به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 71
    عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 فروردین 93 [ 16:08]
    سطح
    29
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 128
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    646

تشکرشده 658 در 179 پست

Array

RE: ای کاش به گذشته ام برمیگشتم. ای کاش عاشق نشده بودم.

وقتی یه بچه تو بازار گم میشه پر از ترس و ناراحتیه منتظر ِ مادرش بیاد دستشو بگیره ...
    گم شدگی خیلی حال خوبیه...
    گم شده ست که پیداش میکنن، یعنی اول باید آدم گم بشه تا خدا بیاد دست آدمو بگیره ...
    تو زندگی هرکسی یه مشکلات و شرایط سختی بوجود میاد...
    وقتیکه هیچکی به آدم جواب نمیده...
    هرکاری میکنی به نتیجه نمیرسه...
    به هر دری که میزنی باز نمیشه...
    هرجا که میری بهت وفا نمیکنن...
    همه چیز عکس اون چیزی که میخوای میشه...
    همه اینا میخواد بگه: " یه حوادثی داره رخ میده...! "
    همیشه کسانیکه مورد لطف خدا قرار میگیرن، خدا کاری کرده که زیاد مورد لطف کس دیگه قرار نگیرن!
    چرا بعضی وقتا به هر دری میزنی باز نمیشه...!؟
    به این خاطر که میخوان شما یه در ِ دیگه رو بزنی...!
    داستان ایوب رو اگه بخونی ، ایوب بین تمام پیغمبرا تمثل درد هستش...تمام بدبختیا باید سر این بیاد
    روانشناسا خیلی درباره ایوب نوشتن که ماجرای دردهای ایوب چی بود...؟
    اینکه بدنش کرم گذاشته بود ، این دردا از کجا اومده بود..!؟
    درد یا زخم یه سوراخ یا روزنه از جسم بسوی جان که توی انگلیسی روانشناسها بهش میگن wound
    آدم باید درد یه چیزی رو داشته باشه که اون درد ارتباط ماست با عالم جان، و اگر آدم بخواد با عالم جان ارتباط برقرار کنه یه جاییش درد میگیره...! یعنی نمیشه آدم عمیق به درون جانش بره مگر اینکه از درد بگذره ...!
    این مصداق اون کلامیه که تو قرآنم اومده ...
    آیه 71 سوره مریم رو نگاه کنی گفتن تمام آدما حداقل یک بار از جهنم میگذرن و گفتن اصلا راه بهشت از جهنم میگذره ... حتی انبیا و اولیا هم شامل میشن ... یعنی بهشت رفتنم مستلزم از تو جهنم رد شدنه!
    این وارد شدن توی جهنم مصداق درد ِ چون ادم تا از درد رد نشه به عالم جان نمیرسه و بهشت هم همون عالم جان هست.
    یه داستان خیلی قشنگم یه دانشمند معاصر به اسم Robert Bly داره که اسم داستانش هست iron john که خیلیم معروفه حتی تو دانشگاه برای کسانی که gender study میکنن این کتاب تدریس میشه که درباره همین قضیه درد هست. نمیدونم نسخه فارسیش باشه یا نه اما نسخه انگلیسیشو میتونی پیدا کنی از نت.
    داستان یه بچه یی هست که دستش زخمه ، میخواسته از تو قفس یه چیزی برداره انگشتش زخم میشه، یه جا کنار یه برکه ایی میرسه mentor و اون مربیش که درواقع همون iron john هستش بهش میگه دست به این آب نزن، این آب که میبینی چقدر صاف و زلاله اگه دست بهش بزنی wrong میشه یعنی آلوده میشه اما اون بچه چون دستش درد میکرده انگشتشو میکنه توی آب و بعد انگشتش طلائی میشه ...!
    و بعد اونجا نویسنده (Robert Bly) شرح میده که این بخاطر این هستش که شما تا درد نباشه دستتونو توی اون آب نمیکنید از ترس اینکه مبادا آلوده ش کنید و اجازه هم ندارین دست بهش بزنین چون حق ندارین دست بهش بزنین چون اون آب خیلی صافه نمیشه دست زد فقط موقعیکه انسان درد داره جرات میکنه و اجازه اینکارو داره...
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    پیشنهاد میکنم حداقل سه ماه بزار از این رابطه بگذره اونوقت خیلی راحت تر تصمیم میگیری چون هم بیشتر از این رابطه بیرون اومدی از نظر ذهنی و روحی و جسمی و هم اینکه بیشتر توجهت به خودت و زندگی آینده جلب میشه و میتونی انتخاب درست تری بکنی برای ازدواج و آینده.
    بهر این فرمود با موســــــی خدا / وفت حاجت خواستن اندر دعا
    کای کلیـــــم الله ز من میجو پناه / با دهانـــی که نــکردی تو گناه
    گفت موسی من ندارم آن دهان / گفت مــا را با دهان غیر خوان
    با دهان غیر کــــــی کردی گناه؟ / با دهان غیر بر خــوان کای اله
    خدا به موسی گفت با دهانی دعا کن برای خودت که گناه نکرده باشی و موسی گفت من چنین دهانی ندارم خدا گفت از دیگران بخواه برات دعا کنن که تو با دهان دیگری گناه نکردی
    موفق باشی
    التماس دعا دوست خوبم

2. 6 کاربر از پست مفید pk1365 تشکرکرده اند .

pk1365 (دوشنبه 28 شهریور 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 مهر 97 [ 09:20]
    سطح
    74
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 193
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Social1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,610

تشکرشده 8,998 در 1,493 پست

Array

{ pk1365 گفته :
    آدم باید درد یه چیزی رو داشته باشه که اون درد ارتباط ماست با عالم جان، و اگر آدم بخواد با عالم جان ارتباط برقرار کنه یه جاییش درد میگیره...! یعنی نمیشه آدم عمیق به درون جانش بره مگر اینکه از درد بگذره ...!
    این مصداق اون کلامیه که تو قرآنم اومده ...
    آیه 71 سوره مریم رو نگاه کنی گفتن تمام آدما حداقل یک بار از جهنم میگذرن و گفتن اصلا راه بهشت از جهنم میگذره ... حتی انبیا و اولیا هم شامل میشن ... یعنی بهشت رفتنم مستلزم از تو جهنم رد شدنه!
    }

mehrabooni عزیز حق با pk1365 هستش...من تا وقتی درد نداشتم سمت خدا نرفتم و

عشقی که توی دلم بود از خدا دورم کرد...انگار خود خدا همه چیزو بهم زد تا برگردم

سمتش...روزی که نامزدیم بهم خورد وسط وسط خود جهنم بودم...رو به قبله چون عشقمو

می پرستیدم پس حالت رو عمیقا درک می کنم...اما انگار یه دست مهربون به طرفم دراز شد

و منو کشید از وسط جهنم بیرون... الان من درد دارم و سرگشته ام مثل تو اما بعد از خوندن

نوشته های M.Moud میخوام رضایت خدا رو به رضایت دلم ترجیح بدم...نمیدونم اون واسه

ما چی رو صلاح میبینه اما راستش از اینکه عملی ذو انجام بدم که مخالف میل خداست

می ترسم از عاقبتم...شاید همین درد من و تو وهزاران مثل من و تو رو به خدا برسونه و به

چیزای خیلی قشنگ... به قول hamed65 خدا تو قرآن گفته :

آنچه تصمیم گرفتی با توکل به خدا انجام ده، که خدا آنان را که بر او اعتماد کنند دوست دارد. (آل عمران 159)

اگر خدا شما را یاری کند محال است کسی بر شما غالب آید، و اگر به خواری واگذارد آن کیست که بتواند بعد از آن شما را یاری کند؟ و اهل ایمان تنها به خدا باید اعتماد کنند. (آل عمران 160)
    خودت رو به خدا بسپار مثل من...داستانمون رو جوری جلو می بره که خودمونم متحیر بمونیم

این داستان hamed65 رو هم بخون واسه من خیلی جالب بود :

مرد جوانی کنار نهر آب نشسته بود و غمگین و افسرده به سطح آب زل زده بود ...

مرد سالخورده ای از آنجا می گذشت او را دید و متوجه حال پریشانش شد و کنارش نشست.

مرد جوان بی اختیار گفت: عجیب آشفته ام و همه چیز در زندگی ام به هم ریخته است. به شدت نیازمند آرامش هستم و نمی دانم این آرامش را کجا پیدا کنم؟

مرد سالخورده برگی از درختی کند و آن را داخل نهر آب انداخت و گفت : به این برگ نگاه کن وقتی داخل آب می افتد خود را به جریان آب می سپارد و با آن می رود سپس سنگی بزرگ را از کنار جوی آب برداشت و داخل نهر انداخت . سنگ به خاطر سنگینی اش داخل نهر فرو رفت و در عمق آب کنار بقیه ی سنگ ها قرار گرفت ...

مرد سالخورده گفت: این سنگ را هم که دیدی. به خاطر سنگینی اش توانست بر نیروی جریان آب غلبه کند و درعمق نهر قرار گیرد اما امواجی را روی آب ایجاد کرد و بر جریان آب تاثیر گذاشت حال تو به من بگو آیا آرامش سنگ را می خواهی یا آرامش برگ را ؟!

مرد جوان مات و متحیر به او نگاه کرد و گفت: اما برگ که آرام نیست او با هر افت و خیز آب نهر بالا و پائین می رود و الان معلوم نیست کجاست!؟ لااقل سنگ می داند کجا ایستاده و با وجودی که در بالا و اطرافش آب جریان دارد اما محکم ایستاده و تکان نمی خورد. من آرامش سنگ را ترجیح می دهم !

مرد سالخورده لبخندی زد و گفت : پس حال که خودت انتخاب کردی چرا از جریان های مخالف و ناملایمات جاری زندگی ات می نالی؟ اگر آرامش سنگ را برگزیده ای پس تاب ناملایمات را هم داشته باش و محکم هر جایی که هستی آرام و قرار خود را از دست مده در عوض از تاثیری که بر جریان زندگی داری خشنود باش...

مرد جوان که آرام شده بود نفس عمیقی کشید و از جا برخاست و از مرد سالخورده پرسید: شما اگر جای من بودید آرامش سنگ را انتخاب می کردید یا آرامش برگ را؟

پیرمردلبخندی زد و گفت: من تمام زندگی ام خودم را با اطمینان به خالق رودخانه هستی به جریان زندگی سپرده ام و چون می دانم در آغوش رودخانه ای هستم که همه ذرات آن نشان از حضور یار دارد از افت و خیزهایش هرگز دل آشوب نمی شوم من آرامش برگ را می پسندم ولی می دانم که خدایی هست که هم به سنگ توانایی ایستادگی را داده است و هم به برگ توانایی همراه شدن با افت و خیزهای سرنوشت ...

برگ یا سنگ بودن : انتخاب با خود شماست ...

موفق باشی

4. کاربر روبرو از پست مفید bahar.shadi تشکرکرده است .

bahar.shadi (سه شنبه 29 شهریور 90)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 09 بهمن 91 [ 11:43]
    سطح
    29
    Level completed: 68%, Points required for next Level: 48
    دستاوردها:
    تشکرها
    818

تشکرشده 848 در 197 پست

Array

سلام
    از همه دوستان خوبم که تو این شرایط سخت کنارم بودین، تشکر میکنم. با اینکه نمیشناسمتون اما خیلی دوستون دارم. خیلی زیاد.
    حالم زیاد خوب نیست. البته از یه مدت پیش بهترم . اما هراز گاهی خیلی اذیت میشم. تحملم تموم میشه.
    میخوام برم زیارت. اگه امام رضا بطلبه، دوسه روزی میرم پابوسشون. مطمئنم اونجا که ضامن آهو میشن، برای منم جایی هست. دلم لک زده کنار ضریحش بشینم. دوستای گلم برای همتون دعا میکنم.
    من خیلی گناه کردم.
    از خدا خجالت دارم . شرم دارم.
    دلم میخاد توبه منو قبول کنه.

6. 9 کاربر از پست مفید mehrabooni تشکرکرده اند .

mehrabooni (سه شنبه 29 شهریور 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اسفند 93 [ 14:25]
    سطح
    63
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 122
    Overall activity: 33.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,038

تشکرشده 2,035 در 738 پست

Array

التماس دعاي بسيار

8. کاربر روبرو از پست مفید ليلا موفق تشکرکرده است .

ليلا موفق (یکشنبه 03 مهر 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 26 مهر 97 [ 09:20]
    سطح
    74
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 193
    Overall activity: 11.0%
    دستاوردها:
    Social1000 Experience PointsVeteran10000 Experience Points
    تشکرها
    8,610

تشکرشده 8,998 در 1,493 پست

Array

mehrabooni جان التماس دعا دارم حسابی

واسه همه بچه های فوروم دعا کن واسه ما هم دعا کن...منم مثل خودت روزای سختی دارم...

اگه رفتی به امام رضا بگو "بهار مونده حیرون و سرگردون...بگو آقا خودت کمکش کن به یقین برسه

و بفهمه که تو این شرایط کار درست چیه" خیلی التماس دعا دارم ازت

کاش منم می تونستم برم پیشش و یه دل سیر باهاش حرف بزنم تا التیامی باشه رو داغ دلم

=======================================

راجع به بی صبریت هم عزیزم طبیعیه...زمان میخواد تا آدم بفهمه چی شده و چی نشده... اما

به کمک دعا و نیایش دلتو آروم کن و یادت باشه که یاد خدا آرامش بخش دلهاست

ما هم خیلی دوستت داریم

مسئلت با خدا رو هم پیش خودش بگو هی توی فوروم اینو نگو...خدا دوست نداره

بندش جلوی خلقش هی ابراز گناه و پشیمونی کنه...هر موقع هم شک داری که خدا

نبخشیدتت بدون شیطون می خواد تورو از رحمت خدا نا امید کنه و بدون

لطف خدا بیشتر از جرم ماست.....نکته سربسته چه دانی خموش!!!
    التماس دعا

10. 3 کاربر از پست مفید bahar.shadi تشکرکرده اند .

bahar.shadi (یکشنبه 03 مهر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    چهارشنبه 06 فروردین 93 [ 16:08]
    سطح
    29
    Level completed: 15%, Points required for next Level: 128
    دستاوردها:
    تشکرها
    646

تشکرشده 658 در 179 پست

Array

در ادامه صحبت بهار جان میگم
    لطف الهی بکند کار خویش ... مژده رحمت برساند سروش
    رندی حافظ نه گناهیست صعب ... با کرم پادشه عیب پوش

التماس دعا مهربونی عزیز
    بیا که دوش به مستی سروش عالم غیب...نوید داد که عام است فیض رحمت او
    مکن به چشم حقارت نگاه در من مست...که نیست معصیت و زهد بی مشیت او
    زیر سایه حق

12. 3 کاربر از پست مفید pk1365 تشکرکرده اند .

pk1365 (یکشنبه 03 مهر 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    دوشنبه 22 خرداد 91 [ 00:03]
    سطح
    29
    Level completed: 36%, Points required for next Level: 97
    دستاوردها:
    Veteran1000 Experience Points
    تشکرها
    24

تشکرشده 25 در 9 پست

Array

سلام
    در آيات قرآني براي توبه آثار وضعي بيان شده است . از جمله اين آثار دروني و بيروني و نيز فردي و اجتماعي مي توان به مواردي چون اجابت دعا (انبياء آيه 87 و 88) دوري از گناه (بقره آيه 275) ياري خداوند (نساء آيه 145 و 146) پيوند و همبستگي اجتماعي (توبه آيه 7 و 11) تزكيه نفس (نور آيه 14 و 21) بهره مندي از نعمت هاي دنيا (اعراف آيه 156) پاك شدن و تكفير (احقاف آيه 15 و 16) رستگاري (نور آيه 31) سعادت آخرت (اعراف آيه 155 و 156) محبت خدا (بقره آيه 222) افزايش قدرت و توان (هود آيه 52) رهايي از خسران (بقره آيه 63 و 64) مغفرت و آمرزش (آل عمران آيه 89) رهايي از لعن الهي (بقره آيه 159 و 160) و هدايت به سوي كمال مطلق (طه آيه 82 و نيز 121 و 122) اشاره كرد.
    اين ها نشان مي دهد كه توبه پيش از آن كه تأثيري در آخرت داشته باشد در زندگي فردي و اجتماعي انسان اثر مي گذارد. بنابراين مي بايست به توبه به عنوان يك راهكار براي رهايي و ساز و كاري عملي براي برونرفت از مشكلات و دشواري نگريست
    “نا امیدی برای اشخاصی است که دقیقا میدانند و مطمئن هستند که آینده چه چیز برایشان به ارمغان خواهد آورد.که هیچ شخصی در این مرتبه نیست {منظور عوام مردم هستند}. پس نا امیدی نه تنها یک گناه است , به جنبه دینی و الهیات بلکه یک اشتباه ساده نیز میباشد چرا که هیچ کس واقعا نمیداند.در این حس همیشه یک امیدی هست”پاتریک کیوری
    همین که شما خدا را در تمام امور ببینید همه مشکلات را برایتان سهل و آسان میکند.
    .خدا را فراموش نکرده و سعی کنید به جای فکر کردن و غرق شدن در نا امیدی به فکر دفع آنها با عبادت باشید.

.فراموش نکنید که شما چیزی را از دست نداده اید تنها در نظرتان امور طور دیگری اداره میشود.
    ستاد امجد: ترس قبل از گناه خوب است ولي بعد از گناه نبايد ترسيد
    بايد التماس كرد! اصلا معلوم نيست چه خبر است! انسانهايي بوده اند كه با اينكه يك عمر در بدي ها بوده اند يكدفعه و به صورت عجيبي نجات پيدا كرده اند و برعكس كساني كه يك عمر در خوبي ها بوده اند اما عاقبت به خير نشده اند
    .و در اخر:
    پيامبر خدا(ص) فرمودند كه: جز خدا همه چيز باطل است
    همون اشتباهی و که اول کردی دوباره تکرار نکن قبل از این به خاطر یکی دیگه خدا و دستوراتش و زیر پا گذاشتی خوب گذشت،صحبت از گذشته و فکر به گذشته درست نیست
    اما حالا دیگه به خاطر خودت و ترس های درونیت خدا رو زیر پا نزار اون میگه دوست دارم جوان توبه کارو برگرد و نترس و بقیش و به من بسپار این بار به حرفش گوش بده و برو در آغوشش و همه چی و به خدا بسپار ترس از نگاه دیگران ،آینده، یا بزرگ کردن ... همه بی اعتمادی به خدا رو میرسونه توبه کن با اطمینان بهش پناه ببر
    یکی و سراغ دارم مشابه مسئله شما براش پیش اومد توبه کرد به خدا سپرد و بهش اعتماد کرد الان زدواج کرده و خوشبخته امیدوارم این بار به خدا اعتماد کنی و نترسی قدم درستی هم برداشتی

14. 3 کاربر از پست مفید هایدی تشکرکرده اند .

هایدی (چهارشنبه 30 شهریور 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    یکشنبه 14 خرداد 91 [ 12:53]
    سطح
    18
    Level completed: 26%, Points required for next Level: 74
    دستاوردها:
    تشکرها
    88

تشکرشده 91 در 23 پست

Array

خواهر گلم التماس دعا...................
    مطمین باس داری جایی میری که حتما حاجت روا میشی.........
    بدون امام رضا مهربونتر از یه پدر دلسوزه....
    همه حرفای دلتو با اینکه امام میدونه باز بهش بگو.......
    خالی کن خودتو.... فک کن امام فقط داره به حرفای تو گوش میده....
    سر قبر نخودکی اصفهانی برو ویه فاتحه حتما بخون....... خیلی تاثیر داره
    وقتی پات به حرم امام رضا رسد بدون خدا هنوز بهت توجه داره؛ حرف دلتو شنیده ، دلتنگیات دیده..
    نشه دست خالی برگردی!!!!!!!!!!!!!!
    به نظر من اول برای حل مشکلات خانوادت دعا کن بعد برای حل مشکلات خودت که از این وضع بحرانی دربیای
    دوم از امام رضا بخواه که یه مرد خوب که لیاقت تورو داشته باشه توی مسیر زندگیت قرار بده که به عنوان یه همسر بتونی بهش عشق بورزی ، تمام لحظه های عاشقانه ای که به پای یه مرد دیگه حروم کردی ،‌ اینبار پیش همسرت
    قشنگترین لحظه های خوشبختی رو تجربه کنی..........!!!!! و مطمین باشی که همسرت برای همیشه قدر عشق تورو
    میدونه وپیشت میمونه.......
    باورکن من انفد ادم میشناسم که از امام رضا درخواست همسر خوب کردن ،‌امام یه کسی توی مسیر زندگیشون
    قرار داد که توی خوابم نمیدیدن....
    از طرف منم یه سلامی خدمت امام رضا بده...
    پیشاپیش زیارت فبول..........

16. 4 کاربر از پست مفید مردان نامی تشکرکرده اند .

مردان نامی (چهارشنبه 30 شهریور 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    چهارشنبه 27 آذر 92 [ 10:02]
    سطح
    33
    Level completed: 99%, Points required for next Level: 1
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience PointsTagger Second Class
    تشکرها
    955

تشکرشده 950 در 237 پست

Array

مهربونی عزیز
    خیلی التماس دعا
    مطمئنم با دلی آروم بر می گردی گلم

18. 2 کاربر از پست مفید tasnime_elahi تشکرکرده اند .

tasnime_elahi (چهارشنبه 30 شهریور 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    یکشنبه 17 اسفند 93 [ 14:25]
    سطح
    63
    Level completed: 60%, Points required for next Level: 122
    Overall activity: 33.0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    2,038

تشکرشده 2,035 در 738 پست

Array

مهرباني عزيز طبق اين مقاله هدف اين مرد عوضي (ببخشيد) الان فقط و فقط رابطه جنسي است و نه هيچ چيز ديگه.

براي مهرباني عزيز
    رابطه جنسي قبل از ازدواج ، مانع از انتخاب و تصميم گيري صحيح مي شود

[تصویر: 86.jpg]

طبق پژوهشهای به دست امده حدودا بیش از 80 درصد آقایان با فردی که قبل از ازدواج رابطه جنسی برقرار نموده اند ازدواج نخواهند کرد این رفتار دلایل عمده ای بهمراه دارد که بخشی از آن ارادی و بخشی دیگر غیر ارادی و بواسطه فعل و انفعالات هورمونی در مردان میباشد دلیل بر هم خوردن اکثر روابط دوستی که در ان رابطه جنسی بوجود می آید همین عامل میباشد .این در حالیست که اکثر خانمها نسبت به فردی که با آن رابطه جنسی برقرار میکنند وابستگی احساسی پیدا میکنند .

شناسایی هورمونی که در دختران باعث وابستگی میشود .

A X I T O S I N هورمون مشترک بین زنان و مردان میباشد که این هورمون باعث وابستگی و تعلق زیاد احساسی در هر دو جنس مذکر و مونث می شود اما در مردان به علت هورمون دیگری تحت عنوان T E S T A S T R O N این وابستگی تقریبا خنثی می شود به عبارتی هورمون تستاسترون در مردان نسبت به هورمون آکسیتوسین قالب تر میباشد و این در وجود همه مردان قرار دارد از این رو اکثر مردان بعد از انجام رابطه جنسی حالت سردی وجودشان را فرا می گیرد اما خانمها دقیقا پس از رابطه جنسی احساس نیاز بیشتری پیدا میکنند البته موارد استثنا نیز وجود دارد از این جهت مردانی که وابستگی کامل به طرف مقابلشان دارند ( مردان متاهل ) نسبت به همسر خود به علت وابستگی کامل چنین حالتی کمتر دست خواهد داد اما در مردان مجرد که صرفا وابستگی احساسی وجود دارد پس از رابطه جنسی از وابستگی احساسی آنها کم شده و این وابستگی تبدیل به وابستگی جنسی می شود یعنی از آن زمان به بعد رابطه آنها بر پایه انجام رابطه جنسی ادامه دارد و این آن چیزیست که خانمها تمایل ندارند .

تقریبا در بیش از 80 درصد از مقالات صراحتا درج شده که سعی کنید رابطه جنسی را پیش از ازدواج تجربه نکنید چرا که باعث از هم پاشیدن رابطه می شود همچنین به زوجهای جوانی که در دوران عقد طی می کنند توصیه می شود رابطه جنسی کامل را تجربه نکنند و تنها به معاشقه اکتفا کنند .

مسئله مهم تر اینکه به خانمها توصیه می شود اگر فردی که در زندگیشان هست را دوست دارند سعی در برطرف کردن عطش جنسی آن نداشته باشند چرا که اگر مردان پیش از ازدواج عطش جنسیشان برطرف شود تا حدود زیادی از ازدواج منصرف می شوند این در وجود هر مردی قرار داده شده و امریست غیر ارادی و خیلی از مردان از آن بی اطلاع هستند .

منبع : وب سایت تنظیم خانواده

20. 5 کاربر از پست مفید ليلا موفق تشکرکرده اند .

ليلا موفق (دوشنبه 04 مهر 90)

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)