سلام من دختری ۲۸ ساله هستم مدتی هست با پسری در ارتباطم جهت شناخت برای ازدواج و پدر و مادرم از همون ابتدا در جریان این آشنایی بودند. راستش در مورد اون آقا به شناخت کافی رسیدم و ایشون گزینه بسیار مناسبی هستند و هر دو معیارهای مدنظر همدیگه رو داریم و بین خودمون هیچ مشکلی وجود نداره اما مشکل اصلی من پدرم هستن.
من پدرم متاسفانه خیلی خسیس و پول دوست هستن و با اینکه وضع مالی خوبی دارن اما اصلا هزینه نمیکنن و الان که من میخوام ازدواج کنم از من میخوان با اون آقا صحبت کنم که خونه ای که به تازگی خریدن رو به نام من بزنن به عنوان مهریه و فقط در اون صورت هست که پدر راضی میشن به من جهیزیه بدن در غیر این صورت مهریه من رو تعداد بالایی سکه در نظر میگیرن و جهیزیه هم نمیدن. من اما اصلا روم نمیشه همچین درخواستی ازشون بکنم و میترسم فکر کنن من آدم پولکی ای هستم. از طرفی دلم نمیخواد همین اول کاری بین همسر آیندم و پدرم کدورت پیش بیاد چون میدونم پدرم از هر کس کینه بگیره تا بهش ضربه نزنه ولش نمیکنه. واقعا مستاصلم
اینم بگم پدرم برای ازدواج بچه هاش تنها ملاکش پول هست و قیافه خوب (بیشتر پول) و اگر بخوام به سلیقه پدرم ازدواج کنم احتمال اینکه شکست بخورم خیلی زیاده! فقطم خودشو قبول داره و نمیشه از یه واسطه کمک بگیرم.