به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 46
    عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 اردیبهشت 93 [ 15:23]
    سطح
    33
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    227

تشکرشده 409 در 163 پست

Array

RE: ورشکستکی و درماندگی

هرگز هرگز هرگز فکر رابطه دیگری را در حال حاضر نکنید. شما در حال حاضر زنی متاهل و دارای همسر هستید که همسرش دچار مشکلات مالی ناشی از بیفکری و بی تجربیگیه اما حق ندارین در حق این مرد خیانت کنین. به شخصی که به خاطر مشکلات مالی میخواد همسر مرد دیگه رو تصاحب کنه اسم انسان نمیشه گذاشت ، خودتون رو در این گناه وحشتناک شریک نکنین.
    شما مجبور به زندگی با همسرتون نیستین ، حق دارین ترکش کنین و ازش جدا بشین اما تا زمانی که متاهل هستین نباید به رابطه دیگه ای فکر کنین. در صورت برملا شدن رابطه خارج از ازدواج تمام مسائل سر شما خراب میشه و شما مسئول تمام مشکلات زندگی متصور خواهید شد. بازهم میگم کسی نمیتونه شما رو مجبور کنه در این وضعیت بحرانی کنار همسرتون بمونین ، اما اگه زندگیتون رو دوست ندارین از همسرتون جدا بشین و فکر خیانت رو نکنین.
    اینکه در زمان تاهل مردی به شما پیشنهاد میده و شما در موردش فکر میکنین نوعی خیانته.

2. 6 کاربر از پست مفید samanis تشکرکرده اند .

samanis (جمعه 29 دی 91)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 08 مرداد 94 [ 22:57]
    سطح
    27
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 49
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    20

تشکرشده 25 در 11 پست

Array

من می خوام شما به این سوال صادقانه به خودتون جواب بدید:
    می خواستم بدونم اگه آمال و آروزهای شوهرتون درست در میومد و یه زندگی راحت براتون درست می کرد اون موقع چی؟ آیا اون موقع باهاش زندگی می کردید یا بازم به فکر آقای م بودید ؟؟؟؟

[size=medium]من میدونم و قبول دارم که یه مرد وظیفه اش هست که رفاه وآسایش خانوادش رو فراهم کنه ولی اینم بدون که[/size] هیچ مردی دلش نمی خواد شرمنده زن و بچه اش بشه اگه اون هر کاری کرده واسه شما بوده ، هر چند که راهش غلط بوده . من این تجربه رو دارم (البته نه بخاطر نزول ) و این حرفا رو در حد شعار نمی گم بهت. ما یه آپارتمان رو از دست دادیم به اضافه 30 میلیون بدهکاری که الان با حمایت همدیگه سه ساله که داریم قسط میدیم و حتی تا سال 93 هم هنوز باید ماهی 600 هزار تومان قسط بدیم واسه چیزی که وجود نداره. ولی در عوضش یه سری تجربیات خیلی قشنگ به دست آوردیم هر چند که برامون خیلی گرون تموم شده

و دوم اینکه شما اگه روز اول بهش یادآوری کرده بودی با پول نزول حتی اگه بخواد واست کاخ هم درست کنه باهاش نمونی شاید یه کمکی می کرد، بعضی وقتا آدما نیاز به یه تلنگر دارن و باید بهش یادآوری می کردی که خونه ای که بخواد با پول نزول به دست بیارید باعث آرامشتون نخواهد شد و حتی اگه این مشکل مالی نبود ممکن بود خدایی نکرده مشکل بزرگتری پیش بیاد؟؟؟

الان هم ازت خواهش می کنم توی این موقعیت این مرد رو تنها نزار . اگه اون آقای م راست میگه و شما رو دوست داره و توانایی مالی اداره زندگی رو داره مطمئن باش می تونه وامی یا هر چیز دیگه ای جور کنه واستون تا بخشی از مشکلاتتون حل بشه و فقط خواهان خوشبختی واقعی شما باشه(نه به هر قیمتی) اگه هر چه زودتر وام بگیری بهتره از اینه که بخوای نزول بدی . مثلاً به یکی از آشناها که شناخت کافی روی زندگیتون داره رو بزن و بگو که روی خونش وام بگیری (این روزها بانکها تا 70% مبلغ خونه رو وام میدن) البته نا گفته نماند که اول باید بزاری تا سر حد بدهی ( حتی چند روز زندان ) پیش بره تا بفهمه تاوان کارش چی بوده و خدایی نکرده دوباره تکرارش نکنه. مطمئن باش اون می فهمه که شما داری چه کارایی واسش می کنید ولی به هر حال مرده و غرور داره مطمئمن باش در آینده با رفتاراش جبران زحماتت و خانمی هایی که در حق زندگیتون کردید رو می کنه.
    و یه مورد مهم که می خواست یادآوری کنم خدا رو شکر کن که خودت کار خوبی داری و می تونی قسط بدی

شوهرت شغل اصلیش چیه؟؟

4. 2 کاربر از پست مفید sun felowero تشکرکرده اند .

sun felowero (چهارشنبه 27 دی 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 بهمن 91 [ 13:14]
    سطح
    3
    Level completed: 62%, Points required for next Level: 19
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0

تشکرشده 16 در 7 پست

Array

SAMANISعزیز و مهربان
    از راهنمایتون ممنون
    اول اینو بگم که من و م در دو شهر متفاوت زندگی میکنیم و دور از همیم و هر از گاهی همدیگر را میبینیم من حتی تا بحال باهاش دست هم ندادم چه برسه به خیانت و اینجور چیزا که در شان ما نیست

بعدشم م فقط نگران منه و پیگیر قضیه است اون حتی بهم گفته اگه کاری هست که من بتونم واستون بکنم که زندگیتون نپاشه حتما بهم بگو م با اینکه دوس داره من زنش باشم اما اون حتی راضی نیست زندگی من بپاشه و تا جایی که میتونه کمک میکنه

اما بهم گفته که اگه فکر طلاق داشته باشی من از دخترت مثل بچه خودم حمایت میکنم و خوشبختتون میکنم اما بهم گفته تا جایی که امکان داره طلاق نگیر

منم دوس ندارم طلاق بگیرم اما میخوام بدونم راه چارهای واسمون هست ؟ کجا خوشبخت میشم؟ اینده دخترم کجا بمونم خوبه؟ و........

ممنونم باز منتظر راهنماییتون دهستم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 29 بهمن 92 [ 21:59]
    سطح
    5
    Level completed: 40%, Points required for next Level: 30
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1 year registered250 Experience Points
    تشکرها
    1,336

تشکرشده 1,148 در 268 پست

Array

اگر یک خانم پولدار که قبل از ازدواج عاشق شوهر شما بوده اما بهش نگفته، بهش پیشنهاد کنه که بیا با من ازدواج کن. من همه بدهی هایت و می دهم. شما چه حسی پیدا می کردی ؟
    آخه این چه فکریه که می کنی؟چظور به خودت اجازه می دهی زندگی یک زن دیگه رو خراب کنی
    اصلا چطور به خودت اجازه می دهی با وجود اینکه هنوز شوهر داری و اون آقای م زن داره، راجع به این مساله باهم صحبت کنید
    واقعا چه دوره و زمونه ای شده!

7. 4 کاربر از پست مفید shabe niloofari تشکرکرده اند .

shabe niloofari (جمعه 29 دی 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 16 در 7 پست

Array

گل افتابگردان عزیز SUN FLOWER
    ازتون واقعا ممنونم

اول جواب سوالتون را میدم مسلما باهاش زندگی میکردم

دوست عزیزم من از موقعی که زندگیمو شروع کردم همش تو مشکلات بودیم همش جون میکنم پول در میارم اضافه کاری و... اما روی پولو نمیبینم

من همینطور که تا بحال بهش کمک کردم دلم میخاد بازم کمک کنم اما میبینم کار من بیفایده است پول نزولها هر روز میره بالا و نمیتونیم کاری بکنیم اگه حدی واسه قرضامون بود باز تلاش میکردم اما مرضی نیست و تا جایی که دیروز فهمیدم تا دیروز 130 میلیون تومان بود هیچ کس هم کمک نمیکنه چون میترسن نتونیم قسطها را پرداخت کنیم و اونموقع سند مالکیت که واسه ضمانت بانکی ما گذاشتن به فروش بره اونا هم گناهی ندارن

بعدشم من الان 35 سالمه حالا اگه قرار باشه قرضامون را بدیم خدا میدونه 10 سال یا بیشتر طول بکشه وقتی فکر میکنم میبینم جوونیم میره در 45 سالگی شاید بیشتر حالا ما صفر میشیم ایا من حق زندگی ارام را ندارم

اونقدر تو فشار هستیم که ر خودش بهم گفت برو درخواست طلاق بده و بیشتر از این تو اتیش نسوزین اما من ر را دوست دارم و نمیتونم دل بکنم وقتی به طلاق فکر میکنم و میبینم دیگه هیچ وقت دستم به ر نمیرسه یا اینکه باید همه عکسهای عروسی و فیلمها سوزانده بشن و همه خاطرا ت خوش زندگیم هر چند اندک به باد میره دیونه میشم واقعا در دو راهی ام از یه طرف میبینم این اتیش تموم شدنی نیست و جوونیم بر باد میره از طرف دیگه نمیتونم ر را تنها بزارم و برم با م زندگی جدیدی را شروع کنم هر چند میدونم کنار م باز هم فکرم همش درگیر مشکلات ر خواهد ماند

برایم دعا کنید

شب نیلوفری عزیز
    جملات شما هم تکان دهنده بود اما این را هم بدونین وقتی ادم در تاریکی مطلقه وقتی از سوراخ دری یه نوری میاد زود روش را اون ور میکنه
    اما همینطور که گفتم تماس ما تنها تلفنی است و بس و اینکه همینطور که گفتم من ر را دوست دارم و اگه راه چاره ای باشه نمیخوام ترکش کنم منم دلم نمیخواد دختر گلم را از پدرش جدا کنم منم دلم میخواد مثل همه کنار همسر و فرزندم در ارامش باشم

من راه چاره میخوام نه سرزنش [size=x-large]

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 31 تیر 92 [ 10:41]
    سطح
    27
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    496

تشکرشده 501 در 152 پست

Array

عزيزم تنها راه چار شما به نظر من اينه:

ايشون بايد برن و به طلبكارهاشون (خصوصاً از اونهايي كه پول بهره‌اي گرفته) بگه كه ديگه پولي ندارم بهتون بدم.
    از همين جا هم ديگه بهره را قطع مي‌كنم. اصل پول را هم توي درازمدت قسط بندي كرده و بهتون مي دم.
    يا اون ها قبول مي‌كن و يا اينكه شكايت و مراحل قضايي را پيش مي‌گيرن. كه بالاخره همسرتون بايد آمادگي‌اش را داشته باشه.

شما هم با همسرتون صحبت كنيد و خيلي منطقي توجيه كنيد كه اين ره به تركستان است و بهش اطمينان بديد كه از او و زندگي‌تان حمايت منطقي و درست مي‌كنيد و تنهاش نمي‌گذاريد. به همين دليل به خاطر آينده خودتون و فرزندتون مجبوريد كه حقوقتون را تنها براي مصارف خونه و زندگي خرج كنيد. و براي پرداخت بهره به شوهرتون نديد.

شايد به اين شكل كمي از مشكلات كمتر بشه. انشاء‌ا..

10. 3 کاربر از پست مفید omid- zendegi تشکرکرده اند .

omid- zendegi (سه شنبه 19 دی 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    جمعه 12 اردیبهشت 93 [ 15:23]
    سطح
    33
    Level completed: 54%, Points required for next Level: 69
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    227

تشکرشده 409 در 163 پست

Array

خانوم محترم خیانت فقط تماس فیزیکی و جنسی و رفت و آمد و بازدید نیست. اون زمانی که با شنیدن صدای تلفن دلتون بلرزه ، زمانی که با شنیدن صدای sms با عجله موبایلتون رو بردارید ، هر لحظه ایمیلتون رو بررسی کنین که خبری از اون شنیدین یا نه ، به این میگن خیانت. زمانی که متاهل هستید و به رابطه (هر شکلی از رابطه) با شخص دیگه فکر کنین دارین خیانت میکنین.
    من وضعیت خیلی سخت شما رو درک میکنم و اولین قدم اینه که تصمیم بگیرید آیا در این رابطه بمونین یا نه؟ شما حق دارین که طلاق بگیرید و به دنبال زندگی خودتون برین. هیچ کسی اجازه نداره در این مورد شمارو بازخواست کنه یا بخواد که شما بسوزین و بسازین. صحبت من اینه که اگه توی این رابطه میمونین خوب بمونین ، کسی رو وارد زندگیتون نکنین و اگر دوست ندارین بمونین یا تصور میکنین این زندگی براتون مناسب نیست جدا بشین و زندگیتون رو از نو بسازین با هرکسی که دوست دارین.

12. 4 کاربر از پست مفید samanis تشکرکرده اند .

samanis (سه شنبه 19 دی 91)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    شنبه 30 شهریور 98 [ 12:22]
    سطح
    69
    Level completed: 44%, Points required for next Level: 228
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    1,196

تشکرشده 1,600 در 571 پست

Array

من نمی گم طلاق بگیر یا نگیر ! ولی به عنوان یه مرد بهتون می گم ، کثیف تر از امثال این آقا وجود نداره !
    به اصطلاح مومن و خانواده دار ، بعد دنبال یه زن شوهر دار !
    هرکاری هم خواستی بکنی بکن ! ولی دور و اطراف این آدم های کثیف نگرد !
    تمام کارهاش متضاد هست ! تماما ، چه ایمانی هست که ایشون دنبال زن شوهر دار هست ، تو خود غرب هم با همه رابطه بازشون ، هیچ وقت به خودشون اجازه نمی دن سمت زن شوهر دار برن

14. 9 کاربر از پست مفید داود.ت تشکرکرده اند .

داود.ت (جمعه 29 دی 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    3
    دستاوردها:
    تشکرها
    0

تشکرشده 16 در 7 پست

Array

امید زندگی عزیز ما خیلی تلاش کردیم بعضی از طلبکارا قبول کردن و بهره نخواستن و ماه هم وام برداشتیم و پولشون را دادیم اما بعضی هاشون ول کن نیستن چون پول بهرشون بیشتر از پول خودشون شده و خواستار کل پول هستند
    از راهنمایی ارزنده شما متشکرم

امروز حالم اصلا خوب نیست چون برای بار دوم ر ما را تنها گذاشت و رفت و موبایلش خاموشه نمیدونم کجاست از دست طلبکارا فرار کرد و رفت خدا میدونه کی برمیگرده دفعه قبل شش ماهی رفت و وقتی برگشت بعضی از طلبکارا از قید نصف بهرشون گذشتند اما اینبار فکر کنم واسه بلند مدت رفت چون بهم گفت هر موقع خواستی برو طلاق بگیر دیگه من به درد شما نمیخورم اینو گفت دخترش را بغل کرد و بوسید و ما را با تمامی ارزوهایمان تنها گذاشت و رفت برایمان دعا کنید

16. 2 کاربر از پست مفید طلاق0 تشکرکرده اند .

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 31 تیر 92 [ 10:41]
    سطح
    27
    Level completed: 72%, Points required for next Level: 43
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    496

تشکرشده 501 در 152 پست

Array

عزيزم
    با تمام وجود از خدا مي خوام و اميدوارم كه همه مشكلاتت حل بشه.

فقط اينو بدون كه بعد از هر سختي آسايشي هست. بعد از هر سربالايي سرازيري است.

بعد از يك شب سياه، سپيدي صبحي است.

به خدا توكل كن.

به خودت و فرزندت هم برس.

خدا را شكر كه حداقل كار مي‌كني و هزينه‌هاي خودت و فرزندت را درمي‌آري.

مطمئن باش خدا تو را تنها نمي‌گذاره.

اگر خواستي هر اقدامي بكني، لطفاً اول فكر كن و همه جوانب را بسنج و بعد بهترين اتفاق ممكنه را با توكل به خدا براي خودت و فرزندت و البته همسرت (كه خيلي كار اشتباهي كرده و شما را تنها گذاشته) رقم بزن.

موفق باشي

18. 3 کاربر از پست مفید omid- zendegi تشکرکرده اند .

omid- zendegi (سه شنبه 19 دی 91)

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)