من يه دختر 63i هستم با على كه 65e دو سال و نيم پيش دوست شدم،على مدركِ كردنى معمارى گرفته و منم دانشجوى ITie همون دانشگاهى هستم كه اون فارغ التحصيلى شده،من دو سال ازش بزرگتر هستم ولى چهار پنج سال كوچكتر از على به نظر ميرسم،على سربازى نرفته و حداقل تا پنج سال ديگه شرايط ازدواج نداره،على اولين dospesarame و ما بهم علاقه شديدى پيدا كرديم يك سال sigheye mahramiat خونديم دور از چشم khanevadehamon،khanevadehamon حتى از dostimonam بى khabaran،رابطه ى ما در حد bosidane لب و بغل كردن همه،من khastegaraye زيادى دارم كه sharayeteshon از على بهتره،ولى حتى نمى تونم بهشون فكر كنم،نمى تونم baghalesho با بغلِ يه پسر ديگه عوض كنم،از نظرِ روحى daghonam،على ميگه به khastegaram فكر كنم ميگه شايد اونا بهتر از على خوشبختم كنن،ولى من نمى تونم،على اولين pesarie كه وارد زندگيم شده،نمى تونم يه نفر dovomio dos داشته باشم بد از على،نمى تونم بذارم يه پسر ديگه بغلم كُنه،ازين جهت احساس گناه دارم،با اينكه رابطه مون hichvagh از بغل كردن و بوسه بيشتر نشده ولى احساس گناه دارم،بايد با خودم چى كار كنم،على تا پنج سال ديگه شرايط ازدواج نداره،صبر كنم و khastegaramo رد كنم تا اون موقع؟اگه پنج سال بد نظرِ على عوض sheo با من ازدواج نكنه؟كمكم كنيد.