به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 29 از 73 نخستنخست ... 9192021222324252627282930313233343536373839495969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 730
    عضو فعال

آخرین بازدید
    جمعه 28 فروردین 94 [ 21:07]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    Overall activity: 5.0%
    دستاوردها:
    Veteran25000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    8,459

تشکرشده 9,108 در 2,116 پست

Array
    سلام دوستان خوبم
    من به زودی اجرا تتاتر داشتم با دوست خوبم اقای علی پور طبیب نویسنده و کارگردان تتاتر این اجرا است
    فیلمنامه نویسی این اجرا اقای علی پور طبیب نوشته است
    شاید من بازیگر اجرا تتاتر باشم من مدیربرنامه اقای علی پورطبیب هستم
    مدیربرنامه خواننده اقای راستین وقاری هستم درگیر مجوز کنسرت هستیم اردییشهت ماه تهران کنسرت داریم
    کنسرت تهران در دوسانس باشداهنگ جدید راستین وقاری با نام هفت سین در اینترنت دانلود کنید اهنگ خیلی زییا قشنگ است
    ممنون

سلام دوستان خوب اعضای خوب تالارهمدردی
    من مدیر برنامه بازیگر تتاتر مهدی زمین پرداز هستم
    نمایش تتاتر با نام الماس و شهر تارا به کارگردانی میثم یوسفی از 20 فروردین در تماشاخانه سنگلج تهران اجرای عمومی خود را اغاز می کند
    بازیگردان محمود راسخ محمد رضا مالکی مهدی زمین پرداز قاسم طاهر احمدی میترا شجاعی نسیم تاجی نادر حسن دوست میثم پوسفی به ایفای نقش می پردازند
    ساعت اجرا ساعت 18 و 30 دقیقه شب مدت زمان اجرا 75 دقیقه است
    حتما این اجرا خیلی زییا نگاه کنید
    ممنون

2. 8 کاربر از پست مفید محمدابراهیمی تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 16 فروردین 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 14 فروردین 93), پونه (دوشنبه 11 فروردین 93), میشل (دوشنبه 11 فروردین 93), مصباح الهدی (سه شنبه 12 فروردین 93), veis (سه شنبه 12 فروردین 93), بی نهایت (پنجشنبه 14 فروردین 93), ستیلا (دوشنبه 11 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    سه شنبه 10 اردیبهشت 98 [ 12:47]
    سطح
    95
    Level completed: 53%, Points required for next Level: 473
    Overall activity: 30.0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassOverdriveSocial10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    5,037

تشکرشده 6,499 در 1,515 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام به همگی

یادم هست که عید پارسال با این سایت خوب آشنا شدم.

از عید پارسال تا عید امسال را که نگاه می کنم می بینم چقدر فرق کرده ام.چقدر پخته تر شده ام.اصلا انگار دارم ته دیگ می بندم : ))

پارسال اصلا به ازدواج یک جور دیگه ای نگاه می کردم.ولی الان خیلی خیلی کامل تر!
    خیلی خوشحالم که تو این تالار خبر ازدواج ریحانه جان و ستیلای عزیز را شنیدم.واقعا براشون آرزوی خوشبختی می کنم.

تو این یک سال خیلی سعی کردم که به بقیه در مورد خواستگاری کمک کنم و هرچی بلدم یا تجربه کردم به دیگران هم انتقال بدم تا خدا هم تو انتخاب همسرم بهم کمک کنه.
    ای کاش روزی برسه منم مثل ستیلا و ریحانه جان بیام اینجا خبر ازدواجم را بدم.بگید ان شاالله!

امشب شب شهادت حضرت زهرا است.تو این شب دعا می کنم که خداوند به حرمت ایشان مشکلات تمام اعضای همدردی را حل کنه.
    دعا می کنم تمام زندگی های مشترک رنگ عشق زندگی مشترک حضرت زهرا و امام علی را بگیره.که این عشق هیچ وقت کمرنگ و عادی نمیشه.

راستی جدیدا حس می کنم مامانم از بس که میام همدردی سر اینترنت بهم مشکوک شده!
    مخصوصا سر سریال خوب،بد ،زشت که کاراکتر بهنوش به اینترنت معتاد شده بود و همش دنبال لایک بود.

فکر می کنه من حالا پای اینترنت چی کار می کنم.برای رفع شکش لب تابم را تو جمع استفاده کردم.ولی نمی تونم که وقتی مثلا مامان نزدیک میشه تا ببینه من دارم چی تایپ می کنم یک هو مثلا ببینه من دارم تو تاپیک (با دختری رابطه جنسی داشتم و الان پشیمونم) تایپ می کنم!خب چه فکری می کنه؟

خلاصه این سریال هم مامان منو نگران کرده و کار دست من داده!!! .البته حق هم داره!

فکر کنم از فردا دیگه کمتر بیام همدردی

چون واقعا گذر زمان را نمی فهمم و نگرانی مامانم بابت اعتیاد به اینترنت از این جهت کاملا به جاست.
    حالا جدی به نظرتون چند ساعت در روز بیام همدردی؟ شما چند ساعت میایید؟

اگر روزی ،محبت کردی بی منت، لذت بردی بی گناه ، بخشیدی بی شرط
    بدان آن روز را واقعا زندگی کرده ای

یا ضامن بی ضامن ها...!!!

حسرت کرب و بلا در دل من پنهانیست؛
    من ندانم که چه اندازه ز عمرم باقیست؛

کربلا گر نشدم دعوت، از این بار گناه،
    ضامن من بشود ضامن آهو کافیست؟

با توکل بر خدای متعال:محکم، با امید و با انگیزه

4. 14 کاربر از پست مفید مصباح الهدی تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 16 فروردین 93), majid_k (پنجشنبه 14 فروردین 93), omid65 (پنجشنبه 14 فروردین 93), paiize (سه شنبه 19 فروردین 93), reihane_b (پنجشنبه 14 فروردین 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 14 فروردین 93), پونه (شنبه 16 فروردین 93), میشل (پنجشنبه 14 فروردین 93), مدیرهمدردی (پنجشنبه 14 فروردین 93), بی نهایت (پنجشنبه 14 فروردین 93), بالهای صداقت (یکشنبه 17 فروردین 93), دختر بیخیال (پنجشنبه 14 فروردین 93), ستیلا (پنجشنبه 14 فروردین 93), شیدا. (پنجشنبه 14 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    یکشنبه 28 شهریور 00 [ 14:58]
    سطح
    76
    Level completed: 9%, Points required for next Level: 367
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    3,960

تشکرشده 2,293 در 573 پست

حالت من
    Sepasgozar
    Array
    سلام دوستان خوبم
    دعا میکنم روزهای خوبی داشته باشید و به امید خدا بهتر هم بشه.
    ستیلا جان منم بهت تبریک میگم گلم

مصباح الهدی خیلی خیلی خوبی .مطمئنم اگه خدا بخواد یکی از عروسای سال 93 این تالار تویی. همینطور میشل جان،صبوری،دختر بیخیال،شیدا خانم،یوسف گمگشته و....(اسما باز کاملا یادم رفتن ببخشید!)

مصباح الهدی جان من از پست های تو و دوستان دیگه خیلی استفاده کردم برای دوران شناخت و خواستگاری،خیـــــــــلی از همگی ممنونم،مخصوصا تو

چون میتونی خیلی با جزئیات بگی و بنویسی،مهارتی که من ندارم! بنابراین خیلی کمکمون میکنی
    آقای نامزد ما بنده خدا گاهی خسته میشد! گاهی شوکه میشد!گاهی... دیگه آخریاش می گفت تو این همه سوال رو از کجا میاری؟؟ این همه چطوری میاد تو ذهنت؟! منم گفتم من بی گناهم! برید سراغ همدردی!
    خلاصه اینکه بنده خدا با سوالای تو و منابع دیگه تونست تا اینجا در آزمون موفق بشه! دیگه آزمونش چقدر سخت بود خودتون قضاوت کنید دیگه!

ولی یه نکته ای که در مورد نامزدم واسم جالب بود،این بود که سوالام رو اصلا اصلا سطحی جواب نمیداد.حتی سوالای خیلی ساده و سطحی رو عمیق فکر میکرد و جواب میداد.
    یعنی اینکه وقتی تو یه موقعیت قرارش میدادم،سعی میکرد واقعا خودش رو تو اون موقعیت بذاره و جواب بده.هیچوقت ندیدم سرسری از چیزی بگذره،اگرم خسته بود از کار و... فرصت میخواست که زمان جواب دادن رو موکول کنیم به یه وقت دیگه. با اینکه میتونیست یه جواب راحت بده و تمام.
    معمولا هم بیشتر از من صحبت میکرد،یعنی جوابهاش کوتاه و مختصر نبود معمولا! به نظرم این مورد خوبه چون این آقا هر چی بیشتر صحبت میکرد باعث میشد از بین حرفاش اگه تناقضی هم باشه متوجه بشم...که البته تا حالا ندیدم خدا روشکر

امیدوارم همه دوستان بتونن شناخت خوبی از خواستگاراشون و دخترانی که میرن خواستگاریشون پیدا کنن،و بهترین انتخاب رو داشته باشن.

-----------------------------------------------------

شب نامزدیم برای همه جوونا دعا کردم اگه قبول باشه،برای دوستان همدردی،که انشاله زودتر شب نامزدی اونا هم برسه و خوشبخت بشن.
    همیشه دلم میخواست سرسفره عقد این دعا رو واسه همدردی ها داشته باشم....انشاله اگه اون روز برسه همه رو یادم خواهد بود.

-----------------------------------------------------

چون واقعا گذر زمان را نمی فهمم و نگرانی مامانم بابت اعتیاد به اینترنت از این جهت کاملا به جاست.
    حالا جدی به نظرتون چند ساعت در روز بیام همدردی؟ شما چند ساعت میایید؟
    منم چند وقتی خیلی میومدم همدردی،یه خورده خانواده منم نگران شدن! که به قول تو حق هم داشتن و دارن
    ولی زمان رو نمیدونم چقدر باید بذاری!
    خودم که یه روزایی کلا نمیام،یه روزایی هم 2 ساعت میام ... بسته به کارو موقعیتامون داره

مطمئنم تو میتونی این مورد هم خوب مدیریت کنی دوستم

یه دعای کوتاه ولی کامل:خدایا هممون رو عاقبت بخیر کن

ویرایش توسط reihane_b : پنجشنبه 14 فروردین 93 در ساعت 13:51

6. 12 کاربر از پست مفید reihane_b تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 16 فروردین 93), majid_k (پنجشنبه 14 فروردین 93), paiize (سه شنبه 19 فروردین 93), فرشته اردیبهشت (پنجشنبه 14 فروردین 93), میشل (پنجشنبه 14 فروردین 93), مصباح الهدی (پنجشنبه 14 فروردین 93), بی نهایت (پنجشنبه 14 فروردین 93), بالهای صداقت (یکشنبه 17 فروردین 93), دختر بیخیال (پنجشنبه 14 فروردین 93), ستیلا (شنبه 16 فروردین 93), شیدا. (پنجشنبه 14 فروردین 93), صاعد (پنجشنبه 14 فروردین 93)

عضو همراه

آخرین بازدید
    شنبه 08 اردیبهشت 03 [ 23:31]
    سطح
    100
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger First ClassSocialOverdriveVeteran25000 Experience Points
    تشکرها
    6,254

تشکرشده 6,881 در 1,486 پست

حالت من
    Mehrabon
    Array
    سلام به همه دوستان عزیز
    نمیدونید چقدر دلم براتون تنگ شده بود
    خیلی وقت بود نمیومدم همدردی واقعا یه چیزی برام کم بود وقتی اومدم فک کردم سایت عوض شده چون اسمای جدید خیلی زیاد شدن
    یکم احساس غریبی کردم

اولین پستی که دیدم خبر ازدواجستیلای عزیز بود خیلی خوشحال شدم وبراش ارزوی خوشبختی دارم البته الان که خبر ازدواج ریحانه رو که از مصباح جان شنیدم خیلی سورپرایز شدم
    بهت تبریک میگم ریحانه عزیز خیلی خوشحال شدم
    یادمه قبل عید تو صندلی داغ پرسیده بودم که چرا تو همدردی خبر ازدواج کم داریم واقعا نیاز داشتیم به چند عروسی ...مثال نقض قشنگی بود این دوتا ازدواج
    ببینیم عروس یا داماد بعدی کیه باید شیرینی بده ها...ممکنه
    مصباح الهدی باشه یا میشل ،شیدا ،مجید کا،فرهنگ،صبوری،اممین،دختر بیخیال ،دختر مجرد امید 65ویا بقیه دوستان که خاطرم نیست...

امسال سال قشنگیه سال تحویل تو صحن آزادی حرم امام رضا بودم نمیدونید چه حالی داشتم فک میکردم تو بهشتم هیچ حزن و نگرانی ته قلبم نبود از مشخصه بهشتم همینه که اونجا هیچ اندوهی وجود نداره
    واقعا بهشت رو تجربه کردم انشالله که هممون این بهشت رو تو درون خودمون ایجاد کنیم و از زندگی لذت ببریم
    برا همتون دعاکردم مخصوصا برا مدیر عزیز که همچین فرصتی رو برا ایجاد بصیرت ایجاد کردن و اسم خیلی از دوستان تو حرم به خاطرم بود که اینجا نمیگم چون اگه کسی یادم رفته ممکنه ناراحت بشه
    تو این مدت که نبودم فهمیدم اقای مسافر زمان مدیر شدم بهشون تبریک میگم(هوای ماروهم داشته باشینا) بیشتر ازینا باید از معلومات و خودساختگی ایشون استفاده ببریم .

از خدای عزیزم به خاطر این همه نعمت و زیبایی و بخاطر ازدواج دوستان بسیار بسیار ممنونم.

"سال نوی خوبی داشته باشین"
    صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را که سر به کوه و بیابان تو داده ای ما را
    ویرایش توسط فرشته اردیبهشت : پنجشنبه 14 فروردین 93 در ساعت 14:09

8. 15 کاربر از پست مفید فرشته اردیبهشت تشکرکرده اند .

gole kaghazi (پنجشنبه 14 فروردین 93), khaleghezey (شنبه 16 فروردین 93), majid_k (پنجشنبه 14 فروردین 93), omid65 (پنجشنبه 14 فروردین 93), paiize (سه شنبه 19 فروردین 93), reihane_b (پنجشنبه 14 فروردین 93), rozaneh (شنبه 16 فروردین 93), میشل (پنجشنبه 14 فروردین 93), مسافر زمان (جمعه 15 فروردین 93), مصباح الهدی (پنجشنبه 14 فروردین 93), بی نهایت (پنجشنبه 14 فروردین 93), بالهای صداقت (شنبه 16 فروردین 93), دختر بیخیال (پنجشنبه 14 فروردین 93), ستیلا (شنبه 16 فروردین 93), شیدا. (پنجشنبه 14 فروردین 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    8,459

Array
    سلام دوستان اعضای خوب تالارهمدردی
    من حق عضویت تمام شود برای همیشه از تالارهمدردی می روم
    برای مدیر همدردی و مدیران تالار واقعا خیلی متاسفم جای تاسف داره
    مدیران تالار یاد گرفتند نوشته من حذف کند مدیران تالار همه نوشته من حذف کنید افرین جای تاسف داره
    من خیلی ناراحت و عصبانی هستم
    ممنون

10. 2 کاربر از پست مفید محمدابراهیمی تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 16 فروردین 93), omid65 (پنجشنبه 14 فروردین 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    8,459

Array
    سلام دوستان خوبم اعضای خوب تالارهمدردی
    من حق عضویت تمام شود برای همیشه از تالارهمدردی می روم
    مدیرهمدردی و مدیران تالار خیلی متاسفم جای تاسف داره از مدیرهمدردی و مدیران تالار خیلی ناراحت و عصبانی هستم
    مدیرهمدردی و مدیران تالار خیلی متاسفم من برای همیشه از تالارهمدردی می روم
    ممنون

12. 2 کاربر از پست مفید محمدابراهیمی تشکرکرده اند .

بی نهایت (دوشنبه 18 فروردین 93), ستیلا (شنبه 16 فروردین 93)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 11 بهمن 98 [ 21:22]
    سطح
    73
    Level completed: 67%, Points required for next Level: 133
    Overall activity: 19.0%
    دستاوردها:
    SocialTagger First ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    2,167

تشکرشده 2,912 در 637 پست

Array
    سلام به همه دوستان عزیزم در همدردی
    سال نو رو به همتون تبریک میگم
    گرچه من کمی دیر تبریک گفتم ولی هنوز بوی عید رو حس میکنم
    هنوز بوی دفترچه شادی و تمرینای حل نشده اش

امید که امسال سال خیلی خوبی برای همه دوستان خوب همدردی باشه
    نمی دانم چه کرده ام
    اما
    می دانم به تو نیاز مندم

14. 11 کاربر از پست مفید rozaneh تشکرکرده اند .

khaleghezey (شنبه 16 فروردین 93), paiize (سه شنبه 19 فروردین 93), reihane_b (شنبه 16 فروردین 93), پونه (شنبه 16 فروردین 93), ویدا@ (دوشنبه 18 فروردین 93), میشل (سه شنبه 26 فروردین 93), بی نهایت (دوشنبه 18 فروردین 93), بالهای صداقت (یکشنبه 17 فروردین 93), دختر بیخیال (شنبه 16 فروردین 93), ستیلا (شنبه 16 فروردین 93), شایسته89 (شنبه 16 فروردین 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    دوشنبه 19 آبان 99 [ 21:53]
    سطح
    100
    Overall activity: 23.0%
    دستاوردها:
    OverdriveTagger First ClassSocialVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    15,723

تشکرشده 11,395 در 3,444 پست

Array
    درود درود درود

این گل تقدیم به همه بچه های همدردی

جاتون خالی از هشتم رفتیم مشهد با دوستم اونم متاهله و دختر داره ولی یک ماه و نیم کوچیکتره داستان داشتیم بقرآن مثل مرغ عشق میموندن این دوتا مهدیه سادات کم شیطون بود دختر دوستمم بهش اضافه شد باهم گریه میکردن با هم میخوابیدن و باهم بیدار میشدن جاتون خالی خیلی کیف داد همش بازار بودیم و خرید میکردیم.حرمم رفتم اسم بعضی بچه ها رو که یادداشت کرده بودم مستقیم گفتم و اسم بقیه رو هم کلی واسه همتون دعا کردم ایاشلله هم خوشبخت و عاقبت بخیر بشین هم ایشالله شوووهر کنین و داماد بشید امسال متاهل های گل تالار هم ایاشلله خوشبخت بشن و زندگیشون بهتر بشه بانو paeiz68 بانو she بانو heaven بانو دختر 7 بانو شایسته 98 و بقیه متاهل های تالار خیلی خوب بود

تو مسیری برگشت حرم تا خونه بودیم دیدم یه خانوم مسن کنار خیابون داره تسبیح میفروشه فکر کنم شوهرش باود روی ویلچر یه دونه ازش تسبیح خریدم رفیقمم خرید واسه سلامتی همه بچه های همدردی و عاقبت بخیریشون کلی صلوات فرستادم واقعا لذت داره فرستادن صلوات اونایی هم که یادم بود تکی تکی فرستادم مخصوصا بانو reihane_b و بانو مصباح و بانو مجرد و بانو ستیلا و بقیشون ایاشلله خوشبخت بشین

جاتون خالی آی خوردیم مگه بخدا داشتم میترکیدم شب اول رفتیم سراغ پبتزا و ساندویچ منم سس زیاد زده بودم فلفلی و تند تا خود صبح خور خور میکردم رفیقم با بالشت و عروسک میزد توی کلم ولی بیدار نمیشدم خیلی کیف داد موقع برگشت رفتیم ولایتمون توی راه شب تاریک رعد و برقم میزد بارونم میومد شانس آوردیم رفیقم رانندگیش خوب بود کله جفتمون توی شیشه بود لامصب از بس هیجان داشت فکر میکردیم رفتیم فیلم ترسناک ببینیم توی سینما 5بعدی جاتون خالی یه عروسی هم رفتیم پدر خانوم دوستم جالب بودش یک پرس خوردم سیر نشدم.آخر سر موقع رفتن پدر عروس اومد غذا آورده بود یه ظرف گفتش ببرین رفیقم گفت منم گفتم راضی به زحمت نیستیم و غذا رو گرفتم و توی ماشین خوردم

درکل خیلی کیف داد واقعا جای همگی دوستان خالی.

این بود انشاء ما
    دوتعریف جدید و جالب ﮐﻪ خوب است به عمقش فکر کنیم:
    ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﮐﯿﻨﻪ؛ ﯾﻌﻨﯽ، ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺯﻫﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺸﺘﻦ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ!
    ﻫﯿﭻ ﺍﻧﺴﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺕ ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ،
    ﻣﮕﺮ ﺁﻧﮑﻪ ﺩﻭ ﺑﺎﺭ ﺯﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ:
    ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﺍﺯ ﻣﺎﺩﺭ خویش
    ﻭ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ
    ﺍﺯ خویشتن ﺧﻮﯾش ،ﺗﺎ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺩﺭﻭﻧﺶ ،
    در زﺍﯾﺶ ﺩﻭﻡ، ﻫﻮﯾﺪﺍ ﺷﻮﺩ
    ﻭ ﺣﯿﺎﺕ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﻭ ﺁﻏﺎﺯ ﮔﺮﺩﺩ !
    ویرایش توسط khaleghezey : شنبه 16 فروردین 93 در ساعت 09:27

16. 13 کاربر از پست مفید khaleghezey تشکرکرده اند .

fariba s (شنبه 16 فروردین 93), reihane_b (شنبه 16 فروردین 93), rozaneh (شنبه 16 فروردین 93), پونه (شنبه 16 فروردین 93), ویدا@ (دوشنبه 18 فروردین 93), میشل (سه شنبه 26 فروردین 93), مصباح الهدی (شنبه 16 فروردین 93), بی نهایت (دوشنبه 18 فروردین 93), بالهای صداقت (یکشنبه 17 فروردین 93), دختر بیخیال (شنبه 16 فروردین 93), ستیلا (شنبه 16 فروردین 93), شایسته89 (شنبه 16 فروردین 93), صبوری (شنبه 16 فروردین 93)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سطح
    100
    دستاوردها:
    تشکرها
    8,459

Array
    سلام خسته نباشید دوستان خوبم اعضای خوب تالارهمدردی
    من حق عضویت تمام شود برای همیشه از تالار می روم از دست مدیرهمدردی و مدیران تالارخیلی ناراحت و عصبانی هستم
    مدیرهمدردی مدیران تالار خیلی متاسفم جای تاسف داره من برای همیشه از تالارهمدردی می روم خیلی عصبانی و ناراحت هستم
    ممنون
    ویرایش توسط محمدابراهیمی : یکشنبه 17 فروردین 93 در ساعت 22:22

18. کاربر روبرو از پست مفید محمدابراهیمی تشکرکرده است .

بی نهایت (دوشنبه 18 فروردین 93)

عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 26 بهمن 95 [ 00:02]
    سطح
    52
    Level completed: 8%, Points required for next Level: 185
    Overall activity: 15.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1 year registered5000 Experience Points
    تشکرها
    743

تشکرشده 603 در 163 پست

Array
    سلام بر تمام یاران دوست داشتنی ه همدردی
    سلام ویژه بر مدیر عزیز تالار و فرشته بسیار بسیار مهربان و بالهای صداقت بزرگوار انشالله سال خوبی در پیش داشته باشید و جا داره همین اول سال یه خدا قوت به شما عزیزان بگم.
    ی مدتی نبودم دلم برا خیلی از دوستان عزیزم تنگ شده منم مثل داداش روزنه دیر رسیدم ولی خب مهم اینه رسیدم و هنوز بوی عید نرفته
    انشالله تک تک دوستان همدردی سال خوبی رو شروع کرده باشن و سال 93 یکی از بهترین سال های زندگی تون باشه

دلم برا خیلی ها تنگ شده نمی دونم هنوز تو تالار هستن یا نه
    الان که ی دور زدم اسم خیلی ها برام جدید بود انشالله دوستان جدید و قدیمی همیشه سلامت و موفق باشن و عاقبت بخیر بشن.

دادا روزنه چطوری برادر کی بریم باغ؟
    پدربزرگ عزیز هنوز هست توی تالار یا نه؟ گت پیر جان خیلی مخلصیم
    ریحانه خانم تازه عروس تالار، ازدواجتون رو تبریک می گم انشالله سال پر خیر و برکتی داشته باشید
    محمد ابراهیمی دوست داشتنی تالار, محمد جان منو به صندلی داغ دعوت نمی کنی عایا؟ دادا چرا ناراحتی آخه؟ بچه ها اینجا یه محمد ابراهیمی که بیشتر ندارن تو بری فکر دل مارو نمی کنی؟ بمون محمد جان
    بانو پرنده آشنا حالشون چطوره انشاالله سال قشنگی داشته باشید.
    خواهر خوبم شب نیلوفری عزیز انشالله در همه عرصه ها موفق و سربلند یاشید.
    نمی دونم مامان فکور تو تالار هستند یا خیر انشالله سال پر خیر و برکتی داشته باشند .
    جای چند نفر خالیه انشالله همیشه سلامت باشند بانو زهره بانو بی دل (ای کاش بی دل دوباره برگرده که جای خالیش واقعا احساس می شه بانو بی دل پلنگ انشالله هرجا هستی سالم و سلامت باشی )
    گل کاغذی چند روز پیش به فکرت بودم اسمتو دیدم خوشحال شدم انشالله همیشه سالم و سلامت باشید (جدا از اینکه گل کاغذی یکی از بهترین های همدردی هست یاد آور یکی از عزیزان هست انشالله هردو همیشه موفق باشن)
    برادر امید حالش چطوره؟ امید جان انشالله سال خوبی داشته باشی
    براادر مسافر زمان هم که صورتی شدن آخ آخ آخ دیر رسیدم تبریک بگم مسافر زمان عزیز سال نو و مدیریت تبریک می گم
    پاییزان عزیز و بانو صبا 2009 بانو یلدا (نمی دونم هنوز هستند یا نه!) انشاللله سال خوبی داشته باشید
    بانو ویدا انشالله سال 93 پر از پیشرفت و خوشی باشه برای شما
    خیلی از دوستان خوبم رو باید الان نام ببرم اما این حافظه یاری نمی کنه انشالله همه دوستان هر جا هستن خوش و سلامت باشن

ببخشید زیادی حرف زدم تو یه روز بخوای همه جا عید دیدنی برین این طوری می شه هااااااا
    انشالله همیشه در پناه خدا باشید
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    فرداي قيامت كه گرفتار ترينيم
    وحشت زده و بي كس و بي يار ترينيم
    آنقدر طرفدار من و توست ابالفضل
    انگار نه انگار گنهكار ترينيم
    السلام عليك یا ابا الغوث

20. 14 کاربر از پست مفید .saber. تشکرکرده اند .

fariba s (دوشنبه 18 فروردین 93), khaleghezey (دوشنبه 18 فروردین 93), omid65 (دوشنبه 18 فروردین 93), reihane_b (دوشنبه 18 فروردین 93), rozaneh (دوشنبه 18 فروردین 93), salehe92 (دوشنبه 18 فروردین 93), فکور (دوشنبه 18 فروردین 93), فرشته مهربان (دوشنبه 18 فروردین 93), پرنده غريب (چهارشنبه 27 فروردین 93), ویدا@ (دوشنبه 18 فروردین 93), میشل (سه شنبه 26 فروردین 93), بی نهایت (دوشنبه 18 فروردین 93), شایسته89 (دوشنبه 18 فروردین 93), صبا_2009 (دوشنبه 18 فروردین 93)

صفحه 29 از 73 نخستنخست ... 9192021222324252627282930313233343536373839495969 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)