سلام دوستان عزیزم
شاید یکم طولانی بشه اما امیدوارم بخونید و کمکم کنید
من تقریبا 5.6 سالی هست با دختری دوستم بذارید یکم از خودمون بگم اول
جفتمون از لحاظ ظاهری خوبیم و یه جورایی نمیشه گفتن نسبت به هم برتری داریم اما از لحاظ مالی ایشون بالاتر هست و محل زندگیشون نسبت به بنده بالا تر هست نه که ما دستمون به دهنمون نرسه ولی خب...!
ما چند سال پیش از طریق مجازی باهم دوست شدیم و 5.6 سالی زمان برد تا اینجا رسیدیم در این حین چند بار جدا شدیم اما باز به روشایی باهم دوست شدیم
همدیگه رو دوست داریم بلاخره بعد این همه مدت اما من حس میکنم این علاقه خیلی بیشتر از سمت ایشونه نه که من دوسش نداشته باشم ولی من رابطه با آرامش رو میخوام نه رابطه ای که هر روزش یه بحث نباشه روزش شب نشه
یه جورایی میشه گفت ما اصلا باهم نمیسازیم اما نمیدونم چجوری تا الان دوام آوردیم
خانواده هامونم تقریبا در جریان رابطمون هستن
یه جورایی عقاید ما به هم نمیخوره ایشون دوست داره آزادانه لباس بپوشه ( نه که خیلی ولنگوبازا ولی خب اونجوری که من دوست دارم نه )(منم چادری نمیگم بشو که اما مثلا با مانتو جلو باز نافرم مشکل دارم )
سر هر چیز کوچیک و مسخره دعوا میشه
هزار بار نشستیم صحبت کردیم به نتیجه نرسیدیم هزار بار تو سرم بوده که این رابطه رو تموم کنیم اما نتونستم شاید بخاطر دوست داشتن اون فرد بوده گفتم دلش میشکنه و هزار تا اتفاق شاید بیفته بلاخره اون فرد شاید رویا سازی کرده اما تو زندگیم انقد یه جاهایی سختی کشیدم که فهمیدم فقط باید به فکر خودت باشی
بخاطر اخلاقای قد و لجبازیش خیلی سعی میکنه رو من تسلط داشته باشه و مثلا یه کاری رو میگم انجام نده یا انجام میده یا با بحث و دعوا تحمیل میکنه اخر سر خودم بیخیال میشم میگم باشه فقط تموم کن این بحث رو در صورتی که دخترا باید این شگردشون باشه با زبون ریختن و محبت کار رو جلو ببرن اما ایشون با دعوا و لجبازی
من بدیا و مشکلا رو گفتم اما شاید از دید ایشون هم من کلی مشکلات داشته باشم مثلا یکیش که خودم میدونم بخاطر مسیر 30 دقیقه ای تا خونشون شاید یکی 2بار در هفته میتونم برم ببینمش
ماشین دارم اما خب هم کارم بعضی وقتا ذهن خسته کنه هم اینکه مسیر دوره

دوستان به نظر شما باید چیکار کنم خودم تو سرم هست این رابطه رو تموم کنم شاید همه چی درست بشه و حتی برای زندگی اون فرد بهتر بشه اما نمیتونم به خودم اجازه بدم شایدم زندگیش خراب بشه چون آدم احساسی هست

هر سوال دیگه داشته باشید در خدمتم

ممنون میشم راهنماییم کنید