به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

Threaded View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    دوشنبه 03 آذر 99 [ 04:34]
    سطح
    43
    Level completed: 5%, Points required for next Level: 191
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    Tagger Second Class1000 Experience PointsVeteran
    تشکرها
    13

تشکرشده 11 در 4 پست

Array

دختران از ازدواج فرارین یا من مشکل دارم و بدشانسم؟

سلام.

من 4 سال پیش اینجا ثبت نام کردم. اون موقع کار نداشتم و سرباز بودم ولی خیلی انسان بهتری نسبت به امروزم بودم و همچنین باحوصله تر اگه نگاهی به دو تاپیک گذشته بندازید.

اون روزها دوستان گفتن کار ندارم و آدمی که کار نداره شخصیت اجتماعیش شکل نگرفته و نمیشه روی حرف و وعده جلو رفت. من تلاش کردم و کار خوب و آبرومندی به عنوان مدرس زبان توی یکی از بزرگترین موسسات کشور پیدا کردم و از لحاظ علمی هر روز روی خودم کار کردم که موفق تر بشم.

الآن کار دارم (هر چند کرونا اوضاع همه رو به هم زده)، از لحاظ خانوادگی مورد تایید همه اطرافیان و همسایگان هستیم و وضع مالی بالای متوسط داریم و خانواده هم لطف کردن و برای بنده یک واحد آماده کردن و مشکل مسکن هم ندارم که درگیر اجاره نشینی و ... بشم. از لحاظ ظاهری هم معمولیم ولی به ظاهرم اهمیت میدم و همیشه سعی میکنم خوب بگردم و خوب بپوشم.

اهل رفیق بازی هم نیستم و کلا 3 چهارتا دوست صمیمی دارم که از کودکی با هم بزرگ شدیم. توی چند موردی که جهت آشنایی با دختر خانوم ها بیرون رفتیم، اکثرشون از لحاظ مالی، فرهنگی و اعتقادی در حد خودمون یا پایینتر بودن و هیچگاه زیبایی و اندام ملاک اولم نبوده چون خودم مانکن نیستم، فقط در حدی که به دل بشینن که اکثرشون شرایطم رو داشتن.

خلاصه، خیلی ازدواج رو ساده گرفتم و دوست دارم ساده و با حقوق دور و بر 3 تومن خودم که خیلی وابسته به خانواده نباشم زندگی مشترکم رو شروع کنم. اما نمیشه!

آخرین موردی که رفتم گفتن اون حس تکیه کردن به بنده رو نداشتنو جوابشون منفی بود. نمیدونم چی بگم دوستان.

ممنون که وقت گذاشتید و خوندید.

2. 3 کاربر از پست مفید Sorrow تشکرکرده اند .

gholam1234 (چهارشنبه 28 آبان 99), Pooh (چهارشنبه 28 آبان 99), شمیم الزهرا (پنجشنبه 29 آبان 99)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)