سلام.
3 سال است که ازدواج کرده ام.2 ماه پیش متوجه شدم که همسرم اعتیاد دارد.هر کاری از دستم بر می آمد انجام دادم تا اعتیادش را ترک کند.روز آخری که شرایط بحرانیش تمام شد بهم گفت که می خواهد با همسرعقدی یکی از دوستانش که از دست شوهرش ناراضی بود ازدواج کند ودلیلش را اینطور ذکر می کرد که قصد کمک به او را دارد من که از تماسهای او با همسرم خیلی ناراحت بودم وهمچنین از اینکه همسرم تمام محبتهای مرا در این دوان نادیده گرفته بود به شدت با او دعوا کردم وبعد هم تلفنی اون دخترو سر جاش نشوندم ولی همسرم کتکم زد وبعد هم تلفنو توی اتاق برد وبه اون زنگ زد ولی اون دختر دیگه حاضر نبود با او صحبت کند و می گفت که دلیل تلفن های قبلیش فقط وفقط درد ودل بوده.همسرم در حال حاضر از اون دختر متنفره اون می گه اون دختره زندگیمو بهم ریخت و تو رو نسبت به من بی اعتماد کرد ولی من دیگه نمی تونم ببخشمش مخصوصا" که دوباره مواد مخدر هم مصرف می کنه.به نظرم اگه پاش بیفته دوباره کارشو تکرار می کنه چون تو مسافرت خارج ازکشور دفعه قبلش از یه دختر عکس انداخته و وقتی اونو به دوستاش نشون می ده اونو دوست دختر خودش معرفی می کنه.در ضمن اون با خانوادم مشکل داره وبه تازگی چون خیلی اروم ومنطقی ازش خواستم که به مادرم زنگ بزنه زنگ زده وبه مادرم فحاشی کرده متاسفانه خانوادش هم خیلی دخالت می کنند وحاضر نیستند اشتباهاب پسرشونو قبول کنند حالا تصمیم گرفتم جدا بشم نظر شما چی؟