با سلام خدمت مدیر محترم همدردی و همه اعضای درد آشنا که واقعا با راهنمایی های مفید و به جا کمک بزرگی هستید من تازه عضو این سایت شده ام ونیاز به کمک وهمفکری شما دارم 23 ساله هستم و با همسرم یک سال تفاوت سنی دارم من فوق دیپلم و همسرم لیسانس است از نظر علایق کاملا متفاوت هستیم ولی رابطه نسبتا خوبی باهم داریم در دانشگاه با هم آشنا شدیم و بعد از یک آشنایی یک ساله با دیدار های محدود باهم ازدواج کردیم والان در حال حاضر یک سال و هفت ماه است که از زندگی مشترکمان می گذرد البته هنوز نامزد هستیم همسرم مردی خوب و مهربان است اما کاملا جدی است وبه آن چیز هایی که من علاقه دارم بی توجه است بهتر بگویم از آنها متنفر است من کاملا احساسی هستم و هر وقت دلم میگیرد درد دلهایم رادر یک دفتر مینویسم عاشق نوشتن و شعر هستم ودر کل خیلی دوست دارم یک زندگی ایده آل بدون دعوا داشته باشم روابط عمومی بالایی دارم و به راحتی با اشخاص رابطه برقرار میکنم البته اخلاق های بدی هم دارم مثلا اعتماد به نفس کمی دارم زود رنج هستم و در مورد درس خواندن کمی سهل انگارم (البته یاد آوری میکنم که رشته ام فنی است )گاهی اوقات از ندانم کاری های خودم عصبی میشوم و اما مشکل من ؛
با همه خوبی های همسرم و با همه عشقی که به او دارم بیشتر مواقع دعوایمان میشود آن هم سر مسایل بی اهمیت و بعد از مدت کوتاهی همه چیز تمام میشود من میترسم این دعواها در آینده بیشتر شود و زمانی که به خانه خودمان برویم مشکلات بیشتر و دعوا های بدتری داشته باشیم مهمترین مشکلی هم که داریم این است که او نسبت به علایق من بی توجه است یا لااقل من اینطور احساس میکنم از نوشتن من خوشش نمی آید نسبت به کتابهایی که می خوانم (شعر یا رمان یا روانشناسی و...)حساسیت نشان میدهد و مدام با ناراحتی و عصبانیت تذکر میدهد که ادامه تحصیل دهم و کار مناسبی پیدا کنم گاهی بسیار جدی با من رفتار میکند و گاهی با احساس زود عصبی میشود و بعد ازاینکه ناراحتی مرا میبیند عذر خواهی میکند متاسفانه چون از بحث کردن و دعوا کردن واهمه دارم زود گریه ام میگیرد و همین خودش دلیلی میشود برای عصبانیت بیشتر او.احساس میکنم می خواهد تسلط کامل بر من داشته باشد گاهی اوقات این را از حرفهایی که میزند احساس میکنم من نمی توانم به او بفهمانم که نباید تلاش کنیم که همدیگر را عوض کنیم بلکه بایدبا همان خصوصیات یکدیگر را بپذیریم لطفا کمکم کنید تا بدانم چگونه با او رفتار کنم من هر طور که فکر کنید با او کنار می آیم فقط نمی دانم چگونه با او رفتار کنم ؟و چگونه از بروز دعواهای بیشتر جلوگیری نمایم.خواهش میکنم راهنمایی ام کنید .
مدیر محترم همدردی به کمکتان نیاز دارم واز همه خواهش میکنم راهنمایی ام کنید
از اینکه پای درد دلهایم نشستید ممنونم [/size]