سلام دوستان
من توی دانشگاه یک دختر دیدم بعد شش ماه خوشم اومد ازش من تقریبا اون دختر می شناختم ولی اون اصلا من نمی شناخت خب تصمیم گرفت برم جلو باهاش حرف بزنم خب برای اولین بار که رفتم باهاش حرف بزنم یک هفته بعد عید نوروز بود و ساعت 8 کلاس داشت اون 8:30 اومد بخاطر اینکه دیر اومد یکم عجله داشت من جلو رفتم گفتم سلام خانوم فلانی سال تازه تبریک عرض می کنم ایشالا سالی پر از پیروز و موفقیت باشه اونم همین طوری تبریک گفتم و من می دونستم یکم عجله داره زیاد وقتش نگرفتم و گفتم بعد کلاس می بینمتون اون گفت باشه بعد کلاس من توی بوفه بودم که بادوستاش اومد توی بوفه من نگاش می کردم اون نزدیک پنج شش ثانیه نگام کردم دیگه اتفاقی نیفتاد تا فردا که جلوی در سالن دانشگاه منتظر دوستش بود من رفتم جلو سلام کردم گفتم چه خبر کلاس خوش گذشت؟؟؟ که اونم خندیدگفت چه خوش گذشتی دیگه همین طوری حرف می زدیم که یک دفعه گفت شما من کجا دیدین من گفتم ترم قبل کلاس فلان استاد اونم گفت اها دیگه دوستش اومد من بحث ادامه ندادم گفت زیاد مزاحمتون نشم فعلا دیگه نرفتم سراغش تا یک هفته دیگه قبل کلاس رفتم گفتم سلام خانوم فلانی اونم سلام کردم بعد من چون خودم بهش معرفی نکرده بودم گفتم من یک مغذرت خواهی به شما بدهکار هستم اونم با تعجب برسید چرا من گفتم چون یکی دو بار با هم حرف زدیم خودم معرفی نکردم دیگه اون لحظه خودم معرفی کردم بعد بهش گفتم خوشحال می شم بعد کلاس ببینمتون البته من کلمه خوشحال گفتم هول شد گفت خواهش می کنم دیگه بعد کلاس رفتم گفتم خانوم فلانی امکانش هست بیشتر شمارو ببینم اونم یک نیش خندی زد گف نه کار دارم دقیقا نمی دونم منظورش از اون نیش خند چی بود دیگه من گفت باشه پس فعلا دیگه نرفتم سراغش تا هفته بعد که جلوی در دانشگاه بهش گفتم می شه چند دقیقه وقتتون بگیرم که یکم مکث کرد بعد گفت نه یکم عجله دارم تا تاکسی هست برم دیگه من زیاد اصرار نکردم
فقط یک نکته قبل از اینکه این اتفاق ها بیوفته یعنی قبل از عید با بچه های تئاتر که این خانوم مورد نظر اونم توی تئاتر بود باهم رفتن بوفه من هم چندتا از بچه های تئاتر می شناسم رفتم پیش اونا نشستم و من همین طوری داشتم با موبایلم کار می کردم که وقتی سرم بلند کردم دیدم اون خانوم نگام می کنم و وقتی من هم نگاهش کردم فورا سرش بگردوند و دقیقا هم روبروم نشسته بود خب لطفا راهنمایی کنید به نظرتون چیکار کنم؟؟؟مستقیما بهش بگم خوشم اومد ازش یا یک کار دیگه ای بکنم؟؟؟؟