به انجمن خوش آمدید

دسترسی سریع به مطالب و مشاوران همـدردی در کانال ایتا

کانال مشاوره همدردی در ایتا

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

Threaded View

عضو عادی آغازکننده

آخرین بازدید
    شنبه 24 خرداد 99 [ 11:25]
    سطح
    2
    Level completed: 66%, Points required for next Level: 17
    Overall activity: 0%
    دستاوردها:
    31 days registered100 Experience Points
    تشکرها
    0
    تشکرشده 1 در 1 پست
    Array

برای جدایی همسرم از معشوقش چه کنم؟

سلام
    وقت بخیر
    من یک خانم 30 ساله هستم و شاغل که حدود 4 سال هست با همسرم ازدواج کردم و خیلی مذهبی هستم و همسرم هم ادم مذهبی هستن و ما سنتی ازدواج کردیم. توی این چهار سال با هم مشکلاتی داشتیم ولی اغلب اوقات با هم خوب بودیم و همسر من عنوان میکنند که خوشبخت هستند و از داشتن همسری مثل من راضی هستند.موقع ازدواج من 26 سال و همسرم 28 ساله بودند و خانواده هامون با هم اختلاف فرهنگی داشتن که این اختلافات گاهی باعث سوتفاهم و دعوا بین ما میشد که هیچ گاه جدی نبود و ما مسئل رو حل میکردیم و هر روز به هم نزدیک تر می شدیم. من به ایشان بسیار اعتماد داشتم و از اول زندگ حتی یکبار هم گوشی ایشان رو چک نکردم و رفتارم با همسرم از سر احترام و علاقه بود . تا چندی پیش به طور اتفاقی در هارد ایشان دنبال فایلی میگشتم که با فیلم های نا متعارف ایشان با زنی شدم و حالم بسیار بد شد ...
    با در میان گذاشتن این مضوع ایشان عنوان کردند که زنی را قبل از ازدواج به مدت سه روز صیغه کرده اند در صورتی که از شروط قبل از ازدواج من خط قرمز صیغه برای ایشان و صداقت بود .چون من ای تی خوندم متوجه دروغ ایشان شدم و با کنجکاوی متوجه شدن ان زن در فیلم ، منشی همسرم هست که سه سال قبل از ازواج عقد موقت همسر من بوده و ارتباط کامل همراه با عشق و علاقه زیاد به هم داشته اند . باز همسر من عنوان کردند که من ببه محض نامزدی ارتباطم را با ایشان قطع کرده ام و باز من ایشان را بخشیدم و به کسی هم چیزی نگفتم . اما با دلم راضی نمیشد و با جستجوی بیشتر متوجه شدم همسرم بعد از ادواج هم پیام های عاشقانه و عاطفی به ایشان میداده که با برملا شدن این قضیه همسر من به شدت ابراز ندامت کردند و گفتند که ارتباطشون فقط در حد عاطفی بوده و ارتباط خاص زناشویی نداشتند در بعد از تاهل ایشان و علت رو هم دلسوزی و عدم ضربه روحی به آن زن عنوان کردند و قول دادند که ارتباطشون رو به طور کامل قطع کنند و اون زن رو اخراج کنند و همین کار رو کردند
    اما من دچار وسواس شدم و دوباره گوشی همسرم رو چک کردم و متوجه شدم دیروز به مدت 20 دقیقه با ایشان صحبت تلفنی داشته اند
    واقعا بی قرار هستم و نمیدانم باید چه کار کنم
    من از همه لحاظ برای ایشان کم نزاشتم و همسر خوبی بودم
    اما حالا با یک همسر درغگو خائن و بی وفا مواجه هستم که از طرفی به شدت به من ابراز علاقه میکنه و طرفی بهم دروغ میگه و خیانت میکنه
    از عوارض طلاق میترسم به توجه به شرایطم طلاق برایم مناسب نیست اما ادامه زندگی نیز برای من بسیار دشوار هست چون هیچ کس رو هم خبردار نکردم و مجبورم همیشه درد هام رو تو دلم بززارم و ادای ادم های خوشبخت رو دربیارم.
    نمی دونم باید چکار کنم
    پیشنهاد مشاور و زوج درمانی به همسرم دادم که ایشون به شدت مخالف هستند و میگن من تا ابد بو تو وفادار خواهم موند و همین برای تو کافیه
    حق طلاق برای تضمین خواستم که موافقت نکردند
    من نمیدونم چطور باید شر این زن رو از زندگیم کم کنم؟
    و خودم رو از لحاظ روحی تقویت کنم و شادابی و خوشبختی رو به زندگیم برگردونم
    الان مثل همیشه بهش میرسم و به زندگیم دارم ادامه میدم بهش محبت میکنم اما به کلی از چشمم افتاده و نمیدونم باید چکار کنم
    خواهش میکنم راه حلی به من ارائه بدهید
    ممنون

2. کاربر روبرو از پست مفید nazanin1368 تشکرکرده است .

Pooh (چهارشنبه 07 اسفند 98)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)