به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 39
    عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 08 خرداد 91 [ 10:07]
    سطح
    13
    Level completed: 64%, Points required for next Level: 18
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    3 months registered500 Experience Points
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

مشکل یک مترسک (شکست در عشق، عدم امید به آینده)

با سلام
    از اینکه تو سایت همدردی عضو شدم خوشحالم
    راستش برام یه مشکلی پیش اومده که اگه میتونید راهنماییم کنید
    من الان 25 سالمه و حدود 8 سال پیش در منطقه خودمون عاشق یک دختر 5 دبستانی شدم
    اون موقع نمیدونستم دارم چه اشتباه بزرگی میکنم من عاشق شدم و بدون اینکه بفهمم این عشق تو وجود من بزرگتر و بزرگتر میشد حدود 5 سال هر روز به دیدنش میرفتم و هر روز میدیدمش اما چیزی بهش نمیگفتم هر سال ماه رمضان تو شبهای قدر دعا میکرد که به دختر مورد علاقه ام برسم.دعا بهم امید میداد که روزی بهش میرسم و هر روز این عشق بیشتر میشد تا اینکه بعد 5 سال بهش گفتم دوستش دارم اما واکنش بسیار سردی بهم نشون داد.منم برگشتم و دو سال برای دیدنش نرفتم تا اینکه شنیدم پسری به خواستگاریش رفته و اونها هم جواب بله رو بهش دادند منم داغون داغونم فقط چند تا سوال داشتم اونم اینه که خدا چه جور موجودی هستش چرا درکم نکرد اون همه دعایی که کردم و ازش خواستم چی شد.میخوام بدونم خالق ما چرا این همه سختی و بلندی رو سر راه ما گذاشته

2. کاربر روبرو از پست مفید UUUU تشکرکرده است .

UUUU (دوشنبه 18 اردیبهشت 91)

عضو فعال

آخرین بازدید
    سه شنبه 28 فروردین 03 [ 01:56]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    1000 Experience PointsRecommendation Second ClassVeteranOverdriveTagger Second Class
    تشکرها
    8,332

تشکرشده 10,024 در 2,339 پست

حالت من
    Ashegh
    Array

RE: مشکل یک مترسک

برادر گرامی خوش امدی به همدردی

لطفا عنوان بهتری برای تاپیکت قرار بده تا برای اعضا قابل فهم تر باشه(همینجا بگو میان برات عوض میکنن)

شما شدیدا دچار عشق بی معنای دچار نوجوونی شده بودید.فکرش رو بکنید شما عاشق یه دختر 10 ساله شده بودید.خودتونم که 15 سالتون بود

آخه دختر ده ساله از زندگی چی میدونه؟
    پسر نوجوون پانزدده ساله چی؟

توقع داشتید برید خواستگار و اونا دخترشونو دو دستی بدین بهتون؟

به خاطر انتخاب غلط و یکسری افکار نادرست خدا رو زیر سوال میبرید؟

مگه ما هرچی میخوایم باید خدا همون موقع بندازه بغلمون؟

به یه دختر 15 ساله گفتید عاشقشی/؟اصلا به عواقب کار فکر نکردید؟

ما خودمون مسئول کارامون هستیم..چرا فکر نمیکنید هیچ کس به اندازه خدا صلاحمونو نمیخواد؟

باها شده افراد چند سال شب و روز دعا میکنن و به خواسته شون نمیرسن..چرا؟چون خدا خیر ماروبهتر از خودمو ن میدونه
    برادر گرامی الان زن و مردهای گنده ! بهم ازدواج میکنن نتیجه اش میشه طلاق...وای به حال ازدواج دو تا نوجوون و جوون....

گاهی برای رشد کردن باید سختی کشید،گاهی برای فهمیدن باید شکست خورد،گاهی برای بدست آوردن باید از دست داد،چون برخی درسها در زندگی فقط از طریق رنج و محنت آموخته میشوند.

4. 5 کاربر از پست مفید maryam123 تشکرکرده اند .

maryam123 (شنبه 16 اردیبهشت 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

چرا هرچی نرسیدن و هر چی بدبختی هستش صلاح ما میشود.
    خوب اگه خدا صلاح من رو میخواست چرا تو همون سالهای اول با یه تلنگر بهم نگفت که این دختره صلاح تو نیست چرا بعد 8 سال اونم به این شکل بهم گفت.چرا تو همون سال اول همون موقعی که با التماس دعا میکردم بهم نگفت که صلاح من این دختره نیست.خدا هیچ وقت شنونده خوبی برام نبوده چرا اخر همه چیز به مصلحت و حکمت های غیر قابل درک ارتباط پیدا میکنه اگه این حادثه مصلحت من نبئده و اگه خدا من رو دوست داشت باید زودتر از اینها کار رو تموم میکرد نه بعد 8 سال .زمانی که هنوز این عشق تنومند نشده بود.همه چیز خدا علامت سوال هستش و به ما اجازه تحقیق در این مورد رو نمیده

عضو عادی

آخرین بازدید
    جمعه 03 آذر 91 [ 03:46]
    سطح
    14
    Level completed: 10%, Points required for next Level: 90
    دستاوردها:
    تشکرها
    95

تشکرشده 99 در 37 پست

Array

سلام
    من نه به عنوان اعتراض بلکه به عنوان درد دل میخوام یه مطلبی رو بهت بگم
    نعمت های بی شمار و محبت های زیادی رو که خدا بهمون داده و اینقدر بی منت این کار رو کرده که حتی به چشممون هم نمیاد رو کاری ندارم
    ولی یه سر به دور و برت بزن
    وقتی یه چیز رو میخوای میریم در خونه خدا و زاری و التماس میکنیم
    خب وقتی خدا دعا رو مستجاب میکنه :
    خدا وقتی به ما ثروت میده اول انکارش میکنیم بعد همون چیزی رو که به ما داده در راه گناهش صرف میکنیم
    خدا وقتی به ما قدرت میده حتی حوس میکنیم با خود خدا هم در بیفتیم و از هیچ ظلمی کوتاهی نمیکنیم
    خدا وقتی به ما نعمت میده انگار نه انگار که خدایی هم هست و اون رو به نام خودمون ثبتش میکنیم و میگیم حاصل دسترنج خودمون بوده

وقتی هم دعا رو مستجاب نمیکنه :
    به همون خدایی که تا دو روز پیش نازش رو میکشیدیم و التماس میکردیم ، بدو بیراه میگیم ،
    انکارش میکنیم
    همه مشکلات رو گردن خودش میندازیم

دوست عزیز فرض کن پدری بودی که یک فرزند داره مثل شما و علاقه مند به یک چیزی میشد ( اسباب بازی ، ماشین ، یا دختر ) ، آیا شما به صرف اینکه التماس کرد میومدید اونو بهش میدادید ؟

شما میگید که چرا خدا من رو منصرف نکرد
    این سوال رو از خودتون بپرسید
    خداوند این همه پیامبر فرستاده ، عزیز ترین کسانش رو از آسمان به زمین فرستاد و در سخت ترین شرایط مامورشون کرد که راه و چاه رو به من و شما نشون بدن

وقتی خداوند میفرماید که از قلعه و ساختمان محافظی که من برای شما ساختم خارج نشید تا شیطان و نفس و دشمنان زیادی که میبینیم و نمیبینیم به شما آسیب نزنن ،
    آیا ما گوش میدیم

خدا وند وقتی میفرماید کسی که تقوی پیشه کنه من 5000 ملک رو مامور حفاظت از اون میکنم
    آیا ما تقوی داریم ؟

وقتی خدا میفرماید کسی که تقوی داشته باشه در هر شرایطی نجاتش میدم
    آیا ما تقوی داریم؟

یا اینکه فقط از خدا انتظار داریم هر وقت دلمون هوس چیزی رو کرد برامون فراهم کنه
    وقتی خداوند امر میکنه که به نامحرم نگاه نکیند مثل این هست که دکتر میگه فلان ماده سمی رو نخورید

آیا اگر بعد از اینکه دکتر به شما اخطار داد و شما این کار رو کردید دکتر تقصیری داره ؟
    خداوند هم اگر امر و نهیی میکنه بخاطر دل خودش نیست بلکه بخاطر اثرات مخرب بعضی از امور هستن که روی ما میذارن

بنا بر این فکر کنم یکم در مورد خدا منصفانه تر قضاوت کنیم بهتره

خدا خیلی مهربونه
    اگر از همین لحظه تصمیم بگیریم قدم درست رو برداریم و رفتار درست رو انجام بدیم خداوند چنان جبران گذشته ای رو که خرابش کردیم رو میکنه که از این حرفامون حسابی شرمنده میشیم

7. 4 کاربر از پست مفید advent تشکرکرده اند .

advent (شنبه 16 اردیبهشت 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

فکر نکنم شاد کردن دل ما ادمها انقدر برای خدا کار سختی باشه که خدا نتونه دل ما رو شاد کنه.وقتی داریم از خدا حرف میزنیم بهتره بدونیم خدا قدرت مطلق تمام هستیست و هرچی که بده چیزی ازش کم نمیشه هر کاری که بکنه خسته نمیشه من جنایت نکردم فساد نکردم به خلق خدا ظلم نکردم من فقط ناخواسته عاشق شدم.و چون بلد نبودم تو حادثه های زندگی چیکار کنم درد کشیدم و از خدا خواستم کمکم کنه.خدا نتونست کمکم کنه چون نمی تونه قوانینش رو زیر پا بذاره.زندگی برای ادمهایی مثل من گران تموم میشه چون با قوانین خدا اشنایی نداریم
    خدای من مهربون هست
    مادر من مهربون هست
    مادرم در اغوشم میگره و نهایت محبتش رو بهم هدیه میکنه و ارومم میکنه
    پس مادرم مهربانتر از خداست
    پس زنده باد مادرم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 تیر 95 [ 16:53]
    سطح
    62
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,594

تشکرشده 1,946 در 612 پست

Array

نقل قول نوشته اصلی توسط UUUU
    فکر نکنم شاد کردن دل ما ادمها انقدر برای خدا کار سختی باشه که خدا نتونه دل ما رو شاد کنه.وقتی داریم از خدا حرف میزنیم بهتره بدونیم خدا قدرت مطلق تمام هستیست و هرچی که بده چیزی ازش کم نمیشه هر کاری که بکنه خسته نمیشه من جنایت نکردم فساد نکردم به خلق خدا ظلم نکردم من فقط ناخواسته عاشق شدم.و چون بلد نبودم تو حادثه های زندگی چیکار کنم درد کشیدم و از خدا خواستم کمکم کنه.خدا نتونست کمکم کنه چون نمی تونه قوانینش رو زیر پا بذاره.زندگی برای ادمهایی مثل من گران تموم میشه چون با قوانین خدا اشنایی نداریم
    خدای من مهربون هست
    مادر من مهربون هست
    پس زنده باد مادرم
    ترجیح میدم تو اینجور تاپیک ها نظری نذارم
    در ضمن اینکه عنوانتم مبهمه

میدونی فقط میشه به حرفهات لبخند زد
    مثل بچه کوچولوی یکه مامانش بش دارو تلخ میده بعد موهای مامانشو میکشه مامانشو میزنه به مامانش میگه دیگه دوست ندارم و میره بغل باباش!!!

کاملا حق باتوهه شاد کردن دل بنده ها برای خدا آسونه همون طور که با آغوش و محبت مادرت تو رو شاد کرد
    تو جنایت نکردی ظلم نکردی وفقط ناخواسته عاشق شدی
    دل حرم خداست!!! پس اولین خیانت و به خدا کردی که توی حرمش کس دیگه ای و جا دادی
    خدا خیلی مهربونه که داری هنوز نفس میکشی خدا خیلی دوست داره که مادرتو برات حفظ کرده خدا خیلی خیلی دوست داره که طعم عاشق بودنو چشیدی برای اینکه یک هزارم درصد از احساسی که خدا به ما بنده هاش داره رو چشیدی فقط یک هزارم درصد

یه سوال چرا فکر میکنی مترسکی؟؟؟

10. 3 کاربر از پست مفید جوانه؟؟؟ تشکرکرده اند .

جوانه؟؟؟ (یکشنبه 17 اردیبهشت 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

شکست در عشق عدم امید به اینده

نقل قول نوشته اصلی توسط advent
    سلام
    من نه به عنوان اعتراض بلکه به عنوان درد دل میخوام یه مطلبی رو بهت بگم
    نعمت های بی شمار و محبت های زیادی رو که خدا بهمون داده و اینقدر بی منت این کار رو کرده که حتی به چشممون هم نمیاد رو کاری ندارم
    ولی یه سر به دور و برت بزن
    وقتی یه چیز رو میخوای میریم در خونه خدا و زاری و التماس میکنیم
    خب وقتی خدا دعا رو مستجاب میکنه :
    خدا وقتی به ما ثروت میده اول انکارش میکنیم بعد همون چیزی رو که به ما داده در راه گناهش صرف میکنیم
    خدا وقتی به ما قدرت میده حتی حوس میکنیم با خود خدا هم در بیفتیم و از هیچ ظلمی کوتاهی نمیکنیم
    خدا وقتی به ما نعمت میده انگار نه انگار که خدایی هم هست و اون رو به نام خودمون ثبتش میکنیم و میگیم حاصل دسترنج خودمون بوده

وقتی هم دعا رو مستجاب نمیکنه :
    به همون خدایی که تا دو روز پیش نازش رو میکشیدیم و التماس میکردیم ، بدو بیراه میگیم ،
    انکارش میکنیم
    همه مشکلات رو گردن خودش میندازیم

دوست عزیز فرض کن پدری بودی که یک فرزند داره مثل شما و علاقه مند به یک چیزی میشد ( اسباب بازی ، ماشین ، یا دختر ) ، آیا شما به صرف اینکه التماس کرد میومدید اونو بهش میدادید ؟

شما میگید که چرا خدا من رو منصرف نکرد
    این سوال رو از خودتون بپرسید
    خداوند این همه پیامبر فرستاده ، عزیز ترین کسانش رو از آسمان به زمین فرستاد و در سخت ترین شرایط مامورشون کرد که راه و چاه رو به من و شما نشون بدن

وقتی خداوند میفرماید که از قلعه و ساختمان محافظی که من برای شما ساختم خارج نشید تا شیطان و نفس و دشمنان زیادی که میبینیم و نمیبینیم به شما آسیب نزنن ،
    آیا ما گوش میدیم

خدا وند وقتی میفرماید کسی که تقوی پیشه کنه من 5000 ملک رو مامور حفاظت از اون میکنم
    آیا ما تقوی داریم ؟

وقتی خدا میفرماید کسی که تقوی داشته باشه در هر شرایطی نجاتش میدم
    آیا ما تقوی داریم؟

یا اینکه فقط از خدا انتظار داریم هر وقت دلمون هوس چیزی رو کرد برامون فراهم کنه
    وقتی خداوند امر میکنه که به نامحرم نگاه نکیند مثل این هست که دکتر میگه فلان ماده سمی رو نخورید

آیا اگر بعد از اینکه دکتر به شما اخطار داد و شما این کار رو کردید دکتر تقصیری داره ؟
    خداوند هم اگر امر و نهیی میکنه بخاطر دل خودش نیست بلکه بخاطر اثرات مخرب بعضی از امور هستن که روی ما میذارن

بنا بر این فکر کنم یکم در مورد خدا منصفانه تر قضاوت کنیم بهتره

خدا خیلی مهربونه
    اگر از همین لحظه تصمیم بگیریم قدم درست رو برداریم و رفتار درست رو انجام بدیم خداوند چنان جبران گذشته ای رو که خرابش کردیم رو میکنه که از این حرفامون حسابی شرمنده میشیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط جوانه؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط UUUU
    خدای من مهربون هست
    مادر من مهربون هست
    پس زنده باد مادرم
    ترجیح میدم تو اینجور تاپیک ها نظری نذارم
    در ضمن اینکه عنوانتم مبهمه

میدونی فقط میشه به حرفهات لبخند زد
    مثل بچه کوچولوی یکه مامانش بش دارو تلخ میده بعد موهای مامانشو میکشه مامانشو میزنه به مامانش میگه دیگه دوست ندارم و میره بغل باباش!!!

کاملا حق باتوهه شاد کردن دل بنده ها برای خدا آسونه همون طور که با آغوش و محبت مادرت تو رو شاد کرد
    تو جنایت نکردی ظلم نکردی وفقط ناخواسته عاشق شدی
    دل حرم خداست!!! پس اولین خیانت و به خدا کردی که توی حرمش کس دیگه ای و جا دادی
    خدا خیلی مهربونه که داری هنوز نفس میکشی خدا خیلی دوست داره که مادرتو برات حفظ کرده خدا خیلی خیلی دوست داره که طعم عاشق بودنو چشیدی برای اینکه یک هزارم درصد از احساسی که خدا به ما بنده هاش داره رو چشیدی فقط یک هزارم درصد

یه سوال چرا فکر میکنی مترسکی؟؟؟

من مترسک مزرعه سوخته ام
    برای هیچ در این مزرعه ایستاده ام.مزرعه ای که هیچ محصولی ندارد.
    نمی دونم چرا هر وقت در مزرعه ای مترسکی میبینم احساس میکنم مترسکه منم.من تو 15 سالگی عاشق شدم اونوقتها نمی دونستم به قول شما دل حرم خداست.نفس کشیدن من هیچ ربطی به مهربانی خدا ندارد.خدا قوانینی دارد که از روی ان دنیا را میچرخاند یکی از قوانین خداوند همین اجازه زندگی و دادن وقت معین برای انسان است پس ربطی به مهربانی ندارد.فقط برای من نداده برای همه داده. نفرین به احساس عشق که هیچ سودی ندارد.برای چه چیز باید شکر گزار خدا باشیم به خاطر اینکه عزیزانمان را میکشد و به سختی روزی میدهد و به سختی تنبیه میکند و به سختی میمیراند.

عضو همراه

آخرین بازدید
    جمعه 19 تیر 94 [ 19:52]
    سطح
    83
    Level completed: 49%, Points required for next Level: 255
    Overall activity: 61.0%
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassSocial1000 Experience Points10000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    9,194

تشکرشده 9,663 در 1,930 پست

Array

RE: مشکل یک مترسک (شکست در عشق، عدم امید به آینده)

ای بابا!!!!چه خبر پسر جان!!چقد شلوغش کردی.
    مترسکا تا اونجایی که من دیدم خیلی هم ارومن و اهل شلوغ کاری نیستن...با این حساب اسم مترسک که اصلا بهت نمیاد...من اسمتو میذارم اقای 4u..نه چرا برای تو؟اسمتو میذارم برای زندگی..خوبه؟
    البته مجبوری بگی خوبه..اره زوره:)

حالا بگو ببینم چی از جون خدای ما میخوای که انقد غر میزنی؟:)

ناراحتی که چرا اون دخترو بهت نداد؟

من چند نمونه برات مثال بیارم تا بفهمی حکمت خدا چیزی ماورای این نوک دماغی هست که ما میبینیم...

چرا تو همون سال اول همون موقعی که با التماس دعا میکردم بهم نگفت که صلاح من این دختره نیست.خدا هیچ وقت شنونده خوبی برام نبوده چرا اخر همه چیز به مصلحت و حکمت های غیر قابل درک ارتباط پیدا میکنه اگه این حادثه مصلحت من نبئده و اگه خدا من رو دوست داشت باید زودتر از اینها کار رو تموم میکرد نه بعد 8 سال
    مطمئنی نگفت؟
    تو گذاشتی خدا بهت بگه؟
    وقتی بهت گفت شنیدی؟
    یا فقط داشتی حرف خودتو میزدی؟

هر سال ماه رمضان تو شبهای قدر دعا میکرد که به دختر مورد علاقه ام برسم.دعا بهم امید میداد که روزی بهش میرسم
    شده قضیه اش نذری...هی هم میزنیم که ای خدا پسر همسایمون فلان..دختر همسایمون بهمان...

بهم بگو دعا چطوری بهت امید رسیدن به اون دختر رو میداد؟
    یعنی تو اون شب قدری چی شد که شما خیال کردی به اون دختر قراره برسی؟
    دوست عزیز قرار نیست از دل ما هرچی رد شد به خدا و دعا نسبتش بدیم..اگه قراره خدا صلاح کارمونو بهمون نشون بده باید صبر کنیم ساکت بشینیم و گوش کنیم.

تو رابطه تو و خدا باید گفت استثنائا بیینده گرامی قطع ارتباط از طرف گیرنده هاست..لطفا به گیرنده های خود دست بزنید...
    این ماهواره یا انتن ذهنت رو تنظیم کن تابشنوی دنیا و کائنات داره بهت چی میگه؟

حالا اگه دست از سر خدا برداشتی یه کم به خودت زمان بده..فرصت بده تا خودتو بشناسی..امادگیهای ازدواج و بلوغ لازم رو بدست بیاری...

قراره تو با هر دختری که عروسی کردی موفق و خوشبخت بشی نه اینکه هدفت بشه فقط رسیدن به اون دختر..

با این چیزایی که من میبینم از نوشته هات هنوز با امادگی ازدواج فاصله داری...نمیشه دبستان و دبیرستان رو نخونده بگی من دیپلم میخوام..چرا گریه کردم و دعا خوندم خدا بهم دیپلم نداد؟هر چیزی یه سری شرایط و نیازهایی داره که باید اول اونا رو بدست بیاری

موفق باشی

13. 5 کاربر از پست مفید بهار.زندگی تشکرکرده اند .

بهار.زندگی (یکشنبه 17 اردیبهشت 91)

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    سطح
    13
    دستاوردها:
    تشکرها
    3

تشکرشده 3 در 3 پست

Array

از دلم رد نشد با زبون ادمیزاد از ش خواستم
    به امام رضا نامه نوشتم به مسجد جمکران هم نامه نوشتم خلاصه برای حل مشکلم هر کاری کردم
    نذر کردم.به امام زمان رو انداختم.از حضرت فاطمه خواستم از حضرت زینب خواستم از امام حسین خواستم از امام حسن خواستم از همه مقدسات و بچه های بالا خواستم اما هیچی نشد
    همه این خواسته ها به خاطر مشکلی بود که توش گیر کرده بودم.به امام زمان گفتم هرکی دم در خانه حضرت علی میرفت دست خالی بر نمی گشت تو هم بیا و برای من امامی کن برای من علی باش دستم رو بگیر کمکم کن اما امام زمان ما هیچ کاری نکرد.من موندم و تنهایی من موندم غصه
    ولی امروز به این نتیجه رسیدم که تو بعضی از حوادث خدا هم نمیتونه کمکی کنه.تقصیر خدا نیست.خدا اینطوری هستش دیگه کاریش نمیشه کرد نه میشه از دستش فرار کرد نه میشه با حکمتهای خدا کنار امد باید همه چی رو به زمان بسپارم.خدا اخلاق خاصی داره منم کاریش نمی تونم بکنم.ولی یه تجربه شد برام که دیگه تو هیچ حادثه ای سراغ در هیچ کدوم از اینا نرم.حالا فهمیدم چرا اروپاییها اینقدر پیشرفت میکنند.هیچ کسی با دعا صاحب هیچی نشده
    من احمق بودم تقصیر خدا نیست به هر حال ممنونم.اوقات خوبی رو تو سایت همدردی تجربه کردم

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 22 تیر 95 [ 16:53]
    سطح
    62
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 146
    دستاوردها:
    Tagger Second ClassVeteran5000 Experience Points
    تشکرها
    1,594

تشکرشده 1,946 در 612 پست

Array

عجب!

تو بدون اینکه گفته ها رو بخونی فقط حرف خودتو میزنی ....
    تو این 5 سال نمازت قضا شده؟؟؟
    دل مامان باباتو شکستی؟؟؟
    با خواهر برادرت دعوات شده ؟؟؟
    شده کسی نفرینت کنه؟؟؟

برای رسیدن به عشقت چی کار کردی؟؟؟
    رفتی بش گفتی میخوایش؟؟؟
    رفتی خواستگاریش؟؟
    تو هرچ کاری نکردی .فقط دعا کردی؟؟؟

من (به عنوان یه آدمی که هیچی نداره)الان میخوام بشینم دعا کنم و خدا رو به همه مقدسات قسم بدم که همه پول و ثروت و سلامتی و خانواده تو رو خدا بگیره بده به من به نظرت خدا این کارو کنه درسته انجام بده یا نکنه؟؟؟ کدومش حقه؟؟؟

به نظرت اگه خدا به من نده خداییش و قداستش میره زیر سوال؟؟؟ به هر حال خدا تواناست دیگه
    پس چرا نمیده؟؟؟

موفق باشی

16. 2 کاربر از پست مفید جوانه؟؟؟ تشکرکرده اند .

جوانه؟؟؟ (یکشنبه 17 اردیبهشت 91)

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)