ها و برخوردهای خودت کار کنی.
    و اینکه من خودم یه خواستگار داشتم که تمام چیزهاش اوکی بود اما تو مقطعی از زندگیش شده بود مرید یکی و تمام کارهاش رو باحرفهای اون ادم به ظاهر مومن انجام میداد من ردش کردم و در برابر تمام خانواده ام ایستاده ام و گفتم کسی که عقل خودش رو میذاره کنار و تایع حرفهای کس دیگه ای میشه ارزش فکر کردن رو نداره.شاید موردهای شماهم با تحقیقات پی به این اخلاق شما بردن و دست رد به سینه ی شما میزنند...

12. کاربر روبرو از پست مفید setareh 1390 تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (جمعه 09 خرداد 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 17 آبان 95 [ 15:15]
    سطح
    96
    Level completed: 65%, Points required for next Level: 355
    Overall activity: 3.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocialVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,844

تشکرشده 7,555 در 2,378 پست

Array
    در ضمن معمولا هم همون ادمای معتقد به جادو و بخت معمولا میرن بخت دختراشونو باز میکنن پسرو نشنیده بودم
    واسه پسرا می گن کارشونو بستن واسه دخترا می گن بختشون. کلا مردا کارشون و قدرت و اقتدار اجتماعی شون براشون خیلی مهمه زن ها هم عشق و شوهر و این چیزا. واسه همینم تمرکز واسه پسرا روی بستگی کاره اصولا و واسه دخترا بستگی بخت در وادی دعانویسان.

مشکل شما اینه که زندگی رو از دید جادو و شانس و دعا و قرعه و بخت میبینید که این با قدرت اختیار انسان منافات داره
    و نقطه اشتراک این موارد اینه که تعقل و تفکر درشون جایی نداره
    اساس زندگی ما حتی رابطه امون با خدا عشق ازدواج حرف زدن و همه رفتارارمون باید براساس فکر و تدبیر باشه اقای مجید در غیر این صورت عقل ، انسانیت و قدرت روحمون زیر سوال میره
    ...
    شما سعی برین داری که بجای اینکه رو خودت زوم کنی و اشکالاتو مشخص کنی و سعی در رفعشون داشته باشی ثابت کنی که قضیه جادوه و بدخاها ریختن و بدبختت کردنو خودت مشکلی نداری.
    یه رفرش زدن به اعتقادات لازمه.
    ...
    با این قسمت از حرفای فرشته کاملا موافقم.

اما توصیه ام واقعا توصیه دوستانه ام و دلسوزانه ام اینه که دنبال این چیزا نری. چه دعا و جادو و دعانویس و چه دعا و قران و ادمای مربوط بهش. هر دوش پول اعصاب و عمرتو می گیرن و یه چیزی حالت اعتیاد پیدا می کنه طرف بهشون. بعد چند سال ممکنه یه ادم به جایی برسه که حتی اینکه کدوم کار و شغل و بره کدومو نره کی بره سفر کی نره کدوم ادمو دوست باشه کدومو نباشه کی و چه روزی فلان کارشون شروع کنه یا نکنه اینکه همسرش با کی رابطه داره یا نداره اینکه بچه اش معتاده یا نیست اینکه بچه اش فلانه و .... هم پیش میره. اصرار هم می کنه که همه چی همونه که اون ادم دعانویس فالگیر یا این ادمایی که ادعای دعا با قران دارن همه چی همونه که اینا می گن. تهش هم ناکجا اباده. فقط رنج اطرافیان می شه یه رنج عبث. اون زمانی که باید ادم و ادمای اطرافش بذارن برای اینکه خودشون و استعداداشون شکوفا شه می ذارن سر اینکه دونه دونه کارا و هوسای این فالگیرا و دعانویسارو رفع و رجوع کنن توی زندگیشون. خود اون شخص هم پول و اعصابش میره. از زندگی هم نه خودش چیزی می فهمه نه ادمایی که اطرافش مجبورن باشن.

مطمنم این چیزا رو نمی خوای. تو خیلی جوونی. خیلی. تو کلی خوبی داری. چرا خودتو می خوای تو این راه ها بندازی؟ خودت عزیز خودتی و عزیز ادمای اطرافت. پس راه درستو برو. راهی که تهش چیزی نیست نرو. عقلانی یه بررسی کن روی خودت رفتارات و معیارات. خودتو به بهترین خودت برسون عزیزم.

در مورد خواستگاری. نوشته بودی که می خوای از گناه دور بمونی. این کافی نیست برای اینکه یکی باهات ازدواج کنه. ادم می خواد با یکی زندگی کنه که هم خودش براش خاص باشه هم اون براش خاص باشه. نه اینکه فقط یه زن باشه که تو رو از گناه دور کنه. ببین معیارات چی هستن. ببین واقعا کی رو می تونی خوشبخت کنی و کی می تونه برات خاص باشه و خوشبختت کنه.

به نظر من هم سنی هم احساسی هم معیاری برات ازدواج زوده.

این توصیه هایی هم که کردم امیدوارم بتونی درکشون کنی. من از نزدیک دیدم این طور ادما رو. تهش ناکجااباده. نرو. دنیا قشنگه. چرا زشتش کنیم ؟

این اخرین پستیه که برات می ذارم. هیچی بیشتر ندارم که بگم. هر چی میشد بگم گفتم. امیدوارم خوشبخت شی. موفق باشی.

14. کاربر روبرو از پست مفید meinoush تشکرکرده است .

فرهنگ 27 (جمعه 09 خرداد 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 آبان 95 [ 19:37]
    سطح
    27
    Level completed: 75%, Points required for next Level: 38
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    35

تشکرشده 174 در 61 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid 110 نمایش پست ها
    ایشون هم گفتند ی موهبت الهی بوده و خدا آهی که دختر و پسر برای به هم نرسیدن میکشن را دوست داره
    هر چرند و حرف بی پایه و اساسی رو به خدا نسبت ندهید لطفا

لطفا برای این صحببتون ایه قران یا حدیث رو با ذکر نام و جزئیات نقل قول کنید

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 06 تیر 93 [ 06:00]
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    2,312

تشکرشده 1,508 در 444 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid 110 نمایش پست ها
    رفتم پیش ی آقای که با علوم غریبه سر کار داره من فقط اسم خودم و مادرم را گفتم ایشون کل زندگی ام را گفتن حتی شاید باور نکنید کوچک ترین مسائل زندگی شخصی ام را هم گفت
    سلام جناب مجید، من همیشه دوست داشتم کسی رو ببینم که بتونه اینکار رو انجام بده ولی فقط در موردش شنیده بودم. هیچ اعتقادی به این چیزها ندارم و مثل سایر دوستانی که اینجا نظر دادن اونها رو آدمهایی فریبکار میدونم. اگه کسی رو از نزدیک ببینم که همچین قدرتی داشته باشه کلن اعتقادات و آینده ام زیر و رو میشه. اگر تو مطمئنی که جزئیاتی از زندگیت گفته که بعیده کسی بدونه یعنی پس میتونه همچین چیزی وجود داشته باشه و این یک فرصت خیلی خوب برای من و احتمالا سایر دوستانی هست که اینجا برات نظر دادند، تا راه زندگی مون رو اصلاح کنیم و چشمهامون به روی حقایق باز بشه.

لطفا بگو کدوم شهر هستی و این آقا کجاست. خیلی به من لطف خواهی کرد اگه توی همین تاپیک یا به صورت پیام شخصی برام اسم و آدرسش رو ارسال کنی.

در انتظار تایید ایمیل ثبت نام
    آخرین بازدید
    یکشنبه 20 دی 94 [ 22:37]
    سطح
    64
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 140
    دستاوردها:
    Tagger First Class5000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    2,872

تشکرشده 3,054 در 793 پست

Array
    مجید ، آیا اون فرد گفته نماز یا اعمالی رو هم انجام بدی یا نه ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)