سلام دوستای گلم. من چندبار تاپیک زدم ولی ازون جایی که نمیدونم چی میگم وچی میخوام شاید خیلی به نتیجه نمیرسم راستش تصمیم گرفتم باخودم صادق باشم مثلا اینکه مشکلاتی توی زندکی این مدت داشتم که شاید من خسته و دلزده کزده. باخودم میگم من باازدواج چی بدست اوردم ایا اگه دیرتر ازدواج کرده بودم ساید موقعیت های مناسبتری بودیانه؟مثلاخوب یه ماشین معمولی ویه خونه تقریباخوب داریم ایا اگه باکس دیگه ای ازدواج کزده بودم اوصاع چطوربود؟مثلا چراقبلا روی اینکه هممسرم سیگار نکشه یا مشروب نخوره (البته خیلی کم و معمولا درجمع هاچندوقت یکبار )تمرکزی نکردم !اثن مهم نبود برام والان مهمه شده . البته روی خیلی چیزهافکر نککردم و خداروشکر مشکلی پیش نیومد مثلا همسر م کار خیلی خوبی داره خیلی نجیبه خانواده خوب اهل خاتواده و سالم . ولی همون سیگار هرازگاهی منو ادیت میکنه . گاهی دلم میخواد ازاد باشم هیچکس بهم نگه کجایی چی کارمیکنی درخالت عادی هم خیلی اهل تفریح نیستم منطورم ازنطر دهنی و دغدعه واسترس کارهاست . میگم خوب حالامن یه خونه دارم بدون ازدواجم بالاخره یه جایی زندگی میکردم دیکه. یامثلا درحد انگشتان دست پیش اومده همسرم توی جمع دوستا شاید رفتاری داشته که من دوست نداشتم دیکه تمیتونم فراموش کنم میگم اگه مجرد بودم هیچوقت برای رفتار کس دیگه نازاحت نمیشدم و خیلی بهم خوش میکدشت (ادم خودخواهی نیستم ولی ازاسترس داشتن خسته شدم ).