دوستان عزیز حدود ۵ماه پیش من در گوشی همسرم پیامهایی مبنی بر ارتباط با دانشجوی سابقشان دیدم،که وقتی موضوع رو به شوهرم گفتم اعتراف کردند که ۶،۷ماهی درارتباط بوده اند و یکی دوباری درماشین رابطه سطحی داشتند،شوهرم ابراز پشیمانی کرد و گفت که موضوع رو با اون دختر تمام کرده و گفته دیگه پیام نده و...بینهایت حالم بدشد ولی سعی کردم اوضاع رومدیریت کنم وبه زور یکبار به روانشناس باهم مراجعه کردیم که چندان اثری نداشت.با مطالعه مواردهمین سایت سعی کردم به روشون نیارم و همچنان مهربانی کنم 😔 و...اوضاع بدنبود تا حدود سه هفته پیش که در قسمت هیستوری چت تلگرام که دایره مانند هست اسم همون دختر رو دیدم که بهم ریختم و از شوهرم توضیح خواستم که گفت مهم اینه که من جواب پیامهاش رو نمیدم و...بعد از عصبانیت که چرا سر گوشیش رفتم رمز گوشیش رو عوض کرد ومن اعتراض کردم.روز بعد دیدم رمز رو برگردونده به حالت قبل که من بلدبودم.از لیست مخاطبین و واتساپ و..شماره اون دختررو همون ۵ماه پیش حذف کرده ولی دیشب دوباره دیدم اگرچه اسم اون دختر رو از تلگرام حذف کرده بود ولی در قسمت هیستوری چت تلگرام اولین نفر آیدی خوداون دختر بود.بخدا موندم چیکار کنم شک و ترید داره نابودم میکنه،مثلا امروز شوهرم به شهری دیگه که زادگاهمون هست بخاطر کار اداری و آزمون بمدت دوروز رفت و بخاطر مریضی دخترم گفت من و دو دختر۸ و ۴سالم همراهش نریم،همش خیالات بد با خودم دارم یا میگم چرا با فلان ماشینمون که بهتره رفت ونکنه قرار دارن و.... خواهش می کنم کمکم کنید.خواهش میکنم😔