به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
    عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 16 دی 92 [ 13:12]
    سطح
    49
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 145
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Veteran5000 Experience Points
    تشکرها
    181

تشکرشده 204 در 87 پست

Array

کمک برای تصمیم در مورد رابطه

نمی دونم شاید درباره خودم بتونم بگم که قیافه م معمولیه
    یعنی فکر نمی کنم خیلی زشت باشم به نظر خودم فقط معمولیم همین. بیست و هفت سالمه و تحصیلاتم کارشناسی ارشده
    شاید بخاطر قیافه مه که هیچوقت نظر هیچ پسری رو جلب نکردم. هیچوقت پیشنهادی برای دوستی یا ازدواج نداشتم. دوستیهایی که قبلا داشتم همشون اول تو اینترنت شروع شد و چون همشون غیرمنطقی و نا متناسب بود به سرانجام نرسید.

یه روز فردی به اسم م منو سر کار دید باهام سر صحبتو باز کرد و از همون اول حرفامون گل کرد و یه عالمه حرف زدیم فرداشم باهم رفتیم بیرون و ارتباطمونو شروع کردیم. هفته اول یا دوم بود که یه روز اس ام اس زد و ازم خواست که دو یا سه میلیون یه جوری جور کنم و بهش بدم. منم با دیدن این اس ام اس باهاش دعوا کردم و گفتم که میخواد ازم سواستفاده کنه. رابطه تقریبا تموم شده بود که باز سر کارم اتفاقی هم دیدیم و دوباره آشتی کردیم. من تصمیم گرفتم باهاش ادامه بدم چون خیلی باهم بهمون خوش می گذشت و کلی جاها می رفتیم برای گردش و خوش میگذروندیم. البته همیشه اگه خرجی بود اعم از پول بنرین یا خوراکی من می دادم. می دونستم که فعلا کار نمی کنه و پولی دستش نیست. سه ماهی گذشت و رابطه ما نزدیکتر هم شد. بعد 4-5 ماه یبار وقتی رفته بود سری به ماشینش تو تعمیرگاه بزنه ازم خواست که 10 تومن بهش بدم و منم تو رودربایستی قبول کردم و طبق مرام خودم فکر کردم احتمالا در اولین فرصت پسش می ده. اما اون شروعی بود برای پول گرفتناش. ما با هم خیلی لحظه های خوبی داشتیم ولی به بهانه های مختلف ازم درخواست پول می کرد و من مبالغ مختلفی از 5-10 تومن تا 100 تومن و بیشتر بهش می دادم. پول گرفتناش منو نگران می کرد اما تو خیال خودم فکر می کردم خب دارم بهای لحظات خوشی رو می دم که باهاش میگذرونم. حدود شش ماهی گذشت و یک روز از اینکه برای تعمیر ماشینش ازم پول خواست معترض شدم و تصمیم گرفتم رابطه مو باهاش قطع کنم. اما دلتنگی من از یک طرف و تماسهای گاهگاه اون برای ادامه ارتباط باعث شد که باز هم ادامه بدم. مشکلات کوچکی هم بین ما وجود داشت مثلا بددهنیش بود که راحت حرفهای رکیک می زد و جدا از اینکه یکی دوبار به خودم تو دعواها توهین کرده بود تو ارتباط با دیگران هم زیاد اینو نشون می داد که باعث شرمندگی من می شد. اون شروع کرد به کار کردن البته پولی که می گرفت ناچیز بود و همچنان من در موارد مختلف بنا به درخواستش بهش مبالغی رو می دادم. این رابطه حقیقتا به همین سبک تا هفته پیش ادامه داشت. از بیرون ما دو دلباخته بودیم و خودم هم فکر می کنم که او هم تا حدی زیادی از نظر احساسی به این رابطه وابسته و دلبسته ست. تمام روزهایی که باهم بودیم با ماشین من و هزینه من می گشتیم و اگر کاری داشت باهم با ماشین انجام میدادیم.البته چندباری او هم با ماشینش منو تا شهر دیگه ای که کار داشتم برد. هفته گذشته بخاطر اینکه دقایق طولانی منو در ماشینم برای انجام کاری منتظر گذاشت با هم بحثمون شد. طی این بحث طبق اخلاقش حرف توهین آمیزی هم به من زد. این اتفاق باعث شد که من کمی به خودم بیام و به رابطه ای که باهاش درگیرم مجددا فکر کنم. من تو این رابطه هزینه زیادی کردم و وقت زیادی رو چه برای بودن باهاش و تفریح و چه برای رسیدگی به کاراش. او هم از نظر عاطفی می دونم که به این رابطه وابسته است اما بیکاریش و تند اخلاقیش باعث ایجاد مشکل می شه. اما من وقتی میبینم که باید گهگاه از نظر مالی کمکش کنم و در عین حال تنداخلاقیشو تحمل کنم خیلی آزرده می شم. ضمنا طبق حرفهایی که اخیرا زد فکر میکنه که من باید بی منت براش هزینه کنم اگه می خوام که تنها نمونم و اونم با من بمونه. لازم به ذکره که از نظر قیافه از من بهتره ولی از نظر ایجاد رابطه با دخترا تا اونجا که می دونم وفاداره.
    راستش تصمیم گرفتم با همه سختی و دردی که این جدایی باعث خواهد شد بعد از ده ماه این رابطه رو قطع کنم. میخواستم ازتون خواهش کنم نظرتونو راجع به رابطه و درستی تصمیمم بگید

2. کاربر روبرو از پست مفید no1 تشکرکرده است .

no1 (جمعه 14 مرداد 90)

عضو فعال

آخرین بازدید
    یکشنبه 11 بهمن 94 [ 04:40]
    سطح
    98
    Level completed: 63%, Points required for next Level: 379
    Overall activity: 13.0%
    دستاوردها:
    VeteranSocial25000 Experience PointsTagger First Class
    تشکرها
    15,041

تشکرشده 10,678 در 2,786 پست

حالت من
    Moteajeb
    Array

RE: کمک برای تصمیم در مورد رابطه

تصمیم بسیار درستی گرفتی.این رابطه از اولشم اشتباه بوده.امیدوارم موفق بشی.

4. 3 کاربر از پست مفید فرهنگ 27 تشکرکرده اند .

فرهنگ 27 (جمعه 14 مرداد 90)

عضو همراه

آخرین بازدید
    پنجشنبه 25 مهر 92 [ 09:18]
    سطح
    69
    Level completed: 52%, Points required for next Level: 194
    دستاوردها:
    VeteranTagger Second Class10000 Experience Points
    تشکرها
    4,891

تشکرشده 4,928 در 1,071 پست

Array

دوست عزیز من هم از هر زاویه به این رابطه نگاه می کنم هیچ عاقبت خوبی براش نمی بینم. فقط خوش بحال این آقا که دوست دختری پیدا کرده که براش خرج هم می کنه. لااقل بقیه پسرا بابت این دست رفاقت هاشون مجبورا هزینه کنن.

عزیزم کنترل احساست رو به دست بگیر و این تصمیم عاقلانه ات رو در سریع ترین زمان ممکن عملی کن.

دوست عزیز من هم از هر زاویه به این رابطه نگاه می کنم هیچ عاقبت خوبی براش نمی بینم. فقط خوش بحال این آقا که دوست دختری پیدا کرده که براش خرج هم می کنه. لااقل بقیه پسرا بابت این دست رفاقت هاشون مجبورا هزینه کنن.

عزیزم کنترل احساست رو به دست بگیر و این تصمیم عاقلانه ات رو در سریع ترین زمان ممکن عملی کن.

6. 3 کاربر از پست مفید هستی تشکرکرده اند .

هستی (جمعه 14 مرداد 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    پنجشنبه 31 شهریور 90 [ 14:31]
    سطح
    20
    Level completed: 84%, Points required for next Level: 16
    دستاوردها:
    1 year registered1000 Experience Points
    تشکرها
    145

تشکرشده 146 در 59 پست

Array

بهترین کارو انجام دادی عزیزم.فکر نمی کنم لزومی به برگشت به گذشته باشه و گفت که این رابطه از ابتدا هم درست نبوده.به نظر من تحت هیچ شرایطی به این رابطه برنگردد.
    این جور پسر هارو من توی آشناها و فامیل دیدم وقتی با دخترهایی دوست می شن که دخترخانم براشون خرج می کنه انگار کوه قاف و فتح کردن دور هم که می شینن همچین با آب و تاب تعریف می کنند که ما با کسی هستیم که برامون خرج می کنه و می ذارند جز افتخاراتشون...
    ارزش شما بیشتر این آدمهاست موفق باشید

8. 2 کاربر از پست مفید سارا2 تشکرکرده اند .

سارا2 (جمعه 14 مرداد 90)

عضو عادی

آخرین بازدید
    شنبه 12 شهریور 90 [ 20:26]
    سطح
    23
    Level completed: 13%, Points required for next Level: 87
    دستاوردها:
    تشکرها
    64

تشکرشده 66 در 39 پست

Array

عزیز اونجور که باید برا خودت ارزش قائل نیستیا شما قرار نیست به کسی باج بدی که باهات باشه خوب نباشه چه نیازی داری اخه
    نیاز روحی به کسی که برا ادم ارزش و احترام قائل نیست؟

10. 2 کاربر از پست مفید bahareh.v تشکرکرده اند .

bahareh.v (جمعه 14 مرداد 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 آذر 90 [ 01:50]
    سطح
    30
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    تشکرها
    346

تشکرشده 358 در 196 پست

Array

سلام عزیزم
    شما موقیعت خوبی دارید تحصیلات دارید سرکارید شما بهتره تو جامعه بیشتر حضور داشته باشید تا کیس مناسبی برای ازدواج پیدا کنید شما الان تو سن ازدواجید نباید به فکر دوستی باشید یکم صبور باشید تا کیس مناسبی پیدا کنید

این آقا به هیچ عنوان مناسب شما نیست
    اعتماد به نفستو بالا ببر نذار ازت سواستفاده کنند به خودت شخصیت بده اصلا شما اگه خیلی زشتم هم باشی کیس مناسبتون هست پس واسه اشتباهت دلیل نتراش
    موفق باشی گلم

12. کاربر روبرو از پست مفید hamdam 96 تشکرکرده است .

hamdam 96 (جمعه 14 مرداد 90)

عضو کوشا آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 16 دی 92 [ 13:12]
    سطح
    49
    Level completed: 28%, Points required for next Level: 145
    دستاوردها:
    تشکرها
    181

تشکرشده 204 در 87 پست

Array

ممنون از نظراتتوناگه امکان داره برای نظرتون توجیح هم بیارید. مثلا وقتی می گید این رابطه از اولشم اشتباه بوده لطفا توضیح بدید که چرا اینطور فکر می کنید.

سرپرست سایت

آخرین بازدید
    [ ]
    سطح
    100
    Level completed: 0%, Points required for next Level: 0
    دستاوردها:
    SocialRecommendation Second ClassCreated Blog entryVeteranOverdrive
    نوشته های وبلاگ
    4
    تشکرها
    27,679

تشکرشده 36,017 در 7,407 پست

Array

no1 عزیز
    تصمیم کاملاً درستی گرفتی . در رابطه های دوستی دختر و پسر جز آسیب نباید انتظاری داشته باشی بخصوص برای دختران . پس بهترین کار را کرده ای و محکم بر آن پای بند باش و دیگه وارد این نوع ارتباطات نشو .

موفق باشی

15. کاربر روبرو از پست مفید فرشته مهربان تشکرکرده است .

فرشته مهربان (جمعه 14 مرداد 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    دوشنبه 14 آذر 90 [ 01:50]
    سطح
    30
    Level completed: 73%, Points required for next Level: 41
    دستاوردها:
    تشکرها
    346

تشکرشده 358 در 196 پست

Array

سلام عزیزم چون از روی ناامیدی که کسی تو زندگیت نبود حاضر شدی با کسی که از نظر اخلاقی و رفتاری مناسب نیست رابطه داشته باشی این رابطه به صلاح شما نیست هر چه زودتر این رابطه قطع بشه به نفع شماست صبر داشته باش تا کیس مناسبی برای ازدواج پیدا کنی

17. کاربر روبرو از پست مفید hamdam 96 تشکرکرده است .

hamdam 96 (جمعه 14 مرداد 90)

عضو کوشا

آخرین بازدید
    سه شنبه 09 آبان 91 [ 18:30]
    سطح
    63
    Level completed: 91%, Points required for next Level: 27
    دستاوردها:
    تشکرها
    450

تشکرشده 476 در 164 پست

Array

عزيزم ببين اين آقا مناسب شما نيست . خوب شايد با هم خوش باشين ولي به نظر نمياد كه اين آقا كسي باشه كه مناسب براي ازدواج يا حتي دوستي باشه
    ببين گلم منم تجربه اي مشابه با شما دارم و طرفمم حلال و حروم سرش ميشد ولي فقط يك دهم پولم رو پس داد ،‌موقعي كه موقع گرفتن پول بود من بهترين بانكش بودم ولي موقع پس دادنش حتي نميتونست از مادر و پدرش قرض بگيره يا حتي مطمئنم اگه در مخارجش يه كم صرف جويي ميكرد ميتونست پس بده ولي انگار آرامش و آسايش خودش بهترين چيز بود
    كلا پسرها همينن . به نظر من اصلا حتي يك قرون ديگه خرجش نكن چون اولا كه اون پولهايي كه خرج كردي رو ديگه نخواهي ديد يا اگه خيلي حروم حلال سرش بشه اونقدر طولش ميده تو برگردوندنش كه پشيمون ميشي ، بعدش گلم تو اين پولها رو ميتوني جمع كني و براي خودت توي آينده يه چيز بهتر بخري چرا همرو به پاي اين آقا حروم ميكني و من موندم اين آقا كه ادعاي مردونگيش ميشه چطوري روش ميشه از شما كه يه خانومين پول قرض بگيره ،‌ببين به نظر من اگه اين آقا واقعا مرد بودش ، حقوق كار فعليش هرچند هم ناچيز بايد بس باشه براش و حتما دلش خوشي هاي بيشتري ميخواد كه در حدش نيست و براي همين از شما پول ميگيره ،‌ اين نشون ميده كه اين آقا اصلا قناعت كار نيست و حتي اگه با شما ازدواج هم كنه شما برايش يه جور بانك هستين

ميدوني شايد از نظر احساسي به اين آقا وابسته باشي و سخت باشه برات قبول كردنش ،‌و خوب شايد هم يه جور وابستگي بين هردوتون باشه ،‌ حالا من منكر اين احساسات نميشم ولي عزيزم اگه منطقي فكر كني تو چه نيازي به اين آقا داري ؟ اصلا ميتوني بهش به عنوان يه همسر نگاه كني ؟ به نظرم اين آقا واقع نگر نيست اصلا ،‌آدم بايد به اندازه جيبش خرج كنه ،‌به نظرم شما اگر با ايشون بمونين در آينده به مشكل برميخورين

از نظر فحش هاي ركيك هم كه هنوز شما اول راهين اگه اين باشه ،‌بعدا چي ميشه ؟ ببين كسي رو كه فحش ميده نميشه درستش كرد ،‌ يعني يه آدم بد دهن اگه خودش نخواد و سعي نكنه نميتونه بددهنيشو بذاره كنار پس شما بايد منتظر توهين هاي ديگه در هر دعوايي كه باهم دارين باشين

بنظر من شخصيت و لياقت شما بيشتر از اين حرفهاست ،‌حتي اگه تنها بمونين بهتره نسبت به اينكه بخواين با همچين آدمهايي ازدواج كنين ، والا دختر هايي كه اين دوره زمونه ازدواج ميكنن حتي اگه شوهرشونم آدم معقولي باشه بازم ميگن دوران مجردي خيلي خوب بود بي درد سر و راحت ،‌بلاخره زندگي مشترك مشكلات خاص خودشو داره ، حالا اگه شوهرشون بد باشه كه ديگه هيچي !!!

ببين خواهر عزيزم ،‌اين حرف هايي كه من ميكنم بيشتر يه جور تجربه هستش ،‌شايد غلط يا شايدم درست ولي به هر حال تجربه هستن .

ببين عشق و دوست داشتن قشنگه ولي قابل فراموش شدن هم هست ،‌اگه بخواي ميتوني فراموشش كني من كه خودم با وجودي كه فكر ميكردم محاله ولي تونستم و الانم خيلي خيلي راضي هستم. به نظرم خودت يه لحظه احساست رو به طور كامل بذار كنار و ببين در نظر خودت اين آدم ميتونه مناسب باشه يا نه؟ احتمالا جوابت نه خواهد بود. ايشون احتمالا به خاطر موقعيتتون باشماست. اين جور افراد زيادن

19. 2 کاربر از پست مفید حنان تشکرکرده اند .

حنان (یکشنبه 16 مرداد 90)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)