به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 36
    عضو عادی

آخرین بازدید
    سه شنبه 25 تیر 92 [ 15:49]
    سطح
    2
    Level completed: 96%, Points required for next Level: 2
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class100 Experience Points31 days registered
    تشکرها
    9

تشکرشده 12 در 6 پست

Array
    سلام یانار جان. عزیزم اینکه گفتی ممکنه من پیشرفت کنم و ایشون حسادت کنن و این افکار ، باید بهتون بگم که اینا به خودتون بستگی داره. که ظرفیتشو دارید یا نه. منظورم اصلا شما نیستید گلم کلی میگم ) چه بسیارن افرادی که تحصیلات بالایی دارن ولی منطق ندارن،درک ندارن،حتی شخصیت رفتار با دیگرانو هم ندارن. اندازه اهمیت این قضیه به خودتون بر میگرده.همسر من دیپلمه هستند. و من یک مدرک لیسانس و یک فوق دیپلم دارم. الان هم کنکور دارم بکه فوق دیپلممو لیسانس کنم. خدا شاهده حتی یک بار به روی همسرم نیاوردم چون از نظر درک و فهم و اطلاعات از خیلی از تحصیل کرده ها فهمیده تر هستن. از طرفی اون آقا که فوق لیسانس هم دارن پس نباید مشکلی باشه.
    یه مساله دیگه اینکه وقتی به یکی جواب مثبت بدید نباید به این فکر کنید که شاید اگه میموندم بهتر از اون نصیبم میشد. شما باید تعریف خوب بودنو برای خودتون مشخص کنید. از نظر شما مرد خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟؟؟؟
    الان توی دوره بدی هستم. تعهد دختر و پسرا به هم خیلی کم شده. باید بتونی به مرد زندگیت اعتماد داشته باشی. خیالت راحت باشه فقط و فقط شما رو دوست داره و زیباتر از شما هم براش بی اهمیت هستن.
    اعتماد کردن توی زندگی یه رکن خیلی مهمه.
    هم عقلی هم احساسی تصمیم بگیرید باهم تلفیقشون کنید.
    من برای اولین بار که همسرمو دیدم به دلم نشست. یه سری مسائلی هست ولی من واقعا دوسش دارم و اونم همینطوره.
    این به دل نشستنه خیلی مهمه خواهر جونم
    ولی زود فکراتو بکن. درست نیست چند سال منتظز بذاریش بعد تازه راجع بهش فکر کنی.
    عزیزم باید اونم تکلیفشو بدونه. اومدیمو 3 سالم صبر کرد بعد برای شما یه خواستگار بهتر اومد و جواب رد دادین. فکرشو کردید چه بلایی سرش میاد؟؟
    پس اگه جوابتون مثبت بود صبر کنید که البته نامزد باشید و صبر کنید. بدون هیچی درست نیست اصلا.
    یه لحظه اگه خودتونو بذارید جای اون آقا پسر میتونید شرایطشو درک کنید.
    ویرایش توسط خانم گرافیست : دوشنبه 17 تیر 92 در ساعت 11:41

2. 4 کاربر از پست مفید خانم گرافیست تشکرکرده اند .

aysu (دوشنبه 17 تیر 92), mercedes62 (جمعه 06 دی 92), saman sanaye (دوشنبه 17 تیر 92), یانار (دوشنبه 17 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    یکشنبه 13 بهمن 92 [ 20:27]
    سطح
    10
    Level completed: 6%, Points required for next Level: 47
    دستاوردها:
    Tagger Second Class3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    23

تشکرشده 13 در 9 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خانم گرافیست نمایش پست ها
    سلام یانار جان. عزیزم اینکه گفتی ممکنه من پیشرفت کنم و ایشون حسادت کنن و این افکار ، باید بهتون بگم که اینا به خودتون بستگی داره. که ظرفیتشو دارید یا نه. منظورم اصلا شما نیستید گلم کلی میگم ) چه بسیارن افرادی که تحصیلات بالایی دارن ولی منطق ندارن،درک ندارن،حتی شخصیت رفتار با دیگرانو هم ندارن. اندازه اهمیت این قضیه به خودتون بر میگرده.همسر من دیپلمه هستند. و من یک مدرک لیسانس و یک فوق دیپلم دارم. الان هم کنکور دارم بکه فوق دیپلممو لیسانس کنم. خدا شاهده حتی یک بار به روی همسرم نیاوردم چون از نظر درک و فهم و اطلاعات از خیلی از تحصیل کرده ها فهمیده تر هستن. از طرفی اون آقا که فوق لیسانس هم دارن پس نباید مشکلی باشه.
    یه مساله دیگه اینکه وقتی به یکی جواب مثبت بدید نباید به این فکر کنید که شاید اگه میموندم بهتر از اون نصیبم میشد. شما باید تعریف خوب بودنو برای خودتون مشخص کنید. از نظر شما مرد خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشه؟؟؟؟
    الان توی دوره بدی هستم. تعهد دختر و پسرا به هم خیلی کم شده. باید بتونی به مرد زندگیت اعتماد داشته باشی. خیالت راحت باشه فقط و فقط شما رو دوست داره و زیباتر از شما هم براش بی اهمیت هستن.
    اعتماد کردن توی زندگی یه رکن خیلی مهمه.
    هم عقلی هم احساسی تصمیم بگیرید باهم تلفیقشون کنید.
    من برای اولین بار که همسرمو دیدم به دلم نشست. یه سری مسائلی هست ولی من واقعا دوسش دارم و اونم همینطوره.
    این به دل نشستنه خیلی مهمه خواهر جونم
    ولی زود فکراتو بکن. درست نیست چند سال منتظز بذاریش بعد تازه راجع بهش فکر کنی.
    عزیزم باید اونم تکلیفشو بدونه. اومدیمو 3 سالم صبر کرد بعد برای شما یه خواستگار بهتر اومد و جواب رد دادین. فکرشو کردید چه بلایی سرش میاد؟؟
    پس اگه جوابتون مثبت بود صبر کنید که البته نامزد باشید و صبر کنید. بدون هیچی درست نیست اصلا.
    یه لحظه اگه خودتونو بذارید جای اون آقا پسر میتونید شرایطشو درک کنید.
    سلام خانوم گرافیست خیلی خوشحالم که در کنار همسرتون احساس خوشبختی میکنید
    من خودم آدمی نیستم که سرکوفت بزنم فقط از این که غرور و حسادت مردانه شون به خطر بیفته نگرانم درسته ایشون چند بار گفتن باعث خوشحالیشونه اما خوب نمیشه 100در100مطمعن شد.
    میترسم میدونم این حرفم بچگانه هستش اما چیکار کنم
    میدونید نمیتونم کامل انتخاب کنم معیار همسر خوب و برا خودم مشخص کردم ایشون خیلیاشو دارن اما میترسم اشتباه کنم.من آدمیم که سخت دل میبندم این شخصیته منه الان بعد یک سال درسته بهشون خیلی احترام میذارم حس مسئولیت دارم اما نمیتونم بگم براشون میمیرم این قضیه خودمم عذاب میده و ترسم از اینکه دوسشون نداشته باشم میدونم تو زندگی خیلی از اینا برطرف میشه اما شاید عادت بشه میخوام واقعا دوسشون داشته باشم نه عادت کنم
    مشکل دیگه اینکه من واقعا نمیتونم الان ازدواج کنم این 2سال رو که مونده تا بیان خواستگاری واقعا طوری رابطه رو محدود کردیم که گناهی نکنیم حتی میخوام اس ام اس الان محدودتر کنم

-

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 15 مرداد 94 [ 18:26]
    سطح
    30
    Level completed: 86%, Points required for next Level: 22
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience Points1 year registered
    تشکرها
    395

تشکرشده 383 در 145 پست

Array
    تو آب نمک نگه داشتن کسی اون هم به مدت 3-4 سال هر چقدرم طرف شما رو دوست داشته باشه کار قشنگی به نظر نمیاد
    بهتر نیست با کمک یک مشاور جدی روی ایشون فکر کنی و با در نظر گرفتن همه جوانب تصمیم بگیری که ایشون رو به عنوان همسر میتونی بپذیری یا نه و تکلیف اون بنده خدا رو هم مشخص کنی
    یه سیبو که می اندازی هوا هزار تا چرخ می خوره تا بیاد پایین توی این سالها ممکنه خیلی اتفاقا بیفته که از پیش بینی شما خارجه
    اگه نگران پیشرفت تحصیلی هستی اگه ایشونم واقعا اهل کمک و همکاری باشن مشکلی پیش نمیاد اما شما میگی اگه تو این دو سال خواستگار بهتری بیاد چی
    پس شما اینطوری نیستی که واقعا تا دو سال دیگه نخواهی ازدواج کنی
    واقعیت اینه که با همچین کسی تا دو سال دیگه قصد ازدواج نداری و اگه طرفت رو کاملا مناسب ببینی و به دلت بشینه قصد ازدواج هم داری درست میگم؟

5. 2 کاربر از پست مفید saraamini تشکرکرده اند .

یانار (دوشنبه 17 تیر 92), شیدا. (دوشنبه 17 تیر 92)

Banned
    آخرین بازدید
    سه شنبه 08 مرداد 92 [ 13:33]
    سطح
    15
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 72
    دستاوردها:
    Tagger Second Class31 days registered500 Experience Points
    تشکرها
    41

تشکرشده 259 در 109 پست

Array
    میتونی بهش بگی برو دو سال بعد بیا.ولی تو این دو سال نباید باهم ارتباط داشته باشین.چون اگه ارتباط اینچنینی که شما گفتید دارید باعث میشه:
    شما نسبتا با عقل تصمیم می گیرین.انتخاب می کنین.هرکدوم که بهتر باشه میره مرحله بعد و ...
    ولی اون آقا با احساس تصمیم میگیره.انتخابش هم فقط شمایین.
    یعنی شما حق انتخاب دارین اون نه.شما آدمی عاقل هستین.پس قبول کنین که آن چنان بهش علاقه مند نیستین و فقط بخاطر شرایطی که پیش اومده یه نیم نگاهی بهش میکنین.درسته؟

7. 2 کاربر از پست مفید saman sanaye تشکرکرده اند .

یانار (دوشنبه 17 تیر 92), شیدا. (دوشنبه 17 تیر 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    اینطور به نظر می رسه که "دو سال صبر کردن " برای شما و اون آقا معنای یکسانی نداره.

شما توی این مدت این حق را برای خودتون قایل هستید که به موارد دیگه هم فکر کنید و حتی بعد از دو سال بگید که جوابتون "نه" است.
    اما اون آقا گویا متوجه منظور شما نشده یا واضح بیان نکردید.

بهتر هست که بهشون اطلاع بدید و هر دو روند یکسانی را دنبال کنید که در پایان مشکلی برای دیگری ایجاد نشه.

9. کاربر روبرو از پست مفید شیدا. تشکرکرده است .

یانار (دوشنبه 17 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    23

تشکرشده 13 در 9 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط saraamini نمایش پست ها
    تو آب نمک نگه داشتن کسی اون هم به مدت 3-4 سال هر چقدرم طرف شما رو دوست داشته باشه کار قشنگی به نظر نمیاد
    بهتر نیست با کمک یک مشاور جدی روی ایشون فکر کنی و با در نظر گرفتن همه جوانب تصمیم بگیری که ایشون رو به عنوان همسر میتونی بپذیری یا نه و تکلیف اون بنده خدا رو هم مشخص کنی
    یه سیبو که می اندازی هوا هزار تا چرخ می خوره تا بیاد پایین توی این سالها ممکنه خیلی اتفاقا بیفته که از پیش بینی شما خارجه
    اگه نگران پیشرفت تحصیلی هستی اگه ایشونم واقعا اهل کمک و همکاری باشن مشکلی پیش نمیاد اما شما میگی اگه تو این دو سال خواستگار بهتری بیاد چی
    پس شما اینطوری نیستی که واقعا تا دو سال دیگه نخواهی ازدواج کنی
    واقعیت اینه که با همچین کسی تا دو سال دیگه قصد ازدواج نداری و اگه طرفت رو کاملا مناسب ببینی و به دلت بشینه قصد ازدواج هم داری درست میگم؟
    من ایشونو تو آب نمک نگه نداشتم فقط تو انتخابم شک دارم اونم میخوام کمک بگیرم تا برطرف بشه اگه برطرف نشد واقعا جواب منفی بدم
    من همین الان اگه شرایط و در نظر بگیرم خواستگارایی دارم که از نظر شغلی بهتر از ایشون هستن اما تو حرفای اولمم گفتم از نظر اخلاقی ایشون خیلی خوب هستن
    نه من فقط به خاطر این آقا 2سال دیگه گفتم بیان خواستگاری وگرنه هر کس دیگه ای باشه اجازه نمیدم چون چون واقعا قصد ازدواج ندارم همچنین شرایطشو
    من گفتم فقط احتمال دادم که شاید از کسی خوشم بیاد شاید درصد این احتمال خیلی خیلی کم باشه ولی آدم عاقل همه چی رو میسنجه.
    من از اول تا الان بارها به این آقا گفتم که هر دختری دیدن که فکر کردین مناسب تر از منه بهش فکر کنین بارها گفتم چون به ایشونم حق انتخاب میدم
    من قصدم خوشختیه ایشون و خودمه
    من فقط تردید دارم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط saman sanaye نمایش پست ها
    میتونی بهش بگی برو دو سال بعد بیا.ولی تو این دو سال نباید باهم ارتباط داشته باشین.چون اگه ارتباط اینچنینی که شما گفتید دارید باعث میشه:
    شما نسبتا با عقل تصمیم می گیرین.انتخاب می کنین.هرکدوم که بهتر باشه میره مرحله بعد و ...
    ولی اون آقا با احساس تصمیم میگیره.انتخابش هم فقط شمایین.
    یعنی شما حق انتخاب دارین اون نه.شما آدمی عاقل هستین.پس قبول کنین که آن چنان بهش علاقه مند نیستین و فقط بخاطر شرایطی که پیش اومده یه نیم نگاهی بهش میکنین.درسته؟
    من بهشون گفتم الان برین بعد ا خانوداه بیاین اما قبول نکردن یعنی میترسن فراموششون کنم اما نامرد نیستم که فراموش کنم
    اتفاقا ایشون خیلی با منطق هستن حتی میتونم بگم یبشتر از من چون الان اون مطمعنه و همه ی جوانب و در نظر گرفته و از خیلی امتحانا منو عبور داده وقتی سرلند بیرون اومدم مطمعنتر شده اما من هنوز تو شک هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط شیدا. نمایش پست ها
    اینطور به نظر می رسه که "دو سال صبر کردن " برای شما و اون آقا معنای یکسانی نداره.

شما توی این مدت این حق را برای خودتون قایل هستید که به موارد دیگه هم فکر کنید و حتی بعد از دو سال بگید که جوابتون "نه" است.
    اما اون آقا گویا متوجه منظور شما نشده یا واضح بیان نکردید.

بهتر هست که بهشون اطلاع بدید و هر دو روند یکسانی را دنبال کنید که در پایان مشکلی برای دیگری ایجاد نشه.
    من این حق بیشتر از خودم به ایشون دادم گفتم تو پست قبلی چندین بار خواهش کردم اگه گزینه یمناسب تر از من دیدن به من بگن تا مشکلی پیش نیاد و گفتم که من خوشبخت بودنشونو میخوام اما قول نکردن و گفتن ا هیچ کس عوضت نمیکنم
    من حق انتخاب و به خودم ندادم یشتر از خودم به ایشون این حق و دادم من الان سرم تو درسه هر کسیم بیاد جواب منفی میدم این احتمال و برا 2سال دیگه در نظر گرفتم نگفتم الان کس دیگه ای انتخا میکنم

11. کاربر روبرو از پست مفید یانار تشکرکرده است .

rozaneh (دوشنبه 17 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    23

تشکرشده 13 در 9 پست

Array

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 10 شهریور 93 [ 10:51]
    سطح
    20
    Level completed: 1%, Points required for next Level: 99
    دستاوردها:
    Tagger First Class1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    118

تشکرشده 160 در 70 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط یانار نمایش پست ها
    غصه نخور یانار عزیز

میدونی خیلی غبطه می خورم بهت که انقدر داری با منطق صحبت می کنی ، با این آقا یا با هر شخص دیگه ای خوشبخت خواهی بود ، چون قبل از هر مسئله ای فکر می کنی

در مورد این آقا هم باید بگم که دوستان درست میگن ، تکلیفتو زودتر با خودت و اون آقا معلوم کن .الان که همه حرفاتو بهش گفتی و حرفای اونم شنیدی ، پیش ی مشاورم برو و بعد تصمصم بگیر

14. 2 کاربر از پست مفید دلنشین تشکرکرده اند .

rozaneh (دوشنبه 17 تیر 92), یانار (دوشنبه 17 تیر 92)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    10
    دستاوردها:
    تشکرها
    23

تشکرشده 13 در 9 پست

Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط دلنشین نمایش پست ها
    غصه نخور یانار عزیز

میدونی خیلی غبطه می خورم بهت که انقدر داری با منطق صحبت می کنی ، با این آقا یا با هر شخص دیگه ای خوشبخت خواهی بود ، چون قبل از هر مسئله ای فکر می کنی

در مورد این آقا هم باید بگم که دوستان درست میگن ، تکلیفتو زودتر با خودت و اون آقا معلوم کن .الان که همه حرفاتو بهش گفتی و حرفای اونم شنیدی ، پیش ی مشاورم برو و بعد تصمصم بگیر
    ممنونم که دلداریم میدین
    میخوام تا آخر ماه رمضان تصمیم و بگیرم نظر بچه ها خیلی کمکم کرد کلا کسی که از دور قضیه رو میبینه بهتر میتونه راهنمایی کنه حتما سعی میکنم پیش مشاورم برم دعام کنید تصمیمی بگیرم که درست باشه

16. 2 کاربر از پست مفید یانار تشکرکرده اند .

rozaneh (دوشنبه 17 تیر 92), شیدا. (دوشنبه 17 تیر 92)

عضو پیشرو

آخرین بازدید
    چهارشنبه 07 خرداد 99 [ 14:53]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    OverdriveSocialTagger First ClassVeteran50000 Experience Points
    تشکرها
    14,753

تشکرشده 14,732 در 3,979 پست

حالت من
    Khonsard
    Array
    آره عزیزم.

بهتره زودتر هم تکلیف خودت و هم تکلیف اون آقا را مشخص کنی.

اینطور که ایشون منتظر باشه و شما هم ندونی و نتونی به خواستگارهای دیگه ات درست فکر کنی، درست نیست.

نامزد کردن یا حتی عروسی کردن با مردی در این شرایط، که گفتید مشکلی با ادامه تحصیل و فعالیتهای شما ندارد
    و حامی و کمک هم هست، می تونه حتی شرایط شما را برای ادامه تحصیل بهتر کنه و دغدغه های ذهنیتون را کمتر کنه.

پس اگر جوابت و نظرت مثبت هست، بهتره زودتر اعلام کنی
    و اگر منفی هست، باز هم بهتره زودتر تمام بشه تا هر کدوم بتونید به مسیر خودتون برید.

18. 3 کاربر از پست مفید شیدا. تشکرکرده اند .

rozaneh (دوشنبه 17 تیر 92), یانار (دوشنبه 17 تیر 92), دلنشین (سه شنبه 18 تیر 92)

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)